Uncategorized

kus viga näed laita, siis tule saada kõik kiirelt perse

24. veebruar 2014

Mulle meeldisid väga need pikad ja sisukad kommentaarid inimestelt, kes leidsid, et oma spareisi hävimises olen süüdi ainuisikuliselt mina (ja loomulikult Kardo, et ta mind paremini “maha ei rahustanud”). Ma võin täitsa ausalt öelda, et ega me seal Saaremaal masendusest ei nutnud, eks üritasime ikka olukorrast parimat võtta.

Jah, ma ei võtnud rinnapumpa kaasa, sest ma ei mäletanud, millal mul viimati üldse selline asi, nagu piimapais oli. Oleks see mul eredamalt meeles olnud, ju siis oleks kaasa ka võtnud. Jah, me ei leidnud Veskit üles, sest me “ei kaardistanud enne sihtkohti, kuhu minna soovime”. See ei näinud tegelikult selline välja, et me sihitult neli päeva mööda Kuressaaret ringi oleks tuianud ja meeleheitlikult seda otsinud oleks. Meil oli lihtsalt külm ja me ei viitsinud eriti kaugele minnagi. See koha mitte üles leidmine ja rinnapumbast rääkimise tõin ma postitusse sisse ainult seetõttu, et teile näidata, milline Murphy see kogu seiklus oli.

Aga inimesed on idioodid – nagu ma seda ikka aeg-ajalt tõdema pean. Näiteks käib mu blogi kommenteerimas keegi Helene ja ma ei tea, kas ta on vaimselt veits slow, või mis ta probleem on, et ta pidas vajalikuks kirjutada kommentaar, kuidas ta mulle eladeski ei andesta tema kodulinna sõimamist ja ESMAKLASSILISE spa mahategemist. Kas tead mida, Helene?

tumblr_m7c8hla1fs1ql5yr7o1_400-9256812

Või siis see tüüp, kes arvas, et ma oleks pidanud ise endal olemise paremaks tegema. Jah, ma oleks pidanud ise enda väikelennukiga Saaremaale minema, ma oleks pidanud ise ennast viisakalt teenindama, ise endale hilise check-oudi kirjutama ja ise basseinivee soojemaks regullima. Lõpetanud oleks ma pidanud selle päeva lõõgastava massaažiga iseendale.

tumblr_m1ju187heg1r317bvo1_500-3501891

Muuseas Chilli kirjutas mulle täna säärase kirja:

Tere Mariann!

Kirjutan Sulle Chilli.ee‘st ning lugesin just antud blogipostitust. Kuna täna on vaba päev, siis on raske midagi ette võtta, aga võtan Sinuga kindlasti homme ühendust ja usun, et kuigi te kahjuks lennata ei saanud, räägime antud teenuspakkujaga läbi ning proovime halba kogemust kindlasti kompenseerida. Selline teenindus ei ole meie poolt aktsepteeritav. 

Eks ma annan teile siis homme teada, mis meil sellest teemast sai. Aga teistele, kes leiavad, et ma olen ikka üks vinguv mutt, siis kirjuta mulle sõimavad kommentaare ja kirju hoolega edasi. Sest just SINU arvamus muudab mind paremaks inimeseks 😉

Loe ka neid postitusi!

24 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Lis 10. märts 2014 at 20:15

  Mallukas, mis chilli.ee-saagast edasi sai?

 • Avatar
  Vasta lala 25. veebruar 2014 at 18:01

  Kus viganäedlaita, siis tule ja kuku mölisema, pigem. Eks selliseid tolguseid ongi, kes arvavad, et absoluutselt kõik on enda mõtlemises kinni. Isegi kui keegi otse roppuste ja sõimuga üle pillub, siis ilmselt ikka sai temast valesti aru ja ta mõtles seda kõige päikselisemal moel!

 • Avatar
  Vasta M 25. veebruar 2014 at 12:57

  Kas Mari imetamine on nüüd korras? St, et lutipudelit enam ei kasuta? Kuidas ta sõi, kui spas käisite? Kui kaua üldse plaanid imetada?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 25. veebruar 2014 at 13:12

   vahepeal ei kasutanud tõesti üldse lutipudelit, paraku arstil käies selgus, et ta on ainult 400g juurde võtnud, seega soovitati peale iga söögikorda mõlemast rinnast siiski pudelit pakkuda. vaene laps vist oligi nälgas, sest 100-200 ml sööb ta 2 korda pudelis ikka peale. nüüd aga, kuna ta teab, et kõhu saab täis, siis rinnapiimaga ei streigi 🙂

   • Avatar
    Vasta Cassikene 25. veebruar 2014 at 16:05

    Ma muidugi ei saa hästi arstist aru, miks ta Sul lisa piima käskis andma hakata, mitte lisa püreed??? Ta Sul juba nii suur, et saakski natuke lisa püreed juurde lõunaks ja Sa saakski aind rinda anda…
    Mina hakkasin samamoodi 4,5 kuuselt harjutama lisa püreega, et rinnapiima ainult saaks. Ma lihtsalt ei viiiiiitsinud jälle selle piimaulbriga jamada (esimene sai rinda vähe).
    Ning 400g ei ole kuus vähe! Ta Sul nüüd ju liigutab juba, on rohkem üleval jnejne…

    Aga mis ma siin paristan…. ise tead, suur tüdruk juba! 🙂
    Olin ja olen lihtsalt rinnapiima-usku ja mugavuse poolt 😉

    Jõudu, jaksu ikka Teile!!

 • Avatar
  Vasta Maikene 24. veebruar 2014 at 23:27

  Tegelikult näevad sinu lugudes kibestumist ja vingu ainult need, kes ise kibestunud ja vingus. Ma ikka imestan, kuidas inimesed suudavad küll nii ähmi täis minna ausate ja vahetute (vahest ootamatult ausate ja vahetute) pajatuste peale. Ükskõik, kas räägid hetkel sellest, mis hästi või mis halvasti, ei õhku sinu lugudest kunagi õelust. Sa oled lihtsalt vahetu. Ja hea suuvärgiga. Las need helened ja paulid ja muud käivad siin, siis hea võrdlus kohe võtta 🙂 Et kuidas tegelikult negatiivsed, külmad ja enesekesksed inimesed kõlavad.

 • Avatar
  Vasta Kris 24. veebruar 2014 at 22:25

  Kui Sa kunagi suureks saad, küll siis hakkad ka selliseid kommentaare külma kõhuga võtma.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. veebruar 2014 at 22:39

   eks jääme ootama

 • Avatar
  Vasta Birgit 24. veebruar 2014 at 20:21

  Eestlastel on rumal komme kiita kõike, mida nad on ostnud oma raskelt teenitud raha eest.Alati ollakse rahul oma elamise,autoga, lapsevankriga, saabastega, reisiga Eguptusesse jne. Leidub väga üksikuid, kes julgevad tunnistada, et läks ost puusse. Sina tunnistasid ja see ei mahu inimestele hinge!

  • Avatar
   Vasta merilin 7. märts 2014 at 01:21

   😀 mida sa ajad

 • Avatar
  Vasta Kristiina 24. veebruar 2014 at 19:44

  Tead. Mina olen juba ammu arvamusel, et Eesti inimesed on kahjuks kibestunud ja õnnetud ja siis üritavad seda ka teistele edasi anda oma halva käitumisega. MITTE KÕIK muidugi. See väike protsent, kes kibestunud ja nii halval arvamusel siis MIKS KURAT SA LOED ? Pole midagi muud teha ? Hah . Su elu IGAV siis ju 🙂 Mallukal elu kirev vähemalt…Olete kadedad ? 🙂

 • Avatar
  Vasta leenu 24. veebruar 2014 at 19:28

  No on ikka raske elada, kui sedasi maailm hinge ära ai mahu. Kõik teised on hirmsad, teevad liiga ja sina tahad ju ainust HEAD?
  Vaid vigisemine, halvakspanu ja teistele ülalt alla sülitamine. Tee elus tööd, näe vaeva ka, tekib pisutki lugupidamist teiste inimeste vastu. Näed, kuidas maailm ise muutub. Ei peagi vaevama pead ja energiat ja väärtuslikke minuteid Marikesest eemal, et kõigile kiruda, et sinu vastu ollakse ülekohtused.
  Vaene sina tõesti 😀
  Ma käin siin lugemas tõesti vaid seepärast, et selline blogija rumalus on meeltlahutav 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. veebruar 2014 at 19:50

   Ma muuseas enamasti tahangi ainult head, va need, kellele ma mitte midagi ei taha. Ma muuseas olen teinud tööd alates sellest ajast, kui ma 16-aastane olin, lugupidamine seda väärivate inimeste vastu on täitsa olemas. See, et mul seda sinu vastu ei ole, ei tähenda, et see sootuks puudulik oleks.

   Aga käi pealegi edasi, sest sinu kommentaarid on ka mulle meeltlahutavad 😀 käsi peseb kätt!

 • Avatar
  Vasta Ty 24. veebruar 2014 at 19:16

  Kuule Mariann, kuna me Su sünnipäevapeost ja sellest miks sul pohmakas oli detailsemalt kuuleme 😀

  Lubasid kirjutada ju… 🙂

  • Avatar
   Vasta Trimami 24. veebruar 2014 at 19:43

   Ei ole tarvis 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 24. veebruar 2014 at 19:13

  Helene Lesk on selle naise nimi, ma pakun. See fb’s pidevalt kaagutab 😀

 • Avatar
  Vasta Kertu 24. veebruar 2014 at 18:17

  Igal pool, kus on võimalus anonüümselt (ja ka täitsa avalikult, oma nime all) kommenteerida, leidub inimesi, kes arvavad, et nad on ilgelt targad ja teistest paremad ning teavad täpselt, kuidas asjad käivad. Ning nad siiralt usuvad, et nende kohuseks on just nimelt neid, kes nende arvates patustavad, õigele teele (võimalikult karmide ja alandavate sõnade/lausete abil) juhatada. Sest siis nad saavad end hästi tunda, et oi kui hästi nad ära panid ja oi kui targad nad on.

  Selliste inimeste olemasolu on paratamatu. Kahjuks on paratamatu ka see, et siiski teevad sellised sõnavõtud haiget või muudavad lihtsalt tuju halvaks. 🙁

 • Avatar
  Vasta Avely 24. veebruar 2014 at 17:48

  Ohoo asi läheb põnevaks 🙂 Loodan ,et nad pakuvad Sulle midagi eriti head 🙂

 • Avatar
  Vasta parafiin 24. veebruar 2014 at 17:35

  Järgmine sünna on küll natuke kaugel, aga tasub Kardo varakult kurssi viia, et järgmiseks sünnipäevaks tahad vähemalt isiklikku helikopterit ja spaad. Kui joppab, siis saad juba teie aastapäevaks!

 • Avatar
  Vasta laura 24. veebruar 2014 at 17:34

  Järgmine kord minge Rakvere Spa’sse. Ma ei ole ka kuskil kaugel välismaak nii viisaka teeninduse ja suhtumise osaliseks saanud kui seal. Vahet ei olnud kas vastuvõtus, spas, restos, basseini ääres -.igalpool NAERATATI! Vot see on imeline koht.

 • Avatar
  Vasta Julia 24. veebruar 2014 at 17:31

  Ei tasu end vast isegi siin kuidagi õigustama hakata.Mariann pead lihtsalt ära harjuma,et iga kord kui sa miskit postitad siis tuleb nii positiivsed vastukaja kuika negatiivsed.Inimesed on kahjuks sellised kes ainult vinguks,mitte kõik loomulikult.Aga meil Eestis on neid suhteliselt palju millegipärast.Ole suhteliselt külm nende vastu võid ju paar sama positiivset komentaari neile vastu kirjutada kuid kindlasti sa ei pea end õigustama hakkama või spetsiaalselt neile veel selgemalt ja detailsemalt lahti seletama miks,kus jne.

 • Avatar
  Vasta Marilyn :) 24. veebruar 2014 at 17:29

  Ohhohh, no vähemalt on see kogu loo juures poistiivne, et nad üritavad ennast parandada 😉

  Olen isegi korra ühe voutcher ostnud, see oli küll küünetehniku juurde aga ka seal tuli välja, et pean juurde maksma kuna neil on “veidi kallim” teenus kui see kata suudab :/

 • Avatar
  Vasta Riina :) 24. veebruar 2014 at 17:27

  Sul polegi veel oma lennukit?? Issand maeivõi!!? Mis inimene sa küll oled?

  Jätkuvalt tuleb inimestele südamele panna, et Ärgu siis kurat lugegu seda blogi!!
  Suhteliselt närvi ajab. Lugesin kommentaare ja ilge tahtmine oli mõni pimedamasse urgu saata.
  Vb mõni tõesti on ja oli rahul selle Spaga. Aga no, kui sul juhtus nii, siis juhtus. Shit happens ja kurb, et puhkus peesse lendas :S
  Inimesed ei saa sellest aru. Jumal teab, kes oleks võinud samasuguse essu sisse sadada ja vaikselt maha vaikinud, et ju järgmine kord ehk on parem olukord.

 • Avatar
  Vasta Lii 24. veebruar 2014 at 17:26

  Oh, Sa vaene, vanemateta laps…… 😛 😀 No mis saab siis nüüd? Mina ju ka kirjutasin ilmselt mitte kõige rohkem mokkamööda kommentaari….. Jälle sirgelt perses! Ja nii väga lootsin, et saan Sind paremaks muuta…. 😀 😀