Eile oligi see kaunis päev, kus toimus Malluka ja Levelzone‘i koostööna glamuurne iluõhtu. Vot, ei teagi, kas on just 100% käpas see suitsusilm nüüd, aga ma olen kindel, et kui ma natukene harjutan, siis lõpuks olen ma selline profimeikar, et paha hakkab.

Kõik kohale tulnud sõbrakesed olid nii ilusad ja toredad ja kenad, et ilmselgelt tuleb varsti korraldada juba uus “õhtu”, kus saab koos istuda ja midagi põnevat õppida ja teha. Mis ideid kellelgi tuleb? Aga umbes niimoodi seda suitsusilma siis tehaksegi:

Ma sain enda arust jumala okeilt hakkama, aga ikka kuulsin ära, kuidas minu silma võrreldi purjus inimese silmameigiga. Ma ei usu – arvan, et nad olid niisama kadedad mu ande peale…

Aga igatahes suur aitäh kõikidele tulijatele, Maret Ubalehele meikimiseõpetuse eest, Diipile söögi ja joogi eest, Levelzone‘ile toodete eest, Mariannele piltide eest ja lõpuks muidugi minu emale selle eest, et ta mu siia ilma tõi, et ma sellise awesome ürituse korraldada saaksin.

ohtuke

sleek

_MG_3714 _MG_3723Muuseas, SLEEK tooted on tõesti mõnusad – huulepulgad pehmed, ripsmetuššid annavad pikkust ja lopsakust, jutud levisid, et see on parim lainer maailmas, see kõige mõnusam lauvärvipalett, seda pliiatsit on kindlasti vaja ideaalseks suitsusilmaks, ja kui kunagi tahaks kontuurimist ära õppida, siis oleks kindlasti vaja SEDA ja SEDA komplekti.

Kõikidele huvilistele üllatuseks see ka, et kui Levelzone’i lehelt tellides panna allhindluskoodiks “sleekmallukas”, siis saab nendest niigi soodsate toodeete pealt 15% allahindlust ja paari päevaga paki kätte! Kood kehtib täna ja homme, nii et kiirustage!

(Kohalolijad, kirjutage mulle, kui tahate piltidega linki saada!)

Jaga: