KARDO

näpud mulda

3. mai 2015

Mul tuli eile selline aiatuhin sisse. Mitte, et ma enda kaunist jalga aeda oleks tõstnud, aga mulle meenus, et härra lubas mulle maasikapeenraid ja herneid. Seetõttu läks Kardo ennastohverdavalt eile vihma kätte mulle peenraid kaevama. Meie Leaga otsisime enda seemnevarud välja ja nüüd on kindel, et ühtlasi külvame me suvikõrvitsaid, tavalisi kõrvitsaid, rediseid, igasugu maitsetaimi, porgandeid, kurke, maasikaid, METSMAASIKAID, herneid ja muud kraami.

kardokaevab

Ootamatult tuli mulle külla ka pool perekonda, kaasaarvatud väikevend ja minu tädi. Naljakas mõelda, et minu väikene pisikene vennake on tegelikult juba nii suur ja kõigele lisaks Marikese ONU.riksKülalised tõid Marile kingituseks palli ja kaks mullitajat. Ütleme nii, et need viimased tuli ära peita, sest muidu see mumm nõudis aina, et inimesed ennast uimaseks puhuksid.

mull ritsik

Ahjaa, ükspäev sõime ritsikaid ka. Ütlen nii palju, et enda tehtud on maitsvamad, aga hea snäkk sellegipoolest. Mari oli umbusklik, aga lõpuks nosis ka. Kasuisa julges ka mekkida, teised ei tahtnud. Pärit UMAMIST!

 

 

Loe ka neid postitusi!

6 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta mirjam 4. mai 2015 at 21:34

  enda tehtud? oled retsepti ka siin jaganud? ja kust poest neid osta saaks?

 • Avatar
  Vasta Mariliis 4. mai 2015 at 13:50

  Ohh kuidas ma tahaks peenraid ja kasvuhoonet 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle 3. mai 2015 at 11:24

  Kust Kardo jumsuit pärit on? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. mai 2015 at 11:26

   Kunagi seppälast ostsin talle kaks tükki 😀

 • Avatar
  Vasta Maarit 3. mai 2015 at 11:03

  Kui palju ritsikad maksid? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. mai 2015 at 11:25

   Lingile klikkides näed 🙂