KARDO PULMAD

SKANDAAL! Mallukas ei olnudki päriselt abielus! OMG!!!

22. juuli 2015

Ma ei tea, kui palju mu blogilugejad hoiavad ennast kursis perekooli gossipiga, aga mõnikord räägivad nad sulatõtt. Näiteks selle kohta, et enne eilset ma seaduslikus abielus ei olnudki. Noh, muidugi oli seal perekoolis muud juttu ka, kuidas mu “feikpulmad” toimusid selle pärast, et blogis hakkas klikke väheks jääma ja sedagi, kuidas me praegu suurtes võlgades sipleme, sest sponsorid said teada, et meie pulmad polnud seaduse silma ees ametlikud ja nõnda nõuti meilt iga koogitükk ja raketipoiss tagasi. Oh ei sõbrakesed, selle üle te siiski muretsema ei pea.

Lugu oli lihtsalt selles, et kui me paar nädalat enne pulma siis läksime avaldust sisse viima, selgus, et me oleks pidanud seda üliammu tegema, et enne pulmapäeva registreeritud saaks. Seda, et konkreetselt see neljandal kuupäeval peaks toimuma, nõuet mul polnudki. Ma mõtlesin, et noh paar päeva kummalegi poole ei muuda ju mitte midagi. Ma ei arvanud muidugi ka, et ma pean pmst kaks kuud ootama, aga loll pea on ihu nuhtlus ja nõnda me selle esimese vaba aja vastu võtsimegi, milleks sai siis 21. juuli. Samamoodi nagu 4. juuni, ei olnud ka sellel kuupäeval meile mingit mega südamelähedast tähendust. Lihtsalt see kuupäev anti ja meile sobis.

Me loeme oma pulmapäevaks ikka 4. juuni, loomulikult. See oli ju päev, kus kõik meie sõbrad olid koos ja saime pulli ja tsilli ja tantsu ja kõike seda. Võimas värk! Aga kui te arvate, et 4. juunil aastapäeva pidamine takistab mind edaspidi ka iga 21. juuli kingitusi nõuda Kardolt, siis te eksite siiralt :)) Kaks pulmapäeva on alati parem kui üks!

Ja kui ma pärast neljandat juunit küsisin Kardolt, et kas ma peaks nüüd Facebookis nime ära muutma, siis arvas ta, et muidugi peaks ja nõnda ma ka tegin. Suuresti selle pärast, et ma teadsin küll, et kui ma ei muuda, siis kõik hakkavad küsima, et miks ma ikka Kaasik olen. Ja kui ma oleks öelnud, et kuulge selle pärast, et me ei taibanud tegelikult avaldusi sisse viia õigel ajal ja terve pulmapidu oli ju neljanda peale planeeritud, siis oleks kõik ilkuma hakanud, et kurat, kuidas sa Mallukas oled nii loll ja paks ja idioot, et isegi AVALDUST ei taipa õigel ajal sisse viia.

Nüüd hakkavad inimesed ka nagunii ohkima ja heietama, aga mis mul sest enam, nüüd ma olen ju päriselt abielunaine. Ja üldse aitab vist siinkohal mu pohuism ülipalju kaasa, sest mul mõned sõbrannad on öelnud, et issand, ma oleks esiteks 3 kuud enne need avaldused sisse viinud ja teiseks ma oleks ennast oksa tõmmanud, kui ma oleks registreerimise aja saanud 2 kuud hiljemaks. Meil Kardoga oli aga mõlemal suht suva. Neljas kuupäev oli juba ju paika pandud, toidud tellitud, pulmaisa kutsutud ja külalised teavitatud. No mis varianti meil veel oleks olnud? Hakanud seal õnnepalees hüsteeritsema, et kurat EI, ma NÕUAN aega varasemaks. Vahet ju pole ja ega nad mu skandaalitsemisele poleks nagunii järele andnud. Seadus on seadus 🙂 Mõni abiellub ja peab peo aasta-kaks hiljem, me lihtsalt pidasime pidu ja siis registreerisime. Meie elu see ei muutunud ja pulmapidu see meile vähem oluliseks ei teinud. Muuseas, kui eile Kardolt küsiti, et noh, mis tunne on, siis Kardo vastas, et ta on nagunii Malluga mitu aastat abielus olnud, nii et mingi paber seda tema jaoks rohkem “päris” värgiks ei muutnud. Elame ja armastame ikka nii nagu ennemuiste.

Ühtlasi tahan mainida, et ärge siis ole kurjad, kes te mulle abielu puhul õnne soovisite. Ma võtsin need õnnesoovid vastu ja meenutasin neid veel eilegi, nii et ma olen nüüd igati “õnnistet”. Ja ega ma ju tahtnudki seda niivõrd väga maha salata ja varjata, ma olin ammu paika pannud, et kui tegu tehtud, siis räägin ikka muidugi teile ka. Loomulikult jõudis see ikka kuidagi kuskile perekooli imbuda ja nad seal mu kallal võtta, aga neeeh, tühja sellega.

Sest kahe pulma pidamine on supertuus! Mõelda vaid, ma sain pidada suure lossi ja printsessipulma ja siis eile olla oma tavalises Shein kleidis (mille küll loomulikult kallis Liis (Design by Liis) üles tuunis, sest see oli “hiina käkk” nagu ta seda nimetas) teha oma koduaias Kardokesega pilte olla mõnusalt sõprade seas.

Heh ja kui te arvate, et see abiellumine meil vähem minulikult läks, siis olge mureta. Esiteks lamasin ma 30 lisaminutit Mariga kaisutades voodis, kuni tuli meelde, et oh shit, ma pean täna abielluma ja ma ei ole jõudnud veel peadki pesta ega ennast mingitki moodi sättida. Ütlen kohe ära, et kui ma kargu alla ajasin, ütles Kardo, et tema läheb 15 minta pärast uksest välja ja olgu ma siis valmis või mitte. No olin, aga pead pesta ma ikka krt ei jõudnud.

Tööl oli hullumaja, kiirustasime seal kõik takka, kuni Liis mulle kirjutas, et ta on kohe kohal ja toob mu ülesvuntsitud kleidi ära. Väga vahva. Sain selle kätte, see oli tõesti imelus, mitte räbal nagu enne. Igatahes oli kell juba 2 ja ma pidin kell 3 õnnepalees olema. Mis seal ikka, tegin kiirelt kolm intekajuppi telefonis ära ja tomasin kontorivetsu, et endale kleit selga ajada.

Viga 1: Ma avastasin, et ma olin hommikul kiiruga unustanud rinnahoidjad selga panna.

Viga 2: See kleit paistis ülihästi läbi. Just näiteks mu rindade juurest.

Kuna ma ei tahtnud nibude välkudes abielluda, siis hakkasin ma kolleegidega seal erinevaid võimalusi arutama. Noh proovisime seal paberi ja teibiga ja midagi ei aidanud, kuni lõpuks mu ülemus ohates ukse vahelt kinni tõmbas ja mulle oma rinnahoidja ulatas. Hea enne, sest midagi laenatut oligi mul ju puudu. Tõmbasin muudkui ülemuse rinnaka selga ja päev oligi päästetud! Midagi uut oli mu vana kleit, mille Liis uueks tegi ja midagi sinist pidi siis olema näiteks…kimbuke.

Helistasin töö juures kiirelt Marianne Lilleärisse, mis meie kontori kõrval suht asub ja palusin sinakas-lillakat kimpu. Rohkem ma midagi ei täpsustanud, vaid lubasin varsti lilledele järgi minna. Noh ja kui rinnahoidja juba selgas, siis lippasingi bussile, kahmasin oma kimbu tee peal kaasa ja tõttasin abielluma.

Ma mõtlesin küll, et miks kõik inimesed mind vahivad. Arvasin, et ju siis olen ma lihtsalt NII ILUS! Alles hiljem ütles Kätu, et mu punased mikidega alukad paistavad kleidist superhästi läbi. Ah, mis seal ikka, SIIS ma seda ei teadnud ja nautisin mõtet sellest, kuidas ma olen nii ilus, et iga mutikene mind vaatab :))

Registreerisime me kahekesti, ainult Kätuke oli kaasas, et meist mõned pildid teha. Kui mina ametlikult tanu alla sain, läksime tähistasime seda Tommi Grillis salatit süües, sest ma polnud jõudnud terve päeva midagi nosida ja käed hakkasid juba vaikselt värisema. Romantiline, eks. Aga vähemalt on nüüd tehtud!

11375299_585593441580529_696337537_n-5670894

Ja ega meie päev veel sellega läbi ei saanud, sest me tegime veel kätuga ilusaid pilte ja õhtul saime kõikide oma heade sõpradega kokku uhiuues Mimosa restoranis, kus me sõime head sööki ja jõime head veini. Ja IKKA kurat kõik muudkui karjusid: “kiibe, kiiiiibe, kiiiibe!”. Ja meie muudkui musitasime.

Aga sellest osast ma räägin teile mõne aja pärast, kui kallis Kätlin mulle pildid ka saadab, seega peate natukene ootama. Ma vahepeal teen siin natikene Mariga tegemisi ja hiljem vaatam edasi, mis saab.

Ärge siis kurjad olge mu “valede” tõttu, onju.

By: pärisausaltabiellusinseekond proua Treimann :))

Shop wedding, bridesmaid, ball and cocktail dresses NZ online

Since 2012, we provide the best service and most affordable dresses for more than New Zealand women. Our designer dresses, including wedding dresses, bridesmaid dresses, ball dresses, cocktail dresses and flower girl dresses, are exclusive to us in New Zealand and worldwide, making your dress selection more cheaper and tailored.

wedding-dresses-3295695

Wedding Dresses

We have large number of cheap & high quality wedding dresses and bridal gowns in store. Find the perfect one with worldwide free shipping.

Shop Now 

ball-dresses-7042033

Ball Dresses

Ball dresses selection for prom party is here! If you are looking for a ball dress for your next prom you have come to the right place.

Shop Now 

celebrity-inspired-dresses-2918351

Celebrity Inspired Dresses

We bring 2017 celebrity inspired dresses of the perfect red carpet look for any formal occasions. Take inspiration from the celebs for a ball dress.

Shop Now 

bridesmaid-dresses-2391385

Bridesmaid Dresses

Find the perfect bridesmaid dresses NZ online, bridesmaid dresses and bridal party gowns with free shipping at affordable price.

Shop Now 

flower-girl-dresses-4787493

Flower Girl Dresses

Cutely, lovely, beautifully. All the flower girl dresses we provide are hand picked for weddings & parties.

Shop Now 

special-occasion-dresses-3929862

Special Occasion Dresses

Find formal occasion dresses for prom dresses, special occasion dresses, evening gowns, bridesmaid dresses, cocktail gowns, etc.

Shop Now 

Loe ka neid postitusi!

82 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Jaanika 10. september 2015 at 15:59

  Mina käisin eile sõbrannadega söömas ja seal oli juttu igasugustest blogijatest, kes on vahepeal abiellunud. Räägiti Sinu pulmast,
  ühe blogija pulmast, kes vist välismaalasega abiellus ja Anna Elizabethi pulmast. Meil oli kambas paar Seppäläs töötavat tšikki, kes
  rääkisid, et Seppälä hülgas Anna Elizabethi. Ta sai mingi aeg neilt tasuta riideid, aga mingi aeg tagasi öeldi talle Seppälä saadiku
  koht ära. Marimelli blogist lugesin kunagi, et ta nimetas end ausaks blogijaks, kahju, et ta seda lugu pole ausalt ära rääkinud 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. september 2015 at 16:12

   Esiteks ta nimi on Anna Elisabeth ja minu teada töötab ta Lindexi ja Seppälä showroomi … esindajana? Need kaks firmat on vist ikka koos, vaevalt et ta niimoodi ühest vallandati. Ja isegi kui talle see koht ära öeldi, siis ta on ju ka öelnud, et ta oma blogis eraelu teemasid ei lahka ja töö on ju ikka eraelu 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 7. august 2015 at 14:28

  Haha, sa oled ikka selline huumor kuubis! Mulle meeldib su blogi lugeda, sest sa kirjutad nii nagu mõtled, ilma keerutamata, ja
  isegi kui mikidega aluspesu välja paistis, siis välja tood ikka parima, et arvasid, et sinu ilu hinnatakse 😀

  Keep up the good work! 🙂

 • Avatar
  Vasta Merlin 2. august 2015 at 21:27

  Te olete nii kummalised inimesed, miks teid nüüd nii torgib millal nemad abielluvad, vaadake, et te ise abiellutud saate ja teie
  abielu kestaks, aga te muretsete ikka teiste pärast?
  Pikka ja õnnelikku kooselu teile noored 🙂

 • Avatar
  Vasta Ethel 27. juuli 2015 at 18:11

  Aga mul on lausa kolm pulmapäeva. Kõigepealt 12.02.2012 Islamistlik registreerimine siis 13.05.2012 Pulmapidu ja miski
  kuupäev juunis kus sai ka kohtus registreeritud sest Eesti ametnikud leidsid, et see Islami paber ei sobi mitte. Tähistame iga aasta
  seda kõige esimest ja natuke teist pulmapäeva aga kolmanda osas olen suutnud lausa kuupäeva ära unustada ja abikaasa ilmselt
  ka sest juunis ma kingitusi ei saa 🙂

 • Avatar
  Vasta muki 25. juuli 2015 at 22:29

  Kas laste olemasolu ei anna võimalust
  kiiremini abielluda, ilma ooteajata?
  Rasedus küll annab. Või noh, oleneb
  ametniku suvast, kas on tema arust
  “mõjuv põhjus”.
  Õnnesoovid abiellumise puhul.

 • Avatar
  Vasta Piret 24. juuli 2015 at 11:44

  Kas plaanid kleidist enne ja pärast pildid ka panna 🙂 ? Mulle pakuks huvi 🙂 Ja loomulikult ootan seda järgmist postitust kus teisi
  registreerimise päeva pilte näha saab 😛

 • Avatar
  Vasta allukas 23. juuli 2015 at 10:30

  Ma väga kahtlen, et keegi oleks sind kritiseerinud ja seda halvaks pannud, kui sa oleksid oma olukorra ausalt üles tunnistanud.
  Vaevalt, et ka perekoolis siis oleks viitsitud teemat teha.

  Selline valetamine on aga üsna nõme, to be honest.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 23. juuli 2015 at 10:39

   ma ei ole kellelegi VALETANUD, sest ma pole kellelegi väitnud, et ma olen käinud registreerimas. ma rääkisin, et meil olid pulmad ja need meil ka olid.

   Ja no see sinu kahtlemine, et keegi oleks kritiseerinud või halvustanud… Ma ei saa MIDAGI teha ilma, et mind aina tümitataks. Proovi ise nii elada, “allukas”.

   • Avatar
    Vasta Kaja 24. juuli 2015 at 09:31

    Mallukas, arusaadav, et püüad sellest kuidagi
    “puhta nahaga” välja tulla. Olen siin piisavalt
    kaua lugenud ja, kui Sul asjad veidi viltu lähevad,
    siis esiteks hakkad ennast jabralt õigustama.
    Nagu praegu see, et “meil olid küll pulmad, aga
    ma pole öelnud, et registreerimas käisime”.
    Üldine tava on siiski, et pulmapidu peetaksegi
    registreerimisega. Nii olekski pidanud algusest
    peale seda asja serveerima. Peame pulmapeo,
    aga registreerime hiljem. Ja teiseks on Sul alati
    teisitimõtlejatest suva.
    Ma ikka endiselt imestan, kuidas Sa üldse saad
    oma lugejatele öelda, et Sul on nendest täitsa
    suva?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 24. juuli 2015 at 09:35

     Ma ei leia, et ma oleks kellelegi midagi kurja teinud, et ma ei peaks “puhta nahaga” välja tulema. Tegin selle otsuse, et kui päriselt abielus olen, siis räägin. See võib sulle üllatusena tulla, aga ma pole mingi külakloun, et kui juba blogin, siis pean IGA ASJA kohe rääkima ja paljastama. Ehk peaksin iga kord pilti tegema, kui sital ka käin. Muidu sa ju ei tea minust kõike, olen valelik ja salgan oma elu sinu eest!

     Mul ei ole jaburaid õigustusi, sest ma ei pea ennast õigustama oma blogilugejate ees. Blogi pidamine on siiski minu hobi ja see on suures plaanis mõelsus esialgu minule endale. Kes veel lugeda soovib- andku tuld. See ei tähenda, et ma lugejatele midagi võlgu oleksin, selle eest, et nad mind loevad.

     Vähe pohui on mul ka sellest, mis on üldine tava ja mis mitte. Ma ei PEA seda kuidagi serveerima, kas sellest on raske aru saada :))?

     Head imestamist, see et sa mulle sõnu suhu paned, ei tee seda ju tõeks, onju nii?

 • Avatar
  Vasta Kaja 23. juuli 2015 at 08:38

  Palju õnne abiellumise puhul!

  Siiski, tuleb tunnistada, et Sa oled oma lugejaid
  petnud. Päris tõsiselt! Veidi halb maik on sellel asjal.
  Kuigi Sul on siin “jüngreid”, kes takka kiidavad. Milleks
  kõik need postitused, et Perekooli kanad kaagutavad
  valet? Aus tunnistus oleks olnud parem.
  See hakkab Sul tavaks muutuma. Alles oli siin
  imetamise teema. Lahmid ja siis vabandad ja arvad, et
  see on ok.
  Ega keegi nüüd patja nutma ei hakka (võib-olla mõni
  nutab ka), aga tegelikult oled oma lugejatele sitaks
  otse näkku valetanud. Kurb, et Sul lugejate vastu
  igasugune austus puudub 🙁

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 23. juuli 2015 at 08:56

   Ma ei maininud kordagi enne selle teema kohta mitte midagi, ala et perekoolis valetatakse. Ma lihtsalt ei rääkinud sellel teemal ja ei tõstatanud seda teemaks, enne kui ma abiellusin. Kerge ju.

   Kurb on hoopis, et sina seda asja niimoodi näed, aga noh, samas on mul ka suva, mida konkreetselt üksikisik arvab, kui enamik ikka nii mind mõistavad, kuidas ma ennast väljendada püüdsin.

 • Avatar
  Vasta Mimi 22. juuli 2015 at 20:05

  Ma ei tea mis minu kui kange naisega nüüd juhtus, igatahes pisarad väljas ja siiras rõõm. Mul on väga
  heameel Teie üle. Veelkord õnne! ?
  Ps, kui seenele mineku soov veel jõus, võib plaanida ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 20:16

   tahan seenele!!!

   • Avatar
    Vasta Mimi 22. juuli 2015 at 21:23

    Võtan Sinuga jargmine nädal ühendust ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 21:56

     ootan põnevusega!!

 • Avatar
  Vasta Mariana 22. juuli 2015 at 19:01

  APPPI. Lugesin ja hingasin kergendatult, et ometigi pole meie ainsad, kellel nii juhtus. : D
  Meil nimelt oli sama jama,et kui avaldust läksime sisse andma siis vaadati,et noo ei mängi kuidagi välja see abielu teil
  20.juunil…pulmapidu toimus 20.juunil nagu kutsel kirjas oli ja ametlikult saime 4.juulil kaasadeks. (:
  Hea on kahte tähtsat päeva järjest tähistada! (: Õnne Sulle Mariann Treimann!

 • Avatar
  Vasta Eeps 22. juuli 2015 at 18:44

  Kurat, kuidas ma naersin praegu… jälle kord 😀 Einoh, palju õnne, mis muud – ja topelt ei kärise! 😀

 • Avatar
  Vasta h 22. juuli 2015 at 18:06

  algul mõtlen et on alles reetur..siis mõtlen ah las siis olla. vähemalt on vahva ja tore ning tehtud.

  õnne topelt :))

 • Avatar
  Vasta anonüümne 22. juuli 2015 at 17:56

  teistele teadmiseks, et kui tähtajaga hiljaks pole jäänud, ainult vaba aega enam vajalikul kuupäeval pole, siis notaris saab ka abielu
  sõlmida või kutsuda notar peokohta, kus ta siis vajaliku paberi kinnitab. Muidugi avalduse esitamine ikkagi kuu aega enne.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 18:01

   Nojah, aga me ei viinud avaldust kuu aega enne 😀

   • Avatar
    Vasta anonüümne 22. juuli 2015 at 20:44

    ma tean, aga keegi kirjutas, et lihtsalt polnd enam vaba aega soovitud päeval 🙂 siis selle pärast veel ei pea põdema, kui
    avaldusega hiljaks ei jää on veel võimalusi peale õnnepalee 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidi 22. juuli 2015 at 15:37

  Andku Taevaisa Kardole pikka
  kannatust selles abielus – AAMEN !!! 😉

 • Avatar
  Vasta Kätlin 22. juuli 2015 at 15:25

  Palju palju õnne veelkord! Pikki aastaid ja rohkelt
  rõõmu ja armastust.
  Tead, sa võiksid kirjutada raamatu, ükskõik millise,
  sest sa alati kirjutad nii põnevalt ja no võimatu on
  lugemist pooleli jätta.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 15:30

   Ma muuseas kirjutan praegu raamatut 🙂

   Aga tänud!

   • Avatar
    Vasta Kätlin 22. juuli 2015 at 16:10

    Ohhoo, see blogipost vist vahele jäänud, või pole
    sa sellest siin juttu teinud? 🙂 Mis raamat on?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 16:36

     Ega ma polegi sellest bloginud, siis blogin, kui rohkem valmis kui paar peatükki :))

     • Avatar
      Kätlin 22. juuli 2015 at 18:54

      Tubli tubli, jään põnevusega ootama
      😛

   • Avatar
    Vasta Terje 22. juuli 2015 at 17:32

    Oh, mida mu silmad praegu lugesid!!!!!

 • Avatar
  Vasta Kätlin 22. juuli 2015 at 14:10

  Ka meil oli täpselt sama asi…läksime avaldust
  viima liiga hilja ning pidime ametliku
  abiellumise tegema 1 kuu pärast pulma
  tseremooniat. Pulma-aastapäeva hakkame
  ikka pidama tseremoonia päev, mis toimus
  meil kahekesi Ecuadoris 🙂

 • Avatar
  Vasta Bamela 22. juuli 2015 at 14:01

  See perekool võiks metsa seenele ja marjule
  vahelduseks minna!!!
  Aga see jutt mida ma hetkel lugesin oli üdini siiras ja
  jube naljakas.Miki alukad ja boss laenab rinnahoidjaid
  ???????????????

  Kuhjaga Õnne , Armastust ja Palju Lapsi !!! ????
  ??????

 • Avatar
  Vasta Eva 22. juuli 2015 at 13:30

  Ka mina olen kuulnud et kes nt. abielluvad
  Itaalias, Hispaanias jne siis alles kuukese
  möödudes registreerivad, täiesti normaalne
  minuarust ?

 • Avatar
  Vasta Mirjam N 22. juuli 2015 at 13:18

  Mis perekool küll sinuta teeks, sureks vist välja 😛 , hea et neile ikka kõnainet pakud 😉
  Veel kuhjaga õnne, ausatele abiellunutele! 😀

 • Avatar
  Vasta Rellu 22. juuli 2015 at 13:17

  Me oleme 3 aastat juba abielus ja pidu tuleb
  alles järgmine aasta 😀 vahepeal pidime juba
  lahutama ka nii, et tuleb kiirelt pidu ära teha 😀

  Palju õnne Teile!!!

 • Avatar
  Vasta Kristi 22. juuli 2015 at 12:48

  Hei, see tōesti hea lugemine, nali naljaks, aga
  meil oli ka nii, kuid ōnneks läksime umbes
  poolteist kuud enne ja ka ei saanud seda
  kuupäeva, mida tahtsime. Mōtlesime, et mis
  seal on, kirjutame alla ja kōik, aga noh nii
  lihtne see polegi. Seega sai kiirelt läbi
  helistatud kōik maavalitsused Ning ōnnestus
  ikkagi saada ligilāhedane kuupäev. Ja see
  “OLEKS” pidanud küsima kelleltki enne yle,
  kes abiellunud on, noh jah…. Arvasin, et
  paberile alla kirjutamine pole keeruline…
  Igatahes nyyd see teil ju tehtud ja ka meie
  tähistame oma pulma laulatuse päeval, mitte
  registreerimisel, kuid kaks on ju parem kui
  yks;)

 • Avatar
  Vasta Kaisa 22. juuli 2015 at 12:38

  Sinusuguseid naisi see meie hall Eesti vajabki! Nii tubli
  oled, palju õnne! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaie 22. juuli 2015 at 12:35

  Äge, nii sinulik!

 • Avatar
  Vasta Angeli 22. juuli 2015 at 12:13

  Niii fun päev ja muig kui naljakas lugemine! ? jälgin
  sinu blogi, aga ma ei teadnud nt ja päriselt, so what, et
  nüüd oli päris regamine… Ma isegi ei mõista, miks keegi
  peaks end petetuna tundma… See on ju ainult sinu isiklik
  elu, mitte ühegi lugeja ?
  Seiklusrikast õnne… Aga seda on teil ilmselt niigi ?

 • Avatar
  Vasta gerli 22. juuli 2015 at 12:05

  Lugesin ja muigasin oma ette seda juttu just 🙂 Paras seikluste rohke päev oli sul 😀 Usun et see on paras kogemus sul enda lastele
  kunagi edasi räägita 😀 Jõudu , Õnne ja Jaksu sulle edaspidises elus 🙂 🙂 Ootan juba huviga uus jutte 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 22. juuli 2015 at 12:05

  Sa oled ikka krdi lahe naine. Ja au sulle hoopis
  selle eest, et julgesid peo enne teha 🙂 Olen
  kindel, et 99% inimestest seda teha ei julgeks.
  Aga palju õnne teile veelkord, õnne võib ju alati
  rohkem olla 🙂

 • Avatar
  Vasta Kairit 22. juuli 2015 at 11:52

  Ou Mallu, Su elu on nagu filmis. For
  real, kuidas sa saad lihtsalt kõike
  nii “lebolüpsikult” võtta 😀 Praegu
  seda kõike lugedes oli mul vist terve
  aja suu lahti! Väga väga lahe ja no
  passlik oleks vist ÕNNE ka soovida,
  samas see on nii lamp ju, et ma võiks
  sulle iga päev ka õnne soovida 😀 😀
  So, be cool. Oh ups, sa oled seda
  niigi! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:58

   No aga midagi ei olnud ju halvasti, mis siin ikka tõmmelda. Perekoolis arutasid jah, et on lollid, raudselt lähevad enne päris regamist lahku vms, aga see on ju sootuks tobe jutt 😀 Elu läheb ikka nii nagu ta läheb, pole siin tõmmelda miskit 🙂

   • Avatar
    Vasta Kairit 22. juuli 2015 at 12:19

    Ha ha, no tõesti, te Kardoga olete kaks
    vanarahu ise ja see on nii vinge! Ja no
    tõmblemine on vabsjee no goo! Kurat,
    ma nüüd ei teagi kas olen kinniste
    silmadega elanud ja paljust siin elus ilma
    jäänud, et ma pole kordagi oma elus
    perekooli risu lugemas käinud või
    samas,olen lihtsalt ennast säästnud. Aga
    btw, mulle meeldib siiski selliseid uudiseid
    siit lugeda 😉

 • Avatar
  Vasta maarion 22. juuli 2015 at 11:48

  Palju palju õnne. Ja mina kohe mõtlesin kuidas sina
  oma dokumendid nii rahulikult vahetatud oled saanud
  et blogis ühtegi sõna ei ole. Ise just maadlesin ja
  muutusin meie e riigi suhtes kriitiliseks .
  Aga igatahes 2 pulmapäeva on kindlasti veel vingrm
  kui 1 ja et nad nii erinevad siis mõlemast head vead
  teads ja oskad teistele soovitada 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:59

   Mul pole väga mingeid dokumente ka, mida vahetada. ID kaardi kaotasin ammu ära, nüüd kuu aega kehtib mu pass ka, aga arvan, et lähen teen endale ja Marile korraga ID kaardid ja passid ühe hoobiga. Mis veel, pangakaardi saab pangast ju uue mingi nädalaga, ma ei näegi muid probleeme. Lube mul ju pole 😀

   • Avatar
    Vasta maarion 22. juuli 2015 at 14:27

    Aga miskeid muid lepinguid pole sinu nimel mille
    jaoks pead tõestama et oled nime muutnud?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 14:38

     netileping on minu nimel 😀 ja mu telefon

     • Avatar
      meow 22. juuli 2015 at 17:16

      Pangakaarti ei peagi muutma. Mulle
      swedis öeldi et mis mõttega? Aga kui
      tahate maksta uue kaardi raha, siis võib,
      aga pmst ootan ma siis kuni ta aegub.
      Küll aga on see palgateema suht hull,a
      ses suhtes, et uut dokut on ruttuuu vaja,
      et palk suunduks uuele nimele. Kui
      ütleme, et riigi süsteemis on su nimi
      Treimann, aga pangas veel Kaasik, siis
      palk üle ei tule, sest nimed ei ühti. Aga
      pangas ei saa.enne nime muuta kui uut
      dokumenti pole 😀 seega ma jooksin
      esimese asjana IDkaarti, passi
      uuendama. Pass tuli alla nädala.

     • Mallukas
      Mallukas 22. juuli 2015 at 17:53

      Fakkk, no siis ma lippan ka kiirelt homme nt tegema neid asju 😀

 • Avatar
  Vasta elex86 22. juuli 2015 at 11:47

  Vot see on Sinu moodi. 😉
  Ja pestud või pesemata juustega, kaunis oled ju ikkagi! 🙂
  Mis seal ikka, Hästi Palju Õnne Veelkord! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:59

   Aiääh 🙂

 • Avatar
  Vasta J. 22. juuli 2015 at 11:46

  Eks see oli aimatav tõesti (no ega sa
  nt niisama igale poolele (kus tegu
  vähegi ametlikuma asjaga) Kaasik alla
  ei kirjutanud 😉 ). Ja see korraldus
  on tõesti väga teielik! Ja noo
  paljudel on jäänud alles kaks
  kuupäeva: kohtumise/deitimise algus
  ja pulmaaastapäev (kui nad ei ühti)
  seega why not 🙂
  Ainuke asi, mis võibolla oleks olnud
  ausam oleks lugejatele siiski seda
  varem ülestunnistada (kuigi jah me
  kõik teadisme seda niigi 😀 ). Aga
  noh sul on niiöelda palju selliseid
  “austajaid” kes on väga kirglikud
  sind kaitsma ja nüüd kui nad on
  perekoolis kõiki sõimanud, et “lollid
  kuidas nad ei abiellunud jne!” jääb
  su enda lugejatest väga sitt mujle 😉
  ja sa niiöelda ei kaitsnud neid
  perekooli kägude eest! Et ei ole need
  perekooli kägud nii rumalad miskit 😀
  PS! Kimp on väga armas!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 12:02

   Muuseas selle aja jooksul ma ei ajanudki ühtegi mega ametlikku asja, kus keegi oleks mu käed seljataha väänanud, kui ma sinna oleks “Treimann” kirjutanud. Eks see ole harjumise asi, lihtsalt ei jäänud meelde 😀

   See varem üles tunnistamise kohta ma ju seletasin kenasti ära oma poole. See, et keegi leidis, et on vajalik Perekooliga seal kraagelda, no see ei ole ju minu süü ega viga. Kellelegi ju halba tehtud pole ja ma probleemi ei näe 🙂

   Kimp on tõesti ilus!

 • Avatar
  Vasta Rena 22. juuli 2015 at 11:45

  Meil oli kindel plaan, et kõik asjad
  ühel päeval ära teha. Ma olen näinud
  kuidas seal uksetaga seistakse ja nii
  tegime meie ka. Tahtsime kindlasti
  04.07.15 kell 14.00 saada.
  Nii me siis 3 kuud enne meie kuupäeva
  sinna läksime. Avatakse kell 8.15 ja
  meie olime enne 7 seal. Isegi siis
  oli enne meid üks paar, kes oli juba
  kella 6-st seal.
  Aga pm seal oleks peaaegu kakluseks
  läinud. Oli üks huvitav hommik 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 12:02

   Jeesus, mul on väga pohui sellistest asjadest 😀

 • Avatar
  Vasta Sirts 22. juuli 2015 at 11:32

  Meie käisime viisime avaldused detsembris, sest olime otsustanud, et tahame enne teise lapse sündi abielus olla 😀 (Tähtaeg oli
  veebruari lõpus). Aja saime algul 24. jaanuariks. Aga sealt edasi olin ma juba viitsütikuga pomm, iga hetk sünnitamas, nagu arst
  ütles. 9ndal jaanuaril käisime siis perekonnaseisuametis, et saaksime oma aja ära muuta. Tulemuseks oli hoopis see, et olime 2
  tunnipärast seal tagasi ja abiellusime, täitsa kahekesi 🙂 Vot nii palju tuldi meile vastu 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 12:02

   Vot kui tore 🙂

 • Avatar
  Vasta evelin 22. juuli 2015 at 11:29

  Igaljuhul väga lahe! (Y) Ja Palju Õnne Teile! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin Ots 22. juuli 2015 at 11:28

  Palju õnne veelkord 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 12:02

   Tänud 🙂

 • Avatar
  Vasta Ekukas 22. juuli 2015 at 11:15

  Minu arvates isegi lahe, et keegi teeb teistmoodi kui muidu tavaks on saanud. Muidu tehakse ikka pidu ja registreerimine koos või
  siis pidu hiljem, aga miks mitte teha pidu hoopis varem. Tegelikult polegi ju vahet. Peaasi, et pruut ja peig ise õnnelikud oleksid.
  Kui meie salaja abiellusime, oli ka paljudel häda kui palju, aga kuna me ise olime rahul ja meie jaoks oli päev ilus ja meeldejääv, siis
  polegu ju vahet mida teised arvavad. 😉

  Palju õnneikke aastaid ja KIBEEE!

  • Avatar
   Vasta Ekukas 22. juuli 2015 at 11:17

   Muide, selle avalduste unustamise kohalt.. Meie tahtsime ka nädalaga tegelikult abielluda, aga meid saadeti pikalt sellise jutuga.
   😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:19

    Jah, meid ka 😀 Selgub, et netis see info kõik olemas, aga no kellel aega seda siis uurida 😀 Kardo arvas üldse, et avalduse sisseviimine toimub netis 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:20

   Aitäääh :))

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 22. juuli 2015 at 11:12

  Sinu elu on ikka täielik seiklus 😀

 • Avatar
  Vasta Kristi 22. juuli 2015 at 11:11

  Jätkugu sesa õnne ja armastust teile pikkadeks,pikkadeks aastateks 🙂

  • Avatar
   Vasta Kristi 22. juuli 2015 at 11:11

   Seda*

 • Avatar
  Vasta Annaa 22. juuli 2015 at 11:10

  Ehh, lahe. Lugesin ja mõtlesin, et see suur pidu pere ja sõpradega on äge, aga ma vist naudiks väga-väga sellist ainule meie kahe
  üritust ka. Vbla peaks ka kunagi tulevikus need asjad lahku lööma :)) “unustades” avaldused õigel ajal sisse viia.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:12

   Jah, kaks väga erinevat kogemust, aga mõlemad supercoolid 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 22. juuli 2015 at 11:09

  Väga vahva naine oled ikka! 🙂 Aga kuidas
  kurat saab unustada hommikul rinnahoidja
  selga panemata?? 😀 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:11

   Mul on nii väiksed tissid, et ega nad mulle ette ei jää 😀 Ajasin hommikul kargu alla, kiiruga kleidi selga ja…Kui ma nüüd üdini aus olen, siis ma unustasin veel väikse maika ka kleidi alla :D:D

   • Avatar
    Vasta Sandra 22. juuli 2015 at 11:56

    Su elu on ikka tõeline seiklus 😀 Super! 🙂

 • Avatar
  Vasta Jansu 22. juuli 2015 at 11:09

  Ei ole te esimene selline paar ja tead, ma usun, et mitte
  ka viimane. Mis vahet sel on, abielus olete nüüd ikka ju
  ?
  Kardoga olen nõus, see paber ei muuda absoluutselt
  mitte midagi. Meie abiellusime mais, oma üheksandal
  aastapäeval ja peale seda läks elu samamoodi edasi.
  Mul oli peale pulmi koguni masekas, enne planeerisin
  kaks kuud seda üritust ja siis polnud enam justkui
  miskit teha. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:18

   Mul korraks oli ka selline tunne, pärast juunit. Aga noh, elu toob uusi mõtteid ja plaane ja.. ikka leiad midagi teha 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 22. juuli 2015 at 11:06

  No ja kui klikke ka vähe ei olnud siis vähemaks neid nüüd ka ei jäänud 😀 Küll see kadeduseuss on
  ikka üks mürgine tegelane. 😉 Palju õnne teile mõlemale 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:17

   Aiäth, Laura 🙂

 • Avatar
  Vasta meow 22. juuli 2015 at 11:05

  Haa, ma arvasin seda muide kogu aeg miskipärast 😀 aga
  selles mõttes, et jah, peo tagantjärgi pidamine on
  tavaline, ette pidamisega lähed ajalukku ja see sobib
  Mallukale ideaalselt 😀 aga kas sõrmuste sees on teil 4.
  juuni või jätsite tühjaks?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:13

   Sõrmustes on neljas juuni :))

 • Avatar
  Vasta marilyn 22. juuli 2015 at 11:05

  Palju palju õnne teile.oled supper lahe armas
  väike tegelane!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. juuli 2015 at 11:16

   Kas just väike, aga tänud 😀

   • Avatar
    Vasta marilyn 23. juuli 2015 at 12:45

    Armas ikkagi 😉