Uncategorized

juuksed roosa-punane-(väga tume)pruun

24. september 2014

Nagu te teate, olid mul roosad juuksed ja ma armastasin neid. Ainuke miinus nendel oli see, et see värv kulus pmst iga pesuga maha. Seega, kuigi ma esiti kiitsin Colorvibes värve, siis nüüd oskan ma öelda, et värv on ilus ja ergas ainult peale värvimist ja heal juhul veel esimest pesu. Korraks mingi stiilipeo elab üle, aga igapäevaseks kandmiseks on see paras nu**.

Kuna mu enda juus on pruun, siis värv lihtsalt mu omale toonile peale ei hakanud. Seega tuli värvi kohendamiseks juurt esiteks blondeerida ja siis roosaga üle võõbata…Iga nädal. Olgem ausad:

aint-nobody-got-time-for-that-3296558

ERITI kuna mul on pikendused, oli värvivahe väga märgatav, sest pikendustelt kulus roosa värv aeglasemini. Kuna niigi on halva sättimise korral mu enda juuksepiiri märgata, siis seda enam oli seda näha, kui omade ja võõraste juuste vahel kolmekordne toonierinevus oli.

Tubli Eesti naine nagu ma olen, olin ma valmis veel kannatama. Ei, mitte iganädalast värvimist, vaid oma rõvedat olekut, kuni ühel kaunil päeval ma miskises hulluhoos kogemata palsami asemel punast toonivat palsamit pähe panin. Sain oma veast KOHE aru, aga suur punane laik juustes ei kadunud kuskile, seega lõin käega ja värvisin juuksed punaseks tagasi.

blogi_kleit_13-1019x1024-9869808 blogi_kleit_20-1024x858-3521685 blogi_kleit_25-1024x896-2479822                  Roosade juustega olin siis selline – fotod:  Kristi Kullerkupp. 

img_2530-1348193Punase peaga siis uuesti selline – sorri, ma pidin selle naljaka pildi siia panema. Ma oleks nagu pooleks murtud 😀

Aga kaege nüüd nalja. Punase värviga tegid juuksed täpselt sama. Enda juustelt kulus värv kuidagi üli kiiresti maha, aga pikendused jäid erksad – jällegi nägin ma välja nagu viimane rääbis. Ja kui ma ühel hetkel Kardolt küsisin: “Kuule, kas ma peaks oma juuksed pruuniks vär…”, siis röögatas ta mulle kohe vastu: “JAAAA, Mallu, JAAA!”

Seega läksin ma Mirjami juurde ja ta värvis mu juuksed ära. Nüüd olen ma siis selline

4-3272099

6-8178118 7-2-9981594 8-4044021 9-2-4090919

                           Punase ja pruuni peaga pildid kõik Kätu tehtud!

Mõneti tundun ma endale justkui mina ise taaskord, aga samas on nii võõras jälle nii tume olla. Eeh, ei tea. Mis teile kõige rohkem meeldis?

Loe ka neid postitusi!

30 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta kristel 25. märts 2015 at 16:07

  Arvan et tumeda juuksevarvi puhul on see et see tundub natuke liiga tume, arvestades su enda naturaalset värvi, kui ma nyyd õigesti näen nendelt piltidelt.
  Muidu kena iga värviga..

 • Avatar
  Vasta Skorpaneiu 27. september 2014 at 21:11

  Tume sobib sulle ikka kõige paremini. Palju ilusam näed välja, aga see on ainult minu arvamus. 🙂 Ja viimane pilt sinust ja Kardost on lemmikuim, see pilk kuidas ta sind vaatab… lihtsalt supper ning pean mainima ka tõsiasja, et viimasel pildil Kardo meenutab kohati ka näitlejat Channing Tatum`i. On üldse keegi talle sellise komplimendi teinud? 😀

 • Avatar
  Vasta ivsh 25. september 2014 at 22:39

  Eih tea nüüd. Minu elukaaslane (kes on mees siis) värvib ka Manic Panicuga siniseks oma harjamoodi moppi peas :). Igatahes, väga ilus ja erk on ikka paar nädalat ja siis kulub lihtsalt heledamaks siniseks, aga ei midagi koledat v nii. Ma arvan, et oleneb inimesest ja juustest. Ei materdaks Manic Panicut selle pärast veel.

 • Avatar
  Vasta Kati 25. september 2014 at 17:36

  Arvasingi nii, ka läbi tehtud, kena olid vaid esimene nädal ja ülejäänud 3 nädalat olid toas peidus kuni uue juuksuri ajani. Mina käisin juuksuris värvimas, kahjuks ei tea mis värv oli (igatahes loomulikku juust, värvimata, ennem blondeerima ei pidanud, kõik ühes värv mingi). Aga kuna ma ise blondi värviga musta üritasin eemaldada peast siis kärsatasin ma lihtsalt tohutult palju juukseid pähe ära kust laiguti siis esimese pesuga juba roosa maha kulus ja nädala pärast oli terve pea juba mitte efektne ja mullakarva väljakasv kriipis ka juba nädalaga nii tohutult silma. Nüüd olen ka pikemat aega tumepruun, kasvatan neid kõrbend juukseid välja, plaanis enam katsetada värve pole igatahes 😀

 • Avatar
  Vasta M 25. september 2014 at 15:38

  Ma olen siin jälginud su juusteteemat ja kaasa elanud. Ma olen ka hinges erksate (juukse)värvide armastaja, aga oma juuksed ei kannata pidevat värvimist välja. Olin aasta aega punane ja niiiiii rahul, aga juuksed hakkasid appi karjuma ja nüüd kulutan värvi peast, et tagasi loomuliku toonini saaks (sest juuksed ei elaks blondeerimist üle). Igatahes, aitab minust. Usun, et pruuniks värvimine oli hea otsus, sest kui ma õigesti mäletan, kurtsid sa alles millalgi, et juuksed langevad hullult välja ja on jube niruks jäänud. Püüa siis praegu oma juustele suuremast värvimisest puhkust anda ja möksi igasuguste õlidega jms et neid tagasi kasvatada. Takjajuure- või riitsinusõli aitab paljusid. Kui ükskord jälle suur värvimisetuhin peale tuleb, on su juuksed tervemad, näevad paremad välja ja ka värv püsib tervetes juustes kauem 🙂
  Ma arvan, et kõik need värvid sobivad sulle, aga mõnikord on terved juuksed olulisemad kui efektne värv 🙂

 • Avatar
  Vasta R. 25. september 2014 at 11:15

  Tühja sest soengust. Sul on nii seksikas mees 😀 😀

 • Avatar
  Vasta 123 25. september 2014 at 10:16

  Mallu, sa oled imekaunis naine! Aga palun võta need kohutavad pikendused ära! Su juuksed näevad välja nagu pudelipesuhari.. 🙁

 • Avatar
  Vasta merje 25. september 2014 at 08:37

  Ma nüüd ei suudagi otsustada kumb sulle rohkem sobib, kas punane või roosa.
  Pruun on sinu peas kuidagi liiga tavaline 😀
  Pikendused on kuidagi räbalad 😀 Oma juuste lõpp on hästi näha. Ma küll pikendustest midagi ei tea, aga äkki neid vähe järku lõigata, siis pole seda üleminekut nii näha?

 • Avatar
  Vasta Eveliis 25. september 2014 at 08:02

  Pruun sobib sulle hästi, aga pikendustest ma loobuks. Päriselt. Kade ma ei ole (nagu ilmselt kohe arvatakse), aga need ei kaunista sind. Ilma oled kordi kaunim:)

 • Avatar
  Vasta musticas 25. september 2014 at 07:57

  Pikendused torkavad välja ka pruuniga siiski. Tundub, et sulle on salgud pandud ainult pea alumisele poolele, need on järku lõikamata ja selle kahe tõttu ei ole tulemus üldse loomulik (ma tean millest ma räägin, ma olen üle viie aasta sünteetilisi ja pärisjuustest clip-in’e kandnud ja tean kuidas inimesi trikitada). Alt on pikendused kuidagi jube paksud….ma vist teeks sulle ka parema soengu, kui see juuksur sulle 😀 Juba esimesel pildil, kus sul olid roosad pikendused ja lokid….need olid nagu väljaveninud sokid. 😀

 • Avatar
  Vasta K. 24. september 2014 at 22:10

  Tumedad juuksed on kõige professionaalsemad ja kindlasti on neid kõige paremini võimalik erinevate riietustega sobitada. Minu isiklik lemmikjuuksevärv on erkpunane, aga ka endal on sama probleem- juuksed on loomulikult tumepruunid ja kasvavad ruttu. Tahaksin koguaeg punaste juustega olla, aga see kulub nii meeletult kiirelt ja enne punaseks värvimist peab väljakasvu blondeerima. Nüüd hakkasin mõtlema et kas keegi äkki teab kas juuksuri juures värvitud punane kestab kauem kui kodused pakivärvid? Oleksin info üle väga tänulik.

  • Avatar
   Vasta P 25. september 2014 at 14:38

   Juuksuri juures saad lasta värvida Elumeniga, väidetavalt on seda hiljem väga raske juustest välja saada, seega peaks püsivus olema kindlasti parem kui poevärvidel. Kuid loomulikult vajab ka see värv vahepeal kodust värskendamist. Üks variant on netist tellida omale juba blondeerijat sisaldav punane värv.
   Ise olen aastaid olnud erkpunane ning kõik ise saavutanud koduste vahenditega. Juuri blondeerin iga 3-4 nädala tagant. Ning selle 3-4 nädala jooksul 1, max 2 korda pean tooniva palsamiga juuksed üle tegema ja seda isegi mitte täispikkuses, kuna juukseotstele on värv juba nii sisse kulunud. Pesen juukseid praktiliselt iga päev ning vihkan kulunud punast värvi. Seega ei ole nii hull midagi, kui leida õiged tooted 🙂

 • Avatar
  Vasta Viivika :) 24. september 2014 at 21:49

  Mulle meeldib kah pruun kõige rohkem 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigid 24. september 2014 at 21:47

  Pruun ja punane kõige ilusam. Soengu võiksid rohkem järku lõigata, siis poleks nii aru saada,et on pikendused:)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. september 2014 at 21:49

   Jep, ma tean jah 🙁

 • Avatar
  Vasta ... 24. september 2014 at 21:41

  Pikendused on koledad, vahet pole mis värvi on.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. september 2014 at 21:49

   Kui ma neid pilte praegu vaatan, siis on jah 🙁

 • Avatar
  Vasta jaanika 24. september 2014 at 20:51

  Mulle meeldib Mari seelik, sobib talle väga hästi

 • Avatar
  Vasta Kats 24. september 2014 at 20:31

  Ikka oma loomulik lapsepõlve juuksetoon sobib inimestele üldiselt kõige enam.
  Mulle ka meeldib pruun kõige enam. Ei tasu blondeerijat kasutada.
  Kui tahad punakat läiget, siis saab ka ilma blondeerijata.

 • Avatar
  Vasta M 24. september 2014 at 20:18

  Pruun 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaanika 24. september 2014 at 20:18

  Tumepruunid meeldivad kõige rohkem, kena ja loomulik.
  Järgmisena punased, ilus ja julge.
  Roosad ei meeldi üldse.

 • Avatar
  Vasta Birgit 24. september 2014 at 20:16

  Kindlasti pruun! Sobib su silmade värviga kõige paremini. Minu arust need tumeda raamiga prillid ei haagi üldse roosade juustega.
  Olen ka ise kaalunud juuksepikendusi, aga seda jamamist vaadates ei tundu enam hea mõte, kogu aeg muretse üleminekukoha peitmise pärast ja iga tuuleiil on ilmselt vaenlane?

 • Avatar
  Vasta Kristi 24. september 2014 at 20:11

  Mulle meeldis ka punane kõige rohkem, kuigi roosa oli pulmakleidiga ikka ülivinge (Y) pruun on kuidagi igav teistega võrreldes, aga kindlasti kõige mugavam variant värvi värskendamiseks.

 • Avatar
  Vasta A 24. september 2014 at 19:46

  Punane ja pruun kõige ilusamad, kahjuks pikendused üpriski koledaks läinud. Kuid see valge kampsun viimastel piltidel, palun ütle, kust see on pärit mul on seda vaja 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. september 2014 at 20:09

   kaltsukast sain 😀

 • Avatar
  Vasta elex86 24. september 2014 at 18:58

  Punane meeldib ka mulle kõige rohkem. Pruuni kohta hinnangut anda väga raske. Palun mitte must-valget pilti ka. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. september 2014 at 19:14

   Lisasin pilte 🙂

   • Avatar
    Vasta elex86 24. september 2014 at 19:36

    (Y)
    Kusjuures pruun on ka väga kena. Mõnus loomulik! 😉

 • Avatar
  Vasta SV 24. september 2014 at 18:49

  Nüüd oled sa must-valge!? 😛 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 24. september 2014 at 18:44

  Mulle meeldis punane kõige rohkem. 🙂 Järgmisena on pruun ja kõige viimasena roosa.