KURB ON OLLA

Kaitstud: Mallu märatseb: “Have we met?”

9. november 2013

See objekt on parooliga kaitstud. Vaatamiseks sisesta enda parool:

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

6 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply liisur 10. november 2013 at 15:27

  Like!

 • Reply Sigrid Roosimägi 10. november 2013 at 10:27

  Ma ei tea, mina küll pole blogide põhjal järeldanud, et sa ilgelt kuri või negatiivne oleksid. Minu arust sa oled just viimased kuu aega üüberpositiivne olnud ja Marist nii imelisi ja toredaid postitusi teinud.

  Ja minu silmis blogi just ongi see koht, kus end tühjaks kirjutada ja välja elada. Ise olen sama võimalust kasutanud, kui on vaja emotsioone endast natuke välja lasta ja inimesi sellega piinama hakata ei taha. Blogi lugemis kohustust pole ju kellelgi. Ja hiljem hea lugeda ja naerda endal ka.

 • Reply t 10. november 2013 at 00:25

  !) Jersey Shore on üks naljakamaid, jaburamaid ja vingemaid sarju, mida mu silmad taolistest näinud on(ja neid ei ole palju). Wuhuuu!

  Ah, tead .. Blogimine ongi ju enda välja elamine. Siin-seal-kus iganes. Kas oleks parem, kui Mallukas “raevutseks” või pilluks oma “negatiivsust” kusagil väga avalikult nt teie enda peal välja? Oh ei, siis on jälle paha olukord ju. Selle peale ütleks pigem, et lõpetage see hala. Inimene on nagu ta on. Ei tea me keegi, milline ta on tegelikkuses(v.a Mallukas+tema lähesed-sõbrad-tuttavad, kes teda päriselt teavad ja tunnevad). Internet on vabade mõtete maailm. Tulistagu või tornaadosid sõõrikute maailma, mul on jumala kama! Ausalt, jumala kama! Peaasi, et jätkuks see iroonia(millest tundub paljud aru ei saa, kurb-kurb) ning huumor!

  Keep up the good work! :)

 • Reply B 9. november 2013 at 23:40

  Mina olen palju tähele pannud selliseid kommentaare, et “Nojah sa oledki alles noor ja mässumeelne, pole ime et blogis närvad” umbes. Mind ajavad just need kõige rohkem naerma :D Selleks, et teatud asjadest veidi vihasemalt arvata, peab mässumeelne olema või? :D

  • Reply Mallukas 9. november 2013 at 23:45

   Et üldse MIDAGI arvata, oled juba hull rebel ja mässaja :D

 • Reply Mari 9. november 2013 at 23:37

  Word!