Nagu pildilt näha, siis ma olin veel täitsa rase, kui me Kerliga ükspäev peale minu ämmaka aega otsustasime burksi sööma minna. Allan’s Grill asub täpselt lauluväljaku juures ja mina mäletasin häguselt, et seal on mingi pitsakoht, aga näed, oli hoopis see. Nad tegelikult kutsusid mind sinna juba ammu aega tagasi, aga kuna Pirita ja Männiku on omavahel päris kaugel, siis tuli planeerida söömaaeg ajale, mil ma linna kandis olen. Ja too päev oli ideaalne, sest meil oli mõlemal kõht jube tühi ja mõnusad burksid ahvatlesid korralikult.
Koht on iseenesest üsna väike, kuid uus ja päris mõnus. Teenindaja neiu oli hästi sõbralik ja söök oli imehea. Mina võtsin üsna hariliku burgeri, aga Kerli proovis saledamat joot hoida ja võttis pmst laiali lammutatud burksi ilma saiata. Mõlemad jäime söögiga rahule ja saime kõhus kenasti täis. Need burksid mõjusid lausa nii, et kahe päeva pärast kebisin ma sünnitama ;)
Ka üks minu lugeja saab sõbraga tasuta burksitama minna. Mõlemad saavad endale menüüst sobiva burgeri, magustoidu ja Kanese karastusjoogi – kõhud saab ühesõnaga ikka korralikult täis! Et loosis osaleda hakka Allan’s Grilli Facebooki sõbraks SIIN ja jäta kommentaar, et kas oled seal kunagi söömas käinud. Võitja loosin välja juba kolmapäeval!
223 kommentaari
Ei ole käinud aga sooviks oma kutiga minna küll :)
Ei ole .
Polnud sellest kohast kuulnudki, aga burger näeb küll väga isuäratav välja :)
Ei ole ka sinnakanti sattunud samal põhjusel, mis sina. Kes Männikul, kes Mustamäel. Aga kuidagi tuleb patupäev korda saata ja see burks kõlab nii jumalikult! Patupäeva ei saa ka halva toidu nahka anda. :D
Ei ole kahjuks Allan`s Grillis söömas käinud aga kindlasti on soov minna :)
Ei ole seal söömas käinud, aga muidugi hea meelega läheks :)
Normaaalne, ma vaatasin esimest pilti, et wtf jalad nii peenikesed juba ja nii suur kõht veel v, siis avastasin, et Lemps passib kandelinas :D Aga okei, lugesin et sa olid veel hooopis täitsa rase siin :D
Kahjuks ei ole siiani sinna sööma veel jõudnud. Küll aga käisin ma seal kui oli seal veel mingisugune teine söögikoht..
Ei ole käinud.
Tartlasena pole sinna sattunud kahjuks, aga järgmisel korral, kui Tallinnasse asja, prooviksin küll hea meelega!! :)
Pole veel sinna jõudnud,aga kui.võidaks olels sinna põhjust minna.
Ei ole käinud aga prooviksin meeleldi mõne maitsva burgeri nende menüüst ära :-)
Pole veel seal käinud, aga kihlatuga sooviks minna küll. :) soojamaareis tehtud,nüüd võib patustada. :D
Mäletan samuti et kunagi oli seal pizza koht. :)
Kahjuks ei ole ma kunagi sinna sattunud! Teadsin samuti, et seal peaks hoopis pitsakoht olema. Piltidelt tunduvad küll isuäratavad toidud :)
Pole veel sattunud sinna, aga sooviks väga ära proovida :)
Ei ole siiani õnnestud Allan’s Grilli külastada. Aga hea meelega läheks mõni päev lõunatama sinna.
Soovin loosis osaleda, pole kunagi seal söömas käinud :)
Mina tahaks ka proovida!
Teine koht kuhu tahaks minna, on Lasnamäel see Pekingi koht. Kõlab niii hästi. :D
Ei ole veel jõudnud aga nüüd oleks suurepärane võimalus see koht ära proovida!!
Ei ole aga enne talve oleks hädasti vaja 5kg juurde vōtta, muidu on hirmus külm, pidi ju aastate külmim talv tulema:)
Ei ole käinud
Ei ole seal söömas käinud aga sooviks oma poisiga minna küll :)
Ei ole käinud, aga tahaks küll ?
Pole käinud, aga võiks täitsa koha üle vaadata, seda enam, et elan lähedal. Panin laigi ka. :)
Ei ole käinud.
Ei ole käinud.
Ei ole seal söömas käinud, aga tahaks väga minna. Rahakott ei luba eriti väljas söömist kahjuks
Ei ole seal käinud aga väga tahaks minna ☺
Ei ole käinud, aga hea meelega läheks!
Ei ole :)
Ei ole käinud ja pole enne isegi kuulnud sellest, aga pildid olid isuäratavad küll :D
Ei ole käinud. Ma ei julge Tallinnas üldse kuhugi sööma minna, kus ma kãinud ei ole? sest ma kardan et mulle ei maitse ja kõik on igalpool nii kirves ??
Ei ole veel.
Ei ole käinud, aga läheks sinna heameelega ?
Ei ole kahjuks sellisesse kohta sattunud, aga prooviks järgi igal juhul…?
Ei ole kunagi käinud, aga prooviks hea meelega ?
Ei ole sinna kunagi sattunud :)
Niiiiii kaua olen planeerinud sinna minemist, aga kuidagi ei jõua! Ära tahaks proovida küll:)
ei ole seal käinud aga sooviks uudistama minna küll :)
Ei ole kunagi käinud. Pilt burgerist on nii ahvatlev, et kindlasti sooviks ära proovida. ?
Kuna pole jõudnud veel siiiis hea meelega prooviks ära!?
Kahjuks ei ole käinud, kuid sooviks vãga ühte maitsvat kôhu tãit koos oma armsa mehega :)
Ei ole käiinud, kuid hea meelega prooviks ära küll :)
Ei ole käinud aga läheks heameelega :)
Ei ole käinud! Burksid on mu lemmikud! Yum
Ei ole veel jõudnud, aga tundub väga ahvatlev :)
Uskumatu, mu lemmiksöök on burks ja see on üks väheseid kui just mitte ainuke koht, kuhu sattunud ei ole!
Pole kuulnudki sellisest kohast! Tundub põnev :D
ei ole käinud aga hea meelega prooviks ära küll :)
Kahjuks pole jõudnud, läheks proovima küll ??
Ei ole sattunud sinna, kuid väga sooviksin minna sõbrannaga sinna sööma! :)
Söömas käinud pole aga kuna ta must väga kaugel ei asu siis jalutaksin sinna hea meelega :)
Sööma pole sinna veel jõudnud kuid oleks hea oma tore sõbranna kaasa võtta ja proovima minna?? arvestades veel seda, et ise elan nii kaugel, kuid Tallinna varsti asja siis oleks hea üks kõhutãis ka saada ?
Ei ole, aga sooviksin küll minna! Burxi isu on! ?
Kahjuks ei ole veel sinna sööma jöudnud.
Ei ole seal kunagi söömas käinud ja tahaks väga väga minna. Asub kodu lähedal ja armastame mehega burxi!! :D
Ei ole seal söömas käinud, kuna elan samuti kaugel Piritalt. Aga nädalavahetusel oleks ju tore kallimaga Piritale jalutama minna ja siis väike burks haarata :)
Eiole sinna jõudnud veel:d
Kahjuks ei ole käinud kuid burgeri pilt on küll mega isutav :)
Ei ole Allan’s Grilli veel sattunud.
ohhh, Seda kohta polegi veel leinud. Ja noo nii isuäratav tundub !
Ei ole käinud, aga läheks heameelega maitsemeeli hellitama ;)
Ei ole, aga läheks hea meelega.. Juba ammu isutab hea burxi järgi (a)
Ei ole veel :)
Ei ole käinud :)
pole käinud aga kui mees tagasi on võib asja uurida =)
võita oleks veel parem =D
Ummm. Polegi kunagi käinud ;)
Ei ole käinud ?
Kahjuks pole veel jõudnud sinna sööma minna.
Ei ole veel käinud seal, kuid häid soovitusi sinna minekuks olen viimasel ajal palju kuulnud. Heameelega läheks burksi maitsma sinna :-)
Ei ole käinud aga kui võimalus tekiks, siis läheks kindlasti! :)
Ei ole seal käinud veel burksi söömas, aga rõõmsameelega läheks :)
Ei ole käinud
Ei ole käinud seal aga silma on jäänud küll mööda sõites ja pole ka ammu burgerit söönud :)
Ei ole käinud :)
Ei ole käinud
Ei ole käinud, aga ilmselgelt sooviks ;) plaan suurlinna külastada ( tartust) ja muidu vaevalt sinna sattuks.
Kahjuks ei ole veel sinna Allan’s grilli sattunud :)
Ei ole käinud.
Ei ole käinud, aga tundub ahvatlev. :)
Ei ole käinud ega kuulnud sellisest kohast. Siit saab ägedaid asju teada.
Allan’s grilli ei ole veel sööma sattunud.
Ei ole veel jõudnud :)
Ei ole veel jõudnud, aga peab proovima minema !
Ei ole käinud, aga läheks heameelega :)
Ja täpsustuseks veel, et seal ei olnud Peetri pizzat varem,. Selles kohas oli enne Allan’s Grilli armeenlaste saslõkikas.
Olen käinud mitu korda. Väga maitsvad burgerid!
Ei ole veel käinud :)
Ei ole käinud.
Pühapäeval otsidime just elukaaslasega samast piirkonnast kohta kuhu burksi sööma minna, lõpuks sõitsime Viimsisse ja sealne koht oli ka kinni. Ei jäänud muud üle kui tanklast kebabi võtta. Oleks ma seda vaid teadnud, et selline uus koht on olemas, närvikulu oleks kindlasti väiksem olnud :) Läheks prooviks burgerit hea meelega, sest pole väga ammu burgerit söönud!
Ei ole käinud aga mööda sõitest olen koguaeg mõelnud ,mis koht see on ning kas seal on ka hea söök. Nüüd tuli küll hull burksi isu nagu rasedatel ikka kombeks :P
Ei ole jōudnud veel kahjuks kuid väga sooviks proovima minna. :)
Kahjuks ei ole veel sinna jõudnud
Ei ole kahjuks kunagi käinud seal, aga praegu seda lugedes ja pilte vaadates tuli niiiiii suur isu peale :) Me oleme sõbrannaga mõlemad väga suured burksifännid ja oleks tore teda sellise asjaga üllatada :)
Ei ole käinud, aga hullult hakkas praegu burksi järgi isutama, niiet tõstan kõik käpad ülesse- minaaaa ! :)
Kahjuks ei ole veel sinna jõudnud kuna pole sellest kohast kuulnudki varem.
Mina ja minu sõbranna oleme suured burksi fännid. Ja hea toidu nautimine kuulub meie hobidesse. Kuna me saame üsna harva kokku ning tavaliselt kohtumegi kuskil toitlustus kohas siis mis saaks veel parem olla kui taaskohtumis rõõmule lisandub ka uus elamus ja meie lemmik: BURKS! ??
Kahjuks pole sinna veel jõudnud, aga sooviksin küll :)
Ei ole veel käinud söömas :)
Ei ole käinud seal aga tahaks minna küll. :)
Mmmm.. tahaks ka.. ja siis tahaks ka kahe päeva pärast sünnitama minna :D
Söögid näevad piltidel täitsa head välja ja burksisõber olen ma suur, siin minu kandis pole küll ühtegi normaalset kohta, kust õiget burksi saaks..:(
Ja käinud seal ka pole :)
Ma pole seal käinud ja süüa tahaks ka, aga kõige rohkem tahaksin seda Cocat, mis su käes on!!!!
Ei ole seal söömas käinud ning võiks järele proovida küll, juba sellepärast, et toit on kenasti serveeritud.
Ei ole seal söömas käinud, kuid kindlasti prooviks ära.
Ei ole käinud :)
Teadsin ka kuni tänaseni,et seal pitsakas.
Olen isegi seal pitsat söömas käinud…Kui ei eksi oli peetri pizza seal.
Väga hea teada,et nüüd saab sealt burksi.
Ja ei ole mitte midagi selle vastu ,et seda sel moel minna esimest korda maitsma kui,et loosimisega?
Kuna käin iga esmaspäev oma kalli sugulasega lõunatamas erinevates kohtades ,siis ongi üks koht juures nüüd.Ei pea vaevama järgmine nädal pead,kuhu minna..
Ei ole käinud, aga sooviks väga :)
Ei ole käinud. Aga burgerist ei ütle ma never ära!
Ei ole, aga tundub väga ahvatlev!
Ei ole veel :D
Aga vanaemaga läheks talvevaheajal, ta elab seal lähedal :D
Ei ole seal veel söömas käinud. Aga paar nädalat tagasi jalutasin sealt mööda ja väga head lõhnad olid :).
Oleme mehega sealt mööda jalutanud, kui raha ei olnud. Ikka korralikult isutas, sest sealt tulid NIIIII HEAD LÕHNAD. No kuidas saab üldse ühte rasedat niimodi piinata, niiet ma pean selle tasa tegema. Tasuta oleks eriti hea!
Olen sealt korra kaasa tellinud. Tahaks nüüd mõnda teist burksi ka proovida :)
Ei ole, aga läheks hea meelega. :)
Peale mingit kontserti oleks nagu mingis putkas käinud? V äkki oli see hoopis Peetri pitsa, nii täpselt ei mäleta ka :D
Ei ole kunagi käinud, aga burksist ära ei ütleks :D
Ei ole.. Kusjuures ise pirita elanik, aga polnud õrna aimugi, et mul kiviviske kaugusel selline burksiputka on :D Häbi, endal veel kodus suur burgerisõber(mees, mitte lapsed). Nii, et oleks eritore mees ükskord välja sööma viia :)
Ei ole seal kunagi kahjuks söömas käinud, kuid tahaks minna ja need oma suuga ära maitsta. :)
Mina veel pole, aga kindlasti tahaks ;)
Ei ole käinud. Ei teadnudki sellest kohast midagi.
Ei ole söömas käinud ja, et seal on see laiali lammutatud burger ja näeb väga hea välja, siis oleks idekas sinna minna, kuna saia ma süüa ei tohi. Soovin osaleda :)
Ei ole, aga võiks minna küll :)
Ei ole veel seal käinud, aga sooviksin väga minna :)
Ei ole käinud. Läheks naudiks koos mehega neid burgereid :-) Kahe väikse lapse ja remoni kõrvalt seda teha ei saa.
Ei ole käinud, aga tahaksin väga minna :)
Ei ole käinud ja kuulen üldse esimest korda sellisest kohast. ?
Ei ole :) aga tahaks!
Ei olegi veel käinud ja suht ebaaus ilusaid burksipilte jagada enne lõunat. Kõht hakkas nii korisema kui läksin nende fb lehele, likeisin ja jagasin nende viimast jagamismängu ja vesistasin suud ilusate burksi piltidega. Elan küll Lasnamäe kandis aga peab vist üks hetk sinna minema. Heale burgerile minu pere küll ära ei ütleks :D
Enne rasedust sai viimati söödud…praegu tundub et vaikselt lubab uuesti proovida kuna okseralli vaikselt möödunud ja pilti vaadates ajab neelud peale. Seega pretendeeriks kaa :)
Ei ole seni käinud, aga läheks hea meelega!
Mina pole kunagi seal käinud, kuid tahaks minna sinna oma isaga, kellel on Allan ☺️?
Kelle nimi on* :D
Ei ole käinud! Hea meelega läheks :)
Ma pole seal iialgi käinud. Eelmine söögikoht mis seal oli, oli minu meelest jube, mäletan ülbet ja ükskõikset teenindajat ja väga vettinud toitu… Sellepärast ilmselt pole ka mind sinna tõmmanud, kuigi olen peaaegu igapäev sealt mööda sõitnud ja mõelnud mis seal head pakutakse, sinu piltide peale tahaks vägagi sinna sööma minna :)
Ei ole käinud, aga läheks heameelega ?
Pole ealeski seal söömas käinud?, hea meelega läheks!
Ei ole käinud ?
Mööda sõidan päris tihti, aga kah pole seni tähele pannud ?
Mina olen paar aastat tagasi käinud seal kohvitamas oma praeguse abikaasaga. Siis me saime üle mitme aasta kokku. Viis mind mere äärde jalutama ja siis hiljem läksimegi sinna kohvile :)
Ei ole käinud aga koos kaasaga läheks ja mugiks???
Ise ei ole, aga elukaaslane käis salaja(!!!!) lõunatamas ja kiitis. Üldse ta käib tööajal igasugu vingetes kohtades õgimas. Ma olen lapsega kodune ja söön lõunaks eelmise päeva jäänukaid :D laiffffff…
Ei ole käinud ja ausalt öeldes pole kuulnudki varem sellest kohast.
Aga juba pilte vaadates ajab isutama ?
Aga sõbra asemel võtaksin kaasa pisikese õe, kes armastab hamburgereid :)
Mina ei ole veel sinna sööma jõudnud, aga heameelega läheksin :) See ka ei takista, et ma tegelikult Tartus elan :D
Mina võtaks ka loosist osa, sest seal ma käinud veel pole, kuid hea meelega läheks ja prooviks järgi. :)
Ei ole seal käinud. Läheksin ja sööksin küll ühe hea burgeri :p
Ei ole käinud, aga minema ma sinna pean, jutud on väga kutsuvad. Ja ma lihtsalt jumaldan positiivseid Ja sõbralike teenindajaid :)
Ei ole sattunud sinna varem, polnud isegi kuulnud sellisest kohast varem. Pildid näevad nii isuäratavad välja – läheks suurima heameelega proovima ?
Ei ole kunagi sinna sattunud aga sooviks väga ära proovida ?
Ei ole käinud, kuid hea meelega prooviks ära.
Ei ole Allan’s Grillis varem söömas käinud, aga tahaksin väga minna ja järgi proovida :)
Ei ole veel, aga proovima võiks küll minna ja just sellel nädavahetusel kui ehk Tallinna lähen. ;)
ei ole käinud, kuid tagaks minna
Ei ole veel seal söömas käinud. Aga kuna mu kallis abikaada armastab korraliku burksi kiirtoiduka omale, siis oleks ideaalne koht kuhu deidile minna :D
Hmm huvitav,et ma sellest kohast midagi ei tea. Elan Lasnamäel ja korra kuus ikka otsime kohta, kus saaks mõnnalt rämpsutada. Imelik tõesti,et me sellest kohast mitte muhvigi ei teadnud. Sooviks ära proovida küll nende burksi.
Ei ole käinud, aga oma parima sõbrannaga sinna minna laupäeva hommikul oleks küll väga vahva! ?
Ei ole sinna veel sööma jõudnud, kuid proovida tahaks küll :)
Pole Allan’s grillis käinud, kuid peab kindlasti ära proovima, liha on mu lemmik ja “kodustest” burksidest ei saa kunagi villand :D
Ei ole veel käinud. Kuna kolin alles Lõuna-Eestist Tallinna, siis oleks tore tutvuda sealsete söögikohtadega.
Ei ole aga tahaks??
‘Ei ole käinud, aga läheks hea meelega. :)
Kahjuks ei ole. Samas soov on suur. Mulle vaga meeldivad need nii oelda isetehtud burksid, mida igast Hessist ja Makist ei saa. No ja yks voidetud louna tudengile on super hea ;)
Mina ei ole seal käinud ja boyfriend on üldse suur burksi ja lihafänn ja by the way, kolmapäeval tal sünna ka, niet siis ma ei peaks üldse vaaritamagi kui saaks tasuta sööma :)
Ma ei ole seal veel söömas käinud, või noh vaese tudengina palju välja sööma ei satu ka. Ja mis saaks olla veel toredam kui kuu lõpus tasuta kõht täis saada?
Ei ole veel käinud.
Ei ole veel käinud. Aga meeleldi prooviks ära.
Ei ol käiud, aga läheks heameelega :)
Ei ole käinud seal. Mul abikaasa suur burksi fänn nii et läheksin koos temaga sinna hea meelega : )
ei ole käinud, aga väga tahaks proovida – polnud kuulnudki, et seal siuke uus vahva koht on!
Ei ole kahjuks veel jõudnud :)
Ei ole veel käinud.
Ei ole veel käinud aga tahaks minna kyll?
Ei ole veel joudnud aga koik on kiitnud, seega tahaks ise ka ara kaia :)
EI ole käinud, aga tahaks minna küll!!
Allan’s Grill on mu töökohale kõige lähem söögikoht, seega olen sinna päris tihti lõunale sattunud. Burksivalik on väga lai ja igav ei hakka, igasugu põnevaid maitseid on valikus. Teenindus on ka hea. Kuna aga hinnad on töölõuna kohta üsna krõbedad, siis võit kuluks ära küll :)
Ei ole käinud. Aga läheks suurima heameelega. Kaasa võtaksin oma mehe, sest meile meeldib erinevates kohtades erinevaid sööke proovida. Ja nagu sinagi, siis ka mina mäletasin ,et seal mingi pitsa koht. Seega tore teada :)
Head burksi sooviks küll. Baby Backi omad on maitsvad, kuid hakkavad juba vähe ära tüütama :)
Ei ole käinud seal aga väga sooviks proovima minna :)
Ei ole kordagi käinud seal söömas, loodan loosiõnnele ja siia läheks prooviks ära.
Ei ole Allan’s grillis söömas käinud, ausalt öeldes pole sellest midagi kunagi kuulnudki. Pildi pealt toite vaadates tundub ikka väga isuäratav, et võiks grilli külastada küll, eriti kui kohale jätkub vaid kiidusõnu :)
Loosist võtan igatahes osa, sest äkki õnn naeratab, pole erilise loosiõnne käpaga kahjuks.
Ja kaasa võtaksin oma peiksi :)
Oiiii tahan ja kohe hirrrrrmsasti! Alles tunni aja pärast saan süüa :( panin like ka !:)
Ma pole küll seal kunagi käinud, aga võtaks selle nimel tripi ette küll. Seda enam, kui mu lemmiklimpsi saab burksi kõrvale ?
Ei ole veel käinud, kuid elan suht lähedal ning peaks ära proovima :)
Ei ole käinud seega osalen!
Pole kunagi seal käinud kuna olen ise Pärnust..Pole eriti Tallinna isegi sattunud.Võidu puhul olekski põhjust minna :)
Ei ole aga mõned burksid võiks küll teha???
Käinud ei ole aga ehk nüüd on isegi asja kui vôit koju tuleb ??
tahaks küll proovida pole kunagi seal käinud ;)
Ei ole käinud, polnud varem kuulnudki sellest kohast.
Ei ole aga olen mõelnud minna :)
Mina ei ole Allans Grillis varem söömas käinud aga kuna mul on tuttuus beebi kodus ja peale sünnitust või ilmselt ka imetamise tõttu on mul meeeeletu magusa- ja rämpsu isu ja kodus ma ka süüa teha ei ole veel viitsima hakanud, mistõttu kõlab üks korralik burksieine superhästi :)
Ei ole sattunud sinna, kuid äkki avaneb võimalus proovida.
Elan nii lähedal ja pole ikka sinna jõudnud ja oleks tore oma elukaaslast ka üllatada ja temaga koos minna sööma sinna :) Kohe varsti on meid kolm ja tahaks veel nautida seda “meie” aega :)
Ei ole seal veel söömas käinud, aga läheksin heameelega :)
Ma ei ole seal veel söömas käinud aga kuna ma olen MEGA burksisõltlane, siis läheks hea meelega proovima. Äkki leian selle koha näol endale uue lemmiku :D
Ei ole seal kunagi käinud, aga kindlasti tahaks ära proovida!
Ei ole seal söömas käinud aga kindlasti tahaks sealseid pakutavaid toite maitsta. :) :)
Asukoht teises linna otsas, seega pole sattunud sinna… veeel ☺
Ei ole kunagi käinud. Tahaks proovida küll, väga isuäratavad näevad välja ;)
Mina tahaks. olen sellest kohast nii palju head kuulnud. Ja ühe imemaitsva burksi sööks ära kyll
Ei ole käinud, aga väga tahaksin :)
ei ole kunagi käinud kui peale seda postitust tahaks kindlasti minna, tundib väga mõnus koht olevat.
Ei ole seal veel käinud, aga sinu piltide peale hakkas suu täitsa vett jooksma! Soovin osaleda loosis :)
Ei ole ka kunagi käinud seal, aga tundub väga tore koht olevat :)
Ei ole käinud veel :)
Mina olen seal ühe korra käinud ja tõesti oli imehea – proovisin nende majaburgerit ehk kirsikastmega varianti. Tahaks kindlasti veel tagasi minna ja teisi burkse proovida!
Mina ei ole varem seal söömas käinud, kuid piltidelt näevad söögid tõesti väga ahvatlevad välja.
Võiks võita küll, kohast ei ole varem midagi kuulnud ja ehk saab uueks lemmikukski :)
Pole varem käind seal,kuid mehega kahekesi aega oleks väga vaja nii ,et miks mitte burksi sööma minna kahekesi ?
Hei!
Pole kahjuks Allan’s Grilli sööma sattunud, aga võidu korral viiks oma härra õhtustama küll ;)
Ei ole seal söömas käinud aga pildid on küll väga ahvatlevad!!! :P
Ei ole käinud
Ei ole seal käinud, kuid sooviksin minna
Kahjuks pole Allan’s grillist midagi kuulnud. Pildilt tunduvad väga isuäratavad. Hea oleks oma burksi-sõbrast kallima sinna viia. ?
Ei ole seal käinud. Kui sellel veel teine nimi oli siis paar korda sattusin sinna.
Ei ole seal käinud, näinud küll. Piltide pealt tundub niii maitsev, seega kindlasti tahaks proovida. :)
Ei ole kahjuks sinna sööma jõudnud, aga loodan , et nüüd avaneb võimalus minna Sõbrannaga koos söòma:)
Ei ole veel käinud, aga kindlapeale lähen ühel hetkel. Eriti tore, kui saaks ju ilma rahata kõhu täis :)
Olen vähestes kohtades Tallinnas söömas käinud , Allani grill ei olnud kahjuks üks neist.
Aga kui loosi võidaks tuleks üks reis teisele poole Eestit ette võtta ja saaks ära proovida ;)
Ei ole käinud seal mitte kunagi aga nüüd kohe kindlasti sooviksin sinna minna. Koht on juba väga ilus :)
Ei ole kunagi käinud aga tahaks käia, sest piltide pealt on küll väga ahvatlevad toidud ?
Ei ole seal söömas käinud seega soovin loosis osaleda!
Olen sellest kohast väga palju head kuulnud, kahjuks pole ise sinna veel jõudnud. Kuid kindel plaan on minna! :)
Pole seal söömas käinud veel, kuid läheksin meeleldi :)
Ei ole veel käinud, kuid ilmselt võtan lähemal ajal tee sinna poole ette . :) Ja proovin järgi.
Ei ole veel käinud. Aga proovima läheks hea meelega :)