Uncategorized

kes ma olen?

8. märts 2015

Ilmselgelt on selle küsimuse vastuseks, et ma olen haige inimene, sest üksi kodus olemine ja absoluutselt mitte millegi tegemine pani mind blogis ringi vaatama kohtadesse, kust minu blogisse jõutud on ja ma jõudsin jälle otsaga Perekooli. Ma ei saa aru, miks selle koha nimeks juba mingi…ebastabiilsete ja vaimuhaigete inimeste foorum ei ole? Peaks soovitama neile, sest säärane nimi annaks parema ülevaate inimesele, kes sinna lehele esimest korda läheb. Miks üldse nimi PEREkool? Kas inimeste perekondades on tihti nii, et teineteist sõimatakse ja mõnitatakse anonüümselt?

Ma kujutan seda praegu ette. Istud rahulikult oma toas, kui keegi lükkab ukse alt sisse kirja: “Tiiu, sa oled täna erakordselt rõve! Ühtlasi kasutaks seda võimalust sulle öelda, et su perse oli täna nende pükstega erakordselt suur. PS! Sa haised! Sinu PERE!”. Siis see vaene Tiiu istub ja mõtleb, et huvitav, kas selle kirja lükkas ukse alt sisse isa, ema või hoopis vanaema.

Ühesõnaga – EVIF’is oli kirjas, et Mallukas on nii labane, et paha hakkab. Mis mul üksi kodus olles muud teha on, kui selle üle juurelda. Olgu, tõstan käed ja ütlen, et olen süüdi! Ma olen tõepoolest labane! Teate, mis ma ükspäev tegin? Ma teesklesin Kardole, et ma tahan talle saladust sosistada ja tegelikult röhatasin talle kõrva! LA-BA-NE!

giphy-5800816Kui ma nüüd veel natukene selle üle juurdlen, siis tuleb veel meelde näide, kui ükskord Kardo teleka ees vedeles ja ma talle märja näpu kõrva panin. Ilase loomulikult. Ma ei tea, kui labaseks veel üks naisterahvas minna saaks?

Tegelikult tean…Ükskord mul ei olnud salfakat ja ma olin sunnitud bussis nuuskama soki sisse, mille ma oma kotist leidsin. Üksik sokk, muuseas, oli mu kotis olnud mingi kolm nädalat, sest lisaks sellele, et ma olen labane, olen ma ka laisk ja lohakas. Kui keegi veel juhuslikult ei teadnud.

Mõnikord ma mõtlen, et mis tunne oleks olla DAAM. Viisakas naisterahvas. Siis ma aga joon parem ühe õlle ja unustan sellised tobedad mõtted, sest nagu sitast saia ei tee, ei tee mitte üks vägi ka minust miskit, mida ma ei ole. Isegi kuskil psühhopaatide saidil mölisemine. Kujutate pilti jah – labane ja veel uhke ka selle üle!

Muidugi oleks sellele lahendus olemas. Et ma võiks lihtsalt OLLA labane, aga blogisse kirjutada niimoodi, nagu ma ei olekski seda. Võiksin noppida oma elust välja need üksikud hetked, kus ma ei süga nina luristades perset või miskit. Või mitte kasutada sõna perse.

Aaaaga ma tõesti ei viitsi. Ausalt. Mind hoopis huvitab, miks see minu labasus teisi nii hirmsasti häirib. Kas tõesti on Perekool esteete täis, kellel on lausa jälk minusuguste labaste tegelaste tegemisi lugeda? Naljakas, minu elu on nii tore* olgugi ta siis labane või mida iganes. Edaspidi võite igatahes need pikad eeposed mu labasusest endale jätta – uskuge mind, ma juba tean!

*Praegu ei loe, sest praegu olen ma lisaks veel labasusele kole ja ohatisene.

giphy-1930217

Loe ka neid postitusi!

24 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Liis 10. märts 2015 at 16:23

  Tead Mallukas, ma arvan,et sa oled igati normaalne inimene! Savi kaks paljud sind ebanormaalseks peavad,vähemalt mõtlevad su peale !! Positiivne ju.Mina üldiselt selline vaikne pealtvaataja.Loen su blogi pidevalt (jah mulle meeldib anonüümselt oma nina teiste eludesse toppida-vahest joppab saab mingi hea idee NÄITEKS pean oma aastapäeva Baieri restoranis sinu postitatud promo pärast ).Mõtlesin,et lähen vaatan sinna Perekooli siis neid tarku,registreerisin ja puha.Aga see pop-up reklaamide spämm hakkas nii tüütama – enne kui üldse mahti sain kust ma otsima peaksin 😀 Rohkem sinna ei lähe !
  Teemasse aga: Mul on siiani õnneks läinud,et pole vaja olnud isegi varrukasse nuusata.Küll aga mäletan,et lapsena toppisin oma kollid kõik sugulase valge riiete kapi peegli peale ritta 😀

 • Avatar
  Vasta fdfd 9. märts 2015 at 13:56

  No kui juba uhkustamiseks läks, siis olen hügieenisidemesse nuusanud. Õnneks oli õues pime. Samas sokkide juurde tagasi tulles – keskkooli ajal olen kasutanud sokki hügieenisidemena. Järgmine variant oleks olnud kääridega dressipükstest (mitte jalasolevatest, vaid ikka sealt samast kehalise riiete kotist, kust ka sokk pärines) jupp lõigata:P Ja et võit oleks kindel – 40kraadise palavikuga, kui üldse enam voodist üles ei saa, olen padjapüüri sisse nuusanud.

 • Avatar
  Vasta Lissandra 9. märts 2015 at 08:10

  Kuidas see ütlus oligi nüüd. “Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people”.

 • Avatar
  Vasta anonüümne 8. märts 2015 at 23:51

  kuid tegelikult sulle ju läheb väga korda, mida teised sinu kohta ütlevad. panid omale lausa juuksepikendused nende kommentaaride peale. miks sa siin üritad vastupidist teistele selgeks teha? või tahad sa öelda, et ripsmepikendused olid ka kuskilt õhtust võetud? Kui sind tõesti ei huvitaks see, mida teised sinu kohta ütlevad, sa ei leierdaks seda teemat siin nii tihti, ega ju?
  paljud, kes sind loevad, on noored tüdrukud, kes ei jaga elust palju. täiskasvanud inimesed aga saavad ju aru, et see siin on mõttetu loba ja loevad seda ainult selleks, et naerda sinu üle.
  keegi pole ideaalne, aga seepärast äkki polegi vaja oma elu avalikkuse ette tuua ja siis veel pärast põdeda selle üle, kuidas sinu üle paljud naeravad?
  pealegi, ega sa ise musternäide pole, halvustades siin paljusid ning saate nad igalepoole.

  • Avatar
   Vasta KK. 9. märts 2015 at 05:09

   Kas ma võin küsida, kust sinusugused kibestunud inimesed tulevad? Siis tean, kust eemale hoida. Kas perekoolist? Või on mingi muu salajane foorum, kus “kõrgemad” inimesed arutavad “madalate ja labaste” inimeste elusid, sest noh… Enda omast jääb miskit vajaka?
   Ütlen ausalt, pole suur Malluka fänn aga mul on küll sõpruskonnas igasuguseid inimesi ja iga kell valin sinusuguse moraalijüngri asemel inimese, kes suudab enda üle naerda ning ei proovi teeselda kedagi teist vaid selleks, et võõrastele pugeda. Ausalt, tee üks suur kalli endale ja ära võta elu nii tõsiselt!
   Ahjaa.. Ma kannan ka meiki ning värvin isegi juukseid. Koguaeg arvasin, et see enda jaoks aga nüüd tean, alateadlik soov teistele meeldida! Selleks, et selle vastu võidelda, järgmine kord kui keegi ütleb, et mul meik laiali või pükste peal plekk, saadan nad pikalt ja kannan neid plekke uhkusega! Sest noh…kui keegi teeb märkuse ning sa mõtled, et võiks ju tõesti end kätte võtta on märk ebakindlusest!
   Malluka ja sinusuguse vahe (kaasa arvatud kõik perekooli kägud) on see, et ta julgeb vähemalt enda nime alt kommenteerida.

   • Avatar
    Vasta Anonüümne 10. märts 2015 at 00:12

    Ma arvan, et on mõttetu siin miskit seletada! Lihtsalt, kui inimene bloki mu ära IP alt, siis see juba tähendab nii mõndagi, eksole 😉

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 10. märts 2015 at 08:18

     Ma arvan, et sa oled ennast segi joonud, sest ma isegi ei oska kedgai IP alt ära blokkida ja ühtlasi, kui sa oleks blokitud, siis sa ei saaks siin soigumas käia 😀

     • Avatar
      Kats 11. märts 2015 at 03:00

      Krt ma riputaks ka endale igasugused pikendused külge kui tasuta pakutaks 😀 Aga sa anonüümne, tee oma blogi ja saa endale nii palju lugejaid ja sponsoreid, kurb on olla kole ja mõttetu, kes kedagi ei huvita onju 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta R. 8. märts 2015 at 21:48

  Ma oma varrukatega pühin lapsel näo või käed või tati puhtaks. a no oma laps on nii kallis ,et tema tatikollid mind oma varruka sees ei häiri 😀 😀 (ma ei viitsi salvrätile järgi minna selleks, varrukad on ideaalsed asjad mu arust 😀 )
  Kuigi mu mees ütleb ,et ma mädanen seest, lasen rahumeeli tema ees kärtsu edasi – no krt ma ei valinud ju endale mingit modelli kõrvale, vaid inimest, kes armastab mind ka siis, kui ma seest mädanen 😀
  Aga pesemas ma küll käin, sest ma vihkan väga higihaisu. Mind ei häiriks inimesed, kes soki sisse nuuskavad, vaid need, kes higi järgi haiseksid 😀

 • Avatar
  Vasta liina 8. märts 2015 at 18:22

  Minge kanni no.. 😀 polnudki täna veel korralikult naerda saanud. Ma olen kinda sisse ka nuusanud :P. Tundub et Mallukas polegi ainuke labane 🙂

 • Avatar
  Vasta preili R 8. märts 2015 at 16:36

  Hajahahaaaaa…. No krt kus multuli naer peale.. eks ole omalgi jh neid veidrusi igasuguseid,kui mis krdit sunnib inimest teise elu/käitumise üle kriitikat loopima ??!!! Need inimesed on ikka natuke peast haiged…

 • Avatar
  Vasta kati007 8. märts 2015 at 15:03

  Aga kuidas enda pesemisega lood on? Kui see laiskus nii suur vahel on 😀 Käid igapäev pesemas? Üle päeva? Kord nädalas? 😀 Ma olen ka nuusanud muidu kõikvõimalikesse kohtadesse 😀 Mehe ees never-ever ei peereta,isegi krooksu ei tee 😀 Tema teeb ise täiega.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. märts 2015 at 15:33

   Iga päev küll ei käi, näiteks kui ma kodus laisklen ja sammugi kuskile astuda ei kavatse 😀

 • Avatar
  Vasta Annika 8. märts 2015 at 14:12

  No problem, olen ka soki sisse nuusanud ja puulehe ja taskuräti kuhu juba laps on nuusanud. 😀
  Ja särgi sisse, mis seljas oli ja püksitaskusse kh 😀
  Peeretame kodus ka lapsega, kus siis seda teha kui mitte kodus. Eks mind tuleb ka siis maha lasta, sellise rõveduse eest 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidi 8. märts 2015 at 12:30

  FUI Mallukas 😀 !
  Aga nojah, kõik me teeme igasugu rõlgusi,
  Iseasi ,kes suudab teistele tunnistada,et
  Näiteks tegelikult ka laseb kodus diivanil suure
  Kärakaga peeru 😉 !

 • Avatar
  Vasta Kats 8. märts 2015 at 12:11

  Kõik juhtub põhjusega… Ju siis see sokk oligi sellepärast kolm nädalat seal vedelenud ja oma aega oodanud 😛 Parem soki sisse nuusata kui tatt ripakil või lurisedes ringi käia. Kusjuures on ette tulnud, et pole kuhugi nuusata olnud siis tehes üleinimlikke pingutusi, et seda ninas kinni hoida.. Ja siis ninast naerdes mingi õhupalli suurune tatimull puhuda kellegi ees 😀 😀 😀
  Ma ei röhitse ega peereta kellegi ees ja hakkan karjuma kui keegi seda meelega minu ees teeb ka, aga see eest ropendan ma nagu voorimees ja meeldib rõvedaid nalju teha 😀 😀
  Tegelt oma vanuse juures peaks hakkama juba kostüümide ja kübarate peale hakkama vaikselt mõtlema 😉 😀

 • Avatar
  Vasta l. 8. märts 2015 at 12:04

  Nuuskamislood on siin lahedad. 😀 Mul vist polegi kunagi nii häda olnud, või kui on, siis inimtühjas kohas, kus olen saanud “maameest” teha. 😀

  Mehele kõrva olen küll krooksunud ja palju hullematki teinud, mis ilmavalgust ei kannata, temalt vastu olen ka igasuguseid “nalju” saanud… Mõnikord olen küll vaadanud ajakirjades vikse ja viisakaid paare ning mõelnud omaette, kas nemad teevad taolisi asju. Kas Evelin Ilves on kunagi oma mehele kõrva krooksunud või president tema kõrval teki all kärtsu peeru punnitanud. Kahtlen selles, ja siis on enda pärast veidi häbi, aga mitte nii palju, et vaoshoitud daam suudaksin olla.

  Aga no muus osas olen siiski viks ja viisakas küll, seda teiste inimestega suheldes ja suuvärgi poolest. Ropendamist ma ei kannata ja isegi väga ärritatuna jään ma vastaspoole suhtes rahulikuks ja viisakaks. Seda mitte pingutatult. 🙂

 • Avatar
  Vasta viivika 8. märts 2015 at 11:20

  Raudselt need perekooli esteedid teevad sarnaseid asju, aga kuna nad neist avalikult ei räägi, on nad miljon korda paremad inimesed 😀

  btw puulehe sisse on ka täiesti ok nuusata 😀

 • Avatar
  Vasta Kerli 8. märts 2015 at 11:05

  You made my day! Ma olen see klassik-kanaema kes lihtsalt saab hullu narko-doosi su blogi lugedes, love it!

 • Avatar
  Vasta B 8. märts 2015 at 10:44

  Ma ei saa üldse aru, kuidas inimesed viitsivad pead vaevata pidevalt sellega, mida keegi võõras kannab, kuidas käitub, millised ta juuksed on jne. Ma saan aru, kui vaieldaks/kritiseeritaks mingite seisukohtade pärast. Ma ei ütle, et ma iial ei mõtleks kellestki halba, aga KUIDAS inimestel on nii palju viitsimist, et kuhugi foorumisse end sisse logida ja seal siis veel trükkida mingit ila kellegi kohta? 😀 Ma käisin lapseootuse ajal ise ka perekoolis, peamiselt siis seal beebi/lapseootuse alafoorumis ja vahel lugesin ka ajaviitejutte, aga viimasel ajal on seal ka normaalsete arutelvate teemaalgatuste all lõpuks mingi sõimamine ja täiskasvanute netikiusamine nii, et enam üldse ei viitsi.

 • Avatar
  Vasta Kristhel 8. märts 2015 at 08:45

  Meie teeme teinekord niisama lollitamise käigus üksteisele wedge’isid 🙁 I guess I should shoot myself now?

 • Avatar
  Vasta templielevant 8. märts 2015 at 01:01

  Trumpan üle – olen püksisääre sisse nuusanud viimases hädas. Püksid läksid koju jõudes pessu loomulikult.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. märts 2015 at 02:23

   Nagu jalas olevate pükste või :D?

 • Avatar
  Vasta ka haige 8. märts 2015 at 00:54

  Tsau Mallu. Tead, ma teen ka neid samu asju. Olen vähemalt 100 korda soki sisse vöi poe tseki sisse nuusanud