Uncategorized @et

hoiatus lapsevanematele – nett on haige koht!

8. september 2015

Mõnikord ma vaatan õudukaid ja mõtlen, et päris haige on see, et meie ümber ongi igasugused haiged inimesed. Mõrtsukad, vägistajad, pilastajad, peksjad, mida kõike veel. Ja need võivad olla suvalised naabrionud, kellest sa iga päev mööda kõnnid, kuni ühel hetkel lehest loed, et ta keldrist on avastatud mingi viie lapse laibad või jumal teab misasjad. Aga pealtnäha normaalne inimene.

Need ebanormaalsused jagunevad tänapäeva internetimaailmas kaheks – ühed on need, kes on kõvad vennad ainult anonüümselt, teised, kes võivad vabalt oma mõnitused ja närvihaiguse sinu peale välja elada ka päriselus. Blogimise juures on nende haigete inimestega kokku puutumine mulle uueks asjaks. Jah, ka enne on mind ala kommentaariumis sõimatud vms, aga pigem ongi need jäänud mingi anonüümse nime taga olevaks kibestunud inimeseks, kellel pole oma eluga midagi paremat teha, või on lihtsalt haige inimene.

Ja kuhu tõmmata see joon? Mina näiteks tahan oma blogis hoida asjad avalikud selles suhtes, et kui on keegi, kes järjepidevalt tegeleb teistele haiget tegemisega ja sõimamisega ja hirmutamisega, et need inimesed ei saaks endale anonüümsuse ja privaatsuse privileegi, vaid kõik peavad saama googeldamisel aru, et tegemist on haige inimesega. Aga mismõttes haige eks? Minu meelest on see tüüp ka haige, kes mulle neid “olen mega häkker ja mängime nüüd vene ruletti” kirju saatis. Aga samas on mul rääkida ka kogemus lugeja/kommenteerijaga, kes on päriselt diagnoositud skisofreenik ja on ilmselgelt HAIGE inimene – see tähendab, et ta ei vastuta oma tegude eest ja elab kujutletavas maailmas. Jah, ta ei ole kellelegi veel liiga teinud, aga kust tean mina, et äkki teeb? Aga äkki ta hoopis teeb selle pärast, et ma ta nime avaldan? Äkki teeb iseendale midagi? See on mingi asi, mida ma oma hingele väga ei tahaks, arusaadav eks.

Sellepärast ongi jäänud nii, et olenemata sadadest haigetest kirjadest ja ähvardustest, olen ma selle skisofreeniku nime endale hoidnud. Aga kui ma näen teda jälle kuskil kommenteerimas, saadan blogi omanikule kirja, et selle inimese kommentaarid oleks parem kustutada ja mitte temaga mingisse suhtlusesse langeda, sest noh… see ei lõppe hästi.

Teises küljes on need inimesed, kes pole vist päris diagnoosiga haiged, vaid lihtsalt nahhaalsed ja karistustundeta kasvanud tohlakad. Nende ehe näide on Jörgen Paapsi. Kes ei viitsinud temast pikka posititust lugeda, siis põhimõtteliselt hakkas ta mulle kirju saatma, et on mega häkkeriühingu liider ja neil on nüüd minust mega infot, mida nad hakkavad paljastama, kui mina nendega koostööd ei tee. Kirjad on üritatud koostada väga “targa jutuga”, aga miljonid kirjavead tõmbasid usutavust ikka kohe alla.

Jah, nagu eelmises postituses ma mainisin, siis ma esialgu TÕESTI kartsin natukene. Seda hetkeni, kuni ma sain kinnitust, et tega pole mingi mega häkkeriga, vaid tühipalja internetikiusajaga, kes sõimab näiteks KAHEKSAAASTAST LAST! Siin on teile ka väike näide Jörgeni sõimust lapse pihta (KLIKI SIIA). 1994. aastal sündinud “meesterahvas” sõimab niimoodi väikest tüdrukut! Ja siis kirjutab ise mulle, et mina olla tema mingit sõbrannat sõimanud nõnda, et see tegi enesetapu? No ma ei oskagi öelda, kas tegu on lihtsalt väga sisutühja eluga vennaga, kes on liiga palju telekast filme vaadanud, või üritab niisama oma ellu põnevust saada, aga normaalne see ei ole.

Lapsevanemad – kujutage ise ette, et keegi teie last nii sõimaks. Mis tunne teil oleks? Tahaks sellele vennale natukene noomitust anda eks? Rusikaga? Tooliga? Jah, ma ka. Ülbe vastik internetikiusaja.

Tänu teile, kallid blogilugejad (ja teie mega itivendadest mehed) ei võtnud kaua aega, kui ma selle tondi netist üles leidsin. Mitte vaid nime, vaid ka aadressi, telefoninumbri, listi asjadest, mida ta endale ebayst tellib (noad) ja muud säärast. Ma proovisin talle helistada, kõnedele ei vastatud. Smsidele vastas nii:

“Sa peaks vähem valku lutsima kuuri all”

“Oi kui jube, ma ka just andsin “politseisse” sinu, sest sa tahad mind oma virtuaalsete sõpradega ära tappa ja minu surnud vanematega rääkida, nekrofiil.”

“Ühe munnipumba kohra on sul päris korralik ajumaht!”

Kui te lugesite neid kirju, mis ta väiksele tüdrukule saatis, leiate kindlasti mõned sarnasused, seega ei tekkinud mul kordagi enam kahtlustki, et tegu on sama inimesega. Täna ta muudkui kirjutab mulle ja üritab väita, et ta ei tea asjast midagi, aga no see tundub lihtsalt mingi tohlaka katse nüüd oma sitast välja vingerdada. Aga mingit karistustunnet tal ei ole, sest nagu näha on ta enne ka inimestele niimoodi peale lennanud (või lastele??). Toon teile näite tema tänasest kirjast:

Ma ei ole omal pükse hirmust täis sittumas, usu mind. :D
Mul on selliseid süüdistusi olnud tohujaa, sa pole esimene. Usu mind, see asi jäetakse nii ja mind tõsiselt see nii väga ei huvitagi. Minul kontakti vajadus piirdubki sellega, et ma tahan ise ka teada mis e-maili alt sulle antud kiri saadeti. See kõik, mis esialgse kära kõik tekitas. Nagu näha, siis sa varjad seda isikut, kes postitas. Nagu ma ütlesin, mul pohhuj ja ma võin kõigil näkku sülitada ning minema jalutada. Mingi lampi mentidega ähvardamine on mulle nagu hommikuse postimehe lugemine.

Ega ma ise ka loll ei ole. Ma ei arvagi, et politsei ta nüüd elu lõpuni vangi paneb vms. Aga mida sellisega teha? Ma ütlen ausalt, oleks mina see lapsevanem, kelle tütart ta nii sõimas, oleks selle Jörgeni kaks väikest armetut jalaluud juba krõks pooleks murtud. Ma enda üle nii väga ei muretse, aga lapsevanemad, uurige oma pisikestelt, mida nad netis teevad ja KES neile kirjutab!

Sellised süüdimatud vennad võivad jah ühel hetkel netis sõimata, aga äkki jääb sellest ühel hetkel väheks? Äkki tahab ta ühel hetkel ma ei tea…lapsi piinama hakata? Tulla minu maja juurde ja mulle nuga anda? Kes kurat teab?!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

78 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kris 10. september 2015 at 12:18

  Mallukas, wtf, sa oled sitaks äge, aga PALUN ära müü ennast mingitele ettevõtetele maha. Ükskõik, kuhu ma klikin, hüppavad
  mingid Hansapostid ja Cherryd ja auto-play videod lahti. Lihtsalt okse tuleb peale. Nuuks, ei tahagi siia enam tagasi tulla :(((

  • Reply Mallukas 10. september 2015 at 12:24

   Asi pole mingis ettevõttes, vaid reklaamfirma paneb sinna ise, mida tahab. Ma ausalt hea meelega tuleks vastu ja võtaks need kõik maha, aga siis peavad mu lugejad mulle iga kuu u 800 euri andma :D

   • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 14:10

    Mis ajast on domeen 800€?
    See on vähemalt 80 korda väiksem.
    Kahju, et sa oma lugejatele nõnda
    valetad.

   • Reply allukas 10. september 2015 at 15:05

    Ja siis ütled, et sa ei teeni selle reklaamiga midagi? 800 eur on päris hea summa ju…

    • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 15:30

     See on täielik jama mida ta ajab.
     Meil on oma veebileht ka üleval ja
     maksame kõigest 30€/aasta. Peale
     selle ma uurisin, et Malluka
     veebileht on CloudFlare taga ning see
     on ka tasuta teenus. Ah.. ja mainiks
     veel seda, et selliste vaatajate
     arvuga ei saa eales isegi 500€
     lähedale. Kena bullshit Mallukas :)

     • Mallukas 10. september 2015 at 15:36

      Jörgen, jah, ma tean, et sa “uurisid” mu teenusepakkujat. St kirjutasid talle kurva kirja, kuidas sind kiusatakse ja sulle liiga tehakse. Et sa tibukene lausa KARDAD mind, kurja blogikuningannat, kes sulle liiga teeb ja sind sõimab :D

      Tänud muidu, et sa oma lollust siin edasi demonstreerid, su ülemustele paistis selline käitumine uudisena tulevat, sa olla muidu väga vaikne poiss. Aga eks enamus sinusuguseid ongi päris elus sellised hallid hiired, kes internetis kõva meest mängivad. Edu sulle selles ;) Kahjuks ma enam su sitta lugeda ei viitsi, süda läheb pahaks. Seega ära siis pahanda, kui ma pärast screenshotti need ära kustutan.

      Tõmble muskil mujal ja jäta mind rahule härra hauakaevaja.

    • Reply Mallukas 10. september 2015 at 15:34

     Kus ma öelnud olen, et ma midagi ei teeni :D Ikka teenin

 • Reply Gerda 10. september 2015 at 12:01

  Uih, ma täitsa tahtsin kõik
  kommentaarid läbi lugeda, aga oeh,
  mul kõht valutab juba naermisest.
  Uskumatu vend ikka. Aga ma tahaks ka
  hakata “hauakaevatavate” rühmituse
  liikmeks? Mis nende liikmemaks on ja
  kuidas liikimestaatust saada, teab
  keegi? :D See tundub selline
  humoorikas pleiss olevat, et kui tuju
  on halb, siis saab sealt väikese
  huumoriampsukese haugata! :D

  • Reply Mallukas 10. september 2015 at 12:08

   Ma olen osasid kommentaare ära kustutanud, liiga rõve lugeda neid lihtsalt. Aga rääkisin täna tema tööandjatega ja no isegi kui ta väidab, et “ta ei saatnud neid esimesi kirju” siis ta praegune sõnakasutus on juba ka ülemustele liig :D

   • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 14:13

    Me rääkisime täna sinu mehega ja
    isegi tema mõistab, et feministid
    tuleks panna seina äärde ja maha lasta.

 • Reply Mari. 9. september 2015 at 22:22

  Huvipärast ka siis googeldasin seda nime, sõnad
  nagu”sitt, munn, türa” jne… on selle inimese lemmik
  sõnad, aga see nimi toob erinevaid lehtesid ette, kus
  see kasutaja enda vaimuhaigust(?)näitab, aga lehele
  vajutades pole lehte enam, tundub et see “mees”
  üritab nüüd jälgesid peita ??

  • Reply OxidePC 9. september 2015 at 23:06

   Sa oled üks kena näide ühest blogi feministist, sittagi teha pole nuusid nagu koer suvaliste küla eitede tutti. Vähe kotib mis
   sõnavara keegi kasutab, võid sirge seljaga putsi ka roomata ja pane see ka kuskile kirja. :D

  • Reply Mallukas 10. september 2015 at 10:55

   ah, ärge vastake sellele imbetsillile, saab ainult änksi juurde, et keegi temaga kirjutada viitsib :))

   • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 10:58

    Aga sina kui ühe räbala emme ja ühe
    tolguse vitt saaksid jälle mõne loo
    kirjutada ju. Mõtle, saaksid oma
    virtuaalse vitunaha sellise pasa
    tootmisega põlvedeni venitada ja siis
    kiita seda. :))

    • Reply Signe 14. september 2015 at 22:36

     Kuule ” postimehe fänn ” .
     Ma ei ole Malluka tuline fänn,aga loen siiski ta blogi. Just neid mis mulle meeldivad ja kutsuvad lugema. Miks ma siia
     juhtusin, on just pealkirja pärast. Tänan Mariann, et seda kirjutad.

     Sellise lause eest : ” Aga sina ühe räbala emme…” oleksin ma ammuilma sind sõna otseses mõttes vaeseomaks
     peksnud ja rentslisse ära uputanud. Mis haige fantaasia on öelda LAPSE kohta midagi sellist ? Kes sa ise oled ?
     Samuti RÄBAL ? Või äkki ABORDI JÄÄNUK ? Kuidas sobiks kui kunagi SINU lapsele selliseid lauseid öeldakse ? Mis
     tunne oleks sul lapsevanemana ?

     Mine arene kuskil nura taga, kohe täitsa ausõna. Ja kui täitsa aus olla siis kuluks üks korralik sõnaraamat sulle
     ära…OTSE NÄKKU, et ehk siis kuluvad sõnade tähendused ka pähe !

 • Reply anonüüm 9. september 2015 at 18:54

  Ossa püha püss, kus üks poisu on
  härga täis läinud. Kahju, et veidi
  originaalsemaid väljendeid ja uudseid
  sõimusõnu kasutada ei taipa, poleks
  nii lihtsalt tuvastatav.

  Näidispoomine kuluks ära küll,
  jahutaks ehk teiste temasuguste
  hormoonimöllu ja tooks mõistust peest
  veidi pea poole.

 • Reply Mari. 9. september 2015 at 18:16

  Vaene Mallukas :D on saanud endale nüüd mingid
  noliferid külge, kes päevad läbi enda mänge taovad,
  millest ajud juba täiesti pehmeks läinud, reaalsustaju
  kadunud ja kujutavad endale endi impeeriumeid ette.
  Eks kuidagi pidi ju enda nime tuntavaks tegema :D.

  • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 08:17

   Kui sa vaid mõistaks, et OxidePC pole
   seda e-maili tollele hoorale
   kirjutanud. Ütle, miks peaks keegi
   sellist jama tegema? :D Meil on
   rühmituses kümneid liikmeid ja me
   kõik käime tööl ning teenime leiba.
   Mis see annab meile, kui me kulutame
   tunde, et mingit feministi pommitada
   nii? Meie reputatsioon internetis oli
   kõrge juba 5 aastat tagasi, meil
   poleks iial vaja sellist jama. Veel
   rohkem ma tahaks teada, et mis see
   kõik sulle annab? Paluks veel paar
   blogi artiklit Mallukas, kui juba
   pihta hakkasid, siis ma sooviks
   nädalas vähemalt 5 artiklit ja ma
   garanteerin, et see ei mõjuta meie
   elu mitte grammigi. Mallukas, kas sa
   siis ei karda, et meil kõigil võivad
   keldrid olla imikute laipu täis?
   Sellised me ju pidime olema? :D
   Haledad on need kärnas ja ülekaalus
   feministid, kes muudkui ähvardavad
   siin, aga tulemust pole kuskil. Ma
   tõsiselt loodan, et sellised olevused
   rasedaks ei jää, sest sünnitaksid nad
   ainult kolme käe ja viie jalaga
   väärakaid.

   • Reply Liisa 13. september 2015 at 20:50

    Su vastus on nii ameerikalik, seal tõesti käivad mingid MRA-d feministe kiusamas. Kui sa oleksid siin
    blogis postitusi lugenud, siis feminism siit küll üleliia välja ei paista, seega selle vastu oleks raske
    võidelda. Ja mmmm mida? Järglased, feministid, kui sa arvad, et siin on kõik feministid (oleks ülitore
    kui olekski nii), siis suurel osal selle blogi lugejatest on vist lapsed olemas, too bad, ‘feminismi’ tuli
    juurde. :D

 • Reply allukas 9. september 2015 at 17:51

  Oda, see jörgen ongi seesamune, kes juutuubis pagulaste video tegi?

  • Reply Mari. 9. september 2015 at 22:01

   Ei ole see, aga see jörgen siin täitsa hulluks läinud ja
   kommib siin mitme nime all, nagu oleks mitu inimest
   siin kirjutamas tema kaitseks. Millegipärast on
   kõikidel nendel ühine kirjastiil :D. Ei tea kas kari
   neandertaale hoiabki kokku?

   • Reply postimehe fänn 10. september 2015 at 08:06

    Ainukene, kes mõistuse kaotand oled
    paraku sina. Ajaga muud teha pole,
    siis istud kuskil foorumis nagu mõni
    friik ja mängid interneti detektiivi.
    Kahjuks üsnagi kehva detektiivi töö,
    sest sa ei tee mitmel erineval
    inimesel vahet. Sai seda blogi päris
    mitmele sõbrale ka näidatud ja nad
    lihtsalt südamest naersid ja ütlesid,
    et selliseid hoorasi tuleks juustest
    tirides mööda tuba lohistada. Mõni on
    feminismi nii südamesse võtnud, et
    teeb seda nagu see oleks tema töö.
    See näitab, et ega siin ei saa tegu
    olla täiskasvand naistega, vaid 14
    aastaste plikuskitega, kes said
    esimest korda päevad ja nüüd peavad
    ennast mega emmedeks. :D

    • Reply allukas 10. september 2015 at 12:08

     Mis teema sul nende feministidega on? Miks need järsku nii ette jäid? Igas postituses peab ikka korra ära mainima,
     millised feministid kõik on. Või see on ainus enam-vähem asjalik sõna, mida sa tead?

     Mõni feminist purustas südame ja seetõttu hakkasid selliseks neti-perv-psühhiks?

     • postimehe fänn 10. september 2015 at 14:07

      Kas me puutusime nõrka kohta, pr.
      Feminist? :D

      Diagnoose võite muidugi omale
      sünnitunnistuse peale kirjutada,
      sest meil pole paraku ühtegi
      neti-perv-psühhi.

    • Reply Kats 10. september 2015 at 21:46

     Kujuteldavate sõprade arvamus ei lähe arvesse!

 • Reply mai 9. september 2015 at 14:39

  lastele tuleb teha selgeks, et igaühega ei pea suhtlema. ei internetis, ei päriselus. mulle meenuvad mingid lood (“saladused” ja
  ka päriselulised artiklid), kus noor tüdruk näitas interneti jutukaaslasele paljaid pilte endast ja siis see hakkas ahistama. tuleb
  lastele öelda, et emale-isale võib/peab kõigest rääkima – kõigest, mis häirib. antud loo puhul laps kartis rääkida.
  samamoodi nagu sa mallukas – ei ole vaja igale meilile vastata nagu selles eelnevas loos. sa oled minust niipalju noorem, et ma
  kipun sind õpetama nagu ma oma väikest õde õpetaksin, sry :)
  no ja ka päriselus, tõesti, ei pea igaüht laskma oma privaatsesse suhtlusringkonda. suhtlemine olgu vabatahtlik, mitte kohustus
  vastata igale komplimendile omapoolsega.

 • Reply Agamaikkaveelimestan 9. september 2015 at 12:47

  Jeerumjuhkadivei, sõgedikud ongi siia
  lugema ja kommenteerima jõudnud.
  Vägev salapärane suur-rühmitus, mis
  omab ühise tunnusjoonena eksimatult
  äratuntavat sõimamis- ja
  ropendamisstiili. Kuulge
  noormehikesed, katsuge nüüd korraks
  iseendast üle saada ja väheke
  sportlikumalt käituda. No proovisite
  korra kätt väljapressimises. Ei
  tulnud välja, sest valisite ohvriks
  ekstaverdist eputrilla daame, kes
  nagunii kogu oma elu ja isiklikke
  asju avalikult jagab. Eriti ma
  lagistasin naerda selle koha peal,
  kus oli välja arvutatud, et Malluka
  interneti-info koos mobla
  kõneeristustega on mustal turul väärt
  6000 eurot. Ma küsin: KES MAKSAB???
  Kui siin nüüd loeb keegi, kes on nõus
  sellise summa Malluka infi eest välja
  käima, siis palun, kirjutage siia
  kommentaari alla “MINA” ja ma
  lõpetan naermise ära. Teiseks, oleks
  võinud ikka “emakate” blogi enne
  veidi põhjalikumalt lugeda ja oma
  ohvrit tundma õppida. Siis oleksite
  teada saanud, et ta maksab
  pangalaenu, kulutab raha
  ohjeldamatult taksosõitudele ja
  annetab iga päev poe ees kerjustele
  rahakoti müntidest tühjaks.
  Kustotsast sellise elustiiliga
  inimene teile ahvatleva saagina
  tundus, kes 6000 välja peaks köhima?
  Või lootsite, et ta annab teile ära
  kõik oma tasuta saadud shampoonid,
  pipragaasid, kassivetsud ja
  huulepulgad? See avantüür läks nihu
  ja tuli ringiga tagasi teid endid
  taguotsast naksama. Nüüd on paras aeg
  sportlikult lüüasaamist tunnistada.
  Ka kaotada tuleb osata. Pärast
  kaklust rusikatega ei vehita ja
  arvutiklahve ei klõbistata.
  Eile tahtsin siia kommentaari
  kirjutada, et Mallukas, selle imeliku
  KLIKI SIIA lingi oleksid võinud
  panemata jätta. Seal oli alaealise
  tüdruku ees-ja perekonnanimi ning
  pilt näha ja kuigi sa avalikustad
  ahistaja, tood sa sellega kaasa ka
  soovimatut tähelepanu ja kommentaare
  ohvrile. See oli väga veider leht,
  tüdruku enda tekst paistis vahelt
  kustutatud olevat ja vaevalt, et
  keegi seda väga muidu välja oleks
  nuuskinud, aga nüüd klõpsisid siin
  lugejad ja lugu koos lapse nime ja
  pildiga sai kõigile teatavaks. Nüüd
  vaatan, et lehte enam ei eksisteeri,
  seega vast eemaldasid selle ise, mis
  oligi väga mõistlik tegu.

 • Reply Käthlin 9. september 2015 at 10:21

  Issake! Ma ei ole sellised asju juhtunud enne lugema/ ja ka kogema,aga emana hakkasid peas küll hoiatuslambid põlema. Eks mina
  usun ikka et inimesed on ilusad ja head, aga peab ennast kursis hoidma ka selliste asjadega-iial ei tea millal võid ise või sinu laps
  rünnaku ohvriks langeda. Igatahes mina olen Mallukale tänulik,sain palju targemaks. Ja tähelepanelikumaks :)

 • Reply murumutt 9. september 2015 at 09:45

  See Jörgen Paapsi on ju täiesti
  paadunud tõbras! Selline liigub ringi
  ja kirjutab lastele?!Nagu kott
  lahtilastud kirpe seljas! Õudne
  loom-elajas! Kui sellist tablettide
  peale ei panda, siis pole Eestis
  korra haisu ka! Kas sel haigel retsil
  järelevaataja ka olemas on?Ei tea,kas
  keegi seda väikest last selle õuduse
  peale lohutanud ka on?! Ma sain
  täitsa šoki!

  • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 09:58

   Sind tuleb šoki vangistusse panna,
   siis saad probleemist üle.

   • Reply murumutt 9. september 2015 at 11:53

    Loodan seal vangistuses sinuga kokku
    saada.Ma nimelt võtsin ennast kokku.

    • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 13:14

     Sa vist korralik loner, kui soovid
     suvaliste inimestega saada internetis
     kokku. Sõpru njetu? :)

 • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 09:38

  Haha, ühel rotil feministist blogijal
  pole vist mingit muud teemat võtta ja
  siis käib YouTube videoid läbi ja
  otsib suvaliste 12 aastaste
  kommentaare, kus video omanik on
  ennast kaitsnud. No on alles lugu
  küll :D Jah, YouTube kangelased
  tulevad ja tapavad su terve pere ära
  ja siis lohistavad omale keldrisse
  ning hakkavad kannibalideks.
  Tõsiselt, what the fuck Mallukas? :D
  Ei noh, selle ma pean küll nüüd
  uudisteportaalidesse saatma, et kõik
  näeks kui madalale üks blogi feminist
  langeb kui tal pole lugu võtta! :D

  • Reply Mari 9. september 2015 at 10:07

   Peast oled soe või? Enne kui “suuri” sõnu
   hakkad loopima, äkki süveneksid ka, kust
   teema alguse sai?!? ohjah……

   • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 10:43

    Teema alguse? Kui sa mõistaksid ka
    seda, et tegu on tegelikult süüdi
    lavastamisega. Algul see isik kes
    väitis olevat OxidePC, tutvustas
    ennast kui 25 aastasena. Sellepärast,
    et tegelik OxidePC oli pannud
    interneti oma sünni kuupäevaks
    01.01.1990 ning pärast tuli Caupo kes
    ütles, et ta on 20 aastane
    tegelikult. Niiet tegu on puhta
    mustamisega, tean seda isikut omast
    käest ja olen ka üks liikmetest. See
    sama Caupo Helvik, kes müsteeriliselt
    välja ilmus ja andis kõik
    informatsiooni on varemgi sellise
    terrorismi eest tänaval peksa saanud.
    Kui keegi keeldub Caupoga sõber
    olemast, siis ta seisab sul pool
    tundi aia taga ja saadab ähvardavaid
    kirju. Igal osapoolel on kaks külge,
    siinsed emakad ahmivad iga pisikese
    asja peale õhku ja teevad suuri
    numbreid. Kui te vaid teaksite, et
    antud e-mail pole isegi saadetud
    nende nn. hauakaevajate enda e-maili
    pealt. Ohhhhhhhhhhhhhh jah :)

    • Reply Caupo 9. september 2015 at 12:25

     Ei oska öelda, millest räägid. Pole
     kunagi elus peksa saanud.

     • postimehe fänn 9. september 2015 at 13:15

      Häbi? :D
      Isegi pilt oli kus sul kulm rullis ja
      räägi nüüd, et kukkusid vastu ukselinki.

    • Reply papa 9. september 2015 at 13:46

     Tasa nüüd, Jörgen. Nagu sa ise kirjutasid, on nett ja Google imeline koht ning viib su nime täitsa hästi nende
     kasutajanimedega kokku. Lisaks on siin välja toodud kirjadel ja SMS-idel ju täpselt sama kirjastiil ning Jörgeni numbrile
     helistades kostab vastu OxidePC hääl.

     • postimehe fänn 9. september 2015 at 14:19

      Kus ta seda mainis? Mind ajab
      korralikult segadusse, kui suvalist
      pooldajat peetakse kellegiks teiseks.
      Muideks, kedagi ei koti mida keegi
      SMS’des kirjutas. Kui inimene on
      hommikul tööl ja äkitselt mingisugune
      päevadega feminist pommitab kõnede ja
      valesüüdistustega, siis ikka ajab
      vihale küll. Öeldakse, et naist ei
      lööda, aga sellisele hoorale tõmbaks
      ise ka raudlatiga näkku niiet tolmab.
      Tegu pole isegi naisega, vaid
      loomaga.. kuigi loomi koheldakse ka
      austusega.

     • papa 9. september 2015 at 14:43

      Väga viisakas oled, Jörgen. Kui sa tahad kedagi teist mängida, siis tasuks siiski oma tavapärast kirjastiili eirata,
      sest muidu paistab väga selgelt välja, kes “postimehe fänni” nime taga tegelikult peitub. Raudlatiga sa ka
      arvatavasti kellelegi näkku ei tõmbaks, kuna välimuse järgi ei jaksa sa seda tõstagi.

     • postimehe fänn 9. september 2015 at 15:09

      Muidugi on OxidePC terves maailmas
      unikaalne oma kirjastiili poolest,
      ega keegi teine ei oska ju suure
      tähega lauset alustada. Muide Papa
      aka Caupo, miks sa Papa nime taha
      poed? Enda nime tagant ei julge
      kirjutada või milles probleem on?
      Hale paks 100 kilone hälvar oled,
      täpselt sinu suguseid saigi kunagi
      minevikus murtud lõualuuga saadetud
      tohtri alla. Pidid tulema OxidePC
      ukse taha ja levitasid jutte, kuidas
      sa OxidePC intensiivi peksid. Kahjuks
      kõik sinu kommuuni liikmed leidsid
      lõpuks, et OxidePC tervisega on kõik
      korras ja siis hoobilt leidsid ise
      ennast haiglast. Mida sa üritad
      üldse? Tõsiselt tahaks teada, kas
      üritad teisi ka töölt välja süüa,
      sest enda firma pankrotti läks? Sest
      oh ei.. Mõni teenib rohkem rulli
      töölisena kui sina firma juhina. Kui
      ta suutis kunagi raudlatti tõsta,
      siis vaevalt see raudlatt raskemaks
      on muutunud. Kui sa nii kõva mees
      oled ja jutustad, et sa õppisid
      kaitseväes võitluskunsti ning
      tõmbasid kõigile lõuahaaki, siis mida
      sa köhid ja astu platsi. Kahjuks sa
      oled aga üks neist keda narriti
      koolis hälvikuks, sest see sa paraku
      olid ja vastu sa ka sitt ei suuda
      hakata, said päevläbi jalaga perse
      ning nüüd nutad kui keegi kiusab sind
      täpselt nii, nagu põhikoolis. :D

     • papa 9. september 2015 at 20:07

      Ei ole ma mingi Caupo. Tõenäoliselt olen nii sinust kui Caupost oma kaks korda vanem. Saad vanemaks, näed ka
      ära, et mitte suure tähega lause alustamine pole äratundmise aluseks, vaid sõnakasutus ja kirjastiil (sh vead).

     • papa 10. september 2015 at 10:48

      Ega 45-aastane mees ei kükitagi kuskil feministide blogis, aga IT-ringkondades on see teema lihtsalt nii palju nalja
      teinud ja levima hakanud, et üks 36-aastane turvaspetsialist tuli seda siia jälgima ja naerma küll. Selle teemaga
      seoses kuulsin siinsest blogist esimest korda.

     • Mallukas 10. september 2015 at 10:55

      ah, ärge vastake sellele imbetsillile, saab ainult änksi juurde, et keegi temaga kirjutada viitsib :))

     • postimehe fänn 10. september 2015 at 11:00

      Mis ajast Timo turvaspetsialist ja 36
      aastane on? Naljakas, et sa nõnda
      vanuseid kohe märgid. Kena nali, aga
      mine kobi SnJ tagasi, seal sa näid ma
      arvan hulga targemana kutsikanokudele.

  • Reply Mallukas 9. september 2015 at 11:34

   Jörgen Paapsi, palun tõmble kuskil mujal.

   • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 11:37

    Haha, lutsi seda samust Mallukas.
    Rühmitus on suurem kui sa arvata
    oskad, niiet ära võta igal pool lampi
    nimesi suhu. Muidu võib juhtuda nii,
    et sa pead lusikat kasutama nagu Caupo.

    • Reply Mari 9. september 2015 at 12:36

     Kuule äkki aitab, elaks oma elu
     rahulikult edasi ja lõpetaks selle
     sõimamise juba?!?

     • postimehe fänn 9. september 2015 at 13:15

      See ei ole sõimamine, see on otsene käsk.

 • Reply Skiso 9. september 2015 at 02:03

  Mis siin ikka teha. Hoiatus üleval.
  Veebimenti võid koputada. Las
  liigutavad natuke. Aga jah, omaette
  tase on suvalise 8 a. peale oma sitta
  valada.

 • Reply huuuuuuuuuuuuuuuu 8. september 2015 at 18:20

  Muide, Mallukas, kui sind üks
  skisofreeniahaige kiusab, ei tähenda
  see veel, et kõik skisofreeniahaiged
  kiusakad ja ohtlikud on. ka nende
  hulgas on igasuguseid inimesi ja pole
  vaja neid kõiki häbimärgistada.
  Käsitle ikka iga juhust eraldi. On ka
  tervenenuid. Ühiskonnas (ja
  Facebookis, ja koolis, ja
  lastevanemate hulgas jne) on üldse
  igasuguseid inimesi.

  Seda noormeest aga, kes sulle ja
  teistele niisuguseid hauakaevajakirju
  saadab, oleks tõesti põhjust samuti
  psühhiaatrilisse kontrolli saata,
  loodetavasti politsei seda ka teeb.
  Tal tundub mingi maniakaalne episood
  olevat.

 • Reply Gelluke 8. september 2015 at 17:57

  Just sp ongi tehtud meilidele ja faceboogile ja mujale
  vanusepiirangud et liiga noored endale kontot avada
  ei saaks aga sellest hoolimata on nii palju vanemaid
  seda ikkagi teinud valetades andmetes lapse
  vanemaks kui tegelikult on või siis kui vanust küll
  parajslt aga pole tehtud selgex elementaarsed asjad
  mida tohib ja mida mitte või kui kaheldaxe mida netis
  tehakse panna peale vanemlik järelvalve
  arvutisse..pole ju raske..üldse vist peaga ei mõelda ja
  siis kui häda käes, siis kas süüdistatakse lapsi ennast
  või ollakse nagu peata kana et appi mida teha..?

 • Reply Kadi 8. september 2015 at 17:14

  Arstina pean mainima, et arvatavasti sealt
  mingi diagnoos ikka tuleb lõpuks… Jutt lihtsalt
  täiesti seosetu ja hüplev.

 • Reply KARDO TREIMANN 8. september 2015 at 16:05

  Ah äkki hoopis riputame ta pildi ja aadressi siia üles ja mängime hoopis temale nn Hauakaevajate rühmitust :D äkki on mõnel
  retsimal vennal nädalavahetusel igav ja läheb külla talle :P

  • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 09:48

   Ässitad teisi kallale, sest ise ei
   julge? Haha! Kommentaarides on kõik
   tehtud mehed, aga reaalsuses madalam
   kui muru. Aga muidu jah, laske
   aadress ja kõik nähtavale ning näete
   mis juhtuma hakkab. :)

   • Reply Mari. 9. september 2015 at 11:36

    See on küll Jörgen ise siin.

    • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 11:39

     Täpselt nii ta on, sest kõik kes on
     selle suure kurjategija poolt on kohe
     sildistatud Jörgeniks. Muideks, terve
     Caupo kommuun on tema poolt ja see
     sitakott saab iga nädalavahetus
     peksa. Ta tõmmati isegi kaitseväes
     oma kommuuni liikmete poolt
     voodilinaga nari külge. :D

     • Caupo 9. september 2015 at 12:29

      Mine fantaseeri mujal, mitte ära
      reosta siinset veebilehte.

     • Mallukas 9. september 2015 at 12:42

      Kuule, sa kirjutasid mulle meili sama juttu, mis siia kommentaaridesse, kas sul on tegu isiksuse lõhestumisega?

     • postimehe fänn 9. september 2015 at 13:17

      Risustan mida tahan, sõnavabadus
      siiski. Ma ei tea millest sa räägid
      Mallukas, võib-olla tõesti on
      feministide aju väiksem kui meeste
      aju, mine sa tea..

    • Reply Mari. 9. september 2015 at 17:58

     Mis kuradi pooltest siin räägitakse, Jörgen
     sinu tunneb kohe kirjastiili järgi ära.

     • OxidePC 9. september 2015 at 20:08

      Oh wow.. Tulen siia ja iga vitt üritab oma karvu turri ajada ja süüdistada igat mööduvat, et vot tema ongi see
      üks ja ainus OxidePC. Sinu sugused hoorad tuleks lihtsalt kuskile statoili kõrvale põlvili panna, raha teenima.
      Peaks ka sellist sitta tootma mingile teisele blogijale, kus mina teesklen olevat Mallukas ja süüdistaks seda
      suvalist blogijat oma väntsaka abordis. Saaks ka natukene nalja, kahjuks ei viitsi ise tegeleda sellise jamaga,
      sest erinevalt Mallukast mul puudub pidev tähelepanu vajadus. Suhteliselt mõnus oleks vaadata muidu, kuidas
      siis Mallukas üritab pisarates enda nime päästa, aga kahjuks see teine blogija ei tee välja sellest. Kõik siinsed
      kommenteerijad on parajad debiilid, kahjuks ei saa te sellest ise aru. :D Kari downi sündroomiga blogi
      feministe, muud midagi.

      Arvatavasti üritab postimehe fänn siin seletada, et igal osapoolel on kaks osapoolt. Kahjuks on sellised blogi
      hoorad peast nii debiilikud, et nad haaravad igal lool nagu kutsikas säärest ja kirjutavad kiiresti mingi suvalise
      pasa kokku, mida siis kari suuri fänne ootab ja ohkab pärast “Issand kui õudne, sellised inimesed liiguvad ringi”
      ja annavad nagu ühed naisteka foorumi kasutajad diagnoose. Eks ole ju nii? Naistekas ka mõni tuleb murega, et
      tal köha ja sellised Mari sarnased hälvarid hakkavad diagnoosima, et tegelikult on anaalvähiga tegu ning elada
      on jäänud kõigest 3 nädalat, 6 tundi ja 31 minutit. Siinsed hälvarid on nii pimedad, sest ainuke koht kuhu te
      oma pilgu suudate heita on blogi. Minge ajaviiteks kuskile 4chani ja piisavalt otsides näeksite isegi imikute
      laipu, vot sellest saaks juba korraliku loo ja usu mind, sellest saaks iga päev paar lugu kirjutada, niiet saate kõik
      koos näppu panna ning istuda šokis, fuck I care. Naljakas, et miks kõik rõhutavad oma kommentaarides nime
      Jörgen? :D Mis te tõesti arvate, et mind kotib kui te seda nime korrutate? Ma paraku ootan, et ma saaks veel
      ühe postituse, ma tahaks iga päev saada ühe postituse juurde ja ma siis ka sülitaks kõigile näkku ning jalutaks
      sirge seljaga minema. Täiesti putsis mis interneti emmed siin koos, kus selliseid kohtab üldse, siis tean eemale
      hoida nendest kohtadest. :D

 • Reply Kelly 8. september 2015 at 16:03

  Mul ka ei ava seda linki? Väga ülbe vennike ja loodan,
  et saab karistatud!

 • Reply Triinu 8. september 2015 at 15:49

  Vabandust väljenduse pärast,aga jube kust küll sellised värdjad tulevad :S

 • Reply Mari 8. september 2015 at 15:49

  Sellised kirjad väiksele tüdrukule on lausa pedofiilsed. Kui juba Kender laksu kätte sai, ehk saab see tross ka.

  • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 09:53

   Selgitaksid ehk kuidas? Ehk mõistad,
   et tegu ei pruugi olla näiteks
   privaatvestlusega, vaid otseselt see
   tüdruk tuli nn. pedofiili videoid
   halvustama – mille peale ta hakkas
   kaitsma oma impeeriumi? Hiljem said
   ehk vanemad tal teada sellest ja
   kustutasid kõik postitused ära, aga
   alles jäid ainult video omaniku
   postitused? Tee proovi, lase mingi
   täiega rõve video üles ja vaata mitu
   last sind halvustama tuleb. Naljakas
   on see, et siinsed kommenteerijad on
   sama lollid kui Delfi
   kommentaatorid.. Aa oih.. Naisteka
   kommentaatorid, sest sealt te kõik ju
   tulete. :D

 • Reply anukasss 8. september 2015 at 15:36

  Ma nagu olen sõnatu ja .. ma ei teagi. Kuidas selline ebastabiilne vend veel siin ühiskonnas ringi liigub? Sa pead ikka tõsise
  ahjukahjustusega olema, et igavusest inimesi terroriseerida, eriti pisikesi väikeseid lapsi. Ma siiralt loodan, et see inimene saab
  karistada kiiremas korras ja rohkem kellelgi liiga ei tee.

  • Reply postimehe fänn 9. september 2015 at 09:56

   Selgita, et kuidas see igavusest on?
   Naisteka kommentaatori mõistus on nii
   kokku tõmbunud, et ei taju selle
   kommentaari reaalset asukohta. See on
   antud OxidePC video all, kus kari
   tatte tuleb lihtsalt tühjast kohast
   lahmima ning video omanik kaitseb
   ennast. Kogu selline üles lahmitud
   viha toob jällegi video tegijale
   rohkem klikke, täpselt nii nagu see
   blogi ka töötab. :D

 • Reply Sandra 8. september 2015 at 15:34

  Neid kirju ei näe ka mina. Viib mu google otsingu
  lehele

 • Reply Maarja 8. september 2015 at 15:32

  See on ikka õudne, kus ta mõistus asub, vb tal ongi siis vanemad surnud või ei austata teda kodus, et niimoodi netis märatseb… Ta
  pole kaasatundmist väärt, aga noo tõesti, mis sellist viha põhjustab? Aru ma ei saaa…

 • Reply Merilin 8. september 2015 at 15:23

  Hmmm…seda linki ei ava…või avab aga lööb ns google lehe ette.

 • Reply Laura 8. september 2015 at 15:22

  Ma ei suutnud neid lapsele kirjutatud sõimu- ja
  ähvarduskirju kuigi kaugele lugeda, pisarad tulid silma
  ja sapimaik suhu. Ja siis tuli tahtmine seda väikest
  tüdrukut hästi kõvasti kallistada ja selle tüübi munad
  hästi kõvasti ukse vahele lüüa. Mis peab kasvatuses nii
  kapitaalselt valesti minema, et tulemus selline on?!
  Jumal teab, palju ta veel inimesi ähvardanud on ja mis
  tagajärgedega. Väike šokivangistus kuluks ära küll.

  • Reply KARDO TREIMANN 8. september 2015 at 16:02

   Pole paha mõte see šokivangistus.

 • Reply Kadri 8. september 2015 at 15:21

  Miks ma ei näe neid kirju, mis ta sellel tüdrukule
  saatnud on? :/

  • Reply Kats 9. september 2015 at 10:48

   Ma ka ei näe millegi pärast :-S

 • Reply Kertu 8. september 2015 at 15:19

  See tüüp tuleb politseisse anda. Lihtsalt kambaga peale lennata ja kõik kes temalt kirju saanud on, kõik teevad avalduse.
  Väljapressimine on kuritegu. Vaimne vägivald on ka vägivald ja kuritegu. Lisaks oled sa hirmul oma lapse elu pärast.

  Äkki siis saab mingi sunniviisilise tabletikuuri talle peale või vähemalt saab endale ametliku hooldaja, kes tema internetikasutust
  jälgima hakkab. See suhtumine, et “nananananaa minuga ei tehta nagunii midagi”, see ei tohi jätkuda.

  • Reply Mallukas 8. september 2015 at 15:21

   No absoluutselt!

   • Reply Britt 8. september 2015 at 15:34

    Kui ma suhtlesin politseiga netikiusamise teemal, öeldi samamoodi, et kõigest screenshotid ja võimalikult palju inimesi
    kokku, ning on reaalne võimalus sundravi taotlemiseks. Eelis muidugi juhul kui varasemalt on vaimseid häireid tuvastatud.
    Antud isiku puhul seda ei tea, aga jutu järgi tundub, et kui pole veel diagnoosi pandud, siis ainult aja küsimus..