0
KODU KURB ON OLLA

sitamagnet Mallukas aka kuidas meil maja remonditi

7. november 2014

Maikuus otsisin ma remondimeest, kes ülemise korruse ära remondiks ja korda teeks. Panin siis selle kuulutuse Malluka Facebooki ja üsna pea kirjutas mulle üks lugeja, et tema mees on võrratu töömees ja palgaku ma tema. No tavai, mis mul saaks selle vastu olla. Leppisime hinnas kokku ja tema hakkas tegema. Tegi tublisti ja usinalt – käis iga päev hommikust õhtuni ja muudkui tegi.

Ainuke miinus oli see, et detailitöid ei teinud ta sugugi korralikult. Mul on pildid olemas, aga ma hetkel ei viitsi neid otsima hakata. Aga noh, laepaneelid kehvasti lakitud, koledate äärtega, värvipritsmed igal pool, liistud ustele panemata jne. Asi on aga selles, et mina ei pane selliseid asju tähele ja mind need ei huvita, Kardo seevastu paneb ja teda huvitab.

Ometi sai aga diil tehtud, et sama ehitusvend tuleb teeb ka alumise korruse remondi ära. St mina tegin selle diili, sest Kardo on ju enamasti tööl ja seetõttu olid kõik sellised asjad minu ajada. Loll olen, et ma ei uurinud kuskilt, et palju teiste töömeeste hinnad on, või koostanud ISE lepingut. Kirjutasin alla ja augustis hakkas töö. Septembri lõpuks pidi kõik valmis olema (aga pole siiani valmis).

Mida aeg edasi, seda kahtlasemaks kõik läks. Näiteks kisti mind mingisugusesse imelikku suhtekriisi, kus töömehe naine hakkas armukadetsema ja mulle kahtlaseid kirju saatma sisuga: “MINU MEES EI OLE SU AUTOJUHT!!”, kui ma olin oma töötajale kirja saatnud, et lähme homme koos ehituspoodi.

giphy-7476751

Loomulikult rääkisin ma ebameeldivast intsidendist töömehele, kes siis ette ja taha vabandas, ütles, et ta naine on hull ja lubas maha jätta. Ma ütlesin, et ega see mind eriti ei huvita, kas jätab või mitte, aga mulle käib pinda, kui inimesed mulle debiilseid kirju saadavad ja siis mu blogi lehel mind sõimamas käivad. Eriti, kui need inimesed on mingid puberteedieas olevad “minu töömehe naised”. Lõpuks nad leppisid ära ja paar nädalat hiljem palus see naine vabandust ka, st saatis mulle hullumeelse kirja:

mul oli sel päeval ikka mega paha tuju ja sina jäid hambusse mida kahetsen kuna mida oled SINA mulle teinud ?? äkki ma küpsetan sulle kooki või pirukaid ja matame selle sõjakirve maha … ma ei taha end enam süüdistada ausalt … tahan vaid hästi läbi saada …ma nii jumaldan pisikest mari .. ja saladuskatte all ütlen et ma jumaldan tegelt sind ka sest sa oled sama otsekohene nagu mina ..

cuckoo-7458417

Loomulikult ma “andestasin” talle, sest mul oli konkteetselt täiesti ükskõik, kas ma “matan sõjakirve” suvalise eidega või mitte.

Aga ootamatult – tublisti tööd tegevast inimesest sai lambist töömees, kes:

 • Käis kohal maksimaalselt paar tundi päevas (ükskord oli põhjuseks see, et koer sittus tuppa ja ta pidi koju minema, sest ta kodus persetav naine ei saa sitta ilma öökimata koristada)
 • Ei teinud midagi lõpuni, vaid nokitses siit-sealt, ilma, et miski valmis saaks
 • Rääkis terve “tööaja” telefonis naisega
 • Kui ma ütlen “rääkis”, mõtlen ma tegelikult tülitsemist ja kraaklemist
 • Ei pühendunud absoluutselt detailidele, vaid tegi kõike pliuh-pläuh (ala silikoonis nii, et kõik kohad silikooni täis jne)

Muidugi ma üritasin sellel teemal ka töömehe endaga rääkida, aga tema leidis, et ma õelutsen asjatult ja lubas siiski ennast parandada.

Kas teie, kallid lugejad, teate, mis juhtub siis, kui sa palud enda töömehel keskenduda töö tegemisele ja mitte 24/7 telefoni otsas oma naisega rippuda? Võiks eeldada, et ta siis lõpetab selle ja hakkab korralikumalt tööd tegema eks? Heh, vale. Ta tassib oma naise sulle trepile istuma ja vaatama, kuidas ta tööd teeb. Ilma küsimata, loomulikult.

Meie viimased nädalad nägid välja sellised, et ma käisin mööda maja ja anusin: “Kallis töömees, palun värvi pistiku ümbert ka ikka sein ära, niimoodi et eelmine värv EI paistaks välja. PLIIS!”

“Kallis töömees, palun värvides pane põrandale kate peale, sest KÕIK KOHAD ON VÄRVI TÄIS!”

“Kallis töömes, PALUN lõpeta midagi ära ka, mitte ära jäta poolikuks…”

Ja tema: “No nüüd tõmbame joone alla ja köhi lõpurahad siia!”

Mina: “Aga ehk ikka lõpetaks enne ära kui LÕPUrahasid maksame?”.

Lõpuks ma juba nägin, kuidas ta vihkab mind siiralt ja iga keharakuga, sest ma, vana häbitu, sundisin teda tööd tegema! Milline jultumus!

Aaa…Ja mida ma unustasin veel mainida! Teate, kui loll ma olen? Ma ei lugenud lepingut läbi. Seal seisis kaks tulpa – materjalide loetelu ja hinnad ja siis tööde loetelu ja hinnad. Võiks eeldada, et materjalide hinnad on umbkaudsed, eks. Sest keegi ei tea ju, palju asjad parasjagu maksavad. Ilmselgelt tema teadis siiski paremini kui mina, sest ta ju oli kursis sellega, et MINA ei tea hindadest maad ega mütsi. Nõnda kirjutas ta sinna suvalised hinnad ja siis ühel hetkel, kui ta hunniku tsekke emale andis (materjalide omad), luges mu ema need kokku ja küsis, et misjaoks on paberil kirjas, et materjalid lähevad maksma X summa, aga tsekid annavad kokku tunduvalt väiksema summa.

“MIS VAHET SEAL ON?” ülbitses töömees ja seletas mu emale ka ära meie võrratu lepingu sisu, mille alusel ei ole vahet, kui palju ta midagi ostab, maksma pean ma ikka sama palju. Näiteks kui tema oma teiselt objektilt materjale rotti laseb ja neid siin kasutab, siis see on tema VÕIT!

picture1-5193573

Rõhutan veelkord – ise olin TÄIEGA loll. TÄIEGA. Aga õnneks mu ema nii loll ei ole ja leidis sealt tsekkide seest asjad, mis olid ehitusmaterjalid ja mille ees ma olin ise maksnud. Täpselt 800 euri eest ja just see summa oligi töömehel lõpusummast veel puudu.

Seega saatsin ma talle kirja, öeldes, et pole enam mõtet siia tagasi tulla porisema ja mu elamist ära sittama. Niigi on ta mind juba nii-nii palju nöörinud ja ma olen talle nii palju üle maksnud (kõik, kes seda summat kuulevad, arvavad, et ma olen lolliks läinud). Pole talle ka rohkem vaja.

Trepil vedelev naine on nüüd muidugi pahane ja kirjutab Facebookis nõmmekate gruppi, kuidas mul on oma seast pohhui ja kujutage ette, istun oma kodus arvutis ja jooksen PALJA PERSEGA RINGI! OMAS KODUS! Milline jultumus 🙁

Nüüd on see mutt puhta segi pööranud ja kirjutab mingisuguseid haigeid kommentaare mulle blogisse ja arvab, et ma ei saa üldse aru, et see tema on. Appi, ma olen ikka selline sitamagnet…

Aga ma ikka lõpetuseks pean näitama natuke oma töömehe suurepärast tööd – need on esimesed, mis mulle siin kohe silma hakkasid, tegelikult on terve maja selliseid vigu täis ja natukene ajab nutma küll. Krt küll, kui ei oska töömees olla, siis ära ole kah…

Ma mingi hetk ütlesin talle, et ta töö on kõike muud kui korralik. “KORRALIK ON JU!” ärritus ta. “Kuule, kui ma su tööst pilte teeks ja netti riputaks, mida inimesed sinu meelest arvaksid? Et on korralik töö?”

“Oma blogiga sa ära mind küll ähvarda, sest mind lihtsalt EI HUVITA!”. No kui ei huvita, siis ei huvita…

unnamed-7-8405026

See pilt on minu meelest kõige naljakam. Terve seina on valgeks värvinud ja siis mõtles, et ah pohhui, seda nurgakest ma küll ei värvi ja jätan selle vana värvi. ERITI naljakas on see, et ma panin seda alles EILE tähele 😀unnamed-8-7096451

Terve trepiäär on selliseid kohti täis, kus vana värv välja paistab. Et neid parandada, peame me selle paganama köie ära võtma ja kõik üle tegema…unnamed-9-3969203

Eee…Ma isegi ei tea, mida selle augu kohta kosta 😀
unnamed-10-4636896

                                                      Suurepärane silikoonimistöö!

unnamed-11-5428204

                                            Hoole ja armastusega tehtud aknapõsed 🙂

Loe ka neid postitusi!

50 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta ainar padar 9. november 2014 at 18:46

  tunnen kaasa sulle.Aga kas köögimööbli jaoks jõudis ilusti eeltöö tehtud ja paikka pandud? või oli sellega ka jama? Tervitades Köögilammutaja 😀

 • Avatar
  Vasta Riin 8. november 2014 at 20:46

  Mu ämm teeb samas stiilis, ise on ta eluaeg seda ametit pidanud. No pean silmas seda, et üldse ei mõtle, et värv saab põrandale jne Närvi ajab.

  Muideks Õnne13 oli Milvist juttu, nimi oli Liisi muidugi 🙂

 • Avatar
  Vasta Vaike 8. november 2014 at 12:31

  Vabandust, kimeks.ee

 • Avatar
  Vasta Vaike 8. november 2014 at 12:29

  Minu elamise remontis kimex.ee ja ma kiljun rahulolust siiani. Antud hetkel jäi see reklaam vist küll sutsu hiljaks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ketu 8. november 2014 at 10:51

  Ehh, võibolla sa ei peaks oma lugejate soovitusi oma mehe/isa/poja oskuste kohta tõe pähe võtma ja kuulaksid pigem soovitusi oma tutvusringkonnast, kellel on remondiga hästi läinud? 🙂
  Meie tegime aasta alguses oma majas remondi, kuu ajaga suutis remondimees põhimõtteliselt s*tast saia teha (isegi kips oli algselt valesti paigaldatud ja pahteldamise-värvimise tasemest ei hakka isegi rääkima) ja edaspidi, kui vaja remonti teha või kellelegi soovitada, siis pole kahtlust, kelle poole pöörduda. Võiksin ka sulle teda soovitada, aga see vist läheks ka selle kategooria alla, et ära usalda oma lugejate soovitusi! 🙂 Kuigi minu omaga sa pettuma ei peaks!

 • Avatar
  Vasta Katri-Helena 8. november 2014 at 02:15

  Leping ei ole alati see nö määraja. Kui sa kirjutaksid alla lepingule, et lubad iga hommik töömehele 10 kükki teha siis no…ilmselgelt on see õigustühine. Kui sinu allkirjastatud lepingus on mingisuguseid punkte, mis ei ole okeid (ja sa alles nüüd taipasid) siis on sul siiski õigus nõuda, et leping kuulutataks õigustühiseks. Ja see ei ole, et oled allkirjastanud. Tavainimene ei peagi teadma kuidas täpselt lepingud on koostatud. Sul on õigus jätta maksmata või nõuda töö ületegemist või tema kuludega lasta uuesti teha.

  Mina seda muidugi sinuasemel nii ei jätaks. Aga eks sul on targematki teha, kui mingi ebakompetentse ehitusmehega ning tema pooletoobise naisega jageleda.

 • Avatar
  Vasta Kats 7. november 2014 at 22:40

  jube kahju küll, aga ma olen ausalt öeldes alati arvanud, et lollidelt tulebki raha ära võtta. mul oleks häbi tunnistada, et nii rumal olin… lepingut läbi ei loe, enne mingit palgauuringut ei tee, tehtud töid üle ei kontrolli, raha sulas, võhivõõras jorss enda kodu ehitama… arvestades, kui kokkuhoidlik sa paljude kohtade pealt oled, siis kohe üldse ei mahu pähe, kuidas saab nii hooletult nii suurte summadega ring käia. igatahes usun, et sellised inimesed on iga petturi unistuste inimesed 🙂

  • Avatar
   Vasta Diana 8. november 2014 at 20:30

   to Kats– Rikas mutt mis muud 😀 kui oleks iga sent arvel, siis oleks natuke hoolikam olnud 🙂 Järelikult vaene Mallu ei olegi nii vaene 😀

 • Avatar
  Vasta Diana 7. november 2014 at 20:51

  Sulas võib maksta küll, kui on ametlik töö. Kuid maksmiste ajal oleks pidanud kirjaliku lepingu tegema, et töötaja on saanud nii ja nii palju kätte ning mõlemapoole allkirjad.

 • Avatar
  Vasta Riina 7. november 2014 at 20:31

  Vabandust, aga kui leping oli, siis kas ei peaks palk ka nö ametlik olema? Milleks leping, kui sulas maksid? Mu talutütre mõistus ei jaga, sorry 🙂
  Piltidel olevate nö objektidega oleks vast isegi viisakamalt hakkama saanud. Mul mees raputas pead ainult. Ta ise üldehitaja ja teab neid asju 🙂 See on korralik porno, mis sul korraldatud.

 • Avatar
  Vasta Ethel 7. november 2014 at 19:32

  Maalriteibist pole ka see “töömees” miskit kuulnud….

 • Avatar
  Vasta Merje 7. november 2014 at 17:31

  Isegi mina näen et sitasti tehtud! 😀
  Nagu ma aru saan, oli “töömees” ametlik tegija ja ilmselt ka päris ehitaja? Kas lepingus midagi selle kohta kirjas pole, et mis saab, kui töö üle andes ei sobi? Kvaliteedi nõuete kohta ehk midagi? Pretsensioonide esitamise tähtaega ka polnud? Või oli ta need tavaliselt esindatud punktid välja jätnud (juba eelneva ülelaskmis plaaniga)?
  Aga üldiselt hinnapakkumine ei pea võrduma tsekkide summaga. Kui oled pakkumisega nõustunud, siis hind nii jääbki. Muidugi hinnapakkumise koostame reaalse materjali hinna järgi(selleks küsime omakorda erinevatelt firmadelt pakkumisi), aga kui nt mingi vidin/seade saadakse pärast kuskilt mujalt soodushinnaga, siis vahet töötellijale kinni ei maksa. Mina küll raamatupidamisest mingeid tsekke töö tellijatele vaatamiseks ei anna.
  See on ka imelik, et ise pidid eraldi mingeid asju juurde ostma, kas need asjad ei kuulunud pakkumise sisse? 800€ on ikka päris suur summa materjalilt vahelt teha. Põhimõtteliselt teen nagu pakkumise maakütte paigaldamise kohta, kient jääb nõusse, lepingud allkirjastatud ja siis ütlen, et maaküttetoru osta ise?

  Maksis sulas? Ilmselt mingeid kassaordereid ei allkirjastanud? Tegi ta töö ikka ametlikult või “mustalt”?

 • Avatar
  Vasta K 7. november 2014 at 15:16

  Kas lepingus kvaliteedi kohta mingit punkti pole? Või teenuse pakkuja ja teenuse saja kohustusi ja õigusi? Antud juhul pole pakkuja kuidagi kohustusi täitnud ja Sinu õigusi on ikka räigelt kuritarvitatud. Usun, et Sa oleks isegi paremini teinud. Väga ränk ja väga kahju. :/

 • Avatar
  Vasta L. 7. november 2014 at 14:53

  Nõme lugu!

  Ma tegelikult vaatasin juba jupp aega tagasi, et teie toas aknapõskedel või kuskil oli minu silmis lohakas töö. Ma täpselt ei mäleta, mida silmasin, aga igatahes mõtlesin, et nii lohakalt tehtud, et ma mitteoskaja teeksin ka paremini. Ja olemegi oma kodus teinud kõik pisiasjadeni väga korralikult. Ma olen selline nagu Kardo, ma näen selliseid asju ja ma ei saa rahulikult olla, kui kõik pole viimse lihvini ideaalselt tehtud. Meil näiteks mustrilise tapeedi paanide vahele tekkis väike pragu, kui tapeedid ära kuivasid. See koht on kardina taga, aga iga kord, kui seda näen, tuleb oksemaitse suhu ja tahaks terve seina uuesti tapeetida. 😀

  Õnneks on teil leping ja ma arvan, et selle alusel saab nii mõndagi nõuda, näiteks garantiiremonti! Meil oli esimeses kodus palgatud “firma”, kus lubati, et töö tehakse ära 20 000 krooni eest, aga lõpuks juba küsisid 35 000 krooni ja töö oli niiiiiiii praak. Kui ma ei olnud nõus kõike ära maksma, siis lubati, et tulevad teevad korda, mis see siis ära ei ole ja need asjad, mida parandada ei saa ongi juba materjali enda praak (seinapaneelid olid kahest kohast ostetud, vaevalt, et mõlemas praaki müüdi). Mina neid enam oma koju ei lubanud ja viimasest rahast jäid samuti ilma, aga maksime kokku siiski rohkem kui 20 000 krooni.

  Ahjaa, saime “kingituseks” ka liitrise konservitäie suituskonisid. Teadagi, miks lubatud nädalast kaks sai… Rohkem aega kulus suitsupausidele kui tööle.

 • Avatar
  Vasta Kadri 7. november 2014 at 14:51

  Kahju, et sa Tallinnas elad, muidu oleks ma su remondi võinud ise ära teha. Mis sellest, et ma hetkel õpin ehitusviimistluse 2.kursusel, aga sellist sitta (!) ei lubata meil isegi koolipraktikal teha!
  Mulle jäi sealt esimeselt pildilt palju asju silma, mis üle pee tehtud.

 • Avatar
  Vasta kuskiltkaugelt 7. november 2014 at 14:50

  “Ta tassib oma naise sulle trepile istuma ja vaatama, kuidas ta tööd teeb. Ilma küsimata, loomulikult.”
  Ma ei tea mis mul ometi viga on.. aga pidin seda rida mitu korda lugema, sest arusaamatuks jäi miks see naine su trepil istub ja situb 😀

  Väiksed vead.. nats nokitsemist ja korras (see ei tähenda nüüd et need “OK” oleks).. aga ma kujutan ette et need olid aint møned näited sul 😛 Köie ja seina vahele lükkaks ma ntks pahtlilabida (et mitte köit täis mäkerdada) ja siis väikse pintsliga värviks nurga ära.
  Sellised vead muidu panevad lausa silmanurgad tømblema endil, seda enam et maksid inimesele korraliku raha!
  Seetøttu peale maja ostu ma kedagi palgata ei tahtnudki kuna teadsin, et siis tuleb silmad munas passida ja piitsa anda, et oleks korralik töö. Tegime ise, küll olime vøhikud ja esimest korda ning øppisime palju aga selliseid vigu küll nüüd ei tuld.. see ju puhas laiskus ja mittehoolivus!

 • Avatar
  Vasta m... 7. november 2014 at 14:43

  Oled sa kuskile äkki üles kirjutanud need summad, mis sa oled talle andnud sulas? Vaevalt ta ise mingit käibemaksu ka maksis siis sellepealt. Ma soovitaks ikka pöörduda kuskile ja küsida kas on võimalik sellise tüübiga midagi ette võtta.

  • Avatar
   Vasta Kata 7. november 2014 at 18:53

   tulumaksu vist ikka 😀 tegemist ju eraisikuga, kes teenis tulu remonti tehes 🙂

   Eks omad vitsad õpetavad, järgmine kord oskad küsida soovitusi ja töödest pilte, paremal juhul vaatama minna kuhugi, kus mees tööd teinud on.
   Mul ka igasuguseid mehi käinud tegemas, aga sellist pole veel õnneks sattunud.

   • Avatar
    Vasta Emmy 7. november 2014 at 23:34

    No kui inimene maksis sulas, siis loogiline, et ei maksa mingit tulumaksu sealt ju.

 • Avatar
  Vasta B 7. november 2014 at 14:41

  Ei taha soola haavale hõõruda, aga see neiu näeb ju FB profiili vaadates täiesti puberteet välja alles, sellist usaldada nii tähtsas asjas magu kodu remont? mnjah… Kui küsida võib, siis mis summa sa talle kokku maksid?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 16:58

   Ega see neiu ju remonti teinud.

 • Avatar
  Vasta m... 7. november 2014 at 14:39

  Siis oled küll pees omadega, ilmselge miks ta ei lasknud kanda ja sulas tahtis, see küll ei tea ehitusest rohkem kui tavainimene. Midagi muud polegi, kui vaid selle tegelase nimi avaldada ja teised sellise otsa ei satuks. Eks võid end lohutada sellega, et kogemus eluks ja targem ka. Sain ise ka väikse õppetunni ühe lepinguga, aga vähemalt nüüd loen alati kõik lepingud läbi ja enne kaalun pikalt, kas on see mõtekas või mitte.

 • Avatar
  Vasta Pille 7. november 2014 at 14:34

  Ma küsiks hoopis trepi vaiba kohta. Kust said, palju selline asi maksma läheb umbes ja millega see kinnitatakse trepile? Kui oskad vastata 🙂 Mõtlen ka, et peaks äkki trepi ära vaibatama, oleks soe ja mitte nii libe.

 • Avatar
  Vasta m... 7. november 2014 at 14:30

  Misasja sa oled talle juba mitmeid tuhandeid maksnud :O Oot oot, kui töö ei vasta kvaliteedile, siis peaks küll kuskile pöörduma selles suhtes.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 14:34

   Ta ei ole sentigi lasknud endale kanda, ainult sulas. Kuidas ma tõestan?

 • Avatar
  Vasta m... 7. november 2014 at 14:26

  Sellega tuleb kohe üks lugu meelde, kus üks paar leidis endale ehitusmehe, kes siis tegi oma tööd ja pärast lasi ehitusmees koos naisega minema. Igatahes tööd oli tehtud halvasti, vannitoas lasi kraan vett läbi ja elutoas pidi ka tööd üle tegema. Pärast hakkas naine veel tehtud tööde eest eksmehelt raha sisse kasseerima, igakord läksid summad suuremaks, kuigi naine oli see kes lubas algusest peale ise kinni maksta kõik ja ehitusmehe otsis ka ise. Tegelikult tänapäeval ei ole enam midagi nii raske netist võetud õpetuste järgi kipsplaati seina panna ja üleüldse seinu ka ise värvida.

 • Avatar
  Vasta teeltippu 7. november 2014 at 13:55

  Korralik töömees ikka olnud noh. Ma teen ka korralikumalt asju. Huvitav kas inimene tõsti üldse halba tagasisidet ei karda.

 • Avatar
  Vasta Vesper 7. november 2014 at 13:33

  Seda nööri juures olevat käkerdist saab maalriteibi ja väikese nikerdamisega ka ilma köit üles kakkumata parandada.

  Üldiselt muidugi jube, ma olen enda köögis oma käega remonti teinud eelnevat kogemust omamata ja tuli ka kümme korda viisakam tulemus. 😀

 • Avatar
  Vasta Hh 7. november 2014 at 13:31

  Oleks pidanud oma meest Teile soovitama. Tal küll tsipa kõrgemad hinnad, kuid lugedes Su juttu, oleks lõppkokkuvõttes ilmselt odavam ja kvaliteetsem tulnud.

  Tehtud töödega saad tutvuda siin: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.147387905450342.1073741826.143640729158393&type=3

  ja siin: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.152656041590195.1073741833.143640729158393&type=3

  Kui peaks vaja minema, siis kirjuta mulle meilile! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 13:32

   Kust sa tead, et tsipa kõrgemad hinnad, kui sa ei tea, palju me sellele töömehele maksime 😀

   • Avatar
    Vasta Hh 7. november 2014 at 13:39

    Pidasin silmas, et keskmisest natuke kõrgemad hinnad 😉

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 7. november 2014 at 13:42

     Minu töömees võttis kõrgemat hinda kui soomes võetakse 😀

     • Avatar
      P.K 7. november 2014 at 14:10

      Wuuuut… MIKS sa maksid talle nii palju? Kas mõne korraliku firma kaudu poleks odavam tulnud?

     • Mallukas
      Mallukas 7. november 2014 at 14:16

      ma ausalt EI TEA miks 😀

 • Avatar
  Vasta Diana 7. november 2014 at 13:23

  Tegelikult neid pilte vaadates, hakkab kahju., et keegi on teinud hävitustööd ja nimetab end veel korralikuks töömeheks. Mul abikaasa on ehitaja/siseviimistelja,isa ka üldehitaja ja noh isegi kätt harjutanud sel alal. Seega oma silm on kuningas..näitasin abikaasale ka pilte, ta ütles vaid : Täitsa p*rses :D!

  Kiiremas korras oleks vaja asi ära timmida,leida hea töömees või siis ise püüda endast meister välja võluda!
  Loodetavati need hullud jätavad Su ikka rahule!

 • Avatar
  Vasta Johhaidi 7. november 2014 at 13:16

  Ma vaatasin seda pilti, kus üks seina osa oranž, päris pikka aega ja ei saanud aru, mis valesti. Lõpuks kui taipasin, siis võtsin peast kinni ja mõtlesin, et kas sellel inimesel üldse silmad või ajud on peas? Vaatasin selle armsa töömehe naist ka fb ja jooohaaidiii

  • Avatar
   Vasta Kaja 7. november 2014 at 14:38

   Ma vaatasin ka seda seina tükk aega, et mis sellel siis häda on 🙂 🙂

  • Avatar
   Vasta Laura 7. november 2014 at 19:52

   Minu arust on see esimene pilt ikka päris rõve, sest vasakul pool on pool puidust äärt üle värvitud… Värvi siis täitsa üle või ära üldse värvi, aga niimoodi poolest saati plätserdada? Ja selle oranži sees on ka mingi hall auk. Päris halb ühesõnaga.

 • Avatar
  Vasta Kati 7. november 2014 at 13:05

  Oh my fuc***g god

 • Avatar
  Vasta Laura 7. november 2014 at 13:03

  Ma olen seda kogu aeg rääkinud, et ajad, kui ehitajaks kõlbas ka mees, kes suutis labida najal püsti seista, on möödas.

 • Avatar
  Vasta Sandra 7. november 2014 at 12:54

  Ja mõtle kui suure uhkusega see naine järgmisele inimesele oma meest pähe määrib, rääkides et ta mees on lausa kuulsuse Malluka kodu remontinud 😀 Haha 😀 Natukene kurb sinust 😀 Ikka juhtub 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 12:58

   loodame, et ta siis kellelegi ei räägi, et ma olen oma kodus t-särgi ja trussikutega ringi jooksnud. See oleks alles häbi!

   • Avatar
    Vasta merka 8. november 2014 at 21:20

    Kelle asi kuidas sa OMAS kodus ringi jooksed 🙂

 • Avatar
  Vasta K 7. november 2014 at 12:47

  Pane ta nimi siia üles, kes sulle majja sellise jama kokku keeras. Pole mõtet lasta ka teiste inimeste kodudes sellist sõna otseses mõttes paska pritsida, nagunii pressib tolle töömehe naine veel kellegi jutule, et oh, mu mees on jube tubli töömees ja tuleb teeb su kodu fantastiliseks (loe: sitamaja peldikuks).
  Muidu jah, isegi ennast ajab nutma, vaadates neid imelisi pilte 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 7. november 2014 at 12:45

  No see töömees on ikka tõeliselt perse kukkunud töömees.

 • Avatar
  Vasta Sirli 7. november 2014 at 12:44

  Kuna ma ise olen maaler (ehituviimistleja), siis hakkas mu süda praegu küll kisendama ja pisaraid valama..

 • Avatar
  Vasta egle 7. november 2014 at 12:42

  “Rõõm” näha kuidas “oma ala asjatundja” tööd teeb… Jeerum.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 12:43

   No peaasi, et keegi loll sellise töö vastu võtab, nagu mina 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu 7. november 2014 at 12:40

  … üleval toas võid nendest nurkadest ka pilti teha, kui valge ja sinine värv kohtuvad 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. november 2014 at 12:41

   need on jah kaunid 😀