KINGILOOS RIIDED SPORDIJUTUD TESTIN JA ARVUSTAN

suur spordiloos – vali MIDA IGANES SOOVID!

30. september 2015

Nagu ma eile mainisin, siis sain SportEstilt endale kingituseks ilusad Nike jooksutossud. Kingitust üle andes tuli neile aga mõte, et ehk teeksime mu blogis “väikse” loosi ka. Ja siin see nüüd on!

Võida endale SportEst leheküljelt ükskõik, milline paar jalanõusid või enda valikul spordirõivas!

Jep, just nii ongi! Ei mingit hinnapiiri, ei mingit valikut meie poolt – ava vaid SportEst kodukas (LINK), vali välja kingitus, mida sa saada sooviksid ja jäta selle link koos väikse põhjendusega kommentaariumisse. Kui soovid lisahäält, võid seda postitust jagada enda Facebooki lehel. Kui jagasid, maini ka seda kommentaariumis!

Ps! Märgi kindlasti ära ka soovitud auhinna suurus!

Ma toon teile välja mõned asjad, mis mulle silma jäid, aga tegelikult ma tean, et ka teil läheb raskeks, sest noh…Valik on kohutavalt suur! Mina hakkasin loomulikult esimese asjana lasteasju vaatama…Tüüpiline.

Nunnud Adidase papud lastele, igasugustes suurustes! On ju lahedad? Hinnaks 32.95 (SIIN).

Jälle ühed Adi papud, neid on kahjuks ainult suuruses 24, aga nii vahvad onju! (Leiad SIIT)

Mul on Marile eelmisest aastast kombekas alles, aga see on vist talle väike (peakski proovima). Täna arstil selgus, et preili on juba peaaegu 90cm pikk, seega oleks vist uut kombet vaja. Need tunduvad ju nii ilusad, eks? (Leiad SIIT)

Ühesõnaga, ärge arvake, et seal vaid lasteasju on. Seal leidub kõike! Meestele, naistele, lastele. Alates spordipesust, lõpetades talvejopedega, nii et varuge aga aega ja hakake SportEst kodukat lappama!

Head loosiõnne ja võitja loosin juba välja nädala pärast!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

450 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist