Uncategorized

tähtkujud, horoskoobid ja muu säärane pullisitt

4. mai 2014

Ma ei ole mitte kunagi võtnud tõsiselt neid “tähetarkuseid”. Andke andeks, et ma ei suuda uskuda, et kõik inimesed on jaotatud kahteteistkümnesse erinevasse grupeeringusse. Ma usun, et ma võiks võtta ükskõik, millise tähtkujudest ja leida sealt midagi, mida endaga seostada.

Ma olen vist Jäär, sest ma olen impulsiivne ja kärsitu. Aa ei, ma eksisin, ma ikka pean hingelt olema sõnn, sest ma olen väga emotsionaalne. Või hoopis kaksikud, sest ma ju tõepoolest olen sõbralik ja liigse tähelepanuvajadusega. Või ehk ebapraktiline, kuid sõnaosav vähk? Võib-olla temperamentne ja abivalmis Lõvi? Ettevõtlik neitsi? Kergesti süttiv skorpion?  Samas ma võin kaalud ka olla, sest ma olen lõbus. Ja kuna kaalude kirjeldusse on kirjutatud LÕBUS, siis ega muud tähtkujud muidugi lõbusad ei ole. Muidugi mitte.

Päriselt olen ma kalade tähtkujust, aga noh, need “iseloomustused” on ausalt nii üldised, et neid võib ju igaühe kohta öelda. Avasin praegu suvalise horoskoobi enda kohta:

Kalade tähtkuju all sündinud on salapärased, peene intuitsiooniga, kuid need iseloomujooned ja ülipeen, tundlik iseloom raskendavad selle tähtkuju all sündinutel edasijõudmist materiaalses maailmas.

Neil on fantaasia hästi arenenud ja huvi kõige müstilise vastu hästi suur. Neptuun annab neile pidevad kontrastid – rahutuse ja sisemise võitluse. Jupiter aga tarkuse ja õnneliku saatuse. Kuid selle planeetide vastuolu tõttu kannatavad Kalade tähtkuju all sündinud teravate hingepiinade, rahutuse ja tusa all.

Tihti puudub neil selge pilk eluvõitluseks ja nad lasevad mööda palju soodsaid juhuseid. Kalade tähtkuju all sündinud on kahtlejad, umbusklikud, tagasihoidlikud ja ei leia tihti kooskõla ümbrusega. Ka on nad liiga pehme ja järeleandliku iseloomuga, kuid siiski skeptilised tänu oma umbusule ümbritseva vastu. Neil on instinktid arenenud loogikast tugevamini ja nad võivad üllatada oma lühinägelikkusega, kuid alati ei ole neil omal arusaamist oma võimetes ja nad arvavad selle tulenevat oma mõistusest.

Selle tähtkuju all sündinud armastavad mugavust, on külalislahked ja kaastundlikud, kuid viimast omadust paiskavad nad liialt ja neid kasutatakse seetõttu üsnagi tihti kurjasti ära teiste poolt, kes seljataga nende kaastundlikkuse üle irvitavad. Nendel on raske leida sõpru ja mõttekaaslasi. Kui kalade tähtkuju all sündinu elu kujuneb lapsepõlvest alates normaalselt, jäävad nad siiraiks ja südamlikeks, muidu skeptikuiks.

Majanduslikult saavad Kalade tähtkuju all sündinud heale järjele ainult oma vaeva ja usinusega. Armastuse suhtes elavad nad läbi palju pettumusi ja nende abielud on väga harva õnnelikud.

See on humanistide tähtkuju, filosoofide ja sotsioloogide märk. Võivad väga edukalt töötada teaduse alal, kuna neil on hea mälu. Võivad saada headeks kunstnikeks, muusikuteks, skulptoriteks.

Selle märgi all sündinud naised omavad alati eredalt väljenduvat individuaalsust, kalduvust ekstravagantsusele. Nende tervis ja meeleolu sõltuvad kuu faasidest. Täiskuu ajal on väsinud, apaatsed, kurdavad haiguste üle.

Kalade tähtkuju all sündinud naiste minevik on harva puhas, kuid neist võivad saada head naised ja emad, tänu nende paindlikule ja kohanemisvõimelisele iseloomule. 

No üle ühe lause võin jah leida mingi “kokkulangevuse”, aga see küll mind ei ajenda kohe tähtkujudesse uskuma. Absoluutselt mitte.

Ja horoskoopide lugemine…Hell no! Ma olen ise mitu kuud horoskoopi kirjutanud 😀 See nägi välja selline: “Hmm Mariann…Kirjuta midagi võimalikult ebamäärast! Hmm…Satud sel nädalal kimbatusse, sest sul on vaja teha tähtis otsus!”.

No shit. Ma usun, et iga jumala inimene võtab iga nädal vastu ühe otsuse. Aga näed, mõni loeb ja mõtleb, et appikene, see horoskoop on nii täpne ja räägib täpselt minu elust! Samas ega ma neid horoskoope ennegi ei uskunud, kui ma neid kirjutama hakkasin, aga pärast seda tundusid nad veel eriti naeruväärsed. Ausalt, mina hakkaks horoskoope uskuma siis, kui üks ühel päeval kirjutaks: “Mariann, täna jääd sa auto alla, mille numbrimärk on AUE 775. See juhtub umbes pool kolm. Ole ettevaatlik!”. Ja noh, see peaks siis tõesti juhtuma ka. Vot SIIS hakkaksin mina ka selle “nõiakunsti” uskujaks.*

you-are-literally-too-stupid-to-insult_1171-7447284

Kunagi rääkis mulle üks sõbranna, et leidis mega toreda kuti, aga otsustas temaga mitte edasi suhelda, sest nende tähtkujud ei sobivat. “Oh appi, tead ju küll neid sõnne! Alguses mängivad täiuslikku ja siis alles hiljem näitavad oma tõelist palet. Kuramuse sõnnid!”.

Tegelikult ka või? Minu ja Kardo sobivuse test ütleb, et me oleme koos võrratud. Mitte, et ma seda enne selle väljamõeldud loba lugemist teadnud ei oleks.

Omaette ooper on need lapsevanemad, kellele meeldib oma lapse kasvatamatust tähtkuju kaela ajada. “Jep, mu laps just pani mul pool elutuba põlema, kuses mulle pähe ja viskas vanaema termosega, aga see pole tema süü. Ta on ju ometi veevalaja ja neil ongi selline tugev iseloom!”.

Mhm. Ta ei ole ülde kasvatamatu. Ta on lihtsalt VEEVALAJA! Ja palun näita mulle üht lapsevanemat, kes ütleks, et ta lapsel on nõrk iseloom… Kallid inimesed, see, et teie laps röögib nagu ratta peal, kui ta parasjagu enda soovitud kommi ei saa, ei näita tema “sõnnilikku kindlameelsust” vaid seda, et te olete ilmselt liiga palju ta soovidele järele andnud, mistõttu temast on kasvanud vinguv väike inimene, kes tahab kõike kohe ja nüüd, olgu ta sõnn, veevalaja, neitsi või lõvi.

Mis need tähtkujud ja nende teadmine teile annab? Ausalt, mind huvitab, et mismoodi need teadmised teie elu rikastavad? Ükskord ütles üks tuttav mulle:

“Sa oled kindlasti kaalud!”.
-“Eee..Ei ole.”
“Aaa. No siis sa oled lõvi!”
-“Kahjuks mitte…”
“Ma tahtsin öelda, et veevalaja!”
-“Noup…”
“Kalad?”
-“Jah.”
“Ma teadsin!”

Et tõestada oma pointi, kirjutan ma teile nüüd ühe “tähtkujude iseloomustuse” ja öelge siis ausalt, kas teie oma läks täppi.

Jäär – Oled nupukas ja ei torma pea ees uutesse situatsioonidesse, enne kui omad rohkem infot. Su sõbrad armastavad sind ja sa naudid uusi teadmisi.

Sõnn – Suhtud umbusklikult pimedatesse keldritesse ja kirvemõrtsukatesse. Sulle meeldivad lilled ja ilusad asjad.

Kaksikud – Sul on tunne, nagu sa oleksid lõhestunud isiksus. Ära muretse, ega pöördu arsti poole, lihtsalt kinnita endale, et see on okei, sest sa oled kaksikud! Sulle meeldivad hobused või kassid.

Vähk – Sulle meeldib magada, sõpradega aega veeta ja kutsikaid paitada. Sa vihkad kitsarinnalisi ja kurjasid inimesi.

Lõvi – Oled hinges hea inimene, kes teistele kohati vale mulje võib jätta.

Neitsi – Sulle meeldib koristada või vastupidi, ei meeldi üldse koristada. 

Kaalud – Tahad, et kogu maailm oleks täidetud armastuse, õnne ja rahuoluga. Oled väga ilus inimene!

Skorpion – Sulle meeldib muusika ja suure tõenäosusega ei ole sa loomapiinaja. Oled elus tantsinud ja joonud vähemalt ühe õlle.

Ambur – Sulle meeldivad su sõbrad. Kahetsed vähemalt ühte asja enda minevikust. 

Kaljukits – Kui su elus on raskused, ei tee sa enekat, vaid saad nendest üle. Oled kunagi koolis käinud. 

Veevalaja – Olles erakordselt tore ja hurmav inimene, on sulle väga meeldiv ennast peeglist vaadata. Ei imesta!

Kalad – Maailma kõige parem tähtkuju! Oled hunnitu!

Et vältida asjatud närviminemisi, siis mainin, et samamoodi, nagu inimestel on õigus uskuda piiblit ja muud säärast, on neil õigus uskuda ka horoskoope. Mina kätt ette ei pane! Vastupidi, kirjutan neile aeg-ajalt lugemismaterjali, saan kõhutäie naerda ja raha ka veel pealekauba!

Aga kas teie usute tähtkujusid ja loete ajakirjadest horoskoope? 

*Muuseas ma olen kunagi oma blogis jaganud mingit linki, kus tuli arvutada mingi number ja siis see oli tõesti täis hullu juttu, millega ma tundsin, et suudan täiega relate’ida. Aga noh, ma ei suuda seda hetkel leida 😀

EDIT: Kommentaator soovitas horoskoop.net asja ära teha ja noh…Ütleme nii, et osa on nagu ju täppi, aga teine pool on täitsa mööda:

Teie käitumises ja välises olekus on palju maksimalismi ja kirge, mida teised ka tunnevad. Püüdlete kõiges põhjalikkuse poole, mingid poolikud lahendused teid ei rahulda. Sageli reageerite liiga jõuliselt – nii heas kui halvas. Te ei ole kunagi eriti neutraalsel positsioonil, vaid kas pooldate midagi jäägitult või siis olete hoopis eitaval seisukohal.  Avaldate end energiliselt ja tahtekindlalt. Olete alati valmis oma eesmärkide ja veendumuste pärast riskima, vahel isegi end ohtu seades. Mõnikord käitute natuke enesehävituslikult, kuid see võib olla ka lihtsalt jõud ja kirg, mis selliselt välja paistab.  Samas võite olla liiga tundlik elu pahupoole ja varjukülgede suhtes, mistõttu reageerite valuliselt ebameeldivatele sündmustele. Võimendate kõike negatiivset, võite kohati jätta teistele skeptilise ja mürgise-sapise esmamulje.  Teie käitumises on tunda pidevat valvelolekut ja valmidust tõrjuda kellegi rünnakuid, sageli lähtute põhimõttest, et parim kaitse on rünnak. Te võite ka arvata, et teid ei armastata piisavalt, millest siis ka mõningane mask ja liialdatud enesekontroll.  Teie olekus on mõningane varitsev joon. Te ei torma kunagi ise avasüli vestlustesse vaid pigem ootate kuni pöördutakse Teie poole. Te kas vaikite või väljendute jõuliselt. 

Loe ka neid postitusi!

67 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Text Your Ex Back Really Work 15. mai 2014 at 18:31

  We really are passing out free product samples of quality snacks.
  To become allowed, quickly respond to our comment together with your address and we’ll get it out over the following
  working day.

 • Avatar
  Vasta Maarja 5. mai 2014 at 17:09

  Kaljukits – Kui su elus on raskused, ei tee sa enekat, vaid saad nendest üle. Oled kunagi koolis käinud.

  Koolis olen käinud ja siiani elan 😀

  Huvi pärast otsisin:
  1) Kaljukitse tähtkuju all sündinud on vastupidavad, tugeva tahtejõuga inimesed, kes saavutavad oma eesmärgi. Ka füüsiliselt on need inimesed tugevad.
  No seda võiks veel nagu minuga kokku panna.

  Aga…
  2) Need inimesed ei ole ründajad, vaid rühivad tasa ja targu oma eesmärgi poole. Iseloomult on nad kinnised, sisemiselt väga tõearmastajad, arenenud mõistusega kuid kangekaelsed.
  Kangekaelne olen ma küll, kuid kahjuks pigem vist ründav. Kinnine inimene ma nüüd ka ei ole.

  Huvitav kas ma siis polegi Kaljukits?

 • Avatar
  Vasta konkreete 5. mai 2014 at 10:57

  Palju khuulim kõikidest horoskoobiasjadest on minumeelest see isiksusetest, kus on küll meeletult küsimusi, aga kui see tehtud sai siis tundus nagu keegi oleks mu peas sobramas käinud. Sealt saab teada need neli tähte, mis näitavad, millise isiksusega on tegu. Üks versioon annab ka need 4 tähte, millise isiksusega sul peaks teoorias kõige parem läbisaamine suhtes olema. Ma mäletan, et tegin seda kunagi ja sain need 4 tähte… siis sain oma peikaga tuttavaks ja lasin tal ka teha seda (loomulikult ma kohe ei öelnud miks) ja selgus, et ta ongi just see versioon 😀 Selline lahe kokkusattumine ja ma olin ultraõnnelik salaja selle üle, sest olin kõrvuni armunud 😛 naiste värk

 • Avatar
  Vasta J. 4. mai 2014 at 21:34

  Lugesin ükskord kusagilt, et kuna Kalad on sodiaagimärkidest viimased siis on Kalades natukene igast tähtkujust midagi külge jäänud. Nii ehk võidki avastada, et sinus on Kaksikuid, natukene Sõnni ja ehk Jääragi. Aga muidu ise olen ka Kalad ja avastan end ikka Pauksoni aastahoroskoopi aasta alguses lugemast 😉

 • Avatar
  Vasta Kea 4. mai 2014 at 21:20

  Ma olen Sõnn ja no kellele ei meeldiks ilusad asjad ? 😀
  Aga neid päeva ja nädala horoskoope ei usu, aga need üldisemad iseloomustused, siis lähevad mingil määral täppi küll.

 • Avatar
  Vasta meow 4. mai 2014 at 20:13

  neitsi ka täppi. ma olen koristusmaniakk 😀

 • Avatar
  Vasta Leevi 4. mai 2014 at 20:08

  Kunagi lugesin ja nüüd loen ka. Ainult selle vahega, et varem lugesin enda tähemärgi alt, nüüd võtan suvalise tähemärgi ja loen seda. Täppi läheb ikka! 😉
  Muigama ajavad need inimesed, kes tutvudes üsna kähku küsivad, mis tähemärgiga minu puhul tegu. Veevalaja, mis siis? No ja siis tuleb neilt vastu minu täielik iseloomustus. Jumalast mööda muidugi. Enda ämm on üks neist, kes alati küsib kõigilt tähemärgi kohta ja hindab inimesi selle järgi… Räägib mulle, et mu oma vend on selline ja selline, kuna ta on vähi tähtkujust. Mhm, on ta jah. Ma ise olen oma vennaga üle 20a koos elanud ja tunnen teda üsna hästi. Aga vot tähemärk ikka ei peta ja TEGELIKULT on vend hooooopis teistsugune!

 • Avatar
  Vasta Berit B. 4. mai 2014 at 19:42

  Kunagi teismelisena lugesin horoskoope suure huviga, ka see päikesemärkide raamat on läbi loetud. Nüüd loen horoskoope vaid siis, kui need lihtsalt ette jäävad. Ei usu neid, vaid võtan sellise mõnusa humoorika vahepalana, mis võib tuju heaks teha.

  Aga muidu on seletus olemas, miks erinevad inimesed leiavad horoskoopidest ühiseid jooni: http://en.wikipedia.org/wiki/Forer_effect

  Muidugi läks sõnni oma täppi. 😀

 • Avatar
  Vasta merka 4. mai 2014 at 19:32

  neitsi täitsa täppis! 😀

 • Avatar
  Vasta Agnes 4. mai 2014 at 16:19

  Nali naljaks aga neitsi läks täppi. 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Www 4. mai 2014 at 16:08

  Teemaväline küll, kuid kas sinu ja AE vahelt on miski must kass läbi jooksnud?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 16:28

   See must kass jooksis meie vahelt läbi umbes siis kui me 17 olime. Tema sõnavõtt Equa kohta tema blogi fbi lehel oli minu meelest aga kohatuse tipp. Ma pole mitte kunagi näinud ülbemat, üleolevamat ja kahepalgelisemat inimest, kes üritab olla blogis nii ninnu nännu, aga tegelikult on üks õel sitakeeraja.

   • Avatar
    Vasta Www 4. mai 2014 at 18:00

    Noh, olgem ausad – ilmselt on enamikel tema suhtes selline kahtlus olnud.
    Igatahes – ole tubli ja hoia kõva!

 • Avatar
  Vasta Kristi 4. mai 2014 at 15:59

  Olen veevalaja ja peegli ees imetleks end tunde. Üleüldse iga peegelduse pealt vaja vahtida end 😀
  Üldiselt horoskoope ei usu ja nende järgi ei ela, aga tähemärkide üldine iseloomustus läheb enam-vähem paika.

 • Avatar
  Vasta mari 4. mai 2014 at 15:47

  Need päevahoroskoovaid pididki ju olema toimetustes karistusring, et kes on midagi Jama teinud peab nädala-kaks horoskoope kirjutama 😀
  Aga eelpool mainiti Ka seda Päikesemärgid raamatud ja seda lugedes oli küll tunne et kuidas saab keegi nii täpselt mind kirjeldada (olen veevalaja)

 • Avatar
  Vasta Agnes 4. mai 2014 at 15:37

  Nojah, ennustustesse ja muusse taolisse ei usu, aga kummalisel kombel kõik iseloomustused Jäära kohta on alati täppis. Olengi täpselt selline jäärapäine, oma jonni ajav ja teisi juhtida tahtev tyyp 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 15:45

   No mina ka, aga ma pole jäär 😀

 • Avatar
  Vasta Birgit 4. mai 2014 at 14:58

  Tähtkujud ei lähe küll enamasti täppi, aga tõusumärgis tundub point sees olevat. Selle saab arvutada näiteks horoskoop.net ja väga tähtis on täpne kellaaeg,sest 10 minutit hiljem võib olla seis juba muutunud.

 • Avatar
  Vasta Aili 4. mai 2014 at 14:54

  Kui veel vallaline olin, siis lugesin pidevalt horoskoope – ilmselgelt üritasin välja lugeda, et millal ma ometi selle õige mehe leian 😀 Nii ka iga kord kui keegi uus mu ellu tuli, võrdlesin kohe ka meie horoskoope. Kui aga oma mehega “deitima” hakkasin, ei lugenud enam neid. Siiani ei ole näiteks võrrelnud seda kas sobime üleüldse nende tähemärkide alusel.
  Ma ei saaks ütelda, et ma ei usu neid mitte üks raas. Minu jaoks ilmselt oleneb kes neid kirjutab (lugesin Susan Milleri omasid). Suvalisi naisteka omasid kindlasti tõepähe ei võta. Samas ei arva, et nendes omajagu tõtt ei oleks, kes sellega rohkem tegelevad. Ometi ei pea aga õigeks nende järgi elamist (ehk nagu tõid välja, et kui horoskoobid ei sobi, siis ei suhtle inimesega). Hea ajaviide ja kindlasti leidubki igas tähemärgis midagi igale inimesele.

 • Avatar
  Vasta Riina :) 4. mai 2014 at 14:53

  Skorpion…
  Skorpion – Sulle meeldib muusika ja suure tõenäosusega ei ole sa loomapiinaja. Oled elus tantsinud ja joonud vähemalt ühe õlle.
  Ei ole loomapiinaja, muusika sobib. Olen tantsinud 🙂 Ja rohkem kui üks õlu on alla läinud 😀
  Ma üldiselt horoskoope ei loe.
  Mul on üks mingi tähtkujude raamat, ma ei mäleta pealkirja, aga seal sees on toodud ära iga tähtkuju iseloomustus ja mõjutused ka siis aastast. Nt olen tiigri aasta skorpion. Ja tõesti peab nentima, et loeks nagu enda elu kirjeldust. Kõik iseloomu jooned ja muu läheb täiesti täppi 🙂
  Aga nt hakata nüüd meest valima horoskoobi v tähtkujude sobivusest lähtudes, siis nojah…Mu mees on ambur ja me ei klapi kohe üldse. Aga näedsa…täitsa koos ja abielus ja kõik on ok 😀

 • Avatar
  Vasta Riina 4. mai 2014 at 14:36

  Kaalud – Tahad, et kogu maailm oleks täidetud armastuse, õnne ja rahuoluga. Oled väga ilus inimene!

  Seda viimast ma ei oska kommenteerida, aga seda, et maailm oleks täidetud rahuloluga, tahan ma küll. Mingit tülitsemist või lärmi ei salli, ma tahan, et kõik oleksid head, ei mingit vaidlemist, tülisid, karjumist, maailm peab olema tasakaalus.

  Ja mul on õepoeg neitsi tähtkujust, see on sihuke pedant, et ohhoohhooo……kõik peab olema omal kohal ja kui pole, siis on põrgu lahti. Millest mina jälle eemale hiilin, sest maailm peab ju olema täidetud armastuse ja õnne ja rahuloluga…. 😀

  Mis ma öelda tahan on see, et neid igapåevaseid horoskoope lehesabadest pole ma kunagi uskunud, aga ma usun, et vähemalt midagi pikematest kirjeldustest erinevate tähemärkide kohta läheb täppi küll.

 • Avatar
  Vasta K. 4. mai 2014 at 14:09

  Mina ei usu ka neid horoskoope ja ilmselt ei hakka uskuma.
  Kunagi oli mul juhus, kus üks tuttav, kes on tõeliselt usubki neid horoskoope ja muudkui rääkis. Ja siis üks hetk ütles mulle, et lõvi ja madu on kõige hullem kooslus üldse mis olla saab ja jumal tänatud et ta ühtegi ei tunne. Küsisin ta käest, et oled olla kindel, et sa ühtegi ei tea. Tema muudkui seletas mulle, et ei tunne ja selline inimene on ikka nii hirmus ja kohe on aru saada kui seltskonnas on mõni.
  Lõpuks avaldasin saladuse, et ma olen lõvi tähtkujust ja mao aastal sündinud. Otseloomulikult ei uskunud ta mind ja vaidles edasi. Andsin talle on ID kaardi, et kui ei usu, vaata ise sünniaega.
  Nüüd on ta veendunud, et ma olen iseloomult täielik lõvi. Ise ma paraku ei näe sarnasusi 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 4. mai 2014 at 14:00

  Kaksikud ja täppi, eriti praegusel ajal.

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 4. mai 2014 at 13:57

  Ma olen seda kuulnud, et kui sünnipäev jääb hästi selle tähtkujude vahetumise aega siis võib olla mõjutusi sellest eelmisest tähemärgist.. ehk siis sinul veevalajast. Veevalaja peaks hakkama 18. või 19. veebruar ja sa jääd just sinna ääre peale:D
  Ise olen ka seal ääre peal (22.02) ja sinu kalade iseloomustus pani täppi:D:D
  Kuna mul käib cosmo kodus siis sealt loen ikka horoskoopi alati, aga mõtlen küll, et mis jama seal ajatakse.. aga see tähtkuju iseloomustus peab mõnesmõttes paika, aga mõni asi läheb küll ikka väga-väga mööda.

  • Avatar
   Vasta O.D. 4. mai 2014 at 14:33

   Veevalaja algab 21. jaanuar ja lõppeb 19. veebruar.

 • Avatar
  Vasta Merili 4. mai 2014 at 13:57

  Olen vähk, muidu üsna täppi läinud iseloomustus, aga kutsikate asemel paitaksin pigem kasse 😀

 • Avatar
  Vasta Liana 4. mai 2014 at 13:52

  Skorpion – Sulle meeldib muusika ja suure tõenäosusega ei ole sa loomapiinaja. Oled elus tantsinud ja joonud vähemalt ühe õlle.

  Kõik muu läks täppi, aga õllest olen maitsnud vaid vahtu. 😀

 • Avatar
  Vasta Kelli 4. mai 2014 at 13:42

  Olen vähk, aga istun pigem toas ja paitan kassipoegi kui hängin sõpradega 😀

 • Avatar
  Vasta Lihtsaltmelon 4. mai 2014 at 13:39

  Pagan, ma olen kaksik ja mulle meeldivad hobused ja kassid mõlemad sama palju 😀

 • Avatar
  Vasta Marta 4. mai 2014 at 13:37

  Olen kaksikud ja minu oma pani totaalselt võssa :D. Kassid ja hobusee on loomadest esirinnas, kes mulle ei meeldi. Kassid tegelikult ei paku lihtsalt huvi, aga hobused on lausa inetud.
  Lugesin korra Maalehe aastahoroskoopi, mis lubas viljakas eas kaksikutel kevadel rasedaks jääda. Kuu veel aega oodata ja vaadata, mis saab. Aga kui see tõesti oleks tõsi, siis kõik sünnitajad detsember-veebruar peavad ilmtingimata kaksikute tähtkujust olema ju 😀 :D.

 • Avatar
  Vasta Sirly 4. mai 2014 at 13:28

  Üldiselt kogu seda horoskoobi plära ei usu aga on asju, mis lähevad täppi küll. Samamoodi ongi mõnel jääral selline ulmeline jäärapea iseloom, et pole kahtlustki mis tähtkujuga tegu. Ise olen lõvi ja minust ei jää kohati vale muljet, võib juhtuda et ma meelega jätangi kuna nii on kergem. Paljud lõvide iseloomuomadused on olemas aga tee või tina teiste tähtkujude omi lihtsalt pole ja kõik.

  Mul poiss ON kange iseloomuga, just nagu mina. Kui midagi otsustab siis nii ongi mitte ei ole ma talle andnud kõike, mis tahab. Vastupidi meil on pidev võimuvõitlus kodus kuna tema “lööb jala vastu maad” ja tahab aga mina “löön ka oma jala vastu maad” ja ei anna. Niiet päris ühte patta ei saa kõiki panna.

  Horoskoope ekstra kusagil lugemas ei käi, kui kogemata jääb kuskil silma siis võib pilgu peale visata ju 😀

 • Avatar
  Vasta Gets 4. mai 2014 at 13:27

  Mang paneb mu horoskoopidega igatahes täppi- ei tea, kas see on juhus või mitte.
  See horoskoop, mille sa välja tõid, on ka üsna tõene. Kaksikute kohta ütlevad kõiksugu tähetargad, et meis on peidus mitu inimest. On jah. Mind(meid?) on ühes kehas viis.

 • Avatar
  Vasta Tikker 4. mai 2014 at 13:17

  Ma üsna usun ühte raamatut 🙂 Linda Goodman “Päikesemärgid”. Aga kõik need ajalehtede-ajakirjade ja 99% netihoroskoopidest on küll selge pullikaka. Mul tuleb meelde, kunagi kuskilt lugesin, kuidas ühes toimetuses käis horoskoobi “kirjutamine” nii, et tõmmati à la mütsi seest järjest lauseid ja kirjutati need siis järjest. Umbes sellisel põhimõttel ilmselt tehaksegi.

  Aga võrreldes oma laste iseloomu ja poisi kangekaelsust, siis muhelen küll alati, et tahtsin oma lõvi tähtkujust last, sain oma lõvi. Nüüd pole muud teha, kui “nautida” seda, kuidas ta iga asja peale, mis ei meeldi, kõva kisa tõstab. Plikaga sellist muret enamasti pole. Aga muidugi on kohe kisa tõstvaid lapsi ka teistes tähtkujudes 🙂

 • Avatar
  Vasta Muri 4. mai 2014 at 13:12

  Skorpion – Sulle meeldib muusika ja suure tõenäosusega ei ole sa loomapiinaja. Oled elus tantsinud ja joonud vähemalt ühe õlle.
  Hahahha, naiss 😀 Tantsutreener siinpool sood ja grilli kõrvale või peol joon pigem lahjat sidruni or kirsiõlu, kui siidrit/veini/rummi/viina.
  Armastan Kõiki loooomi ja muusika mängib KOGU AEG 😀 Kas siiis kodus,autos või klappides.
  Aga jaa, vaatan horoskoope n.ö naljaga pooleks. A la, kui errrriti sitt päev olnud või muudmoodi veider.

 • Avatar
  Vasta Siiri 4. mai 2014 at 13:12

  Minu kaljukitse oma läks küll täppi, kui raskused tee peal siis annan endast köik ja kui läheb nihu siis noh, juu pidigi nii minema.. 😀 horoskoopidesse ei usu , küll aga tegi vanaema pöhjalikke numeroloogia arvutusi ja vot need on siiamaani paika pidanud. 🙂 eks ta pusis neid kaua teha ka, ei pidavat eriti lihtne olema kui tahad öigesti teha.

 • Avatar
  Vasta Krislyn 4. mai 2014 at 13:04

  Vähk on tõesti pihtas-põhjas 😀

 • Avatar
  Vasta MaiuPiimaauto 4. mai 2014 at 13:03

  Olen ka kala. Minu peal see kukimukikaka ei toimi üldse, sest ma lihtsalt ei suuda seda tõsiselt võtta. Küll, aga tean inimesi kellel igasugune jamps korda läheb, mida lubatakse. Emal lubati ükskord vargust ja ennäe jalgratas läks nagu niuhti. Tal üks vastik, vastik hobi veel, mis on samasugune loll kurjajuur nagu need horoskoobid.. Unenäo seletajad jm. taoline jura. Näeb mingit ulmet unes, siis uurib välja, mida see ulme tähendab ja üldjuhul just on tegemist mingi paraja jamaga jälle. Nõidumine käib täie hooga ikka… Eriti napakad on need, kes uurivad välja, kas nende tähemärgid sobivad kaaslasega… Noo andke lollidele armu. Lõvi ja kala peaks üksteist ära tapma, aga miskipärast oleme suutnud me ilma üksteist maha löömata mehega juba pea, et 9 aastat koos olla…ehk kantakse nüüd horoskoobi punasesse raamatusse…:D Aga pullisitt on täitsa “viska ruska” väljend selle kõige kohta. Ma olen ikkagi see, kes ma olla tahan, mitte see kelleks hiina kalender või mingi astroloogiline skeem mind arvab olevat!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 13:05

   Horoskooopidesse ma ei usu, aga mõtte jõudu küll. Kui inimene hakkabki paaniliselt ootama horoskoobis lubatut, küllap see lõpuks ka tuleb.

 • Avatar
  Vasta O.D. 4. mai 2014 at 13:02

  Ma olen ka veevalaja. Suurem osa horoskoope seletab, et peaksin olema mitme kuntsiandega ja loov inimene, a’la maalija, fotograaf, laulja, poeet jne. Ei ole ühtegi neist. Ainuke asi, mis on täppi läinud, on see, et veevalajad peaksid väidetavalt tihti juuksevärvi ja/või soengut muutma. See vist ainuke asi siiani, mis tõsi… 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 13:03

   Ju siis ma olin ka kunagi veevalaja, sest mingi periood elust värvisin ja katsetasin ma kogu aeg 😀

  • Avatar
   Vasta Liisi soovik 9. november 2015 at 13:22

   Heh, olen veevalaja ja pole kordagi oma veerandsaja
   eluaastate jooksul veel juukseid värvind 😀 aga laulda
   ja klõpsutada meeldib küll! 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 4. mai 2014 at 12:58

  Kusjuures nagu Sa ütled,et oled natuke seda ja teist, siis kuskilt on nagu meelde jäänud, et kalad pididki olema kõigist tähtkujudest koosnev tähemärk 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 12:59

   Kuskilt horoskoobist lugesid või :D?

   • Avatar
    Vasta Birgit 4. mai 2014 at 13:03

    Kindlasti, ei taha uskuda, et on olemas inimest, kes ei ole ühtegi korda mingisugust horoskoopi enda kohta lugenud 😛

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 13:05

     Tõsijutt! 😀

 • Avatar
  Vasta Lemps 4. mai 2014 at 12:58

  Selle viimase lõigu kohta, et guugelda “numeroloogia”, äkki leiad, mida otsisid?

 • Avatar
  Vasta H2 4. mai 2014 at 12:57

  ma ka kalad 😀
  ma olen kuulnud sellist juttu, et kalade tähtkuju ei olegi nii originaalne, sest tal pidi olema midagi köigist teistest tähtkujudest. Noh, et alguses oli 11 tähtkju aga siis tekkis vajadus veel ühele ja siis möeldi, et nooo vötame köigist miskit ja topime kokku ja saamegi Kalade märgi 😀

 • Avatar
  Vasta siiliramo 4. mai 2014 at 12:57

  Mina üldiselt horoskoope ei loe, kui samas minu meelest kõige üldisem tähtkuju horoskoop peab paika. Seda vähemalt minu puhul. Ei pea silmas neid, mis räägivad mõne tähtkuju päevast, nädalast või kuust, vaid just sellist, mis kirjeldab antud tähtkuju all sündinuid. Olen neitsi tähtkuju ja enamik nende kirjeldusest peab väga hästi minu kohta paika. No näiteks: Nad nõuavad kõigilt inimestelt täpset käitumist ja täpsust. Tegutsemine on alati läbi mõeldud. Nad ei salli liialdusi, ekstsentrilisust ja vihkavad ebaõiglust. Korraarmastus võib muutuda lausa maaniaks. Neile meeldib koguda raha, nad on kokkuhoidlikud ja kergemeelselt välja antud raha tekitab neis meelehärmi.

  • Avatar
   Vasta Gea 4. mai 2014 at 14:57

   Esimesel neitsi, kes su kirjeldust lugedes mulle meenus, pole absoluutselt mingeid selliseid omadusi, nagu kirjeldasid.

  • Avatar
   Vasta kala 4. mai 2014 at 20:36

   Olen sõnn ja kirjutaksid nagu minust, va see raha kogumise osa 😀

 • Avatar
  Vasta Mia 4. mai 2014 at 12:54

  Vau Mallu, kust sa küll teadsid et suhtun kirvemõrtsukatesse umbusklikult? 😀
  Ma kunagi teismelisena huvi pärast lugesin neid astroloogiaraamatuid aga see selline mõnus ajaviide. Ei ole kunagi arvanud, et see on 100% täppi või et nüüd selle pärast keeldun kellegagi sõbrustamast/sebimast.
  Nüüd avastasin sellise horoskoobi kuhu trükid sisse oma täpse sünniaja ja lisaks sellele päikesemärgile ta lööb ka ette sinu kuumärgi, marsimärgi, veenusemärgi, tõusumärgi jne. Kuumärk peaks olema sinu emotsionaalne pool. Veenusemärk vist oli milline oled suhetes ja tõusumärk näitab millise mulje sa inimestele jätad enne kui nad sind teavad. See juba läks hoopis rohkem täppi (kuigi jällegi ma ei hakka nüüd arvama, et see 100% puhas tõde, minu jaoks see lihtsalt mõnus ajaviide ja ikka tore ju enda kohta lugeda ja targalt arvutiekraani ees noogutada kaasa :D)

  • Avatar
   Vasta Kertu 4. mai 2014 at 13:43

   Kust sellist vägevat horoskoopi leida saab :D?

   • Avatar
    Vasta Mia 4. mai 2014 at 14:36

    http://astro.cafeastrology.com/cgi-bin/astro/natal see muidu inglise keeles ja lööb ikka mõnuga teksti ette ja vb alguses natuke segane, ma pidin alguses täiega süvenema et aru saaks 😀 seal igasugustest majadest jne ka juttu millest ma muffigi ei jaga, aga huvitav ikka lugeda 🙂

 • Avatar
  Vasta Pisi 4. mai 2014 at 12:54

  Ma olen kalad. Esimene armastus kestnud 10 aastat ja õnnelikus abielus. Lapsi ka mitu. Nii et see ikka arnev. Lisaks minu ja mehe horoskoop kokku sobimise kohta see, et me ei tohiks elu sees kokku saada ja koos olla. Ohtlikud teineteisele 😀

 • Avatar
  Vasta K2tlin 4. mai 2014 at 12:54

  http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/salateadus/elutee-number-mida-see-sinu-ja-su-elu-kohta-raagib.d?id=55676668

  See on see elutee number ,kas sa m6tlesid seda ? 🙂

  • Avatar
   Vasta K2tlin 4. mai 2014 at 12:59

   Ma muidu ise ka kala. 😀 Olen selline roosade prillidega ,kes elaks nagu omas maailmas. 😀 Horoskoope v2ga ei loe ,pigem teeme nalja s6brannadega nalja, kui neid p2eva horoskoope loeme, et n2ed kalad peavad t2na eriti ettevaatlikud olema, sest on oht omast maailmast v2lja kukkuda… kyll on kurb. 🙁 😀

 • Avatar
  Vasta Mariliisu 4. mai 2014 at 12:47

  No ma pean tõdema, et jäärade iseloomustus läks minupuhul küll väga täppi 😀 Tavaliselt ma ise neid ei loe, mõnikord hommikuti raadiost kuulen ja see kõik. Kunagi olin huvitatud just tähtkujude iseloomudest ja siis sai seda ka ikka uuritud, aga milleks vaevata oma pead. Usun hoopis saatusesse. Kui läheb sitasti ju siis oli vaja minna.

 • Avatar
  Vasta Avely 4. mai 2014 at 12:47

  Kalad 🙂

 • Avatar
  Vasta Hmmm 4. mai 2014 at 12:46

  Mina olen veevalaja, sinu jutt õige pole, ma pole üldse ilus tüdruk ja peeglist vaadata end ammugi ei taha , seetõttu passin toas kh tihti. Aga mis puutub tähtkujudesse, siiis usun küll, et igal kujul on oma iseloomujoon, mõnu unistaja, mõni targutaja jne. Aga laialdasemat seda jura ei usu 😀 :D. Tean 3 lõvitähtkuju ja KÕIK on rämedad eneseimetlejad 😀 ja oii kui heal arvamusel endast. Ja see on üks kindel lõvide iseloomujoon 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. mai 2014 at 12:47

   Mina arvan, et ikka oled küll 😀

   • Avatar
    Vasta Hmmm 4. mai 2014 at 13:15

    Sa pole näinud 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri K 4. mai 2014 at 12:46

  Olen kalad. Nõustun. 😀

 • Avatar
  Vasta heleri 4. mai 2014 at 12:44

  vähi panid küll jummala täppi 😀 (Y)

  • Avatar
   Vasta Kiks 4. mai 2014 at 14:54

   Jaa, ma olen samuti vähk ja paremini ei oskakski mind kirjeldada 😀