KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

arvustus: Philips Sonicare DiamondClean RoseGold

5. oktoober 2016

Suvel rääkisin ma teile oma uuest Megasonex hambaharjast, aga nüüd on aeg sealmaal, et tuleb ta troonilt tõugata ja näidata midagi, mis minu meelest veelgi parem on. Ma muuseas just lugesin Marileenu blogi kommentaariumist, et jube ebausutav on see, et iga kord kui ma uue asja saan, siis on see parem kui eelmine, aga noh… Mis ma teha saan, kui mõni kord tõesti niimoodi on. Pealegi on minu meelest ainult hea, kui ma teie eest selle testimise ära teen, sest nüüd saate teie ka teada, et Megasonex on küll hea hambahari, aga vot mulle isiklikult meeldib mu uus Philips Sonicare DiamondClean rohkem. Miks? Vot sellest ma täna siin postituses teile räägingi.

DSC_8905

Esiteks kui ma võrdlen nende kahe välimust, siis Philips Sonicare on täpselt selline ilus ja glamuurne hambahari, mida uhkusega vannitoas hoida. Disainile on tõesti väga palju rõhku pandud ja tulemus on äärmiselt stiilne ja naiselik. Ma ei hakka rääkimagi kõikidest disainielementidest – näiteks nagu see klaasist laadija. Kui ma aru sain, et asetades hambaharja lihtsalt klaasi, see ennast laadima hakkab, pidin ma ümber kukkuma. Jumala eest! Me elame ikka tõesti tehnikaajastul! Lisaks tuli komplektiga kaasa ka heleroosa hambaharjakarp, mis on sama moodi laadimiseks mõeldud, aga sedapuhku siis näiteks reisidel.

DSC_8909

Hambaharja kätte saades olin ma nii elevil, et pidin kohe hambaid pesema minema. Kuna ma jõudsin aga enne instagrammis hõisata ja pilti jagada, sain lugeja käest hea soovituse alguses sensitive programmi peale panna, sest esialgu võib tavaline surin natukene liig olla. See oli VÄGA hea soovitus, tõesõna! Esiti oli ka sensitive programmiga pesta nii hirmus naljakas, isegi silmamunad surisesid natukene peas. Veel üks hea nipp lugejalt – pane hari tööle alles siis, hambapastaga hari sul juba suus on. Vastasel juhul pritsib vett ja pastat igas ilmakaares. Tõepoolest, nii ta sindrinahk teeb, kui teda suus lõksus ei hoia.

DSC_8939

Mida ma pelgasin on see, et hari on mu igemete jaoks liiga tugev. Õnneks on isegi komplektiga kaasa tulnud medium hari täiesti paras ja täitsa imelikul kombel on mu igemed kohe hulka tervemad. Seda kõike vaid nädalaajase kasutamise jooksul! Kõlab nagu mingi hale reklaam, aga hoolimata sellest, et ma kõlan nüüd superrõvedalt, siis raseduse mõjul olen ma viimased kuud pesnud oma hambaid supersoft laste hambaharjaga ja isegi sellega iga kord verd süljanud, nagu selles vastikus reklaamis. Ja nüüd… nüüd enam ei sülga. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga näed, minul päriselt nii juhtus. Ehk on asi selles, et Philips Sonicare’iga ei pea ma hambaid hõõruma, vaid lihtsalt seda harja vaikselt üle hammaste libistama. Kuigi puhastab “jõuliselt”, siis füüsiliselt on see mu igemetele väga õrn. Ja ma ei kasutanud isegi seda gum care programmi, vaid lihtsalt sensitive’i. Viimased päevad olen lihtsalt cleani kasutanud.

Sarnaselt ultrahelihambaharjale, teeb ka Sonicare seda värki, et iga 30 sekundi tagant annab märku, et aeg oleks mujalt pesta ja kahe minutiga jääb vakka, andes märku, et sai nüüd pestud ka. Esimest korda elus meeldib mulle nii väga hambaid pesta, et lasen ikka teinekord lausa üle kahe minti edasi. Kuigi vanasti pesin hambaid heal juhul minuti. Lohakas mina! Samas see uus hambahari ajab mind nii elevile, et ma pesen nüüd rõõmuga 2x päevas hambaid.

DSC_8945

Keda see hambahari rohkem huvitab, siis SIIN on video, kuidas seda üldse kasutada. Mina näiteks alguses kasutasingi valesti – eeldasin, et sellega tuleb ka hambaid nühkida, aga sellega ei pea. Igatahes, vaadake videot, seal seletab jumala mõnusalt kõik ära, et miks see hambahari hea ja võimas on.

Ma nii hirmsasti tahaksin, et ma saaksin teile kõigile sellise laheda hambaharja kinkida, aga paraku ei ole ma Oprah ja mul lihtsalt ei ole sellist võimalust. Seega kellel rahakott sellist väljaminekut kannatab, siis soovitan see ausalt teha. Kuna otsikuid saab vahetada, siis saab seda kasutada terve perekond, ei olegi igaühele enda oma vaja. Või siis kirjutage jõuluvanale ja lootke see uhke asi enda kuuse alt leida.

Aga-aga-aga. Midagi on mul ikka teile ka! Nimelt on mul loosiks välja pakkuda Philipsi lahkel loal üks Sonycare HealtyWhite+ hambahari, mis on küll natukene vähem uhke disainiga, kuid oma meetoditelt ja tõhususelt kindlasti sama hea ja kindlasti asendab see uhkusega ühe mu blogilugeja vana hambaharja välja. Selle hinnaks on 109.99€, seega ma ei usu, et sellise raha eest kehvat kraami saab, aga eks oma hammas on võitja kuningas!

Et loosis osaleda, jäta mulle kommentaariks, et milline hambahari praegu sind vannitoas ootab. Kui soovid kahe häälega loosis osaleda, jaga seda postitust ka Facebookis oma sõpradega, aga see osa ei ole kohustuslik, lihtsalt võimalus enda loosiõnne poole võrra suurendada! Ja et kasutada kõiki võimalusi see hambahari enda võita, siis võid vaadata ka Philipsi Fbi, sest ka nemad loosivad seal just sama hambaharja välja (SIIN). Seal on hetkel vaid 42 osalejat, nii et tasub seal ka õnne proovida, kui väike jagamine vastu ei hakka.

Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja loosin välja juba sellel reedel, nii et võta aga usinalt osa – su hambad tänavad sind!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

960 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply L 6. oktoober 2016 at 20:30

  Täiesti tavaline Colgate hambahari :/

 • Reply Kat 6. oktoober 2016 at 20:26

  Minul on kasutusel kõige tavalisem Soft hambahari.

 • Reply Herta 6. oktoober 2016 at 20:15

  Häbiväärselt odav ja nigel habahari, mis sai ostetud dont-want-to-leave-today külalistele aga pidin ise erandkorras kasutusse võtma.

 • Reply Jana 6. oktoober 2016 at 19:51

  Minul on tavaline Jordani hambaari, kuid tore oleks omada elektrilist hambaarja.

 • Reply Merili 6. oktoober 2016 at 19:29

  Kasutan Colgate Soft hambaarja, täitsa tavaline, seega sooviks katsetada midagi uut. :)

 • Reply Paula 6. oktoober 2016 at 19:25

  Mina pesen Maximast soodukaga ostetud mingi colgate’i harjaga. Muidugi unistan toredast ja fäänsist harjast, mis eriti hästi puhastaks… Nimelt ma kardan täiega hambaarsti ja seetõttu on mul suhteliselt elulise tähtsusega, et mul mingeid auke ei tekiks. Samas rahakott ei hakka vist iial sellist vidinat kannatama, kunagi sai mõeldud, et lahe oleks lasteaias töötada… Oh well, siis ma ei mõelnud sellele, et kunagi tahaks hambaid pesta millegagi mis maksab rohkem kui 1,50. ?

 • Reply Anne 6. oktoober 2016 at 19:19

  Hetkel on kasutusel Jordani pehmete harjastega hambahari.

 • Reply Imbi 6. oktoober 2016 at 19:13

  Milline kadedus seda kõike lugedes. :D Ise saan normaalselt pesta vaid jordani soft hambaarjaga, aga seda ka mitte kõigi softidega mis neil valikus…muidu kohe igemetel valus. Aga selle ajaga olen samuti kimpus nagu Sa kirjutad..kohe üldse ei viitsi neid kaua nühkida.

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 19:03

  Mingi tavaline Oral-b hari on :(
  Tahaks nii väga seda philipsi harja :)

 • Reply Veronika Valtenberg 6. oktoober 2016 at 18:33

  Praegu on mul kasutusel väga vana Braun Oral B Proffessional Care

 • Reply Caisy 6. oktoober 2016 at 17:20

  Pesen hambaid täitsa tavalise hambaharja ja hambapastaga, väike level up 21s sajandis oleks päris fancy! :D
  Sheerisin facebooki rahvaga.

 • Reply Kaidy 6. oktoober 2016 at 17:08

  Täiesti tavaline Golgate hambahari.

 • Reply Leelo 6. oktoober 2016 at 16:49

  Mul on ka üks tavaline Jordan soft hambahari :)

 • Reply kati likk 6. oktoober 2016 at 16:10

  minul täiesti tavaline hambahari

 • Reply M 6. oktoober 2016 at 16:07

  Mind ootab kõige tavalisem soft jordani hambahari. Kuna mul on hambad ülikerged pekki minema, siis ma ülivägapalju tahaks ka sellist special hambaharja. Paraku hetkel ei saa ma sellist raha ainuüksi hambaharja alla panna :(

 • Reply L 6. oktoober 2016 at 15:05

  Kuna minu igemed on tõeeeesti väga hellad ja õrnakesed siis kasutan hetkel Jordani soft hambaharja. Vaieldamatult parim igasuguste teiste softidega võrreldes. Aga ammu olen unistanud et ma ei peaks ise neid hõõruma ja vigastama.. Tahaks väga seda elektrilust proovida ! :)

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 14:38

  Kasutan tavalist Colgate hambaharja. Minul on niimoodi, et kunagi ei viitsi hakata hambaid pesema, aga kui juba pihta olen hakanud, siis on raske lõpetada. Lihtsalt pole sellist tunnet, et hambad juba puhtad oleks :D Väga palju kasu oleks sellisest hambaharjast, mis ise ütleb, kui hambapesu valmis, sest nii ma saaks kindel olla, et liiga kaua ei pese.

 • Reply Mia 6. oktoober 2016 at 14:25

  Mind ootab manuaalse mootoriga töötav tavaline hambahari :)

 • Reply Johanna 6. oktoober 2016 at 14:21

  Tavaline sinine hambahari))

 • Reply Krissu 6. oktoober 2016 at 14:02

  Isegi ei tea, kust ja millal ma oma viimase hambaharja ostsin, täiesti võimalik, et soodushinnaga maximast :D olen kaua aega mõelnud elektrilist hambaharja soetada,siiani pole seda mingil põhjusel teinud. Äkki õnn naeratab mulle :)

 • Reply Lennu 6. oktoober 2016 at 13:55

  Minul on tavaline Jordan. Tegelikult tahaks väga (loe:väga, väga, väga) Philipsi Sonicare elekilist hambaharja. Kui ei võida, siis loodan tõesti Jõuluvana helduse peale :p

 • Reply Anne-Mary 6. oktoober 2016 at 13:54

  Minu vannitoas ootab mind minu ROOSA Colgate’i hambahari??

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 13:27

  Oral B. Peale rasedust on hambad kuidagi tundlikiks muutunud. Nüüd, mil poids mõne kuune on, on see hammaste pesemine patuga pooleks muutunud selliseks, et kui meelde tuleb. Hommikune pesu lõunaks ja õhtine öösel

 • Reply Anna-Liis Saluveer 6. oktoober 2016 at 13:24

  Mind ootab vannitoas humble brush hambahari. Väga sooviksin, et ootaks hoopis HealtyWhite+

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 13:22

  Kasutan Colgate Soft hambaarja, hea meelega katsetaks elekrilist :)

 • Reply Diana 6. oktoober 2016 at 13:02

  Vannitoas ootab mind allahindlusega hambahari, mis on õnneks roosat värvi :D Ps: pole majanduslikult veel nii edukas, et saaks kallimaid lubada :D

 • Reply Kaisa 6. oktoober 2016 at 12:59

  Mind ootab Jordani hambahari. Olen aastaid Jordanit kasutanud ja ehk ongi aeg uuele võimalus anda !

 • Reply Triinu 6. oktoober 2016 at 12:51

  Mind ei ootagi enam hambaharja vannitoas, kuna mees ja 3a tütar otsustasid eile kunsti tehes just minu vana colgate hambaharja guashidega värvimiseks kasutada :D Nüüd ootan siin siis loosiõnne :D

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 12:51

  Mul on sensodyne soft hari

 • Reply Marite 6. oktoober 2016 at 12:48

  Pesen tavalise hambaharjaga, elektriline Oral B oma seisab kapis, jube nõme oli sellega pesta:D äkki see philipsi oma on parem:)))

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 12:36

  Kodus ootab mind vana hea Selverist partnerkaardi superpakkumisega soetatud 1,5 eurine roosa hambahari. Peakski vist Selverile jälle mainima, et oleks aeg mõni hea pakkumine teha, kuna uut oleks vaja. Asja ajab ehk ära, aga tahaks oma hammastele palju paremat pakkuda, kui see tore selkust saadud hari :)

  Minu hari minu hambaharjaks, aga tegelikult loosiõnne korral annaksin selle hambaharja oma elukaaslasele, kes väga häbeneb oma naeratust. Tal on sama probleem, mis isegi mainisid, igemed on pidevalt põletikslised, valusad ja verised. Hambad pole samuti nii heledad kui nad võiks. Põletikulised igemed ja kollakad hambad ei kutsu naeratama. Mõistagi ei saa neid probleeme parandada odavate harjadega, aga kahjuks ei saa ka sellist imemasinat endale ise lubada. Tahaksin ka tema enesekindlust tõsta sellega, et muuta tema naeratus ja suuhügieen natukenegi paremaks. Ta on nii tore ja lõbus inimene, aga mul on nii kahju, et ta suure suuga naeratada ei julge. :(

 • Reply Janne 6. oktoober 2016 at 12:29

  Täiesti tavaline hambahari (piinlik tunnistada, kuid sellel hakkavad ka harjased laiali minema)

 • Reply Triin 6. oktoober 2016 at 12:21

  Mina pesen oma hambaid hetkel humble brushiga, aga ta vajaks väljavahetamist ?

 • Reply Gerda 6. oktoober 2016 at 12:14

  Firmatu kollane hambahari Konsumist.

 • Reply Hanna 6. oktoober 2016 at 12:10

  Mind ootab kulunud roosakas Golgate tavaline hambahari.

 • Reply Anneli L 6. oktoober 2016 at 12:06

  Hetkel pesen hambaid GUM firma hambaharjaga, mis on mul olnud juba omajagu aja ja hambapastaks on ecodenta :)

 • Reply Anette 6. oktoober 2016 at 12:04

  Kodus ootab mind 50sendiga poest soetatud hambahari, pole isegi kindel, mis firmaga tegu on.

 • Reply Ade 6. oktoober 2016 at 11:56

  Minul on kodus Oral B elektriline hambahari, aga see on juba nii vana, et aku ei kesta enam eriti + mulle tundub, et kui ma sellega ise oma hambaid ei nühi, siis see ei pese piisavalt. Seega, minu hambad oleksid kindlasti uue hambaharja üle tänulikud!

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 11:55

  Jordani miski soft variant hari on kasutusel. Mul ka igemed purskavad verd kui vähe kõvema harjaga pesen.
  Elektrilist tahaks küll koju saada. Mitte just nii väga endale aga et laps ka saaks hambad korralikult pestud. Lapsel (6a tüdruk) on selline haigus mille sajast probleemist üks on see et sülg on hästi paks. Igasugused bakterid jäävad hästi sinna kinni ja augud väga kerged tulema. Niiet hea suuhügieen on väääääga tähtis. Praegu tavaline hambahari kasutusel aga elektriline teeks asjad lihtsamaks :)

 • Reply Kessu 6. oktoober 2016 at 11:49

  Jordan Clean between mikrotipp hambahari. Parim sõber juba aastaid.

 • Reply Helen 6. oktoober 2016 at 11:39

  Vannitoas ootab mind väga pika tööstaažiga, pensionile jääda sooviv Brauni Oral-B hambahari :D

 • Reply Maarja 6. oktoober 2016 at 11:37

  Ikka tavlisel Golgate hambaharjaga ? Ainuke asi mis selle lahedaks teeb on roosa värv.

 • Reply Pips 6. oktoober 2016 at 11:33

  Ausalt öeldes, ei ole ma kunagi oma hammastele rohkem tähelepanu pööranud kui viimasel paaril aastal. No okei, olgem ausad, alles 5 aastat – kui niii võib öelda ja ometigi olen ma juba pea 25. Kui minna sügavustesse juurima, siis sain kunagi kooli hambaarstilt sellise trauma, et saatsin selle arsti pikalt, koos oma hammastega – õudne onju!
  Õnneks on kõik hambad veel suus ja neid tuleb aina juurdegi – koos tarkusega. :D
  Aga kui nüüd minna asja juurde siis on mul kodus täiesti tavaline Colgate hambahari. Muuseas, minu oma näeb kõige õnnetum välja vannitoas. Lapsele sai muretsetud elektriline, mille kohapealt olin algselt väga umbusklik aga nüüd vaatan ja vesistan, kuidas laps naudib täiega elektrilist hambaharja.
  Nojah, ta harjamisel veits laisk – nagu mina :D
  Mees avastas enda jaoks söe hambaharja ja tee või nalja aga ta ei vaheta seda mitte millegi muu vastu. Mitmendat satsi järjest käib poes just selle järel.
  Oleks uhke kui saaksin ka minna hambaid pesema rõõmuga – mott uue hambaharja näol oleks mega.

 • Reply Raina Rahnel 6. oktoober 2016 at 11:27

  Mul vannitoas Golgate’i söeharjastega hambahari. See ka superpehme ja selle eeliseks on see, et kui harjaste otsad valgeks muutuvad, siis on aeg hambaharja vahetada :D Mida ma tegelikult juba peaks tegema. Õnneks pole see hambahari mu igemetele veel siiani kahju teinud ( mul super tundlikud igemed) . Aga vahest on küll tunne, et pese palju tahad, hambad ikka puhtad ei ole :(

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 11:26

  Mind ootab minu mõlemas kodus Colgate soft hambahari. Üli-tuus oleks kui vähemalt ühes kodus oleks vähe järsem masin hammaste pesuks. :)

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 11:21

  Oeh, ma isegi ei tea, mis firma hambaari mul on. Ostan tavaliselt poest mingi suvalise hambaharja, kuhu on peal ekirjutatud soft, kuna mulle meeldib kui mu hambahari on pehme ja ei hõõru liialt mu hambaid. Aga seda uhket hambaharja tahaks küll proovida.

 • Reply B 6. oktoober 2016 at 11:21

  Hetkel on kasutuses Parodontaxi Extra Soft hambahari ning mulle see sobib. Elektrilist hambaharja soovikski pigem elukaaslasele, kes on juba mõnda aega elektrilise hambaharja mõtteid mõlgutanud :)

 • Reply Karin T. 6. oktoober 2016 at 11:17

  Hetkel kasutusel Colgate soft hambahari. Olen juba aastaid unistanud korralikust elektrilisest hambaharjast,aga alati on millegi hädavajalikuma asja järgi vajadus tulnud (lastega peres on see ju tavaline),mis ostmise edasi lükanud. Ja kuna elektriline hambahari tundub luksus asi,siis siiani ootab minu hambahari mind kuskil poes. Loodan seda luksust kunagi omada.

 • Reply Merle O. 6. oktoober 2016 at 10:45

  Mul on hetkel kasutuses üks Colgate ekstra pehmete harjastega (soft slim charcoal) hambahari, kuid olen juba pikalt unistanud ühest heast elektrilisest hambaharjast. Kuna kuu aja jooksul sünnib meie peresse ka pisibeebi ja siis jääb igasugusteks ilu- ja hügieenitoiminguteks nagunii aega vähemaks, oleks tore endale sellise elektrilise abimehe saada :)

 • Reply Tiina 6. oktoober 2016 at 10:44

  Praegu on kasutusel täiesti tavaline sensodyne soft kikuhari :)

 • Reply Piret 6. oktoober 2016 at 10:42

  ammu olen juba mõelnud, et peaks nii endale kui lapsel elektrilise hambaharja muretema. võidu korral saaks laps endale uue hambaharja, millega tal on oma ilusaid hambaid lihtsam säravvalgena hoida

 • Reply Hanna-Liisa 6. oktoober 2016 at 10:41

  Pidin kohe piiluma minema, mis vahva hambahari mul on. Sain teada, et Colgate ja täitsa tavaline medium ja oranži värvi, isegi keelepuhastaja puudub, ehtne rotikas:D Harjatud saab, kuid elektrooniline tundub vähe etem ja parem. Kaua ma käe tööjõudu ikka kasutan:)

 • Reply Miu 6. oktoober 2016 at 10:39

  Elektrilise hambaharja kogemused jäävad nii 10 aasta tagusesse aega, mil kusagilt kataloogist sai tellitud miski ülikõvade harjastega junn (mis sa odavast tahadki eks?) millega sai paar korda igemeid verele suristatud ja sinnapaika see masohhism lõppes ka :D Kui nüüd mõnd kvaliteetsemat saaks proovida avarduks mu mõttemaailm ehk ka elektriliste hambaharjade osas :D Praegu kasutan mitu aastat vana aga tublit Sensodyne pehmet (või siis pehmeks kulunud) tavalist harjakest. Lähen häbenen nüüd nurgas :(

 • Reply Heleri 6. oktoober 2016 at 10:29

  Täiesti tavaline hambahari.Olen pikemat aega mõelnud elektrilise ostmisele,aga siiani on see aind mõtteks jäänudki.

 • Reply Maarja Frei 6. oktoober 2016 at 10:29

  Proovin siis oma õnne.
  Sooviks väga võita seda oma suurimale lapsele. Praegu tal tavaline hambahari ja meil igaõhtune ja hommikune sõda sellel teemal, etvpeab pesema hambaid.

 • Reply Gerli 6. oktoober 2016 at 10:23

  ei ole kunagi kasutanud elektrilist hambaharja,praegu kasutan tavalist softi . Heameelega prooviks elektrilise ära ehk saab lemmikukski ;) jagasin fb ka . Ükskord võiks see esimene võit tulla ju, poleks sugugi paha .. :)

 • Reply Teele 6. oktoober 2016 at 10:11

  Ma ei mäleta, kust ja mis hambaharja mina ostsin, sest see on üleni valge ja ei kata teda mitte ühtegi kirjakest, et nähe millise tootja poolt see oleks. Aga vot see hambahari oleks mulle rohkem kui teretulnud, kuna ma olen endine breketikandja ning nüüd on mul hammaste taha kinnitatud traat, mida on ülimalt raske tavalise harjaga täiesti puhtaks saada, mistõttu külastan ma suuhügienisti üsna tihti.

 • Reply D. 6. oktoober 2016 at 10:11

  hetkel on colgate vibraga hambahari, olen pikalt mõelnud, et peab midagi kvaliteetsemat soetama, ja tundub, et lõpuks on tehtud ka mulle meelepärane hambahari philipsi poolt

 • Reply Liis M. 6. oktoober 2016 at 10:06

  Hetkel on kodus kasutusel Colgate hambahari.

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 09:52

  Minu hambata hetkel kondimootoriga. Arvan, et ma võiks ka kahekümnendasse sajandisse astuda sellise moodsa harjaga. :-)

 • Reply Sirle 6. oktoober 2016 at 09:49

  Hetkel seisab minu vannitoas mind oodates sensodine soft hambahari. Samuti on minu igemed üliõrnad.

  Olen sellist nagu sinu uus hambahari näppida saanud ja tõesti tekitab elevust :)

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 09:42

  Mind ootab vannitoas täiesti tavaline roosa jordan’i hambahari, kui öigesti mäletan. Elektrilist tahaks kyll väga :), eriti veel nyyd peale sinu kiidusönu, sest ka minul tekib vahel igemeteveritsus, mis tuleneb liiga tugevast harjamisest ilmselt.

 • Reply A 6. oktoober 2016 at 09:41

  Minu vannitoas topsi sees seisab nukralt täiesti tavaline hambahari, mingi poolaastat vana juba, hakkab vaikselt väsima. Mõtlen juba pikalt elektrilise hambaharja peale, aga ei raatsi üldse suurt summat välja käia. Nii ma siis lihtsalt ilkun nende peale ja kasutan tavalist hambaharja edasi.

 • Reply Kärt 6. oktoober 2016 at 09:39

  Nagu siin enamustel, on ka minul täiesti tavaline hambahari. Sooviksin väga seda elektrilist hambaharja, kuna ka minul on probleeme veritsevate igemetega, äkki lõpetab ka minu probleemi :)

 • Reply Helen 6. oktoober 2016 at 09:39

  Hetkel on kasutusel ikka vana hea klassikaline hambahari. Aga kuna mul on väga tundlikud hambad ja igemed, siis on isegi soft mulle liig ja kergelt viib see igemete põletikuliseks muutumiseni. :( Kuna olen aga imetav ema, siis ei saa ka iga rohtu kasutada, et igemed terved oleks. Loodan väga, et loosiõnn naeratab ja saan lõpuks oma suu korda jälle.. :)

 • Reply Iru 6. oktoober 2016 at 09:30

  Praegu ootab mind breketite hambahari, aga jehuu juba varsti saab need klambrid ära ja siis tuleb midagi muud otsida. ?

 • Reply Kristel 6. oktoober 2016 at 09:28

  Minu vannitoas ootab mind minu odav hambahari, aga nuriseda ei saa, see ajab kah raskel ajal asja ära :)

 • Reply Kadri 6. oktoober 2016 at 09:26

  Hetkel on mul üks oral-b elektriline, mis noh, tavaliselt sellele üle minnes, ikka teine tera. Ei kujuta ette, mida see sinu oma veel teha võib kõike :D

 • Reply Kädi 6. oktoober 2016 at 09:25

  Mul on mingi suvaline tuust, mis lihtsalt karjub väljavahetamise järele.

 • Reply Laura 6. oktoober 2016 at 09:21

  Mina kasutan hetkel punast colgate hambaarja mis tahab tegelikult väljavahetamist. Kuna ise kui hambaid pesen siis ei saa koik kohad ilusti pestud ja tunnen et tahan uuesti pesta ja nagu siin kirjas oli siis see hambaari annab iga 30 sek parast teada et tuleks kuskilt mujalt pesta. Muidugi tahaksin ka elektrilist hambaarja olen sellest kaua unistanud.

 • Reply Maret 6. oktoober 2016 at 09:21

  Minul Jordani kummijulladega hambahari, soft. Tegelikult peaksin pesema elektrilisega sest tarkusehambad on palju igemeid lõhkunud ning elektrilisega saaks ka kõige kitsamatest kohtadest puhtaks ja lisaks mul tekib kaarjas jube kiiresti. Nii kiiresti et pean iga aasta laskma seda jubedat puhastust teha. Aga kuna ma olen juba täiskasvanud laps siis jõuluvana enam nodi ei too ja endal raske midagi kõrvale panna, siis on jäänud ka elektrilise hambaharja soetamine soiku. :(

 • Reply Liina leinberg 6. oktoober 2016 at 09:18

  Mul on Jordani hambahari:)
  Aga Philips sonycare kohta- olen seda poes nillinud juba oma kaks aastat, sest kursaõde ostis endale ja rääkis sama positiivselt kui Sina selle kohta. Tõesti, pikka pikka aega olen seda endale ihanud, aga vabad vahendid on sõnapaar, mida mu elus antud ajaloolisel hetkel ei eksisteeri. Fortuuna, ma olen siiin!!!????

 • Reply Merlin 6. oktoober 2016 at 09:13

  Mind ootab sinine colgate hambahari, millel on igememasseerijad ja keelepuhastaja, kuid elektrilisest tõhusamat siiski pole.

 • Reply Kirsti 6. oktoober 2016 at 09:12

  Kuna mul on breketid ja hambaharjad lähevad olenemata hinnast päris kiiresti nuustikuks :) ,siis kasutan võimalikult odavaid harju, sest umbes iga kahe nädala tagant pean uue ostma. Päris äge oleks katsetada, kuidas elektriline hambahari breketitega hakkama saab

 • Reply silvia 6. oktoober 2016 at 09:10

  Minul on kodus tavaline colgate soft paarieurine hambahari. Aga sellist sooviks küll prooida ja loosis osaleda :)

 • Reply Merle 6. oktoober 2016 at 09:08

  Minu vannitoa riiuli peal on odav soft hambahari. üldjuhul valingi hambaharja mis oleks soft ja võimalikult odav minu rahakotile :)

 • Reply Rahakratt 6. oktoober 2016 at 09:05

  Ma käin habaarsti juures ja seal on kohe välisukse kõrval suur tops tasuta hambaharjadega (ma olen sääsltik vend). Haaran kord aastas sealt paar tükki kaasa ja rahu on majas. Esiteks väga ilus liigutus arstide poolt aga teiseks ei ole nende peal mingeid logosid, seega on keeruline öelda. Muidu jah, need harjad mind vannitoas ootavadki.

 • Reply Tyy 6. oktoober 2016 at 09:03

  Ma ei tea mis juhtus aga minu eilset kommentaari pole siia ilmunud. Kirjutan siis uuesti. Lõpuks on ka mulle midagi, mille loosist olen huvitatud. Loodan et Fortuuna sihib täpselt mu nime pihta oma noolekese. :) Mõnda aega tagasi olin raskelt haige ja olin ka 10 päeva ära kuskil teispoolsuses, peale siia tagasitulekut leidsin et midagi on jutubud mu hammaste ja hambumusega, mis tõttu tunnen eriti, et vajan seda udupeent harja. Selle hind aga tundub mulle kosmiliselt kõrge. Hetkel on mul topsis Oral B hari, mille harjaste sees on 2 värvilist harjaste ringi, mis eesmärgil ei teagi. Küllap lugesin pakendilt aga ei mäleta enam kahjuks.

 • Reply Moonika 6. oktoober 2016 at 09:01

  Mind tervitab vannitoas roosa-valge Colgate’ hambahari. Elektrilist hambaharja pole veel kunagi katsetada saanud, et rõõm oleks lõpuks tavaline hambahari välja vahetada.

 • Reply Kadri 6. oktoober 2016 at 08:49

  Hetkel kasutan tavalist ROCS hambaharja. Sellest uuest Philips Sonicare hambaharjast olen lugenud ja unistan sellest, kuid kahjuks ei ole võimalik olnud seda endale lubada :(

 • Reply tiina 6. oktoober 2016 at 08:45

  Minu vannitoas ootab oranz colgate tavaline hambahari, ääred on kergelt pulstunud ja ootab väljavahetamist. Lapsele raatsisin osta elektrilise, millega ta rõõmuga peseb, ise pesen tavalise hambaharjaga :)

 • Reply Triin 6. oktoober 2016 at 08:44

  Kasutan Jordan extra soft harja,pehmem kui väikelaste hambaharjad. Pole küll väga peen ja disainitud aga mõnus pehme. Lapsel on elektriline philips cars hari, peseb sellega rohkem kui tava harjaga.

 • Reply Catukas 6. oktoober 2016 at 08:44

  Minul on mingi megasuvaline roosa hambahari. Ei surise :(

 • Reply MH 6. oktoober 2016 at 08:44

  Praegu on täiesti suvaline Colgate hambahari, mis on ka juba mitu kuud vana! Aga sellegi poolest kui võidaksin, kingiksin selle Philipsi hambaharja oma mehele. Tema on juba ammu elektrilist hambaharja soovinud aga ei raatsi seda endale osta.

 • Reply Kadi 6. oktoober 2016 at 08:36

  Täitsa Colgate oma on. Soodukaga ostetud. No ei raatsi neid udupeeneid aparaate osta :)

 • Reply EgeL 6. oktoober 2016 at 08:31

  Iidvana Oral-B elektriline hambahari

 • Reply Merlin 6. oktoober 2016 at 08:27

  Meil on tervel perel läbipaistva varrega extra soft harjad, firmat ei mäletagi.

 • Reply Carmen 6. oktoober 2016 at 08:25

  Kasutan Jordani soft hambaharja, sest see on praktiliselt ainuke, mis igemetele liiga ei tee. Elektrilist harja on küll hambaarst soovitanud, aga siiani on ta ostmata jäänud.

 • Reply M.L 6. oktoober 2016 at 08:20

  Hetkel on täiesti tavaline Colgate 360 misiganes hambahari.. Ammu juba olen mõelnud elektrilisele hambaharjale, aga no olgem ausad.. Kolm last tahavad oma ja no pole võimalusi, et enda peale kulutada.. :)

 • Reply Kristiina R 6. oktoober 2016 at 08:17

  Kodus vannitoas ootab mind musta värvi harjakestega (eeldatavalt söeosakestega) tavaline Colgate hambahari, kes annab endast parima, et minu tundlike ja liigselt hellikust hammastega sõbralikult läbi saada. Antud loositav hambahari kuluks väga ära, et minu tundlike igemete ja hammastega rahu sõlmida ;)

 • Reply Merike 6. oktoober 2016 at 08:17

  Mina soovin seda hambaharja võita enda tütrele :) Ta on meister hambapesu unustaja ning kui ma ise talle meelde ei tuleta, siis võivad hambad mitu päeva pesemata olla :( No ja aegajalt ununeb ka mul meelde tuletada, seega pean ise ka meeldetuletust kasutama, et lapsele meelde tuletada, et hambaid pesta :) Olen enam kui kindel, et kui ta sellise uhke hambaharja saab, siis see probleem meil kodus paraneks võibolla isegi ununeks :)

  Panen sõrmed varbad risti ja loodan, et loosiõnn naeratab :)

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 08:16

  See hambahari on tõesti super ! Tegin endale mõned aastad tagasi sünnipäevakingituse, ostes selle hambaharja ja mõne aja pärast hakkasin komplimente saama, et mul on nii säravad ja valged hambad. Alguses kasutasin ka Sensitive programmi, kuid mõne aja pärast läksin üle Gum Care programmile, mis kestab 3,5 minutit ja teeb kõik programmid (pesu,valgendus, poleerimine) läbi. Lasin ka lastel, kes olid hirmus lohakad hambapesijad seda testida ja ka nemad ei tahtnud enam ühtegi teist hambaharja näha ja said oma kikud säravvalgeks. Paraku lõpetas see imemasin sel kevadel oma töölepingu ja kuna garantiiaeg oli läbi, siis parandusse seda vastu ei võetud :( . Soetasin endale siis pisut odavama variandi Sonicare EasyClean hambaharja, kuid see pole ikkagi see ja nüüd käin ja unistan, et äkki tuleb sooduspakkumine või jõuluvana toob mulle just selle Sonicare DiamondClean hambaharja, sest sellest paremat lihtsalt ei ole. Loosimises ei osale, sest tean, et need teised variandid mind isiklikult ei rahulda. Olen su peale heas mõttes kade, sest said endale tõesti parima hambaharja maailmas !

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 08:03

  Käsi südamel võin öelda et mul pole kunagi elektroonilist hambaharja olnud,sest need üsna kallid.Aga unistan ammu et saaks oma odavad soft hambaharjad välja vahetada.

 • Reply Netz 6. oktoober 2016 at 08:00

  Olen aastaid kasutanud tavalist harja. Küll aga supersofti, sest muu on täielik jura. Kui vanematega elasin, siis kasutasin brauni elektrilist hambaharja, mida oli tõesti niiiiiii hea ja mugav kasutada…

 • Reply lilllll 6. oktoober 2016 at 07:59

  Jordani pehme roosa hambahari, elektrilist pole kunagi proovinud, üli fancy tundub!

 • Reply Eerika 6. oktoober 2016 at 07:54

  Praegu on mul tavaline Jordani ülipehme hambahari kuna rasedusega läksid igemed nii hellaks et jube kohe.

 • Reply Margit 6. oktoober 2016 at 07:52

  Liiga vana ja köva hambaharjaga ?

 • Reply Erle 6. oktoober 2016 at 07:52

  1,99€ oli 2 hambaharja pakis, see teeb tükihinnaks 1€. Tavaline mingi “nühiennast segaseks” hambahari . ?

 • Reply M.P. 6. oktoober 2016 at 07:52

  Tavaline hambahari jordan.

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 07:51

  Hetkel tavaline soft harjastega Colgate hambahari. Peale kahte järjestikust last olen kimpus igemete veritsemisega. Isegi soft hambahari pole siiani olukorda paremaks muutnud :-(

 • Reply Riina 6. oktoober 2016 at 07:48

  Meil on lastele ostetud selle sama hambaharja lasteversioon ning seda kasutame tegelikult praegu kogu perega. Ostsime mehega lihtsalt enda jaoks täiskasvanute otsikud.
  Väga hea hambahari on tõesti! Laste jaoks jube lõbus ka, sest sellega on koos äpp, mis teeb hambapesu lõbusaks.
  Ainult et, kahtlustan, et päris õigel täuskasvanutevariandil võib veel midagi paremat varuks olla ja sobib ilmselt suurte inimeste hammastega paremini. Seega, osalen meeleldi ikkagi ka selles loosimises! :)

 • Reply Marilyn 6. oktoober 2016 at 07:47

  Hetkel kasutan Colgate Slim Soft hambaharja, sest see on ülipehme ja sellega on mugav hambaid pesta.

 • Reply Riin 6. oktoober 2016 at 07:47

  No praegu ma pesen täiesti tavalise colgate harjaga ?

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 07:46

  Mina pesen ikka selle tavalise hambaharjaga nagu ikka enamus, erineb ta eelmistest selle tõttu, et on musta värvi ? elektrihambaharja mul pole kunagi olnud. Seega, kui selle võidaksin, saaksin uue ja huvitava kogemuse osaliseks sest ise seda endale osta ei jaksaks ?
  Minu Facebook’i sõbrad saavad ka tänu jagamisele sinu postitust lugeda ?

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 07:45

  Sinu postitus tuletab mulle meelde, et minu ustav Jordan on topsis vedelenud nüüd juba üle kolme kuu.

 • Reply Sandra 6. oktoober 2016 at 07:41

  Colgate medium hari hetkel, elektrooniline kuluks ära küll :-)

 • Reply Birgitta 6. oktoober 2016 at 07:39

  Jordani softi kasutan.

 • Reply Maarja 6. oktoober 2016 at 07:32

  Sensodyne extra soft hambahari. Kahjuks on mul samuti probleeme igemeveritsusega ja see on hambahari, mis on odavamatest siiani parim olnud. Siiski on hambapesu nagu vene ruleti mängimine ?

 • Reply Elina 6. oktoober 2016 at 07:32

  Hetkel on kasutusel “manuaalne” Jordan, kuid üliõnnelikuks teeks uus “automaatne” Philips Sonicare HealtyWhite+ kindlasti :)

 • Reply Kerli 6. oktoober 2016 at 07:21

  Kodus ootab mind täiesti tavaline paari eurine hambahari. 100 eurost hambaharja ei soetaks vist kunagi. Peab jääma lootma loosiõnnele :)

 • Reply Doris 6. oktoober 2016 at 07:21

  Hetkel kasutan tavalist paari eurost softi ?. Selle uhke harja võtaks väga hea meelega vastu :)

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 07:19

  Praegu kasutan bambusesüsiga hambaharja ! Aga olen kaua unistanud nn elektrilisest hambaharjast :)

 • Reply k 6. oktoober 2016 at 07:19

  Tahaks peikale kinkida selle, sest kinkisin talle just aastapäevaks Warpaint’i hambapasta ja sinna juurde tahaks uut hambaharja ka kinkida, aga hinnad on nii sürrid. Praegu peseme mõlemal tavalisest poest ostetud väga õhukeste harjastega hambaharjadega.

 • Reply Kerti 6. oktoober 2016 at 07:16

  Mina kingiksin selle oma armsale tütrele ☺ta on üks väga kehv hambapesija ja ehk see äge instrument paneks ta siiski igapäevaselt oma hambaid pesema ?

 • Reply Ira 6. oktoober 2016 at 07:15

  Colgate soft hambahari.

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 06:55

  Mul colgate slim soft:)

 • Reply Annika Kartsepp 6. oktoober 2016 at 06:55

  Hetkel seisab vannitoas Sensodyne tavaline roosa hambaharjake. Sellist uhket hambaharja tahaks küll selle asemele! :)

 • Reply Triinu 6. oktoober 2016 at 06:53

  Colgate hambahari ? aga kui palju on hambaarst öeld, et elektriline on parem no vot ei tea aga tahaks ju teada ?

 • Reply Kätlin 6. oktoober 2016 at 06:32

  Olen siin raseduse I trimestri lõppu jõudmas ja iga liigne liigutus, k.a hammaste nühkimine manuaalselt on too much mu jaoks ?? hetkel proovin seda öko hambaharja bambusest, aga kuna ta nii pehmo on, siis seda enam peab harjama. Selline põrisev sõbrake kuluks täiega ära ?? Pluss ma olen elektriliste hambaharjade neitsi veel

 • Reply Karmen S 6. oktoober 2016 at 06:31

  Hetkel on mul vannitoas tavaline Colgate hambahari, mis minu kasutuses iga paari nädala tagant nuustikuks muutub? Ma tõesti ei tea, mida ma hambaharjadega valesti teen, aga lootust on, et ehk elektrihambaharjaga nii ei juhtuks?

 • Reply Signe Võsa 6. oktoober 2016 at 06:31

  Minul praegu täiesti tavaline konsumist ostetud 4€ne hambahari :)

 • Reply Marion Mägi 6. oktoober 2016 at 06:14

  Ma ostsin juhuslikult samal päeval sama RoseGoldi harja kui Sinagi ja ei jõua minagi seda ära kiita! <3
  Loosimisest võtaksin sellegipoolest osa :)

 • Reply T.K. 6. oktoober 2016 at 05:56

  Ooooo.Väga tuus hambahari.Sellega oleksin küll kõva mees oma kikusid pestes.Igatahest väga stiilne ja tark asjake.Äkki mul veab.

 • Reply V 6. oktoober 2016 at 05:54

  Täitsa tavaline jordan

 • Reply Ave 6. oktoober 2016 at 05:54

  Mul hetkel colgate soft hambahari, aga juba pikemat aega tahaks midagi etemat- aga pole veel raatsinud raisata 100euri elektrilise hambaharja peale.

 • Reply Margit Š 6. oktoober 2016 at 05:49

  Iga hommik ja õhtu passib mulle vannitoas vastu roosa varrega Colgate hambahari :)

 • Reply Enely 6. oktoober 2016 at 05:35

  Mina kasutan praegu Gum hambaharja ,mille soetan endale iga kuu ortototondilt spetsiaalne hari preketite ja hammaste pesuks :) Aga peres 2 last ja neile kulukamelektriline vidin ära küll :)

 • Reply Angela 6. oktoober 2016 at 05:28

  Viimane kord sai kogemata ostetud colgate medium hari ja see on küll nii kare et vahetaks kohe välja

 • Reply Marelle Viilup 6. oktoober 2016 at 05:28

  Mind ootab ülipehmete harjastega täitsa tavaline hambahari.. aga isegi sellega pestes on mul sama mure mia sinulgi.. igemed veritsevad ja hambaid pole kuigi meeldiv pesta.. selline supertuus hambahari päästaks mu hommikused ja õhtused hambapesud ?✌

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 05:26

  Momendil tavaline poest soodukaga ostetud colgate hambahari ?

 • Reply Diana 6. oktoober 2016 at 05:11

  Kasutan miskit pambuse hambaharja hetkel kuid selline uhke unelm oleks hammastele super kingitus :)

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 04:53

  elektriga oral-b

 • Reply Kite 6. oktoober 2016 at 04:46

  Mul on tavaline käsn :) aga abiks seegi

 • Reply Ester 6. oktoober 2016 at 03:01

  Tavaline Colgate 2€ hambahari millega pesen ka vaevalt minuti :) Võiks ju kauem pesta selle erilise hambaharjaga !

 • Reply Siiri 6. oktoober 2016 at 02:40

  OralB soft hambahari.

 • Reply Gertu 6. oktoober 2016 at 02:34

  Kasutan kõige tavalisemaid Colgate’i hambaharju enamasti medium ja soft.
  Elektrilist pole kunagi olnud kuid sooviks väga endale proovimiseks, kahju kohe nende odavate hambaharjadega hambaid nühkida ja minul ajavad need igatahes ka igemed veritsema :(
  Niiet selline elektriline kuluks ära küll :D

 • Reply daria 6. oktoober 2016 at 01:14

  Kasutusel on must colgate’i oma sest meie vana sonicare elab oma viimaseid hetki..

 • Reply H. 6. oktoober 2016 at 01:11

  Praegu elektriline Oral-B hambahari

 • Reply Aive 6. oktoober 2016 at 00:57

  Colgate tavaline hambahari :)

 • Reply Minna 6. oktoober 2016 at 00:52

  Meil on tervel perel tavalised hambaharjad ja eriti keeruline on lastele selgeks teha, et hambaid on vaja 2 minutit harjata. Selline ajaga hambahari oleks ülisobiv. Ning kindlasti oleks ka tulemused kordades paremad kui käsitsi pestes.

 • Reply Aveli 6. oktoober 2016 at 00:08

  Mul on täiesti tavaline hambahari.. Olen ka saanud elektrilise kunagi sünnipäevaks aga millegipärast on rohkem seisnud kui kasutust leidnud. Mees kasutab aga usinasti elektrilist, kingikski selle talle.:)

 • Reply Paula 6. oktoober 2016 at 00:02

  Endal on kodus Colgate slim soft mingine must hambahari. Minuga on sama asi, olen väga laisk hammastepesija ja seetõttu ma tihti “unustan” neid ühe korra pesta või siis pesen minutikese neid. Vajan väga motivatsiooni uue tuusa hambaharja näol!! :(

 • Reply Merilyn 5. oktoober 2016 at 23:58

  Praegu ootab mind seal täiesti tavaline soft hambahari, mille firmat ma isegi ei mäleta

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 23:57

  Mingi roosa Colgate passib vannitoas ja ootab väljavahetamist :)

 • Reply merian 5. oktoober 2016 at 23:49

  colgate 360

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 23:46

  Kasutan vaheldumisi mingit tavalist odavat ja philipsi elektroonilist (kõvasti vanem mudel juba nüüdseks) ?
  Igatahes selle aku enam nii hea pole ja pean iga paari päeva tagant laadima. Muidu olen super rahul !

 • Reply J 5. oktoober 2016 at 23:37

  Kasutan Oral-b elektrilist hambaharja. Uus ja parem kuluks ära küll :)

 • Reply Mirjam N 5. oktoober 2016 at 23:29

  Hetkel küürin browni elektrilise hambaharjaga, aga ikka ju tahaks paremat :)

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 23:29

  Soetasin endale suvel ka SoniCare hambaharja ja no see on tõesti super! Kahju on oma kaasast, kellega me paraku koos ei ela, aga kui vahel teineteise pool ööbime, siis ta nii igatsevalt vaatab mu hambaharja poole.. Ta tahaks ju ka! Ja kuna meil ka armas kuupäev terendamas on, siis ma oleksin väääga rõõmus, kui saaksin selle temale kinkida. ❤ Pole kunagi võitnud miskit, aga äkki siiras soov kaaslast üllatada tooks mulle seekord pisut õnne? ?

 • Reply Mare 5. oktoober 2016 at 23:28

  sensodyne soft hambahari :)

 • Reply Marita 5. oktoober 2016 at 23:26

  Võit kuluks ära küll. Vannitoas ootab mingi paari eurone hambahari ja viimane hambaarstil käik võttis küll kõik võimalused uue hambaharja ostuks ära :D :(

 • Reply Stella 5. oktoober 2016 at 23:24

  Mingi tavaline softikas, aga nüüd selle postiga tuli meelde, et hambaarst soovitas igemete pärast elektrilist hambaharja mingi juba paar aastat tagasi, seega oma igemete nimel, i wanna win :D!

 • Reply Kätrin Valo 5. oktoober 2016 at 23:24

  Just ostsin Selveri Laadapäevadelt omale Jordan Target white ultrasoft hambaharja ?

 • Reply Diana 5. oktoober 2016 at 23:23

  Mul on ka surisev hambahari,aga 10 korda odavam ja patareidega??aga sellist hambaharja tahaks kyll proovida??

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 23:21

  Appi see hari tundub nii hea, et ma vajan seda KOHE!! Hetkel on mul mingi suvaline kõige odavam hambaari üldse, mis poest leidsin #vaesetudengielu

 • Reply Kärolin 5. oktoober 2016 at 23:20

  Hetkel kasutan roosat soft Jordanit.. küll aga oleks väga tore oma breketite eest hoolt kanda sellise hambaharjaga! Wohoo..

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 23:17

  Täpset firmat öelda ei oska praegu, aga igatahes on ta üks ultrasoft hambahari. Mul see jama, et mul on igemed hästi tundlikud ja kogu aeg pean hoolega valima, millist osta. Tihtipeale kui uut sorti ostan, siis lendavad need peale paari kasutuskorda prügikasti, sest no valus on harjata lihtsalt. Vanemad ostsid endale elektrilise hambaharja ja kui ma seal veel elasin, sain enda isikliku otsikuga seda ka kasutada ja no niiiii mõnus oli :) kahjuks seda luksust endale tudengina ise lubada ei saa

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 23:13

  Hetkel on kasutuses Jordani soft harjastega hambahari. Elektrilist hambaharja pole veel omada jõudnud, kuna hambad pole olnud alati nr1. Kuid kuuldes ja nähes, et suguvõsas on “halvad hambad” üsna sage probleem, siis soovitati ka mul kuskilt otsast alustada. Teatavasti on hambaravi üsna kulukas, siis alustaksin hea meelega enda teekonda tervemate hammasteni just ühe elektrilise hambaharjaga!

 • Reply Pille 5. oktoober 2016 at 23:13

  Vau! See DiamondClean on ikka väga uhke! Ma peseks sellega lausa 3x päevas kui isegi mitte rohkem :D
  Aga seda HealthyWhite’i sooviks võita küll, kuna mul pole elu sees olnud elektrilist hambaharja. Ja tean, et kõik kiidavad. Ise pesen Colgate eriti pehmete harjastega hambaharjaga. Vahetan suhteliselt tihti hambaharjasid…
  Elukaaslane peab ka lugu elektrilisest hambaharjast. Tore oleks kahepeale omada ühte korralikku elektrilist. Võtab vähem ruumi ka. :)
  Jagasin ka FBs! ?

 • Reply Anni 5. oktoober 2016 at 23:03

  Tavaline hambahari on hetkel. Selle philipsi omaga oleks lausa lust oma hambaid harjata :)

 • Reply Stiina 5. oktoober 2016 at 22:54

  Praegu on 5 eurine golgate hambahari eks ta kärab küll ka …

 • Reply Anni 5. oktoober 2016 at 22:54

  Roosa Jordan läheks heameelega pensile. ?

 • Reply Merili 5. oktoober 2016 at 22:51

  Mul on praegu mingj eriti peen “sääastame-kõik-looduse-ära” bambusest hambahari.

 • Reply Merli 5. oktoober 2016 at 22:47

  Tavaline soft ka mul hetkel :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 22:45

  Kasutan Oral B elektrilist hambaharja ja hambad on palju puhtamad kui tavalise hambaharjaga pestest. See on aga üsna odavast hinnaklassist ja kindlasti oleks Philipsi oma efektiivsem. Tahaks väga proovida :).

 • Reply Ailit 5. oktoober 2016 at 22:45

  Mul on hetkel selline väikse otsaga pehme hambaharjake, rasedusega seoses on ka see veritsemine probleemiks, seetõttu sai mingi väike ja pehme soetatud. Elektrilist pole küll kunagi olnud, aga tahaks küll ju!?

 • Reply Kairixxx 5. oktoober 2016 at 22:42

  Hetkel kasutan tavalist Colgate hambaharja. Oleksin elektrilisest väga huvitatud ?

 • Reply Helen 5. oktoober 2016 at 22:41

  Oral-b elektriline hambahari!

 • Reply Liiiz 5. oktoober 2016 at 22:38

  Roosa Jordani Clean between hambahari :)

 • Reply Kätlin E. 5. oktoober 2016 at 22:33

  Tavaline soft hambahari

 • Reply Anita Hohlov 5. oktoober 2016 at 22:30

  Mina kasutan juba aastaid sellist hambaharja nagu Colgate slim soft charcoal hambaharja (muidugi mitte üht ja sama, vaid vahetan iga 3 kuu tagant). Selle hambaharja teeb heaks eriliselt peenete otstega harjased :) Soovitan, kuid elektrilist hambaharja olen juba ammu ihaldanud!!!

 • Reply Stina-Mari 5. oktoober 2016 at 22:29

  Olen tükk aega mõelnud, et peaks omale elektrilise hambaharja muretsema. Aga kui ma endale sobiva harja leidsin, oleksin hinna tõttu pikali kukkunud, sest silmnähtavalt on see minu rahakoti jaoks liiga kulukas väljaminek.
  Hetkel kasutan Tavalist Colgate Soft (või oli extra soft, kes seda enam mäletab) hambaharja, kuigi ma ei ole üldse rahul, sest igemed ei kannata enam seda ränka harjamist ära. Seega Mallukas, vaata, et loosiõnn mulle naerataks ning ma päästan suurima hea meelega su kodust selle imelise kingituse :)

 • Reply Margen 5. oktoober 2016 at 22:27

  Oral-B hambaharjaga :)

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 22:22

  Mul on mingi suvaline poe pudelihari ehk siis tavaline euro või kahene hambahari. Tõusin ekstra selle pärast püsti ja vaatasin, mark on Oral-b, soft variant, roosa ja valgega, peaks lausa oma kummiharjastega ka igemeid masseerima. Igatahes peseb kui pesta, kasutuses igapäevaselt, juba hakkabki kasutusaeg läbi saama seega uus üübersuperhüperelektrihambahari oleks mu hammastele hea uudis :)

 • Reply Krööp 5. oktoober 2016 at 22:22

  Raseduse ajal hakkasin kasutama Jordani Clean Between´i, ülipehmete harjastega, aga ikka lõhkus igemeid.
  Hetkel on paar kuud kasutuses olnud Colgate elektriline hambahari (maksis nõksa üle kuue euro) ja mu igemed juba tänavad mind.
  No tegelikult on see üldsegi laste hambahari. Sinine. Ämblikmehe pildiga… :D

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 22:21

  Ei teagi peast, täitsa tavaline exstra soft on.

 • Reply Kerli** 5. oktoober 2016 at 22:18

  Sensodyne. Seda elektrilist võita oleks awesome!!

 • Reply Sigrid 5. oktoober 2016 at 22:18

  Praegu peseme hambaid tavalise selveri hambaharjaga a see iludus kuluks perre küll ära :)

 • Reply Mannu 5. oktoober 2016 at 22:18

  Mul pole ka kunagi elektrilist hambaharja olnud. Momendil pesen hambaid Jordan’i soft hambaharjaga. Selle vahetaks uue ja uhkema vastu küll :)

 • Reply Elerin 5. oktoober 2016 at 22:16

  Mina pesen hetkel tavalise roosa Colgate’i hambaharjaga. Olen mõelnud osta omale elektrilise hambaharja, aga pole endiselt jõudnud :)

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 22:14

  Kasutan praegu mingist Riia motellist kaasa haaratud “ühekordset” hambaharja, mis on tõesti ülipehme ja paitab hambaid siidisemalt kui mistahes varem proovitud soft variant. Kahjuks on tagavaraks veel ainult üks… Help me!

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 22:10

  Mind ootab vannitoas soft roosa hambahari aga hambapastana kasutan lush’i hambapesu tablette :P

 • Reply gerda 5. oktoober 2016 at 22:10

  Kuna mu habad on väga tundlikud siis ma ei saa hambaid pesta poe hambaharjadega ja see mis mul praegu on (50€) hakkab juba vanaks jääma ja tore oleks uus saada :)

 • Reply Janeli 5. oktoober 2016 at 22:09

  Hetkel kasutan tavalist Jordani extra softi hambaharja. Aga pealr Sinu postitust olen hakanud ka selle elektrilise hambaharja peale mõtlema.

 • Reply Reelika 5. oktoober 2016 at 22:09

  Kõige tavalisem ja odavam hambahari on praegu kasutusel.

 • Reply Maarja-Liis 5. oktoober 2016 at 22:07

  Mingi kahe eurine on vannitoas. Täiesti tavaline odav hambahari.

 • Reply Eleri 5. oktoober 2016 at 22:07

  Kasutan kõige tavalisemaid Colgate’i hambaharju, olenevalt mis parasjagu sooduses on :D ilmselt ise nii suurt väljaminekut hambaharjale ei raatsiks teha, aga kui loosiõnn naerataks, siis oleksin õnnelik küll, mu hambad kah :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 22:07

  Praegu kasutan OralB tavalist hambaharja. Elektrilist hambaharja pole mul kunagi olnud, oleks huvitav proovida ja omada ühte :)

 • Reply Kaia 5. oktoober 2016 at 22:07

  Tavaline colgate soft hambahari, elektrilist pole kunagi kasutanud.

 • Reply Mamu 5. oktoober 2016 at 22:07

  Sensodyne ja alati soft!

 • Reply Kaari 5. oktoober 2016 at 22:06

  Minu hambad saavad puhtaks tavalise soft hambaharjaga ? elektriline oleks üli lahe ?

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 22:06

  Mind ootab Philips Sonicare, aga vaja oleks ühte juurde ikkagi tüütu jagada :)

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 22:05

  Ma isegi ei tea mis firma hambahari mul on :D mingi selverist ostetud odav hambahari on :D

 • Reply kristel 5. oktoober 2016 at 22:05

  Oral B hambahari

 • Reply anni 5. oktoober 2016 at 22:04

  Läbipaistev roosade harjastega R.O.C.S.

 • Reply M-L 5. oktoober 2016 at 22:04

  Mina olen siiani ikka nende odavate Colgate harjadega pesnud kuigi olen kiiganud elektroonikapoodides nende uhkete harjade poole aga käsi kohe mitte kuidagi ei ole tõusnud ostma. Hakkan alati mõtlema, et selle eest saaks ju koju midagi või lapsele jne. Aga nüûd Sinu arvustust lugedes vist peab ikka mingi sammu tegema…Kui loosiõnne ei ole siis peab tõesti jõuluvanale kirjutama :)

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 22:02

  Hetkel kasutan sensodyne hambaharja. Elektrilisest hambaharjast unistan aga küll :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 22:02

  Kuna mul on breketid siis kasutan hetkel ordotondi poolt soovitatud hambraharja. Kuid kuna pesen suht kaua hambaid et brekud puhtaks saada, siis viimasel ajal on igemed täitsa valusaks läind. Super hea oleks sellega oma kikud kui ka brekud puhtaks saada. ?

 • Reply Helena Heinpalu 5. oktoober 2016 at 22:02

  Hetkel pesen valge Swissdent hambaharjaga ;)

 • Reply Eleriin 5. oktoober 2016 at 21:59

  Hetkel kasutan mingit Curaproxi ultrasofti hambaharja, kuid oleks väga huvitav järgmise hambaharjana proovida elektrilist, omasin sellist viimati aastaid tagasi :)

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 21:57

  Mul lapsel elektriline ja koguaeg ytleb,et emme tahad ka, ma laenan sulle siis sa ei pea nii palju nühkima? seega kui ma selle endale võidaks siis laps oleks minu üle päris rõõmus :). Hetkel mingi roosa ? Ja manuaalne :)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 21:56

  Hetkel kasutan ise humble brushi. See hambaari oleks minu jaoks ideaalne, kuna endal ka igemetega probleeme :)

 • Reply Tiina Ratsep 5. oktoober 2016 at 21:52

  Tahaaaaks ? Siin Iisraelis pole näinudki veel sellist ?Ise kasutan odavamat patareiga hambaharja kohalik Life firma oma ja Rootsist ostetud Oral-B 3d white hambapastat ? hambaniit ja suuvesi ka kindlasti ?

 • Reply E 5. oktoober 2016 at 21:50

  Mingi Colgate must-roosa hambahari.. Minu jaoks musta värvi hambahari stiilsem :)

 • Reply Thea 5. oktoober 2016 at 21:48

  Mul on Maximast ostetud mingi suvaline odav hambahari, tegelikult olekski aeg uus hambahari osta, aga kuna ma elan täpselt Maxima taga ja see on kinni siis Rimisse ma küll ei viitsi minna ja Selver jääb kaugeks :D

 • Reply Kairit 5. oktoober 2016 at 21:47

  Hetkel on kasutusel Sensodyne soft hambahari. Meeldib, et väike ots on ja antud harjal tundub ka hea pisike ots. Vahest olen pesnud elektrilise harjaga, nii mõnus, hambad jäävad palju puhtamaks nagu.
  Ehk loosiõnn naeratab ka mulle kord. :)

 • Reply Janeli 5. oktoober 2016 at 21:41

  Oh selline oleks küll tõeline unistuste hambahari mida tahta. Pole kunagi elektrilist olnud. Praegu ootab vannitoas tavaline 2-3€ hambahari mis karjub juba päris mitmeid kuid välja vahetamist :D

 • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 21:40

  Golgate’i hambahari peseb minu kikusid momendil.

 • Reply lily 5. oktoober 2016 at 21:38

  LILLA Aquafresh. K2sitsi peab pesema :D

 • Reply Laura-Liis 5. oktoober 2016 at 21:37

  Kasutan tavalist hambaharja, kuna elektriline läks katki ja pole ikka veel uut ostnud. Elektrilised on ikka poole paremad!!

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 21:37

  Ehk on mingi colgatei 2 eurone tavaline kökats. Tavaliselt muutub see üsna ruttu selliseks siiliks, et tuleb tihti välja vahetada. Minu viga, et harjan.liiha tugevasti, samas ise ei leia, et tugevasti harjan. Hambaarst aga igal visiidil ikka mainib, et email vms maha hõõrutud ja tuleb jälle lakkida. Igapäevaselt segab nii palju, et hambad külma/kuuma suhtes tundlikud ja magus annab ka tunda. Hulleim tsenaarium, mis juhtuda saaks on hammaste väljakukkumine. Peaks ikka mõistlikult harjama.

 • Reply Liane 5. oktoober 2016 at 21:36

  Juba aastaid kasutan elektrilisi hambaharju. Hetkel Oral B.

 • Reply S 5. oktoober 2016 at 21:34

  Mingi suvaline praegu. Elektrilist pole kunagi olnud. Võiks nüüd :)

 • Reply Marrja 5. oktoober 2016 at 21:31

  Minul on tavaline poe oma 2 eurone. Pole elektrilise hambaharjaga kunagi hambaid pestnud

 • Reply Liisu 5. oktoober 2016 at 21:31

  Mul on tavaline >3 eurone soft Colgate’i hambahari. Ainus rõõm on sellega, et iga paari kuu tagant saan uue värvi valida :)

 • Reply Külli 5. oktoober 2016 at 21:30

  Minu vannitoas on Colgate’i mingisugune odav hambahari. Oi kui uhke see HealthyWhite+ seal teiste pereliikmete tavaliste hambaharjade kõrval oleks?

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 21:28

  Mul mingi naljakas bambusest hambahari :D Tegelikult olen pikka aega mõelnud, et tahaks elektrilist, aga ei raatsi seda väljaminekut kuidagi teha.

 • Reply Velve 5. oktoober 2016 at 21:27

  Olen kogu elu oma hambaid tavalise hambaharjaga pesnud. Hetkel kasutuses Oral B Medium hambahari, aga elektrilist hambaharja tahaksin proovida küll.

 • Reply Elina 5. oktoober 2016 at 21:27

  Minul on täitsa tavaline Colgate soft hambahari:)

 • Reply Andea 5. oktoober 2016 at 21:26

  Jordan clean between hambahari

 • Reply Sandra 5. oktoober 2016 at 21:26

  Mina pesen praegu täiesti suvalise soft hambaharjaga. Kui nägin ,et said endale selle hambaharja siis kohe uurisin selle kohta ja internetist leidus nii palju head tagasisidet. Sooviksin ka endale sellise saada :)

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 21:25

  Mind on ootamas vannitoas musta värvi colgate hambahari.. Mulle ideepoolest meeldib, aga kuna mul on igemepõletikud väga tihti, seda eriti nüüd rasedusega, siis mul on reaalselt vaja teha see väljaminek ja osta omale elektriline hambahari, AGA kui loosiõnn mulle siiski naeratab, siis ehk ei peagi ma selleks ise väljaminekut tegema ja saan selle eest hoopis midagi muud asjalikku osta, neid vajalikke asjalikke asju on hetkel liiga palju kogunenud :D.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 21:25

  minul colgate lilla otsaga hambahari ? Pöidlad pihus ?

 • Reply Maris 5. oktoober 2016 at 21:23

  Mul on kodus Sonycare HealtyWhite+. Kinkisin selle oma mehele, aga hakkas endale ka meeldima ? nii me otsikuid vahetamegi. Aga teist juurde ei raatsi osta

 • Reply Marbrit 5. oktoober 2016 at 21:18

  Oi, see on täiesti unistuste hambahari, elektrilist hambaharja olen alati soovinud, aga vot ei raatsi :/ Kraanikausi serval täiesti tavaline Colgate´i hambahari.

 • Reply Airi 5. oktoober 2016 at 21:17

  OralB elektriline, aga juba Su eelmise promoga unistasin proovimisest uut tehnoloogiat.

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 21:16

  Paradontaxi hambahari.

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 21:16

  OralB elektriline hambahari + tavaline. Hambad suhteliselt kehvad, juba 3 implantaati paigaldatud ja vaja 8 hammast kroonida lasta. Pärast teist last hakkasid hambad meeletult lagunema. Nii et hea hari on väga oluline.

 • Reply Kären 5. oktoober 2016 at 21:15

  Kui täitsa aus olla siis pesen umbes kahe eurise colgate hambaharjaga, isegi ei mäleta mis täpne nimetus oli aga ikka see tavaline toidupoest ostetud hambahari.

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 21:14

  Pesen hambaid täiesti tavalise medium hambaharjaga, pesemisrituaali lõpetan hambaniidi ja/või loputusvedelikuga. Elektrilist hambaharja pole kunagi olnud, nii et hea meelega omaksin ühte isendit enda vannitoas :)

 • Reply ml 5. oktoober 2016 at 21:12

  Kõige tavalisem soodushinnaga Colgate’i hambahari. Soft, sest muidu on valus :(

 • Reply Katrinli 5. oktoober 2016 at 21:12

  Tavaline hambahari, tahaks küll proovida elektrilist.

 • Reply nipitiri ;) 5. oktoober 2016 at 21:09

  Kasutan tavalisi kuid ära ei ütleks küll elektrilisest hambaharjast

 • Reply Keiu 5. oktoober 2016 at 21:08

  Minul vannitoas Jordani soft hambahari, kuid juba nädal aega vaatan et harjased on nii pilbasteks, et peab uue muretsema.
  Elektriline hambahari on minu soovide nimekirjas juba aastaid istunud, aga no kui ikka vaba raha hetkel ei ole siis ega seda kuskilt ei tekita ka.

 • Reply Airi 5. oktoober 2016 at 21:08

  No täiesti tavalise hambaharjaga pesen siiani.Lihtsalt head patareidega hambaharjad maksavad liiga palju….Ja on jäänud siiani ostmata.Võit oleks äge,tuleks täpselt sünnipäevakingiks :D

 • Reply mai 5. oktoober 2016 at 21:04

  Mul viimastel aastatel kõik pehmed hambaharjad. Üldiselt Sensodyne omad, need on mõnusad pehmed, hellad ja ilusad ka.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 21:01

  Minul tavaline Colgate SOFT, rasedusega igemed samuti veritsevad ja mul on veel breketid ka, mis aitab omakorda sellele veritsusele kaasa.
  Niiet selline elektriline kuluks ära küll :)

 • Reply Irina 5. oktoober 2016 at 21:00

  Hetkel mul on tavaline Colgate hambahari ja OralB elektriline. Vahetan neid, sest väga tundlikud hambad mul ??

 • Reply Jaanika 5. oktoober 2016 at 20:59

  Kasutan igapäevaselt täitsa tavalisi hambaharju. Üldjuhul ostan neid soodukaga kokku ja nii need siis ootavad mind vannitoa kapis :P Ainuke tingimus hambaharjale on mul olnud see. et see oleks “soft”. Medium hambaharjasid pole ma ostnud. Elektrilise peale olen tükk aega mõelnud ja kui võidaksin, siis ostaksin juurde otsikud mehele ja kahele lapsele kah – et kõik saaksid hambad ilusti puhtaks :)

 • Reply Kelly 5. oktoober 2016 at 20:55

  Mul on mingi alla euro maksev hambahari seega võiks tõesti kvaliteetset hambaharja elus esimest korda omada :)))

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 20:54

  Suvaline Golgate Soft hambahari, olen eluaeg suht suvakaid kasutanud, igemed on mul samuti tundlikud.
  Vot seda hambaharja tahaks küll endale, peale sellise jutu lugemist.

 • Reply Masa 5. oktoober 2016 at 20:53

  Hetkel kasutan Jordani soft hambaharja. Olen pikalt juba unistanud ühest korralikust elektrilisest hambaharjast :)

  P.S Mul ka rasedana igemed hullult veritsesid, läksin hambaarstile kontrolli ja tuli välja, et hull hambakivi suus, mida varem ei olnud. Käisin paar korda puhastamas ja pesin eriti õrnalt aga hoolega hambaid. Õnneks peale sünnitust kadus ka hambakivi nagu imeväel ja igemed on korras.

 • Reply Kairit 5. oktoober 2016 at 20:51

  Hetkel sama mure igemetega, mis Mallukal. Kasutan Colgate imepeenikeste ja pehmete harjastega hambaharja- kuid ikka veritsevad. Käisin just nädalavahetusel poes neid elektrilisi hambaharju piilumas ja konsulteerisin ka müügimehega.. Plaanis millalgi soetada, kuid võita oleks eriti hea! ?

 • Reply Katri 5. oktoober 2016 at 20:49

  Njaa, mul ka tavaline Soft Colgate oma, väärtusega max. 3eur…? Tegelikult just hetk tagasi kui lapsega koos hambaid pedine mõtlesin, et peaks neiule ostma elektroonilise hambaharja aga mul pole õrna aimu, kas 2,5 aastastele üldse müüakse neid…? Muidugi peseks ise ka hea meelega elektroonilise harjaga…?

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:47

  Minul on ka täiesti tavaline hambahari vannitoas ja elektrilist pole kunagi olnud.

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 20:46

  Enamasti kõige odavam. (0.57€) Enamasti on see mingi colgate mudel. Hetkel siis rohelisega. Üsna rahul olen üldiselt

 • Reply Keidi 5. oktoober 2016 at 20:44

  Minul on täiesti tavaline golgate hambahari, aga juba kaua olen vaadelnud ja vaaginud ka elektrilise harja järgi. Seni on see jäänud raha taha, niiet loodetavasti läheb õnneks!

 • Reply Merli 5. oktoober 2016 at 20:44

  Kahjuks täiesti tavaline mõne eurone hambahari. Sellist uhket tahaks küll loosis võita ;)

 • Reply Dirx 5. oktoober 2016 at 20:42

  Kasutan juba viimased 3 aastat sonicare platinum hambaharja ja teisi taha enam suhu pannagi. Eriti rõõmustav sõnum oli minu jaoks see, kui hambaarst juba viimased 2 aastat on öelnud, et tal pole mitte midagi parandada. Siinjuures pean märkima, et varemalt oli mul iga aasta mõni auguke parandada.
  Vot siis….ma ise ka ei uskunud. Aga see sonicare hambahari tegelt ka toimib.
  Osta endale ka….või paranda oma hambaid iga jumala aasta!

 • Reply Ragne 5. oktoober 2016 at 20:42

  Mind ootab vannitoas Jordani soft hari. Unistan juba ammu sellisest fancy värgist ehk nüüd…

 • Reply Ingrid 5. oktoober 2016 at 20:41

  Mul on mingi tavaline soft hambahari… Lapsel on kah elektriline hambahari aga endale pole raatsinud osta ?

 • Reply Triin U 5. oktoober 2016 at 20:40

  Minul on mingi colgate hambahari, kuigi oleks vaja veidi tõhusamat, kuna aasta tagasi sain teada, et mul on paradontiit (igemehaigus).

 • Reply Delis-Amalie 5. oktoober 2016 at 20:38

  Lilla, colgate oma

 • Reply Maris k 5. oktoober 2016 at 20:35

  Mul on mingi kõige tavalisel lilla hambahari. Pole aimugi mis firma ?

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 20:33

  Mul on kodus tavaline Colgate hambahari. Tavaliselt olen ikka ostnud Kaubamajast neid extra softe öko hambaharju, aga viimane kord oli kiiruga midagi tarvis. Iga kord kirun, et nii kõva see Colgate oma. Elektriline hambahari oleks muidugi parem asendus ?

 • Reply Reine 5. oktoober 2016 at 20:33

  Pesen Oral-B hambaharjaga. Olen ka mõelnud, et peaks ostma ühe korraliku elektrilise hambaharja. ☺ Aga jään lootma õnnele, äkki veab loosis. ?

 • Reply Heelika 5. oktoober 2016 at 20:32

  Pesen tudengile vastavalt kōige odavama hambaharjaga, mis poest saada on ja peale ei pane isegi hambapastat vaid kookosrasva kuna seal pole igasuguseid halbu aineid sees :)

 • Reply Mary 5. oktoober 2016 at 20:31

  Minu vannitoas ootab mind täiesti tavaline Colgate´i hambahari, mis viimati toidupoes soodukaga oli. Sellise fancy hamabaharjaga oleks väga äge oma hambaid pesta :)

 • Reply G 5. oktoober 2016 at 20:31

  Kasutan oral-b keskmise tugevusega hambaharja ning Ecodenta musta hambapastat. Sellise otsuse kasuks otsustasin kuna viimasel korral kui hambakivi eemaldati tehti mu suu nii lõhki, et süüa ei saanud mitu päeva ja verd tuli ka. Takkatipuks sain tänu suurele kakkumisele ka hambavahe :(. Nii hea hambahari päästaks tiheda hambaarsti juures käimise, sest mina sinna enam minna ei taha!

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 20:30

  Mul praegu tavaline megasoft hambahari, sest mul ka igemed hellad.
  Pole kunagi elektrilist hambaharja omanud, sest olen ka kartnud, et need teevad igemetele liiga. Aga kui sulle sobis, siis prooviksin hea meelega ise ka ?

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 20:29

  Hetkel kasutusel tavaline Sensodyne hambahari. Elektriline oleks imeline :)

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 20:29

  Täitsa tavalise poe hambaharjaga, aga kuna varsti saan brekud oleks hädasti palju paremat hambaharja vaja ?

 • Reply Doris 5. oktoober 2016 at 20:29

  Praegu on mul mingi täitsa tavaline colgate hambahari. Seda uhket harja sooviks endale küll :)

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 20:28

  Pesen tavalise hambaharjaga. Kui loosiõnn ei naerata, siis ostan ka selle überseksika klaasist laadijaga hambaharja ?

 • Reply Birgit K 5. oktoober 2016 at 20:28

  Pesen Sensodyne hambaharjaga hetkel. Kuna mul on breketid, siis on tavalise hambaharjaga keerulisem hambaid puhastada, elektriline hambahari oleks kindlasti palju tõhusam :)

 • Reply Kaja 5. oktoober 2016 at 20:28

  Just Beautyful! No ma hetkel kasutan veits koledamat hambaharja oma kaunite hammaste jaoks. Laadapäevadelt ostsin. Aga no ,kes ei tahaks sellise tehnika imega suus ringi vuristada?

 • Reply Maris 5. oktoober 2016 at 20:27

  Hetkel kasutusel pehme, peenikeste harjastega üsna tavaline Colgate hambahari, mille teeb veidi erilisemaks võib-olla selle must värvus :)
  Elektrilise hambaharja ostuplaan on olnud juba ammu, aga pole suutnud veel leida täpselt seda õiget millele raha kulutama läheks. Sonicare hambaharjad tunduvad aga tõesti super mõnusad ja mugavad.

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 20:26

  Kasutan tavalist Jordani soft harja, aga elektrilisest olen juba ammu mõelnud. Kahjuks pole raatsinud seni osta…

 • Reply Kaits 5. oktoober 2016 at 20:23

  Ossa ossa kus on kommentaare alles ? Proovin siis õnne, olen kindlasti orginaalne siin ja rõõsa colgate hambahari?

 • Reply Gerli 5. oktoober 2016 at 20:22

  Väga lihtsa disainiga lilla tooniga Colgate pehme hambahari ?

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 20:21

  Minul on kasutusel see sama musta värvi hambahari mis Kardolgi. Soovin kindlasti loosis osaleda!

 • Reply Pirru 5. oktoober 2016 at 20:21

  Hetkel ootab vannitoas mind neoonroosade harjastega Jordan hambahari. Aga tean, et elektrihari on 100 korda parem ? ja väärt igat senti. Pigem kulutada raha elektriharja peale, kui hambaarsti juures käimisele aastas a la 300.-. Hetkel kaalun seda ostu väga tõsiselt .

 • Reply A.n. 5. oktoober 2016 at 20:20

  hambaharjaga.

 • Reply A.n. 5. oktoober 2016 at 20:19

  Pesen tavalise ham

 • Reply Kei 5. oktoober 2016 at 20:19

  Kasutan erinevaid pastasid ja -harje, sest igemed on hellad ja tihtipeale ei sobi ei üks ega teine. Pikka aega on igemeprobleem (ehk veritsus ja valulikkus) mind kimbutanud, olen proovinud looduslikke taimeteesid, loputanud suud ühe ja teisega, aga ikka pole miski aidanud. Võib olla hambahari, mis peseb hellalt kõik puhtaks viib ka mu probleemi suust.

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:16

  Siiski puu maitse ;)

 • Reply andrea 5. oktoober 2016 at 20:16

  Mina kasutan tavalist ekstra soft hambaharja, mille harjaste otsad on sinised. Mul enam pole, sest olen sama hambaharja kasutanud juba pool aastat vähemalt. Mõtlesin just ükspäev, et uut oleks vaja, seega mulle mulle mulle paluuuun seda uhket hambaharja!!!!!!

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:15

  Hetkel kasutan bambusest hambaharja aga jube kehva puudumiste jääb suhu.

 • Reply Karoline 5. oktoober 2016 at 20:15

  Hetkel pesen mingi suvalise Colgate harjaga ja no see arvustus tõi küll tahtmise seda elektrilist proovida. Oleks tore küll õhinaga kaks korda päevas hambaid pesema minna. :)

 • Reply Jasmin 5. oktoober 2016 at 20:15

  Pesen hambaid kõige tavalisema ja odavama hambaharjaga. Kui olin väiksem oli mul mingi aeg elektriline Karupoeg Puhhi hambahari. Kasutasin selle täiesti ribadeks… :D

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 20:12

  Tavalise sensodane hambaharjaga, elektriliselt hambaharjaga läks laadija katki ei ole viitsinud uut osta..

 • Reply karin 5. oktoober 2016 at 20:12

  nii tahaks noh!

 • Reply Tuuker 5. oktoober 2016 at 20:11

  Kasutan täitsa tavalist sensodeini harja

 • Reply Gerlisarapuu 5. oktoober 2016 at 20:11

  Praegu kasutan tavalist soft hambaharja, mis hakkab ära kuluma :D

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 20:11

  Harjaste vahel mingi kummijullad mul.. :D

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 20:11

  Kasutan Splat’i hambaharja ja see on tõesti hea! Aga juba mitmeid aastaid olen mõelnud doetada korralik elektriline hambahari, kuid need jäävad kalliks mulle. Eriti nüüd, mil breketeid kannan oleks elektriline hambahari super kingitus ning sellega hambapesu oleks tõhusam! :)

 • Reply Katri 5. oktoober 2016 at 20:11

  Hambaharjaks Jordan Soft ja hambapasta must Ecodenta. Võit kuluks hammastele ära! ?

 • Reply Päivi 5. oktoober 2016 at 20:11

  Prismast ostetud u 1 EUR hambahari ootab mind vannitoas. :D

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 20:09

  Mul 30eur elektrihambahari, pole nagu väga viga :)

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 20:09

  Kasutan täitsa tavalist colgate vms hambaharja. Olen alati kõõritanud silmi, kui keegi on endale uhke ja kalli raha eest elektrilise hambaharja ostnud, sest mõtlen, et käsi suudab liigutada igaüks ju ise :D aga tõesti, mida aeg edasi ja rohkem uurida/mõelda, siis peab hakkama kaaluma vana hambaharja väljavahetamist, kui ükskord rahakott seda lubaks :)

 • Reply Iren 5. oktoober 2016 at 20:08

  Mingi OralB tavaline soft hari on. Ei ole kunagi elektrilist harja kasutanud, oleks vist aeg kaasaegseks hakata.

 • Reply Kerstin 5. oktoober 2016 at 20:08

  Colgate soft :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 20:07

  Hetkel täiesti tavaline hambahari.

 • Reply Sigrit 5. oktoober 2016 at 20:07

  Minul on tavaline roosa-valgega hambahari, ei ole elektrooniline. Kuid pikka aega olen seda soovinud! Loodan et võidan siis muretsen varuharjad ja panen terve pere hambad särama! Kauni naeratuse nimel! :)

 • Reply Maiken 5. oktoober 2016 at 20:07

  Kasutan colgate 360° – see on pikalt olnud mu lemmik. Aga isegi softiga igemed veritsevad ja on tundlikud. Olen seda pigem hambapasta probleemiks pidanud. Tuleb välja, et on miski imehari olemas ;)

 • Reply Kersti Kikkas 5. oktoober 2016 at 20:07

  Rimist Oral B medium hambahari…see kahene pakk,kus punane ja sinine sees….mulle punane ja mehele sinine ☺?

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 20:05

  Golgate neoon roosa soft, teenindab mind hetkel ?

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 20:01

  Kasutan juba aastaid Colgate Extra Soft hambaharja.

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 20:01

  Kasutan alati extra soft hambaharju.

 • Reply Keiu 5. oktoober 2016 at 20:01

  Hetkel seisab mu kraanikausi äärel üks harali harjade, lilla värvi ja murtud meelega Jordan hambahari. Ta ootab siin vahetamist uue vastu, aga tema omanik ( loe: mina) unustab juba nädala aega poest uut tuua… Kurb eks… Aga selle Jordani omanik unustab nüüd edasi kuni reedeni, sest ta loodab salamisi et saab siis endale täitsa uue Philips Sonicare hambaharja ?

 • 1 2 3 4