Uncategorized

suur arvustus: Johan Spa

13. aprill 2015

Kuna nii paljud lugejad kirjutasid, et sooviksid lugeda minu ausat arvamust Johan Spa‘st, siis siit see tuleb:

Asukoht: Täpselt Kuressaare kesklinnas. Seega ei olnud vahet, kas tahame minna La Perlasse sööma või Chameleoni kokteile jooma või kuskile kaltsukasse kondama, siis kõik oli keskmiselt nagunii 5 minuti kaugusel. Hea oli ka õhtul linnast koju tulla, sest põhimõtteliselt oli tarvis kõndida ainult ümber nurga. Asukoht saab 5/5.

spa-1024x683-6622898

Ma niisama hotelli ees aial istumas

Hotellituba: Meie elasime Junior sviidis, mida saab rohkem näha meie esimese päeva videost (LINK). Pilte me alguses teha ei taibanud ja pärast oli kõik nii sassis, et enam ei saanud ka, aga videos on kenasti näha meie väike toake. Eraldi WC ja vanniga vannituba (kuhu paistis päike, nii et oleks saanud päiksevanni ja tavavanni koos teha), suur kaheinimesevoodi, mis ei olnud kahest voodist kokku lükatud, nagu mul osad inimesed kommentaarides kurtsid. Linad olid pehmed, kõik oli puhas. Ainukese väikse pisiasja võisin mainida ära, et kraanivalikuga on seal kas kehva valik tehtud või oleme meie oskamatud, sest me viimase päevani ei taibanud täpselt, kuidas sealt seda sooja ja külma vett siis tuleb ja kuidas kasutada kraani, ilma, et ta meid täis pritsiks. Aga nagu öeldud, see on nii väike asi, et ma lihtsalt moe pärast mainin seda siin. Ahjaa, minibaari meil ka toas ei olnud, aga selles suhtes ongi hea, et siis ei tee arutud kulutusi 😀 Toale annan ka 5/5.

Spa: Palju lugesin ka virinat spa üle, mina ei tea jälle, millest nad räägivad. Jah, spa on tilluke, kuid meie sealviibimise ajal oli meiega koos seal 4 inimest. Mahtusime kõik kenasti ära ja väga mugav oli seal mullivannis liguneda. Kõik saunad töötasid, kõik kohad olid lahti ja kasutamiseks valmis. Viimasel päeval oli ainult välibasseinil kate peal, aga kõrval oli silt ka, et kui keegi tahab ujuma minna, siis andke teada ja kate võetakse maha. Ei näinud probleemi. Mina käisin seal laupäeval sees, Triinu oli aga liiga suur külmavares ja tema kartis, kuigi basseinis oli tegelikult jumala soe!

bass-1024x722-6485162

picmonkey-collage-1024x392-4769532 ujun-1024x683-3745384

Ps! Ma tean, et need ujumisriided on natuke suured, aga ma unustasin enda omad maha ja pidin kuskilt hiina poest endale asemikud ostma, kui palja peega spatada ei tahtnud. 

Eraldi tahan ma teile soovitada privaatsauna(LINK), mis maksab 25 euri tund. See on nii lahe ja mõnus! Vahet ei ole, kas sa lähed sinna sõbrannaga või peikaga, ma usun, et mõlemat pidi on super. Selles suhtes, et meil oli väga mõnus – puud on raagus, päike paistab ja meie mõnuleme siidriga mullivannis hotelli katusel. Ühtlasi saab sinna eesruumi tellida endale mingisuguseid snäkke ja jooke.

basss-1024x683-2836095

                                                                       Spale annan ma loomulikult 5/5!

Söök: Vot sellega on nii, et hotelli restoranis me ei käinud. Seega ainukene kokkupuude toiduga oli meile esimese päeva hommikusöök, teise oma magasime lihtsalt sisse. Hommikusöök oli jumala keskmine, millestki puudu ei olnud, kõhu sai kenasti täis. Keegi kurtis kommentaarides, et ta sai Johanis mahla asemel lahjendatud vett vms, meil olid küll mahlad väga magusad ja mahla maitsega. Ei tea, kurta pole, polnud parim, mis ma saanud olen, aga pole ka paha sõna öelda. Keskmine. Alla keskmise oli minu meelest see snäkivalik, mis me privaatsauna tellisime. Kuna me olime enne aga söömas käinud, siis erilist puudust ka ei tundnud. 3/5.

dsc_0720-1024x683-3417409

Hoolitsused: Meie valisime mõlemad Triinuga endale 60 minutilise Meelerahu massaaži ja jäime jällegi mõlemad väga rahule. Massöör ise oli väga armas tädike, kes hoolitses mu põrutada saanud käe eest jahutava geeliga ja seejärel mudis mind nii põhjalikult, et ma praegu ei teagi, kas Viimsi Spas sain ma elu parima massaaži, või hoopis Johanis. Väga head olid nad igatahes mõlemad. Paljudes kohtades minu meelest justkui ei masseerita, vaid niisama hõõrutakse ja patsutatakse minu jaoks liiga nõrgalt. Seal oli kõik aga minule sobiv ja mul ei jää muud üle kui anda 5/5.

Teenindus: Absoluutselt iga töötaja seal oli väga sõbralik ja vastutulev. Pole millegi üle nuriseda. 5/5.

Ühesõnaga, meie jäime väga rahule. Jah, keegi jättis kommentaari, et küllap nad meelega meie pärast nüüd kuidagi teisiti käitusid, aga see on küll üsna tobe jutt. Jah, me saime vähe parema toa, aga Triinu on enne ka 2x käinud Johanis tavatoas ja ütles, et need olid samasugused nagu meil, ainult hästi vähe väiksemad. Teenindajad olid sõbralikud kõigiga, mitte ainult meiega ja vaevalt, et massöörile öeldi, et kuule pinguta eriti hästi täna, sest kaks blogijat tulevad. Mina igatahes soovitan teil minna, kujutan ette, et suvel võib seal veel ERITI mõnus olla. Kindlasti kavatsen ma suve jooksul jälle sinna minna. Soovitan ka teile, et hoidke silm peal Hotelliveebi pakkumistel SIIN, sest sealt võib teinekord spapakette võileivahinnaga saada.

Loe ka neid postitusi!

12 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta suvaline 13. aprill 2015 at 14:52

  Kuna ma olen ise seal tööl olnud siis peaks mainima et
  kõvasti vedas teil. Tegelikult on seal asi ikka üpriski
  hull..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. aprill 2015 at 15:05

   Äkki täpsustad, mis seal nii hullu on?

 • Avatar
  Vasta Eliisa 13. aprill 2015 at 14:30

  Meie käisime ka sügisel Johan Spas ja
  jäime täiega rahule! Tuba oli super,
  teenindus super, spa mõnusalt väike
  ja privaatne. Vähe inimesi oli ja see
  oli just eriti hea.
  Jäime täiega rahule ja Johan Spa on
  kindlasti mu lemmik… Eriti mulle
  meeldib see sisekujundus neil .

 • Avatar
  Vasta Emilia 13. aprill 2015 at 14:21

  Miks inimesed
  siin niimoodi
  armastavad
  kirjutada?
  😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. aprill 2015 at 14:42

   See vist tuleb siis, kui moblaga kommida

 • Avatar
  Vasta Ket 13. aprill 2015 at 13:55

  Sviidis ma Johanis küll puhanud pole
  kuid elukaaslasega möödunud talvel
  seal käies oli küll kõik sama
  viimasepeal nagu sina kirjeldad ja
  seda siis täiesti tavalises
  numbritoas. Ja mis mulle kah väga
  meeldis oli see, et tõesti spa poolel
  oli nii vähe inimesi, et justkui
  oleks kogu selle sauna ja
  basseinikompleksi endale rentinud.
  Hea rahulik

 • Avatar
  Vasta Anita 13. aprill 2015 at 11:17

  Lugesin ja lugesin ning kohe tekkis isu puhkama minna, eriti veel tänase jubeda ilmaga 🙂 Väga äge postitus!!!

 • Avatar
  Vasta K. 13. aprill 2015 at 11:11

  seoses selle Viimsi spa massaažiga siis see oli otseses
  mõttes nii sitt kui olla sai 😀 45 minutist pool tundi mutt
  masseeris mu perset ja kannivahet ning sama oli mu
  elukaaslasel 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 13. aprill 2015 at 11:07

  Mallukas sa näed super hea välja.Pidin seda lihtsalt ütlema.Kuigi jah vahest on nii hea lugeda,et keegi muretseb veel oma
  kehakaalu üle ja see paneb pingutama.Aitäh Sulle! Palju Päikest 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. aprill 2015 at 11:51

   Aitäh sulle hoopis 🙂

 • Avatar
  Vasta Linnu 13. aprill 2015 at 10:46

  Te peate mulle Hispaaniasse külla tulema, vot siis teeme baila-bailat 🙂

 • Avatar
  Vasta Kertu 13. aprill 2015 at 10:40

  Ma olen 2 korda Johanis käinud.
  Mõlemad korrad Junior Sviidis olnud.
  Jäin ka väga rahule seal ja teenindus
  oli ka siis minu arvates väga hea.
  Pole mitte millegi üle nuriseda.
  Asukoha poolest ka väga super .