Uncategorized

kohtingutreenerid, timid ja muu selline

29. juuni 2012

img_4624-8069381

Üleeile, pärast Joosepi võidukat kojutoomist (mis polnud üldse nii lihtne, sest mõned ei usu, et on olemas tänavanimed ja muu selline kraam) jõudis siia maile ka Tim.

Nendele, kes ei tea mitte midagi, siis Tim on couchsurfer, kes on siin mind visiteerimas käinud lausa aastaid.

Mõtlesime, et oleme coolid ja teeme väiksed õlled jalkat vaadates, aga selle asemel istusime M. pool ja ei vaadanud üldse jalkat. St. tore võõrustaja vahepeal nii muuseas läks asjaliku näoga teise tuppa ja ikkagi vaatas, aga noh, mis seal ikka. Lustisime ja rääkisime juttu ja vaatasime juutuubi videosid ja lühifilmi ja olime toredad nagu alati.

Kahjuks jäi seda uneaega maru napiks ja seetõttu oli neljapäev nii kiire nii kiire nii kiire. Oh juudas. Tsillisin isegi Daki mehe ja järeltulijaga mõnda aega.

Tööpäevajärgne piknik sai ka korraldatud, koos mõndade õllede ja snäkkidega. Tiik on ikka kaunis koht, kui see D. ainult enda kärbsed ja tuvid sealt kokku korjaks.

Mina olin, nagu juba enne mainitud, surmväsinud. Aga M. rääkis, et linnas on ühe sõbra baari avamine ja megacool ja siis Tim muidugi kohe tahtis minna. Mis mul, sital, siis muud üle jäi kui samuti minna.

Ühesõnaga oli nii, et jooki voolas ojadena ja mina sain enamuse ajast tsättida kuuma koomikuga. Mmm.

Mitte, et siis ka selle õhtu lõppenuks oleks saanud lugeda, sest siis mõtlesime me minna D. poole. Vahepeal olin ma loomulikult Timi ära kaotanud, aga nagu nalja tuli ta Tacost just õigeaegselt välja kui me taksot ootasime.

Ja siis sain näha iguaani ja armast koera. Mmm. Kindlasti käisid meil igast coolid jutud, aga ei mäleta neid kahjuks.

Ega me taksot jumala eest ei saanud ja kõik oli dramaatiline ja lõpuks ärkasin surevana ja läksin tööle…

…et saada seal kokku kohtingutreeneriga, kes õpetab naisi mehi impressima.

Kus on inimesed, kes õpetavad mehi naisi impressima?

Loe ka neid postitusi!

2 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Revenga 4. juuli 2012 at 08:25

  Sellist asja tõsiselt võtval mehel pole vaja naist impressida, tuleb vaid rahakotti näidata ja keelekategemistliigutust imiteerida, kohe on naised impressitud.

  Kas see nüüd tähendab, et mina olengi meestetreener kohtingualal?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. juuli 2012 at 08:27

   ilmselgelt, pane äri püsti!