KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

arvustus: Philips Sonicare DiamondClean RoseGold

5. oktoober 2016

Suvel rääkisin ma teile oma uuest Megasonex hambaharjast, aga nüüd on aeg sealmaal, et tuleb ta troonilt tõugata ja näidata midagi, mis minu meelest veelgi parem on. Ma muuseas just lugesin Marileenu blogi kommentaariumist, et jube ebausutav on see, et iga kord kui ma uue asja saan, siis on see parem kui eelmine, aga noh… Mis ma teha saan, kui mõni kord tõesti niimoodi on. Pealegi on minu meelest ainult hea, kui ma teie eest selle testimise ära teen, sest nüüd saate teie ka teada, et Megasonex on küll hea hambahari, aga vot mulle isiklikult meeldib mu uus Philips Sonicare DiamondClean rohkem. Miks? Vot sellest ma täna siin postituses teile räägingi.

DSC_8905

Esiteks kui ma võrdlen nende kahe välimust, siis Philips Sonicare on täpselt selline ilus ja glamuurne hambahari, mida uhkusega vannitoas hoida. Disainile on tõesti väga palju rõhku pandud ja tulemus on äärmiselt stiilne ja naiselik. Ma ei hakka rääkimagi kõikidest disainielementidest – näiteks nagu see klaasist laadija. Kui ma aru sain, et asetades hambaharja lihtsalt klaasi, see ennast laadima hakkab, pidin ma ümber kukkuma. Jumala eest! Me elame ikka tõesti tehnikaajastul! Lisaks tuli komplektiga kaasa ka heleroosa hambaharjakarp, mis on sama moodi laadimiseks mõeldud, aga sedapuhku siis näiteks reisidel.

DSC_8909

Hambaharja kätte saades olin ma nii elevil, et pidin kohe hambaid pesema minema. Kuna ma jõudsin aga enne instagrammis hõisata ja pilti jagada, sain lugeja käest hea soovituse alguses sensitive programmi peale panna, sest esialgu võib tavaline surin natukene liig olla. See oli VÄGA hea soovitus, tõesõna! Esiti oli ka sensitive programmiga pesta nii hirmus naljakas, isegi silmamunad surisesid natukene peas. Veel üks hea nipp lugejalt – pane hari tööle alles siis, hambapastaga hari sul juba suus on. Vastasel juhul pritsib vett ja pastat igas ilmakaares. Tõepoolest, nii ta sindrinahk teeb, kui teda suus lõksus ei hoia.

DSC_8939

Mida ma pelgasin on see, et hari on mu igemete jaoks liiga tugev. Õnneks on isegi komplektiga kaasa tulnud medium hari täiesti paras ja täitsa imelikul kombel on mu igemed kohe hulka tervemad. Seda kõike vaid nädalaajase kasutamise jooksul! Kõlab nagu mingi hale reklaam, aga hoolimata sellest, et ma kõlan nüüd superrõvedalt, siis raseduse mõjul olen ma viimased kuud pesnud oma hambaid supersoft laste hambaharjaga ja isegi sellega iga kord verd süljanud, nagu selles vastikus reklaamis. Ja nüüd… nüüd enam ei sülga. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga näed, minul päriselt nii juhtus. Ehk on asi selles, et Philips Sonicare’iga ei pea ma hambaid hõõruma, vaid lihtsalt seda harja vaikselt üle hammaste libistama. Kuigi puhastab “jõuliselt”, siis füüsiliselt on see mu igemetele väga õrn. Ja ma ei kasutanud isegi seda gum care programmi, vaid lihtsalt sensitive’i. Viimased päevad olen lihtsalt cleani kasutanud.

Sarnaselt ultrahelihambaharjale, teeb ka Sonicare seda värki, et iga 30 sekundi tagant annab märku, et aeg oleks mujalt pesta ja kahe minutiga jääb vakka, andes märku, et sai nüüd pestud ka. Esimest korda elus meeldib mulle nii väga hambaid pesta, et lasen ikka teinekord lausa üle kahe minti edasi. Kuigi vanasti pesin hambaid heal juhul minuti. Lohakas mina! Samas see uus hambahari ajab mind nii elevile, et ma pesen nüüd rõõmuga 2x päevas hambaid.

DSC_8945

Keda see hambahari rohkem huvitab, siis SIIN on video, kuidas seda üldse kasutada. Mina näiteks alguses kasutasingi valesti – eeldasin, et sellega tuleb ka hambaid nühkida, aga sellega ei pea. Igatahes, vaadake videot, seal seletab jumala mõnusalt kõik ära, et miks see hambahari hea ja võimas on.

Ma nii hirmsasti tahaksin, et ma saaksin teile kõigile sellise laheda hambaharja kinkida, aga paraku ei ole ma Oprah ja mul lihtsalt ei ole sellist võimalust. Seega kellel rahakott sellist väljaminekut kannatab, siis soovitan see ausalt teha. Kuna otsikuid saab vahetada, siis saab seda kasutada terve perekond, ei olegi igaühele enda oma vaja. Või siis kirjutage jõuluvanale ja lootke see uhke asi enda kuuse alt leida.

Aga-aga-aga. Midagi on mul ikka teile ka! Nimelt on mul loosiks välja pakkuda Philipsi lahkel loal üks Sonycare HealtyWhite+ hambahari, mis on küll natukene vähem uhke disainiga, kuid oma meetoditelt ja tõhususelt kindlasti sama hea ja kindlasti asendab see uhkusega ühe mu blogilugeja vana hambaharja välja. Selle hinnaks on 109.99€, seega ma ei usu, et sellise raha eest kehvat kraami saab, aga eks oma hammas on võitja kuningas!

Et loosis osaleda, jäta mulle kommentaariks, et milline hambahari praegu sind vannitoas ootab. Kui soovid kahe häälega loosis osaleda, jaga seda postitust ka Facebookis oma sõpradega, aga see osa ei ole kohustuslik, lihtsalt võimalus enda loosiõnne poole võrra suurendada! Ja et kasutada kõiki võimalusi see hambahari enda võita, siis võid vaadata ka Philipsi Fbi, sest ka nemad loosivad seal just sama hambaharja välja (SIIN). Seal on hetkel vaid 42 osalejat, nii et tasub seal ka õnne proovida, kui väike jagamine vastu ei hakka.

Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja loosin välja juba sellel reedel, nii et võta aga usinalt osa – su hambad tänavad sind!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

960 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 17:41

  Ma jagan oma elukaaslasega hambaharja….
  Okei tegelt luiskan, mingi odav on, mis vajakski just välja vahetamist.

 • Reply Kristin 5. oktoober 2016 at 17:41

  Sensodyne Medium

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:41

  Esiteks tõmbas see postitust mind juba sellepärast, et ma ei ole mitte kunagi omanud ega kasutanud elektrilist hambaharja. Ma olen tegelikult praeguse hambaharjaga täitsa rahul.. Colgate soft hambahari. Sellel sarjal on nii ilusad värvilised hambaharjad ja mul on just hetkel roosa. Kindlasti, kui ma kasutaksin sellist imeilusat elektrilist hambaharja või seda, mis välja loosid, siis ei kiidaks ma elu sees mingisugust lambist Colgate roosat hambaharja. ??

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 17:40

  Oral-B, mis vajaks välja vahetust

 • Reply Käthlin 5. oktoober 2016 at 17:40

  Minul on siiamaani üks üsna tavaline blend-a-medi hambahari :) Sellist “peetn” värki pole isegi proovinud mitte :D Aga postitus oli muide väga hea lugeda!

 • Reply Pille-Riin 5. oktoober 2016 at 17:40

  Praegu pesen tavalise 2eurose hambaharjaga, aga juba ammu olen tahtnud elektrilist, seni pole seda võimalust veel tekkinud, et osta see endale. :)

 • Reply Sandra 5. oktoober 2016 at 17:40

  Kasutan täiesti suvalist soft hambaharja “keelepuhastajaga”. Loosis osalen, sest ma tavaliselt kuskil väga ei osale ja oleks ääretult vahva midagi võita…ma pole mitte kunagi mitte midagi muidugi võitnud.?

 • Reply Janne 5. oktoober 2016 at 17:39

  Mul üks roosa hambahari, aga selle Philipsi üle oleksin eriti rõõmus :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:39

  Praegu kasutusel mingi tavaline poe hambahari, mis nagu ausalt väga jama :/

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 17:38

  Pesen Colgate hambaharjaga. Aga paljudel tuttavatel on see hambahari. Kõik kiidavad ?

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 17:38

  Kasutan tavalist laste hambaharja ja parodontax hambapastat kuna igemed lähevad muidu jube veriseks ja on väga tundlikud, and thats the true story ?

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 17:38

  Ohh, ma kingiks selle hambaharja oma heale elukaaslasele. Tal oleks vaja sellist hambaharja, äkki ei aja see ta igemeid veritsema nii hullult.
  Praegu on vannitoas colgate eriti pehmete harjastega hambahari :)

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:38

  Hetkel täitsa suvaline kahe eurine hari ? Hambaarst on juba ammu soovitanud elektriline osta aga paraku need nii kallid. Väga sooviksin.

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 17:38

  Ma pesen …no ma pakun ikka tãiesti tavalise paari eurosega. Ma ei tea täpselt ,kuna mu jaoks on see hambahari nagu nii ununev asi…just selles suhtes ,et millal vaja vahetada..ja no piinlik või ei,aga mees mul ostab ja ütleb et kle aitab…aeg lãbi pühkijal :) teeks ta elu kergemaks :)

 • Reply anett 5. oktoober 2016 at 17:37

  Hetkel kasutan tavalist roosat Colgate hambaharja :)

 • Reply An 5. oktoober 2016 at 17:37

  Hetkel täiesti tavaline punase otsaga hambahari :D midagi erilist ma küll selle kohta öelda ei oska ja polegi.
  Muidugi oleks kift see äge hambahari omale võita :)

 • Reply G 5. oktoober 2016 at 17:36

  Olen pidevalt mõelnud elektrilisele korralikule hambaharjale AGA alati on selle rahaga midagi muud teha, küll lastele midagi vaja, küll kodus midagi vaja, küll mingi ootamatu väljaminek jnejne..
  Aga sellise hambaharja võitmine oleks ju superlux :)
  Hetkel kasutan mingit suvalist oral-b hambaharjaga, peabki varsti vahetama :)

 • Reply Reeli 5. oktoober 2016 at 17:36

  Ise pesen Philips elektrilise harjaga. Vãlja ma seda vahetada ei soovi. Kûll aga on laps juba piisavalt suur, et ka tema vôiks omada uut elektrilist Philips hambaharja.

 • Reply Lili 5. oktoober 2016 at 17:36

  Mingi suvakas, kõige odavam mis müügis oli aga pehme teine :) Proovisin õe elektriharjaga pesta ja tuleb tõdeda, et hambaid tavalise harjaga küll puhtaks ei saa. Seega oleks tore kui võidaksin selle harja ja lõpuks ka omale puhtad hambad saaksin :D

 • Reply Heli 5. oktoober 2016 at 17:36

  Minul in hetkel tavaline söehambahari.
  Elektrilist harja pole kunagi omanud ja osalen loosis meeleldi :)

 • Reply Fänn 5. oktoober 2016 at 17:36

  Hetkel kasutan mingit musta värvi täiesti tundmatu firma hambaharja. Mingi soodukaga sain teise vist 50-55 sendi eest :D Hambaid mu ustav harjake küll pesema ei innusta :(

  • Reply Fänn 5. oktoober 2016 at 17:38

   Ps. Unustasin mainida, et jagasin ka postitust fb-s :)

 • Reply Pilar 5. oktoober 2016 at 17:36

  Roosa ja surisev Oral-B ?

 • Reply Krissu 5. oktoober 2016 at 17:35

  Pesen oma vana nässakaga,sest see on pehme ja ei lõhu väga igemeid. Aga ikkagi need veritsevad koguaeg ja on põletikus. See võibolla on parem.

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 17:35

  Hetkel tavaline pehme hambahari :)

 • Reply ann 5. oktoober 2016 at 17:35

  mul on oral b elektriline, mus on mitu aastat vana (loomulukult mitte harjastega otsik) ning mootor ei jaksa enam normaalselt toimetada :( vahel pesen suvalise tavaharjaga aga mulle tundub, et ei saa nii hambaid puhtaks.

 • Reply Andra 5. oktoober 2016 at 17:35

  Ma isegi ei tea mis hambahari mul on, tavaline Selkust soodukaga ilmselt ostetud. :D

 • Reply kersti 5. oktoober 2016 at 17:34

  Colgate soft hambahari.

 • Reply Anette M 5. oktoober 2016 at 17:34

  Mul ka täitsa harilik mõneeurone poehambahari. Paar aastat tagasi kasutasin elektrilist ja tegelikult ikka need elektrilised teevad palju parema töö ära. Peaks vist uuesti elektrilisele üle minema…

 • Reply Hambahaldjas 5. oktoober 2016 at 17:34

  Hambaid peseb väike Mari,
  Hambaid suus on terve kari.
  Peseb siit ja peseb sealt,
  peseb alt ja peseb pealt.

  10 seki luuletus tuli.

  Juhul kui võidan siis kingin edasi,mul pole enam mida pesta ??

 • Reply Hanna 5. oktoober 2016 at 17:34

  Vannitoas ootab hetkel Jordani hambahari, mille suurima heameelega sonicare vastu välja vahetaks.

 • Reply Elen 5. oktoober 2016 at 17:34

  Hetkel kautusel Jordan soft harjad.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:34

  Kasutan hetkel tavalist hambaharja. Kahjuks ei ole võimalust elektrilist endale soetada. Oi kuidas tahaks, ehk mulle naeratab see õnn, kui mitte siis ehk tulevikus :)

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 17:33

  Tavaline Oral.b hambahari. Uus hambahari kuluks ära küll.

 • Reply Katre Soeson 5. oktoober 2016 at 17:33

  Tavalise Oral B hambaharjaga pesen :)))

 • Reply J 5. oktoober 2016 at 17:33

  Mina pesen mingisuguse Jordani soft hambaharjaga.. on hästi mõnus küll ja hammaste vastu hell, agaaa… ma sain hiljuti brekud suhu ja jeesus milline pind perses on neid hambaid pesta nüüd. Äkki selline hambahari teeks natukene elu lihtsamaks ja hügieenilisemaks?

 • Reply Päike 5. oktoober 2016 at 17:33

  Praegu pesen tavalise odava hambaharjaga. Aga uus oleks kindlasti parem :)
  Sinu uus hambahari on meeletult kaunis!! :)

 • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 17:33

  Hästi ilus ja naiselik nãeb vãlja ;)
  Tãitsa tavalise colgate hambaharjaga pesen hetkel ja igemetele see ilmselt igakord ei meeldi :( Hea meelega omaks
  Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja :)

 • Reply N. 5. oktoober 2016 at 17:33

  Hetkel on kasutusel soft roosa colgate hambahari. Oma ükesannet ta täidab küll,aga siiski ajab igemed verele. Oleks vägaväga õnnelik kui saaksin omale elektrilise hambaharja,kuna ootan seda omale juba väga kaua ☺ ,aga kahjuks ei käi rahakott sellest üle ega ka ümber.

 • Reply Lea 5. oktoober 2016 at 17:33

  Ükskõik millise hambaharja ostan ( va elektriline) on paari nädala pärast harjased laiali. Ja iga kuu vahetan välja. Oma arust väga tugevasti ei hõõru. Äkki just elektrilise hambaharjaga kaoks see probleem ja peaks kauem vastu :)

 • Reply Mary-Liis Pôvvat 5. oktoober 2016 at 17:32

  Ja kuna mulle öeldakse tihti, et oi neiu , Teil on ilus naeratus siis kinginiga pàev kümneid naeratusi Teistele :)

 • Reply maki 5. oktoober 2016 at 17:32

  Hetkel kasutan Colgate pehmete harjastega hambaharja kuid uuest elektrilisest ära küll ei ütleks. Paraku endal rahakott nendele nn peale ei hakka.

 • Reply Veronika 5. oktoober 2016 at 17:32

  Tavaline colgate m tugevusega hambahari. Minu mure ongi see, et ei viitsi vahest 2× päevas pesta. Ehk saan uue põneva madinaga selle harjumuse külge.

 • Reply Marit 5. oktoober 2016 at 17:32

  Olen suur elektrilise hambaharja fänn, põhjusel, et võrreldes tavalise hambaharjaga pestes, on hambad puhtamad, siledamad ja tervemad – käies hambaarsti visiidil oli isegi hambaarst üllatunud, et hammastel EI OLE kattu. Liskas meeldib mulle taimer, mis annab märku kui on aeg protseduur lõpetada. Hetkel oman tagasihoidlikumat Brauni mudelit, kuid see eest on ta olnud juba kolm aastat igati tubli töömesilane.

 • Reply Mari-Liis 5. oktoober 2016 at 17:31

  Hetkel pesen täiesti tavalise odava hambaharjaga :) oleks tore küll saada omale selline uhke hambahari ?

 • Reply Essu 5. oktoober 2016 at 17:31

  Meie peres kõigil Jordan Clean Between hambaharjad. Ma olen see, kellel 29 aasta jooksul veel ühtegi hambaauku pole olnud. Sellise harjaga pestes ehk õnnestub veel 30 aastat tervete hammastega läbi ajada :D :P

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:31

  Olen proovinud erinevaid hambaharju ja no ei leia seda õiget. Hetkel kasutan mingit ûlitundlikku hambaharja. Ûks lahedamaid loosimisi, mis viimasel ajal kusagil nãinud olen. Vot just oleks vaja.

 • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 17:31

  Pesen hambaid tavalise hambaharjaga :) Aga selle hambaharja omanikuks tahaks küll saada ! :)

 • Reply Katin 5. oktoober 2016 at 17:31

  Oral B 6000 hambahari on kasutusel.

 • Reply Elo 5. oktoober 2016 at 17:31

  Tavaline odav oral B hambahari :-) pole raatsinud osta kallist elektrilist ja odavat ka nagu pole mõtet soetada ju :-)

 • Reply Mary-Liis Pôvvat 5. oktoober 2016 at 17:31

  Mna kasutan Colgate hambaharjaja Signali hambapastat.. Vanasti oli colgate hambapasta, kuid vaatasin et ohh, proocijs & leidsin uue lemmiku.
  Meil lastel ka elektrilisrd hambaharjad aga endale ei raatsi osta .

 • Reply Anete 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutusel oral-b hambahari, kuigi pikemat aega tahtnud endale elektrilist hambaharja aga õpilase ja töötuna pole mul seda raha võtta kuskilt.

 • Reply Reelika 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutan hetkel curaproxi soft hambaharja. Sellise ägeda pilliga oleks lausa lust pesta :)

 • Reply Leigi 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutan Oral-B elektrilist hambaharja :) sooviks, midagi uut proovida

 • Reply M. 5. oktoober 2016 at 17:30

  Colgate hambaharja kasutan.

 • Reply Indrek 5. oktoober 2016 at 17:30

  Hetkel tavaline oral b hambahari

 • Reply Anet 5. oktoober 2016 at 17:30

  Kasutan vist kõige odavamat hambaharja mis müügil on. Kuigi mul viimasel ajal on igemed ka pesuga veritsema hakanud ei ole ma raatsinud osta mingit uhket pehmet hambaharja. Olen seni vist arvanud, et hambahari on hambahari, stupid me, aga tegelikult hammaste tervis ja nende tervena hoidmine algabki õigest pesust.
  (Loosides ei vea aga proovida võib ?)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:30

  Hetkel pesen oma hambaid millegi täiesti tavalise hambaharjaga ja tegelt peaksiki selle välja vahetama. Sooviks väga seda elektrilist hambaharja.

 • Reply Karolina 5. oktoober 2016 at 17:30

  Mul on soft colgate hambahari, kuna mu igemed ei kannata muud mis poes saadaval. Elektrilise hambaharja peale olen ammu mõelnud aga rahast hakkab kahju kui vaatan hindasid ja mõtlen et äkki ei sobi :) Kuid kui võidaks selle luksusklassi hambaharja siis oleksin küll õnnelik aga vaevalt , sest siiamaani pole mulle õnn loosimistes naeratanud ;)

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 17:29

  Ostsin endale viimati Maximaxt kõige odavama hambaharja ja ajab asja ära. Ideaalis kasutaks muidugi uut ja elektrilist, kuid hetkel selleks võimalust pole.

 • Reply Heili 5. oktoober 2016 at 17:29

  Minu vannitoas on praegu tavaline hambahari, mida peab ise liigutama :)

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 17:29

  mhh mul/meil on mingid jordani nuustikud, lastel ka mingid tavalised, mis poes saada on. Jahin ammu miskit elektrilist, et terve pere saaks lõbusalt hambad särama. Ehk jooksevad lapsed vabatahtlikult hambaid pesema, mitte ei pea kaikaga taga ajama. :D

 • Reply L 5. oktoober 2016 at 17:29

  Mu roosa, ilma igasuguse surina ja särtsuta tuust vajabki just jälle väljavahetamist (koos kogu pere hambaharjadega). Pealegi, ma olen jumala hädas oma ebamääraselt tundlike ja veritsevate igemetega – peale lõualuude oppi on hammaste pesemine ka kaks aastat hiljem veider piin. Olen muidu usin hambapesija, aga laseks nüüd edaspidi “professionaalil” seda tööd teha küll! ;)

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:29

  Pesen ühe nässaka elektikaga, mis juba päevi näinud..

 • Reply Gerli Tamm 5. oktoober 2016 at 17:29

  Paar päeva tagasi ostsin just uue hambaharja. Colgate Slim Softi. Väga hea ja pehme, kuid elektrilisele jääb kindlasti kordades alla. Pole kunagi omanud elektrilist hambaharja, seega rõõm oleks üüratu. :)

 • Reply ave 5. oktoober 2016 at 17:29

  Ohh… praegu on üks tuustis tavaline vb nimetu isegi ?

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 17:29

  Hetkel kasutan GUM Ortho hambaharja, kuna mul on rauad suus. Sonicare teeks breketite hooldamise 10x lihtsamaks :)

 • Reply H. 5. oktoober 2016 at 17:28

  Praegu on kõige tavalisem Colcate’i must hambahari. Kuna mul on breketid ja tänu sellele pean hambaid 50x kauem ja hoolikamalt pesema, oleks elektriline hambahari hirmus suur kergendus. Jagasin suurest meeleheitest sõpradele ka postitust.

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 17:28

  Mul on Jordani hambahari, mulle meeldib nende disain ja need on uuena ka mõnusad ja puhastavad hästi, aga kuskil kuuga kuluvad läbi.
  Nüüd mõned päevad tagasi uut hambaharja valides mõtlesin just, et peaks elektrilise hambaharja kasuks otsustama, loodame, et ükskord elus ka veab ?

 • Reply Aigi 5. oktoober 2016 at 17:28

  Pesen täiesti tavalise odava närakaga, vahet ma neil ei tee.
  Kord proovisin Brauni eöektrilisega ka aga nagu teehöövel oleks mu suus- sedasi vibreeris, et naabrid ka kuulsid. Viskasin minema. Olen ammu seda Philipsi oma tahtnud kuna räägiti, et ei anna nende odavate suristitega võrreldagi aga no veits kallis hambaharja kohta. Tahaks nüüüd teada, kas ikka on?!

 • Reply Meriliis 5. oktoober 2016 at 17:28

  Hetkel on minu vannitoas tavalin golgate hambahari, seega selline uhke hambahari oleks mu õrnadele hammastele ja igemetele parim kingitus :)

 • Reply Kaisa S 5. oktoober 2016 at 17:27

  Kasutan paarikümneeurost Brauni Oral-B suristajat. Aga see Philips on palju peenem ja vòimalusterohkem!

 • Reply Age 5. oktoober 2016 at 17:27

  Minul ka tavaline mustavärvi colgate hambahari. Sookviks kull midagi paremat oma hammastele, nimelt nad pidanud pea 20 aastat kannatama liiga fosforist vett ja seetõttu üsna kollased

 • Reply Kirke Laanemaa 5. oktoober 2016 at 17:27

  mina pesen oma hambaid täitsa tavalise eurose maksimarketi hambaharjaga :D väga tore oleks selline uhke hambahari endale võita :)

 • Reply kaisa 5. oktoober 2016 at 17:27

  Sellist hambaharja sooviks küll? hetkel on golgate soft hambahari?

 • Reply Negle 5. oktoober 2016 at 17:27

  Mina pesen hetkel Sensodyne hambaharjaga. Siiani see mu lemmik, kuna on pisikese harjaosaga ja piisavalt pehme. Olen ammu vaadanud unistades neid elektrihambaharju, kuid ei ole raatsinud nii suurt väljaminekut veel teha. Loodetavasti õnn naeratab mulle ja saan kaua soovitud hambaharja. :)

 • Reply Kats 5. oktoober 2016 at 17:26

  Colgate mingi mega pehme varjant,mustade harjastega.

 • Reply Emily 5. oktoober 2016 at 17:26

  Kahjuks hetkel mingi kahtlase odava hambajarjaga mille suutsin leida. Asjal puudub firma nimi ka pealt…

 • Reply Elo 5. oktoober 2016 at 17:26

  Korralik colgate hambahari et saaks ige paljas irnumist teha ?

 • Reply Joanna 5. oktoober 2016 at 17:25

  Colgate pehme hambahari

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:25

  Paradontax hambahari

 • Reply Raili P 5. oktoober 2016 at 17:25

  Hei, täiesti tavaline Colgate Soft hambahari :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:25

  Niiväga sooviksin seda võita, kuna hetkel täitsa tavaline 2€ “poehari”, millega nii tüütu, eriti õhtul unisena pesta. Uue ägeda harjaga ilmselt oleks initsatiivi palju rohkem :)

 • Reply Kaysa 5. oktoober 2016 at 17:25

  Mul kükitab vannitoas mingi lilla räbal Jordani hambahari. Juba mitu nädalat mõtlen, et peaks apteeki minema ja uue soetama. Muidugi ülim oleks ka lõpuks elektrilise hambaharjaga hambaid pesema hakata ?

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 17:25

  Minul hetkel kasutusel Oral B elektriline hambahari.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:24

  Pesen mingi musta värvi hariliku hambaharjaga. Hädasti oleks vaja ikka midagi uhkemat vaja…pole iial olnud ja seepärast tahaks hirmsasti!

 • Reply viktooria 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mina pesen ka täiesti tavalise hambaharjaga aga ilmselt kui selle saaksin siis peseks mitu-mitu korda päevas??

 • Reply Marite 5. oktoober 2016 at 17:24

  Täiesti tavaline soft hambahari. Pole kunagi raatsinud osta elekterilist :)

 • Reply Jane 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mina ja mu elukaaslane kasutame täiesti tavalisi pehmete harjastega hambaharju. Võidu korral kingiks selle hoopis härrale, sest tal meeletult õrnad igemed, isegi õuna hammustades jäävad verised jäljed õunale, kuigi see pole sama, mis sul, siis arvan, et ka see hambaharja variant aitaks teda kindlasti.

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mees ostis just uue colgate hambaharja mulle :D Aga see lõhub mu igemeid.

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:23

  Hetkel kasutusel Colgate hambahari. Nii mul kui mehel. Kui võidaksin, kingiksin hambaharja mehele. Ta oli lõpuks nõus tegema veidi suurema väljamineku ja laseb nüüd aastate jooksul tekkinud hambakivi eemaldada ja lubas üldse edaspidi hammaste eest paremini hoolitseda. Arvan, et selline hambahari oleks talle suureks motivatsiooniks hammaste eest paremini hoolitsemisel.
  Hoian pöidlaid, et loosiõnn naerataks, et ka mu mees saaks edaspidi julgemalt naeratada :)

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 17:23

  Mustade harjastega Colgate aga väga oleks tarvis elektrilise vastu väljavahetada kuna hambaarst soovitas. Pliiiiz.

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 17:23

  Mul on tavaline Colgate hambahari. Ma usun, et selle uue hambaharjaga õnnestuks mul mu rahakott õnnelikuks teha mu järgmisel hambaarsti visiidil:)

 • Reply Tiina 5. oktoober 2016 at 17:23

  Olles samuti rase ning hädas oma igemetega hakkasin rohkem selle hambaharjamajanduse vastu huvi tundma. Lisaks oli mul sama komme küljes, pesin liiga vähest aega, ehk siis elektriline hambahari distsiplineerib ÜLIHÄSTI! Ühesõnaga, hädas oma igemete ja laiskusega, viisin end poodi ning ostsin Philipsi Sonicare Easycleani hambaharja. Esimesed 5-6 pesukorda lihtsalt pisardasin, seda mitte valu, vaid värina tõttu. Aga üks hetk mu suukene siiski harjus sellega ning pesu möödus leebelt. :P Mina ostsin aga suures igememures kohe sensitive harja poest kaasa. Kuigi mu masinake pole vana ja olen täitsa rahul, siis samuti ei lööks kätt ette, kui saaks veelgi paremat masinat proovida ning vana harja saaksin näiteks end vanematekoju ootama jätta. :)

 • Reply Mariliis 5. oktoober 2016 at 17:23

  Oral-B elektriline hambahari

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:22

  Just eile hambaarst ütles mulle et ma peaksin elektri hambaharja katsetama, aga no need on ju nii kallid! See on ikka üks eriti eriline mudel, imeilus! Praegu kasutan tavalist hambaharja, ma isegi ei tea mis firma oma aga roosa on :D

 • Reply Ketu 5. oktoober 2016 at 17:22

  Pesen tàitsa tavalise colgate soft hambaharjaga.
  Selline kingitus teeks pàeva kùll ròòmsaks :P

 • Reply Viki 5. oktoober 2016 at 17:22

  Praegu kasutusel mingi oral-b odavam elwktrihambahari.
  Täna kusjuures just vaatasin et peaks terve perega Philipsi elektrilistele hambaharjadele üle minema. Neil on lastele ka väga mõnusad/lahedad hambaharjad ?

 • Reply Johanna 5. oktoober 2016 at 17:22

  Hetkel pesen hambais mingi suvalise hambaharjaga, aga kuna mu igemed samuti veritsevad, kui ma hambaid pesen.Arvan, et see uus hambahari aitaks mul selle vastu :)

 • Reply S 5. oktoober 2016 at 17:22

  Eestis elades pesin colgate 360 patareiga töötavate hambaharjadega ja teadsin et kui surin jääb nõrgaks on juba aeg välja vahetada. Nüüd pesen Oral B Pro Expertiga, alati võtan Mediumi ja vahetan tihti, siis on tunda et harjab ikka puhtaks ka, mitte ei silita niisama. Aga unes näen ikka et hambad kukuvad välja ja korralik parakas ronib peale juba :D

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 17:21

  Hetkel on tavaline Sensodine hambahari. Pole kunagi enda hambaid elektrilisega pesnud, kindlasti tahaksin sellist uhket harja omada.

 • Reply Madli-Kai Tikka 5. oktoober 2016 at 17:21

  Pesen enda kikusi täitsa tavalise hambaharjaga. Ehk oleks aeg uus võita ?

 • Reply Marina 5. oktoober 2016 at 17:21

  Kuna mu abikaasa peab nâdalavahetusel just juubelit,siis oleks kakrass talle selline vinge hambahari kinkida,vahelduseks trussikutele ja sokkidele!!!?Pragu nühib oma klahve Jordaniga!!

 • Reply B 5. oktoober 2016 at 17:21

  Mina kasutan täitsa tavalisi Jordani extra soft hambaharja. Nii tore oleks selline iludus ende võita :)

  • Reply B 5. oktoober 2016 at 17:21

   Täitsa tavalist siiski :D

 • Reply Merilyn K 5. oktoober 2016 at 17:20

  Tavaline roosa colgate hambahari.. ? eks muidugi kes ei unistaks sellisest hambaharjast aga no samas see ikka maksab ka ja sellist raha niisama ei käi välja eriti veel hambaharja peale aga kui võidaks siis ma usun,et mu hambad oleks väga tänulikud sulle;) :)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 17:20

  Kasutan amway hambaharja kuna ei leia väiksemat ja pehmemat otsikut kui sellel hambaharjal. Olen proovinud niiiii paljusi, kuid veel ei ole ühtegi nii uhket proovida julgenud kuna need on üüüratult kalllid minu jaoks.

 • Reply Anastassia 5. oktoober 2016 at 17:20

  Oral B hambahari, nii vana, et oleks vaja välja vahetada. Reisile minekuks kuluks uus ära

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 17:20

  Täiesti tavaline medium harjastega hambahari on minu igapäevaseks kaaslaseks hambapesul.

 • Reply Kersti Saar 5. oktoober 2016 at 17:20

  Minul on ka vannitoas päris tavaline hari, sirgete harjastega, Colgate ja soft tugevus. Kohe väga tahan elektrilist, aga mingit odavat ei julge osta ja kallist hetkel ei saa lubada. No väga oleks vaja. Aga loodan parimat :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:20

  Hetkel pesen hambaid tavalise odava hambaharjaga..aga sellise hambaharjaga peseks hambaid lausa rõõmuga:)

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 17:19

  Olen siiani kasutanud tavalisi hambaharju, praegu on Jordani soft hambahari. Sooviks küll midagi uut proovida.

 • Reply Angelika 5. oktoober 2016 at 17:19

  Mingi sugune roosa jublakas on mul kah seal vannitoas, nagu hambaarst soovitas siis pehmete harjastega. Tavaline
  Sooviks küll midagi fänsimat ;)

 • Reply Andria 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tervel perel mul elektrilised hambaharjad ja kiidavad maa ja taevani kuigi Ise pesen golgate hambaharjaga aga siiski loodan, et mul ka saab selline uhke hambahari olema ja ma saan oma hammastele pai teha :)

 • Reply Angela 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tavalise, maxima kampaania hambaharjaga käib igapäevane pesu praegu :D

 • Reply Kaili 5. oktoober 2016 at 17:19

  Oleksin uue hambaharja üle õnnelik, praegu on kasutusel tavaline mönekümne sendine hambahari!

 • Reply Kkk 5. oktoober 2016 at 17:19

  Praegune elektrihari hakkab ära väsima, seega uus on hädavajalik :)

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 17:19

  Mind ootab ka kodus tavaline hambahari, aga soov elektroonilist proovida on olnud juba mitu aastat. Niiet täiega tore sügis-kingitus oleks :)

 • Reply Maarika T 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tavalise colgate roosa hambaharjaga. Sellist ilusat uut oleks hädasti vaja.

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 17:18

  Hetkel pesen hambaid Parodontax extra soft hambaharjaga. Üldiselt peabki mul olema extrasoft hari, kuna igemed muud väga ei talu. Elektrilist hambaharja pole kunagi proovinud, kuigi tahaks. Loodan loosiõnnele :)

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 17:18

  Minul on colgate soft hambahari millel sees mingid kummist jullad.. kunagi oli ka elektriline aga see läks rikki ja uut ei ole ostnud. Aga see hambahari oleks väga hea ma usun ☺

 • Reply Anuli 5. oktoober 2016 at 17:18

  Mina pesen oma hambaid colgate hambaharjaga.

 • Reply Teele 5. oktoober 2016 at 17:18

  Colgate roosa medium hambaharjaga mis on juba päevi näinud?

 • Reply Elin Leitu 5. oktoober 2016 at 17:18

  Mina pesen hetkel tavalise soft colgate hambaharjaga. Kuid pole mitte kunagi elektrilise hambaharjaga pesnud. Nii väga tahaks ära proovida. Loodan õnnele!

 • Reply Mariliis 5. oktoober 2016 at 17:17

  Olekski just vanal vahetuse aeg ja miks mitte just selle vastu ;) Omal Tavaline Oral B, Panin Malluka FB lehele pildi ka kommentaari juurde…

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 17:17

  Hetkel on Paradontax’i hambahari :)

 • Reply Pärja 5. oktoober 2016 at 17:17

  Minul tavaline oralb hari:(

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:17

  Mina ei ole kunagi hambaharjale olulist rõhku pannud, ainsaks kriteeriumiks on olnud see, et kindlasti peab soft olema. Elektrilist hambaharja ei ole mul aga mitte kunagi olnud, küll aga olen neid poes piilumas käinud, kahjuks need aga sinna ka jäänud on. Seega rõõmustaksin väga sellise uhke harja üle ning viskaksin rõõmuga oma praeguse prügikasti ?

 • Reply Mai 5. oktoober 2016 at 17:17

  Mina pesen üle 4a vana Philips Sonicarega, kuid juba väga tahaks uut. Kuna on vahetatavad otsad, on see olnud nii minu kui ka mehe igapäevases kasutuses. See teeb nüüdseks juba päris koledat häält ja ka aku ei pea enam nii hästi vastu. Jagatud ka fb-s ?

 • Reply HannaL 5. oktoober 2016 at 17:17

  Minul on sensodine hambahari mis hakkab varsti otsi andma ja vaja uue vastu vãlja vahetada, kuna kandsin kaua breketeid siis igemed vãga tundlikud ning ise endal ei ole suur rahakott et sellist hambaharja osta,uus hambahari teeks vãga suurt rõõmu ?

 • Reply Angela 5. oktoober 2016 at 17:17

  Tavaline sensodyne hambahari aga sellist hambaharja prooviks küll huviga :-)

 • Reply Tea Fjodorova 5. oktoober 2016 at 17:16

  Mina kasutan Colgate pehmete harjastega hambaharja :) Uus hari oleks super kingitus :)

 • Reply Kaili 5. oktoober 2016 at 17:16

  Pesen täiesti tavalise Colgate hambaharjaga, see mis loosis on, on nii ilus hambahari, haaah!

 • Reply Riiiinu 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kõige tavalisema hambaharjaga :D

 • Reply Anete 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kasutan hetkel Paradontaxi tavalist hambaharja ja too ongi juba vanaks jäämas :) Uus kuluks väga ära :)

 • Reply Merit 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kasutan hetkel kõige tavalisemat hambaharja mis soojusega katte jäi, rõõm oleks suur kui saaks ka uhke ja elektrilise hambaharjaga hambaid edaspidi pesta :)

 • Reply Tairi 5. oktoober 2016 at 17:16

  Pesen täitsa tavalise hambaharjaga ja väga hea meelega asendaks selle uue popi vidinaga, mis kikude pesemise kiiremaks ja tõhusamaks muudaks.

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 17:16

  Colgate 360 Total Advanced Floss-Tip Bristle :)

 • Reply Kessu 5. oktoober 2016 at 17:15

  minul endal on oral b patareitoitel töötav elektriline hambahari kuid mehel veel pole ja tahaks just talle toreda kingituse teha. muidu peseb ta hambaid mingi suht suvalise tavalise harjaga.

 • Reply Marleen 5. oktoober 2016 at 17:15

  Oral B elektriline aga siuke vanem versioon, et käes on natuke ebamugavalt suur.
  Uuemad on pisut peenemad. Tihti lugu on aku tühi ja väga ei tahagi laadida, sest äärmisel juhul saavad pereliikmed šhoki osaliseks seoses tundlike igemetega on ka hambaid pestes veritsus. Siis tavaliselt ärkan varem ülesse, et ruttu hambad ära pesta. :D Ühesõnaga, hirmsasti tahaks sensitive oma. Ei hirmutaks ka oma 5-aastast ja koos suristades oma hambaharju oleks õpetlikum tema jaoks, kui see kujutletav hammaste pesemise näitlemine.

 • Reply Merx 5. oktoober 2016 at 17:15

  Mina pesen mingi täiesti tavalise, täiesti halva ja kõva hambaharjaga. Vist oli paar eurtsi poes. Unistus on koguaeg saada endale elektriline hambahari aga vóimalust pole osta, kuna hind on suht krõbe, muidu peakski kuulõpus seda samust hambaharja sööma. ?? A tegelt oleks hea küll proovida midagi uut, eriti veel võita. Kuna siis veel.. ? Proteesid paned ju vette ligunema.

 • Reply Kertu 5. oktoober 2016 at 17:15

  Minul on kodus täiesti tavaline colgate hambahari, kuid soovin juba ammu elektrilist, sest igemed on pidevalt valusad ja veritsevad :(

 • Reply Paula 5. oktoober 2016 at 17:15

  Pesen samuti täiesti tavalise extra soft Paradontaxi hambaharjaga, aga igemed on ikka tundlikud ja verised. Seega oleks see elektriline hambahari suurepärane võimalus oma suuhügieeni ja igemete seisukorra parandamkseks!

  Päikest☀️

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 17:15

  Mind ootab iga hommik ja õhtu vannitoas colgate soft hambahari.
  Pole kunagi omanid elektrilist hambaharja, rahakott ei hakka peale aga väga meeldiks sellist omada küll?

 • Reply elaisa 5. oktoober 2016 at 17:15

  Heleroheline, vana, kuid siiani truu Oral-B hambahari. Elektrilist hambaharja omada oleks eriti vinge, kuid paraku vaese õpilase rahakott seda lubada ei saa.

 • Reply erli 5. oktoober 2016 at 17:15

  Nühin oma hambaid vana nuustikuga :)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:14

  :)olen alati pesnud tavalise hambaharjaga, oleks põnev elektrilist proovida!

 • Reply Annika Poll 5. oktoober 2016 at 17:14

  sinu postitust lugedes tekkis kyl tahtmine seda harja saada. praegu kasutan jordani hamba harja see päris norm aga elektrilist võiks ju ka proovida soovitatakse, aga no pole võimalust olnud osta. jagasin ka.

 • Reply Maris B 5. oktoober 2016 at 17:14

  Üüü, tuus loos, milles võiks mul õnne olla! :)
  Mul on Braun oral b Vitality vana elektriline hambahari. Kui harjase otsik on juba sealmaal, et tahab väljavahetamist, aga pole võimalik uusi otsikuid osta mingil põhjusel (ühekaupa ju ei müüda) , siis võtan kasutusele tavalise hambaharja.
  Aku on ka kehvake.
  Jagasin fb-s ka!
  Põidlad pihku!

  Päikest ja säravat naeratust! :D

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 17:14

  Parodontaxi extra soft hambaharja kasutan. Hambaarst r22kis et ainult softi peakski kasutama- meediumid pidid jama olema kôik… igemeid idid aint lôhkuma ?

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 17:13

  Täitsa tavaline hambahari ootab mind hommikuti ja õhtuti väga tore oleks see uue vastu vahetada.

 • Reply gerda 5. oktoober 2016 at 17:13

  Kuna mul on väga tundlikud hambad siis ma ei saa pesta poe hambaharjadega hambaid, see hambahari(50€) hakkab juba vanaks jääma ja oleks väga abiks uued harjakesed !)

 • Reply Kadri M. 5. oktoober 2016 at 17:13

  Ahjaa, hetkel on täitsa suvaline hambahari kasutuses..

 • Reply Janely 5. oktoober 2016 at 17:13

  Kohutavalt oleks vaja. Kasutan hetkel OralB mingit 3 eurist manuaalset. Palju tööd ja vaeva läheb pesu peale ja hambaravi arved on ikka metsikud. Ammu olen plaaninud soetada elektrilise aga pole kahjuks rahalist võimalust leidnud.

 • Reply Kadri M. 5. oktoober 2016 at 17:13

  Sooviksin väga elektrilist hambaharja proovida. Oleme siin juba mõnda aega elukaaslasega mõelnud endale selline soetada, et esialgu saame osta ju erinevad harjad/otsikud- kuna need on päris kirved et eraldi osta endale need masinad. Aga nüüd on võimalus loosis osaleda ja siis saaks ehk mõlemad endale eraldi :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:13

  Jordan Soft hambahari. Sihuke suht tavakas.

 • Reply Anett 5. oktoober 2016 at 17:13

  Hetkel tavaline colgate hambahari kasutusel ..

 • Reply Ille 5. oktoober 2016 at 17:12

  Täiesti tavalise Colgatei hambaharja :)

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 17:12

  No kes ei sooviks endale sellist peaaegu isepesevat hambaharja. Enda oma on mingi suvaline hari mis vajaks kindlasti väljavahetamist.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hetkl kasutan Jordan’i hambaharja. Eriti pehme ,kuna hambad ja igemed on väga kehvas seisus beebiootuse pärast siis oleks supperlux proovida midagi nii uhket ja loota , et on ka vastavalt hea ;)

 • Reply Merka 5. oktoober 2016 at 17:12

  Mina kasutan hetkel tavalist hambaharja ning neid mul kasutuses lausa mitu tükki erinevate kujudega, kuna olen breketikandja. Vana elektrilist hambaharja enam kasutada ei saa, kuna hambad liiga tundlikud, seega oleks väga uut vaja ? Ehk saab siis ka ühe harjaga hambad puhtaks!

 • Reply Saarekas 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hetkel kasutuses tavaline colgate max white hambahari. Maksis vist 1,79€
  Olen palju kuulnud,et kui keegi on proovinud elektrilist hambaharja, siis tavalist enam kunagi kasutada ei taha. Tahaks ka endale, aga jube kallid on ikka. Ehk loosiõnn naeratab ja saan ka reaalselt puhaste hammastega naeratada!

 • Reply Kristina V 5. oktoober 2016 at 17:12

  Minul on hetkel see BioMarketist ostetud puidust hambahari, ta on hea, aga liiga tavaline…

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hammaste hügieen on minu jaoks alati tähtsal kohal olnud ning õhtuse ja hommikuse rutiini vältimatu osa :). Hetkel kasutan tavalist pehmete harjastega hambaharja, kuid tihti on ikka igemed valulikud või veritsevad. Kuna ei ole veel selles elus jõudnud sellisele majanduslikule tasemele, et saaks 100 eurost hambaharja lubada, siis jään lootma loosiõnnele :)

 • Reply Maria Rääk 5. oktoober 2016 at 17:12

  Pesen täitsa tavalise nuustakuga,mida meie poodides saada on, kuna hambad tundlikud, pean tegelema hakkama uue hambaharja otsinguga :-)

 • Reply Helen S. 5. oktoober 2016 at 17:12

  Mul peab hambahari olema hästi pisikese otsaga, et ta ikka hammaste taha ka mahuks ja pehmete harjastega. Praegu Colgate oma.

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 17:11

  Vannitoas on mul mingi täiesti suvaline hambahari.. mille ma ostsin ajutiseks kasutamiseks.. kuna kodupoes muud polnud.. aga noh. Need ajutised asjad on ju alati kõige püsivamad :D
  Seega kuluks küll uus ära :)

 • Reply Egle L 5. oktoober 2016 at 17:10

  Kasutan praegu täiesti tavalist Oral B hambaharjaga, mis näeb juba üsna tröstitud välja ja karjub appi, et teda välja vahetataks. :D Olen ammu unistanud elektrilisest hambaharjast! Alati kui olen sellele mõelnud hakkab rahas kahju ja ostan selle paari eurise harja. Samas olen kindel, et see uhke hambahari on oma raha väärt ja kui kunagi rikkaks saan, siis soetan selle endale. Praegu aga loodan pöidlad pihus loosiõnnele! ;) ps: fb jagatud.

 • Reply Kikukaku 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on parodontaxi tavaline praegu, seda Philipsit tahaks jaaaaaaa ?.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:10

  Praegu on minu vannitoas täiesti tavaline Colgate’i hambahari. Välimuselt must ja roosa, mis mulle iseenesest meeldib. Elektriline hambahari oleks siiski palju ägedam.

 • Reply Kerttu 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on mingi täiesti tavaline ja odav hambahari, mis sai ükskord reisil olles hädaabihambaharjana soetatud ja juba tegelikult ammu väljavahetamise järgi karjub… aga kuidagi ei ole selleni jõudnud. Elektrilisi hambaharju pole oma elus kunagi kasutanud, oleks täitsa huvitav proovida.

 • Reply Karina 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mina pesen tavalise odava colgate’i hambaharjaga :)

 • Reply Sirli 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on roheline lambi hambaari

 • Reply Katrin Ots 5. oktoober 2016 at 17:09

  Minul on OralB BRAUN. Ta on mind ustavalt mitu aastat teeninud ja vajaks pensionipõlvele saatmist :)

 • Reply Kerlin 5. oktoober 2016 at 17:09

  Minu vannitoas ootab mind minu armas roosa plastmassitükk, mille harjake tundub ka vahest, et koosneb metallist ?

 • Reply Lagle K. 5. oktoober 2016 at 17:09

  Oral-B
  üks hästi tubli ja vastupidav hambahari, kuid hakkab juba saba andma ?

 • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 17:09

  Meid peres neli, aga kolmel on vaid elektriline hambahari, mina kasutan OralB laetavat hambaharja, lastel tavalised patareidega OralB hambaharjad.
  Seega, mehel on just puudu elektriline :)

 • Reply vaike 5. oktoober 2016 at 17:09

  Hetkel kasutan Braun elektrilist hambaharja. Mõtlen juba pikemat aega uut soetada aga no nende hinnad on ikka krõbedad… Olen elektrikat kadutanud üle nelja aasta ja vahel harva kui juhtub et olen kusagil külas ja mu parim sõps on koju ununenud mõistan ikka ja jälle kui hea hambahari mul on ? enam kunagi ei taha tavalist kasutada!

 • Reply Galina 5. oktoober 2016 at 17:09

  Praegu kasutan Colgate medium hambaharja. Pole kunagi olnud midagi peent. Kuna hetkel kasvab kodus väike printsess siis kõik ostud on ainult tema jaoks, kahjuks enda peale ei raatsi kulutada.

 • Reply Martin 5. oktoober 2016 at 17:09

  Kasutuses täiesti suvaline colgate soft hambahari. Oi kuidas mu hambad ja igemed rõõmustaksid uue hea hambaharja üle.

 • Reply Raido 5. oktoober 2016 at 17:08

  Hey! Tahaksin võita elektrilist hambaharja.

  Praegu pesen hambaid harjaga mille firma nime ei teagi. Vast esimene ettejuhtuv poes ta oli.. Noh Philips Sonicare Healtywhite +
  ole hea ja tule võiduna mulle.

  Ps! Mu hambad kindalsti tänaksid mind. Mina tänaksin omakorda muidugi, et nad mul üleüldse suus on ja boonusena, et säravad ka veel.

  New day, new life, new SMILE!

  Päikest, soovides siia halli ja vastikult külma sügisesse.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:08

  Kasutan colgate söehambaharja ja see on tõesti hea aga olen alati elektrihambaharja proovida ?

 • Reply h 5. oktoober 2016 at 17:08

  kõige rohkem kasutan see colgate 360..ning enne siit nägin seda bambusest hambaharja lovertes ostsin ka..ning üks odav soft hambahari oli ka..kuid colgate jäi kõige mugavamaks, mis tuleks välja vahetada.
  elektriline oleks ka väga lahe:P:)

 • Reply Marili Sinimeri 5. oktoober 2016 at 17:08

  Amway hambahari

 • Reply Marii M 5. oktoober 2016 at 17:08

  Mina soovin VÄGA loosis osaleda. Hetkel kasutan soodsalt Rimist ostetud hambaharja (maksis alla 70 sendi) ning musta värvi Ecodenta hambapastat. See hambapasta on küll väga lahe ning lisaks veel ka valgendava efektiga. Selline uhke hambapasta vajaks enda kõrvale uhket hambaharja ka :D ! Seega jään väga ootama loosiõnnele, ehk läheb hästi ja saan elukaaslasele sünnipäevaks mõnusa hambaharja kinkida :).

 • Reply Keity 5. oktoober 2016 at 17:08

  Humble Brush hambahari ?

 • Reply Kelly L 5. oktoober 2016 at 17:08

  Pff…mingisugune colgate’i hambahari on :D . Sooviksin osaleda soovis, et tunda, et mu hambad ja igemed tõepoolest tänaksid mind :D

 • Reply Silja 5. oktoober 2016 at 17:07

  Hetkel tavaline Colgate hambahari.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:07

  Hei!
  Hetkel pesen Jordan soft hambaharjaga.
  Oleksin nii õnnelik kui saaksin sellise hambaharja, elektriline hambhari teeb hambad palju puhtamaks.
  Et saaks naeratuse Nagu miljon dollarit

 • Reply Elina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Mina kasutan hetkel Colgate hambaharja, kirjas on küll soft, aga hoolimata sellest jookseb siiski igemetest iga pesu verd. Järjest vanemaks saades saan aru, et midagi peaks ette võtma, sest ausalt öeldes hirmutab see reklaam küll kus hammas kraanikaussi kukub! ?
  Uus hambahari oleks mulle igati asjakohane ja vajalik!

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Mul on pisitilluke roosa õrn hambahari, sest millegi tugevamaga igemed koostööd teha ei soovi, seega kõlab nagu väga hea lahendus asjale võita uus hambahari!

 • Reply Stiina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Nagu mu hambaarst mulle kunagi ütles, on mind õnnistatud ema kehvade hammastega. Olen hoolas hammaste pesija, kuid tahes tahmata pean üsna sageli hambaarsti külastama. Peale breketite kandmist paigaldati hammaste tagaküljele traat, mis hoiab hambaid sirgelt, kuid mulle tundub, et see traat mind just õnnetumaks teebki. Nimelt on traadi vahele hambaharjaga väga raske pääseda ning ilmselt seetõttu ongi hambaaugud kiired tekkima. Hetkel on mul kasutuses Sensodyne pehmete harjakestega hambahari, kuid oleksin super õnnelik Philipsi uhke hambaharja üle. Ehk aitaks just see imevidin mul hammaste eest paremini hoolt kanda. :)

 • Reply Siiri 5. oktoober 2016 at 17:07

  Colgate hambahari ootab vannitoas. Aga see üli cool hambahari sobiks mul emale kingituseks,hambaarstile sobilik kingitus :D!

 • Reply TK 5. oktoober 2016 at 17:07

  Vôita ma seda ei taha kuna mul samasugune klaasislaetav hambahari (küll black edition) aga kiidan ka maailmalôpuni ja tagasi. Peale seda kui mulle see hambahari kingiti pesen tunduvalt hoolsamalt hambaid, sarnaselt sinule sain lahti oma pôhiprobleemist-igemete veritsemisest ka kui ma muidu korra aastas hambaarsti juures hambakivi pean eemaldama, siis seekord puudus mul see peaaegu täielikult ? Kellel vähegi vôimalik, siis see on oma hinda väärt, kuigi tundub esimese hooga jabur nii palju hambaharja eest maksta ?

 • Reply Avely 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mul on hetkel eriti peenete harjastega colgate hambahari. Kuna hambad on nii pees,siis kõvad hambaharjad ei sobi.

 • Reply Mariana 5. oktoober 2016 at 17:06

  Hetkel mul tavaline colgate hambahari, aga sellist hambaharja tahaks küll väga ?

 • Reply Jane Keerberg 5. oktoober 2016 at 17:06

  Hetkel kasutan täiesti tavalist hambaharja, aga oleks väga hea meel nii uhke ja ilusa aparaadiga hambaid pesta ??

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mul on Jordani, või mis firma ta ka polnud, hambahari. Ainuke hästi pehmete harjastega hambahari.

 • Reply Sylva 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mingi paari eurise tavalise rimakaga pesen hetkel hambaid, tahaks väga seda uut harja proovida :)

 • Reply Krissu 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mina pesen hetkel ka mingi odava ja lihtsa hambaharjaga.Nii hea oleks,kui võidaks selle,saaks hambad ikka ilusti puhtaks :)

 • Reply Angelika 5. oktoober 2016 at 17:06

  Pesen hambaid 2 eurose hambaharjaga. Kunagi oli mul ka elektriline kuid kallist hambaharja rahakott ei kannata, selle pärast pesen oma hambaid sellega millega mu rahakott rahul on :)

 • Reply Heidi 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mind ootab hambaid pesema mingi suvakas, rimist kiirelt ostetud, eurine hambahari. punast värvi :D

 • Reply Loor 5. oktoober 2016 at 17:06

  Ma olen alati kasutanud blend a med või colgate tavalisi hambaharju, ei ole raatsinud osta elektrilist. Kuigi sooviks ja oleks vast ilmselt ka vaja, sest rasedusega hambad kehvaks läinud…
  Loodan võidule igatahes :-)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 17:06

  Hetkel on kasutusel täiesti tavaline colgate hambahari, kuid sellise uhke hambaharja võitmise üle oleks küll väga hea meel :)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mul on täiesti tavaline hambahari, niiet selline oleks ikka tõeline luksus

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mingi oreo vms, suht tundmatu, aga ajab asja ära. Olekski uut vaja.

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 17:05

  Praegu pesen Jordan hambaharjaga ja ajab asja ära kuid alati oleks parem selline elektrooniline.

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 17:05

  Minul on Jordan Clean Between hambahari soft, elektrilist pole kunagi omanud :)

 • Reply Maritta 5. oktoober 2016 at 17:05

  Mul on ikka korralik käsn hetkel kodus. Mul on selline komme nühkida oma hambaid täie jõuga, äkki siis saab puhtamaks. Kunagi mu vennale osteti sünnipäevaks elektriline hambahari. Ma olin ta peale nii kade. Mõtlesin kunagi, et kui ma “suureks” kasvan, ostan ka endale raudselt selle. Siiamaani pole see õnnestunud. Ma oleks üliõnnelik, kui ma selle endale saaks. Siis ei peaks jõudu rakendama :D. Ja see näeb lihtsalt niiiii ilus välja.

 • Reply Heidi 5. oktoober 2016 at 17:05

  roosa medium :)

 • Reply Merilin 5. oktoober 2016 at 17:05

  Oh, mina uuest hambaharjast ära ei ütleks. :) Maal on mul mingi sinine Philipsi oma (akuga), aga laps on sellega kõik asjad üle käinud, rääkimata teiste mustadest sokkidest… :D :D Otsa vahetasin uue vastu ära, aga pole enam seda kastanud, sest unustan igakord maal käies selle ikka sinna.
  Aga igapäevaselt on mul kasutuses täiesti tavaline OralB roheline medium hambaari.. mis vajab juba väljavaetust uue vastu. Pöidlad pihku! ;)

 • Reply marianne 5. oktoober 2016 at 17:05

  Hirm vana Oral-B elektriline hambahari on hetkel :)

 • Reply Helen L. 5. oktoober 2016 at 17:05

  Täiesti tavalise, supermarketist ostetud hambaharjaga pesen :).

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 17:05

  Hetkel on kasutuses Konsumist ostetud roosa Jordani firma pehme hambahari. Mõtteid olen mõlgutanud ka elektrilise hambaharja ostmisele, aga tudengina ei raatsi mitte nii suurt summat selle alla panna. Loosiõnne mul küll ei ole, aga kui ei proovi siis ei saagi võita!

 • Reply RD 5. oktoober 2016 at 17:05

  Minul on vannitoas mingi suvaline Colgate hambahari, mille ostsin kiiruga poest, kui telkima läksin. Mul pole elusees olnud ise pesevat hambaharja (elektrilist st) ja kohe päris huvitav oleks sellist aparaati proovida :)

 • Reply Keity 5. oktoober 2016 at 17:04

  Hetkel pesen hambaid tavalise odava hambaharjaga?

 • Reply Neiu 5. oktoober 2016 at 17:04

  Kasutan Colgate slim soft charcoal black hambaharja.

 • Reply Hannelore 5. oktoober 2016 at 17:04

  Hetkel pesen ühe õnnetu 3eurose musta hambaharjaga, mis pidid väidetavalt olema hambaid valgendava effektiga, aga ei ole. Mul on elu arg olnud kehvad hambad ja no nii super tore oleks neid natuke hellitada sellise uhke elektrilise harjaga ??

 • Reply Hanna Purlau 5. oktoober 2016 at 17:04

  Oii, olen ammu unistanud elektrilisest hambaharjast! Kòik soovitavad just elektrilist, pidi ikka kòige parem olema hammastele. Ise pesen hetkel Jordani soft hambaharjaga.

 • Reply D. 5. oktoober 2016 at 17:04

  Mul on mõne päeva pärast sünnipäev tulemas ja mu vend küsis just minult,et mida ma tahaksin sünnipäevaks. Üks mu soov oli elektriline hambahari… Selline hambahari oleks ilmselgelt mu hammastale hea kingitus, kuna ma üle aasta juba suitsu vaba, siis nad väärivad head kohtlemist :))
  Aga hetkel siis nühin oma hambaid colgate hambaharjaga ja colgate hambapastaga :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:04

  Mul mingi tavaline toidupoest ostetud hambahari. Juba üle aasta kasutuses, oligi plaan uus elektriline aliexpressist tellida, kuid siit võita oleks palju toredam.

 • Reply Merilin 5. oktoober 2016 at 17:04

  Colgate mustavärvi ja soft harjastega räämas hambahari. Vaja oleks uut ja juba seepärast, et mehele näidata kui hea hambaharja on Philips välja töötanud. Tema siis las hõõrub oma elektrilise Oral B harjaga enda hambaid edasi :D

 • Reply Agne 5. oktoober 2016 at 17:03

  Hetkel pesen tavalise hambaharjaga ;)

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:03

  Ma ise kasutan alati kõige odavamaid poe hambaharju, mis mingi .99€ eest saab. Ei raatsi isegi mingit kahe eurist hambaharja osta, aga no mis sa teed, kui raha põle eksole.

 • Reply Nele Kõli 5. oktoober 2016 at 17:03

  Praegu ootab mind mu truu 0,69 € maksev roosa hambahari. Mida tuleb iga kuu vahetada uue vastu. ?

 • Reply Katre 5. oktoober 2016 at 17:03

  Täitsa tavaline Philips, peseb kah.

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:03

  Minul on täitsa tavaline roosa soft colgate hambahari :)

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:03

  Mina kasutan praegu Colgate hambaharja, tänu Sinu ühele postitusele, kus sa Kardole selle ostsid :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 17:02

  Vanemad kinkisid mulle kunagi ammu-ammu sünnipäevaks mingisuguse Oral B elektrilise hambaharja, seejärel sain breketid ja ei tohtind seda 4 aastat kasutada, sest hirmutati, et hari jääb traatidesse kinni. Paar aastat sain seda rõõmsalt kasutada ja seejärel kolisin välja, hari jäi ikka sinna kuhu ta kuulus :D. Nüüd ma siis pesen õnnetult Colgate mingisuguse Carbon või Charcoal musta värvi harjaga, nühin täitsa ise. Jõudsin elektrilisega nii ära harjuda, tahaks sellist tagasi :)

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 17:02

  Mul on niiii tavaline hambahari, et sellel isegi ei ole firmat peal :/ Niiet, ikka osalen loosis.

 • Reply Eleriin 5. oktoober 2016 at 17:02

  Paari eurine hambahari, oleks vaja uut :P

 • Reply Marii 5. oktoober 2016 at 17:02

  Praegune hambahari on küll väga hea mõnus pehme ja ilus lilla aga elektrilist tahaks küll väga saada :)

 • Reply Gerly 5. oktoober 2016 at 17:02

  Meie peres kõik kasutavad veel kondimootoriga töötavaid hambaharjasid. Minul endal on hetkel lillat värvi colgate oma :)
  Aga juba ammu olen mõelnud, et võiks osta midagi sellist ja just ka sp, et siis ei pea kõigil eraldi hambaharja olema, vaid piisab ühest, mille otsikuid saab vahetada.
  Ja ilmselt on nii, et kui meie omale seda hambaharja ei saa, lähen ostan just selle sama Sonycare HealtyWhite+ ?

  • Reply Gerly 5. oktoober 2016 at 17:04

   Või siis ikka selle uuema Philips Sonicare DiamondClean ?

 • Reply Boffin 5. oktoober 2016 at 17:02

  Ma niiiiii väga ootasin seda loosi!
  Hammastega on terve elu jama jama otsa olnud.

  Hambaharjana on mingi tavakas oral’b mida paari euriga poest saada. Elektrikat olen alati tahtnud endale!

  Väga! VÄGA

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:01

  Mina pesen hambaid Jordan hambaharjaga. Valisin vale, ‘eeldib endale ultra soft aga no see oli küll nagu aiatraat. Oii kuidas kasutaksin elektrilist hambaharja. :)

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 17:01

  Hetkel on colgate extra soft black edition hambahari kasutuses ja elektroonilisega vist ei oskaks pestagi :D Aga huvitav oleks katsetada ja kindlasti on parem kui tavaline hambahari :)

 • Reply Diana S 5. oktoober 2016 at 17:01

  Vannitoas ootab tavaliselt see hambahari, mis poes ostuhetkel parajasti soodukaga oli, sest ma olen vaene tudeng. :D

 • Reply andra 5. oktoober 2016 at 17:01

  Mingi suvakas colgate :D

 • Reply Kelli 5. oktoober 2016 at 17:01

  Hetkel pesen hambaid täiesti tavalise hambaharjaga. Vahest olen elektroonikapoodides mõelnud, et oh, ostaks omale elekrtilise, ent siis jään tavaliselt mõtlema sellele, et mul on ilmselgelt see 100 euri ka kuhugile mujale panna, kui hambaharja alla. Jään siis aga lootma loosiõnnele ning äkki suristan juba peagi ka ise enda hambaid säravamaks veidi tänapäevasema hambaharjaga :)

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:01

  Pesen Jordani tavalise hambaharjaga.
  Pole mitte kunagi elektrilist kasutanud ja seega oleks vàga suur huvi see àra katsetada :)

 • Reply Kai 5. oktoober 2016 at 17:01

  Mina pesen oma hambaid mingi odavama kahe eurise hambaharjaga. Ei raatsi kallimat osta.

 • Reply G 5. oktoober 2016 at 17:01

  Issand mu elukaaslane just esitas jõulusooviks el hambaharja. Kingiksin selle temale. Praegu peseme sensodyne soft hambaharjaga oma hambaid:).

 • Reply Tii Na 5. oktoober 2016 at 17:01

  Tavaline Paradontax hambahari on hetkel.

 • Reply Eliisa 5. oktoober 2016 at 17:01

  Okei, ma olen räige hambaharjape*e. Nagu reaalselt, ma tegelikult just eile käisin Kaupsis näppimas seda Sonicare Diamondit, AGA mu käsi tõesti ei tõuse 200 EURi eest seda ostma. Kuigi jah, nõustun, et pigem investeerida korralikku hambaharja, kui hiljem hambaarstile see 200 EUR välja käia.
  Minu hirm elektriliste hambaharjadega on see, et äkki nad on liiga ebamugavad, teevad igemetele valu, on kõvad ja lõpuks jäävad nurka seisma. Aga ma täiega tahaks proovida ära!
  No näiteks ma vist olen peaaegu kõiki maailma hambaharju proovinud, hetkel ootab mind vannitoas SuperSmile hambahari mis on üllatavalt hea, sest harjaste osa on selline lai ja kolmnurkse kujuga ja see on roosa (mulle meeldib kui hambaharjad on roosad :D ). Teeb oma tööd täitsa mõistlikult aga noh hambaniiti peab ikka kasutama.
  Enne seda katsetasin neid puidust hambaharju ka, kuid need polnud üldse väga head. nüüd kütan sellega vannitoas vuugivahesid pesta rõõmsalt :D.

 • Reply Marie 5. oktoober 2016 at 17:01

  Minu hambaid nühib hetkel üks täitsa tavaline roosa Oral- B hambahari.. :P

 • Reply Jaanika 5. oktoober 2016 at 17:00

  Oral-B tavaline hambahari ootab mind vannitoas

 • Reply Sigrit 5. oktoober 2016 at 17:00

  Hetkel kasutan mingit colgate hambaharja, oleks tore uus hambahari võita.

 • Reply Merit 5. oktoober 2016 at 17:00

  Hetkel pesen maailma kõige nõmedama hambaharjaga mis leiutatud :D mingi suvaline roosa Colgate, millel on häirivad plastmassist masseerivad harjased kõrval, mis mulle üldse ei meeldi. Kuna ma ise olen aga niivõrd suur udupea, siis iga kord kui poes ära käin mõtlen, et ups jälle ma unustasin uue hambaharja osta ja nii juba viimased nädalad :D Ei ütleks ära ühest korralikust hambaharjast, siis ei pea enam poest tulles ka vanduma enda lolli pead :)

 • Reply Helis 5. oktoober 2016 at 17:00

  Täiesti tavalise oral B hambaharjaga, uus hambahari on väga oodatud :)

 • Reply Ave 5. oktoober 2016 at 17:00

  Mul tavaline hambahari.Ajab asja ära.
  Aga sellisest uhket sooviks küll ja annaks poisile (16a.) .Kel seda rohkem vaja.

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 16:59

  Mina pesen oma ilgelt vana tavalise 90 sendise hambaharjaga. Olen varem juba mõelnud, et peaks uue ostma, kuid elektrilisi hambaharju pole raatsinud osta ning toidupoodi minnes unustan alati ära hambaharju vaadata. Kui sellise uhke elektrilise hambaharja võidaksin, siis käiksin ringi ainult naeratus näol.

 • Reply Kally 5. oktoober 2016 at 16:59

  Nii uhket aparaati oleks lausa rõõm omada. :) Olen kasutanud juba pikemaajaliselt musta värvi bambussöe vms. hambaharju ja tervele perele meeldivad nad. Vahelduseks ostsin ka kollaseid.Pesevad õrnalt,et kraabi,kui tugevamalt peale surud. Siiani oleme kõik rahule jäänud ja maksavad nad vaid 4tk pakis 4€.

 • Reply Liisi 5. oktoober 2016 at 16:59

  Hetkel kasutuses täiesti suvaline roosa medium harjastega colgate hambahari…

 • Reply Maris M 5. oktoober 2016 at 16:59

  Kasutan Amway hambaharja :)

 • Reply Agnely Järvela 5. oktoober 2016 at 16:59

  Praegu pesen tavalisega aga sellist hambaharja tahaks küll… Lausa lust ja rõõm oleks sellega pesta… ??? Jagasin ka?

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 16:59

  Minul on praegu kõige tavalisem extra soft hambahari, mis ikka teeb igemed tundlikuks ja veriseks.. hambaarst on korduvalt soovitanud elektrilist hambaharja, kuid iga vuhvlit ei taha ja kallist ei käi kahjuks rahakott hetkel üle. Võidu korral oleksin ikka ääretult õnnelik ja ehk saaksid ka igemed korda ning hambapesu muutuks lõbusamaks ;)

 • Reply Kd 5. oktoober 2016 at 16:59

  Oral-B

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 16:59

  Minu vannitoas ootab mind pisike puna-sinine ämblikmehega hambahari. Rasedus igemed nii õrnake teinud, et ei kannata ühtegi muud hambaharja

 • Reply Mirjam 5. oktoober 2016 at 16:59

  Koguaeg mõelnud, et pean endale ka elektrilise hambaharja ostma, kuna see pidi tegelikult ka puhastama hambaid paremini. Aga hetkel pesen kodus täiesti tavalise megapehme hambaharjaga ja siis igakord üritan sama edukalt ringjaid liigutusi sellega teha nagu oleks elektriline…aga vahepeal ikka ununeb ära kui tähtsad on ringjad liigutused ja siis nühin edasi tagasi. Kindlasti on see Philipsi elektriline hambahari efektiivsem kui mu mitte elektriline hambahari nii et olen ûks kindel tahtja! :)

 • Reply Anna 5. oktoober 2016 at 16:58

  Oi mina pesen mingi tavalise golgate hambaharjaga, võiks küll selline elektriline olla, mis palju paremini töö ära teeb :) Lapsele just jõuluvana kingikotti olen sonicare for kids hambaharja ostmas, miks mitte siis lapsega ühtekas olla ja koos hambad puhtaks suristada :)

  • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 18:52

   Kasutan ja olen koguaeg kasutanud tavalisi soft hambaharju. Elektrilist pole kunagi proovinud, aga sooviks küll.?

 • Reply Killukene 5. oktoober 2016 at 16:58

  Minul on täiesti tavaline hambahari. Poest saab ja maksab mingi mõned eurid. Eales ei raatsi endale elektrilist osta kuid sooviks seda küll.

 • Reply janely 5. oktoober 2016 at 16:58

  praegu kasutan täiesti tavalist odavat hambaharja. uus kuluks ära küll ! :)

 • Reply M. 5. oktoober 2016 at 16:58

  Viimasel ajal olen truuks jäänud Colgate pehmete harjastega hambaharjale, aga uuest ei ütleks küll ära.

 • Reply Ele 5. oktoober 2016 at 16:58

  Suurest ärevusest unustasin põhilise…hetkel on mul mingi öko hambahari mis vist on biolagunev. Peseb hästi. Kurta ei saa aga unistan ikka elektrilisest hambaharjast☺

 • Reply Annely 5. oktoober 2016 at 16:58

  Minu vannitoas seisab Daily Touch hambahari :) Jagasin ka fbs :)

  • Reply Ketrin 5. oktoober 2016 at 17:41

   Tavaline hambahari.Ebamugav on aga kuna hambad pole kordagi head olnud,siis hambaravi peale läheb tohutult raha ja selle kõrvalt ei tunneks,et saaks sellist asja lubada.Jahh muidugi on rasedus ka nüüd oma töö teinud,igemed katki ja no nii valus on pesta.?Ja kuna vanemal pojal ei ole ka hea hambumus,siis kindlasti peseks tema selle harjaga oma hambaid!!

 • Reply Kati Rom. 5. oktoober 2016 at 16:58

  Minul on kasutuses hetkel Colgate maxfresh hambahari mis tahaks kibedalt pensionile minna ja anda enda hästi vastu peetud tööpäevad edasi järgmisele hambaharjale. :) ja miks mitte minna sünnitama koos uhiuue kindlasti hea elektrilise hambaharjaga ( kui pisike enne välja ei kavatse karata) :)

 • Reply Sandra 5. oktoober 2016 at 16:58

  Praegu kasutan täitsa tavalist Colgate hambaharja. Ka minul tegi rasedus igemetega oma töö… Nii et oleks aeg hari välja vahetada küll :)

 • Reply Merit 5. oktoober 2016 at 16:58

  Kasutan Colgate painduva peaga hambaharja.

 • Reply Katrina 5. oktoober 2016 at 16:58

  Minule soovitas seda varem juba hambaarst, sest breketitega on tõhusam kui kasutada elektrilistharja. Nii super oleks see võita :)

 • Reply Hanna-liisa Ojamaa 5. oktoober 2016 at 16:58

  Hetkel pesen hambaid tavalise hambaharjaga,oleks hea küll,kui oleks uus ja tore hambahari,nagu öeldakse,et mida võimsam hambahari,seda ilusam on naeratus :D

 • Reply kaire 5. oktoober 2016 at 16:57

  Oma hambaid pesen colgate’ i hambaharjaga ??

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 16:57

  Jordan clean between hambahari – hästi pehmete ja peenete otstega harjased.

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 16:57

  Praegu pesen hambaid täitsa tavalise õrnemate harjastega hambaharjaga :) Aga seda uut tehnoloogilist hambaharja tahaks küll proovida! ??

 • Reply getter 5. oktoober 2016 at 16:57

  Hetkel pesen mingi suvalis Colgate hambaharjaga. Kuid hambaarst soovitas hakata kasutama elektrilist hambaharja, pidi hammastele parem olema vms. Aga mulle üldse ei meeldi elektrilised hambaharjad, mille peale arst soovitas mõnda kalmimat mudelit proovida, pidavat olema parem. Kuid hetkel on tundunud mõtetu 100€ hambaharjale kulutada ja nühin ikka hambaid oma vana harjaga

 • Reply Darja R. 5. oktoober 2016 at 16:57

  Mul on Brauni hambahari Oral B Vitality. Suht mitu aastat juba, seega uus kuluks ära küll :)

 • Reply Sigrid 5. oktoober 2016 at 16:57

  Colgate slim soft charcoal black Toothbrush on hetkel kasutuses :)

 • Reply Anu Pajumaa 5. oktoober 2016 at 16:57

  Mul on odavam elektriline hambahari, teeb kõva müra aga mulle tundub parem imka kui käsitsi nühkida:)

 • Reply Kirsika 5. oktoober 2016 at 16:57

  Pesen Amway harjaga, käsitsi :P

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 16:56

  Mind ootab hetkel vannitoas õhtuseks hambapesuks täiesti tavaline paari euroline hambahari. Uus nii cool hambahari oleks just see mida vaja!

 • Reply Ele 5. oktoober 2016 at 16:56

  Appi kui ilus. Palun kallis hambahari tule koju ☺

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 16:56

  oehhhh…mind ootab colgate hambahari, siiani parim minu meelest :) Muidugi loosis olevast hambaharjast ei ytleks ära ,kohe väga sooviks võita :)

 • Reply Lenne 5. oktoober 2016 at 16:56

  Sellist hambaharja sooviks kohe väga võita. Vannitoas jõllitab mind vastu üks punane Oral B hambahari, millega peab vaeva nägema, et hambad suus ikka vastu säraks :) Olen ka ise mõelnud elektrilise hambaharja soetamisele aga pole ikka raatsinud ise osta !

 • Reply Mabel 5. oktoober 2016 at 16:56

  Mina pesen ikka vana hea käsitsi nühitava hambaharjaga oma hambaid. Loodan iga päev, et keegi kingib jõuludeks või sünnipäevaks või mees pulma- aastapäevaks aga lootus olevatki lollide lohutus:) Jagasin ka;)

 • Reply Jessica 5. oktoober 2016 at 16:56

  Minul on üks ülipehmete harjastega colgate hambahari :)

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 16:55

  Tavaline hambahari.Firmat ei mäleta aga apteegist ostetud

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 16:55

  Pesen maximast ostetud suvalise hambaharjaga(2 euriga midagi).Niipalju vaatasin enne ostu, et soft oleks.Ja tavapäraste valgete harjaste asemel valisin mustad harjased.Tegelikult meeldivadki mulle erilised ja teistmoodi asjad.See hambahari oleks ideaalne aga endale ei raatsiks elusees nii kallist hambaharja osta.Jään loosiõnnele lootma :)

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 16:55

  Hetkel kasutan Brauni elektrilist hambaharja, mis vajaks tegelikult juba välja vahetamist :D

  • Reply S 5. oktoober 2016 at 17:08

   Minul on kasutusest bambusest harjakestega hambahari. Kuna mul on juba väiksest saadik väga hellad igemed olnud ja põletik kerge tulema, siis heameelega prooviks ära sellise uhke hambahari, ehk muudab midagi :)

 • Reply Loviise 5. oktoober 2016 at 16:55

  hetkel kasutan täiesti tavalist poe hambaharja ilma lisadeta

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 16:55

  Praegu pesen hambaid äkki mingi oral-b hambaharjaga vist.

 • Reply sigrid 5. oktoober 2016 at 16:55

  Hetkel on vannitoas mingi odav,mille peaksin välja vahetama nüüd. Ja üliäge oleks võimalik paremat harja omada:)

 • Reply Hikari 5. oktoober 2016 at 16:54

  Prisma 50sendise hambaharjaga :D
  Vot, kui oleks korralik hambahari, siis peseks kasvõi koguaeg. Praeguse harjased on nii kõvad, et pärast sülgin verd.. :D

 • Reply Helena 5. oktoober 2016 at 16:54

  Mul on mingi kõige suvalisem kaheeurone hambahari. Selle kallima prooviks rõõmuga ära ;)

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 16:54

  Hetkel kasutan jummala tavalist hambaharja, järgmine kuu saan breketi vabaks ja selle hambaharjaga oleks super enda ilusaid kikusi edasi hooldada. :)

 • Reply Dia 5. oktoober 2016 at 16:54

  Mina pesen hetkel Megasonex, Rocs ja isetehtud kooskosrasv-kurkum-piparmündiõli hambapastaga. Roteerin neid.

 • Reply JM 5. oktoober 2016 at 16:53

  Mul täitsa tavaline hambahari Colgate 360. Miskit erilist ei ole kuid samas ei kurda, sest hambad saan pestud. Samas ma elektroonilist hambaharja pole kunagi kasutand niiet polegi võimalus olnud võrrelda seda ja tavalist hambaharja :)

 • Reply Mariete Petrov 5. oktoober 2016 at 16:53

  Patareidega hambahari*

 • Reply keirit 5. oktoober 2016 at 16:53

  Hetkel on olemas mingi täisti tavaline poe omma, isegi firmat ei mäleta :)

 • Reply Mariete Petrov 5. oktoober 2016 at 16:53

  Ka elektriline hambahari, aga odavam versioon ja kindlasti mitte nii hea hambahari, nagu on see, mille välja loosid! :)

 • Reply Marta 5. oktoober 2016 at 16:51

  Praegu pesen tavalise toidupoest pärit hambaharjaga. Paneks siia pildi ka aga vist ei saa, või ma lihtsalt ei oska ?

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 16:51

  Praegu pesen ilusa roosa soft hambaharjaga

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 16:51

  Praegu pesen tavalise Sensodyne hambaharjaga. Uus kuluks ära küll ;)

 • Reply Merilin V. 5. oktoober 2016 at 16:51

  Hetkel pesen tavalise sensodyne hambaharjaga extra soft kuna mul on mega tundlikud hambad.

  • Reply KK 5. oktoober 2016 at 17:51

   Olen juba pikemat aega kasutanud sensodyne’i pehmet hambaharja, aga raseduse alguses on hammaste pesu üks keeruline ettevõtmine: tavaliselt saan umbes pool minutit hakkama enne kui öökima ajab. Korralikuks pesuks loputan iga 30 sekundi järel suu korralikult pastast puhtaks ja hakkan otsast peale, muidu ei kannata üldse :D

 • 1 2 3 4