0
Uncategorized

mmm…kingad

9. august 2012

dscn6851-6273429Allkorrusel vaatab mulle mu kotipuu kõrvalt vastu selline pilt. Need on siis need kingad, mida ma kõige rohkem kannan. Teinekord vaatan, et oioi, SIND pole küll ammu kandnud. Siis kannan the shit out of them!

Kingadega on üldse imelik lugu, sest mulle on idee poolest MEELDINUD kingad alati, seega ma olen neid endale ka aeg-ajalt ostnud, aga näedsa kandnud eriti ei ole, sest no näiteks S. aegadel oli nii, et kui ma kontsad alla lükkasin, siis ma olin temaga täpselt ühepikkune. Mulle ei meeldi olla mehega ühepikkune, meeldib pigem olla kääbus, seega ei kandnud. (Muuseas mu emale jälle väga meeldib olla pikk. Ta on niigi pikka kasvu, lükkab kontsad ka veel alla ja naudib kõrgustes olemist!)

Näiteks eile ostsin ma endale sellised kingad:

dscn6817-7670178Ütlen ausalt, et ma ei proovinud neid poes jalgagi. Seega oli suur mu hämming, kui ma linnas munakiviteel slõu mõu liikusin ja proovisin mitte enda jalgu murda, sest lahtiste luumurdudega oleks kehva koju jõuda olnud. Pluss läks eile kohe katki ka üks see kinnituskoht, seega peaks ma nad tagasi viima ja kas a)samasugused võtma, b) mingid muud võtma, mis võimaldavad liikuda. Hmm..

Veel on mu suured lemmikud need kuldsed rihmikud:

dscn6827-4499305Nad on lihtsalt maailmatumamugavad ja ilusad ja veel tuhat kiidusõna. Ahja, ma sain need Paavli kaltsukast, kust nad mind riiulilt kurvalt vaatasid. Mul nimelt on see õnn ja rõõm, et mul on nii väike jalanumber, et saan tihti endale asju, mis teistele lihtsalt jalga ei lähe. Kui ma ei eksi, siis ma köhisin nende eest välja viieka ja olin megarahul.

dscn6831-6403240Need on minu armsad “prostikingad” millega kõrgun ma küll ulmelistes kõrgustes. Näiteks kodus nendega ringi kablutades näen ma tolmu kohtades, kuhu ma muidu ever ei näe! Nad on ka mõnusad ja toredad ja mugavad ja armastan neidki.

Mul on tegelikult viimasel ajal lisandund ka nats madalaid jalatseid, sest see “võlunädalavahetus” kus ma paljajalu ringi lasin, on siiski mu jalad üsna sodiks tõmmanud, seega ei saa ma kogu aeg pisaraid neelatades kontsi kanda.

dscn6833-6839895Tunnen ennast nendega päris badassina küll.

Aga klge ok, ma enam ei viitsi, homod tulevad kohe ja peaks püksid jalga panema ja ja ja.. lõpetuseks pilt sellest, mida joosep arvas kogu selle kingapildistamise peale, abiks seegi:

jossokse-7116338

 

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar