TESTIN JA ARVUSTAN

Eksperiment: kuidas saada peavaludest priiks?

28. juuli 2016

Lausa 74% maailma inimestest on aeg-ajalt peavaludega kimpus. Mõned vähem ja teised, õnnetukesed, rohkem. Kuna raseduse üks “kaasavaradest” oli minu puhul peavalu, siis otsustasin välja nuputada, mis selle vastu parim abimees oleks

Pean tunnistama, et esialgu valutas pea nii harva, et otsustasin valu pigem ignoreerida, kuid ajapikku muutud valu nii ebameeldivaks ja pidevaks, et mingi lahendus tuli leida. Kuna ma ei ole suuremat sorti tabletineelaja ja valuvaigistit võtan ka mitte rasedana vaid viimases hädas, ei tundunud igapäevane valuvaigistite söömine mulle kuigi ahvatlev. Kuigi muuseas ka rasedana on lubatud paratsetamooli võtta. Siiski on see mu enda kiiks ja lihtsalt mina isiklikult seda teha ei soovinud.

Ravimiks Coca-Cola

Kannatasin niisama vaikides, kui ühel hetkel tegin endale ootamatu avastuse – peavalu aitab leevendada Coca-Cola. Jah, tundub irooniline umbusaldada ravimit ja samal ajal keemiat sisse kulistada, aga mis sa hädaga ära teed, kui selline isu igapäevaselt kimbutas. Ja mida rohkem ma sellele järele andsin, seda vähem valutas ka pea.

Oi, kus ma juubeldasin. Tore oli elada ilma peavaluta. Kuid kuidas saab olla, et Coca-Cola üldse aitas? Seda ma teadsin küll, et ta aitab torusid puhastada ja roostet lahti leotada, aga peavalu? Minu enda arst seletas mulle seda nii, et arvatavasti olen ma elus nii palju Cocat tarbinud, et selle mitte joomisest tuleb peavalu ja see olla niiöelda võõrutusnäht, kui ma seda ei joo. Sellel siiski tõepõhja all olla ei saanud, sest eelnevalt ei ole ma iialgi nii palju Colat sisse kulistanud, kui raseduse alguses.

Internet muuseas väitis, et algselt apteekidesse müügiline paisatud Coca-Cola siirup oligi mõeldud peavalude vähendamiseks. Apteeker soovitas seda lahjendada veega, aga üks klient lahjendas seda hoopis gaseeritud toonikuga, mistõttu sündis imejook ise. Seda, kui tõsi see on, ei oska ma muidugi öelda. Loogilisem seletus oleks vast teine internetist leitud pakkumine, et peavalu võib tekitada ka madal veresuhkur ja kuna Coca on suur suhkrupomm, leevendab ta ka peavalu.

Paraku hakkas ühel hetkel Coca vastu. Mitte küll maitse pärast, vaid lihtsalt selle pärast, et ma avastasin ennast päevas kaheliitriseid pudeleid sisse kulistamas ja see ei tundunud kuigi tervislik ega mõistlik valik, mida rasedana teha. Olgem ausad, ka mitte rasedana.

Magneesiumipuudus?

Cocast loobudes hakkasidki vastikud peavalud tagasi hiilima, kui ma ühel hetkel kuulsin sellisest asjast, nagu magneesiumiga mineraalvesi nimega Donat Mg. Müügil on teda näiteks ökopoodides ja kui ma selle kohta rohkem uurisin, otsustasin seda proovida. Nimelt väidavad targad inimesed, et magneesiumipuudus jääb inimestel sageli diagnoosimata, kuna vereanalüüs magneesiumipuudust ei näita. Seda siis põhjusel, et vaid 1% kogu keha magneesiumist ringleb veres. Magneesiumivajadus olla ka suurenenud sportliku eluviisi korral, lapseootel naistel ja eakamatel inimestel.

Kuna mina ühte sinna kategooriasse kuulusin, siis tundsin, et ega halba see vesi mulle teha saa. Lisaks tundus mõte mullivee joomisest tunduvalt kasulikum ja parem, kui iga päev musta keemilist suhkrujooki kulistada.

Esimesed muljed veest olid pehmelt öeldes vastikud. Kui alguses tundus, et tegu on täitsa maitsetu joogiga, jäi järelmaitseks suhu vastik tabletimaitse. Ei, see ei olnud kibe ega midagi säärast, aga lihtsalt mingi tuntav ja imelik kõrvalmaitse, mida ma kuigi meeldivaks ei liigitaks. Kurvalt vaatasin ma pudelil asuvat joont, mis näitas, palju peaks inimene päeva jooksul seda vett tarbima, et oma magneesium kätte saada. Ühest pudelist peab jätkuma kolmeks päevaks, sest ka üle ei tohitivat magneesiumi tarbida.

Mis siis ikka. Hoidsin hinge kinni ja kulistasin oma kaks klaasi sisse. Õpetuses seisis, et hea oleks seda vett juua õhtul, sest pidavat tekitama hea une. Ei teagi, kas asi oli vees või mitte, aga uni oli tõesti magus. Samas võis ka see olla üks raseduse sümptomeid, seega pead anda ei saa.

Nõnda hakkasingi ma igal õhtul endale seda vett sisse sundima. Alles kolmandal päeval taipasin, et keegi ei saa mind keelata ju veele surtsu siirupit sisse segamast, et ma seda järelmaitset tundma ei peaks. Peale seda oli jooki tunduvalt meeldivam tarbima hakata!

Kumb on parem abimees?

Umbes nelja päeva pärast mõistsin, et pea ei ole ammu valutanud. Et ikka katse 100% kindel oleks, lõpetasin jälle kolmeks päevaks vee tarbimise – peavalu naases. Vett juues oli peavalu aga läinud nagu noor mees, kes on ootamatult võõra naise käest kuulnud, et ta lapse saab.

Seega, minu eksperimendi lõpetuseks võin ma öelda, et minu katsete põhjal aitavad peavalu vastu ühtmoodi hästi nii magneesiumiga vesi, kui ka Coca-Cola. Kui rõhuda tervematele hammastele ja tervislikkusele, siis peaksin soovitama magneesiumivett. Ja isegi seda järelmaitset ei maksa peljata, sest näiteks ämma meelest ei ole sellel üldse mingit mekki. Eks need maitsemeeled ole erinevad.

Aga kes peavaludega kimpus, siis ehk on teil tõesti sellest joogist abi? Proovida ju võib, sest tulemusi nägin mina isiklikult üsna kiiresti! Ja siinkohal panen ka loosi lausa kotitäie seda imejooki, mis transporditakse võitjani spordikoti sees, seega on nagu kaks ühes see kingitusekene. Kotis peidab ennast 12 pudelit, millest jätkub põhimõtteliselt terveks kuuks ja natukeseks peale. Loosis osalemiseks jäta vaid blogisse kommentaar, et miks sul oleks huvi või vajadus seda vett proovida ja kotitäie vett loosin välja juba uuel nädalal.

unnamed

Antud artikkel on avaldatud ajakirjas Naisteleht ja nüüd takkajärgi ka teile siia kopeeritud, seega on ta kirjutatud päris jupp aega tagasi. Selgub, et minu peavalud olid tõesti üks osa nn raseduserõõmudest ja umbes poole raseduse pealt kadusid nad täitsa ise, kuigi lõpetasin mõlema “ravimi” kasutamise. Küll aga olgu mainitud, et mu ämm joob seda vett siiani väga hea meelega ja kiidab taevani. 

Loe ka neid postitusi!

293 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kaisa S 13. august 2016 at 09:20

  Kes loosiga võitis?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. august 2016 at 09:39

   Mingi naine

 • Avatar
  Vasta Eve 3. august 2016 at 10:40

  Mind piinavad ka peavalud. Olin ka raseduse ajal
  nendega kimpus, aga siis ei julenud peavalurohtu
  võtta. Seega kannatasin ära. Mind aitab muidu rohke
  vee joomine – igapäevaselt 1-1,5 liitrit, siis ei tule
  peavalusid ka. Nii kui vett ei joo, on valu tagasi.

 • Avatar
  Vasta Signe 3. august 2016 at 09:15

  Mina sooviksin seda vett, sest olen pidevalt kimpus peavaludega. Asi, mis mind muidu aitab on nõelravi, aga seda ainult umbes
  kahkeks-kolmeks nädalaks, et äkki see vesi teeb imesid ja ei tule nii kiiresti need peavalud tagasi 🙂

 • Avatar
  Vasta maris 2. august 2016 at 00:37

  Raseduse lõpuaegsed imelised jalakrambid piinavad mind ja magneesium peaks selle vastu aitama! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 1. august 2016 at 22:27

  Soovin ka loosis osaleda. Mul on väga sageli peavalu. Joon hooti Vytautast, seal ka Mg sees aga prooviks
  hea meelega ka seda vett.

 • Avatar
  Vasta Evelin 1. august 2016 at 10:56

  Vesi kuluks ära küll, kuna siis see
  ehk tuletaks mulle päeva jooksul
  meelde, et tuleks vett juua. Ilmselt
  aitaks see ka selle vastu, kui
  teinekord jalakrambid tahavad tulla,
  mis pidi ka Mg puudusest tingitud olema.

 • Avatar
  Vasta Külli 31. juuli 2016 at 22:56

  Olen juba mitmeid aastaid vaevelnud
  peavalude käes, mis tihti osutuvad mitmete
  päevade pikkusteks Tihti on valu nii tugev, et
  ka isegi valuvaigisti ei leevenda mu valu.
  Arst, kelle juures viimati käisin, ütles, et
  võtaksin ühe tableti asemel kaks või rohkem
  (muidugi mõne tunniste vahedega), kuid magu
  ei saa ju hävitada ravimitega. Seega sooviksin
  väga proovida, kas ka minu peavalude vastu
  see magneesiumivesi aitab?

 • Avatar
  Vasta Siidisaba 31. juuli 2016 at 14:05

  Mina olen pikaajaline Mg kummardaja, aga seda vett polegi veel märganud. Seni ikka Kelasini Mg, et üldse kuidagi olla saaks- ilma
  magneesiumita on kõik kohad kanged, ja no juba ämmaemandki ütles mulle, et kui ikka mehe-laste peale koguaeg kuri oled, siis
  söö Mg, see aitab. Ja see on täitsa tõsi!

 • Avatar
  Vasta Eleri 31. juuli 2016 at 09:57

  Olen ka üsna tihti peavaludega hädas
  ning on soovitatud magneesiumi
  tarbida. Varem võtsin julgelt
  valuvaigistina Ibuprofeni, sest
  lihtsalt ei jõudnud kannatada
  peavalusid ja see leevendas kiiresti.
  Nüüd aga olen rase ning olen vaid
  kahel korral äärmisel vajadusel
  võtnud Paracetamoli. Hea meelega
  prooviks seda vett.

 • Avatar
  Vasta Triinu 30. juuli 2016 at 18:52

  Oleks vee proovimisest huvitatud, kuna mul on tihti öösiti lihaskramibd jalgades. See ei ole just väga meeldib viis keset ööd
  ärkamiseks. Tõneäoliselt on krampide põhjuseks magneesiumipuudus, aga ma olen jube kehv vitamiinisööja, paar päeva võtan ja
  siis unustan ära.

  • Avatar
   Vasta Triinu 30. juuli 2016 at 18:55

   lihaskrambid* meeldiv* tõenäoliselt*

   Kirjutamisega on ka probleeme, nagu välja tuleb

 • Avatar
  Vasta Eliise 30. juuli 2016 at 10:17

  Olen juba pikemat aega migreeniga kimpus ning
  üldiselt ikka tugevate ravimite peal. Kuna see variant
  pikemas perspektiivis mulle kohe üldse ei meeldi, siis
  oleks igati mõistlik proovida alustuseks näiteks seda
  vett. 🙂

 • Avatar
  Vasta Elly 29. juuli 2016 at 21:56

  Tulemas triatlonil osalemine ja arst soovitas nn.
  ennetuseks siiski Mg rikkaid toite tarbida (kuigi
  toidust sportlane vist ikka seda piisavat kogust ei saa)
  … Aga tabletina võtta…. mulle ei sobi ju tabletid,
  proovisin neid korduvalt aga ikkagi kutsuvad kahtlast
  ärritust/ärevust esile, seedap seda jooki prooviks küll!

 • Avatar
  Vasta Kati 29. juuli 2016 at 21:50

  Mina viiksin selle vee oma õele, kuna tal pidevad ning
  tugevad peavalud, ehk tõesti leiaks sellest leevendust ja
  ei peaks enam tablette sööma niipalju.

  • Avatar
   Vasta Tyy 31. juuli 2016 at 23:04

   Ma ei loodagi enam, et leidub peavalu vastu rohtu. On nad mind jälitanud 21 aastat . Tekkisid nad peale
   sünnitust. Varem ma ei teadnudki mis asi on peavalu.
   Vilets vee tarbija olen ka. Nimelt paljast vett juues tekib mul samuti mõru maik suhu, nagu oleksin mõnd
   tabletti närinud. Keegi ei usu mind ja ea teada et veel kellelgi nii.

 • Avatar
  Vasta Maris 29. juuli 2016 at 20:20

  Kusjuures sattusin seda lugu lugema just ulmelise
  peavaluga, mis mul täna terve päeva olnud on. Ma pole
  ka muidu ravimiusku, aga peavaluga muud moodi ei saa,
  see on lihtsalt kohutav asi 🙁 isegi, kui ma seda kotti ei
  võida, kavatsen selle vee kindlasti ära proovida.. Sest
  kaua sa ikka neid rohte jõuad kugistada ?

 • Avatar
  Vasta Angelika 29. juuli 2016 at 17:10

  Sooviksin proovida. Olen terve päeva liikvel,
  kas siis tööl või trennis. Söön toidulisandiks
  magneesiumi. Kuid mis võiks olla veel parem
  kui lihtsalt vesi 😉

 • Avatar
  Vasta Therese 29. juuli 2016 at 16:55

  Magneesiumivett oleks väga vaja, kuna
  põhimõtteliselt üle päeva olen tugevas peavalus, kuid
  väga tablette ei armasta, seega üldiselt lihtsalt
  kannatan. Äkki magneesiumivesi oleks midagi, mis
  aitaks.

 • Avatar
  Vasta Mirje 29. juuli 2016 at 12:55

  Olen ka rase ja peavalu hakkas hiljuti kimbutama,heameelega prooviks seda magneesiumivett 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 29. juuli 2016 at 12:36

  Stressiga kipuvad mul kaasnema pingepeavalud ja stress on mul praktiliselt kogu aeg. Asi on nüüdseks jõudnud uuele tasemele –
  migreen.
  Lisaks teen nädalas 6-8 trenni ning olen üsna kindel, et magneesiumipuudus on täitsa olemas.

 • Avatar
  Vasta Getter 29. juuli 2016 at 10:54

  Mina joon coca colat v6i pepsit tavaliselt migreeni korral, kuid alles siis kui hoog peale tuleb. Äkki saaksin coca cola
  asendada selle Mg veega ning juua vett reguraalselt; siis asi äkki migreenini välja ei j6uakski..

 • Avatar
  Vasta Sirle 29. juuli 2016 at 08:41

  Minu peavalud ei lase mul isegi magada, hommikud on
  kõige hullemad (tegelt ka ei tinuta iga õhtu).
  Vereproovid olid puhtad ja kuna perearstil kõik ajad
  täis selles kuus, siis rohkem jutule ek saanudki. Nüüd
  ma siin istun ja söön tablette, kui see vesi aitab, kuluks
  ära küll.

 • Avatar
  Vasta Triin 29. juuli 2016 at 08:31

  Ei tea kas see vesi minul ka peavalude vastu
  aitaks, aga oi kui õnnelik ma oleks kui see nii
  oleks. Rase ma küll ei ole ja sportlik ka mitte ja
  eakas ammugi… Aga peavalud viimasel ajal iga
  õhtused külalised(kindlasti mitte oodatud) ma
  olen lihtsalt sellest peavalust niii tüdinud ja
  väsinud! Minu puhul on tegemist
  pingepeavaludega, vahel ka migreen, prooviks
  hea meelega kas vesi toimiks. Kuulengi vist
  esmakordselt sellest, et magneesiumi
  puudusest peavalu võib tingitud olla, jälle
  targem!

 • Avatar
  Vasta Helen 29. juuli 2016 at 08:07

  Olen viimased 10-11aastat maadelnud sellise
  “toreda” haigusega nagu migreen. Peavalu kestab tihti
  mitu päeva, mille jooksul olen ma pea täielikult
  teovõimetu. Kahe väikese lapse kõrval ei ole see just
  parim seis. Kuna ma viimsel kolmel aastal olen olnud
  kas rase või imetav ema, ei ole ( ja ei saa ka praegu) ma
  tablette haigushoogude ajal tarbida saanud. Seetõttu
  prooviksin suurima rõõmuga seda vett, äkki see tõesti
  mõjutab mu tervist paremuse poole. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 29. juuli 2016 at 07:29

  Tere! Mul pole küll peavalusid aga tean, et magneesium
  aitab seedehädade korral ning nendega olen kimpus
  juba aastaid kuna avastati soole väärareng… Äkki see
  vesi aitab regulaarse tarbimise korral leevendust tuua
  ?

 • Avatar
  Vasta ml 29. juuli 2016 at 06:50

  Mul peavalu sage külaline, seega sooviks proovida küll

 • Avatar
  Vasta K 29. juuli 2016 at 05:17

  Ehk aitaks ka minu pidevate migreenihoogudega. Aga kuna hetkel töötu jumal teab kui kauaks siis ilmselgelt käiks sellise joogi
  ostmine üle jõu 🙂 Praegune seis on see et kui hoog tuleb võtan vastava rohu ja kerin magama,ja mu laps(4a) peab seeaeg omaette
  mängima ning omale süüa ja juua võtma. Aga ehk see vesi aitaks.

 • Avatar
  Vasta Cätlin 29. juuli 2016 at 01:05

  Tahaksin proovida, et kas mul ka aitaks peavalude vastu. Viimasel ajal on kimbutanud mind mitu ööpäeva
  kestvad peavalud, mis ei lase isegi öösel magada.

 • Avatar
  Vasta Mann 28. juuli 2016 at 23:52

  Soovin seda, et kinkida vanaemale, kes vaevleb
  pidevalt peavalude käes. Oleksin väga rõõmus

 • Avatar
  Vasta Liis 28. juuli 2016 at 23:42

  Vaevlen pea valude käes iga päevaselt.
  Mõnikord on valud nii talumatud, et ei tõuse
  voodist terve pärva jooksul püstigi, kui ainult
  niipalju, et endale tavalist vett tuua. Tavalised
  käsimüügis olevad valuvaigistid ei aita.
  Vajadusel võtan retsepti ravimeid. Väga ei
  sooviks tablette üldse süüa sest mingi hetk
  avastadki end neid iga päevaselt söömast aga
  need tekitavad oma korda muid kahjustusi
  sisikonnas. Olen proovinud igasugu võimalikke
  asju aga vot just seda vett pole kordagi
  proovinud ning pole sellest miskit ka kuulnud.
  Väga hea oleks kui leiaksin muu võimaluse
  millega peavalu leevedada ilma, et peaks neid
  tablette sisse sööma!
  Loodan, et loosiõnn naeratab mulle ning, et ma
  saaksin nüüdsest elada igapäevaselt valudeta
  elu 😉

 • Avatar
  Vasta A4 28. juuli 2016 at 23:33

  mina sooviksin seda vett oma
  mehele…tal pidevalt pea valutab ja
  neelab rohte..tahaks et ta ka väheb
  tablakaid neelaks ja saaks seda vett
  proovida…töötab väljas ja siis
  jälle siseruumis ja autos kliima ja
  nii need peavalud tal tulevad..äkki
  aitaks see vesi tal oma peavaludest
  lahti saada?! mine sa tea..proovida
  ju tahaks 😉

 • Avatar
  Vasta J.A. 28. juuli 2016 at 23:33

  Minul pole peavaludega probleemi, aga
  annaks need pudelikesed ilusti emale
  üle kuna tema pidevalt kurdab, et pea
  koguaeg valutab. Ehk nii siis saaks
  pisut leevendust.

 • Avatar
  Vasta Helen R 28. juuli 2016 at 23:28

  Mina olen ka viimasel ajal jälle kimpus peavaludega
  (rase ka) tabette võtan sammuti siis kui enam ei aita ja
  nii valutab ta nàdala jutti.. alles käisin EMOS seal
  pandi paariks tunniks tilgutite alla ja saadeti sama
  targalt tagasi, et vôta aga rohtu.. Seega heameelega
  katsetaks selle vee järgi ja saan sellest õudusest
  vabaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Bino 28. juuli 2016 at 23:00

  Sooviksin vett proovida, sest mul tõmbuvad jalad tihti krampi. Ka krampide vastu aitab magneesium 🙂

 • Avatar
  Vasta Stinn 28. juuli 2016 at 22:52

  Ma sooviksin küll proovida, kas see aitab. Sest
  peavalud on tihedad ja ebameeldivad külalised ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 28. juuli 2016 at 22:30

  Mul ka peavaludega probleeme juba lapsest saadik. See segab lausa igapäeva elu ja tegemisi.
  Kui tõesti leidub midagigi peale tablettide, mis need kohutavad valud ära likvideerib(või siis
  leevendab kasvõi), siis ma söön enda mütsi ära.

 • Avatar
  Vasta Kati 28. juuli 2016 at 22:16

  Mul oleks seda vett hädasti vaja, kuna viimasel ajal on
  hakanud kimbutama jalakrambid ?? kohutavad
  asjad, ilmselt magneesiumipuudus, ostsin tabletid, aga
  need ununevad alates ära ja pealegi ei imendub väga
  hästi. Nii et jään lootma loosiõnnele. Kunagi võiks see
  ju ka mulle naeratada ??

 • Avatar
  Vasta Mirjam N 28. juuli 2016 at 22:11

  Peavalud on sagedased külalised, samuti lihaste – jalgade krambitamised. Magneesim kuluks ära küll, sellest veest kuulen
  esmakordselt ja prooviks hea meelega 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerda 28. juuli 2016 at 21:31

  Rasedusega on minu magneesiumi vajadus meeletult suurenenud aga ei tahaks mingeid tablette selle jaoks eraldi mugida.

 • Avatar
  Vasta Tinni 28. juuli 2016 at 21:29

  Mul on hullud peavalud, sellised
  migreenisarnased,millega kaasneb oksendamine ja
  valgusetalumatus. Nii ma aegajalt vedelen voodis ja
  lasen pisaratel tulla, samal ajal 3 aastane laps hüppab
  mu otsas, et ma jumala eest temaga ometi tegeleksin.
  Arstid olen läbi käinud kõik, migreeni otseselt olla ei
  tohiks, arvatakse, et peavalud on tingitud
  lihaspingetest kaelas. Olen läbi teinud valuvaigistite
  kuurid ja käin ka füsioterapeudi juures, kuid
  peavalude hood jätkuvad. Siiamaani pole keegi
  arstidest maininudki, et peavalu võiks olla tingitud
  magneesiumipuudusest,kuid mine sa tea, ehk see vesi
  on see imaravim mis aitaks 🙂 und pidi kaa soodustama,
  arvestades, et viimasel ajal ei saa ma ka magada,
  kuluks ilmselt selle proovimine vähemalt, igal juhul ära
  🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana 28. juuli 2016 at 21:23

  Mul ka ikka vahepeal kaivad need peavalud hooti külas,
  ikka annavad endast 100%, et ma voodis peast kinni
  hoian ja märga rätikut jahutan ja uuesti peale panen.
  Nüüd veel avastasin rasedusteistilt heleda teise
  triibukese, oleks hea, ennast magneesiumiga varustada
  ??

 • Avatar
  Vasta Eleri 28. juuli 2016 at 21:20

  Mul on diagnoositud imeline migreenike, mida ükski
  tavaline valuvaigisti ei leevenda ja kangeid rohte kohe
  üldse ei taha tihedalt süüa, alles viimases hädas :/
  Spordin ka, seega hunnik magneesiumivett kuluks
  kindlasti marjaks ära 🙂 saaks ehk aastaid kestnud jamast
  lõpuks ometi lahti!

 • Avatar
  Vasta Karolin 28. juuli 2016 at 21:11

  Hei!
  Olen samuti rasedusega seoses kimpus päris
  hullude peavaludega.Coca cola’t ei tahaks
  kohe kuidagi sisse kaanida omale, aga
  magneesiumivett selle eest kulistaks küll!Ja
  kui aitab minul sama hästi kui sinul, siis oleks
  see ju igatpidi puhas võit ?

 • Avatar
  Vasta Laura 28. juuli 2016 at 20:55

  Kuna emal on pm igapäev tugevad peavalud ja talle
  välja kirjutatud rohud peavalu ära ei võta oleks talle
  see päris kasulik ja mugavam kui mingeid tablette
  igapäev alla kugistada . Ja endal oleks ka seda hea
  kasutada, kuna käivad ka harva tugevad valud peast
  läbi ja valuvaigisti ei aita. :/

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. juuli 2016 at 20:37

  Sooviksin väga proovida seda jooki, sest veearnd oma
  elust olen kannatanud meeletute peavalude käes, mis
  võtavad vahel isegi pildi eest. Proovinud olen kõiksugu
  ravimeid ja isegi stressi vähendada, kuid kahjuks pole
  senini miski aidanud. Loodetavasti läheb vöit õigesse
  kohta ja et sellest ka abi on, sest peavalu on üks
  kohitavamaid asju mida kannatada, eriti iga päevaselt
  🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. juuli 2016 at 20:34

  Sooviks seda vett proovida. Kuna olen juba tüdinenud
  tablettidest.

 • Avatar
  Vasta Margred 28. juuli 2016 at 20:30

  Ohjah, sõna “peavalu” tähendab minu jaoks juba peaaegu et teist elukaaslast. ? Long story short, siis lapsena oli autoavarii ja
  nüüd verevalumikolded ja seetõttu ka peavalud Meeletud. Kui ma ütlen et meeletu, siis seda ma sõna otseses mõttes ka mõtlen.
  Siis kui ärkan peavaluga, ei aita ei valuvaigisti, magamine, jalutamine, pikutamine.
  Olen suht loobunud juba, ainult et teistest pereliikmetest kahju..kui Minul pea valutab, siis räägin nii minimaalselt, kui vähegi
  võimalik ja seega tundun teiste jaoks mossis ja torisev. 1,5aastasele lapsele ka väga selgeks ei tee, et pojakene, emmel Jälle pea
  valutab, palun mängi ise. Raseduse aeg oligi ainus aeg, kui mul pea EI valutanud.
  Mina olen sellist tüüpi inimene, et olen nõus eksperimenteerima mingi imeravimiga, Kui keegi teine on seda proovinud ja see
  “keegi teine” on inimene, keda ma kasvõi natukenegi usaldan. Seega olen nõus võtma omale selle vastutuse ja proovima vett,
  kuna vee joomise vastu ei ole absoluutselt midagi ning lõpuks võiks ju leida lahenduse oma kroonilisele peavalule, mis minu
  lühikesel eluajal mind niipalju tüüdanud on.

 • Avatar
  Vasta Liisi 28. juuli 2016 at 20:41

  Kuna olen alles 18-aastane ja peavalud algasid juba 1. klassis, olen käinud palju arstide vahelt ja saanud ka migreeni diagnoosi. Isiklikult pole ka kunagi tablettide armastaja olnud ja seega olen kas valu ära kannatanud kuidagi hambad ristis või lihtsalt magama heitnud – mis on parim abimees. Migreenitabletid ega ka erinevad vedelikud vms pole aidanud, ainuke valuvaigisti, mis minul isiklikult aitab on lahustuv
  Solpadein.

  Väga huvitav oli sinu postitust lugeda ja ehk on tõesti mul magneesiumipuudus?! Selle peale pole varem mõelnud. Ja ega need arstid suurt midagi ei tee, ütlevad, et võta rohtu ja küll läheb üle. Kuigi ise sooviks ka põhjalikumaid uuringuid ja analüüse.. Oleksin väga huvitatud selle vee proovimisest ja kindlasti annaksin omapoolse tagasiside! Ja samuti oleks uut spordikotti vaja, mis oleks kui kirss tordil 🙂

 • Avatar
  Vasta Hanna 28. juuli 2016 at 19:29

  Mul on alates keskkoolist piinanud väga suured peavalud, tihti
  oli see nii hull et isegi kooli ei jõudnud, sest isegi pead keerasin
  sellise valu grimassiga. Käisin arsti juures, töö saatis teise
  juurde, teine saatis kolmanda juurde ja kolmas esimese juurde.
  Oli erinevaid teooriaid, miks mul on sellised valud ja kuigi
  lõpetuseks pole mul enam mandleid ja isegi olen käinud ühel
  teisel pisikesel opil, siis peavalud on jäänud. Need küll ei
  kimbuta igapäev aga paarkorda kuus need tulevad ja teevad elu
  ikka põrguks küll. Sp lugesin seda artiklit väga suure huviga, ja
  heameelega võtaks loodust osa. Kui loosiõnn ei naerata, mis
  juhtub nagunii. Siis peab vist tõesti ostma seda ja proovima, sest
  coca inimene ma kohe kindlasti pole:D

 • Avatar
  Vasta Reelika 28. juuli 2016 at 19:28

  Minul oleks vist ka seda vett vaja … just eelmisel nädalal näiteks avastasin neljapäeval, et olen õhtuti iga päev pidanud
  valuvaigistit võtma, sest peavalu segab normaalset funktsioneerimist. Magneesiumipuuduse muidugi diagnoosisin endal ise
  doktor Google abiga nagu paljud teisedki, aga kinnitust lisas ka see, et üks paljudest magneesiumipuuduse sümptomitest on ka
  pidev isu millegi “hea” järgi, aga mis see hea on, seda nimetada ei oska. Lihtsalt kogu aeg tahaks midagi soolast või magusat, aga
  täpselt ei oska öelda mida. Ürita siis elukaaslasele seletada, et kuule, too midagi soolast ja head ja kui ta siis toob soolapähkleid,
  siis on juba ammu see isu üle läinud ja tahaks hoopis suitsukala või marineeritud kurki. 😛

 • Avatar
  Vasta Silja 28. juuli 2016 at 18:46

  olen peavalude käes vaevelnud juba 23 aastat, käinud erinevatel uuringutel ja saanud erinevaid ravimeid, käin iga kolme nädala
  tagant massaazis, tegelen jõudumööda spordiga, siiani suurt ei miskit, ikka pingepeavalu-migreeni kooslus… Nüüd olen dr. Mark
  Braschinsky järjekorras, ooteaeg sinna pool aastat :S Heameelega prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 28. juuli 2016 at 18:35

  Sooviks ka osaleda. Mul pea valutab hetkel tervise
  tõttu igapäevaselt. Valuvaigistid ei aita ja ega ei taha
  neid võtta ka nii tihti. Ostan ka vahel cocat 😀 ja teen
  magneesiumi jalavanni, siiani veel tulemust ei ole.
  Prooviks ükskõik mida, et parem hakkaks : )

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. juuli 2016 at 17:56

  Veest oleks väga palju abi kuna ei maga hästi, lihased
  kraabitavad,ning mul on mugreen magamattusest ja
  pingest tekib.
  Kuid kui vesi ei meki siis võid proovida magneesiumi
  jalavanne, müüakse biomarketis ?
  Kuid usun, et seda igapäevaselt lihtsalt juua oleks
  mugavam kui teha jalavanne ?

 • Avatar
  Vasta Tiina 28. juuli 2016 at 17:55

  Mina tahan! Vaevlen igapäevaselt peavalude käes ja
  olek on juba üsna nõutu. 🙁

 • Avatar
  Vasta Kati 28. juuli 2016 at 17:19

  Ma nägin seda reklaami siin sinu lehel, selle Mg vee kohta ja mulle kuluks see igati ära, aitab miljoni saja häda vastu – minu puhul
  siis väsimus ja unejamad, lisaks hakkasin trennis käima, lihastele ja krampide ärahoidmiseks oleks see hea abimees. Soovin loosis
  osaleda 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliina 28. juuli 2016 at 17:11

  Sooviksin seda vett võita, kuna olen 7 aastat juba
  kohutavate peavalude all kannatanud, pandi küll
  migreeni diagnoos ja migreeni ravimid, aga need ei
  aita. Samuti ei aita enam ka valuvaigistite söömine.
  Coca colast olen samuti sõltuvuses ja ka mind on
  aidanud see peavalude suhtes, aga tervisele on see ju
  kohutav ja ei taha seda kulistada igapäev.

 • Avatar
  Vasta Anneli 28. juuli 2016 at 16:42

  Tere Mallukas! 🙂

  Ma kingiksin selle oma kallile isale
  keda vaevab ka peavalud. Ta niigi
  neelab palju tablette mis ei ole väga
  hea. Saaks vähemalt kuidagi
  teistmoodi peavalusid leevendada, see
  variant sobiks ideaalselt.

 • Avatar
  Vasta Kadri M 28. juuli 2016 at 16:39

  Peavalud külastavad ka mind küllaltki sageli. Ei tõuse minugi käsi kergelt tabletikeste poole, aga tihtipeale ei jää lihtsalt muud üle,
  kui see valge imerohi ära süüa ja edasi elada… Huvi pärast prooviks küll seda vett 🙂

 • Avatar
  Vasta Katre 28. juuli 2016 at 16:15

  Mina olen ka pikaajaline peavalutaja, vabamüügis olevad valuvaigistid enam ei leevenda – vajadusel kasutan retseptikaid.
  Samuti tõstan oma kehva enesetunnet ja veresuhkurt vajadusel coca-colaga, aga miks mitte katsetada, mida see vesi organismiga
  teeb.

 • Avatar
  Vasta Mari 28. juuli 2016 at 16:11

  Tere Mallukas!
  Mina kingiksin magneesiumiga veed oma emale,keda
  kimbutavad pidevad peavalud ning valuvaigistid on
  üks kindel asi,mis peab tal kaasas alati olema.Nii nii
  kahju on alati temast.Endal olid ka tihti peavalud aga
  pärast teise lapse sündi on neid vähem olnud.

 • Avatar
  Vasta Hedi 28. juuli 2016 at 15:49

  Olen peavaludega aastaid hädas olnud. Arstid mingit
  kindlat diagnoosi panna ei oska,enamjaolt olen
  kuulnud, et tööstress vms. Niisiis,hea meelega
  prooviks selle imevahendi ära. !

 • Avatar
  Vasta Mairi 28. juuli 2016 at 15:46

  Sooviks seda vett proovida. Kuna olen juba tüdinenud
  tablettidest.

 • Avatar
  Vasta Eleri 28. juuli 2016 at 15:45

  Mina prooviks seda hea meelega. Peavalud külastavad mind
  nldalas paar-kolm korda ja valuvaigistit leevendamiseks võtan
  ka kahe kaupa alati. Tore oleks võita ja lasta kehal
  tabletikestest puhata!

 • Avatar
  Vasta Triinu 28. juuli 2016 at 15:39

  Sooviks ka seda vett, sest magneesiumi puudus on mul suur ning veega seda endle juurde saada oleks imeline.

 • Avatar
  Vasta Karoliine 28. juuli 2016 at 15:35

  Ka mina kimpus rasedusaegse peavaluga. Hetkel on
  abimeheks borjomi vesi, aga heameelega prooviks ka
  teist lahendust. 🙂

 • Avatar
  Vasta Madlen Müür 28. juuli 2016 at 15:35

  Minul esinevad peavalud iganädalaselt, ka varem ma
  põhimõtteliselt ei teadnud, mis see ,,peavalu” on, aga
  nüüd vaevlen selle küüsis kahjuks tihti. Sellepärast
  soovin endale seda vett, sest pidevalt tablettide
  neelamine mõjub maole halvasti.

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. juuli 2016 at 15:19

  Sooviksin seda vett katsetada, sest olen tihti kimpus
  peavaludega ning ega proovimine halba ei tee. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadriolen 28. juuli 2016 at 15:17

  Ka aeg-ajalt peavalud kimbutavad ja tabletivõtja pole.
  Väldin neid kuidas saan. Sooviks selle vee ära
  proovida. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anu Pajumaa 28. juuli 2016 at 15:09

  Peavalud kummitavad ka vahel mind ja isegi
  nii hullusti, et hakan kihe oksle. Uuringud aga
  põhjust pole leidnud ja tablette enam eriti
  süüa ei taha, nagu sõltuvus. Prooviks midagi
  teistmoodisuurima rõõmuga:)

 • Avatar
  Vasta J 28. juuli 2016 at 15:09

  Mul on suuur magneesiumipuudus. Tüütu on selle magneesiumisoolaga vanne teha ja tabletid ka ei aita.

 • Avatar
  Vasta Anna-Maria 28. juuli 2016 at 14:55

  Oleks tõesti huvi proovida, kuna olen
  igapäevaselt kimpus peavaludega.

 • Avatar
  Vasta Heli 28. juuli 2016 at 14:49

  Mina soovinsin kül seda vett proovida, olen ligi 7aastat
  kannatanud peavalude all mille vastu ei aita isegi
  migreenirohud.
  Ehk on see vesi just midagi mis mind päästab.

 • Avatar
  Vasta Heidi 28. juuli 2016 at 14:46

  Aaah, ma isegi mõned päevad tagasi
  googeldasin ja otsisin infot peavalu
  kohta ja leidsin tolle lehe. Küll aga
  ei ole ma veel selle vee ostmiseni
  jõudnud ja ka niisama pole poes
  kohanud, et näha mis pudeli hindki
  oleks. Seega võita oleks suurepärane!
  Cocat juua ei saa 😀 peale kohutavalt
  suure suhkrusisalduse, seostub see
  mul alati rummiga ja tekitab suure
  alkoisu ja hmm, vist ka
  platseebo-efektiga liialt lõbusa oleku 😀

 • Avatar
  Vasta silvia 28. juuli 2016 at 14:42

  Olen ka rase. Peavalud ei kimbuta aga ega see vesi
  paha teha vast saa. Jalakrambid on küll öösel
  mõnikord.

 • Avatar
  Vasta Mirjam 28. juuli 2016 at 14:35

  Olen 17. nädalat rase ja nüüd on
  mindki hakanud peavalud kimbutama.
  Tablette võtta ei soovi. Enne
  rasedust on kogemus juba olemas, et
  paracetamol lihtsalt ei aita ja mis
  ma siis seda asjatult ikka neelan,
  kui tast tolku pole. Olen katsetanud
  ka kohvi joomist. Mõnikord aitab,
  mõnikord mitte. Oleneb vist millises
  valu faasis ma seda joon. Kokkuvõttes
  – katsetaks hea meelega seda imevett.
  Ehk on abiks mullegi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ege 28. juuli 2016 at 14:33

  Ma sooviks proovida seda, sest mul valutab pea väga
  väga tihti ning mul on ka magneesiumi puudus.

 • Avatar
  Vasta M. M. 28. juuli 2016 at 14:33

  Enne igat trenni võtan magneesiumi, kuna muidu
  lähevad jalad krampi, eriti just talla alt.
  Tore oleks seda vett proovida ning lõpetada tablettide
  krõbistamise.

 • Avatar
  Vasta Andra 28. juuli 2016 at 14:30

  Mina sooviksin seda vett proovida just enda
  migreenihoogude pärast. Pole leidnud veel imeravimit,
  seega katsetaks-prooviks ka magneesiumivee ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaire V 28. juuli 2016 at 14:29

  Minu peavalud algasid peale autoavariid 11 aastat tagasi. On paremaid päevi on halvemaid päevi, siis valutab terve parem pool
  pead, kaasa arvatud kõrv, silm ja osa kaelast. Erialaarstid läbi käidud, peast pilte tehtud, abi ei ole saanud. Arst kirjutas välja
  antidepressante, algul isegi võtsin, aga kaasnesid kõrvalnähud ja lõpetasin. Prooviksin hea meelega seda vett, ehk aitab mindki.

 • Avatar
  Vasta Riin 28. juuli 2016 at 14:23

  Mul oleks hädasti seda vett vaja proovida. Nimelt olen
  kimpus pidevalt migreeniga. Lisaks niigi pidevale
  peavalule sain lisaks korraliku peapõrutuse. Et noh,
  peavalu ikka mitte kunagi ei kaoks.

 • Avatar
  Vasta Anu 28. juuli 2016 at 14:20

  Mina vaevlen ka peavalude käes.. aastaid tagasi oli
  mul korralik peapõrutus ja peale seda hakkasid ka
  peavalud.
  Vanasti olin ka igasuguste ravimite vastane, aga kui nii
  tihti pea valutab, siis enam muud moodi läbi ei aja..
  Alates viimasest rasedusest vaevlen aegajalt ka
  magneesiumi puuduse käes, siiani olen tableti kuure
  teinud, aga polegi osanud jälgida, et kas peavalud on
  sel ajal väehenenud.. Hakkas täitsa huvitama nüüd
  kohe 😉 Seepärast prooviks hea meelega ka selle vee
  ära 😉

 • Avatar
  Vasta Pips 28. juuli 2016 at 14:19

  Kuigi ma pean ennast üldiselt hästi kursis
  olevaks terviseasjandustega, siis see
  uneteema, peavalu ja magneesiuimi seos oli
  mulle uus. Peavaludega oken ammu hädas
  (raudselt vähk ?), seega ma nüüd lähen endale
  seda vett hankima.

 • Avatar
  Vasta Carolin 28. juuli 2016 at 14:16

  Sooviks väga proovida ja vaadata kas ka minul oleks
  sellest veest abi. Käin arstide juures oma peavaludega,
  aga keegi ei tea mis viga, seega väga loodan, et saan
  proovida ja peavaludest lahti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärolin 28. juuli 2016 at 14:13

  Mina ise olen üks neist vähestest õnnelikest, kelle pea
  üldse ei valuta ?
  Aga kindlasti sooviksin kinkida seda vett oma emale,
  kuna tal on meeletud peavalud nii päeval kui öösel.
  Töötab lihatööstuses ning töö ise on füüsiliselt kui
  vaimselt raske.
  Oleks väga rõõmus! ☺

 • Avatar
  Vasta maarja 28. juuli 2016 at 14:12

  Prooviksin meeleldi. Olen aastaid olnud kimpus
  peavaludega, käinud uuringutel ja proovinud
  valuvaigisteid. Erinevaid vitamiinegi proovitud, erilist
  tolku pole olnud. Mingit haigust pole tuvastatud,
  valuvaigistid ei aita ning ainsad moodused ongi
  kannatada nii kaua kuni õhtul magama siis jään või
  pidevalt millegagi tegevuses hoida, et vahepeal lihtsalt
  valu unustada, kuni maha istudes jälle tunda annab.

 • Avatar
  Vasta Merilin 28. juuli 2016 at 14:06

  Olen pidanud alati kannatama nn”rahutuid jalgu”, mis
  peakski just olema tingitud magneesiumi puudusest.
  Ei jõua tablette osta ja süüa. Oleksin väga õnnelik, kui
  saaks proovida seda vett. Jalavannid ka ei aita enam. 🙁

 • Avatar
  Vasta Kaidi 28. juuli 2016 at 13:50

  Ma prooviks ka seda imevett. Mg olevat üldse üks
  väärt mineraal ja abiks paljude hädade vastu.

 • Avatar
  Vasta Merit Maamets 28. juuli 2016 at 13:49

  Nonii minu peavalud algasid gümnaasiumis lõpuklassides. Arvasin, et mis seal ikka tablakad sisse ja edasi. Alguses isegi
  valuvaigisti mõjus. Läksin edasi kõrgkooli. Peavalud jätkusid. Mõtlesin nojah ju siis on stress nii suur, kõik ju korrutasid mingist
  pinge peavalust mulle. Tabletid enam ei aidanud ka. Lohutasin ennast alati sellega, et kui kool ükskord läbi küll siis kõik
  peavalud lõppevad. Nüüd kui kooli lõpust on umbes kaks kuud möödas valutab pea ikkagi, vaata et üle nädala.
  Ma ei ole oma peavalusid kunagi migreeniks nimetanud, sest ma ei oksenda ega ole liikumisvõimetu sel ajal. Kuid kui üle nädala
  või kahe pea valutab, niiet halvatud on nii mõtlemisvõime ja teotahe, siis ajab ikka närvi küll. Kahjuks ei ole peavalud ühe
  päevased, vaid alati kindlalt kolm või rohkem päeva.
  Olen ise proovinud asja hästi rahulikult sel perioodil võtta, ringi kõndida ja värsket õhku hingata. Aga siiamaani see väga kindel
  meetod pole. Seega võib-olla see vesi oleks hea mõte. Vähemalt väikegi lootus tärkas minus praegu.

 • Avatar
  Vasta Kats 28. juuli 2016 at 13:47

  Sooviksin väga seda vett, kuna elasin läbi haiguse nimega meningiid ning pärast seda on mul peavalud igapäevased. Samuti
  kasutan magneesiumi tablette, kuid väga sooviksin vaheldust.

 • Avatar
  Vasta Carmen 28. juuli 2016 at 13:45

  Mind kimbutavad aeg ajalt ka krambid lihastes mis vist
  ka kuuldavasti Mg puudusest võib olla tingitud.
  Kahjuks tavalised peavalutabletid ei aita peavalu
  vastu ja pean tarbima kangeid paratsetamooli –
  kodeiini tablette. Kodeiin teadupärast liigitub aga
  sinna narkootiliste ainete alla ja ma parema meelega
  prooviks küll pigem ennetada peavalusid kui kodeiini
  võtta.

 • Avatar
  Vasta Kerli 28. juuli 2016 at 13:38

  mina sooviksin ka proovida seda. Olen 21n rase ning
  peavalud on meeletud. Igapäevased kylalised. Arst
  arvas, et on rasedusaegne migreen. Valuvaigisteid
  söön samuti, aga ega needki ei aita väga.
  Samuti on A L A T I enne magamaminekut jalad
  krambis, tänu millele õnnestub mul alles 1-2 ajal öösel
  magama vajuda.. ehk õnnestub selle veega midagi
  parandada 🙂

 • Avatar
  Vasta anu 28. juuli 2016 at 13:37

  seda prooviks heameelega, määrin praegu jalgu magneesiumiga ja neelan magneesimi tablasi – muidu ei saanud üldse magada
  (käed surid, und ei olnud – paha siga, mitu viga)

 • Avatar
  Vasta L. 28. juuli 2016 at 13:36

  Olen ammu mõelnud proovida, aga mõtlesin, et tegu jälle täiesti tavalise mineraalveega, mida ohtralt reklaamitakse.
  Ise kannatan üsnagi ägeda migreeni all, lausa nii, et oksendan ja palavik tekib.. seega oleks tore seda proovida, et kas mõjub! 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 28. juuli 2016 at 13:29

  Mina olen ka suur pea valutaja. Kiirabi on isegi süsti
  käinud tegemas, kui rase olin ja peavalu nii tugev oli ja
  ükski rohi ei aidanud.
  Prooviks küll seda vett hea meelega.

 • Avatar
  Vasta Annika 28. juuli 2016 at 13:22

  Prooviks hea meelega. Peavalu kimbutab
  tihtilugu. Lisaks hädas rahutute jalgadega, mis
  viitab samuti magneesiumipuudusele.

 • Avatar
  Vasta Mariella 28. juuli 2016 at 13:21

  Huvitav oleks katsetada kuna peavalu on
  kahjuks tihe külaline mul.

 • Avatar
  Vasta Keidi 28. juuli 2016 at 13:19

  Kuna veedan enamuse oma ajast arvuti ees seoses tööga siis on muutunud peavalud üsna tihedaks
  külaliseks ja ega neid tablette ka ei taha koguaeg sisse süüa, seega oleks see vesi hea alternatiiv mida
  proovida ja saaks ka teistele soovitada kui abi on. :)))))

 • Avatar
  Vasta Tuuli V 28. juuli 2016 at 13:19

  Olen pevalude kimus viimased 6
  aastat, abistavat ravimit pole
  meditsiin mulle suutnud pakkuda. Seni
  olen otsinud lohutust samamoodi Coca
  Colast, kohvist või lihtsalt üritanud
  magama jääda. Olen käinud korduvalt
  kiropraktiku juures ja nõelravi
  saamas aga pikaajalisemate muutusteta
  on peavalud siiski jätkunud.
  Kurb, et peavalud on saanud minu elu
  lahutamatuks kaaslaseks… kuid kuna
  palju on proovitud, siis võiks ju
  magneesiumvee ka ära proovida!
  Hullemaks ei saa ju enam minna, ega?

  • Avatar
   Vasta Annika 28. juuli 2016 at 14:10

   Äkki võiks botoxit proovida? On küll kallis, aga
   mitmeks kuuks võtab migreeni.

 • Avatar
  Vasta Katriin 28. juuli 2016 at 13:17

  Mina sooviks vett proovida, kuna pidevalt vaevavad
  peavaluhood ja kogu aeg ei taha tablette ka süüa ja nii
  ma siis istun ja valutan omaette. Ehk oleks veest abi 🙂

 • Avatar
  Vasta Pirgit 28. juuli 2016 at 13:11

  Väga vahva, et loosis on midagi, mis mul tõesti ära kuluks, nii et panen ka õnne proovile 🙂
  Peavalud on mul olnud ka päris kaua, olen ka igasugu asju proovinud, aga väga palju abi pole olnud. Valuvaigistite vastu olen ka,
  kuna need teevad mind uimaseks ja väga raske on uimasena õppida ja magistritööd kirjutada. No tegelt on seda ka peavaluga väga
  raske teha :D. Mõni päev on peavalud ka nii tugevad, et isegi “süda läheb pahaks” ja siis olen enamus ajast lihtsalt pikali, kui
  päevakava seda võimaldab. Teen nüüd aina aktiivsemalt trenni ka ja ka seetõttu oleks magneesiumi joogike väga kasulik ja ka
  spordikott saaks ilusasti kasutust :).

 • Avatar
  Vasta Karin Mikaela 28. juuli 2016 at 13:09

  See vesi oleks minu jaoks vist lausa hädavajalik, kuna vaevlen lisaks migreenihoogudele ka lihtsalt tavaliste peavalude käes
  (nädalas vist umbes 3 korda ikka). Üldjuhul saan ravitud peavalusid hoopis trenniga. Valuvaigistid aitavad pigem korraks ja siis
  tuleb tagasi ning alles peale korralikku trenni olen sellest võitu saanud. Kuna trenni saan alles õhtul peale tööd minna, siis äkki
  see vesi aitaks mul juba varem vabaneda valust ilma, et peaksin valuvaigisteid sööma 🙂

 • Avatar
  Vasta Aivi 28. juuli 2016 at 13:08

  Proovida ju võiks, sest peavaludega maadelda ka üpris
  kurb. Mul ikka käivad kolme päevaste hoogudena
  need peavalud, mis mõnikord lausa nii hullud, et ajab
  iiveldama ja võtab silmanägemise ning siis eriliselt
  raske oma kolmeaastasega sammu pidada ja
  jonnihooge taluda. Lootust on….

 • Avatar
  Vasta Piibe 28. juuli 2016 at 13:03

  Prooviksin hea meelega seda vett. Peavalud mind sageli ei vaeva aga kehv uni väga, väga sageli. Proovin hea meelega kõiki
  võimalusi, et paremat und saada (ainult mitte tablette).

 • Avatar
  Vasta Kadi 28. juuli 2016 at 13:01

  Oiii ma olen tahtnud seda vett proovida, aga
  mitte pole rahakoti sisu minuga nõustunud 🙂

  Olen ka ise märganud, et Coca Cola on
  leevendanud mu pidevaid peavalusid, kuid
  tundus samuti kummaline teda sisse kaanida,
  nii kui valu kimbutab. Ja tugeva peavaluga ei
  suuda ma selle maitset taluda.

  Lisaks on mul enne magamajäämist tihti “happy
  feet”. Ma armastan seda nii nimetada.
  Lihtsamas keeles siis ilmselt jalad krambitavad.
  Vahel olen pool ööd üleval tiskunud ja jalgu
  saputanud. Elukaaslane pole selle üle õnnelik
  olnud. Huvitav küll miks ?

  Äkki ka see magneesiumi puudusest? Saaks siis
  ehk mitu kärbest ühe hoobiga 🙂

  Päikest! ?
  Kadi

 • Avatar
  Vasta Tiina 28. juuli 2016 at 12:55

  Vahva! Soovin võita abikaasa jaoks, kes võitleb
  hetkel magneesiumipuudusega. Ilmselt lonksan
  ikka ise ka, mul on uneprobleemid 🙂

 • Avatar
  Vasta Katri 28. juuli 2016 at 12:55

  Ikka prooviks uusi võimalusi…:) kes seda teab,
  võimalik et ka minul on magneesiumi puudus,
  sest peavalu on ka minu sage kaaslane…?

 • Avatar
  Vasta Gerda 28. juuli 2016 at 12:54

  Mina sooviksin seda vett proovida just peavalude
  tõttu. Pole ma rase ega midagi aga peavalud on jäänud.
  Põhikooli ajast on tihedad külalised need tobedad
  peavalud, kui rasedaks jäin kadusid need imekombel ja
  peale rasedust ning imetamise l6ppu on nad taas
  tagasi. 🙁 Käidud erinevad uuringud läbi, aga ei oska
  need arstid midagi öelda, kõik on korras. Ehk aitaks ka
  see vesi mind veidike, pole suurem asi valuvaigistite
  sõber ka…viimases hädas ainult.

 • Avatar
  Vasta A 28. juuli 2016 at 12:53

  Olen pidevalt hädas migreenihoogudega
  ning kuna nüüd üsna varsti on
  ülikooli algus, oleks tore leida
  lõpuks midagi, mis nende meeletute
  valude vastu aitab 🙂

 • Avatar
  Vasta K 28. juuli 2016 at 12:51

  Ma heameelega võidaks selle auhinna mehele, ta
  krõbistab pea igapäevaselt neid valuvaigisteid, ehk
  saaks vähemalt mõneks ajaks tablettidest lahti 🙂

 • Avatar
  Vasta Olemas 28. juuli 2016 at 12:51

  Tere. Kuna pole sellest veest varem kuulnud siis
  sooviks väga proovida. Muidu krõbistan magneesium
  tablette siis usun et vett oleks meeldivam tarbida.

 • Avatar
  Vasta Karin 28. juuli 2016 at 12:49

  Sooviksin proovida seda vett, kuna mulgi vahepeal valutab pea, eriti hommikuti kui liiga kaua magan :/

 • Avatar
  Vasta Meelika 28. juuli 2016 at 12:44

  Vesi on väga hea! Aga apteegis on megakirve hinnaga. Palju odavam on netist tellida.

 • Avatar
  Vasta Meelika 28. juuli 2016 at 12:44

  Vesi on väga hea! Aga apteegis on megakirve hinnaga. Palju odavam on netist tellida.

 • Avatar
  Vasta Kertti 28. juuli 2016 at 12:36

  Soovin seda vett vōita, kuna olen peavaludega hädas
  pea igapäev ning ükski ravim ei vōta peavalu täielikult
  ära.

 • Avatar
  Vasta Kenely 28. juuli 2016 at 12:36

  Vaevlen peavalude käes sageli. Eriti hull valu on olnud juba viimased 4 päeva, kuid valuvaigisteid ei taha ka süüa nii palju.

 • Avatar
  Vasta Kerli Lubja 28. juuli 2016 at 12:33

  Mind on peavalud tabanud just nüüd peale
  sünnitust, seega sooviks seda vett testida!

 • Avatar
  Vasta K. 28. juuli 2016 at 12:30

  Kunagi s6in mg tablette, m6jusid hästi- arvan,
  et see vesi veel paremini.

 • Avatar
  Vasta Kerli 28. juuli 2016 at 12:28

  Armastan vett. Hetkel joon Vytautast, a tore
  oleks ka muud tervislikku proovida

 • Avatar
  Vasta Karina 28. juuli 2016 at 12:28

  Coca-Colat nagu ma tean ( tuttav rääkis) soovitavad mõned ÄE ITK-s et kui tugev peavalu võib kuni 1 l päevas juua, kuna seal olev
  koffeiin ning suhkur kuidagi aitavad ( paar üksikut korda olen kasutanud seda võtet) .
  Ma üldiselt olen peavaludega ( migreen) juba 10 .aastat :/ , esimene rasedus kaotas need , kuid tekkisid need magneesiumi
  puuduse valud ( jalad valusas ja raskus tunne peas) , nii ma õgisin arbuuse ( kui oli hooaeg) ning leidsin , et tugevaim magneesium
  mis mul isiklikult ka lõpuks verre imendus olid mingid Magneesiumi graanuli( keele alla ja lutsutad pulbrit lahustumiseni) , aitas
  väga hästi 🙂 Nüüd uue beebi ootusega tuligi jälle see vitamiini puudus tagasi , niiet olen taas avatud pakkumistele 😀

 • Avatar
  Vasta Kethelin 28. juuli 2016 at 12:27

  Tere! Põhjus, miks ma seda vett sooviksin
  proovida oleks see, et olen samuti rase ja kuigi
  mind peavalud ei kimbuta, siis kõik muud
  magneesiumipuudusega seonduvad asjad küll.
  Ma ei saa öösiti magada ja tundub, et ka
  magneesiumi tabletid ei aita. Mul on aastaid
  olnud ka tugev magneesiumi puudus, aga
  eelnevalt on alati magneesiumi tabletid
  aidanud. Nüüd aga tundub, et ei aita ka enam
  need. Lisaks sooviksin muidugi ka spordikotti,
  peaksin selle endale nagunii soetama, et
  haiglakott valmis panna.

 • Avatar
  Vasta Liina 28. juuli 2016 at 12:27

  Seda vett võiks proovida küll, olen ka Cocaga aegajalt “ravinud” peavalu ja natuke nagu paremaks teeb küll aga kuna see peavalu
  suht tihti kimbutab siis koguaeg Cocat kaanida ja tablette neelata ei taha väga. Ehk aitaks vesi hoopis.

 • Avatar
  Vasta M 28. juuli 2016 at 12:27

  Mina vaevlen ka magneesiumi puuduse alla, kõik
  kohad kisuvad krampi ja surisevad.
  Neid tablete unustan koguaeg võtta nii et seda vett
  prooviks tõesti hea meelega☺

 • Avatar
  Vasta Mammu :) 28. juuli 2016 at 12:26

  Nüüd ma siis tean kus mu peavalud tulid kui aktiivselt trenni tegin 😀 Jälle targem, heameelega prooviks vee ära ja kott läheks ka
  kohe käiku, et saaks jälle rõõmsalt sporti teha ilma peavaludeta 😉

 • Avatar
  Vasta Mari 28. juuli 2016 at 12:26

  Olen jätnud suhkrujoogid ja tavaliselt joon
  tavalist kraanivett. Oleks tore vaheldus!

 • Avatar
  Vasta Brita 28. juuli 2016 at 12:25

  Ka minul on olnud pikka aega probleem peavaludega,
  käisin mööda arste ja keegi midagi ei leidnud ja soovitati
  ainult valuvaigisteid. Lõpuks perearst ütles, et ehk on
  see D vitamiini puudus, võtsin ka neid tablette aga
  midagi ei muutunud. Lugesin sinu artiklit naitelehest ja
  hakkasin võtma magneesiumi tablette, veel ehk vara
  öelda kas asi tablettides või on see lihtsalt järgi andnud
  aga pea pole enam valutanud. Aga seda vett oleks vist
  isegi kasulikum tarbida ?

 • Avatar
  Vasta Andra 28. juuli 2016 at 12:23

  Olen ka peavaludega hädas ning igapäevaselt
  valuvaigisteid kasutada ei taha.

 • Avatar
  Vasta Margit 28. juuli 2016 at 12:22

  Olen migreenik. Peale pillide ära jätmist asi paranes
  päris tublisti, aga palava ja vähese unega vahest ikka
  tekivad. Kangeid valuvaigisteid võtta ei tohi vähemalt
  10 kuud veel, sest plaan oma beebit aastani imetada 🙂
  no ja seda vähest und jagub kah veel mitmeks ajaks,
  sest 2-kuuse öörežiim pole just luksus ?
  Päevaunedele tõmbab 2-aastane kriipsu peale.

 • Avatar
  Vasta Gaia 28. juuli 2016 at 12:21

  Olen aastaid kimpus ootamatute migreenidega ning väiksemat sorti peavaludega samuti, äkki tõesti aitab ja kergendab?
  Katsetada ju võiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Ene 28. juuli 2016 at 12:20

  Kuna mul on migreen sooviks proovida, kas see
  migreeni puhul ka toimib, kui kasutada igapäevaselt
  seda vett, vb siis ei tekigi neid nö hooge. Päris huvitav
  asi tundub ja ei tea kas ta krampis jalgade puhul ka
  aitab? Tavaliselt ikka öeldakse, et kui jalad krambitavad
  siis on magneesiumi puudus??

 • Avatar
  Vasta H 28. juuli 2016 at 12:20

  aga äkki oleks magneesiumiõli meeldivam tarvitada selle asemel? seda saab siis endale peale määrida. Mina kasutasin seda
  raseduse ajal küll sellepärast, et jalad nö surid pidevalt. Magneesium pidi naha kaudu ka paremini omastatav olema.

 • Avatar
  Vasta Melissa 28. juuli 2016 at 12:19

  Peavalu on mul peaaegu et igapäevane külaline, ja
  tabletiusku ma ka ei ole… Seda juhtub harva ja viinases
  hädas, kui tableti otsustan neelata. Ja magneesiumi
  tablette võtan küll vahel õhtuti, et hea uni tuleks, aga
  vesi oleks hea alternatiiv, sest tavaliselt joon vett ka
  palju õhtul, ja üldse päeva jooksul. Jätaks tabletid ara ja
  jooks magneesiumiga vett, mis ma usun, et imendub
  kiiremini ka! Prooviks ära kyll, aitäh!!!!

 • Avatar
  Vasta Karol. 28. juuli 2016 at 12:14

  Minul oleks kohutavalt seda jooki vaja, kuna peavalude pärast olen juba Ibumetini sōltlane…igal
  hommikul 5 ajal vōtan rohtu juba aastaid ja arstid pole siiani arusaamisele jōudnud, mis mul viga on:(
  Olen proovinud Colaga, aga lihtsalt lōpuks hakkab vastu, ei jōua juua, kuigi toimub ka minu puhul…

 • Avatar
  Vasta Siret 28. juuli 2016 at 12:13

  Mul on juba üle 5 aasta regulaarsed peavalud ja arstid siiani mind aidata pole suutnud. Coca colat ka ei taha iganädalaselt tarbida,
  seega oleks see hea võimalus proovida, ehk aitab mind miski muu kui valuvaigistid 🙂

 • Avatar
  Vasta siky 28. juuli 2016 at 12:13

  Kuna olen ka titaootel ja peavalud segavad sellest
  rõõmu tunda, oleksin üliõnnelik kui saaks ka
  magneesiumiveest abi 🙂

 • Avatar
  Vasta geiu 28. juuli 2016 at 12:13

  Apppi, nii lahe et selline loosike.
  Ma tahaks võita, sest kuulun kahte kategooriasse-
  olen rase ja tegelen spordiga( okei, tegelt kui lugeda
  igapäevane 7-8km kärutamist suurema lapsega
  spordiks siis).
  Ma tegelikult olen seda vett proovinud, sest raseduse
  ajal tekkisid öösiti jalakrambid. Aitas küll!
  Kuna no see pudelike vett tegelikult väga odav pole
  siis oleks ikkka suurepärane võita 🙂

  Siin kohal mainin, et hetkel euroapteekides kampaania
  juuli lõpuni(nädalavahetusel vaid) Donat Mg vesi 2=3
  🙂

 • Avatar
  Vasta E. 28. juuli 2016 at 12:12

  Mariann, vahel tundud tark ja tubli naine, siis jälle leian end mõttelt, et kuidas üks täiskasvanud inimene
  ei tea (või ignoreerib teadlikult), et coca, kohv ja blondeerimine pole teps mitte rasedana soovitatav??
  kõik need mürgid jõuavad looteni ja ei saa välistada, et mõjutavad tulevikus lapse motoorikat, kõne ja
  üldist arengut…
  Jah, on küll veider 9 kuud + imetamise aeg kohvita elada, aga ei juhtu tegelikult ju midagi, kui seda ei
  tarbi. Samamoodi sai blondist peast minul raseduse ajaks tiba tumedam variant ja lapsed on terved ning
  õnnelikud.
  Head ootuse lõppu ja tarku valikuid!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 28. juuli 2016 at 12:28

   Sinu kommentaar tundub mulle ka täitsa normaalne, aga siis leian ennast mõttelt, et küll viitsib üks võõras teha nii suure probleemi mitte millestki. Tass kohvi päevas ja juuste toonimine (ei blondeeri) ei ole kindlasti lapse motoorikale kehvad. Ma ARVAN. Igaatahes ma olen kindel et ei juhtu tegelt midagi kui sa enda elu elad ja oma raseduste üle muretsed 😀

 • Avatar
  Vasta Muska 28. juuli 2016 at 12:12

  Mul on uks klient kellel alates 2009 on meeletud
  peavalud,ja pohjust pole siiamaani leitud. Akki oleks
  sellest abi ja tal hakkaks parem,sest kahju on vaadata
  kui ta jalle valudes vaevleb

 • Avatar
  Vasta Moonika 28. juuli 2016 at 12:12

  Sooviks osaleda loosis, kuna tegelen võrkpalliga ja ka
  teiste spordialadega ning tihti juhtub seda, et öösiti
  lähevad jalad ja varbad krampi ning seda ilmselt
  magneesiumi puudusest. Olen proovinid erinevaid
  toidulisandeid ja õlisid, kuid siiani pole ükski vahend
  olnud piisavalt tõhus ehk on need pudelid minu
  võimalus vabaneda krampidest?

 • Avatar
  Vasta Mariann 28. juuli 2016 at 12:10

  Oleksin supper ònnelik selle võidu
  üle. peale sünnitust on mul tekkinud
  kohutavad peavalud ja mu vaene
  mees arvab juba, et mul mingi
  kasvaja ja hakkan äkki surema.

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. juuli 2016 at 12:10

  Terve elu on kimbutanud peavalud. Vahel aitab
  peavalu rohi, vahel mitte. Mõni kord on olnud peavalu
  mitmeid päevi, lähen peavaluga magama ja hommikul
  ärkan ikka valuga. Väga väsitav on. Raseduse ajal olid
  nii hullud peavalud, et kuu aega (4s raseduskuu) olin
  täiesti pea padja peal, kohutav oli. Raseduse ajal ei
  tahtnud väga ju rohtu süüa ja ega see siis ei aidanud
  ka, kohe tuli välja. Peavalude pärast kaotasin 5kg
  raseduse ajal, mis tegelikult polnud tore, ka
  ämmaemand muretses, kuid erilist nõu ei andnud,
  mida teha. Peale rasedust on vahel jälle selliseid
  kohutavaid päevi, eriti raske on hoolitseda pisikese
  lapse eest, kui ise vaevu püsti seista suudad. Sooviks
  proovida seda, äkki aitaks see vesi selle kohutava
  väsimuse ja peavalude vastu, et saaks nautida neid
  ilusaid päevi oma lapsega ?.

 • Avatar
  Vasta Annuline 28. juuli 2016 at 12:08

  Kuna olen ise ka peavaludega korralikult kimpus siis
  ehk aitaks see mind ka.
  Lisaks olen hakanud trenni vuhmima, et oma fätso
  staatus lõpuks seljatada. Aga parak on päevi kus
  peavalu ei lase midagi teha. Paneks pea kapile lihtsalt.
  Aktiivse inimesena on nuhtlus,et peavalu ründab nii
  tihti ja röövib rõõmu. ???

 • Avatar
  Vasta Meril 28. juuli 2016 at 12:07

  Vaevlen pidevalt peavalude käes ja kuluks täitsa ära.
  Olen tahtnud teha ka magneesiumi kuuri, pidavat
  lapsel hammaste tuleku ajal vähem valu tegema. No ja
  miks mitte proovida 😉

 • Avatar
  Vasta Sandra Pa 28. juuli 2016 at 12:06

  Mul on kaks põhjust :
  Esimene on see, et olen minagi see, kellel tihti pea valutab ja ma olen ikka tabletiusku – mida soovin muuta, seega hea proovida just
  magneesiumivett.
  Teiseks on see, et olen diabeetik ja ühtede juttude järgi on diabeetikul magneesiumi vähem kui normaalse organismiga inimesel (
  ei oska ilusti kirjutada aga saate ju kõik aru, mida mõtlen ) Ehk siis diabeetikud peaksid eriti lisaks magneesiumi tarbima – kuna
  selle puudus pidi jällegi vallandama väsimust, unisust ja organism ei toimeta korrapäraselt jne. Seega, põhjust oleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 28. juuli 2016 at 12:05

  Propviks hea meelega. Mul esinevad tihti
  migreenihood ja nüüd rasedusega on peavalu väga
  tihe külaline.
  Olen raseduse aeg ikka tabketti võtnud, mõnikord on
  väiksema valu ära võtnud ka kohvi. Teinekord ei ole
  miski aidanud ning olen haiglas olnud.
  Proovisin raseduse aeg magneesiumi tablette võtta
  kuid ajasid oksele. Äkki vesi aitaks!

 • Avatar
  Vasta Kristiina R 28. juuli 2016 at 12:05

  Kuna peavalud kippusid viimaste kuude jooksul koguaeg migreeniks üle minema, siis olin täiesti hädas. Tablette kurgust alla
  kulistada ei tahtnud ning hakkasin otsima teisi radikaalsemaid lahendusi. Asi päädis sellega, et jätsin päeva pealt ära kohvi ja
  alkoholi tarbimise (mida juhtus 1-2x kuus küll ainult klaasi veini näol)ning peavalud leebusid. Paraku on nii, et kuna kannatan ka
  madala vererõhu käes, siis ilma kohvita on ikka väga raske vahel olla. Loodan, et Mg vesi aitab peavalud välistada ja ka väikeses
  koguses kohvi nautida 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. juuli 2016 at 12:03

  Oii, ma kohe pean seda proovima. Võtaks ette tripi
  Tallinnasse, et seda soetada! Mina ja peavalud oleme
  juba väga ammusest ajast käsikäes käinud. Viimased
  aasta aega aga juba nii hullusti, et valuvabu päevi on
  tunduvalt vähem kui valutavaid päevi. Peavalud minu
  puhul kestavad kaua ja võtavad liikumisvõime! See elu
  on jube! Vaatasin ükspäev oma apteegi kappi, leidsin 7
  erinevat järgiproovitud retseptiga valuvaigistit, mis
  ükski ei aita.
  Aga siiski, asja positiivne noot- kolisin poolteist kuud
  tagasi maale metsa elama ja peavalu annab järgi! Selle
  aja jooksul on olnud vaid 2 suuremat valuhoogu!
  Seega, minu ravim- minge maale elama! 🙂 Vett tahaks
  kindlasti k proovida, äkki saab lõpuks tunda ka
  pikemat perioodi ilma valutava peata ja oma
  normaalse elurütmi tagasi 😀

 • Avatar
  Vasta Griti 28. juuli 2016 at 12:02

  Mina sooviksin aidata sellega oma õde , kes on
  koguaeg kimpus peavaludega ! Oleks tore
  proovida peale tabtetide söömist midagi mis
  ei kahjusta tervist . Kuna õde väga ei usu
  neisse siis loodame , et ehk saame talle
  tõestada et see aitab ???

 • Avatar
  Vasta ingrid 28. juuli 2016 at 12:00

  Olen terve elu olnud hädas peavaludega, käidud ka
  arstil. Minule enam tabletid ei mõju ja ka mina ei
  soovigi endale neid päevast päeva sisse neelata.
  Praeguseks ma lihtsalt olen õppinud kannatama.
  Sooviksin väga väga seda magneesiumi vett
  katsetada! Muideks, võtan ise magneesiumi tablette
  igapäevaselt, aga nende maitse on niii halb ja
  igaõhtune võtmine on suureks katsumuseks.

 • Avatar
  Vasta Maare 28. juuli 2016 at 11:59

  Tere
  Peavalud on pea igapäeva teema . Olen võidelnud valudega juba pubekaeeast saati. Siis arvasin, et see ongi okei .
  Mõni aasta tagasi aga pöördusin spetsialisti juurde aga tema arvamus oli, et need stressi, pinge peavalud. Olin väga pettunud , et
  asja tõsiselt ei võetud . Ei oskagi midagi muud teha , kui rohtu võtta sest valu on tappev. Niidab mind jalust 🙁
  Oleksin südamest ja väga väga õnnelik, kui loosiõnn kordki mulle ka naerataks 🙂
  Prooviksin ära ja kindlasti soovitaksin ka emale , kuna temagi peavaludega hädas 🙂

 • Avatar
  Vasta Anneli 28. juuli 2016 at 11:58

  Kuna töötan Apothekas, siis see vesi on mul käeulatuses olemas ja tänu teie eksperimendile oskan ka paremini teistele
  peavalus vaevlevatele klientidele seda toodet soovidata. Kuna aga see ei ole just kõige odavamate killast, siis see kotitäis
  kinkida oma mehele oleks mul küll hea meel ja kindlasti oleks tal hea meel ka seda tarbida, kuna tema vaesekene ka tihti peale
  heidab õhtul minu kõrvale magama, samal ajal peavalu murega, selle tarbeks olen ma talle alati kohe andnud magneesiumit
  pulbri kujul, meeldiv maitse ja tõesti see ka aitab, uni on parem ja peavalu kaob kus see ja teine, kuid ka see on selline
  kordades kallim lahendus veel, siis ma nii hea meelega kingiksin talle selle toreda kotitäie ja prooviks ka ise selle joogi ära, ning
  jagaks veelgi kodustele, keda peavalu kimbutab.

 • Avatar
  Vasta Rosanna 28. juuli 2016 at 11:55

  Tahaks väga proovida seda vett ,kuna mul on
  magneesiumi puudusest tingitud lihaskrambid
  koguaeg. Oleks tore öösel rahulikult magada mitte
  ärgata krambi peale ülesse .

 • Avatar
  Vasta kt 28. juuli 2016 at 11:55

  Olen samas seisus. Rase ja pidevad peavalud. Joon
  tihti gaasilisi magusaid jooke ja tunnen süüd. Hea
  meelega jooks magneesiumivett ja naudiks ilma
  peavaludeta rasedust:)

 • Avatar
  Vasta Kärt 28. juuli 2016 at 11:53

  Sooviks ka proovida seda. Minu pea valutab
  rasedusest saati. Ja paratsetamooli söön pea
  igapãev, kuid sooviks proovida midagi
  looduslikumat, mis sobiks paremini imetamise ajal.

 • Avatar
  Vasta Raili 28. juuli 2016 at 11:49

  Mina sooviksin proovida, kuna olen 3 aastat piinelnud
  peavalude käes ja arstide vahel jooksnud, aga keegi
  midagi öelda ei oksa, peale selle, et äkki on pinge
  peavalud, omastarust pingeid pole, aga peavalud ka
  ära ei lähe. Olen katsetanud erinevaid viise kuidas
  lahti saada peavaludest, aga mitte miski pole aidanud.
  Heameelega prooviks ka sinu eksperimenti, kas ka
  minupeal toimib.

 • Avatar
  Vasta Ele 28. juuli 2016 at 11:48

  Prooviks vett samuti peavalude vastu.
  Peavalud on mul olnud lapsepõlvest saati ning
  neuroloogidel on ainult üks seletus –
  pingepeavalud. Kui küsida millest, siis on
  tavaliselt see, et koolivahetusest või uus
  töökoht, kolimine. Igastahes abi ei ole olnud
  arstidest ega ka rohtudest. Ainukene asi, mis
  aitas oli see, et jäin rasedaks. Maagiline aeg
  peavaludeta. Kuu pärast sünnitus igapäevased
  peavalud naasesid.
  Pärast su postituse lugemist kardan, et see vesi
  maitseb ikka väga vastikult, aga pigem joon
  vastiku maitsega vett kui kannatan peavalude
  jätkumist.

 • Avatar
  Vasta lv 28. juuli 2016 at 11:46

  vaevlen ka kohutava migreeni käes
  ning tahaks tõesti seda vett
  proovida.. äkki aitabki 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 28. juuli 2016 at 11:46

  Olen spotliku eluviisiga ehk siis kuuluksin ka ühte
  kategooriasse. Ma ise ei lürbiks kõiki neid pudeleid
  tühjaks,vaid annaksin sõbrannale ka, sest tal on vahel
  peavalud.

 • Avatar
  Vasta Maira 28. juuli 2016 at 11:45

  Vaevlen peavalude täpsemalt migreeni käes juba
  varasest teismeeast saadik. Valuga võideldes olen
  neelanud palju tablette. Sooviksin proovida valu vastu
  võidelda magneesiumiveega.

 • Avatar
  Vasta Birgit Jekimova 28. juuli 2016 at 11:41

  Võidu korral kingiks emale , kes pidevalt
  kimpus peavaludega .
  Vanaema peab lapselapsi lõbustama , aga kui
  pidevalt peavalu ei saa kahjuks .

 • Avatar
  Vasta Marlen 28. juuli 2016 at 11:41

  Pea valutab tihti, lihasvalud
  õlavöötmes ja kaelas, ent ehk aitaks?
  Proovida võiks 🙂

 • Avatar
  Vasta K 28. juuli 2016 at 11:41

  Lõpetasin just üle aasta kestva tabletikuuri, et peavaludest lahti saada. Ent migreeni tõttu kimbutavad need mind ikkagi, seega
  seda vett tahaks küll proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Julia 28. juuli 2016 at 11:38

  Mul oli seda artiklit lugedes täielik ahhaaa moment. Minu vanaema on peavaludega juba väga pikalt maadelnud. Seega ma annaks
  kogu mg vee talle katsetamiseks ja koti jätan endale. Kui mg vesi tõesti ta peal toimib, siis oleks minu näol üks “sponsor” juures 😀

 • Avatar
  Vasta Ailit 28. juuli 2016 at 11:38

  Peavalude osas kaasa rääkida ei oska, kuigi ka rase ja mõned üksikud korrad need mind kimbutasid, kuid läksin sama teed ja
  lihtsalt kannatasin, kuna ka ei viitsinud/tahtnud tabletti võtta. Magneesiumi osas aga olen nõus, et aitab tekitada parema une ja
  minu kui raseda puhul aitab kaasa ka väga suuresti seedimisele ja lisaks ka sääremarja kerge krambi võtab ära, seega igati kasulik
  asi ja mina olen abi leidnud küll. Ise küll võtan pulbri kujul Diasporali ja sellega ka väga rahul, üks kotike päevas, maitseb ka hästi (
  kuigi jällegi jah, maitsemeeled erinevad ). Sama asi, et soovitati võtta just enne magamaminekut ja seda ma ka teen, minu meelest
  aitab 🙂
  Võiks aga proovida vee kujul magneesiumi, sest rasedad peavad nii ehk naa ka vett palju tarbima, siis oleks see ju 2in1, seega why
  not 🙂

 • Avatar
  Vasta Janika 28. juuli 2016 at 11:38

  Tere.
  Mul küll peavalusid ei esine aga mg on vajalik kogu
  organismi tegevuseks. Mg puudus paneb valutama
  liigesed ja tekitab mujalgi valulikke ja ebameeldivaid
  nähte.

  Kuna taastu seljaoperatsioonist. Oleks hea turgutada
  ennas abistava mg joogiga. Et ikka kiiremini taastuks
  ja saaks eluga edasi minna.

  Eelnevalt olen kasutanud mg nii tabletina kui õlina.
  Sga kui ikka otse sisse juua, peaks ju tulemus parem
  olema.

 • Avatar
  Vasta Liiva Kivistik 28. juuli 2016 at 11:37

  Minu peavalud hakkasid pihta peale esimest rasedust
  ehk siis 8a tagasi. Nüüdseks võitlen juba päris tihti
  peavaludega. Nii et eksperimendi pärast võiks juba
  katsetada kas mul ka see vesi aitab siis 🙂

 • Avatar
  Vasta Älis 28. juuli 2016 at 11:37

  Minul ka kahjuks peavalu juba igapäevane nähtus, ei teagi äkki
  imetamisest tingitud ja beebi võtab kõik endale ? Aga noh-
  oma lapse jaoks midaiganes! ☺️ Igatahes kuluks selline vesi
  marjaks ära ja kui see mind ka aitab, siis tunnete mind ilmselt
  tänaval selle spordikoti järgi ära ☺️

 • Avatar
  Vasta Kati 28. juuli 2016 at 11:36

  Prooviks väga hea meelega seda vett. Lisaks tihedatele peavaludele kimbutavad ka krampis sääremarjad. Varem ravisin oma
  peavalu šokolaadiga, mis mind aitas 😀 Nüüd seoses kaalulangetusega šokolaadi tarbida igapäevaselt ei saa 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 28. juuli 2016 at 11:34

  Peavalud on alati minu suureks probleemiks olnud.
  Varasemalt võisin endale kangemaid valuvaigisteid sisse
  süüa küll, aga nüüd rasedana ei tunne küll eriti et see üks
  paratsetamool midagi aitaks. Kasvõi näiteks eile, ärkasin
  peavaluga, magama läksin peavaluga.
  Seega hea meelega prooviksin seda imejooki. Saaks ehk
  normaalse inimese moodi tunda endast jälle.

 • Avatar
  Vasta Airi 28. juuli 2016 at 11:34

  Prooviksin seda vett, sest olen lapsest saati kannatanud peavalusid. Olen lugenud, et magneesiumipuudus on väga paljude
  hädade põhjustaja. Seega – veega terveks! 😀

 • Avatar
  Vasta Mammu 28. juuli 2016 at 11:31

  Minule annavad Mg puudusest märku krambitavad
  jalad ja tõmblev silm. Eriti hull oli asi rasedana, aga
  sünnitus päris ära hädasid ei viinud.

 • Avatar
  Vasta Gerly 28. juuli 2016 at 11:30

  Minul on samuti tihti peavalud. Ja ka krambid, mis
  samuti tihti seotud just magneesiumi puudusest.
  Olen siiani teinud tabletidega kuure aga nu vesi oleks
  kindlasti parem.
  Nii et hea meelega prooviks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 28. juuli 2016 at 11:30

  Mina sooviks seda vett oma emale. Tal on pidevalt
  peavalud ning põhjust ei leita. Tore oleks talle selline
  mõnna kingitus teha ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 28. juuli 2016 at 11:29

  Olles aastaid migreenik olnud,siis prooviksin hea
  meelega seda vee varianti.Vb oleks abiks.

 • Avatar
  Vasta Ave 28. juuli 2016 at 11:24

  Mul on suur totsik magneesiumi tablakaid, jeerum kui
  suured need on, kuidagi ei kutsu neelama, ehk läheks
  vesi paremini peale. 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 28. juuli 2016 at 11:23

  Olen juba varemgi kuulnud magneesiumivee headest omadustest tervisele, suur soov oleks ise katsetada kas see ka päriselt
  toimib 🙂

 • Avatar
  Vasta MS 28. juuli 2016 at 11:21

  Võitlen mitmendat aastat kasvajaga ja igapäevaselt
  tarbin väga paljusid erinevaid valuvaigisteid. Mõned
  enam isegi ei aita. Sooviks maole leevendust anda ja
  prooviks imevee ära 🙂 ehk saan valuvaigistid tulevikus
  hoopiski veega asendada!

 • Avatar
  Vasta Sigrid 28. juuli 2016 at 11:19

  Tahaksin seda vett niiiiii väga! Peavalud on sellised
  asjad mis rikuvad terve olemise ju ära, kui pea valutab ei
  saa kohe mitte midagi teha, aga mina tahaks et kõik mu
  päevad oleks ilusad ja rõõmsad 🙂

 • Avatar
  Vasta Carolyn 28. juuli 2016 at 11:18

  Mina prooviks küll seda imejooki heameelega! Miks? Mitmeid aastaid (vist juba 8 aastat kui mitte rohkem) vaevlen tohutute
  peavalude käes ja väga tihti kimbutab migreen. Valud on meeletud, ajab iiveldama, valgust ei tohi toas olla, kõrvad on
  tundlikud, liigutada ei tohi, tunnen ennast kui elav laip. Olen aastatega söönud erinevates kogustes valuvaigisteid (k.a
  migreeni rohud), mis ei taha enam minu peal väga hästi toimida, samuti ka proovitud erinevaid looduslikke vahendeid- veidi
  on abiks. Kriitilisemate peavalude/migreeni korral, mis esineb olen lasknud kutsuda kiirabi lõpuks kuna ainuke leevendus on
  tilgutist saadud valuvaigisti. Arstid ja mitmed uuringud on samuti läbi käidud, tulemust pole ka nende poolt.
  Just hiljuti lõppes 2 nädalane peavalude hoog, tunnen siiani uimast olekut ega pole väga produktiivne veel, kurb ausalt
  öeldes aga alla ma ei anna ja proovin tugev olla! Oleks hea katsetus selle joogiga, äkki toimib 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 28. juuli 2016 at 11:18

  Prooviks küll seda vett hea meelega, ma nimelt olen
  kimpus jalakrampide ja nö “rahutute jalgadega” .
  Tablette unustan ma vôtta,aga ehk see veejoomine
  suudab need krambid ära hoida.

 • Avatar
  Vasta Ketryn 28. juuli 2016 at 11:17

  Mina olen ka kimpus jubedate peavaludega, vahest lausa nii jubetatega, et ajab oksele 🙁
  Teen ka tublisti sporti , prooviksin heameelega kas saan oma peavaludest võitu 🙂

 • Avatar
  Vasta Jane 28. juuli 2016 at 11:14

  Olen pidevalt hädas väga tugevate peavaludega, sel
  hetkel ei saa istuda ega astuda, kuna valu on nii suur,
  lase või tilgad püksi. Valuvaigistid ka väga ei mõju, kui
  just mitu tabletti võtta, aga ma ei ole ka see inimene,
  kes suure hurraaga tablette võtma tõttab. Seetõttu
  tahaksin väga seda vett proovida, kuna olen noor
  inimene ning ringi liikumist ja toimetamist on palju,
  kuid peavalude tõttu pean asju edasi lükkama ja ei saa
  elust korralikult mõnu tunda.

 • Avatar
  Vasta A 28. juuli 2016 at 11:14

  Võites annaksin joogid oma õele, kes
  magneesiumi tablete võtta ei taha, kuid neid
  vajab. Muidugi yhe pudeli jätaks endale
  proovika, kuna ka endal kerge Mg puudus, mis
  väljendub öistes hambakrigistamises ja ajab
  juba elukaaslast vaikselt närvi ?

 • Avatar
  Vasta Liia 28. juuli 2016 at 11:13

  Peavalu on minul lausa igapäevased kaaslased.
  Tablette ma ei armasta krõbistada, tekib mingi tõrge
  seda keemiat igapäevaselt sisse ajada. Siiamaani on
  aidanud vahest rahulikult lamada,silmad kinni ja
  miskit jahedat pea peal hoida. Aga kuna mul on
  lapsed,töö ja oma majapidamine siis sellist rahuliku
  pikutamist tuleb ikka väga harva ette. Ma nii loodan et
  saan seda vett proovida ja see ka mind aitab.

 • Avatar
  Vasta Getter 28. juuli 2016 at 11:13

  Minu ema on peavalud piinanud juba 36
  aastat, iga kuu keskmiselt viis päeva, mis
  teevad elu ja töölkäimise ikka väga raskeks.
  Asja raskendab ka kaasnev iiveldus. Paraku ei
  näita uuringud midagi, suured tabletikogused
  ei aita ja peab lihtsalt kannatama. Võidu puhul
  kingiksin koti temale, äkki teeks imet ja minu
  ema saaks oma suurtest peavaludest priiks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anni Elisabeth 28. juuli 2016 at 11:11

  Suuremad peavalud, mis kestavad nädalaid algasid nii 3 aastat tagasi. Olen igasugu tablette sisse söönud, kuid need pole
  aidanud. Käinud ka nõelravis, kuid nüüd viimane kord ei tundunud ka see enam väga aitavat. Tahaks proovida, et äkki see
  magneesiumivesi aitab, et saaks elada peavalude vabalt

 • Avatar
  Vasta E.R 28. juuli 2016 at 11:08

  Õel valutab pea palju ja endalgi tekivad
  väsimusest/liiigsest trennist + krambid
  jalgades vahel

 • Avatar
  Vasta K 28. juuli 2016 at 11:08

  Suht kõrini oma peavaludest ja tarbin ka cocat et neid
  leevendada, samas kasutaks meeleldi tervislikumat
  lahendust 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 28. juuli 2016 at 11:06

  Heh , ma prooviks ka seda ime vett kuna ka mul on
  pidevad peavalud selle eest olen mina hoolas tableti
  sõõja ehk aitab ja voin tableti unustada 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 28. juuli 2016 at 11:04

  Endal ja elukaaslasel on magneesiumipiuuduse tõttu
  tihti lihaskrambid. Huvitav oleks katsetada, kas tõesti
  selline vesi aitab. ?

 • Avatar
  Vasta S 28. juuli 2016 at 11:03

  Tahaksin mehele kinkida, sest tal on ikka õudne jama
  nende peavaludega ja halvematel päevadel ei tõuse
  voodistki.

 • Avatar
  Vasta Kris 28. juuli 2016 at 11:02

  Tere! miks ma ei ole küll ise selle peale tulnud,loogiline ,et võibki olla peavalude tage magneesiumi puudus jalad ka krambitavad
  aegajalt. ohh tänks sulle selle info eest, tõesti tahaks proovida seda vett.

 • Avatar
  Vasta Kristin 28. juuli 2016 at 11:02

  Oleks huvi proivida kuna raseduse jooksul on
  mul magneesiumi vajadus suurenenud ja ostsi
  magneesiumi ampulle aga vott võtta ei suuda
  kuigi arst soovitas mahla sisse segada oli
  maitse minu jaoks ikka väga rõve ja ajad oksele
  üritasin isegi puhta siirupi sisse segad aga see
  ikka ei aidanud ja äkki see magneesiumi vesi
  aitab

 • Avatar
  Vasta Triin 28. juuli 2016 at 11:01

  Peavalud kimbutavad mind juba ammu ja päris
  kõvasti. Tabletid enam ei aita ja oleks justkui kõike
  proovinud, aga seda magneesiumivett veel mitte. 😉

 • Avatar
  Vasta Kerli 28. juuli 2016 at 11:01

  Olen pidevalt peavalude küüsis ja loobuks meeledi
  valuvaigistite kasutamisest, mis pole tervisele üldse
  head ja hetkel pole mind peale rohtude ka muu aidanud.
  Peavalud on lausa nii suured, et magamine pole enam
  see mis olema peaks 🙁

 • Avatar
  Vasta HeRi 28. juuli 2016 at 11:01

  Igapäevased peavalud on kurnavad, ja tabletid enam
  ei aita. Ehk see vesi oleks lahendus minu
  probleemidele. Töö on kurnav ja ka sellepärast
  kindlssti on peavalud..
  Ehk ükskord veab nende loosidega ☺

 • Avatar
  Vasta Liina 28. juuli 2016 at 11:01

  Mind on ka hakanud kiusama peavalud ja järjest
  tihedamalt on nad esinema hakanud ?

 • Avatar
  Vasta Helina 28. juuli 2016 at 11:01

  Mina kannatan aeg ajalt peavalude käes ja aastatega on nad läinud hullemaks,sellised migreeni laadsed, kus tahaks pea läbi
  betooni suruda.Arvatavasti on see kuidagi ka päritav, sest minu kallis ema kannatab noorest east saati nende käes ja ainuke ravim
  mis teda aitab on kihisev Solpadeine. Tahaksingi,et tema saaks proovida seda imejooki,sest peavalu on meeletult häiriv
  asjandus,see segab sul absoluutselt kõike tegemast 🙁

 • Avatar
  Vasta Heidy 28. juuli 2016 at 10:56

  Kuna need veed on suht kallid, siis ei ole proovinud,
  kuid sooviks väga, sest kimbutavad nii peavalud,
  jalgade suremine ja sääremarja krambid!

 • Avatar
  Vasta Aili 28. juuli 2016 at 10:56

  Suvel puhkuse ajal olen tegelenud rohkem spordiga.
  Rattasõit, rulluisutamine,jooksmine. Ja nüüd õhtuti
  tunnen kuidas jalad nö tõmblevad. Oi kurja kuidas
  saab üks selline asi kogu öö ära rikkuda!Õhtul raske
  magama jääda ja hommikul raske ärgata.
  Olen tahtnud magneesiumi jalavanni proovida aga no
  selle tegemine võtab ju aega.Pean äkki seda
  nagneesiumiõli proovima,mis jalgadele pihustatake.
  Või siis tõesti seda imelist magneesiumivett.

 • Avatar
  Vasta Anette 28. juuli 2016 at 10:56

  Minu elukaaslane on pidevalt peavaludega
  kimpus. Valuvaigistid ka enam ei aita ja kaua
  sa ikka jõuad neid tablette neelata.. Mõnikord
  on valu nii tugev, et ei saa töölgi käia. Seetõttu
  sooviksingi võidu korral talle need 12 pudelit
  kinkida ja endale võtaksin spordikoti, millega
  sügisest trenni saaks minna.☺️

 • Avatar
  Vasta K. T. 28. juuli 2016 at 10:56

  Minul on rasedusega kaasnev peavalu koguaeg.
  Tahaks seda vett isegi proovida.

 • Avatar
  Vasta SiretP 28. juuli 2016 at 10:56

  Mina sooviksin oma peavalude leevendamiseks seda magneesiumivett proovida. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kiira 28. juuli 2016 at 10:56

  Sooviksin, et mees prooviks neid. Tal tihti peavalu
  ja öösiti ei ole just parim uni. Ja viimasel ajal ta
  pidevalt väsinud…, ehk see vesi turgutas ?

 • Avatar
  Vasta Maret 28. juuli 2016 at 10:53

  Alates hetkest kui rasedaks jäin on
  minu igapäevaseks kaaslaseks peavalu-
  hommikul tuntav- õhtuks märgratav ja
  märatsema panev. Siiani on aidanud
  ainult magamine, aga kuidas sa jääd
  keset tööpäeva kontoris magama 🙂
  Tablette ei taha võtta- kui enne
  rasedust ei olnud mingi mure pisemagi
  peavaluga tabletti võtta, siis
  rasedana tundub see ülemäärane keha
  ja lapse koormamine. Vabalt olen
  nõus olema rase katsejänes kaks Sinu
  eksperimendis 🙂

 • Avatar
  Vasta Eve 28. juuli 2016 at 10:51

  Prooviks ka,pidevad peavalud ja rohtusid ei
  taha ka koguaeg syya.

 • Avatar
  Vasta Egle 28. juuli 2016 at 10:50

  Peavalud on mul kestnud juba pâris mitu kuud, mitte
  küll rasedusest, vaid stressist. Tablette sòön harva ja
  úritan leida teisi alternatiive tablettidele. Joon
  vitamineral jooke pea igapâev, kui need minu valusid
  leevendanud ei ole. CocaColat joon vâga harva, kuid
  peaks ehk proovima? Úldisel vága gaasidega jooke na
  ei tarbi, paar korda kuus ehk joon limonaadi vói
  gaasivett. 🙂

 • Avatar
  Vasta Keiu 28. juuli 2016 at 10:49

  Eelmise rasedusga kimbutas mind raseduse lõpus kaks kuud pidev peavalu millest enne sünnitust lahti ei
  saanudki. Peale sünnitust tekkis mul ka vasospasm ja sellest ka nibulõhe mis paranes mitu kuud. Raviks
  kasutati lisaks muule ka igapäevaselt magneesiumi, mis siis aitab vasospasmi vastu lõõgastava toimega.
  Nüüd olen taas beebiootusega 23n peal ja tarbin juba ennetavalt magneesiumi, et seekord läheks kõik
  veidi lihtsamalt. Magneesiumipakist vaatab hetkel vastu kaks viimast kotikest nii et kotitäis
  magneesiumivett tundub hetkel imelise kingitusena. 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliina Koovit 28. juuli 2016 at 10:48

  Ma arvan, et suurim probleem mis mind terve elu jälitanud on ja raseduse ajal eriti aktiivselt on peavalud. Valuvaigistid on kahjuks
  need mis on mulle igapäevaseks abimeheks. Oleks tore proovida midagi muud.

 • Avatar
  Vasta Annabel 28. juuli 2016 at 10:48

  Ma liigun igapäevaselt, sest minu tööks on
  maalerdamine. Samuti tegelen tantsimisega ning ma
  arvan, et see vesi teeks mu magneesiumi puuduse
  tasa. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 28. juuli 2016 at 10:48

  Prooviksin ka peavalude vastu.

 • Avatar
  Vasta keidy 28. juuli 2016 at 10:48

  Peavaludega olen hädas juba aastaid, nagu ka
  minu ema ja vend. Raseduse ajal oli see juba
  väljakannatamatu, 3 päeva olin voodis pikali,
  sest tõusta ei suutnud. Parem oli olla vaid
  pimedas toas, kardinad akna ees. Peale
  tasedust on peavalud aga endiselt. Vahel
  järgneb sellele ka tugev iiveldus ja
  oksendamine. Valuvaigistid ei aita ja abi pole
  saanud ka arstilt. Kui see jook tõesti aitab
  prooviksin seda kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Diana 28. juuli 2016 at 10:47

  Olen pool elu tänu spordile kannatanud lihaskrampe jalgades,
  oleks tore leevendada seda vee abil mitte pidevalt ennast
  kokku möksida millegagi 🙂

 • Avatar
  Vasta triinukatre 28. juuli 2016 at 10:47

  vesi on hea! Vett saab osta muide epoest hea hinnaga
  – 1.50 +pant. Poes on see jube kallis, apteegis veel
  hullem.

 • Avatar
  Vasta Helina K 28. juuli 2016 at 10:47

  Olen mitmeid aastaid kannatanud peavalude käes
  ning oleks hea proovida, et ehk see vesi aitab
  peavalude vastu ka mul.

 • Avatar
  Vasta Helina 28. juuli 2016 at 10:47

  Sooviks ka maitsta seda imevett 🙂
  Olen ise ka rase ja esineb vahepeal peavalusid.
  Samamoodi ei taha tablette neelata, seega prooviks
  küll seda vett 🙂

 • Avatar
  Vasta Krislyn 28. juuli 2016 at 10:46

  Minul oleks seda kotitäis vett vaja oma härrale. Ta on
  juba aegade algusest peavaludega kimpus, igasugu
  vigureid on proovitud ja katsetatud aga ei miskit.
  Prooviks selle vee ka siis ära – ehk see aitab..

 • Avatar
  Vasta Rena 28. juuli 2016 at 10:44

  minu tádil on jubedas peavalud, proovib erinevaud
  toitumisi ja asju koguaeg, et jumala eeest saaks neist
  lahti.. miski tal vist isegi aitas, role toitumine, kus
  verest otsiti aineid mis talle ei sobi jne.. minul endal
  ònneks probleeme sellega ei ole, kuna ta teeb ka
  trenni ja tal tuleb 8august synnipáev, siis selle
  kingituae kingiksin talle, usun, et ta oleks vàga
  ònnelik:)

 • Avatar
  Vasta KK 28. juuli 2016 at 10:43

  Kuna sügisest kevadeni vaevlen tihti
  peavalude käes, siis oleks hea võimalus
  proovida neist hoiduda just selle vee
  joomisega, ehk tõesti toimib!

 • Avatar
  Vasta Kerli. 28. juuli 2016 at 10:43

  Mul on tihtipeale mineraalainete puudus ja
  heameelega katsetaks seda vett 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. juuli 2016 at 10:41

  Hea meelega katsetaksin magneesiumivett, sest vett
  armastan tarbida igapäevaselt suurtes kogustes. Küll
  aga ei aita tavaline vesi migreenivalude
  ennetamisel/vähendamisel. Ehk aitab just see imejook
  minu “heal sõbral” Migreenil mõista, et pole vaja nii
  tihti külas käia 🙂

 • Avatar
  Vasta Reet 28. juuli 2016 at 10:39

  Lugesin just täna öösel magneesiumi kohta väga pikka
  ja põhjalikku artikklit, kuna endal samuti (arvatavasti)
  raseduse tõttu jalad öösiti krambitavad. uskumatu mida
  magneesiumi puudus organismus inimesega teha võib..
  varem ma polnud sellest teadlik, kuid nüüd plaanin küll
  vähemalt kord aastas magneesiumikuuri läbima
  hakata.. vähe sellest-olen viimasel ajal veesõltlane!!
  Seega loositav vesi oleks praegu täpselt see, mille eest
  üks segane sõltuvuses rase võib teha mida iganes 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerlin 28. juuli 2016 at 10:39

  Mul ka kuus paarkorda peavalud ja mitu päeva järjest . Need on nii väsitavad, et sooviks sellel leevendust. Kindlasti proovin ära.
  kuigi ei oska öelda aga tundub nats migreeni moodi, loodan et pole. Vahest lihtsalt tuksub pool päeva, arstil käinud siis ega need
  ka targemad polnud. Et ala sa nii noor ja ajad jama, ei viitsi tööle minna/kooli. Nii et rohkem pole viitsinud arstile minna selle
  probleemiga sest sealne suhtumine jätab soovida.

 • Avatar
  Vasta Liis 28. juuli 2016 at 10:38

  Olen peavaludega kimpus olnud 14 aastat. Coca aitas
  kunahi, kuid enam mitte. Tabletidki alati oma mõju ei
  avalda. Magneesiumivett proovinud pole, seega
  katsetaks hea meelega. Ja kuna järgmisest nädalast on
  plaanis taas trennis hakata käima, siis sportikott
  kuluks ju ka täitsa ära. 😛

 • Avatar
  Vasta Heleri 28. juuli 2016 at 10:37

  Kuna olen spordiharrastaja ja mingitel perioodidel
  kipuvad jalad krampi minema magneesiumi puudusest
  . Arvan et see kulub väga hästi ära ??

 • Avatar
  Vasta Liia 28. juuli 2016 at 10:37

  Ma olen elanud koos pingepeavaludega 5 aastat, vahepeal on
  hullem ja vahepeal kergem. Hetkel tunnen, et peavalu hakkab
  jälle tuure üles võtma ja oleksin meeletult rõõmus kui saaksin
  sellest lahti ?

 • Avatar
  Vasta Christi 28. juuli 2016 at 10:37

  Kuna mul on diagnoositud migreen, siis oleks
  suur huvi seda vett katsetada. Ehk on ka abi ja
  ei peaks enam retsepti valuvaigisteid sööma,
  mis on minu meelest maole ja maksale väga
  kahjulikud. Aga kuna ma pole leidnud midagi
  mis aitaks migreeni vastu, siis pole muud üle
  jäänud kui tablette tarbida.
  Kui see tõesti aitaks kasvõi leevendada
  peavalusid, siis ma oleks eluõnnelik 🙂 Sest
  spetsiaalsel valuvaigistil on nii tugev mõju, et
  seda tööajal võtta ei saa, kohe tekib suur uni ja
  uimasus.
  Coca-colast nii palju, et kunagi googeldades
  leidsin mingi posti kus keegi samamoodi
  kirjutas, et migreeni vastu tal aitab külm coca.
  Proovisin ka, aga see tõesti aitab ainult siis,
  kui kohe alguses juua ehk siis kui tunned
  survet, et pea hakkab valutama
  (migreenikutel tavaliselt valutab üks koht ja
  siis tunnetavad kui seal midagi rõhuma
  hakkab). Aga kui juua siis, kui pea juba valutab,
  siis küll ei aita. 🙁

 • Avatar
  Vasta Geisi 28. juuli 2016 at 10:36

  Endalgi oleks seda imevett vaja, sest juba väga pikka
  aega on kohutavad peavalud. Ei taha väga neid
  tablette enam sisse võtta, sest pean võtma mitu tükki
  korraga, ühest paraku ei aita.

 • Avatar
  Vasta mt 28. juuli 2016 at 10:36

  Olen ka peavaludega väga kimpus, väga sooviks
  proovida ja elada peavaludeta 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 28. juuli 2016 at 10:35

  Olen alles hästi noor ja minu peavalud
  hakkasid paar aastat tagasi kui avastati et mul
  on migreen nüüd kuuaega tagasi sain teada et
  lisaks migreenile põhjustab mulle ka muu asi
  peavalusi millega pean elama kahjuks
  elulõpuni kuid ravimid enam ei aita kuna
  liigapalju voetud ka mina ei suutnud ravimeid
  neelata kuid lõpuks lihtsalt pidi harjuma.
  Peavalud on mul peaaegu igapäevased
  kaaslased ja kõige jubedamad on kooli ajal ja
  seega lihtsalt ei suuda koolis käia millel
  omakorda uued tagajärjed. Sellest veest loen
  siin esmakordselt ning tõesti tahaks proovida
  akki aitab see vähemalt neid kirjeldamatuid
  valusi leevendada kui täielikult ära ei võta.

 • Avatar
  Vasta Katry 28. juuli 2016 at 10:35

  Mul ka aegajalt pea valutab aga mul läheb üldjuhul
  kiiresti valu mööda. See eest mu elukaaslane on juba
  aastaid peavalude käes piinelnud,ei aita teda
  valuvaigistid ega midagi muud. Coca-cola sõber ta
  pole,seega cocat ka ei joo.
  Elukaaslane prooviks heameelega seda imejooki 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina L. 28. juuli 2016 at 10:34

  Sooviksin seda vett, kuna olen kimpus
  pingepeavaludega. Kuna peagi on kool algamas
  siis algavad ka peavalud ja igapäev tablette
  sisse süüa ei tundu lihtsalt mõistlik. Võiks ju ära
  proovida – ehk aitab ka mul. ☺

 • Avatar
  Vasta Heli 28. juuli 2016 at 10:33

  Tööpingetega tekivad peavalud ja ka jalakrambid on hakanud endast märku andma. Miks mitte proovida seda ise ja jagada
  ka oma sõbrannaga, kellel on peavalud probleemiks ???

 • Avatar
  Vasta Christel 28. juuli 2016 at 10:33

  Mina käisin just hiljuti närviarstil enda peavaludega, ajus midagi ei näidanud ja migreeni nagu ei ole, kirjutati välja mingisugused
  migreenitabletid, mis maksavad ropult palju ja mille asemel saaks mitu pudelit seda magneesiumivett(Kahju, et ma tol hetkel seda
  ei teadnud). Kuna olen 17, siis on peavalud igapäevases elus jube vastikud, eriti tööl olles.
  Peavalud on mõnikord lausa nii hullud, et ükski tablett ega magamine ei aita.
  Oleks tore seda vett proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 28. juuli 2016 at 10:33

  Kuna mind kimbutab väga sagedane migreen, mis võib
  olla põhjustatud millest iganes ja arst ütles, et ibukat
  ei tohi üle 10 tableti päevas võtta (võtan sellise
  koguse umbes pooleteist nädalaga sisse), siis hea
  meelega prooviks seda magneesiumi jooki. Ehk
  kergemad peavalud on põhjustatud
  magneesiumipuudusest. Suvi on ja higistamist palju,
  seega täitsa võimalik, et olen vajaliku koguse soolasid
  ja mineraale välja higistanud.

 • Avatar
  Vasta Aili 28. juuli 2016 at 10:33

  Ei hakka kurtma et mis valutab ja mis mitte aga suvel on ju vett
  vaja 😉

 • Avatar
  Vasta Kristi Raudlepp 28. juuli 2016 at 10:33

  Proovida tahaks just eelkõige maitse pärast,
  tekitasid huvi. 🙂 samuti kimbutavad mind nii
  pea- kui ka põlvevalud ning tahaks järgi
  proovida, et kas see võiks lahendus olla minu
  põlvrvalude leevendamiseks.

 • Avatar
  Vasta Veroonika 28. juuli 2016 at 10:31

  Mina tulin eile just neuroloogi juurest. Tugevad
  pingepeavalud. Pean proovima end lõõgastada ja palju
  vett tarbima. Teada värk, et magneesium on hea
  lihaste lõdvestamiseks. Ehk aitab see “eluvesi” mul
  pisutki end paremini tunda.. 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle 28. juuli 2016 at 10:30

  Kui see vesi minu migreenivalude vastu aitab, siis ma söön oma mütsi ära 😀 Seoses sellega võiks ju võita 😀

 • Avatar
  Vasta Maarja K. 28. juuli 2016 at 10:30

  See oleks just see, mida hetkel vajan!
  Ma juba kõike teinud, aga peavalu ei kao kuskile. Võimatu lihtsalt ja kogu aeg nii väsinud, et anna olla!
  Nii, et oleks hea abimees ehk :).

 • Avatar
  Vasta Margit M 28. juuli 2016 at 10:30

  Olen pidevalt peavaludega kimpus, seega prooviksin seda vett hea meelega 🙂 Samuti olen viimasel ajal
  rohkem spordiga tegelema hakanud.

 • Avatar
  Vasta K 28. juuli 2016 at 10:29

  Mina annaksin selle imevee oma emale. Tal on tihti
  migreenihood ja miski ei tundu aitavat ka. Samuti ei
  poolda ema tablette, aga väga hullude
  migreenihoogude korral võtab valuvaigistit. Oleks
  tore kinkida talle seda imevett…ehk aitab tedagi! ?

 • Avatar
  Vasta Gerli K 28. juuli 2016 at 10:29

  No isegi peavaludega kipus. Coca-Cola väga
  kōne alla ei tule. Seega sooviks kindlasti seda
  vett proovida ?

 • Avatar
  Vasta Eveli 28. juuli 2016 at 10:29

  Antud vett sooviksin isegi proovida. Mul esineb samuti väga tihti peavalusid- ilmselt pingepeavalud töölt. Elukaaslane saadab
  mind pidevalt arsti juurde kontrolli, kuid kas hirmu või laiskuse tõttu pole ma sinna veel jõudnud. Seega prooviksin samuti pigem
  looduslikumat ja tervislikumat vett!

 • Avatar
  Vasta Janely 28. juuli 2016 at 10:29

  Ka minul on rasedusega kaasnevad peavalud, üle poole raseduse on küll möödunud nii, et olen lihtsalt kannatanud neid
  peavalusid, tean ka, et võib küll paracetamoli võtta, kuid mõte, et see jõuab ka titani, ei tundu kuidagi meeldiv. Ise polnud ma
  sellest veest midagi kuulnud, seega tasub proovida! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ketu K. 28. juuli 2016 at 10:28

  Olen samuti hädas peavaludega, aegajalt käivad
  tugevad äkkpeavalud kuid perearst ei taha kuidagi
  uuringutele saata. Peab vist ütlema et kukkusin kolm
  korda peaga vastu asfaldit ja kaotasin teadvuse, et
  midagi ette võetaks. Aga tablette võtan ka viimasel
  vajadusel. Sellisest veest kuulen esimest korda ja oleks
  kindlasti proovimist väärt.

 • Avatar
  Vasta Merka 28. juuli 2016 at 10:28

  Olen peavaludega kimpus juba 8 aastat ja enamasti on
  parimaks ravimiks olnud uni. Siiski on hetki, kus ei saa
  magama minna ja vahel on hood ka nii tugevad, et võin
  minestada või ka oksendada. Arstid väidavad järjepidevalt,
  et pole migreen 🙁 seega saan abi vaid kohvist, õunast,
  banaanist, veest, energia jookidest (kofeiin) ja unest, kuna
  ei ole samuti ravimite-usku. Tulevase tudengina ei saa
  kahjuks üle 10h ööpäevast magamisele kulutada, et pea ei
  valutaks. See vesi tundub olevat põnev alternatiiv ja
  kavatsen seda kindlasti ka proovida, kui ei peaks võitma.
  Sellises olukorras haaran igast uuest võimalusest, mis mind
  mu vaevas aitaks 🙂

 • Avatar
  Vasta mammu 28. juuli 2016 at 10:27

  no kuna ma aastaid migreeniga kimpus olen ja peale kangete valuvaigistite miski muu ei aita(vahest ei aita needki), siis
  heameelega katsetaks selle magneesiumivee ära. Mine sa tea-äkki aitab ja pääsen ravimite söömisest 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerttu 28. juuli 2016 at 10:27

  Mind on juba aastaid vaevanud meeletu
  migreen. Ja äkki leiab tõesti teise lahenduse
  peale tablettide õgimise. tahaks proovida seda
  vett kas ka aitab siis saab hiljem ise ka ostma
  hakata. Nagu öeldakse ei tahaks kohe põrsast
  kotis osta?. Peab ikka ennem proovima.

 • Avatar
  Vasta Kärol 28. juuli 2016 at 10:27

  Mina prooviks seda hea meelega kuna kannatan
  pidevate peavalude käes, ning siiani pole ükski arst
  suvatsenud sellele suurt tähelepanu pöörata. 🙁

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 28. juuli 2016 at 10:26

  kuna mul juba enne rasedust kimbutasid peavalud siis
  sooviks proovida ka raseduse ajal 🙂 olen ka inimene
  kes pigen tablette ei võta vaid kannatab 🙂 äkki tõesti
  aitab ka minul 🙂

 • Avatar
  Vasta mk 28. juuli 2016 at 10:26

  olen ka peavaludega kimpus ja olen vist kõike proovinud, ainuke ravim minule on valuvaigistid, mida läheb ikka mehiselt. Sellisest
  “imeveest” kuulen esimest korda ja väga sooviks proovida ja ehk selle saangi asendada valuvaigistite vastu 🙂

 • Avatar
  Vasta Inga 28. juuli 2016 at 10:26

  Minu tütar peavaludega kimpus ja võiks täitsa proovida 🙂 Coca-colat olen isegi rohuna kasutanud aga mulle ei meeldi suhkruvesi :
  (

 • Avatar
  Vasta Johh 28. juuli 2016 at 10:25

  Minul oleks vaja kuna olen kogu aeg kimpus väiksemate
  peavalude ja migreeniga. Koguuuuu aeg. Kahjuks tablett
  enam migreeni puhul ei aitagi. Ehk aitab see vesi.

 • Avatar
  Vasta Mari 28. juuli 2016 at 10:25

  Minul tekib peavalu tavaliselt siis, kui ma olen tavalise vee tarbimise jätnud unarusse. Mõnel õhtul olen mõelnud, et issake, ma
  peale tassikese kohvi polegi midagi täna joonud, et kuidas ma veel elus olen? Vedelikupuudusest ka peavalud muidugi kohe
  platsis. Üks päev oli lausa nii, et võtsin nii hommikul, lõunal kui õhtul valuvaigistit, aga mitte midagi ei muutunud, ikka tuikas edasi.
  Hakkasin siis vett jooma, iga päev ikka klaasitäite kaupa. Ja nüüd peaaegu nädal pole mul peavalust haisugi , nii et usinalt joon
  ohtralt vett edasi. Eks vähene vee tarbimine ole ju paljude tervisehädade põhjus, lihtsalt paljud ei tea seda. Ja seda
  magneesiumivett tahaks ka proovida, sest mul öösel voodis liigselt jalga sirutades tuleb säärde kramp ja magneesium peaks selle
  puhul ju aitama 🙂

 • Avatar
  Vasta Marge 28. juuli 2016 at 10:25

  Tahaksin küll seda vett proovida, raseduse lõpus
  hakkasin võtma magneesiumi tablette nö “rahutute
  jalgade” tõttu, peale sünnitust mingi aeg enam ei
  võtnud, aga siis jalad hakkasid jälle rahutuks minema
  ja nüüd võtan neid tablette edasi. Aga vesi oleks
  tunduvalt parem sest vett joon päeva jooksul ikka
  päris palju, hea oleks kui saaks siis nö 2in1 😉
  Peavalusid õnneks on suhteliselt harva 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 28. juuli 2016 at 10:24

  Olen juba aastaid peavaludega hädas 🙁 Arstid kirjutavad aina tablette,aga need hakkavad aia pikku maole 🙁
  Osest vastust miks peavalud polegi saanud, ütlevad stress (see tänapäeva moe haigus)
  Seda vett prooviks küll hea meelega.

 • Avatar
  Vasta Maili 28. juuli 2016 at 10:24

  Ooo…tööl oleks ju lausa lust käia, kui pea ei
  valutaks…:)

 • Avatar
  Vasta RJ 28. juuli 2016 at 10:24

  Hei Mallukas! Minul oleks seda vett niiüliväga vaja, sest minu mehel on pidevalt peavalud, mis juba pereelu segavad ja endal on ka
  kurb kõrvalt vaadata, kuidas kallis kaasa tundide viisi pead valutab (ja üldsegi mitte alkoholi tarbimise tagajärjel). Äkki sinna
  magneesiumi puuduse teemasse ongi “koer maetud”!? Tahaks väga proovida küll!!!

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. juuli 2016 at 10:23

  Sooviksin järgmise peavalu korral proovida seda paratsetamooli asemel. Ehk saab ka tablettidest priiks!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 28. juuli 2016 at 10:23

  Mind on juba mitmeid aastaid peavalud kimbutanud ja mitmel korral lauras migreen. Tihti peale isegi taletid ei aita valu
  leevendada. Olen püüdnud ka coca-colaga peavalu leevendada, mõnel korral on isegi aidanud. Oleks huvi seda vett proovida, äkki
  muutub midagi:) Igapäevane peavalu ei ole tore.

 • Avatar
  Vasta Liisa 28. juuli 2016 at 10:23

  Mul oleks ka siis seda imerohtu tarvis, samuti aitab
  leevendada mu peavalusi coca, aga see hakkab
  rahakotile ning ega see tervisele ka nüüd täitsa hea
  pole. Rase ma pole, niiet saaks ekperimenteerida mitte
  rasedana. Täna ka selline vastik pea uimane ja tuikav,
  cocat ka läheduses pole siis pean 2*ibuprofeeni sisse
  tõmbama. Arstid pole samuti mu peavaludele põhjust
  leidnud, suletud ring.

 • Avatar
  Vasta Marelle 28. juuli 2016 at 10:21

  Sügisel alustan taas aktiivse treeninguga ja tihtipeale tekivad siis ka peavalud. Pole samuti suurem asi tablettide sööja ja
  prooviksin heameelega ära selle imevee ja spordikottki kuluks marjaks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta britt 28. juuli 2016 at 10:21

  olen ka ise peavaludega hädas seega prooviks rõõmuga 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Ly 28. juuli 2016 at 10:21

  mina olen ka kimpus jubedate peavaludega. alle eile
  surin kodus , ning tänu peavaludele läheb mul ka süda
  pahakas. täesti tavaline peavalidega päeva puhul on
  see et lõpetan wc potti kallistades.

  mainin ka et peavalu tabletid mulle ei mõju sellistel
  hetkedel.

  raseduseaeg kannatasin pea esimesed 20 nädalat
  peavalude käes ärkasin hommikul peavaluga, läksin
  magama peavaluga ning sama oli järgmine päev jälle.

 • Avatar
  Vasta Kadi 28. juuli 2016 at 10:21

  Olen juba mitmeid aastaid kannatanud pevalude käes.
  Ei ole aidanud rohud mis on neuroloogide poolt
  väljastatud. Seega oleksin tõesti huvitatud selle toote
  proovimisest.

 • Avatar
  Vasta evelin s 28. juuli 2016 at 10:21

  Olen algusrase ja no koguaeg pea valutab…pole ka
  tabletiusku inimene ja kuna mõte cocast ajab südame
  pahaks siis seda vett prooviks heameelega…. 🙂

 • Avatar
  Vasta Teele 28. juuli 2016 at 10:20

  Mina rase ei ole, põnn juba aastane, aga mul on tekkinud lisaks peavaludele ka liigesevalud – suht tihti on vaatepilt minust selline,
  et pööran kogu kehaga (kael on kange) ja üks silm on kinni (peavalu) – kõrvaltvaatajale kindlasti naljakas, aga no tahaks siiski teha
  ikka graatsilise mõlemad silmad lahti pööramise kui teine inimene tähelepanu tahab 😀

 • Avatar
  Vasta Katrin 28. juuli 2016 at 10:20

  Mina prooviks küll seda vett! mul
  viimasel ajal jalalaba pealt üks närv
  “suriseb”, kui ma sealt käega üle
  libistan (nt jalgu kreemitades).
  Kahtlustan magneesiumipuudust,
  seepärast pritsin õhtuti ka
  magneesiumiõli sinna koha peale. Aga
  magneesium seespidiselt aitaks ju
  palju paremini ja kiiremini? Nii et
  prooviks heameelega!

 • Avatar
  Vasta K 28. juuli 2016 at 10:20

  Ma ise ei tea mida tähendab metsik peavalu, kuid mu noormees on sellega hädas ja olen pakkunud talle igast
  asju(kapsaleht,teed,valuvaigistid jne). Olen ostnud ka magneesiumi tabletid, aga ta unustab need koguaeg. Kuna vett tarbib ta
  palju, siis oleks hea katsetada.

 • Avatar
  Vasta M 28. juuli 2016 at 10:19

  Kuna olen kimpus nii tugevate
  peavaludega, mis ajavad lausa
  iiveldama, siis oleks eriti meeldiv
  nendest vabaneda selle vee abil.

 • Avatar
  Vasta Silja 28. juuli 2016 at 10:19

  Oii, mul on ikka väga pikalt hullud peavalud on.. (isegi
  pildi korduvalt eest ära visanud peavalust)Tavaline on
  peoga valuvaigisteid sisse süüa ja oodata, et midagi
  vähemalt möjuks.. Olen nii palju asju proovinud,
  lugenud ja uurinud ja ei ole enda jaoks ühtegi
  lahendust leidnud. Üpris kurb olukord, veel pole alla
  andnud ja üritan leida midagi mis tahaks minuga
  koostööd teha ja need peavalud minust eemale hoida.
  Väga tore oleka midagi uut proovida ja loota, et see on
  äkki see imeasi mis mu peakese korda tahaks teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Sipelgaproua 28. juuli 2016 at 10:19

  Kuna olen samuti rase ja enne seda oli nö põhijoogiks
  Coca-Cola. Rasedaks jäädes algul jõin seda, kuid ära
  jättes kimbutasid mindki migreenitaolused peavalud
  2-3 päevased. Ma kannatasin need ära ja praegu ei ole
  valu esinenud ning ma ei ole ka koolajooki tarbinud.
  Kuid kuna see on hea rasedatele, mõtlesin, et kaotada
  pole midagi ja parem proovin õnne.

 • Avatar
  Vasta GP 28. juuli 2016 at 10:19

  Minul on olnud peavalud pikalt. On perioode, kus kuid pea ei valuta ja siis jälle valutab igapäevaselt. Hea meelega prooviksin seda
  jooki. Tavaliselt olen ikka Ibuprofeeni kasutanud, sest muud eriti ei aita.

 • Avatar
  Vasta Kerli 28. juuli 2016 at 10:18

  Tere. Olen samuti lapse ootel ja ka paevaludega
  kimpus. Vahel valud nii hullud ,et suuda isegi voodist
  püsti tulla 🙁 coca-colat ma eriti ei armasta aga peaks
  proovima kui tõesti aitab ja samuti ei ütleks ma ära ka
  selle vee proovimisest sest nagu sinagi ütlesid on see
  tervislikum ja hammastele parem .

 • Avatar
  Vasta Kelli S 28. juuli 2016 at 10:18

  Tunnen, et mul on magneesiumi puudus, süües magusat ja juues coca-colat, tõesti, see aitab peavalu vastu, mis mul ka sageli on.
  Aga magneesiumi vett ei ole joonud kordagi. Usun, et magneesiumivett juues saaks lahti ka coca-cola joomisest ja ehk ka magusa
  söömisest.
  Annaksin seda vett proovida ka oma emale, tädile ja vanaemale, ehk hakkab neilegi meeldima, tädile annaksin eriti, kuna ta
  päevad läbi väikese lapsega kodus ja on ikkagi suhteliselt kurnatud ( laps ei ole just kõige rahulikum), siis usun, et see aitaks tal
  tõsta energiat ja üldist olemist!

 • Avatar
  Vasta Mari Liis Leppoja 28. juuli 2016 at 10:18

  Oleks huvi seda vett proovida, kuna ise olen hädas
  oma peavaludega ja coca cola ei maitse mulle.

 • Avatar
  Vasta Elke 28. juuli 2016 at 10:17

  Mul ka peavalud kimbutavad ja hea meelega
  katsetaksin kas see vesi aitab 🙂 coca-colat
  olen ka proovinud aga jõin seda ainult siis kui
  pea juba valutas ? ütleme nii, et hullemaks
  valu ei läinud (muidu ikka päris hullud need
  valud)!

 • Avatar
  Vasta Katu 28. juuli 2016 at 10:17

  Minul on rasedusega kaasnenud rahutute jalgade sündroom, mis öösiti ei lase magama jääda 🙁 Mõlgutan
  juba mõned päevad mõtteid, kas osta magneesiumi eraldi juurde, kuuldavasti pidi see magneesiumi
  puudusest tekkima. Selle veega saaks täitsa proovida, kas aitab rahulikult magama jääda (4 kuud veel
  võimalus und nautida) 🙂

  • Avatar
   Vasta Aveli 28. juuli 2016 at 10:35

   soovitan magneesiumihelbed ja jalavanni teha 🙂 tõesti head!

 • Avatar
  Vasta Anneli 28. juuli 2016 at 10:17

  Minul on peavalud peaaegu igapäevased kaaslased.
  Vahel aitavad tabletid, teinekord mitte. Tore oleks, kui
  saaks proovida, kas minule ka see vesi aitab. Ei oska
  enam ise midagi nende valudega ette võtta. Arstid
  ütlevad, et pingepeavalud.

 • Avatar
  Vasta Helerin 28. juuli 2016 at 10:16

  Prooviks seda vett,kuna ise ka rase ja viimasel ajal
  kimbutavad pidevad krambid jalgades,mida peetakse
  ka magneesiumi puuduse sümptomiks
  Ehk siis oleks mulle sellest veest ka kasu ja saaks
  krampidest lahti 🙂

 • Avatar
  Vasta Monika 28. juuli 2016 at 10:16

  Tere!
  Minul oleks huvi seda vett proovida,
  sest mind kiusab päris sageli peavalu
  ja ei tahaks kogu aeg valuvaigisteid
  tarbida.

 • Avatar
  Vasta Ketu 28. juuli 2016 at 10:16

  Olen kimpus peavaludega olnud juba 4 aastat.
  Mingi hetk mõistsin isegi, et valuvaigisti ei ole
  enam minu jaoks variant, sest et peavalu ära
  võtta, pidin korraga vähemalt 2 400mg
  ibumetini võtma. Kuigi peavalude arv on
  vähenenud, on nad siiski olemas. Loodan, et
  annate võimaluse ka minul valuvabaks saada
  ja kingite mulle vett 🙂

 • Avatar
  Vasta Tiina 28. juuli 2016 at 10:16

  Mind kimbutavad ka rasedusaegsed peavalud. Ja kui
  valu ikka päris hull siis krõbistan ühe paratsetamooli
  sisse. Vett prooviks heameelega 🙂

 • Avatar
  Vasta margit 28. juuli 2016 at 10:16

  Sooviks seda , et enne oma esimest poolmaratoni oleks hea üks magneesiumikuur teha.

 • Avatar
  Vasta piret 28. juuli 2016 at 10:15

  Tahaks proovida seda oma tütre peal,kes kannatab
  pidevalt tugevate peavalu all. Äkki sellest veest saaks
  mingitki leevendust.

 • Avatar
  Vasta evelin 28. juuli 2016 at 10:14

  mina olen kah cocaga ravinu oma peavalusid 🙂 nüüd prooviks seda imejooki meeleldi.
  raseduse alguses oli minul hull fanta isu, igapäevaselt pidi jooma. muidu seda üldse ei joonud, ega joo ka peale lapse saamist.

 • Avatar
  Vasta Maritte 28. juuli 2016 at 10:12

  Viimasel poolaastat on mind häiribud
  pingepeavalud, mis tekivad tööl olles. Oleks
  mega hea proovida seda vett, et aimu saada,
  kas see vesi on võimeline neid valusid
  leevendama või isegi kaotada

  • Avatar
   Vasta Maritte 28. juuli 2016 at 10:13

   Kaotama*

 • Avatar
  Vasta Aveli 28. juuli 2016 at 10:12

  See vesi kuluks endalegi ära..Mul kaasnesid samuti rasedusega peavalud ja töötan veel arvutiga ka – keeruline siis ignoreerida ja
  puhata.. Kusjuures, ka mul aitas algul coca kuid ma lõpuks enam ei talunud seda. Paratsetamooli pidin ka võtma aga ei poolda seda
  väga.:) Võtan hetkel aegajalt Diasporali (suus lahustuv magneesium), et leevendada pingeid kõhus ja ennetada jalakrampe ja
  peavalusid..:)