Uncategorized

because fuck you, thats why

31. juuli 2012

business-cat-meme-generator-why-am-i-wearing-a-tie-because-fuck-you-thats-why-47a8b9-3300573

Kuna ma olin terve nädalavahetuse ära, siis nüüd on Joosep veendunud, et iga samm ukse suunas tähendab jälle seda, et ma lahkun IGAVESEKS. Tema lahendus sellele on lihtsalt karjuma hakata ja mulle jala peale istuda üritada. MEGAHÄIRIV on, kui koguaeg kui külmkapi juurde lähen, siis mingi kõuts ennast mu sussiks digimuuta üritama hakkab.

Eile, kui ma “korraks K. poolt läbi käima pidin,” siis ei teinud ma suurt numbrit sellest, et mul telefon maha jäi, sest ma KÄIN JU KORRAKS ÄRA. Muidugi leidsin ma tagasi jõudes, et olen kuskile oma võtmed ära kaotanud, seega ei jõudnud ma ka eile ööseks koju, vaid pidin ema juures venna naril ööbima.

Täna tagasi jõudes oli Joss ERITI LEEBE LEO. Koheselt, kui ma istun, siis üritab ta ennast mulle sülle pressida. Kuna ma pidin täna tööd kah ikka tegema, siis pean ma teda aina eemale peletama, et ta mu käte peale ei lamaks. Siis ta vaatab mind kurvalt ja istub kuskile võimalikult külje alla. Jumala eest, äkki ma lähen muidu jälle minema?! Needy on see kass noh…

Nüüd ma hakkan päriselt koristama, sest ema just helistas ja ütles, et “häbi peaks sul olema mingit kutti sinna niimoodi kutsuda!”. Ok. Kui häbi, siis häbi. To the koristuslaine!

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar