Rasedus

blogilugejatega suhete loomine

14. september 2013

Eelneva hala lõpetuseks pöördusin ma lõpuks ämmaemanda soovitusel siiski erakorralisse. Seal sain uhkelt KTG masina küljes vedeleda, Kardole ostetud isa ja beebi raamatut lugeda ja kõigele lisaks veel luua intiimseid suhteid oma blogilugejatega. Täpsemalt ühe blogilugejaga, keda ma siinkohal ka tervitan.

Pärast KTG’d kutsuti mind kuskile teise kabinetti, kus pidin püksid maha ajama ja ennast pukki vinnama. Ruumis oli ämmaemand ja õpilane, kes tegi põhimõtteliselt kõiki asju üle – inimene ju nõnda õpibki, eksole. Nende tegevuste sisse kuulus ka mu kõhu pressimine siit ja sealt otsast, mulle jalgevahele piilumine ja muu säärane kraam, mida naistearstid ikka tegema kipuvad.

Ajasin mina siis pükse jalga, kui õpilane mulle teatas, et ta muuseas loeb mu blogi kah.

“Soh…”, ütlesin ma ja kogesin flashbacki minuti tagusest ajast, kus ta küünarnukini (ok, võib-olla liialdan, eksole) mu sees oli. “Seda ikka kena kuulda!”.

tumblr_m4ev7ogwbt1r4rsnfo1_500-5466663

Ühesõnaga pärast kõike seda tahtsid nad mind ööseks sisse jätta, et mul pilku peal hoida saaks. Mina aga vihkan haiglaid – jälestan lausa! Seega ma anusin neid, et ehk saab ikka nii, et ma koju lähen. Arst nõustus tingimusel, et annan proovid ära ja helistan õhtul tagasi, et tulemusi teada saada. Kui on miskit hullu, siis pean ikkagi jonnimata tagasi minema. No selge. Andsin siis julgelt vere ära ja haarasin pihku topsiku, et neile veidikene uriiniproovi ka jätta.

Läksin vetsu, pissisin, pesin käed ja jäin vahtima tühja topsi enda peos. Ma olin UNUSTANUD anda uriinianalüüsi. Ega see rasedamõistus pole oma teha…Istusin seal siis veel jupp aega, jõin vett ja ootasin pissihäda, et saaks ükskord koju tulla.

Ja siin ma olen – analüüsid antud, suhted blogilugejatega üles ehitatud ja isegi päris hea olla (kui mitte arvestada pundunud jäsemeid ja südamekloppimist:))

Loe ka neid postitusi!

5 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta K 16. september 2013 at 10:33

  Olen ise ka ämmaemandustudeng, aga selline ütlemine patsiendile, et tema blogi loed või üldse, et teda oled näinud vms(kui pt. sind ise ära ei tunne ja te ei ole just kunagised ülihead klassikaaslased) on täiesti eee-baaa-eetilineee.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. september 2013 at 11:13

   no, ega ma pahane ei ole 😀

 • Avatar
  Vasta Ethel 15. september 2013 at 17:38

  Kusjuures mul läks sünnitamiseks nii, et sõitsin Pärnust Tallinna liinibussiga enda arust tavalisse kontrolli (nädal oli veel aega) ja seal arstid hakkasid tingima et jää ikka ööseks, et me vaatame ja nii. Aga mul oli kange tahtmine Castle-t ja “Varjatud Mina”t Fox Life pealt näha (olin sisututvustust lugenud ja ilgelt põnev osa tõotas Castles tulla) ja tingisin vastu, et las ma tulen hommikul tagasi ja nii ja naa… aga noh ma Pärnus ju – siis ikka ei antud alla, et kui jamaks läheb veits pikk ma tulla. Paar tundi hiljem oli poiss käes. Pärast ütlesid, et selleks ei tahtnud koju lasta, et sünnitustegevus käis. Aga ma ei tundund midagi.- jalutasin veelarste kirudes Fertist Viimsi co-marketisse lugemist ja muidu snäkki ostma, et haiglas igavaks ei läheks. Pärast tuttavad ei suutnud ära imestada, et “miiiismõttes läks liinibussiga sünnitama, kas siis keegi tõesti ei saand viia” Aga no ei olnud ju nii üldse 🙂

 • Avatar
  Vasta hushush 14. september 2013 at 20:28

  Ja kuidas proovid olid? Mul selliste tunnustega kupatati kohe erakorralisse keisrilõikesse 😛

 • Avatar
  Vasta Kah rasedaajuga 14. september 2013 at 19:16

  Ei ole võimalik! 😀
  Ma ükskord sõitsin haiglasse, et uriini ja vereproov viia, vere andsin ära ja uriiniproovi tõin endaga koju tagasi 😀