Mari

seitse kuud armastust

10. mai 2014

20140508_154931-4001139Kallis nubininake!

Sul on täna jälle see feik “sünnipäev” ja ma pean tõdema, et see meenus mulle täiesti ootamatult kommi süües ja “Say yes to the dress’i” vaadates. Aga täitsa juhuslikult panin ma sulle enne roosa kleidikese selga, seega võiks öelda, et sa oled oma pidupäevaks täitsa valmis.

Nüüd saab öelda, et sa oled seitse kuud jutti olnud ideaalne beebi. Ööd on meie majas magamiseks, nutt tuleb sul harva peale. Ma tean, et asi on sinus. Et sa lihtsalt oledki nii hea laps. Aga samas meeldib mulle mõelda, et ehk ma olengi lihtsalt nii hea ema, et sa ei ole tundnud vajadust nutta 😀 Kes see teine ikka koera saba kergitab, eksole.

Ma mäletan, kuidas lapsena unistasin, et kui kord suureks saan, saab mul olema palju loomi, keda kallistada ja paitada. Noh, nüüd mul ongi neid omajagu ja mul on nii tore vaadata, kuidas loomad ka sulle palju rõõmu pakuvad. Näiteks koos seaga olete te ikka koos kaks parajat titte, kes mänguasja kõlistavad ja siis seda endale suhu topivad. Milvi ja Mari – paras paar.

notsud-2793710

Ja ausalt, mul on suva, et sa ei oska roomata, et sul ei ole hambaid, et sa ei oska istuda. Sa oled ilma kõige selleta ka täiesti täiuslik ja imeline. Sul on maailma siiraim naeratus, maailma tugevaimad käed, millega mu juukseid kiskuda, maailma kiireimad näpud, kui on vaja krabada midagi sellist, mida ei tohiks.

Sa oled üks paras notsu, aga seda kõike ainult heas mõttes.

Loe ka neid postitusi!

6 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Jana 12. mai 2014 at 07:49

  Mul praegune beebi ja teine laps hakkas roomama mõned päevad enne 8-kuuseks saamist ja suureks motivaatoriks olid tema õe pusletükid, mida oli vaja kätte saada hirmsasti. Puldid ja juhtmed jms ei olnud piisavalt ägedad. Istuma hakkas vahetult peale seda ning käpuli käima hakkas 10 kuuselt või veidi peale. Enne seda oli vaja ära õppida põlvili ja seisma ajamine ja nüüd ainult passi peale ja käi järel, kui ta mööda mööbliääri ringi käib ja kukub kukub kukub. Nüüd läheb mõistliku tasakaalu saavutamiseni omajagu aega, seega see enne roomamist aeg on tegelikult väga broo 😀

 • Avatar
  Vasta Eva 10. mai 2014 at 22:05

  Heia 🙂

  Olen tükk aega juba iga natukese aja järel siit läbi astunud, kuid jälge endast maha pole väga jätnud. supernumpsik su Marike ikka 🙂 Jõudu ja jaksu!

  Eva

  (Mida sa arvad sellest Soome blogijate maksustamise värgist? http://e24.postimees.ee/2788562/soome-maksuametnikud-asuvad-blogijaid-pitsitama)

 • Avatar
  Vasta riinu 10. mai 2014 at 18:02

  Palju onne Marile minisynnipaeval! 🙂

  ps Nagin neid ja meenusid sina 🙂 http://www.dresslily.com/beads-cat-earring-for-women-product560531.html

 • Avatar
  Vasta Riina :) 10. mai 2014 at 17:42

  Mul poiss ka aeglane. Sai just 2 ja ei räägi mitte midagi. Käima hakkas kuskil peale aastat tiba. Käputama ja istuma…oh ma ei mäletagi enam 😀
  Naudi seda vabadust veel kuniks saad. Varsti jookseb koos põrssaga mööda korterit ja teeb nii palju paha, et ei jõua järgegi pidada 😀

 • Avatar
  Vasta Elerin 10. mai 2014 at 16:39

  küll Milvi roomama õpetab 😉

 • Avatar
  Vasta nipitiri 10. mai 2014 at 12:41

  Nii lahe tips sul 🙂 minu tirtsul tuli esimene hammas 8k, roomama hakkas 7,5k ja iseseisvalt istesse hakkas minema 9k. Küll Marikene hakkab ka varsti kõike seda tegema 🙂