Ilukraam

juuksed tumedast heledaks ühe päevaga?

20. aprill 2016

Mõnikord tuleb mul selline mõte, et tahaks teistsugune välja näha. See mõte tekib vist aeg-ajalt kõigil naistel, kas ei? Igatahes pöördun ma alati nende mõtetega Decoris Showroomi poole, sest just seal töötab imejuuksur Sarita. Olin nende Facebookist lugenud kiidusõnu, kuidas keegi Saritat tänas ühe päevaga ta juuste tumedaks heledaks värvimisel. Ühe päevaga? Me oleme vist kõik kuulnud, et ühe päevaga ei tohi iial juukseid heledaks üritadagi saada, sest muidu on su juuksed lõpuks üks kuhi katkiseid heinu.

Seega olin ma üsna skeptiline, kui ma Ericalt küsisin, et mis ta arvab, kas see oleks mõeldav ja tema vastas, et tavai, panen sulle kolmapäevaks aja kirja, varu ainult korralikult aega, sest kuna me ei taha juukseid rikkuda, tuleb vahepeal teha mitu juuksehooldust. Too hetk ma veel ei teadnud, et “korralikult aega varumine” tähendab kuus tundi juuksuris istumist, aga sellest natukene hiljem.

Täna hommikul ärkasin ma üles ja vaatasin peeglisse. Äkki ma ei peaks ikka juuksurisse minema? Mulle tundus, et ma näen juba pruunide juustega täitsa nitsevoo välja ja äkki olen ma pärast juuste blondeerimist tõesti kuidagi koledam või võitlen oma kuivanud heinadega veel pool aastat. Ühel hetkel mõtlesin, et no tulgu mis tuleb. Ma ei uskunud, et Sarita mulle valetaks, et see on võimalik ja mind mingisuguste kuivanud rootsudega koju saadaks. Seega võtsin julguse kokku ja mõtlesin, et kui mulle hele ei meeldi, saan ma ju heledast alati mingi laheda erksa toonini minna või äärmisel juhul tumedaks tagasi. Proovida tuleb ja minu õnneks on ka Sarita selline hulljulge eksperimenteerija. Selline oli siis mu juuksetoon enne igasugust toimetamist.

enne

Seega istusin ma kell 10 salongi maha ja nõnda sain ma pähe enda esimese laari blondeerijat, peale mida pidin ma lihtsalt istuma ja ootama, kuni see oma tööd teeb. Igav ei hakanud kordagi, sest ma sain lobiseda kõikidega, kes Decoris Showroomis ringi siblisid. Ja eriti suur oli mu üllatus, kui üks teine klient mu ära tundis, kui “see naine, kes selle rasedusraamatu kirjutas”. Nii lahe!

Kui esimene kord blondeerijat maha pesti, tehti mulle sinna otsa kohe Olaplex hooldus, mis pidi ka veel pool tundi peas olema, et saaks mu juukseid sügaviti niisutada ja taastada kahju, mida blondeerimine tegi. Minu õnneks ei olnud ma juukseid kaua poevärvidega solkinud ja seega oli tulemus peale esimest sahmakat värvi päris hea.

DSC_0125

Jah, juuksed olid natukene kusekollased, nagu öeldakse, aga ma olen kindel, et sellise tulemusega jäävad kõik, kes kodustes tingimustes poe värvieemaldajaga on üritanud tumedaks heledaks saada. Ma TEAN, sest ma olen ise seda teinud. Piinlik, aga tõsi. Ainukene erinevus on see, et kodus mässates olid mu juuksed pärast nagu veninud heinad. Praegu aga tõmbasin ma kätega läbi juuste ja tundsin ainult pehmeid ja hooldatud juukseid.

Mis seal ikka, kui sellele jätkus veel üks laar blondeerijat ainult otstele. Siis uuesti Olaplex, siis… oeh. Siis mul läks loetlemine sassi, sest ma isegi ei saanud enam aru, mida Sarita teeb. Mina ainult kuulekalt istusin kas peapesuosakonda või juuksuritoolile ja lasin Sarital oma tööd teha. Iga kord kui mulle tundus, et nüüd on juba ilus värv, arvas tema, et ikka on kuidagi veel kollane/hallikas/misiganes värv veel ja toimetas muudkui edasi. “Ma olen perfektsionist! Ma ei saa sinna midagi parata,” seletas ta justkui vabandades. Nagu mul kahju oleks, kui inimene tahab, et ma võimalikult hea välja näen! Allolev pilt on tehtud millagi peale teist blondeerimiseringi.

teinelaar

Ühel õndsal hetkel, kui ma olin juba viis ja pool tundi juuksuritoolis istunud, ütles Sarita, et talle tundub, et nüüd on toon ENAM-VÄHEM, ainult, et otsad ei ole veel 100% seda värvi, nagu ta tahaks. Ta proovis küll nii ja naapidi, aga juuksed lihtsalt ei võtnud enam värvi sisse. Ta ise ütles, et see võib muuseas ka rasedushormoonidest olla ja üldse mõtlesime, et jätame need vaesed juuksed tänaseks rahule ja paari-kolme nädala pärast lähen tagasi sinna, et saada ka Sarita arust imeline tulemus. Ma rõhutan Sarita arust, sest MINU arust näen ma imeline välja.

Ma ei suuda uskuda, et mu juuksed on päriselt ka tervemad, kui juuksuritooli istudes. Ma ei ole kunagi mingitel spetshoolitsustel käinud, aga täna said mu juuksed korraga vatti ja präänikut. Mulle tundub neid siidiseid kiharaid katsudes, et rohkem isegi präänikut. See oligi võimalik – ühe päevaga tumedast heledaks!

dsc_0139-4175714

Ma tahan rõhutada, et sellist tulemust EI SAA igal pool. Selle pärast väidavad ka paljud juuksurid, et see pole võimalik, sest esiteks ei viitsi nad sind kuus tundi võõbata ja teiseks ei ole enamikes salongides Olaplex juustehooldusvahendeid, mis on ühed vähestest, mis suudavad blondeerimise kahju nullilähedale viia. Seega ei maksa nüüd tormata suvalise juuksuri juurde ja öelda, et kuulge ma ühest blogist lugesin, et saab nii teha ja mina tahan ka. Kui te tõesti olete kannatamatud, siis minge pange endale aeg Decoris Showroomi Sarita juurde ja ma võin teile garanteerida ja nagu te ise piltidelt näete – te saate sellise tulemuse, nagu te tahate.

Muidugi mängib siin rolli see, et kui kaua ja millal viimati poevärvidega värvisite ja kui tume on enda juus hetkel ja mis tooni lõpuks saada tahate, aga no mina olen 100% rahul. Ma naeratasin terve tee koju, sest ma tundsin ennast nii ilusa ja noore(?) ja suvisena! Kas te kujutate ette, et mult küsiti poes dokumenti, mida pole vist sada aastat tehtud ja lisaks lõi üks mees mulle poes külge ja küsis, kas ilus tüdruk täna peole ka tuleb 😀 Mitte, et ma läinud oleks, aga mulle igatahes ei löö üldiselt suvalised mehed Rimides külge, seega ma olin üsna meelitatud.

DSC_0133

Kardole meeldib ka väga, ainult et ta ei julge mulle hästi musu teha, sest ütles, et tal on tunne, et ta musutab võõrast naist. Ongi hea, saabki ükskord rahu nendest musudest…(Nalii, ei usu, et saan). Igatahes ma ütlen, et minu hommikune mure ja kahtlused on hajutatud, sest mu juuksed EI ole katki ja lisaks tundub vähemalt mulle endale, et ma näen superhea välja ja see vast ongi kõige olulisem.

Decoris Showroomi Facebooki leiate SIIT ja sealt saate kindlasti uurida näiteks hinnapäringut ja bookida ka endale aeg, kui kellelgi on tekkinud mõte, et tahaks suvele heledamate juustega vastu minna.

ENNEPÄRAST

Kuidas teile mu uus soeng ja värv meeldib? 🙂

Loe ka neid postitusi!

109 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta A 14. mai 2016 at 12:44

  Tead Mallukas, esiteks pean ütlema, et ma sajaga naudin su blogi ja sellepärast ka järgnev tähelepanek…
  Ma siin lugesin su vanemaid postitusi, kui jõudsin välja 9.märts 2016 juurde, kust avastasin sellise laheda
  seiga: “Kui ma praegu otsustan, et oleks hea mõte juuksed ära blondeerida, siis suure tõenäosusega ma
  seda enam järgmine päev ei arva, aga mis siis. Proovida võib alati ja enamasti sünnivad proovimisest head
  asjad (või kiilaspäisus).”
  Ma lihtsalt pidin selle kohe siia kirja panema, et sa ikka ise ka näeksid, et õigus oli – proovimisest tõesti
  sünnivad head asjad!
  Aga vägevad nädalavahetust!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. mai 2016 at 12:49

   Haha, tõesti! Olen ka kunagi midagi tarka öelnud :D!

   Head nädalavahetust sullegi!

 • Avatar
  Vasta Sirli 21. aprill 2016 at 14:26

  Juukrurin viitsiks ma seda tööd teha küll, kuid paljud
  loodavad olematu raha eest sellist tulemust saada
  ning muidugi ka kujutatakse ette, et see võtab aega
  vaid paar tundi. ?
  Praegune värv sobib sulle väga, väga hästi.

 • Avatar
  Vasta Kelly Ly 21. aprill 2016 at 12:51

  Jeee, + 1 ilus blond meie seas! VÄGA ilus värv ja sulle jummala sobib!))

 • Avatar
  Vasta r 21. aprill 2016 at 11:31

  No ma räägin. Blondidel naistel on meestele mingi erakordne mõju. Ise eluaeg blond olnud, vahepeal tuli tuhin ja värvisin
  tumepruuniks paariks kuuks. Nüüd ikka blond edasi ja tunnen end väga hästi. Naiste poolt olen kogenud kadedust aeg ajalt, kui
  võõras seltskonnas olla…

  Sulle ka sobib väga!

  a ja väike fakt: aastaks 2200 on (loomulik) blond juuksevärv välja surnud.

  • Avatar
   Vasta Birx 22. aprill 2016 at 05:50

   Kadedust mille üle? Selle üle et oled blond? 😀 tule taevas
   appi, sa lihtsalt kujutad ette. Blond on ainult neil naistel ilus
   kellele see sobib ja kõigile ei sobi. Ma olen brünett ja iga
   viimane kui mees on öelnud, et minule sobib tume paremini ja
   see ikka minu värv. Ja mõjust meeste üle mul puudu ei tule 😉

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 22. aprill 2016 at 06:53

    No kust sina tead, kui paljud on või ei ole r.’i üle kadedad 😀 Laske nüüd olla inimestel, ikka hullult vaja ära susata. Mõnele
    sobib väga blond ja teine on brünetina väga kaunis, pole vaja ju kraagelda 😀

 • Avatar
  Vasta Lugeja 21. aprill 2016 at 11:30

  Tõesti väga-väga ilus, näed nii särav ja nooruslik välja. Muuseas see teeb ka Su nägu kõhnemaks 😉 Tegid hea valiku 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 21. aprill 2016 at 11:12

  Hehee, väga kift! Ausalt öeldes ma arvasin, et sulle
  sobib tume ikka paremini aga võta näpust, vägaa
  supper toob ja sobib väga ilusti! Muudab malbemaks
  sind 😉

 • Avatar
  Vasta Alla 21. aprill 2016 at 09:36

  Esimest blondipildi vaadates mõtlesin, et issand! Tule taevas appi.
  Aga siis lugesin edasi ja sain aru, et see oli ainult vahepealne tulemus 😀 ära enam nii ehmata.
  Aga tulemus on ilus, väga äge värv on tulnud ikkagi.

  Mina oma tumedate juustega, mis lihtsalt söövad värvi välja, ei saa kunagi blondiks. Ükskõik mis värvi ma peale ei pane, paari kuu
  pärast olen ikka tumepruunide juustega. Korra proovisin blondiiniks saada, ma pidin kolm korda juuksuri juures käia triibutamisel
  , sest teistmoodi lihtsalt ei saanud. Ja siis kui valmis sai, avastasin et mulle blond absoluutselt ei sobi. 😀 Ma ikka ise ka selline
  tõmmu nahavärviga ja tumepruunide silmadega. Blondi juustega nägin välja nagu tulnukas. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. aprill 2016 at 09:38

   Jah, mulle tundub ka, et blond on rohkem heledanahaliste teema, aga kindlasti annaks siinkohal mängida erinevate blondi toonidega.

 • Avatar
  Vasta Svea 21. aprill 2016 at 08:19

  Väga hästi sobib! Ja ma läksin ka raseduse ajal tumedast heledaks 😀 see vist mingi hormoonide kiiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin N 21. aprill 2016 at 08:19

  Olaplex on tõesti imeline! Sulle kindlasti juba salongis
  räägiti, et seda on olemas ka kodus kasutamiseks.
  Igal juhul tulemus on väga ilus ja nooruslik ?☺️

 • Avatar
  Vasta Katrin 21. aprill 2016 at 08:01

  ajasid mulle ka blondi-isu peale 😀
  pagan, ma ütlen!
  pean vist aja bronnima. Aga ei tea,
  kas sinu pärast seal enam üldse vabu
  aegu lähimas tulevikus saada on 😀 su
  tulemus on lihtsalt imeline!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. aprill 2016 at 08:32

   Sarita on nii usin, et ta raudselt mingi aja sulle leiaks, eks sa kirjuta ja uuri. Mina mujal sellist asja teha ei julgeks igatahes!

 • Avatar
  Vasta kätu 21. aprill 2016 at 07:23

  Minu meelest väga kaunis tulemus ja
  sobib ülihästi sulle. Kaunitar! 🙂
  Kui varem kahtlesin, kas tahan tagasi
  blondiks, siis nüüd on asi kindel,
  tahaks nüüd ja kohe!!! Kahjuks minu
  juuksed üleni blondeerimist või
  värvipesu hetkel ei kannata ja
  Olaplexi hooldust rahakott ei
  võimalda. Äkki sa saad teha mingi
  loosimise? 😛 Niiiiiniiii väga tahaks
  tagasi blondiks tagasi ilma, et
  kiilaks jääksin. 😀

 • Avatar
  Vasta Felicity 20. aprill 2016 at 22:17

  Mulle on alati meeldinud pruuni silma ja blondi juuksevärvi combo.
  Väga ilus blond toon, ainult need prillid ei sobi enam minu meelest. Liiga kurjad…

 • Avatar
  Vasta KK 20. aprill 2016 at 21:45

  Ausalt, sa näed kohe palju noorem välja! Nagu teismeline neiu 😀

 • Avatar
  Vasta Ddd 20. aprill 2016 at 21:04

  Pühaaaa püssss!!! Kui kaunis, appikene!
  Mis mõttes hele ei sobii??!!! 😀
  Vähemalt 5a noorem ( mitte, et sa enne oleks
  vana välja näinud!!) ja särav ja oeh no..väga
  ilus! 🙂
  Loodan, et sul see üle ei viska varsti, st
  muutust ei taha jälle, sest seee niii iluuuus! (
  no eks teised ka ikka sobivad hästi, aga sellest
  blondist praegu nii rabatud ???)

 • Avatar
  Vasta Annika 20. aprill 2016 at 21:04

  Kui ma neid vahepealseid blonde vaatasin, siis mõtlesin küll, et oi Mooses, mis siit nüüd tuleb 😀 Aga lõpptulemus sobib Sulle
  hästi, kohe palju paremini kui oskaks ette kujutada. Kui sellest ära tüdined, siis kujutan ette, et maasikablond võiks ka Sulle hästi
  sobida 🙂
  Peab ka nende Olaplexi asjade kohta uurima, et kus ja mis…mul on loomuliku lokiga niigi kuivad juuksed ja ükskord kui juuksuris
  blondid salgud tegin, siis sain õletuustid pähe, vaatamata igasugusele hooldusele. Nii et siiani elasin teadmisega, et blondiks ei saa
  mina mitte iiiialgi, aga väga tahaks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 20. aprill 2016 at 20:47

  Ilus! Kui julgeks, teeks isegi 😀 Aastaid tumepruun olnud. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:49

   pruuniks saaab ju alati lebolt tagasi, mis siin karta 😀

   • Avatar
    Vasta Kärt 20. aprill 2016 at 20:52

    No pärast raudselt ehmataks iga kord kui peeglist
    mööda läheks 😀 Aga peale sünnitus plaanis küll mingi
    uus sonks ja võimalik, et ka uus värv pähe keerata. 🙂
    Enne ei viitsi 😛

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:57

     Jaa, ma olen mitu korda juba olnud, et ohhooo, kes see kaunitar siin on:D:D

 • Avatar
  Vasta hohohoh 20. aprill 2016 at 20:47

  Sry, aga tume oli ikka palju palju parem. Sulle ei sobi blond. 🙁 Ei teagi miks…
  Paljud hüppavad vb nüüd kõrri mulle, a see mu isiklik arvamus.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:48

   Mis mul su kõrist, arvata võib igaüks mida soovib 😀

  • Avatar
   Vasta allukas 21. aprill 2016 at 08:32

   Nõustun, ka minu arust sobib tume pea palju paremini.
   Aga noh, peaasi, et sulle endale meeldib.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 21. aprill 2016 at 08:32

    Just nii 🙂

 • Avatar
  Vasta tairi 20. aprill 2016 at 20:13

  NIii vägev ! mul on niii hea meel , et keegi kes nagu eeskuju ikka sellise asja ära proovinud ka … tahaks ka 🙂
  väga sobib,nooruslik,värske,julge!

  kahjuks hinnd ei ole üldse teps mis sobiv:/

  kas mingit loosimängu ka võib oodata malluka poolt ?:)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:16

   Seda ma pean Decoris Showroomi käest uurima ja annan teile homme teada 🙂

 • Avatar
  Vasta Tintin 20. aprill 2016 at 20:11

  Pole varem ühtegi su postitust komminud,aga seekord ei saa mainimata jätta. et tõesti sobib sulle väga hästi blond ja juuksed
  näevad kuidagi poole tervemad välja .. super muutus !:)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:15

   No vat kus lops, et mu juuksuriskäik sinust esimese kommentaari välja pigistas :D! Aitäh!

 • Avatar
  Vasta Maris 20. aprill 2016 at 20:10

  Sa näed lihtsalt imeline välja! Väga kiidan su otsust
  heledaks minna! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:14

   Oi suured tänud 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 20. aprill 2016 at 20:02

  See toon teeb sind veel kaunimaks ja väga värske näed ka välja! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:08

   Tänud 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerttu 20. aprill 2016 at 20:00

  Vau.. kui neid vaheetappide pilte vaatasin, siis mõtlesin küll, et vaeseke, see blond ei ole kõige kaunim Mallule..
  Aga lõpptulemus, eriti see pilt, kus juuksed kinni on, on ikka väga ilus!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:58

   Ei ole, aga mis nad seal ikka uut kirjutavad, kui minu blogist või facebookist kopi peist 😀

   • Avatar
    Vasta L 20. aprill 2016 at 20:38

    Ikka kirjutavad uut. Ma sain näiteks teada, et sa peaaegu lõhkusid juukseid värvides interneti ära ja ma olen su muutusest
    hullumas. Igati informatiivne artikkel minumeelest

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:40

     Ma ei kujuta ette, mida sa selle infota teinud oleks 😀

     Ma tegelikult just uurin ühelt juristist sõbrannalt, et kui ma kirjutaks blogisse ja Fbi, et see info EI OLE meedias välja oksendamiseks, et kas nad siis ikkagi võiksid seda edasi teha :D?

 • Avatar
  Vasta Biku 20. aprill 2016 at 19:53

  Kas ma olen tõesti ainuke inimene kes ei ole sinu puhul blondist vaimustuses?? 😀 Minu arust kuidagi tumedam toon teeb sind
  rohkem erksamaks, blond teeb kuidagi plässiks.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:58

   Siiani oled jah, st ainus, kes seda välja ütleb 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidi 20. aprill 2016 at 19:52

  Väga, väga ilus! Näed tõeliselt särav välja ja
  tõesti…blondid juuksed teevad inimese ikka
  nooremaks. Peaks ka vähe heledamaks võõpama
  end 😛

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:59

   Aitäh ja mis sindki tagasi hoiab :D?

 • Avatar
  Vasta Kelly 20. aprill 2016 at 19:51

  Kõige hullem on selle asja juures see,et endal tuleb ka jälle blondi isu peale 😀 kuigi ma arvasin,et never enam ei tule aga vot siis 😀
  Ja ütlen veel kord,et sulle sobib blond niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hästi… aga aitab jutust, ma nüüd hakkan pilte imetlema ja seda ilmselt terve
  õhtu 😀 ÜLIILUS !!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:59

   JEjejjeee! Ja miks sa siis ei võiks jälle blond olla? 😀

   • Avatar
    Vasta Kelly 20. aprill 2016 at 20:03

    Arvasin,et olen nüüdseks oma õige värvi leidnud aga sina suutsid jälle kahtlema panna,et kas ikka olen…et peaks ikka
    KORRA veel blondi proovima äkki 😀 kurjam küll nohh 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:09

     Ma lähen kohe vaatan su pilte 😀

 • Avatar
  Vasta Lili 20. aprill 2016 at 19:50

  Wow selline tunne et tahaks ise ka blondiks värvida.
  Pole seda kunagi teinud ja tean et tume peaks üldjuhul
  paremini sobima.
  Aga nõustudes teistega, hele sobib sulle väga hästi! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:59

   Blondiga on see, et peab ikka nahatooniga jne klappiv värv olema 🙂 Aga tänud!

   • Avatar
    Vasta Lili 20. aprill 2016 at 21:52

    No mul juuksed loomulikult kartulid ja kulmud
    täiesti valged! 😀

    • Avatar
     Vasta Triinu 20. aprill 2016 at 22:39

     Mul sama ? aga ei julge ka heledaks
     värvida ?

     • Avatar
      Signe 21. aprill 2016 at 08:22

      Aga kulmusid saab ju veits tumedamaks toonida lasta? 😀

 • Avatar
  Vasta tiia 20. aprill 2016 at 19:42

  aga miks sult poes dokumenti kysiti,
  tahtsid viina osta v?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:45

   Mis vahet seal on, mida ma osta tahtsin :D?

   • Avatar
    Vasta tiia 20. aprill 2016 at 20:00

    no kui kirjutad et poes kysiti lausa
    dokumenti, siis jääbki lugejale vaid
    1 kysimus, kas ei myydyd alkoholi?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 20:08

     No aga miks siis ei müüdud. Küsida võib, aga kujutad ette, mul on ka dokument 😀

     • Avatar
      tiia 20. aprill 2016 at 20:30

      ega ma ei arvagi et sul pole
      dokumenti, kuid sa oled siin
      reklaaminud oma suurt kauaoodatud
      rasedust ja nyyd kirjutad et kysiti
      dokumenti et alkot osta, et need
      iagsugu rabarberijookide
      reklaammängud on suitsukate 🙂

     • Mallukas
      Mallukas 20. aprill 2016 at 20:35

      Pagan, vahele jäin. Kes välja rääkis, et ma rabarberilimonaadi pudelitest viina kulistan :(?

    • Avatar
     Vasta A 20. aprill 2016 at 20:12

     Rumal oled, äkki Mallu tahtis bingopiletit
     osta 😀
     Mitte et see üldse tõesti sinusse puutuks,
     mis oste ta teeb 😀

     • Mallukas
      Mallukas 20. aprill 2016 at 20:16

      No kui ma päris aus olen, siis ma tegelikult ostsin kaks pudelit õlut 😀

 • Avatar
  Vasta K 20. aprill 2016 at 19:19

  Issand nii võib isegi blondi tahtma hakata !! Väga
  sobib ja kuidagi naiselikumaks teeb.. !!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:46

   Aiäth 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 20. aprill 2016 at 19:13

  Wow, Mallu! Kui sa mingis postituses mainisid, et tahad blondile üle minna, mõtlesin kohe, et jumal milleks, pruun sobib nii hästi.
  Aga tõesti pean oma sõnu sööma, nii ilus ja nooruslik. Väga super!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:15

   Aitääääh 🙂

 • Avatar
  Vasta Nimi 20. aprill 2016 at 19:10

  Elu24s ka juba uudis üleval ?
  Igatahes blond sobib väga hästi ☺

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:14

   Elu24 pildivalik on väga naljakas 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 20. aprill 2016 at 19:10

  Mis jama sa siin minevikus ajanud oled, et blond sulle absoluutselt ei sobi.. imeilus ju!!! No tõeliselt nooruslik, kaunis ja kohe
  värske näed välja 😀 Hea otsus.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:13

   Ma arvasin ka, et ei sobi noh 😀

 • Avatar
  Vasta Heli 20. aprill 2016 at 18:58

  Kui blond üle viskab siis punane sobis ka sulle väga
  hästi ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 19:03

   Ma tean jaa 😀

 • Avatar
  Vasta K. 20. aprill 2016 at 18:50

  Hele on ikka imeilus! Näed väga särav ja noorem välja 🙂

 • Avatar
  Vasta M 20. aprill 2016 at 18:45

  Mitte pahapárast aga praegu on vara rãäkida et su
  juuksed on nii terved ? paar pesu ja alles siis saab
  sellest aru? peale várvimist on alati juuksed vága
  pehmed kuid hiljem tuleb see pahe válja 😉
  Kuid siiski tòesti vága kena ja hele sobib jube hásti!!
  Minu lemmik oli muidugi see kui sa roosa olid ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:51

   No mu juukseid pesti täna 100x ja iga kord ma katsusin veel enne seda ka, kui palsam/mask/hooldus pähe pandi ja kordagi ei olnud sellised vastikud ja rabedad – õnneks!

  • Avatar
   Vasta R. 20. aprill 2016 at 21:41

   Olaplex teeb imesid, tean omast käest . Olen ka palju oma juukseid värvimistega koormanud ja nüüd viimased pool aastat ainult
   koos Olaplexiga värvinud ja juuksed olid nii terved viimati aastaid tagasi , siis kui veel naturaalsed olid.

 • Avatar
  Vasta Stella 20. aprill 2016 at 18:45

  Tõesti sobib sulle ? Kui palju kogu kompott
  maksma läks? ?

 • Avatar
  Vasta janeli 20. aprill 2016 at 18:44

  Uskumatu kui iluuuus naine! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:44

   No mis sa nüüd, aitäh!

   • Avatar
    Vasta Janeli 21. aprill 2016 at 18:45

    Pluss, kui blond üle viskab, siis minu läbiaegade
    lemmik on küll sinupuhul ROOSA, see oli nii äge!
    ?

 • Avatar
  Vasta R. 20. aprill 2016 at 18:41

  Vauuu! Niiiii ilus! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:44

   Ma tänan 🙂

 • Avatar
  Vasta elex86 20. aprill 2016 at 18:41

  Ohoo, Sa näed super kena välja! Ma poleks eales uskunud, et hele toon Sulle nõnda hästi sobida võiks. (Y)

 • Avatar
  Vasta Sirle 20. aprill 2016 at 18:40

  Ilus, palju selline muutus maksma läks? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:45

   Selline muutus maksab 150-200 euri vahepeal:)

 • Avatar
  Vasta Ages 20. aprill 2016 at 18:38

  Nii ilus, nii meeldib. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:45

   Aitäh, mulle ka!

 • Avatar
  Vasta Mariel 20. aprill 2016 at 18:35

  Wow??Sulle tõesti sobib see värv väga hästi!
  Sa näed tõesti noorem välja??Sa oled lihtsalt
  võrratu??

 • Avatar
  Vasta Neiu 20. aprill 2016 at 18:33

  Max lvl püss!!!! Sobib palju paremini kui tume

 • Avatar
  Vasta Kerttu 20. aprill 2016 at 18:33

  Ma tahan ka nüüd blondiks 😀

 • Avatar
  Vasta Sinu juuste armuke 20. aprill 2016 at 18:32

  LOVE IT, niiii perf juuksetoon, et mine hulluks 😀
  Ma vist armusin su juustesse ära 😀 😀 (Y)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:36

   Aitäh! 😀

 • Avatar
  Vasta A. 20. aprill 2016 at 18:30

  WOAHH !! Super ilus, mul on endal blondid juuksed aga olen ALATI tahtnud selliseid nagu sul just on aga pole kunagi osanud oma
  juuksurile ära seletada 🙁 Kas saaks pilti, kus juuksed lahti vms ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:36

   Ma lisan postitusse ühe lahtiste juustega ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 20. aprill 2016 at 18:30

  Väga kihvt! Nüüd sooviks ka lahtiste juustega
  portreepilti ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:36

   Äkki ma homme leian kellegi, kes mind homme pildistaks 😀

 • Avatar
  Vasta engis 20. aprill 2016 at 18:30

  iluuus,super tulemus,sobib ja väga kena toon :))

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:36

   Aitäh- aitäh!

 • Avatar
  Vasta Piret 20. aprill 2016 at 18:30

  Väga ilus!

  Btw nägin sind hommikul Telliskivis… nägid siis ka
  väga super välja! 😉
  Ma hakkaks nüüd kõlakaid levitama, et Mallukas tglt
  valetab et rase on… ei näinud ma mingit titekõhtu ega
  pekki! 😀 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:35

   Oi Piretike, öelnud siis inimesele tere. Vot kui hea, et ma siin mai tea, viinapudeliga ringi ei koperda, kui pealnägijaid igal pool on 😀 (Pekk oli vast mantli all :D)

   • Avatar
    Vasta Piret 20. aprill 2016 at 18:54

    No oleks võind öelda jah, aga sa olid nii kindlal
    sammul juba ukse poole teel, et mis ma ikka
    segan… ja vältisin seda akward moment’i, et kas
    peaks peale “Tere!” veel midagi ütlema ??
    Ja hästi peidetud pekk oli järelikult ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:56

     Jah, siis meil oleks tekkinud see awkward moment, kus sa ütled tere ja mõtled, mida veel öelda, aga mina oleks tervitanud sind nagu vana tuttavat, sest mul nii sitt mälu, et ma oleks eeldanud, et ju sa mingi vana tuttav oled 😀

 • Avatar
  Vasta M 20. aprill 2016 at 18:30

  Väga julge muutus. Kas ei karda et värvimine ja selle
  aurud kuidagi beebit mõjutada võisid? Küsiks mis sulle
  selline muutus maksma läks kui saladus pole? ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:35

   Värvid, mida mul kasutati ei levitanud mitte mingeid aure! Ma olin ise ka jumala üllatunud, sest tavaliselt kaasneb blondeerimisega see rõve ammoniaagihais, aga täna kasutatud värv ei lõhnanud reaalselt mitte millegi järele. Seega ei, ma ei karda, et ma last kuidagi mürgitanud oleksin 🙂 Selline tumedast-heledaks muutus maksab umbes 150-200 eurot, oleneb juukse pikkusest ja sellest, mitu korda värvima peab. Kõige kallim selle juures on tegelikult see opaplex hoolitsus vahepeal (kord on 50eur).

 • Avatar
  Vasta Eliiise 20. aprill 2016 at 18:30

  Väga väga kena! Ma ütleks isegi, et blond sobib paremini kui brünett 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:33

   Oi aitäh!

 • Avatar
  Vasta K. 20. aprill 2016 at 18:29

  Kas see võis äkki hoopis olla Olaplex? Ma olen ka selle kohta nii palju erinevate välismaa juuksurite YouTube kanalitest kiidusõnu
  kuulnud, aga ise proovinud pole.

 • Avatar
  Vasta Keidi 20. aprill 2016 at 18:26

  Tulemus on väga vinge ja sobib kusjuures valatult! 🙂 Olen sellise tee läbi käinud, kuid aega võttis see
  umbes täpselt pool aastat. Tuleviku tarbeks olen ka nüüd jälle targem. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 20. aprill 2016 at 18:30

   Aiäth! Ma arvasin ka alati, et see võtaks nii kaua 😀