KINGILOOS LAPSED LASTEASJAD

arvustus: Nomi tool + kingiloos!

1. detsember 2016

Eestis ei ole vist paljud Nomi toolist kuulnud, kui ma usun, et rohkem on siinmailm jäänud kõrvu Stokke Tripp Trapp tool, mis niiöelda kasvab koos lapsega. Sama disaineri tehtud on aga see imeline Nomi toolikene, millel veelgi pikem kasutusiga. Nimelt on Stokke toolid alates kuuendast elukuust, Nomi disaini saab kasutada juba sünnist alates! Skandinaavias on Nomi toolid ühed populaarseimad, mis on kasutuses isegi näiteks enamikes lasteaedades.

konceptet_en

Kuigi tool võib koos lisadega maksta lausa kuni 500€, siis jagades selle summa näiteks seitsme-kaheksa aastaga, mil seda igapäevaselt kasutada saab, siis ei tulegi summa sugugi nii suur. Nimelt saab Nomi tooli kasutada juba beebi esimesest päevast. Kui tavalises lamamistoolis ei soovitata lastel üle 15 minuti olla, siis Nomi tooli on lihtne reguleerida täislamavaks, kus beebil mugav ka pikemaid unesid teha. Nagu alloleval pildil näha on, on tooli all suur valge nupp. Seda kruttides saab seda lükata ülespoole, mis tooli täislamavasse lükkab.

DSC_7536

Tool on beebidele superturvaline. Viiepunktiline turvarihm hoiab last kenasti kinni ja ei pea üldse muretsema, et ta äkki kogemata kuskilt välja vajub või libiseb. Rihmad on ka hästi pehmest ja siidjast materjalist, et need lapsele kuidagi ebamugavad ei oleks, ega haiget teeks.

DSC_7542

Mis mulle Nomi tooli juures väga meeldib on ta kõrgus – kuna mul on loomad, siis ma ei taha lamamistooli, kus Lotte saab oma tagumikuse keelega ootamatult üle beebi näo tõmmata. BB lamamistool meeldib talle küll väga, aga mitu korda on juhtunud nii, et Lotte seda piimanägu musitamas käib ja mulle ei meeldi see üldse! Lisaks on see tool ka Mari-kindel, sest Mari ka ei ulataks seal mingit pahandust beebiga teha. Ja ülihea on see kõrgus ka seepärast, et saad kenasti beebi ülejäänud perega söögilaua taha veeretada, et tal ka hea vaadata oleks, mida teised teevad. Ahjaa, toolil on tagapool rattad all. Seda seetõttu, et nii on seda mugav liigutada ja lisaks on sellel see turvaelement, et kui suurem laps, kes seda söögitoolina kasutab, ennast näiteks lauast eemale tõukab, ei kuku ta mitte tahapoole ümber, vaid veereb lihtsalt veidi tahapoole.

Kus see söök siis on, mida keegi pakkuma pidi?

Kus see söök siis on, mida keegi pakkuma pidi?

Kahjuks me pole veel Mari tooli kokku pannud, seega ei saa ma seda modellikest teile hetkel näidata, aga ühesõnaga on nii, et kui beebi kasvab sellest pesast välja, siis saab sellest teha mõnusa söögitooli. Kas siis sellise, millega laps laua taha tõsta, samas saab ka ette eraldi lisana osta see kandik, mis muudab selle eriti mõnusaks söögitooliks väikse lauakesega. Noh, selline:

accessories-nomi-tray

Ja pärast teist eluaastat võib selle jalaosa ära võtta, mis last seal kinni hoiab ja kasutada lihtsalt kõrge toolina, et laps saaks perega koos laua taga istuda. Ning seda saab kasutada täpselt nii kaua, kuni lapsele see tool meeldib ja ta seal istuda soovib. Aga raskust kannab see nii palju, et selle poolest võiks see laps seal tiinekaeani istuda. Vaevalt, et ta seda muidugi soovib :D

Mis mulle veel meeldib: see on jube kerge. Vaid 4.9 kilo! Ja kõik materjalid on taaskasutatavad, seega ei tekita see mingit tobedat prügi, mitte, et keegi sellist väärt asja nagunii iialgi ära viskama peaks. See on juba sellisest materjalist, et peab vist igavesti vastu!  Muuseas, see on disainitud nii, et laps saab seal sees istuda vaid sirge seljaga, mis on rühile hea. Samas saab ta mugavalt toetada nii käsi kui jalgu, et tal toolis ebamugav ei hakkaks. Pagan, tahaks endale ka sellist tooli, aga minu mõõdus vist ei tehta…Mõni ime, et see tool on võitunud hunniku erinevaid auhindu üle maailma!

DSC_7553

DSC_7588

NOMI

Ja nüüd on mul teile nii hea uudis, et ma ei suuda seda isegi uskuda. Nimelt saab üks Malluka blogi lugeja enda lapsele ka sellise uhke tooli, koos kõikide kellade ja viledega, millega seda üldse tellida saab. Kõik kandikud, rihmad, pesad ja pehmendused tulevad kaasa, mis teeb selle auhinna väärtuseks ikka krõbeda summa.

Et loosis osaleda, tuleb sul minna Evomove.com lehele, piiluda seal erinevaid toolimudeleid ja värve, ning kommentaarides pakkuma, mis värvi tooli mina oma võitjale välja valisin. Värve on seal küll igale maitsele ja igasse kodusse sobivaid, seega piiluge SIIT erinevaid toolivärve.

Et osalejad kaua kiblema ei peaks, siis loosin selle tooli välja juba esmaspäeval! Seega võtke aga osa, sest see on tõesti nii lahe beebitoode, et ma lausa kõkutasin hullu kombel naerda, kui selle kätte sain. Nii ilus! Nii stiilne! Nii mugav beebile! Nii pika kasutuseaga! Ära mune – võta osa!

 Kes loosis osaleda ei taha, siis osta saab selle SIIT!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

1 123 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply E 26. oktoober 2018 at 13:46

  Mul on mõned küsimused Nomi tooli kohta, ehk leiad aega nendele vastata.
  1. Kui tellin beebiosa, siis sellega kaasa tulevad rihmad on võimalik hiljem paigaldada keskmise astme tooli külge(see kus turvakaar on ees)?
  2.Kas keskmise astme tooli ( see kus turvakaar on ees) saab kasutada ainult nii, et istumisosa on kõige kõrgemas asendis (st siis istumisosa kõrgust muuta ei saa, kui turvakaar küljes on)?
  3. Kodulehel on kirjas, et kõrgeim asend istumisosale on maast 58cm. Kas Sa palun saaksid mulle öelda, kui kõrgel on need avad seljatoel, kuhu turvakaar kinnitada? Mõõt võiks olla, kui iste on kõige kõrgemal positsioonil(58cm) ja siis palju sealt on nende kinnituskohtadeni. See on oluline, et saaksin mõõta, kas laua äär jääb turvakaarele ette või mitte.

  Küsin igaks juhuks, ega sul mõnda nomi tooli osa üle ei ole, mida müüa sooviksid? Olen peagi endale tooli tellimas, kui mõõdud minu lauaga sobivad.

  Ette tänades

  E.

 • Reply TK 12. detsember 2016 at 22:14

  Hall! See sobiks meile niiiii hästi ? Saaks oma koleda sada aastat vana tooli lôpuks välja vahetada…

 • Reply Annika 8. detsember 2016 at 12:50

  Meie pere oleks väga õnnelik halli üle.

 • Reply Kätlin 6. detsember 2016 at 16:09

  Mariann, trummipõrinad siiani põrisevad. Millal loosid ? :)
  Ikka endiselt arvan, et valisid lugejatele välja “ocean” toonis tooli

 • Reply Kaia 5. detsember 2016 at 22:47

  Hall!

 • Reply Liina 5. detsember 2016 at 22:28

  Pakun, et valge

 • Reply Marin 5. detsember 2016 at 19:09

  Pakun, et valisid halli, ja loodan, et pole loosis osalemisega veel hiljaks jäänud!

 • Reply Maarja-Liisa 5. detsember 2016 at 18:39

  Lime toon

 • Reply Lizett 5. detsember 2016 at 18:31

  Pakun halli :-)

 • Reply Jaanika P 5. detsember 2016 at 17:42

  Mulle endale meeldib hall kõige rohkem ja arvan, et valisid ka halli :)

 • Reply Sanna 5. detsember 2016 at 15:53

  Pakun, et valisid halli tooli :)

 • Reply Agnes 5. detsember 2016 at 15:18

  Pakun halli :) sobiks ka idekalt meie koju :)

 • Reply Kertu 5. detsember 2016 at 14:36

  no niii lahe tool, seda on küll vaja.
  Arvan et valisid musta tooli.

 • Reply Maria 5. detsember 2016 at 14:28

  Lime ?

 • Reply Sirli 5. detsember 2016 at 12:26

  Valisid Coffee :)

 • Reply Deivy 5. detsember 2016 at 11:59

  Pakun, et hall.

 • Reply Merlin 5. detsember 2016 at 11:28

  Pakun et hall :) Esimene lastetool mida endale koju tahaksin, ilus disainelement tuppa.

 • Reply Kaie 5. detsember 2016 at 09:39

  Pakuks ei loosi läheb valge tool :)

 • Reply Maris 5. detsember 2016 at 09:35

  Nii kift tool, nii palju võimalusi. Pakun värvideks hall või valge. Vinge kingitus igaljuhul :) osalen heameelega. PS! Mulle meeldivad Su pildid.

 • Reply Nele 5. detsember 2016 at 09:23

  Muudkui imetlen seda tooli su blogis :D Niiväga ikka tahaks seda oma pojale,et ootan ponevusega juba loosimist !! Elan kaasa !

  • Reply Nele 5. detsember 2016 at 09:24

   Millegi parast arvan nyyd isegi,et loosiks valisid valge tooli !

 • Reply Elvira 5. detsember 2016 at 07:27

  Ma millegi pärast arvan, et sa valisid tooniks Grey. :)

 • Reply Viivika 5. detsember 2016 at 02:57

  Hall või valge.

 • Reply H 5. detsember 2016 at 02:00

  Alguses olin kindel, et valisid laimi ja üldse aru ei saanud miks teised räägivad mingist coffee toonist, aga mine tea. Kuna ma muidu ei kommenteeri, siis ütleks siin ära, et Lende ja Mari on nii armsad. Sina nii produktiivne. Ma ootan isegi reklaam postitusi, sest olen leidnud siit nii palju lahedaid ilusate asjade tegijaid ja on unistuste poole püüdlejaid. Head soovides!

 • Reply Maiken 5. detsember 2016 at 00:02

  Ocean:)

 • Reply Liis 4. detsember 2016 at 23:36

  Väga sooviksin tooli ja pakun et loosis sarnane nagu sul omal ehk valge ja hele puit ja hall pesa

 • Reply Kats001 4. detsember 2016 at 23:02

  Oeh, see tool kuluks minu 2kuusele beebile 100% ära.
  Hetkel kasutuses lamamistool, kuid ma kujutan ette, et pisike naudiks palju rohkem minuga nõude pesemist, söögi tegemist, koristamist jms, kui ta saaks mind sellistest kõrgustest jälgida. Ja kaugel see lisatoidu sööminegi on. Väga, väga loodan, et võidaksin esimest korda elus midagi ?.
  Ahjaa, ma pakun, et valisid välja halli tooli.

 • Reply Maret 4. detsember 2016 at 22:42

  Arvan, et valisid coffee. Samas on need kõik toonid super ja tool näeb väga lahe välja.

 • Reply Kadi 4. detsember 2016 at 22:18

  Arvan, et valisid tooni Ocean või siis igale poole sobiva valge. Meeldib samuti tooli juures just see, et beebi oleks oma pesas koera ulatusest kõrgemal, üks asi vähem, mille pärast muretseda. :)

 • Reply Karolin Tamm 4. detsember 2016 at 22:05

  Arvan, et valisid halli värvi tooli, sest minule ja mu pisikesele Oskarile väga meeldiks hall toon :)

 • Reply Kadri M 4. detsember 2016 at 21:57

  Ma pakun et halli, kuna see unisex. Ning hea meelega võidaks selle tooli :)

 • Reply Mariana 4. detsember 2016 at 21:48

  Valge tool heleda tamme raamiga on väga ilus. Ehk valisid ka selle?

 • Reply Piret 4. detsember 2016 at 21:45

  Arvan samuti (nagu paljud teised), et valisid halli tooli. Aga see tool on küll üks igati kasulik asi. Ilus ka veel :)

 • Reply Reelika 4. detsember 2016 at 21:35

  Arvan, et valisid Coffee.

 • Reply Maret 4. detsember 2016 at 21:27

  Loosis välja halli värvi tooli ?

 • Reply Susanne 4. detsember 2016 at 20:51

  Pidin lihtsalt mainima, et Lende näeb täiesti Kardo välja esimesel pildil :D

 • Reply Susanne 4. detsember 2016 at 20:49

  Jube head värvilahendused. Ise ka just söögitooli otsingul, vana tasuta saadud Britton on ikka oma aja ära elanud küll juba, ega kõige ohutum ta ka pole enam. Aga pakun, et valisid Ocean värvi, samas kuna loosis on ka kindlasti tüdruklaste vanemaid, võisid valida ka neutraalsema halli :) Hoiame pöialt!

 • Reply Stevelin 4. detsember 2016 at 20:26

  Värv ei oma niii ägeda tooli korral üldse tähtsust. Aga pakun, et valisid coffee ja valge koosluse. Ise oleksin üliii õnnelik iga värvi üle.

 • Reply Mari K 4. detsember 2016 at 20:25

  Valisid valge!

 • Reply Karina 4. detsember 2016 at 18:25

  Ma ei olnud varem kuulnudki Nomi toolist aga peale sinu blogi lugemist arvan, et see on lapsele nö must have thing!!! Milline disain, turvalisus, mugavus, pikk kasutusaeg ja kergus-mida ühelt toolilt veel tahta?! Värv?? Saades sellise asja kingituseks poleks värv isegi oluline…aga kui peab midagi pakkuma siis…hall?!

 • Reply Toomas Halliste 4. detsember 2016 at 18:21

  Pakun, et loosid välja Coffee tooni tooli :)

 • Reply Kristi 4. detsember 2016 at 18:18

  Arvan, et gray nagu sul endal, jube vajalik oleks, köögis oleks hea hoida kui ülejäänutele süüa teen ja poja ei maga.

 • Reply Ave 4. detsember 2016 at 15:50

  Pakun kauni halli värvi, nagu teil endalgi kasutusel :)

 • Reply Merlin 4. detsember 2016 at 15:13

  Pakun, et Coffee tooni :)

 • Reply Mariin 4. detsember 2016 at 15:00

  Loodan, et sul on sama hea maitse nagu mul :D laimiroheline ja just minu pojakesele ;)

 • Reply Liisa L. 4. detsember 2016 at 14:59

  Mina arvan ka, et loosi läheb just hall tool.

 • Reply Eleri 4. detsember 2016 at 14:45

  Arvan, et hall värv :-) ja võidu korral kingiks selle siis oma peagi sünnitavale õele, sest ta on seda väärt!

 • Reply Cerlyn 4. detsember 2016 at 13:40

  Valiks musta :)

 • Reply M. 4. detsember 2016 at 13:20

  Pakun et loosi läheb coffee värvis tool. Oleks jube vahva oodatavale tüdrukutirtsule või poisiklutile :)

 • Reply M 4. detsember 2016 at 13:19

  Tundub tõesti vinge tool, ma arvan, et valisid valge, kuigi ausaltöeldes on need kõik nii ilusad. :D

 • Reply Eneli Margus 4. detsember 2016 at 12:52

  Ma arvan et valisid ocean, sobib mõlemale ja mulle meeldiks ka see värv väga :))

 • Reply Kristi 4. detsember 2016 at 12:14

  Ma panustan halli värvi toolile aga samas pole üldse kindel sest kõik värvid on nii lahedad. Oleks tore võita enda tibukesele selline uhke tool, kuna praegune on ikka täitsa mõttetu aga kuna noorte vanematena ei ole rahaliselt olnud võimalust nii kalleid asju osta siis pigem piilun netist neid. Praegune tool kaalub nagu 100kg ja on ilge kobakas, olen õnnelik et selle eest ei ole maksnud sentigi kuna saime tuttavatelt. Laps ei saa koos meiega lauataga einestada sest see on ikka korralikult hiiglaslik, minul kui nääbsukesel naisel annab seda ikka sikutada… seega peab laps leppima lauast veidi eemal seina ääres söömisega. Beebiosa jääks hetkel küll kasutamatta kuna seda 10kuust jõmmi enam sinna ei pane aga kuna mõtted liiguvad ikka, et tahaks kunagi veel ju ühte ja toolil niiiii pikk kasutusaeg siis jääks see oma aega ootama aga lapsetta see beebiosa ka eijää. Pole ju never üheski loosis võitnud oleks lahe enne jõule selline üllatus saada.

 • Reply Alll 4. detsember 2016 at 11:56

  Laimiroheline oleks tore :)

 • Reply Maria 4. detsember 2016 at 11:44

  Väga ilusad värvid kõik! Kuid julgeksin pakkuda Coffee või Gray. See tool teeks küll meele rõõmsaks väga pikaks ajaks!:)

 • Reply Kerli 4. detsember 2016 at 10:05

  Valge tool halli värvi pehmendustega oleks superilus. Aga tegelikult vahet ju ei ole,mis värvi see ülimalt praktiline tool on, peamine, et beebi seal ennast hästi tunneb. Ja mis põhiline, see mahub ideaalselt imepisikesse köòki, et terve pere saaks koos laua ääres süüa. Mida kahjuks suurte söötmistoolidega väikeses köògis teha ei saa :(

 • Reply Geidi 4. detsember 2016 at 07:38

  Ma pakun kohvi värvi. Teine valik oleks ookeanisinine.

 • Reply Joanna 4. detsember 2016 at 02:24

  pakun valikuks coffee & valge kombinatsiooni : )

 • Reply O. 4. detsember 2016 at 00:13

  Pakun, et valitud tooniks on hall.

 • Reply Mari-Liis 4. detsember 2016 at 00:11

  Mina arvan, et võisid valida Coffee, samas ei välista teisi. Hmmm, aga võita tahaks küll… ja seekord VÄGA!! :O :)

 • Reply Kaija 4. detsember 2016 at 00:06

  See on just selline tool nagu ma meeleheitlikult oma lapsele otsisin, siis kui ta alles tahket sööma õppis! Kõige rohkem mind ajavad närvi need söögitoolide harkjalad mille taha ma kogu aeg oma varbaid ära taon. Selle tooliga jääksid varbad alles. :D
  Minu arust kõige vingem oleks must vineer oceaniga kombineeritult. Aga arvan siiski, et valisid halli tooli.

 • Reply Hanna 3. detsember 2016 at 23:30

  Nii kihvt! Arvan, et loosid välja coffee toonis tooli.

 • Reply Anneli 3. detsember 2016 at 23:23

  Ma pakun et Ocean värvi :)

 • Reply a 3. detsember 2016 at 23:15

  Ocean :)
  Vaevalt, et loosiõnn mulle naeratab. Seega sooviks hirmsasti hoopis sooduskoodi, et halli isend oma pisikesele härrale soetada :)

 • Reply Anni 3. detsember 2016 at 22:56

  Arvan, et valisid halli, sobib nii tüdrukule kui poisile. Endale kuluks ära selline tool väga, sest veebruaris sünnib väikesele õele sõbrake ja vana tool just on otsi andmas :)

 • Reply Marju 3. detsember 2016 at 22:54

  Arvan, et valisid coffee tooni. Vahva kingiloos!

 • Reply Geidi 3. detsember 2016 at 22:24

  Ehk laimiroheline!

 • Reply Reimo 3. detsember 2016 at 22:06

  Väga tore tool. Mul õepojale kuluks ära. Arvan, et lime :)

 • Reply Triin L. 3. detsember 2016 at 21:13

  Arvan, et coffee toon. Mis iganes toon see on, siis olen kindel, et mu printsess armastaks seda.

 • Reply Kadri Kadakas 3. detsember 2016 at 20:01

  Nii äge tool. Värvid ka väga meeldivad ja raske oleks valida kui ostaks enda lapsele. Ma arvan, et Sa loosid välja kohvi värvi tooli :)

 • Reply Grete 3. detsember 2016 at 19:35

  Pakun halli :)

 • Reply Karin s. 3. detsember 2016 at 19:30

  Ma arvan, et valisid valge.
  Kuigi nõustun nende sadadega, kellele meeldib coffee-toon :)
  Lahe tool igal juhul.

 • Reply Sandra 3. detsember 2016 at 18:07

  Must

 • Reply Kaja 3. detsember 2016 at 18:01

  Mina ka halli poolt!

 • Reply Sigrit 3. detsember 2016 at 17:39

  Ma arvan ka, et hall :)

 • Reply Krete 3. detsember 2016 at 17:19

  Hall

 • Reply Mari 3. detsember 2016 at 16:29

  Pakun, et lime tooni tool :)

 • Reply Marilyn Ivask 3. detsember 2016 at 16:24

  Woowww, tänu sinule leiab nii palju lahedaid uusi asju :)
  See beebitool on ütlemata cool ja praktiline toode ning iga sinu lugeja oleks seda väärt!
  Mina arvan, et sa loosid välja coffee tooni tooli ?

 • Reply Kersti 3. detsember 2016 at 15:30

  Pakun ka, et hall :)

 • Reply Mari 3. detsember 2016 at 15:14

  Tahaks ka Nomi tooli tellida. Mõni kood allahindluseks? :)

 • Reply Chris 3. detsember 2016 at 14:56

  Ma pakun, et halli :)

 • Reply Di 3. detsember 2016 at 14:52

  Valge!

 • Reply Kerli 3. detsember 2016 at 14:23

  Arvan, et valisid halli.

 • Reply Marge 3. detsember 2016 at 14:17

  Sooviks halli värvi tooli :)

 • Reply Jaanus 3. detsember 2016 at 13:09

  See tool saab olema Lime

 • Reply Helen 3. detsember 2016 at 13:07

  Tahaks öelda pink aga arvan et siiski coffee :) väga vinge ja vajalik tool tundub!!!

 • Reply Andra 3. detsember 2016 at 13:00

  Arvan, et valituks sai ocean tooni tool

 • Reply Liisa 3. detsember 2016 at 12:28

  Arvan, et hall ?

 • Reply Christella 3. detsember 2016 at 12:27

  Arvan, et valituks sai valge :) Jään loosiõnnele lootma, minu beebipoisile oleks see täiuslik jõulukink ?

 • Reply Anneli 3. detsember 2016 at 11:21

  Arvan, et loosid välja valget värvi tooli :)

 • Reply Tuuli 3. detsember 2016 at 11:06

  Ma arvan, et valisid rohelise☺️

 • Reply Katrin 3. detsember 2016 at 10:38

  Super äge! Mida aeg edasi, seda põnevamaks see beebi elu läheb ?!
  Hall on mega ilus ning usun, et see sai valituks ja sobiks meie kevadetüdrukule samuti nagu saba koerale ?! Küll rõõmust ja õnnest liputaks!

 • Reply Laura 3. detsember 2016 at 10:10

  Sinine on megailus, äkki see?

 • Reply Airi 3. detsember 2016 at 09:38

  Mulle endale meeldib üllatuslikult valge kõige rohkem. Kuid arvan, et ehk valisid hoopis coffee toonis välja. Pisike 4 kuune tütar on iga tooniga rahul. Olengi vaikselt söögitooli otsingul.

 • Reply Bri 3. detsember 2016 at 09:25

  Arvan ka, et valisid halli.

 • Reply Silje 3. detsember 2016 at 09:23

  Arvan, et loosid välja sama tooni, mis sul endalgi on ehk halli.

 • Reply Deivy 3. detsember 2016 at 09:15

  Halli sest see sobib nii poisile kui tüdrukule.

 • Reply Mammy 3. detsember 2016 at 08:42

  Ma arvan, et valisid halli ;)

 • Reply Marta 3. detsember 2016 at 07:30

  Pakun halli! Väga sooviks seda enda lapsele :)

 • Reply Kaisa 3. detsember 2016 at 06:03

  Pakun halli kuna seda saaks kasutada mõlemad. detsember lapsed nii poiss kui tüdruk ?ja nii väga oleks vaja seda ??

 • Reply Reelika 3. detsember 2016 at 04:48

  Ilmselt valisid võitjale coffee, kuigi mulle meeldiks hall :)

 • Reply Jane 3. detsember 2016 at 02:31

  Ma arvan et coffee tooni :)

 • Reply :) 3. detsember 2016 at 01:36

  Valisid ehk Ocean tooni? :P

 • Reply Kristi 3. detsember 2016 at 01:04

  Arvan, et toon COFFEE, ilus mahe värv ja sobib nii poisile kui ka tüdrukule :)

 • Reply Sirli 2. detsember 2016 at 23:39

  Valge

 • Reply Katrin 2. detsember 2016 at 23:37

  Mu sisemine nõia-Ints väidab, et ehk valisid sa Ocean tooni.
  Ja mainiks ära, et nii vahva loos. Võitja on ikka eriline joppar :D

 • Reply Mari 2. detsember 2016 at 23:33

  Hall!
  Jeerum kui äge! Mul twinsid läheks ilmselt rõõmust ogaraks?
  Ehk jäin oma osalemisega hiljaks – pole hullu kaa, mul on tuhat ja sada tegemist kogu aeg ja blogi jõuan jälgida hiljem kui teised -kolme lapse rõõmud, haha. Aga jaa – üli äge!!
  Soovin õnne inimesele ette juba, kes oma nunnule ägeda kingi saab!
  Mallule suur kummardus! Täiega äge oled!!

 • Reply lionella 2. detsember 2016 at 23:33

  Mina pakun valge :)

 • Reply Maarja Kuuskvere 2. detsember 2016 at 23:24

  Musta

 • Reply Mercca 2. detsember 2016 at 23:08

  Must!

 • Reply Madli 2. detsember 2016 at 22:52

  Arvan,et loosi läheb hall tool :)

 • Reply Merle 2. detsember 2016 at 22:41

  Arvan et valisid halli :)

 • Reply Kärt 2. detsember 2016 at 22:32

  Pakuks halli või valget :) Mõlemad nii ilusad! Meile sobiks väga, nii tahaks :) XD

 • Reply jaana 2. detsember 2016 at 22:29

  Sisetunne ütleb, et valisid sinise aga võibolla mõtlesid siiski midagi neutraalset valida, et sobiks nii poisile kui tydrukule :)

 • Reply Kristi 2. detsember 2016 at 22:27

  Mina arvan ka, et valituks sai hall. :)

 • Reply sofia 2. detsember 2016 at 22:20

  Ma pakun ka,et hall :) Tahaks väga võita seda imelist tooli :)

 • Reply Maris 2. detsember 2016 at 22:08

  Pakun ja loodan, et hall läheb loosi. Näeb ju ilus välja ja ei määrdu nii kiirelt :) neutraalne ka :)

 • Reply Käthlin 2. detsember 2016 at 22:03

  Ma arvan et hall tool. Muidu jah väga lahe asi ja kuluks ära küll.

 • Reply Aliis 2. detsember 2016 at 22:02

  Pakun, et valisid valge tooli heleda puiduga :) Meil oleks tooli vaja küll, saaks lapse laua äärde sööma tõsta. Hetkel istub oma suure tooli tõttu lauast natuke eemal.

 • Reply Jane 2. detsember 2016 at 22:02

  Arvan ka, et coffee-toon. Saaks seda kasuda oma mõlema lapsega :)

 • Reply Kaidi 2. detsember 2016 at 21:55

  Ma pakuksin halli..sobib nii tüdrukule kui ka poisile. :) Väga super oleks sellist toodet omada, mu pojale kindlasti meeldiks see. :) Ja ma pean mainima ,et Lende on Kardo nägu hakanud minema..väga ilus laps. :)

 • Reply Eliisa 2. detsember 2016 at 21:54

  See tool on päris nice. Meil läks just vanema lapse tool katki, et uus oleks supper. Aga hall või coffee äkki?

 • Reply Jane 2. detsember 2016 at 21:53

  Ehk coffee tooni tool?! Minu neljakuusele väga sobilik ?

 • Reply Krissu 2. detsember 2016 at 21:44

  Hall on praegu moe värv ehk see.. oi kuidas see tool mulle meeldib ükskõik mis värvi see ka siis poleks :D

 • Reply Käthlin Kondike 2. detsember 2016 at 21:39

  Tahan ka seda tooli, nii popikas. Kreemjat tooni on tool võibolla?:)

 • Reply Maarja 2. detsember 2016 at 21:35

  Ocean :)

 • Reply Nella 2. detsember 2016 at 21:30

  Uuuh, kui tore asi ! Aga ma pakuks, et ärakinkimiseks tuleb samuti hall, sest see universaalne ja ei määrdu nii kiirelt. ????

 • Reply Elari 2. detsember 2016 at 21:30

  arvan et mõnna roosa/pale pink

 • Reply Julia 2. detsember 2016 at 21:16

  Ocean :)

 • Reply Kristjan 2. detsember 2016 at 21:11

  No sisetunne ütleb et ocean võiks see värv olla :)

 • Reply Kati 2. detsember 2016 at 21:04

  Arvan, et valge.

 • Reply Kai 2. detsember 2016 at 20:51

  Mina pakun, et sinu poolt sai valituks hall ?

 • Reply JuliaR 2. detsember 2016 at 20:28

  Pakun seda, mis mulle endale kõige rohkeb meeldib- lime.

 • Reply Sirili 2. detsember 2016 at 20:27

  Pakun, et loosid välja halli värvi tooli, kuigi kõik värvid on seal väga ilusad.

 • Reply Riin 2. detsember 2016 at 20:25

  Nii nunnu! Pakun et hall :)

 • Reply Karina Barry 2. detsember 2016 at 20:11

  Kõige ilusam on hall?

 • Reply M. 2. detsember 2016 at 20:09

  Pakun, et Coffee toon :) Oleks päris tore võita :)

 • Reply Liisu 2. detsember 2016 at 20:05

  Ehk valisid valge? Väga vinge ja mitmekülgne toode tõesti.

 • Reply Elis 2. detsember 2016 at 20:01

  Pakun, et valisid halli ☺️

 • Reply Maris 2. detsember 2016 at 19:51

  Ma pakuks samasugust halli nagu sinul endal, sest see on kõige sooneutraalsem ja praktilisem, aga see beebiroosa on ka väga väga armas :)

 • Reply Keiti 2. detsember 2016 at 19:47

  Universaalne hall :)

 • Reply Hanna 2. detsember 2016 at 19:31

  Arvan, et loositav tool on hall.

 • Reply Ave 2. detsember 2016 at 19:04

  Loodetavasti Ocean värv- see on nii ilus ja sobiks meile ideaalselt.

  • Reply Siret Laumets 2. detsember 2016 at 19:48

   Väga ilus tool arvan , et kohvi värv on valitud välja

 • Reply Marju 2. detsember 2016 at 18:59

  Ma loodan, et valisid halli.

 • Reply Helena 2. detsember 2016 at 18:52

  Valge värv oleks ilus

 • Reply Kristel 2. detsember 2016 at 18:31

  Mina pakuks coffee värvi ?

 • Reply getter 2. detsember 2016 at 18:12

  ma pakun, et halli värvi, see selline värv mis sobib igale poole:)

 • Reply SK 2. detsember 2016 at 17:41

  Kohvi loomulikult!

 • Reply E. 2. detsember 2016 at 17:34

  Ma millegipärast pakuks halli, kuigi ilusad toonid on kõik sellel toolil :)

 • Reply Annika 2. detsember 2016 at 17:33

  Mina arvan, et sa loosid välja LIME tooni tooli. Sest see on nii äge värv ja sobib kõigile! Mulle hullult meeldib roheline värv! (Y) Mu 1 aastasel kutil oleks eriti äge seal chillida!

 • Reply Signe 2. detsember 2016 at 16:48

  Pakun, et neutraalse ja alati stiilse halli:)

 • Reply Janika Sirvi 2. detsember 2016 at 16:21

  Kindlasti halli värvi, see ei ole nii pretsensoonikas:) Aga toode on SUPER!!!

 • Reply Triin 2. detsember 2016 at 16:18

  Ma arvan, et sa valisid ocean blue ? See sobiks minu koju väga hästin?

 • Reply Lee 2. detsember 2016 at 15:55

  Ocean blue oleks eriti lahe! ??

 • Reply Janne 2. detsember 2016 at 15:44

  Mina ise valiksin Ocean tooni, nii et pakun seda. x)

 • Reply Jaanika 2. detsember 2016 at 15:42

  Ma pakun välja, et sa valisid halli värvi tooli, kuna see on küllaltki neutraalne toon, sobib igasse kodusse ja nii poisile kui tüdrukule!

 • Reply Anne 2. detsember 2016 at 15:41

  Arvan, et õnnelik võitja saab endale Coffee tooni Nomi tooli. ☺️

 • Reply Janeli Tiivel 2. detsember 2016 at 15:36

  Arvan, et valisid lime värvi tooli.

 • Reply Sigrit 2. detsember 2016 at 15:35

  Pakun et valisid halli värvi tooli.?

 • Reply Astrid 2. detsember 2016 at 15:34

  Hall on moodne ja sobib paljudesse kodudesse.

 • Reply KadiL. 2. detsember 2016 at 15:28

  Nii superlahe loosimine! Pakun, et valid halli vãrvi tooli!
  Mul pliks 3 aastane, kasutaks ise veidi aega ja “pãrandaks” varsti edasi õetûtrele, kes veel beebieas! Ideaalne kink!

 • Reply Eve 2. detsember 2016 at 15:17

  Meile meeldib coffe värv! Äkki see? Aga arvan , et valisid valge!

 • Reply Sirli 2. detsember 2016 at 15:11

  Arvan, et valisid Coffee tooni :)

 • Reply Kersti 2. detsember 2016 at 15:09

  Ocean blue tool sobiks meie koju hästi : )

 • Reply Ann 2. detsember 2016 at 14:57

  Pakuks seda oceani tooni, sobiks imeliselt mu pisiõele:)

 • Reply Reelika 2. detsember 2016 at 14:54

  Hall või valge :)

 • Reply Eveli 2. detsember 2016 at 14:53

  Arvan,et valisid coffee. Meie väiksele beebipoisile kasulik asi:)

 • Reply Jaanika 2. detsember 2016 at 14:47

  Ma arvan, et sa valisid selle Ocean värvi, sest see on lihtsalt kõige lahedam värv :) Muide, see värv sobiks minule ideaalselt, sest meie köögis on ka sellist värvi esindatud nii et beebi saaks stiilselt köögiga sobituda :)))

 • Reply Eneli Margus 2. detsember 2016 at 14:40

  Ma arvan millegi pärast et võitja saab oceani värvi selle :)

 • Reply Mrs T 2. detsember 2016 at 14:39

  Ma pakuks, et valisid halli. Väga äge loos :)

 • Reply Kaisa 2. detsember 2016 at 14:35

  Pakun, et lime toon.

 • Reply Mari-Liis M 2. detsember 2016 at 14:34

  Arvan ka, et halli värvi, kuna see sobib kõigile ja kõigega ;)

 • Reply Mariell 2. detsember 2016 at 14:32

  Meil on perre uus beebi lisandumas ja see tool oleks lihtsalt nagu rusikas silmaauku! Super! ?
  Ma arvan, et valisid võitjale välja samuti halli tooni. Sobib nii poisile kui ka tüdrukule ning ilmselt ka enamike kodudega.

 • Reply Elis 2. detsember 2016 at 14:21

  Ma arvan (ja loodan), et hall. Sobiks igasse koju, igale beebile :)

 • Reply Mimmu 2. detsember 2016 at 14:15

  Esiteks..Lende Liis on nii suur ja asjalik juba..vaatab ringi ja uurib. :)
  Teiseks..arvan, et oled välja valinud mahedama tooni,kas hall või kohvi..aga noo ise vaataks kohe lime värvi see tundub selline värske ja kirgas olevat. :)

 • Reply MargitT 2. detsember 2016 at 14:10

  Minu lemmik on hall, pakun et valituks osutus samuti hall.

 • Reply M-L 2. detsember 2016 at 14:05

  Mina arvan, et hall tool :)

 • Reply Rebeka Vuht 2. detsember 2016 at 14:05

  Woww :)
  Tõesti väga asjalik asjandus :)
  Pakun lime toon ;)

 • Reply Kristina 2. detsember 2016 at 14:03

  Arvan, et valisite halli. See on selline toon mis läheb ikka enamusele peale. ? lausa imeline kingitus lapsele jõuludeks.

 • Reply Heleriin 2. detsember 2016 at 14:02

  Valisid valge

 • Reply Kristi 2. detsember 2016 at 13:56

  Mina pakun valget värvi :)

 • Reply Kersti 2. detsember 2016 at 13:54

  Pakun, et hall värvitoon.

 • Reply Katri 2. detsember 2016 at 13:49

  Ma arvan et valisid halli :)

 • Reply Kaisa 2. detsember 2016 at 13:38

  Ise küll ei oskaks värvi valida, sest kõik on ilusad, aga arvan, et Sa valisid Coffee :)

 • Reply Kerli 2. detsember 2016 at 13:37

  Coffee toon

 • Reply Kadri M 2. detsember 2016 at 13:37

  Ehk valisid Ocean tooni…?

 • Reply Riina 2. detsember 2016 at 13:32

  Coffee ehk…

 • Reply Siret 2. detsember 2016 at 13:25

  Pakun lime toon. Lime toon oleks väga lahe ja särtsakas ju. Sobiks meie köögiga ülihästi. :P

 • Reply Anni 2. detsember 2016 at 13:25

  Valge oleks muidugi äärtult ilus aga tundes titasid hakkasin kohe juurldema, et kas ka kõige praktilisem jne. Seetõttu arvaks, et valisid coffee või musta

 • Reply Anne 2. detsember 2016 at 13:22

  Minule meeldib hall värv kõige rohkem!

 • Reply Kristina 2. detsember 2016 at 13:20

  Oeh, kui ilus tool..
  Ma pakuks coffee tooni. See ikka megailus!

 • Reply Helena 2. detsember 2016 at 13:15

  pakun, et coffee toon :)

 • Reply K 2. detsember 2016 at 13:10

  Hall oleks mega!

 • Reply Heli Lehemets 2. detsember 2016 at 13:01

  Pakun: hall värv

 • Reply MB 2. detsember 2016 at 12:54

  Halli ?

 • Reply Aigi 2. detsember 2016 at 12:48

  Meie pere pakib valge värvi

 • Reply Merilin 2. detsember 2016 at 12:47

  Appi kui äge tool, ma pole sellisest midagi kuulnudki. Minu veebruaris sündivale beebile kuluks küll selline vahva tool ära. Värvid on kõik super ilusad, aga arvan et valisid coffee :)

 • Reply Leenu 2. detsember 2016 at 12:46

  Oh sa raks!
  Ma tavaliselt ei trügi ja püüan jätta loosid neile, kellel ehk läheb rohkem vaja, aga selle tooliga on nüüd küll natuke pean-saama-muidu-suren tunne :D
  Kohe alguses, kui Sa plaanitavatest kingitustest kirjutasid, läksin ja panin endale ka tooli kokku… no muidugi kõigi tulede-viledega, sest väga millestki nii laheda tooli puhul loobuda ei raatsi ja vaatasin siis hinda…. põmm – see oli see koht, kus ise oleks tõenäoliselt kehvema tooli pealt maha kukkunud :D Aga kripeldama jäi ja kuidas veel :)

  Meil hakkaks peres esimesena tooli kasutama 3a tirts, kes praegu söögilaua ääres ei ole saanud mugaval kõrgusel istumist (algne söögitool jäi väikseks, tavaline tool on liiga madal), aga juba hiliskevadel rabaks sündiv väikevend omale pikutamiseks ja koos kasvamiseks.

  Värvide pakumine on ju kole keeruline, sest neid erineva värvi kombosid annab meeeletult teha (a la mis värvi raam ja mis värvi pesa ja mis värvi puitosad jms), ma pigem usaldan su head maitset – see hall, mis Lendet rõõmustab, näeb kena välja, aga no… teised värvid näevad ka :) Ma miskipärast arvan, et sa Oceani või Pinki ei võtnud, pakun siis sedapidi hoopis välistamistaktikas :)

  Hoian igatahes nüüd endale pöidlaid, kuni need siniseks lähevad (ehk peab esmaspäevani ikka vastu :D)

 • Reply Diandra 2. detsember 2016 at 12:43

  Mina arvan, et valge vōi hall?

 • Reply Liisi 2. detsember 2016 at 12:42

  Hall oleks kõige asjalikum ja vaja läheks sellist tooli küll!

 • 1 2 3 4