Ma mäletan veel seda aega, kui ma arvasin, et mullitaja on nii tore asi, mis igal lapsel olla võiks. Nii tore on ju mullitada ja noh, nii kaua kuni lapsuke ise ei mullita, siis aitavad teda selles emme ja issi.

See on tore täpselt minuti, sest peale seda on kõik kohad seda mullivedelikku täis, sinul käib pea ringi ja sa tahaks selle mullitaja põlema panna, aga üks vennikene on MEGA õnnelik ja soovib, et sa mullitamist jätkaks. Okei, natuke aega viitsid veel puhuda oma kopse välja, aga lõpuks ei taha ma enam mitte kunagi ühtegi mulli teha ja tuleb panna Kardo tanki.

Kardot tabab sama saatus. Puhud ja puhud nagu loll, laps plaksutad ja sina sured. Kui sa lõpetad, viskab laps draamatiliselt ennast pikali ja nutab. Seega on ainuke variant mullitaja RUTTU ÄRA PEITA ja last samal ajal millegi muuga meelitada. Eile sai selleks nektariin.

Aga pane tähele, kõige ootamatumal hetkel leiab su laps selle mullitaja jälle üles ja kukub ägisema, sest jumala eest, teee mulle nüüd, mida sa vedeled siin niisama. Ja siis hakkab jälle surnud ring: mullitad-sured-peidad-keegi nutab-juhid tähelepanu mujale.

Asi oleks kergem, kui sul on majas üks mullitaja, aga mitte kunagi ei ole ju! Miskipärast on pooled külalised, kes siia tulevad, lapsele mullitaja toonud. Seega on meil neid mingi 9843757845 tükki ja KÕIK NAD ON KOHUTAVAD. Selles suhtes, et tüütu on neid puhuda ja teiseks tulevad mingid hädised ja lambised mullid, mis ei kannata kriitikat. Seega selle postituse lõppu, mille point on, et ära mitte kunagi lase enda majapidamisse mullitajat, soovitan ma ühte mullitajat, mis teeb megapalju ja suuri mulle (säästab sinu kopse).

mullitaja

Saab seda maximast ja hinnaks oli tal äkki 2-3 eurot. Ma täpselt ei mäleta. Jumala iroonilisel kombel ma selle ostsin ka – tahtsin seda postitust kirjutada, aga illustratsiooniks tahtsin panna pilte Marist mullidega. Kuna ma olen aga kõik mullitajad nii hästi ära peitnud, pidin uue ostma.

mull

mullud

Jaga: