KURB ON OLLA

Kaitstud: Kuidas mitte olla

30. august 2013

See objekt on parooliga kaitstud. Vaatamiseks sisesta enda parool:

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

30 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Maria 2. oktoober 2013 at 22:43

  Huvitav oleks teada, kui vana su ema on, kas ta on alati niimoodi käitunud? Minu emal oli ka vahepeal selline periood, kus me üldse läbi ei saanud, olen selle tagant järele kliimaksi arvele pannud – läheb üle. loodetavasti :)

 • Reply Maarja 10. september 2013 at 07:00

  Su ema up’ib end Sinu arvelt, miskipärast. Kompleksid? Kadedus ja tähelepanuvajadus? Sitt tuju? Kole lugu igatahes..

 • Reply Aveke 4. september 2013 at 19:00

  Ma tahaks ise su emmeks hakata sellise jutu peale. Tahan et sul oleks selline perfektne emme-kogemus. Ma teeks sulle pannkooke omatehtud moosiga ja kohvi sinna juurde ja laseks sul terve päeva lihtsalt olla ja vedeleda ja nunnutaks sind. Ja kui Mari juba kohal on, siis aeg ajalt ütleks: mine maga kui kaua tahad, ma lähen jalutan nupsuga

 • Reply LLL 3. september 2013 at 14:37

  pullisitt see ema jutt.tänapäeval näevad rasedad nii head välja tänu nendele samadele koledatele riietele:) Ja üleüldse, beebist profipilte teha ..jeesus , see ainuõige ja normaalne käitumine.tulevikus ilus vaadata , muidugi ka kohe ilus vaadata .Nii et oma emale näita neid kuramuse kommentaare siin ja vaatame kas ikka on NII mõttetu see blogi siin.Halleluujah!

 • Reply Nelts 30. august 2013 at 15:52

  Mallu, sina ja su blogi olete rohkem kui paaril korral mu päeva paremaks teinud!! Seega, katsu ema õelustest üle olla ja ole sama imeline edasi :)

 • Reply Anna 30. august 2013 at 14:42

  Mallu, Sa ise oledki imetabane! Ja su blogi on maailma kõige oosõmim. Ni et ära lase kellegi halbadel sõnadel endale haiget teha ja suur suur kalli ja pai sulle :)

 • Reply A. 30. august 2013 at 14:25

  Tean enamvähem mida sa tunned :( Ma kasvasin sellise isaga, kellele meeldis ”kommenteerida” alates sellest, et ma olen paks ( mida ma absoluutselt ei olnud ) lõpetades sellega, kuidas ma laua taga istun ja kodutöid teen. Kestis seni, kuni ükskord vastu nähvasin ja nüüd enam ”komplimente” ei ütle mulle.

  BTW : su blogi on fantastiliselt imetabane nagu sa ise ;)

 • Reply Liisa 30. august 2013 at 14:19

  Ma ei suuda ära oodata, et üks kord juba minu raseduse aeg kätte tuleks :D Mina tahaks ka juba need liibuvad riided selga ajada, et siis uhkustada oma kõhukesega! :) Ma arvan, et rasedus ongi vast just see kõige õigem aeg, et lõpuks ümber riideid kanda!
  Ja ausõna, ma ei loe ühtki teist blogi, kuna lihtsalt ei huvita – aga sinu omata ma tõesti päeva mööda ei saa :D

 • Reply Annu 30. august 2013 at 13:28

  Kui sa peaksid kunagi oma blogi kirjutamise lõpetama, siis ma otsin su ülesse ja sa pead iga õhtu mulle oma päeva detailselt kirjeldama:D Ilma su humoorika blogita oleks tööpäevad palju hallimad:( Ja kõik muud päevad ka kui millegipärast on juhtunud töölt vaba päev saada:D

  Ära kurvasta:) Vaevalt, et su ema sulle halba tahab..See on lihtsalt selline…emade moodi kaitsmine… Vahel nad lihtsalt ei saa aru, et lähevad sellega natukene väga palju üle piiri…

  • Reply Liso 30. august 2013 at 20:52

   Hahh, ma olen nii nõus, ilma selle blogita oleks elu palju igavam. Väga muhe on lugeda!

   Ja ma usun siiralt, et emadel on mingi salavärk selle laste solvamisega, ei mäleta, et mu ema oleks solvamata mõnd mu valikut või arvamusavaldust kommenteerinud. Ma arvan, et neil on KOHUSTUS panna sind aeg-ajalt tundma, et sa olen veel lollim kui kõige lollim inimene ilmas..ja kole.. ja väärtusetu.. Aga õnneks love conquers all ja varsti oleme jälle põsed koos ja kommid suus rõõmsalt vestlemas. :)

 • Reply tiia 30. august 2013 at 13:24

  Nagu eelmised kommenteerijad juba öelnud on, peabki rasedana liibuvaid ja ilusaid riideid kandma, et kõht ilusti näha oleks :)
  On naisi, kes rasedusega lähevad ikka täitsa koledaks, kuid sinu kohta seda kohe kindlasti öelda ei saa, oled väga ilus rase naine! Nii et pea püsti & saba rõngasse :)

 • Reply tafkav 30. august 2013 at 13:02

  Ma vist umbes analoogse postituse peale ka kirjutasin, et pai! See on jube kurb, kui üks olulisemaid inimesi hinge s*ttumas käib. Ja hämmingut tekitab mõistagi kah, sest ma oletan, et ju ta ikka tegelikult ju hoolib Sinust ja puha.

  Riiete koha pealt – mul just vastupidi, kõik vanema põlvkonna naisinimesed käivad rääkimas, et küll on tore praeguse aja rasedaid vaadata, nii kenad ja ilusad. Et nemad omal ajal pidid mingite telkidega liikuma ja siis lisandus muule jamale veel koledus ka. Kuule, äkki see ongi see, millest ükspäev kirjutasid (no et kui kritiseeritakse, siis peab kade olema) – ta on kade, et tal rasedana selliseid ilusaid hilpe nii lihtsalt võtta polnud? :-D

 • Reply kristi 30. august 2013 at 12:35

  Ja nii vahva, et on ka inimesi kes vaevuvad ütlema, et neile tõesti meeldib Sinu blogi. Ma mõtlen, et peale postituse lugemist jätta siia maha toetav kommentaar.

 • Reply Karin 30. august 2013 at 12:33

  Minu arust ka sa oled superilus, parima huumorimeelega ja mõnus inimene (vähemalt distantsilt vaadatuna :D) ja nagu näha siis tuhanded inimesed siiski loevad heal meelel su soigumist.
  Sa kirjutasid, et su kasuisa loeb su blogi, kas tema on samal meelel või toetab sind?

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:34

   Jah, distantsilt vaadatuna on vast kõik sellised :D Aga kasuisa on mul cool beans, ta leiab, et ma pullivend :D

 • Reply Laimi Krõps 30. august 2013 at 11:58

  Ma tean, mida sa tunned. Su ema tunneb sind kõige paremini ja therefor oskab sind kõige paremini ka solvata-haiget teha. Kurb.

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:02

   Ma lihtsalt ei saa aru, MIKS ta seda teeb? Ise samal ajal meisterdab mulle võileiba ja valab kohvi ja siis räägib, kuidas ma olen ikka imelik ja et isegi mu rõdu ampel on tema omaga võrreldes hale :D

 • Reply K. 30. august 2013 at 11:54

  Andke andeks, kui ma nüüd kedagi solvan…
  Aga nii inetu on, kui rase okupeerib mehe riidekapi (alustades trussikutega, mida me õnneks ei näe, aga mõni rase salamisi tunnistab nende kandmist ja lõpetades jopedega), siis on see lihtsalt inetu… ja pärast sünnitust tunnistab seda veel suure uhkusega ja ei saa aru, miks ta raseduseaegsetel piltidel nii inetu on ega saa aru, et asi on riietuses.
  Ja veel mannetum on, kui topib endale veel selga sada numbrit suuremad hõlstid, et keegi jumala eest ei saaks aru kui rase ta on ja ikka lihtsalt ülesöömisega sassi ajaks…

  Rase peabki ennast ilusana tundma selle suure kerega :D

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:05

   Ma kodus küll vahepeal tuian Kardo riietega ringi, aga kui ma ikka linna lähen, siis panen ikka omad riided selga. Kuna ma muidu väga tight asju kandnud pole, siis ma ei näe põhjust, miks ma ei võiks seda siis vähemalt praegu teha :D

 • Reply nuhvik 30. august 2013 at 11:45

  Sa oled imeilus! (vaatasin ja kadestasin neid katusel tehtud pilte, kus sa oled nii emalikult rahulik ja loomulikult ILUS)
  Su blogi on eluline, humoorikas ja tabav! Ehk nii suurepärane, et isegi kóik “keda tglt ei huvita mis vòi kes sa oled, aga siiski nagu tahaks teada mitu last sul siis óieti on”, muudkui loevad ja kommenteerivad..( tglt on lihtsalt kadedad! :)) )
  Ja suurepärane näide selllest, et kui laps polegi planeeritud, siis kaks noort, kellel tundub olevat kadestamapanev suhe, saavad sellega suurepäraselt hakkama!
  Pai sulle!

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:05

   Ma olen nii pehmo, et isegi su kommentaar ajas mind natuke nutma :(

 • Reply lipsuke 30. august 2013 at 11:19

  See on lihtsalt lauslollus ju! Saada ta pikalt ja punaselt sinna kuhu päike ei paista!!!
  Sa oled imetäbane, sinust saab imetäbane ema ja su kassid on ka kuramuse imetäbased! (mis sõna see imetäbane täpselt on või kust ma selle sain ei oska ma küll öelda aga ma mõtlesin sellega, et sa oled väga aasõõm mutt ja mul oleks mega kahju kui su blogi enam ei oleks!) :D
  Never ever ära kuula enam tema lollusi. Ta on lihtsalt kade! vms… :D

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:06

   Ma arvan, et sa tahtsid öelda imetabane, see on ka üks minu enda lemmiksõnu :D Aga jaa, tänan et te kõik mind nüüd komplimenteerite, aga ma lihtsalt pidin natsa halama :D

  • Reply AbFab 31. august 2013 at 09:16

   Kui sa nüüd järgmist kirjaoskamatust mõnitavat postitust kirjutama hakkad, siis väga kaugelt vist materjali otsima ei pea.

   • Reply lipsuke 31. august 2013 at 10:59

    Hhahaha, ma olen kirjaoskamatu nüüd slp, et kirjutasin ”imetäbane” imetabane” asemel?
    Aaaaasõõõm :D

   • Reply Mallukas 31. august 2013 at 11:53

    Noh, kaua ma ühte surnud hobust ikka peksan?

 • Reply Lilli 30. august 2013 at 11:16

  Oh vaesekene :( mine vaata kui palju inimesi päevas sinu blogi vaatab. Sellega näed kui paljusid sinu elu väga huvitab ja kui paljud tahavad sinu tegemistsest väga teada :) ja rase naine peabki liibuvaid riideid kandma, et eputada :) mina küll kanda väga liibuvaid riideid kui ükskord rase olen. Minu meelest on nii ilus vaadata kui on ümber kleit ja nt mingi jakike peal. Oeh jah :)
  Aga mina käin igapäev sinu blogi vaatamas ja lugemas ja ma usun, et neid inimesi on palju, kes igapäev siia kiikavad ja uusi postitusi ootavad. Nii et kui su ema ei tea midagi siis pole mõtet välja teha.
  Kallid sulle ja sinu kassimestele :)

  • Reply lipsuke 30. august 2013 at 11:21

   Täpselt!
   Neid lugejaid on sul ilmselt tuhandeid ja vaevalt, et keegi neist siin käsu peale käib!

  • Reply Mallukas 30. august 2013 at 12:07

   Ma tänan sind kenade sõnade eest :(