Uncategorized

naised lakivad küüni seksi pärast, ehk otsingusõnad

15. juuli 2013

Mõnikord satun neid lugema ja mõtlen, et peaks teil ka naerda laskma, aga siis unustan. Õnneks Merje tuletas meelde (PS! Mina tean Daki numbrit, olen valmis müüma maha!).

Esimene siis ka pealkirjas: naised lakivad küüni seksi pärast. Oh sa püha jeruusalemm, kuidas mina naersin eile seda lugedes. Kujutasin endale ette vaest maaneidu, kes tahab hirmsasti seksi saada, aga peigmehekandidaat enne ei anna, kui küün on lakitud! Või tragi maanaine, kes ei hakka enne küüni lakkimist isegi mitte seksi nõudma, aga tuli huvi pärast googeldama, kas teised ka peavad selle jaoks säänse suure töö ette võtma. Kui aga selle all oli mõelnud küünte lakkimist, siis esiteks soovitan ikka emakeel suhu saada, kui muid asju sinna pistma hakata.

vasakul küljel magamine, seotud lapse sooga – Ma usun isiklikult, et vasakul küljel võivad kõik magada, ei usu, et see oleks seotud lapse sooga.

ma tahan et oleksid kardin- fetishi üle ei vaielda. Kujutage ette, et oma mehe meeleheaks te ennast kaks korda kuus kardinaks riietaks. Ma kardan, et ma näeks rohkem kummituse moodi välja 🙁

naljad kasside kohta – Kassi üle ei naljatata!

armukese otsimine – Kujutan kohe ette, et keegi tahab täiega endale armukest, aga ei tea kust otsida. Siis laksab endale vastu otsaesist – no muidugi! Google! ja siis trükkis sellise otsingu sisse :))

rase aga rinnad eriti ei kasva – Minu soovitus on oodata, küllap nad kasvama hakkavad. Isegi mul hakkasid – mina vana rinnatu.

paks või rase – Ma päris tihti vaatan naisi ja mõtlen sama küsimust. Ma nende käest uurima minna ei soovita, võivad solvuda.

vaatasime sõbrannaga pornot – No shit?! Ja mis siis sai? Või soovis usin googeldaja teada, et kas see on normaalne. Ära karda, usun, et on teisigi.

seksi ajal jääl – Nagu mingi jäätunud tiigil? Ohhoo, vot see on ekstreemne.

kui suurt munni ma tahan – Ei oska nagu aidata kohe. Ma soovitan ikka meeste pealt vaadata, vaevalt, et sa googeldades selleni jõuad, kui suurt sa tahad.

mulle tundub, et mehes on kaks inimest – Mul on ka tihti tunne, et ma oleks nagu kaks inimest. Oh wait! Minus ongi teine inimene 🙁

kõrvenõgese kõrvetamise vastu aitab – See, kui sa kuskil võsas ei rabista.

mees on seksides vaikne – Oled sa kindel, et te seksite?

Loe ka neid postitusi!

9 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Anonüümne 16. juuli 2013 at 20:21

  Küüsis siiski. Pole isegi nalajaks.

  • Avatar
   Vasta Eva 18. juuli 2013 at 18:06

   Aga selles kirjaveas point ju oligi, kallis anonüümne kommenteerija! 😀

 • Avatar
  Vasta Rents 16. juuli 2013 at 18:46

  Aga mul on endal kogu aeg sama mure, no mitte ei suuda otsustada, millised noksid mulle meeldivad. Tore kuulda, et mul on mõttekaaslasi.

  P.S. Järgmine postitus kirjuta muidugi teemal, kui suured sulle meeldivad.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2013 at 06:28

   ma pean ka siis googeldama ja vaatama eri suurustes nokside pilte, sest muidu ei tea oelda. S, M, L, XL? Valikuid nii palju 🙁

  • Avatar
   Vasta dawndancing 2. august 2013 at 17:24

   Haha, Rentsile mõlema mõtte eest plusspunkt 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa L 16. juuli 2013 at 18:20

  Hihi, vabandust, aga üks kirjaviga mis jäi silma ja ei suuda seda kahe silma vahele ka jätta.
  Tsiteerides:
  “Või tragi maanaine, kes ei hakka enne küüni lakkimist isegi mitte seksi nõudma, aga tuli huvi pärast googeldama, kas teised ka peavad selle jaoks säänse suure töö ette võtma.”

  Küüni lakkima, kas jutt käib heinaküünist või ikka küüntest. Siis vist peaks olema küünte lakkimine.

  Jäi silma vaid! Mõnus blogi.

  • Avatar
   Vasta Rents 16. juuli 2013 at 18:45

   Kaisa, sa oled nii otu. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. juuli 2013 at 06:27

   haha, jutt käib tõepoolest heinaküünist, geenius 😀

 • Avatar
  Vasta tr 15. juuli 2013 at 23:07

  hahahahhahaha, aitäh! :’D ja nalja jätkub kauemaks.