LAPSED Rasedus

lugu sellest, kuidas ma rasedaks jäin

14. märts 2016

Lühike lugu oleks vist see, et tegime seda vanainimeste asja ja siis seemnerakk ja munarakk ühildusid kaunisse sümbioosi ja kukkus kasvama meie teine ilmaime. Kui ma aga natukene pikemalt asja räägin, siis neljandal veebruaril oli see päev, mil ma viisin Mari lasteaeda ja mul tuli pisar silma. Lisaks olin ma too öö unes kalapüüdmist näinud. Kuna ma seda blogis ka mainisin, siis kirjutasid mulle osad kommentaatorid, et kalade unes nägemine tähendab rasedust ja raudpolt olen mina ka rase. See tundus mulle üsna võimatu, sest ma olen sügisest saadik olnud üsna kursis oma ovulatsioonide ja muu säärasega, seega teadsin ma täpselt, et ovulatsioon oli olnud 29 jaanuar ja kuna sellest oli möödas vaid 5 päeva oli väga mõttetu testi teha, sest no mis test näitaks mulle viie päevaga rasestumist?

Möödus tunnike.

Ma läksin vannituppa ja krahmasin sahtlist testi. Neid oli mul seal muuseas mingi 12 tükki, sest kuu varem olin ma suure hurraaga apteeki jooksnud ja need endale kokku ostnud. Ainult et see kuu läks nii, et see hetk kui ma uksest sisse astusin, hakkasid mul päevad. Seega jäid nad sinna sahtlisse uut kuud ootama. No ja nii ma seal seisin, test käes, ja juurdlesin, kas sinna peale pissida või mitte.

Lõpuks lõin käega ja otsustasin mitte lolli mängida. Teate kui suur pettumus on pidevalt neid negatiivseid rasedusteste teha? Jubee-ee-eee tüütu! Me ju otsustasime teise beebi hakkama panna kohe peale pulmareisi ja seetõttu olen ma neid kuid üle elanud küll, kus ma loen oma viljakamaid päevi üles ja siis ootan, millal saaks juba testi teha ja siis sa ootad põnevusega need 5 minutit ja … ei essugi. Negatiivne. Muidugi sa proovid mõne päeva pärast veel, aga see on IKKA negatiivne ja siis tuleb juba selline kass peale ja pähe tulevad mõtted, et kas mul on midagi viga ja äkki ma ei jää MITTE KUNAGI rasedaks ja muud sellised asjad. Ja ma lihtsalt mõtlesin, et kui ma endale selle pettumuse valmistan, siis mõnel teisel päeval, siis kui oleks mingigi võimalus, et test üldse positiivset näitaks.

Nii panin ma selle testi kenasti sahtlisse tagasi, et 10 minutit hiljem see siiski sealt välja kraapida. Teste on mu ju jalaga segada, asi siis üks “ära raisata” mõtlesin ma.

Kui kenasti topsi pissitud ja kõik toimingud tehtud, suskasin ma selle riba sinna topsi ja jäin ootama. No viite minutit just ei oodanud, aga mingi paar mintsa ikka. Ei midagi.

“Nojah, nagu ma arvasingi!” üritasin ma ennast lohutada ja teeselda, et ma ju nagunii ei oodanud midagi ja läksin elutuppa tagasi diivanile vedelema. Selline kass tuli peale – pidin ma seda lolli testi tegema, oleksin ju võinud veel nädalakese põnevusega oodata ja mõelda, et what if.

Umbes viis mintsa hiljem helistasin ma sõbrannale, et oma kurba saatust halada. Valisin numbri ja ta jõudis just vastu võtta, kui ma parasjagu köögist tahtsin midagi võtta ja seetõttu vannitoast mööda kõndisin. Kuna test vedeles ikka kraanikausiserval, siis ma otsustasin selle lollaka üldse ära visata. Mida ta passib seal ja on negatiivne, eksole. Kui ma testi pihku haarasin, pobisesin ma Kadile: “Oota, ma helistan sulle kohe tagasi!”, panin testi lauale ja saatsin talle pildi.

screen-5215219

Ja kuna mina ka nägin, aga see test nii näruselt heledat triipu näitas, siis ma tegin kohe kaks testi veel peale, mis mõlemad teise triibukese ette manasid. Ei no selge laks! Siis ma jupp aega nutsin, naersin, nutsin uuesti, hakkasin kartma, hakkasin rõõmustama, helistasin Triinule, nutsin veel ja siis… läksin trenni.

Kuna ma Kardole FBis öelda ei tahtnud, siis mõtlesin ma oma suurepärase uudisega koduni oodata. Seega kui ma siis koju jõudsin, kepslesin ma hirvegalopil temani ja presenteerisin oma teste. “No selle pärast see prügikast neid rasedustesti pakke täis oligi,” nentis ta.

Nagu KAMMOON! Ma panin isegi kaamera filmima, et saada sellist reaktsiooni, nagu filmides on, kus mees röögatab, et: “OMG HONEY? REALLY?” ja siis me oleks pidanud minu stenaariumi läbi veel natukene põlvili maas härdusest nutma ja muud sellist. Aga ei. Ainult kommentaar asjade kohta prügikastis.

No ja siis ma muidugi sisisesin, et miks sa, raisk, prügikastis tuhnid ja minu üllatust rikud, kui ta kurvalt vastas: “Aga neid oli nii palju, et mitte märgata…”. Nojah, ise ma tegin kolm testi ja panin need köögi prügikasti. Aga noh, ÜLLATUS see sellegipoolest ei olnud, sest me oleme sellest rääkinud keskmiselt seitse kuud, nii et varem või hiljem pidi see ju juhtuma ka.

Kuna ma olen seda saladust nagu jubee-eee-ee kaua hoidnud (kuu ja 10 päeva, mis minu puhul väärib maailmarekordimedalit) siis ma ei mäletagi, mis kõik vahepeal juhtunud on. Noh ma olen nutnud täiega ja iga asja peale, ma olen taltsutamatult iiveldanud, ma olen omaette õndsalt naeratanud, ma olen tundnud hirmu ja ootusärevust ja paanikat ja põhjatut õnne ja kõiki emotsioone, mis maailmas olemas on, korda kaks.

Sest minus on lõpuks midagi head!

12806024_10153971015309911_6260527385219693251_n-2989136

Tänaseks on siis see kurepoeg kasvanud 9 nädala vanuseks ja tema tähtajaks eeldatakse muuseas 18. oktoober, mis oli ka Mari oodates mu esialgne tähtaeg. Mari puhul sai KV uuringus uueks TA’ks 14.10 ja selleks see jäi lõpuni, kuni ta siis 10.10 lõpuks pea välja pistis. Ja ülejäänud kere ka…

Ja täpselt nagu Mari puhul, on ka selle prääniku KV aeg 1. aprill. See oli ka see päev, kus ma plaanisin teile rääkida, aga ausalt, ma ei suutnud seda enam enda sees hoida. Ma ei usu ära sõnumisse või muusse sellisesse, küll aga usun ma sellesse, et ma plahvatan varsti, kui ma ei saa teile rääkida sellest, kuidas me Kardoga filme vaadates nüüd koos nutame nagu vanamutid ja kuidas on üheaegselt võimalik süüa sefiiritorti ja heeringat peale haugata. Ja kuidas ma ei ole suutnud viimased nädalad trennis käia, mitte selle pärast, et ma ei viitsiks või ei tahaks, vaid et mu vererõhk koliseb nii madalaks, et ükspäev minestasin lausa ära ja üsna nadi on nii elada, kui pea käib pidevalt ringi ja silme eest virvendab. Ja lisaks see kontimurdev uni! Kes oleks võinud aimata, et on täitsa võimalik magada 15 tundi päevas ja ikka unine olla. Ei mäleta küll sellist asja Mari ootusajast. Ei tea, kas asi on vanaduses?

Aga ma päris ainult halada ka ei taha, sest ma tahaks teile rääkida, et tundub võimatu, et päevad nii aeglaselt mööda lähevad ja sellest, kuidas elu tundub nii imeline ja täiuslik ja hea. Ja need korrad, kuidas inimesed kirjutasid mulle kommentaare, et ma lausa säran oma fotodel, siis uskuge mind, ma kihistasin pihku ja mõtlesin, et oiiiiiii kuidas ma vaid säran, kui te vaid teaks! Noh, nii palju, kui mul seda siin iiveldamise ja muude asjade kõrvalt mahti teha on.

Vot nii. Jäite ilma dramaatilisest teatamisest ja esimese aprilli naljast ja kõikidest lahedatest asjadest. Aga enamik lahedaid asju on vist alles ees 🙂 Näiteks 8. aprillil lähen ma Dr. Šoisi juurde, et ta kinnitaks mulle veelkord, et kõik on kõige paremas korras ja nagu tema puhul kombeks, ka 90% tõenäosusega saan ma siis teada ka beebi soo.

avril1-1-5794508

Ma ei oska kuidagi muud moodi seda postitust lõpetada, kui BE COOL öeldes 😀

Loe ka neid postitusi!

119 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kristi 17. märts 2016 at 13:29

  Palju õnnnne, väga tore uudis! :):)
  Imelik, et see kuskile delfisse või
  kuskile pole veel sattunud 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. märts 2016 at 13:31

   See on igal pool juba ära olnud 😉

 • Avatar
  Vasta mäkukoll 16. märts 2016 at 18:39

  Kuidas sa julgesid selle avalikuks teha, pole ju veel 3 kuud möödaski..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. märts 2016 at 18:54

   On kuskil garantiikiri, et kui ootad täpselt 3 kuud, et siis …. ei juhtu midagi?

 • Avatar
  Vasta G.K 15. märts 2016 at 22:56

  Palju õnne!!

  Mul on 12.nädal ja tähtaeg on 22.september, üpris
  lähestikku. Ja ka minul on hull väsimus koguaeg. Eks
  see ole see rasedus ja kevadväsimus kokku.
  Aga ole tubli ja head kosumist.

 • Avatar
  Vasta Liivi 15. märts 2016 at 20:40

  Armas uudis. Palju õnne ja kerget rasedust! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mia 15. märts 2016 at 15:10

  Mingi päev just mõtlesin, et
  trennipostitusi ei ole ammu olnud, et
  raudselt Mallukas rase 😀 Palju õnne
  teile!

 • Avatar
  Vasta Mina 15. märts 2016 at 13:51

  Palju õnne 😀

  väga lahe, nüüd saab kaasa elada. mul umbes kuu aega hiljem tähtaeg, hea näha mis tulemas, kuigi ma tean ise ka mis tulemas aga
  ikkagi huvitav näha kuidas teisel läheb 😀

 • Avatar
  Vasta meow 15. märts 2016 at 13:41

  Mina sünnitasin 4.veebruar, niiet mõlemil siis siuke
  tähtis päev 🙂 aga väga äge, hakkasin siis kahtlustama, kui
  oma sünnipäeval kaine olid 😀

 • Avatar
  Vasta Kai 15. märts 2016 at 13:31

  Suure kuhjaga õnne ja kiiret iivelduse möödumist!
  Me ootame oma esimest kahetriibulist rasedustesti juba üle kahe aasta aga seni ei midagi. Ainult sadu OV
  teste on triibuliseks pissitud edukalt 😛
  Elan siis seni sulle kaasa ja rõõmustan kõigi teiste lugejatega koos 🙂

 • Avatar
  Vasta T 15. märts 2016 at 12:12

  Niiiii äge uudis! Palju, Palju Õnne Teile!!!
  Mina sain ka 1,5 nädalat tagasi triibulise testi ning tähtaeg on novembri alguses.
  Nii põnev nüüd lugeda ja kaasa elada kui enam-vähem samal maal rasedustega. 😛
  Kusjuures ma ostsin just eelmine reede Su raamatu ja seda lugedes mõtlesin, et Sa võiksid ikka ka nüüd uuesti rasedaks jääda,
  kuna ju nii tahate beebit. Ja vot mis uudised! 😀

 • Avatar
  Vasta Kaja 15. märts 2016 at 11:55

  Palju-palju õnne! 🙂
  Minul on tähtaeg 06.09, täna saab täpselt 15 nädalat. Šois pakkus (jättes siiski endale õiguse 10% eksida) Oscar testi ajal, et
  ootan tüdrukut.

 • Avatar
  Vasta Gyn 15. märts 2016 at 11:31

  Palju õnne ja ilusat ootust! 🙂

 • Avatar
  Vasta P 15. märts 2016 at 10:20

  Krt minul oli Detsembris peetumine ja see kuu
  ka nii ootasime aga need tobedad päevad
  hakkasid hoopis 5p varem ehk ei saa me veel
  mingit beebit 🙁

  Sinu üle olen aga meeletult õnnelik, natuke
  kade ka ? Hoia siis end eks! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katri 15. märts 2016 at 10:11

  Minul on esimene rasedus ja ülehomme
  saan teada täpselt kui palju 🙂
  Tõenäoliselt 6-7 nödalakest alles ja
  tahaks kaaaa kogu maailmale
  kuulutada, Nii raske on sellist
  saladust hoida 🙁

  Palju õnne Mallukas! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katu 15. märts 2016 at 08:45

  Niiniii hea meel teie üle, palju õnne
  teile ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 15. märts 2016 at 08:20

  ???PALJU PALJU ÕNNE TEILE!!!
  Ei taha nüüd ninatark olla aga ma juba
  aimasin seda ette 😀 sa küll kirjutasid,et
  kõik see deprekast aga hoidsin teile ikka
  salamisi pöialt,et tuleks ikka veel parem
  uudis 😉
  Igaljuhul olete selle täiega ära teeninud ja
  nii tore,et Mari saab endale
  mängukaaslase. Ei oska kirjeldada kui hea
  meel mul teie üle on 🙂
  Ma küll sünnitasin 4k tagasi aga sinu
  uudise peale tahaks uuesti rase olla 😀 ja
  nägin täna öösel unes ka,et olin.
  Meil oli ka enne meie tirtsu sündi üks
  peetumine 🙁 elasime seda nii hullusti
  üle,et ei tahtnudki rohkem lapsi ja arstide
  sõnutsi poleks saanudki ??.25
  aastaselt avastati,et mul on
  polütsüstilised munasarjad ja küsiti,et
  kuidas ma varem lapsi olen saanud..??kus
  krt ma tean?võimalused veel lapsi saada
  oli mingi ravi või kuntslikviljastamine aga
  ma polnud valmis seda kaotust uuesti üle
  elama 🙁 ja leppisime,et meil on üks tore
  poiss ja olgem õnnelikud ja tänulikud
  tema üle 🙂
  Aga siis täiesti lambist pea 2 a hiljem
  tekkis mulle huulele elu esimene ohatis.
  Kurtes seda oma õele, ütles mu õde
  kohe,et lipp nüüd apteeki ja osta
  rasedustest.Mõtlesin,et õde on lolliks
  läinud?kuidas ohatis rasedusega seotud
  on?
  Aga asi jäi mind ikkagi piinama ja kuna
  päevad polnud enam peale peetumist
  regulaarsed ja neid polnud mul pikalt
  olnud siis tegin testi ära aga mitte midagi
  oodates..valus oleks ju uuesti oodata ja
  siis kaotada.
  Testil olid kaks paksu triipu :O ma ei
  teadnud isegi kui kaua ma rase võin olla
  😀 elu kammis täiesti segamini.Olime just
  Soome kolinud lapsega mehe juurde
  elama, pidin kooli minema soome k
  õppima ja nüüd siis selline uudis 🙂 aga
  lubasime mehega,et ei looda suurt midagi
  ennem kui Kõik arstid läbi käidud ja kõik
  korras on 🙂
  Kõik oli suurepärane ja nüüd on meil
  pisike Kerttu kes on meie kõigi kolme
  suur silmatera 🙂 vaata mis ringkäike
  saatus meiega tegi 😀

  • Avatar
   Vasta Riin 15. märts 2016 at 16:30

   Nii armas lugu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel 15. märts 2016 at 07:32

  ma võin ise sulle juba lapse soo öelda….poiss mis poiss 😀 sellised kõrvalnähud olid täpselt ka minul… aga noh elame näeme eks.
  igal juhul suured õnnesoovid kogu perele.

 • Avatar
  Vasta Reet 15. märts 2016 at 07:18

  Väga tore uudis. Palju Õnne kohu
  perele! MArist tuleb imeline suur õde
  ja teist Kardoga lahedad kahekordsed
  vanemad 🙂 !

 • Avatar
  Vasta E. 15. märts 2016 at 07:16

  Palju õnne!
  Mul samuti TA seal oktoobris, eelmise lapsega
  oli 05.10, tuli 17.10. Seekord TA 19.10, eks ole
  näha millal tulla otsustab. :p iiveldus on
  meeeeeletu, iga hommik oksendan sappi
  jnejne, eile oksendasin terve päeva. Ja see
  väsimus, eriti praeguse 1a5k poisi kõrvalt…

 • Avatar
  Vasta monsa 15. märts 2016 at 06:35

  Nii äge! Palju õnne!
  Tahtsin Sulle kirjutada just mingi hetk ,et pean sellest kõhnumisprojektist loobuma. Mul on tähtaeg 13 oktoober 🙂
  Koguaeg on pohmelli tunne,nii et ma veel oma kaua oodatud rasedust ei oska nautida täiel rinnal. Testide kohal koogutasin u
  aasta . Nii mõneski apteegis olen tuntud nägu ,et nagu kogun neid või oleks fetish pissida igal hommikul kuhugi mujale kui potti.
  Ja tahaks ka fb s rasedusega seonduvaid hädasi Ja rööme kurta 🙂 Mul on neid päris vingeid.

 • Avatar
  Vasta A. 14. märts 2016 at 23:11

  Jesssssssssssssssssssss ma olen nii õnnelik 😀

 • Avatar
  Vasta daria 14. märts 2016 at 23:01

  Juhuu, mina olingi see kala peal ennustaja. Ütlesin ju, et
  asi toimib! Õnne Sulle ja Sinu imelisele perele 🙂

  • Avatar
   Vasta MP 15. märts 2016 at 09:22

   Hmm… kus te kõik seda võtate, et
   unes kalade nägemine tähendab
   rasedust? Kui unenägude seletajaid
   vaadata, siis seal ei ole mitte
   midagi sellist kirjas, vaid kalade
   unes nägemine tähendab hoopiski palju
   teisi asju. 🙂
   Oleks huvitav teada küll.

   • Avatar
    Vasta daria 15. märts 2016 at 15:33

    Vene ebausk! Teaduslikid põhjendused puuduvad 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 15. märts 2016 at 15:37

     Mina kuulsin ka alles nüüd esimest korda 😀

 • Avatar
  Vasta Aliis 14. märts 2016 at 22:24

  Scrollisin siin ikka üles ja alla ja otsisin kohta, kuhu linnuke või laik kirja panna! Mõni ikka oskab nii hästi sõnu ritta seada! Palju
  õnne ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Ell 14. märts 2016 at 22:23

  Wiiiii!!!! Kas tänasega on täpselt 9 nädalat?
  Paljupalju õnne!!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 22:26

   Ei tea öelda, see oleneb UH masinatest ja mõõtjast, aga no 9 umbes jah 🙂

 • Avatar
  Vasta H 14. märts 2016 at 22:02

  Ma juba selle ootamise postituse juures mõtlesin, et ilgelt kahtlane 😉 S.t. et pealkirja nähes mõtlesin, et kas tõesti lõpuks ja siis alt
  juttu lugedes ei saanudki teada:D Aga palju, palju õnne!!!

 • Avatar
  Vasta Ann 14. märts 2016 at 22:02

  Ma ei tea miks….aga see uudis tekitas minus nii hea ja
  sooja tunde 🙂 ju ma vist siiralt elan kaasa teile… 🙂 palju
  õnne, lapsed ongi kuldaväärt 🙂

 • Avatar
  Vasta Mia 14. märts 2016 at 22:02

  Oi palju õnne!! 😀

 • Avatar
  Vasta A 14. märts 2016 at 21:58

  Väga väga äge uudis!! Mind huvitab mis Mari asjast
  arvab ja kuidas tema sellele reageeris? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 21:59

   Eee… Ma arvan, et Mari ei tea, mida see tähendabki 😀

   • Avatar
    Vasta Diana 15. märts 2016 at 07:41

    Oota kui kõht kasvama hakkab ja siis saab Mari ka aru.
    Enda kahesele rääkisin algusest peale, et tita kõhus aga
    nüüd kui nädalaid juba 28+ käib ja patsutab ning
    musitab vennat. Üritan teda ikka võimalikult palju
    sellesse titendusse kaasata, näitan talle alati, kui mõne
    riidehilbu taas ostnud olen ja räägin kui jälle mõne
    räige hoobi kõhtu saan 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 14. märts 2016 at 21:57

  Ma just loen au raamatut ja seal sa kurdad ka
  väsimuse üle paidevei 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 14. märts 2016 at 21:47

  No nii ägeeeeee ikka 😀
  Palju õnne veelkord ja imelist ootamist!

 • Avatar
  Vasta Kristi 14. märts 2016 at 21:44

  Palju-palju õnne! Samas olen ka nii kade, ise proovime juba augustist, aga seni ei midagi…..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 21:57

   Ma tean, mida sa tunned, aga pea vastu!

 • Avatar
  Vasta G 14. märts 2016 at 21:26

  Hehe, ma olin see õnnelik, kes
  detekiivi ei pidanud mängima ja
  juhtusin kuulma, kuidas sa Järve
  Selku poejärjekorras kõva häälega
  juba järgmisel päeval rõõmustavat
  uudist rääkisid 🙂 Palju õnne ja
  rõõmu rasedusest ja perelisast!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 21:29

   Haha, issand, kellele ma sellest siis rääkisin 😀

 • Avatar
  Vasta Ellika 14. märts 2016 at 21:25

  Väga hea meel teie üle..
  Ma isiklikult ei aimanud üldse et rase olen kuigi ju
  ootasin teist ka esimeset rasedusest sain teada alles
  5ndal kuul .müstika kuna kõik oli nii nagu pidi ja arsti
  juures ei old kah mingit märki et rase
  .teise lapse puhul ytles mees et kle imelik et sul hiljaks
  jäänd aga kuna koguaeg ebaregulaarne menses siis
  noh ei old märkimist väärt kui senini et otsustasin
  siiski uurida ja 14.veebruar.2015 hommik tegin testi ja
  head sõbrapäeva oligi positiivne..kuigi e3lnevad
  korrad negatiivseks osutund ..aga kohe seekord
  täpne..lahe ..hea sõbrapäeva kink mehele ..pole
  elusees näind et mees vahetaks näos värve nagu
  kameelion algul valge nagu lubi siis kui poindile pihta
  sai siis oli kerge roosa ja siis jumala punane ???
  aga 10 oktoober sündis siis tütar 55cm pikk ja 4.236
  kg kaaluv nunnukas ?EDU ja jaksu teile lahe…

 • Avatar
  Vasta Ty 14. märts 2016 at 21:24

  palju õnne! Elan teile kaasa nagu esimene kordki! PS! Üks äge mutt kirjutas rasedusest raamatu – soovitaksin endale ka osta ja
  läbi lugeda! :D:D:D

 • Avatar
  Vasta Sigrid 14. märts 2016 at 21:23

  Palju palju õnne Teile! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 21:24

   Aitäh 😀

 • Avatar
  Vasta J. 14. märts 2016 at 21:17

  Palju õnne! Sellised uudised on alati
  nii meeldivad (ei loe isegi see, et
  sa inimest reaalselt ei tunne) 🙂
  Äkki sünnib teile poiss ja saadki
  Johannes Endel nimeks panna – see oli
  vist see suure tähendusega nimi su
  jaoks? Minu meelest armas mälestus
  arvestades kui palju sa pappast
  kirjutad (need mu jaoks kõige
  meeldivamad ja siiramad postitused
  sinult olnud, kus sa pappat mainid 🙂
  kuidagi kõnetavad)! Kuigi kaks
  tüdrukut oleks ka väga
  “blogimaailmale” kohane 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 21:25

   Johann Endel* aga jah, mul ausalt pole mingit eelistust! 😀

  • Avatar
   Vasta Skorpaneiu 14. märts 2016 at 21:28

   Palju palju õnne ka minu poolt!
   Aga mina arvan, et tuleb tüdruk ja
   arvan seda seepärast, kuna tal ju
   iiveldab. Poissi oodates ei pidanud
   ajama iiveldama, kuigi alati see
   paika ei pea ja päris nii vist ei saa
   võtta? 😀 Aga jään ikkagi oma
   arvamuse juurde, et tuleb väike plika. 😀

   Palju palju palju õnne veelkord Teile!

   • Avatar
    Vasta Sandra 14. märts 2016 at 22:26

    See jutt iiveldamise kohta küll paika ei
    pea ? Kui ma poissi ootasin,siis
    oksendasin ma 9 kuud järjest,IGA
    PÄEV,vahel ka mitu korda
    päevas.Oksendasin ka isegi enne
    lõikusele minekut.Siiani naeran,et kui
    peaks kõhugripp tulema kallale koos
    oksendamisega,siis pole probleemi,ma
    selle teemaga juba vana sõber.?

   • Avatar
    Vasta palju õnne 15. märts 2016 at 13:34

    ei pea paika iiveldamise jutt. Mul
    esimese poisiga iiveldas kergelt,
    teise poisiga oli wc – pott mu parim
    sõber, kui oli tüdruk oli nii ja
    naa…nagu oleks iiveldus ja nagu mitte.

 • Avatar
  Vasta P 14. märts 2016 at 21:17

  Oh, nii tore, palju õnne teile! See on nii tuttav tunne,
  et nagu muuseas enne äraviskamist vaatad veel korra
  testi ja seal see on – õhkõrn teine triip :D. Mina seda
  “kuivamistriipu” muidugi kohe tõsiselt ei võtnud, kuigi
  väga ootasin, ja pidasin veel kõva peo samal õhtul
  maha. Aga mingi imelik tunne jäi sisse, nii et tulid uued
  testid ja uskumatu õnnetunne. Mul tähtaeg augusti
  lõpus, esimene laps. Imelist ootusaega ja tore, et
  hakkad nüüd jälle beebijutte ka kirjutama :).

 • Avatar
  Vasta Kristi 14. märts 2016 at 21:13

  Ma ulun nagu lollakas . Mul on nii heameel sinu üle .
  Hoian pöidlaid varbaid, et kõik hästi läheks lõpuni sul
  ☺ kuna viimasel ajal on neid rasedusega kurbi
  sündmusi palju ja ise elasin ka üle alles ..
  No palju õnnne sulle su mehele ja marimummile ka ?
  Beebid on nunnud ?

 • Avatar
  Vasta Liisu 14. märts 2016 at 20:58

  Nii lahe. Palju õnne ja muretut
  kõhukasvatamist.

  Mina oma viimase raseduse sain ka nn unenäo
  järgi teada. Need samused kalad tiigis ja ma
  püüdsin neid. Lisaks ka kohe soo, sest minu
  nähtud kalad tähistasid poissi. Ega ma ka
  einuskunud. Ja testi tegin ka ikka alles siis kui
  päevad olid pea kaks nädalat hiljaks jäänud .
  Ka esimese raseduse sain varakult unenäo
  kaudu teada 😀 Seega me kalad eriti
  20.veebruari kalad peaks neid unenägusi ja
  muid “ettekuulutusi” uskuma ja tähelepanema
  😉

 • Avatar
  Vasta Katrin S 14. märts 2016 at 20:55

  Oi kui lahe! Palju õnne! 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta J 14. märts 2016 at 20:54

  Palju palju õnne. Meie peres kukkus ka vahvalt välja see laste tegemine poiss 15. Veebruar, kaksikud
  plikad 18. Veebruar ja mehel on 8. Veebruar sünna 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 14. märts 2016 at 20:52

  Palju palju õnne!! Super uudis! Olete ikka
  nuntsikud küll 😉

 • Avatar
  Vasta Kärt 14. märts 2016 at 20:47

  Juuhuu! Palju õnne! 🙂 Saame koos rasedad olla! 😀 Kuigi ma
  pudenen ennem 😀

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 14. märts 2016 at 20:46

  Lihtsalt nii tore uudis! Palju, palju õnne! 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrit 14. märts 2016 at 20:42

  Palju õnne teile!

 • Avatar
  Vasta g 14. märts 2016 at 20:39

  Oo, suured suured õnnesoovid! Nii tore on lugeda selliseid uudiseid. Ise üritame ka teist last saada hetkel, siiani ei ole
  õnnestunud, aga noh, kui aeg on õige, küll ta tuleb. PALJU ÕNNE!

 • Avatar
  Vasta Eliache 14. märts 2016 at 20:38

  Kas oled sellele ka möelnud, et kas sooviksid,
  et teine laps sünniks samal päeval mil Marigi, et
  oleks mõlemal samal päeval v siis mitte?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:45

   Ma ei tahaks küll, et neil samal päeval sünna oleks. Iga laps tahab ju, et sünnipäev TEMA päev oleks 😀

   • Avatar
    Vasta M 14. märts 2016 at 21:02

    Ei tea midagi, meil on õega kolm aastat vahet aga sünnipäev samal päeval, ja väiksena arvasime, et kõigil õdedel-vendadel
    ongi alati ühel päeval sünnipäev. See tundus kuidagi nii loomulik, et muidugi on meil korraga sünnipäev, ja üldse ei igatsenud
    seda ENDA päeva taga 🙂

    • Avatar
     Vasta Riin 15. märts 2016 at 16:34

     Meil on õega 3 päeva vahet ja mind väiksena
     häiris see jubedalt, praegu enam ei häiri,
     lihtsalt peab kokku leppima, kes kunas peab 🙂

 • Avatar
  Vasta Jana 14. märts 2016 at 20:38

  Palju palju õnnne ja ilusat ootusaega, minul varsti saab see ootusaeg läbi ma pudenen järgmine kuu juba,
  aga usu kõik läheb lõpuks hästi kui ise sellesse usud 🙂

 • Avatar
  Vasta Merli 14. märts 2016 at 20:36

  Nii lahe!! Eriti kui inimene on nii kaua midagi oodanud ja siis see hetk ükskord kätte jõuab! Õnnitlused suured tõesti 🙂
  Mõtlen siin lihtsalt, et kui huvitavalt kaks ühtemoodi ärevil poolt on nende testikestega, ühed kardavad teist kriipsu ja teised
  kardavad, et ei ole teist kriipsu 😀

 • Avatar
  Vasta pohlake 14. märts 2016 at 20:35

  Jess…mul on Marivanune tütar ja
  12.aprill saan teise soo teada.
  Hoiame pöialt!

 • Avatar
  Vasta Kertu 14. märts 2016 at 20:34

  Appi, ma jätsin pooled su lõigud vahele, et lõppu ruttu jõuda ja aru saada, et see ei ole mingi vana postitus või mingi jama. Nii nii
  äge! Palju palju õnne sulle! 🙂

 • Avatar
  Vasta allukas 14. märts 2016 at 20:34

  Palju õnne teile!

 • Avatar
  Vasta Kelly 14. märts 2016 at 20:34

  Mulle tundub,et elu24 jälgib iga su hingetõmmet, et uudis JUBA üleval on! 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 14. märts 2016 at 20:28

  Armas Mallu!
  Ilusat rasedust sulle ja head söögiisu
  kasvamist 🙂 Kannatlikku ja rahulikku meelt
  Marimummi kasvatamisel.Korralikku
  kosumist ka kõhubeebile ja üks kalli ka
  sulle,mis siis,et sulle kallistada ei meeldi!
  Sa oled ikka üks ilus Naine!

 • Avatar
  Vasta E 14. märts 2016 at 20:24

  No selle uudise peale ei oska midagi muud kosta, kui, et Palju õnne ja hoia end! Tore, et Mari-Johanna
  saab nüüd mängukaaslase. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 14. märts 2016 at 20:23

  Niiiiiiiiiiiiiiii lahe!!! Palju-palju-palju õnne ja musisid ja kallisid ka! 😉

 • Avatar
  Vasta Karks 14. märts 2016 at 20:23

  palju õnne! ma ka oktoobrika ootel 3.10:) poja mul ka
  oktoobrikas 21.10.2014

 • Avatar
  Vasta elex86 14. märts 2016 at 20:23

  Jeiii, palju õnne veelkord! 😉

 • Avatar
  Vasta Helen 14. märts 2016 at 20:22

  Palju õnne Teie perele! Beebiuudised vaid
  rõõmustavad! Endalgi paari kuu pärast uus maimuke
  tulemas.. (nii põnev! 🙂 )
  Et kõik superhästi ja ladusalt kulgeks! 😉 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 14. märts 2016 at 20:22

  Hästi hästi palju õnnesid Teie armsale perele,õnne Sinule,Kardole ja Marile 🙂

 • Avatar
  Vasta L 14. märts 2016 at 20:20

  Palju õnne!
  Teeb meele rõõmsaks ja samal ajal veidi kurvaks(a rohkem ikka rõõmsaks 😉 , et vähemalt teistel edeneb
  mugude tootmine paremini kui endal. Sellised uudised annavad lootust juurde, ole tubli!

 • Avatar
  Vasta Marii M 14. märts 2016 at 20:20

  Palju palju õnne :)! Suuuurepärane uudis :)!

 • Avatar
  Vasta A 14. märts 2016 at 20:19

  Õnnitlused, kaua tehtud kaunike? Meie peres oodati
  teist rasedust mitu aastat, tegin iga kuu mitu testi ja
  kui olime lootust kaotamas, tuli positiivne test…Enne
  seda toimusid suured elumuutused, positiivsuse poole
  muidugi.Varstivarsti juba sûnnitama?

 • Avatar
  Vasta monika 14. märts 2016 at 20:19

  Jeiiiii Mallu , ühesõnaga hoian näpe- varbaid ja kõike muud et 18 okt saad titte oleks mulle ka synnipäevaks hea kink 🙂 Mina
  kusjuures sain oma heleda triibu 3 pva tagasi ja ootan nädalakese siis ka kappan arstle 🙂

 • Avatar
  Vasta käta 14. märts 2016 at 20:18

  Ma ei oska midagi ilusat öelda 😀
  Mu armas rasedake

  • Avatar
   Vasta käta 14. märts 2016 at 20:18

   Peale selle et I TOLD YOU SO!

 • Avatar
  Vasta Laura 14. märts 2016 at 20:17

  Palju palju õnne Mallu, nii armas, et Mari saab omale
  mängukaaslase(või mitte :D), palju edu kõiges mis
  tulevikus tuleb! :))

 • Avatar
  Vasta K 14. märts 2016 at 20:16

  JESS, MALLU! Palju õnne! 😀

 • Avatar
  Vasta sandra 14. märts 2016 at 20:16

  omg ma ei tea kas ma olen mingi sensitiiv või ei aga… ma teadsin seda! 😀

 • Avatar
  Vasta Jaanika 14. märts 2016 at 20:16

  Palju, palju õnne uue perelisa üle,
  oled tubli naine olen kõiki su
  blogisid lugenud ja loen ka edaspidi
  edu ja jõudu ning jaksu kõiges !! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 14. märts 2016 at 20:16

  Palju õnne 🙂 Tõesti oli tore seda uudist lugeda 🙂

 • Avatar
  Vasta K 14. märts 2016 at 20:15

  Oh nii vinge 🙂 Palju õnne!

 • Avatar
  Vasta Ann 14. märts 2016 at 20:13

  Minu esimene laps sünnib juulikuus lootuste järgi ..ja mul on tervise mured,et kui jalutan siis rinnus tekib raskustunne ja mitu
  korda on pilt järjest pimedamaks läinud,õnneks olen suutnud ennem kükitada või istuda kuhugi pole veel täitsa ära minestanud .

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:16

   Mul juhtus see jube ootamatult, sest ma isegi mitte ei kõndinud 😀

 • Avatar
  Vasta ML 14. märts 2016 at 20:13

  Nii lahe, palju õnne! 😀 Ja 18.10 on väga hea päev sündimiseks, ma tean, mul ka siis sünna 😉

 • Avatar
  Vasta KK 14. märts 2016 at 20:12

  APPI! PALJU PALJU PALJU ÕNNE, MALLU!!!!! 😀

 • Avatar
  Vasta Inger 14. märts 2016 at 20:11

  Juhuuuu!!!
  Palju, palju õnne ja kõike muud head! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mallu 14. märts 2016 at 20:10

  Jeee! Mallu !!! Palju õnne ! ?????

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:11

   Aitäähhh 🙂

 • Avatar
  Vasta Ma 14. märts 2016 at 20:10

  Kas sa nyyd saadad oma ylejäänud
  testid smartpostiga mulle palun?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:11

   Ma kahjuks tegin nad kõik esimese nädalaga ära, et KINDEL olla 😀

   • Avatar
    Vasta Ma 14. märts 2016 at 20:12

    Faking hell. Pole võimalik 😀 hahahahaaa

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:13

     Ma pean tunnistama, et ma isegi ostsin mõne juurde 😀

     • Avatar
      Ma 14. märts 2016 at 20:20

      Hahahahhaaaaa apppiiiiii ??
      Teeme seda homovärki nyyd jälle ??

 • Avatar
  Vasta Killukaz 14. märts 2016 at 20:10

  Palju Õnne!!!Nii tore uudis:)))Imelist ootamist♡

 • Avatar
  Vasta Keidy 14. märts 2016 at 20:10

  Wauuu, nii super uudis ??? Mega palju
  õnne teile Kardoffeliga ??????

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:11

   Jee, tänuud!

 • Avatar
  Vasta T 14. märts 2016 at 20:10

  Paljuuu paljuuu õnne armas Mallukas!

 • Avatar
  Vasta L 14. märts 2016 at 20:10

  Palju õnne! Tõest südantliigutav oli lugeda, et juba nii kaua tahtsite teda, mitte, et ups, juhtus. Väga tore, palju jõudu ja jaksu!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:10

   No ma ei ütleks nüüd, et need upsid sugugi kehvemad on, teine on ka päris mõnus präänik, mis siis, et ups 😀

 • Avatar
  Vasta Kreete 14. märts 2016 at 20:09

  Omaigaad… Niiiiiiii äge! 😀 Paljupaljupalju õnne teile!:)

 • Avatar
  Vasta Kelly 14. märts 2016 at 20:09

  No sõnad on üleliigsed praegu , ei oska midagi tarka kosta , lihtsalt ülisuur rõõm Teie üle 🙂

 • Avatar
  Vasta Getri 14. märts 2016 at 20:08

  NII LAHE! Ja nii tore, ausalt!

  Palju õnne Sulle!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:10

   Aitäh, lahe on jaa 🙂

 • Avatar
  Vasta Janne 14. märts 2016 at 20:08

  Mul kaaaaa päevade järgi 18.10 tähtaeg ja arvuti järgi
  13.10 😀
  Täna sai 9 nädalat täis 😛
  Niiiii äägeee !!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:10

   No siis me oleme sinuga ikka väga ühes paadis. Tule meie salajasse fesarigruppi ka siis 😀

   • Avatar
    Vasta P.K. 14. märts 2016 at 20:25

    Ma sooviksin ka tulla sinna gruppi kui
    võimalik. Mul oli peetus oktoobris ja nüüd
    olen uuesti rase. Täna sai 10 ndl. 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:37

     Lisa mind FB sõbraks, siis saan lisada 🙂

   • Avatar
    Vasta Janne 14. märts 2016 at 22:26

    Ma ei leia sind fessarist , vnh su õiget kontot 😀

 • Avatar
  Vasta H 14. märts 2016 at 20:07

  Äge! Palju õnne!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. märts 2016 at 20:09

   Aitäh!