0
SÖÖK

I don’t always make dinner, but when I do…

30. september 2014

dinner

Ma ei viitsi iga päev süüa teha ja teinekord on mul lausa kurb vaadata näljast nõrkevat Kardot trennist või töölt koju jõudmas. Noh, mitte nii kurb, et iga päev süüa teha, aga siiski. Veidi kurb.

Täna olin ma tubli ja kuigi ma läksin toidupoodi null ideega (ühtlasi oli mul hästi kiire, sest kasuisa ootas mind õues) tulin ma sealt välja väärt saagiga. Esiteks on Rimis poole hinnaga lõhet ja teiseks jäid mulle silma avokaadod ja mingi keedetud Rimi mais grillimiseks, mis on juba juppideks lõigatud.

Maisi praadisin võis vähese soolaga ja keerasin mingi salati ka valmis asjadest, mis mul olemas oli. Lõhe viskasin juppidena ahju ja lõpptulemus oli imeline. Ma tahaks loota, et tervislik kah.

Aga mis teie täna õhtusöögiks vaaritasite?

I don’t bother cooking every day, but today was one of those days! I felt a bit guilty remembering all the times Kardo came home from work and had to start cooking, tho he was hungry as fuck. Today, I decided to be a good woman for once!

And I present – cooked salmon, corn and a salad. Yum!

Loe ka neid postitusi!

14 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kadi 1. oktoober 2014 at 20:36

  Ega Sa ei pannud tähele kaua see lõhe soodus kestab? 😀

 • Avatar
  Vasta Elise 1. oktoober 2014 at 14:59

  Valmistasin kartuli-maapirni ahjuvormi ja magustoiduks leivasupp! Popp asi oli see vist teisipäeva õhtul 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 1. oktoober 2014 at 09:26

  Minule soojendas mees eilset seapraadi kartuli ja porganditega, kuna ma olin 10 tundi koolis olnud ja lisaks öövalves ka. Peale kauba oli toodud tähistamiseks šokolaaditort. 😀 Täna telliti minult pannkooke juustu ja singiga.

 • Avatar
  Vasta Eveli 30. september 2014 at 21:48

  Tegin Itaalia päraseid nuudleid ja leivasuppi magustoiduks. Homseks mõtlesin kõrvitsa-suitsukana püreesuppi teha 😉

 • Avatar
  Vasta Jaana 30. september 2014 at 21:13

  Maisis palju süsivesikuid, aga kala ja salat väga tervislik 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerda 30. september 2014 at 20:55

  Meil on kodus seevastu välja kujunenud nii, et mina kokkan iga päev köögis. Mäletan veel, et enne mehega kokku kolimist ma absoluutselt vihkasin köögis vaaritamist. Hiljem mõtlesin ikka, et kui mina päev otsa kodus ja mees tööl, siis on nagu minu kohus õhtuks toit valmis teha. Veel paar kuud edasi ja hakkasin juba ootama, millal kell nii palju saab, et võiks hakata õhtusööki valmistama. Nüüd, paar aastat hiljem, ongi nii, et mina kui kodune naine valmistan igaks õhtuks midagi head. Vahel juhtub sedagi, et saab liiga palju toitu tehtud (mingi periood) ja siis nädalavahetusel tuleb seda päris palju ära visata.

  Täna õhtuks tegin midagi head, aga lihtsat – hakklihakotlette, mille kõrvale tegin võiga riisi. Ja magustoiduks maasikakeeks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Rilla 30. september 2014 at 20:51

  Ma ei loe kunagi inglisekeelseid tekste blogides läbi, aga sinu omasid loen, sest sa kirjutad neid nii omases pohhui-võtmes, et need lihtsalt on muhedad. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. september 2014 at 20:55

   Muuseas, ma ise ka teiste omades ever ei viitsi lugeda 😀 mitte, et ma siis enda omasid loeks 😀

 • Avatar
  Vasta Riina :) 30. september 2014 at 20:43

  Kuu aega, kui mul mees on Soomes tööl, ei tee ma kodus absoluutselt mitte midagi süüa. Mu laps lihtsalt ei söö peale kohupiima, jogurti, kurgi ja viinerite mitte midagi ja ise ampsan siis seda, mis kapis parasjagu on. Aaa…no kui kokkamise alla saab lugeda makaroni keetmise, siis neid teen ka vahest. Makarone sööb mul poiss ka: võiga 😀
  Kui mees tagasi Soomest on, siis ikka vaaritan igal õhtul, midagi head. Tavaliselt samal päeval, kui ta tuleb on kartulisalat ja ahjuliha. Juba traditsiooniks kujunenud 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 30. september 2014 at 20:15

  Pelmeene 🙂

 • Avatar
  Vasta C. 30. september 2014 at 20:11

  Kanasuppi ja magustoiduks leivasupp, tuli isu peale 😀

 • Avatar
  Vasta Simone 30. september 2014 at 20:05

  Ma vaaritasin risotot, aga kass sõi selle ära, kui ma teises toas tolmuimejaga möllama hakkasin. Päriselt.

  • Avatar
   Vasta meow 30. september 2014 at 20:08

   Haha! Nii nunnu 😀

 • Avatar
  Vasta Kristina 30. september 2014 at 20:00

  Väga tervislik õhtusöök!