SÖÖK

I don’t always make dinner, but when I do…

30. september 2014

dinner

Ma ei viitsi iga päev süüa teha ja teinekord on mul lausa kurb vaadata näljast nõrkevat Kardot trennist või töölt koju jõudmas. Noh, mitte nii kurb, et iga päev süüa teha, aga siiski. Veidi kurb.

Täna olin ma tubli ja kuigi ma läksin toidupoodi null ideega (ühtlasi oli mul hästi kiire, sest kasuisa ootas mind õues) tulin ma sealt välja väärt saagiga. Esiteks on Rimis poole hinnaga lõhet ja teiseks jäid mulle silma avokaadod ja mingi keedetud Rimi mais grillimiseks, mis on juba juppideks lõigatud.

Maisi praadisin võis vähese soolaga ja keerasin mingi salati ka valmis asjadest, mis mul olemas oli. Lõhe viskasin juppidena ahju ja lõpptulemus oli imeline. Ma tahaks loota, et tervislik kah.

Aga mis teie täna õhtusöögiks vaaritasite?

I don’t bother cooking every day, but today was one of those days! I felt a bit guilty remembering all the times Kardo came home from work and had to start cooking, tho he was hungry as fuck. Today, I decided to be a good woman for once!

And I present – cooked salmon, corn and a salad. Yum!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

14 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kadi 1. oktoober 2014 at 20:36

  Ega Sa ei pannud tähele kaua see lõhe soodus kestab? :D

 • Reply Elise 1. oktoober 2014 at 14:59

  Valmistasin kartuli-maapirni ahjuvormi ja magustoiduks leivasupp! Popp asi oli see vist teisipäeva õhtul :D

 • Reply Sandra 1. oktoober 2014 at 09:26

  Minule soojendas mees eilset seapraadi kartuli ja porganditega, kuna ma olin 10 tundi koolis olnud ja lisaks öövalves ka. Peale kauba oli toodud tähistamiseks šokolaaditort. :D Täna telliti minult pannkooke juustu ja singiga.

 • Reply Eveli 30. september 2014 at 21:48

  Tegin Itaalia päraseid nuudleid ja leivasuppi magustoiduks. Homseks mõtlesin kõrvitsa-suitsukana püreesuppi teha ;)

 • Reply Jaana 30. september 2014 at 21:13

  Maisis palju süsivesikuid, aga kala ja salat väga tervislik :)

 • Reply Gerda 30. september 2014 at 20:55

  Meil on kodus seevastu välja kujunenud nii, et mina kokkan iga päev köögis. Mäletan veel, et enne mehega kokku kolimist ma absoluutselt vihkasin köögis vaaritamist. Hiljem mõtlesin ikka, et kui mina päev otsa kodus ja mees tööl, siis on nagu minu kohus õhtuks toit valmis teha. Veel paar kuud edasi ja hakkasin juba ootama, millal kell nii palju saab, et võiks hakata õhtusööki valmistama. Nüüd, paar aastat hiljem, ongi nii, et mina kui kodune naine valmistan igaks õhtuks midagi head. Vahel juhtub sedagi, et saab liiga palju toitu tehtud (mingi periood) ja siis nädalavahetusel tuleb seda päris palju ära visata.

  Täna õhtuks tegin midagi head, aga lihtsat – hakklihakotlette, mille kõrvale tegin võiga riisi. Ja magustoiduks maasikakeeks. :)

 • Reply Rilla 30. september 2014 at 20:51

  Ma ei loe kunagi inglisekeelseid tekste blogides läbi, aga sinu omasid loen, sest sa kirjutad neid nii omases pohhui-võtmes, et need lihtsalt on muhedad. :D

  • Reply Mallukas 30. september 2014 at 20:55

   Muuseas, ma ise ka teiste omades ever ei viitsi lugeda :D mitte, et ma siis enda omasid loeks :D

 • Reply Riina :) 30. september 2014 at 20:43

  Kuu aega, kui mul mees on Soomes tööl, ei tee ma kodus absoluutselt mitte midagi süüa. Mu laps lihtsalt ei söö peale kohupiima, jogurti, kurgi ja viinerite mitte midagi ja ise ampsan siis seda, mis kapis parasjagu on. Aaa…no kui kokkamise alla saab lugeda makaroni keetmise, siis neid teen ka vahest. Makarone sööb mul poiss ka: võiga :D
  Kui mees tagasi Soomest on, siis ikka vaaritan igal õhtul, midagi head. Tavaliselt samal päeval, kui ta tuleb on kartulisalat ja ahjuliha. Juba traditsiooniks kujunenud :)

 • Reply Kristi 30. september 2014 at 20:15

  Pelmeene :)

 • Reply C. 30. september 2014 at 20:11

  Kanasuppi ja magustoiduks leivasupp, tuli isu peale :D

 • Reply Simone 30. september 2014 at 20:05

  Ma vaaritasin risotot, aga kass sõi selle ära, kui ma teises toas tolmuimejaga möllama hakkasin. Päriselt.

  • Reply meow 30. september 2014 at 20:08

   Haha! Nii nunnu :D

 • Reply Kristina 30. september 2014 at 20:00

  Väga tervislik õhtusöök!