LASTEASJAD RIIDED

kaltsukaleide

17. september 2014

Ma olen ikka täna nii heldes tujus (ehk sellepärast, et ma sundisin lugejaid oma kingiloosi all mind kiitma) ja seetõttu ma siis vahepeal ikka näitan väikest osa oma kaltsukaleidudest kah, kui need nii paljusid huvitavad.

Valisin need praegu välja nii, et pmst 6 esimest asja, mis kätte sattusid ja kaltsukast pärit olid, said üles pildistatud. Siinkohal siis asjad Paavli kaltsukast, Lunatica hilbupoest ja Magda kaltsukast.

jalatsid

Pettumust valmistaval kombel on kõige kallimad jalatsid Marile loomulikult väikesed…Daaah. Ja teised loomulikult suured, aga parem suured kui väikesed.kaltsukasTõele au andes on ka jope Marile natsa suur, aga vestile ennustan pikka kandmisiga, sest praegu on ta lihtsalt hää-äästi pikk vest. Müts ja kindad on juba praegu ideaalselt parajad.

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

5 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Signe 21. september 2014 at 19:48

  Mis suurus need 4€ kingad on? Põhimõtteliselt võiks ma need ära osta, kui sa muidugi müüd :)

  • Reply Mallukas 21. september 2014 at 19:55

   mingi 18 vist

 • Reply Hanna 18. september 2014 at 07:13

  Mul just nt Tartus Humanas vedas, leidsin UUE h&m (kunst-) nahktagi 11€ ja uued h&m teksad 5€, samuti olen erinevates kaltsukatest leidnud korralike firmakaid jm(oleneb asjast muidugi :D). Pigem on see kes otsib, see leiab ning ei tasu minna nt Humana ootusega midagi kohe saada. Peab võtma nt terve päeva ja otsima erinevatest kaltsukatest :)

 • Reply D 17. september 2014 at 19:02

  Appiii, sellised hääd leiud. Tahan kaa Tallinna kaltsukatesse kolama tulla. Teaks ma muidugi aind kus need ägedad kohad seal asuvad.Pole just kohalik. Suuremad poed leian üles aga selliseid kohti ei tea.

  • Reply Mallukas 17. september 2014 at 19:18

   Linkidele klikkides näed ka aadressi ja nt Paavli kaltsukas on ikka väga suur koht :D