0
KODU

kodu ja aed

26. märts 2015

Ma otsisin netist parasjagu uut aiakiiku, sest midagi kasulikku ma teha ei saa, kui Mari mu käe peal magab. Eks ma oleks võinud ta voodisse rullida, aga nii armas on kui nööbike kaisus on ja teiseks koristada nii palju ebameeldivam kui kaisutamine, seega surfasin ma rahumeeli mööda netti. Nagu öeldud, otsisin aiakiiku.

Aiakiigu asemel leidsin kõigepealt võrkkiige. Kardoga just ükspäev arutasime, et kuhu võiks aias võrkkiige panna ja kui ma selle kauni kiigu leidsin (LINK), siis ma mõtlesin küll, et see on nii ilus, et piinlik on seda lausa aeda panna, enne kui pole majale uut “katet” peale pannud. Tahaks mingi hetk majale puidust “riided” selga panna. Kahjuks maksab see kindlasti hästi palju ja me enne teeme pulmad ära ja siis vaatame, kuidas nende rahadega meie majas lood on. Aga selline iludus võiks meie aias olla küll. Paneksin ta meie päiksemapoolsesse aianurka ja vedeleksin seal koos Mariga glamuurselt. Muidugi valged asjad siin majas kaua valged ei püsi, aga see on nii ilus, et ma nüüd ei tahakski vähemaga leppida.

rio_web_1_-7697031Meil on terrassil tegelikult aiakiik olemas, aga eelmisel suvel istus sinna kogemata vist liiga palju inimesi peale ja kiik rebenes katki. Ühtlasi on see päris vana (ma arvan, ei tea) ja koledat tumerohelist värvi. Mulle üldse ei meeldi roheline värv, iuu! Meil õnneks kulus kuidagi ühe talvega terrassi roheline värv maha, seega saame selle uuesti kenasti üle värvida, seekord siis pruuniks. Uus grill on terrassi jaoks olemas, seega oleks kiike ka vaja. Soovitatavalt imeilusat ja kaunist.

11695-3274333

Selline punane on praegu alla hinnatud (LINK) ja see on nii mõnus, et tal need sääsevõrgud ja asjad ümber on, aga see on kahjuks terrassi jaoks liiga suur, selle peaks niisama aeda panema. Mul on kaunis unelm, kuidas me sel suvel ka uue kuuri ehitame, kuhu kõrvale veel väikse ja madala terrassi teeme grillimisnurgaga. Vot seal võiks see kiik olla! Siis võiks köögiterrassile jääda ainult üks mõnus laud ja paar tooli, et siin suvel hommikukohvi juua.

27659-4171988

Selline väiksem kiiguke (LINK) sobiks ka meie terrassile hästi. Kõrvale paneks lillepotid ja naudiks kenasti elukest. Oh oleks see vaid elu, kui oleks terve kiik ja päike ja SUVI! Oh, ja kui kiiku poleks, siis mahuks selline lahe “pinklaud” sinna imeliselt ära.

Aga ühesõnaga, vahtisin mina seal siis rahumeeli kiikusid, kui ühel hetkel klikkisin kogemata valesse kohta ja avastasin SEINAPLAADID! Või no, need lahedad metallplaadid piltidega. Nagu te ehk teate, on mul nõrkus lahedate seinaplaatide vastu. Üldse olen ma selline, et tahaks, et kõik seinad oleksid pilte ja kribu-krabu täis, sest mida kirjum ja värvilisem, seda parem! Seega ruigasin ma rõõmust ja panin kohe kaks plaadikest ostukorvi. Vähemalt sain ma neid endale lubada, erinevalt nendest mitmesotidest kiikudest 😀 Plaadikesed leiad SIIT ja SIIT.

metallplaat_i_used_to_drink-7282061

26103-5854745

Veel ostsin  ma alega laheda karbi, milles kasside toitu hoida (LINK) ja lisaks supertuusa seinakella (LINK), mille ma kavatsen elutuppa panna, sest see on freaking awesome.

30301-1509359

51002-4835824

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar