PILDID RASEDUS

raske on ennast ilusana tunda

5. oktoober 2016

Ma olen siiani mingi 90% oma raseduse ajast ennast nii ilusana tundnud. Nüüd tunnen ka mõnikord, aga noh, palju harvemini. Esiteks iga kord kui ma peegli ees külje keeran, meenutan ma endale mingit kaldale uhutud sinivaala. Ja ma parem säästan teid rääkimast imelikest pekivoltidest, mis mul on erinevates kehaosades, kus ma pole elusees kellelgi pekki näinud…Aga mul on VÄGA imelikes kohtades pekivoldid! Ja need jäävad kintsudest üles poole ja nabast alla poole…Ok, aitab! Ma ei taha rohkem rääkida, ma hakkan muidu nutma. Andke keeksi!!!

Lisaks on keeruline tunda ennast väga hurmava ja daamilikuna, kui ma ülakorrusele üritan käpuli mööda treppi roomata ja pükse ning sokke saan ainult konna kombel jalgu hargitades jalga udjada. Heheh, ma võiks tegelikult jälle siia mingi eepose kirjutada, kuidas mu keha minu ümber alla vannub ja laguneb ja susiseb ja koriseb ja ragiseb ja muud säärast, aga ma võtan selle kõik kokku sellega, et ma lihtsalt ei jõua oodata, millal ma oma ihus jälle üksi olen. Ihu üksi! Üksik ihu! Ihuüksi!

Seega jah, mitte kõige ilusam. Pigem selline täistopitud emis, kes kohe plahvatab. Ja kui veel kuskile minna ka pole, siis istungi päev läbi Kardo t-särgis ja söön lusikaga pasteeti. Minu elu ja selle lõputu glamuur, onju. Igatahes kui Kätu täna külla tuli, siis ma haarasin võimalusest, viskasin natukene ripmekat peale, tegin sirgendajaga kiired lokiriismed pähe ja lasin Kätul endast mõned pildid teha. Et vahelduse mõttes ennast natukene ilusamana, kui üks suur pekine jurakas tunda.

DSC_8972

38+4 nädalat rasedust ei tundu enam kuigi ahvatlev, eks? :D

Kui me neid pilte vaatasime, siis ma ikka vahepeal ohkisin, et issand jumal, kui suur ja mis volt see veel on. Ja vaata seda paganama käsivart, mis näeb välja, nagu keegi oleks sinna otse rasva siirdanud. Ja Isssssand mis lott. Ja vahi seda kõhtu! Selle peale lohutas mind Kätlin: “Aga kõik on harjunud sind niimoodi nägema!”. Tänks, sõber! See teeb kohe tuju paremaks :D

Suht normaalne on see ka, et pildil olevad rinnahoidjalaadsed tooted on ainsad, mis mulle selga lähevad. Need on küll üldse vist imetamisrinnakad, aga mul olid samasugused mustad Mari ajal kasutusel ja seekord mõtlesin sama rada minna. Head ja mugavad. Kes mu FBi jälgivad, siis Kardo ükspäev peale tööd kargas Beebicentrist läbi ja tõi oma hädaldavale naisele rinnahoidjaid, sest MA EI SAA MUIDU JU HAIGLAKOTTI 100% KOKKU PANNA! Mingid uhked Carriwelli geeltoestusega rinnakad tõi ka. Neid ma pole isegi proovinud, eks siis vaatame, kui mul on, keda imetada ka. Aga no kodus ma kalpsan nende väel ringi ja silm ka ei pilgu.

DSC_8980

Seega pole vist ime, et mulle meeldivad rohkem pildid, kus mu ihu peal ei ole. Nägu õnneks nii hullult muutunud pole, kui siis ainult noh see, et põsed ja lott on omavahel näo külgedel käed ühendanud ja ripuvad nüüd rõõmsalt koos mu küljes, aga see mind suurt ei häiri. Las ripuvad.

DSC_9000

DSC_9005

Jään enda arvamusele siiski kindlaks, et rasedad on alati ilusad. Eriti teised rasedad….Aga kui ennast üles vuntsida, siis saab asja kah!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

34 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Anne 7. oktoober 2016 at 23:42

  Armastus teeb ilusaks ning ilu on Sulle antud küll!
  Palju positiivsust ja armastust Sulle!
  :)

 • Reply Votjutt 6. oktoober 2016 at 19:28

  Osta HM-ist omale imetamispluusid. Ma ostsin juba raseduse ajal ja kannan nüüd siiamaani. ÜLIMUGAVAD kui raseduse ajal rinnad hellad ja ei taha mingid vastikut pigistavat rinnahoidjad ja elupäästvad nii ööl kui päeval kui titte juba vaja tihti rinnale panna.
  Neid mõtlen: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0190284007.html
  Mul on neid veel igasugu täpilisi ja triibulisi jne ilusaid ka.

 • Reply Vaike 6. oktoober 2016 at 14:39

  Ma saan aru küll, kus Sul see volt on. Mul on see kõige pekisem koht kehal üldse, enamus pekist koguneb miskipärast sinna, kuigi maa eelistaks nt tagumikku. :D

 • Reply meow 5. oktoober 2016 at 22:23

  Ilus oled,Mallu!

 • Reply aile 5. oktoober 2016 at 21:22

  Kas Lotte käis opil juba ära? Ja ilusad pildid on.

 • Reply Kelly 5. oktoober 2016 at 21:10

  Kuule mis sa jaurad, sa oled üks ilusamaid rasedaid, keda minu silmad näinud on. Riläääks :)

 • Reply Päike 5. oktoober 2016 at 21:10

  Sa näed vapustav välja!! :)

 • Reply Katri 5. oktoober 2016 at 21:05

  Need peegli ees tehtud pildid on IMELISED!!! Ja kõht on ka armas ning tundub, nagu oleks alla vajunud…? Ma ikkagi jääks selle 10. kuupäeva juurde…?

 • Reply Kertu 5. oktoober 2016 at 20:39

  Kas sul on byKartiin peaehe? Hästi ilus igatahes.
  Ise oled ka siiski kaunis :)

  • Reply Mallukas 5. oktoober 2016 at 20:40

   Jah, sul on hea silm. See oli mul pulmas ka peas :)

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 20:12

  Sa oled beebiootel iludus!!! Ausalt, super armas&ilus näed välja. Kuidagi nii särav ja õnnelik tundud, et lausa lust Sinu pilte vaadata. Mul nii nii hea meel, et oled olemas.
  (loodan, et väga creepy ei tundu :D )

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 19:59

  loll jutt suhu tagasi. Sa oled IMEILUS! Punkt!
  ja ära mõtlegi vastu vaielda…

  • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 20:01

   ps näitasin mehele ka pilte, ta kinnitas mu sõnu. Nii et… :D

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 18:55

  Oeh, ilus rase! Silmad säravad ja see peamine :)

 • Reply h 5. oktoober 2016 at 17:15

  kõht on suur jah..a polegi nii hirmus :P:) at kõhufoobia
  a kui jumestus oleks veidi heledam või ilma, siis roosa huulevärv sobib ka sulle. kuigi punase huulepulgaga oleme rohkem harjunud sind nägema mis jah on sinulik ja ka ilus :)
  see peavõru pärg on ka väga kena :)

 • Reply Mirru 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mul läks 10 päeva üle ja lõpus läksin ma väga paiste. Ei olnud üldse enda nägu enam. Sina aga väga ilus :)

 • Reply Merilyn 5. oktoober 2016 at 16:57

  Kohe kindlasti ei näe sul kuskil pekivolte, et muretseda, et oled paks :D.
  Minu arvates sa oled tõesti üks õnnelik ja väga ilus rase :).
  Kõik need hädad kannatad Lempsi nimel välja nii, et pole hullu midagi. Pole enam kaua jäänud :).
  Jõudu, jaksu ja rohkesti positiivsust edasiseks :).

 • Reply Mmm 5. oktoober 2016 at 16:46

  Sa võid õnnelik olla sul on vähemalt normaalne naba. :’) :’)

  • Reply Mallukas 5. oktoober 2016 at 16:50

   Jaaa, seda küll!

   • Reply MARI 6. oktoober 2016 at 09:11

    Motlesin tapselt sama. See naba teema on kuidagi sensitiivne, sorry aga no need valja punnitavad nabad on veidi koledad, endal ka onneks nii ei ole, aga samas kellel on – mis teha :)

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 16:37

  Vähemalt pole naba punnis ?

 • Reply 12.10 5. oktoober 2016 at 16:24

  arvan ka et 7 päeva pärast sünnitad, ehk siis 12.10
  aga, teine teema kah, sa mingil ajal mainisid et sul on Lottele opi aeg kinni pandud, aga ma pildilt vaatasin et sa polegi temaga siis ster. lõikusel veel käinud?

  • Reply Mallukas 5. oktoober 2016 at 16:29

   ta blokkkis oma lõikust ja nosis salaja enne hunniku õunu, seega pidime edasi lükkama :D

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 16:23

  Kõik rasedad räägivad seda juttu ja kõik mitterasedad kinnitavad, et asi on parimas korras ja rase on ILUS! Või siis..sa oled ju rase, sa ei peagi end võrdlema sellega, mis sa enne rasedust olid. Igatahes, ma seda jubedust ei näe, millest sa räägid, küll aga mäletan, et ma tundsin end sama kehvasti ja muust ei rääkinud ja sa vastasid mulle samamoodi, et ma olen ok. Nii, et vahet pole väga mida keegi räägib, varsti on see niikuinii unustatud ja kõik imetlevad hoopis Lempsi volte :)

 • Reply siky 5. oktoober 2016 at 16:13

  Tõeline printsess! Ma ei näe kuskil seda kaldale uhutud sinivaala . Sa oled väga kena rase naine, päriselt! Ma ei näe meigiga pooltki selline välja,.ilma rääkimata (kohe 20 näd rasedusest täis). Minult on tütrekesed raseduse ajal kogu välimuse viinud…see selleks, mitte sellest ei tahtnud ma rääkida :)
  Ilus oled, tahtsin öelda! Aamen!!!

 • Reply Janne 5. oktoober 2016 at 16:08

  Poisid pidid emale ilu andma,
  Tüdrukud vastupidi :D
  Sa väga kena :)

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 16:05

  No minu meelest oled väga ilus rase naine:)

 • Reply s2mmi 5. oktoober 2016 at 15:56

  Need peegliga pildid on ju superilusad !!! :)Pole sul häda mitte kui midagi ;) Oleks sa mind näinud lõpurasedana :D Jubeeeee :D

 • Reply Janne 5. oktoober 2016 at 15:54

  Ma läksin sünnitama 38+3 :D Päev enne sai võetud lonks šhampat , käija soojas vannis ning hullata mehega :D :D ehk siis SSS , kuigi sauna polnud :P

 • Reply Age 5. oktoober 2016 at 15:53

  Haha, raadiost mängib just Marten Kuninga lugu “Tagurpidi vaal” :D :D
  Ei, aga tegelt ka, Mallu, sa oled väga okei igalt poolt. Seda sinu soovi olla tagasi ihu üksi ma muidugi mõistan ideaalselt. Kõik, kes rasedad on olnud, on enamasti jõudnud ka sinna lõpunädalateni ja mõistavad, kui SUUR see kõik tundub. Aga noh. Palju pole enam jäänud. Kõigest seitse päeva veel (minu ennustuse järgi). Sa suudad! :D

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 15:52

  Ikkagi, su juuksed, see loomulik blond oli niii palju ilusam! Nii loodan, et lähed tagasi loomulikumaks. Saan aru, et roosaga sobis see külm toon paremini, aga see külm toon teeb palju vanemaks, kui oled. Soe, soe, soe sobib sulle!

  • Reply Mallukas 5. oktoober 2016 at 15:57

   No vot, mulle meeldib see rohkem :)

 • Reply Kats 5. oktoober 2016 at 15:48

  Sa ei ole üldse suur rasegi :D

  • Reply Mallukas 5. oktoober 2016 at 15:49

   oleneb, kellega sa võrdled :D