0
Uncategorized

ainult Lätis…

12. jaanuar 2015

Käisin mina siis Riias silmakontrollis. Tulemused on teada – mul ei ole mitte miinusepoegagi! See hea uudis tegi mu meele kohe väga rõõmsaks. Meel oli ennegi hea, sest kõik neli tundi Riigasõitu täitsin ma kolme artikli kirjutamisega, nii et sain ka omajagu tööd tehtud.

Muidugi pidin ma kliinikus pea kaks tundi passima, et kõiki vastuseid kätte saada, aga see polnud vist piisav aeg passimiseks, sest bussini oli mul ikka pärast kolm tundi aega. No loomulikult otsustasin ma esimese asjana sööma tõtata. Kliiniku lähedal oli Lido ja sinna ma sammud seadsingi.

Võtsin endale maailma kõige rohkem luid täis kala ja üritasin seda süüa, kui ühel hetkel nägin mina põrgusigitist! Minu kõrvallauas istus perekond: ema, isa ja mingi 5-aastane tüdruk. Kõik sõid, peale tüdruku, kes ainult sonkis kahvliga oma söögis ja jonnis. Mitte, et ma läti keelt mõistaks, aga mul ei olnud ju Riias netti, seega ma passisin neid nagu Harju keskmine jälitaja ja sain näoilmetest aru küll, et olukord on selline, et süüa see neiu ei taha. Küll palus ema, siis käskis isa – ei midagi.

Kui ema-isa lõpetanud olid, viis isa kõikide taldrikud ära ja tõi endale ja emale mõlemale tüki isuäratavat torti, mida nad siis mugima hakkasid. Te oleks pidanud selle isa nägu nägema. Ta oli omast arust nii kaval, et ta sellise salakavala parenting triki taskust välja tõmbas, et lapsele näidata, et noh, kui soolast ei söö, siis torti ei saa!

Järgnev pühkis selle smug look’i ta näost kiiresti. See tüdruk vaatas umbes kolm sekundit seda olukorda VÄGA segaduses moega, seejärel võttis oma ema aurava teetassi ja lajatas selle oma isale OTSE SÜLLE. Möiratuse saatel!

Enne kui keegi jõudis reageerida lükkas ta kiirelt otse põrandale ka mõlemad torditükid ja jäi pahuralt, käed ristis toolile edasi istuma. Isa rapsis seal ringi ja üritas oma privaatosi natukene kuivatada salfakatega, mida teenindajad talle tõid ja ema muudkui sõimas seda last, kes istus seal täpselt sellise näoga, et ise teate, kas teinekord maksab minuga huiata.

Ma kardan, et isa näoilmet vaadates, saab see vaene laps  täna küll kodus kaikaga peksa, sest last natist välja sikutades tundus ta küll püha viha täis.

Minul aga kala veel oli, niiet ma jätkasin inimeste passimist ja MIDA mu silmad pealt nägid. Üks Lido töötaja andis kandikukuivatajale obaduse vastu õlga ja sisistas talle midagi dramaatiliselt.

Vot mida kõike võib netita näha!

whats-wrong-with-u-people-9640887

Loe ka neid postitusi!

14 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta M 14. jaanuar 2015 at 00:17

  noh, ju siis see laps sama ”las laps teeb mis laps tahab, talle ju nii meeldib” mentaliteediga kasvatatud. Marist kasvab samasugune, kui tal südamerahus jahu põrandale kallata lased.

 • Avatar
  Vasta Pille 13. jaanuar 2015 at 23:11

  http://m.youtube.com/watch?v=1NDkVx9AzSY
  Seda postitust lugedes tuli meelde kohe hiljuti nähtud video, sellest kui erinevalt lapsed reageerivad kui vanem/ vanemad ütlevad, et nad sõid nende Halloweeni kommid ära. (1 minutil on näha last, kes käitub kohutavalt. Loodan, et tulevikus minu lapsed küll nii ei käituks , kui peaksin juhuslikult nende kadri/mardipäeva kommid ära sööma. Kuigi tegelikult ei sööks… Vist. 🙂

 • Avatar
  Vasta Virsik 13. jaanuar 2015 at 17:02

  Minu meelest ka vaene laps! Ega laps syydi pole, et tema vanemad teda kasvatada ei ole osanud. Sellises olukorras saab kull vaid ema ja isa syydistada. Porgusititiseks ikka korraliku kasvatuse juures nii naljalt ei sirgu 😀

 • Avatar
  Vasta Kea 12. jaanuar 2015 at 22:37

  Vaene laps ?
  Sellisele ongi vaja korralikku keretäit, niiet ikka pikalt pikalt mäletab.
  Mina olen vanemate poolt, ma oleks ka püha viha täis.
  Lööge mind nüüd risti !

 • Avatar
  Vasta Krif 12. jaanuar 2015 at 21:29

  Kuule, kuna olen ise ka minemas kohe-kohe sinna Riiga silmaopile… siis üks rumal küsimus 😀 kuna ma ei ole eriti hea orjenteeruja, siis ilmselt ei julgeks hotellist kuskile minna, seega mitu söögikorda seal hotellis saab :D? Hommikut saab ikka? Või peab ikka käima kuskil?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. jaanuar 2015 at 23:01

   hommikust saad ja kui kaugele minna ei julge, siis üle tee on kebabiputka 😀 aga hotellist 4 min jalutada on suur kaubanduskeskus 😀

   • Avatar
    Vasta Krif 26. jaanuar 2015 at 15:24

    Sain nüüd bussipiletid kätte ja öeldi mis hotellis ööbimine. Mis hotell sul oli? Tallink Riga Hotell?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 26. jaanuar 2015 at 15:26

     jep!

 • Avatar
  Vasta Vesper 12. jaanuar 2015 at 21:27

  Ma pole küll kunagi peksa saanud, aga sellegipoolest oleks enne vist maailmalõpp tulnud, kui oleksin vanematega sellist tsirkust julgenud korraldada.

 • Avatar
  Vasta elex86 12. jaanuar 2015 at 21:18

  “Like” vajutasin ma küll ainult selle postituse esimesele poolele ja viimasele lausele.

  Aga, öeldakse ju, et laps on kodu peegel. Järelikult on ta sellise käitumisega eelnevalt oma tahtmist saanud.
  Kahju kohe sellest lapsest ja tema vanematest. :S

 • Avatar
  Vasta Mari 12. jaanuar 2015 at 21:08

  Ma olen vist haige, aga mulle meeldib inimesi passida:D

  • Avatar
   Vasta Lisa 12. jaanuar 2015 at 23:21

   Mulle kaaaa, koguaeg passin :D. Eks sellepärast ma blogisi loengi :).

 • Avatar
  Vasta Sandra 12. jaanuar 2015 at 21:07

  Püha jumal, kuidas kasvavad sellised lapsed? KUIDAS?! Sa näed ja sa ei mürista!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. jaanuar 2015 at 21:15

   Ega ma ju tea, kas ta koguaeg selline, aga ma poleks elusees julenud oma vanematele nii teha..