Lapse üles kasvatamine Mari

Kaks kuud armastust

10. detsember 2013

Kallis Marjootsik!

Kui ma juba eelmine kuu kirjutasin, et ma oleks nagu terve elu sinuga koos olnud, siis nüüdseks on see tunne ainult süvenenud. Praegu on mul tunne, et ma olen sinuga koos veetnud ka vähemalt oma eelmise elu.

Mulle meeldis, et teise elukuu jooksul läks sul “kõvaketas tööle” ja sinust sai niisama vedeleva vastsündinu asemel üks armas naeratav titt, kes on nii õnnelik, kui talle ta enda varvas suhu toppida või kui juustega üle ta näo tõmmata.

Eriti meeldid sa mulle hommikuti, sest mina ärkan tavaliselt selle peale, et sa ei viitsi enam üksi oleval olla ja ohkad äärmiselt etteheitvalt. Noh, nagu “Püha issane jeesus, hoia mind hellalt. Miks ma pean selle hambad laiali magava eide kõrval IGAL HOMMIKUL ÄRKAMA?”. Siis ma viisakalt teen ka silma lahti, et sul väga igav passida ei oleks. Ja kui sa näed, et ma olen ärganud, siis tuleb su näkku niii suur naeratus. Sa oled siiralt õnnelik, et ma sind sellest igavusest päästan 🙂

paastetud-229x300-8329706

Jeee, ma olen igavussurmast päästetud!

Aina rohkem satub sulle kogemata su rusikas suhu. Ehk võib juba varsti öelda, et see meelega sinna satub? Sa kukkusid seda muidugi ka enne raevukalt lutsutama, kui see sattus parasjagu su näo kõrval olema, aga enne oli nii, et kui sa ennast liigutasid ja rusikas suust kadus, olid sa üsna pahase moega, et keegi sult selle nii ära võttis. Aga aina enam suudad sa seda kätte saada ja isegi suus hoida. Mõna aja pärast sa muidugi ärritud, aga see on arusaadav. Mis pagana rusikas see selline on, kust piima välja ei tule?!

Kas sa tead, et sul on lausa 1% ellujäämisoskust tekkinud? Üks hommik ma ärkasin selle peale, et sina sõid isukalt. Minu poolt oli topless põõnamine, seega suutsid sa omade jõududega kuidagi “toiduputkasse” nihverdada. Hah ja ükskord tahtsin ma üle sinu kummarduda, et sealt lutti haarata, aga see hetk, kus ma üle sinu nõjatusin, haarasid sa koheselt tissist kinni ja kukkusid sellise näoga sööma, et “ah, täitsa harilik, et ma siin iseteenindusega tegelema pean…”.

mari-300x300-7400671

 

Ma armastan sind lihtsalt nii väga, et mul teinekord tulevad pisarad silma, kui ma sinu peale mõtlen. Nagu näha, siis sina mind ka, sest sul ikka mõni õhtu on pisarad silmis olnud küll 😀 Millest muust, kui armastusest…

 

Loe ka neid postitusi!

18 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Lii 11. detsember 2013 at 19:27

  Imearmas kirjutis. Lugesin just samamoodi nagu keegi eelpool kirjutas: tobe naeratus suul….kui läbi lugesin, sain aru, mis ilmel lugesin 😀

 • Avatar
  Vasta Annika 11. detsember 2013 at 01:50

  Tere, Mallu.

  Mina kui tavalise wordpressi kasutaja, olen harjunud, et iga artili all on ka like nupuke. Ei mina aru saa kuidas su uuel lehel orienteeruda. Kas peab sulle taas mingi meili saatma, et saada õigused või kuidas see käib?
  Sessuhtes, et mina oleksin väga tahtnud nii ilusa postituse peale lika panna, nagu seda worpressis sai.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. detsember 2013 at 11:38

   Väga armas. Ma uurin, kuidas seda teha saab 🙂

 • Avatar
  Vasta Anette 10. detsember 2013 at 17:35

  Mina tunnen oma lapsega ka, et me oleme vanad tuttavad juba. Kui ta esimest korda nuttis, siis see oli nii üllatavalt tuttav heli. Imelik tunne tuli peale.
  Ja iga kord kui ma näen su headerit, mõtlen, et sa oled kuidagi ebamaiselt ilus. Nii seletamatu ilu.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 10. detsember 2013 at 15:56

  Appi kui imearmas ta on 🙂

 • Avatar
  Vasta Lipsuke 10. detsember 2013 at 15:04

  Uskumatult armas 🙂
  Ja tahtsin Sind tagasituleku puhul õnnitleda! Ma teadsin, et Sa ei suuda eemal olla! Jehhuuu 😀
  Btw, see uues kommenteerimise viis on tark mõte. Vaevalt, et keegi väga tahab oma nime alt sitta loopida…

 • Avatar
  Vasta Annili 10. detsember 2013 at 13:54

  Palju-palju önne armsale Marile ja tema lahedatele vanematele! Sissekanne oli nii tohutult armas ja need pildid pisikesest Marist on lihtsalt úlevoolavalt nunnud! 🙂

  PS! Olen nii önnelik, et otsustasid nii kiiresti uuesti blogima hakata, aitáh! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidi 10. detsember 2013 at 13:49

  Oh, kui armas preili. Ma lihtsalt vaatasin neid pilte ja “awwww”-tasin üle toa 🙂 Hea, et üksi hetkel kodus olen.

 • Avatar
  Vasta Tuuli 10. detsember 2013 at 13:07

  Suurimad õnnesoovid pisile piigale ja vaprale emmele ka !

 • Avatar
  Vasta Annu Re 10. detsember 2013 at 12:50

  Nii armsasti kirjutatud.Väga südamlik ja Mari on ülinunnu:)

 • Avatar
  Vasta eveli 10. detsember 2013 at 12:50

  Kuna meie beebidel vaid paar päeva vanusevahet siis on huvitav jälgida mida kellegi teise laps teeb v kuhu arenguga jõudnud on.
  Me avastasime ka hiljuti rusika mida ajaviiteks lutsutada vahel:)

 • Avatar
  Vasta Sandra 10. detsember 2013 at 12:31

  Küll sa oskad ikka armsalt kirjutada 🙂 Pisikesele Marile musi põsele väikese minisünna puhul 🙂

 • Avatar
  Vasta Preili Perks 10. detsember 2013 at 12:29

  Keegi oli just kommenteerinud, et ei kujuta ennast emana ette. Mina kusjuures ka mitte /iseenda kohta käis see../. Täitsa mitmekordse tädina ma ju enamvähem näen kuidas ma käituks. Ja no see on puhas valguskiirus kui kiiresti nutvad, ilased või lihtsalt täismähkmega lapsed mu käest kaovad. Aga samas ma tahaksin just olla selline ema nagu Sina. Huumor ei tohi kunagi kõrvalt kaduda! Ja seda, et Pisike armastusest Sinu vastu nutab, hakkan ma oma õele ütlema, kui ta oma Kärduga hädas on. Ja kõigele lisaks- tore oli päeva alustada nii armsa lugemisega. Aitüma Sulle!

  • Avatar
   Vasta Lin 10. detsember 2013 at 13:43

   Kusjuures juhtusin hiljuti kokku oma kooliaegse sõbrannaga, kes nüüd 5 kuud lapseootel. Ja ausalt, ma poleks teda rasedana ette kujutanud aga ometi sobib see talle 🙂 Ja üldse on nii, et ei kujuta ennas ema ega rasedana enne ete kui teekond läbi käidud ning siis imestad üldse, et mis sa enne lapsi oma leuga tegid. See nagu polnudki elu, pigem mingis mullis elamine 😀

 • Avatar
  Vasta kata 10. detsember 2013 at 12:23

  Noo on ikka üks armas laps see Mari! Ei ole minu arvates ainult ema moodi, ikka isa moodi ka järjest rohkem 🙂 Üliarmsake!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 10. detsember 2013 at 12:18

  Ahh nii armas sissekanne, mul oli terve aeg mingi tobe õnnelik naeratus näos kui seda lugesin 😀

 • Avatar
  Vasta Liina 10. detsember 2013 at 12:13

  Niiiiiiiiii Nummi , issand ma just mõtlesin ,et alles 2 kuud -allleeeees :O

  Minu lemmik mini inimene 🙂

  • Avatar
   Vasta elex86 10. detsember 2013 at 12:16

   Ma just mõtlen,et jubaaa 2 kuud. Alles Mallukas kirjutas, kuidas Ta ootab beebikese sündi. 🙂