Rasedus

“a kes sellist nus*ida tahaks?”

3. juuli 2013

aeN36Qb_460s_v1Istusin mina bussipeatuses ja ootasin rahumeeli ühistransporti. Paviljonist (issand, mis imelik sõna) väljas seisid kaks tüüpi. Ma tõesti ei oska nende vanust pakkuda, ehk nii 17-20, midagi sinnakanti. Ja äkki sain ma aru, et nad kommenteerivad minu üüratut kõhtu 😀

“Issand, vaata selle vatsa! Kuhu see nüüd omast arust veereb, ei mõista kodus istuda ka sellisena,” vaatasid nad mind ja arutasid, kui kohutav, et selliseid pakse linna peale lahti lastakse.

Ma ei osanud midagi kosta. Ma muidu ei ole vist eriti selline tüüp, kes suudaks vait olla, aga ma tõepoolest ei osanud mitte midagi kosta. Hüsteeriliselt neile karjuda: “Ma olen rase!!” ja siis nuttes minema joosta tundus natukene liiga dramaatiline. Seega ma lihtsalt istusin seal edasi ja rõõmustasin, kui mu buss lõpuks tuli.

Natuke vähem rõõmustasin ma siis, kui ma mõistsin, et need samad kaks tüüpi kah samasse bussi tulevad. Loomulikult istusid nad minu taha ja kommentaarid võisid jätkuda:

“Kes üldse sellist nus*ida tahaks?” küsis üks itsitades teise käest. Ma nii väga tahtsin öelda, et ilmselgelt KEEGI tahtis, kui ma rase olen, idioodid, aga ma ei hakanud. Sest ma endiselt olin hämmingus, et keegi lihtsalt NARRIB MIND!

Mind pole elusees mitte kunagi narritud ja ma tõesti ei uskunud, et ma pean sellise kohtlemise osaliseks 23-aastaselt saama. Aga näed, pidin.

Ühesõnaga läksin ma lõpuks lihtsalt bussist maha. Mitte küll sellepärast, et peatuses lohutamatult ulguma hakata, vaid sellepärast, et ema tahtis minuga Nõmme turule minna ja see tundus natukene ilusam plaan, kui veel 15 minutit kuulata kui paks ja tülgastav ma olen.

Kibestunult mainin ka seda, et need tüübid olid ise vinnilised ja üks neist oli paks. Ehk siis jumal juba oli neid nende õeluse eest karistanud.

Halleluuja.

 

Loe ka neid postitusi!

8 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Sigrid Roosimägi 12. juuli 2013 at 05:44

  No need olid veel pubekad pm.. aga ma saan trollis iga päev vanamuttidelt selliseid vihaseid pilke, et mida kuradit sa ronid siia paksmagu, sinusugused peaksid jala käima, mitte minu kottidelt ruumi trollis ära võtma. Samasuguste pikkade pilkudega vahivad ka noored plikad aga ma ei pööra sellele juba ammu tähelepanu.

 • Avatar
  Vasta Andra 5. juuli 2013 at 05:44

  Ma oleks oma mitte-küll-nii-võimsa judotüdruku käega nende pead omavahel kokku löönud ja nii muuseas maininud, et ma olen neli ja pool kuud rase, a mis sinu vabandus on?
  Uskumatu, maailmas on ikka igasuguseid jobusid. Enam ei tehta foodbaby’l ja rasedakõhul vahet?! Eriti kui su jalad on samasugused kondid all nagu mul. 😀
  Speechless.

 • Avatar
  Vasta Rents 4. juuli 2013 at 19:13

  Minu jaoks täiesti uskumatu, et sa mainimata jätsid, et sinu kõht kaob pärast sünnitust ära, aga tema on pekk edasi.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. juuli 2013 at 19:43

   ma olin lihtsalt shokis :(( ma ise mõtlesin ka HILJEM selle comebacki peale 😀

 • Avatar
  Vasta Noormees 4. juuli 2013 at 08:24

  Ilmselt samasuguse avaliku kommenteerimise pärast saigi üks poiss lasnamel kärbikuga lasu pähe…

 • Avatar
  Vasta müü 4. juuli 2013 at 05:50

  Seda ma küll ei osanud oodata. Mu jääkaru kommentaar on selle kõrval ju kukepea, kuigi tol hetkel see kõlas nagu ülim solvang 😀 Ma loodan, et need tüübid on järgmises elus naised, right back at ‘em 😉

 • Avatar
  Vasta Olga 3. juuli 2013 at 21:09

  Võin kihla vedada, et nad ise veel neitsid või täiesti olematu kogemusepagasiga 😀

 • Avatar
  Vasta Blondinka 3. juuli 2013 at 20:18

  Sellises vanuses idootide pärast ei tasu väga problada, pole need ju elu veel näinudki ;D

  Aga hea elu sul olnud, kui sind siiani kunagi narritud pole, peaks ütlema. 🙂