KODU Lapse üles kasvatamine Lende Mari

sajandat korda oma magamistoast

16. detsember 2016

Ma olen selline inimene, et tahan kõiki asju KOHEMAID! Seega ärge imestage, et ma päevapealt tahtsin lahti saada Lende vooditaskukesest, sest mul oli plaan meie voodi kõrvale panna hoopis võrevoodi, et praegusest võrekakohast teha hoopis endale kapike. Siis avastasin ma, et meie eelmisel võrevoodil ei läinud külg maha, seega oli mul eluga vaja uut võrekat, sellist, kust ikka küljed maha ka käivad. Kuna mähkimiskummut on meil NaguUus poest pärit, siis otsustasingi osta ka sellega sobiva voodi. SELLISE.

NaguUus poes on muidu väga kiiresti vahetuv kaup, sest igasugused tooted ostetakse neilt alati nii ruttu ära, et ma julgen pakkuda, et enamik tooteid ei jõua kodukalegi, kui juba ära müüdud on. Näiteks täna on lehel üsna palju kraami – uue kauba aeg, aga ega seda lõbu kauaks pole. Mööblit on neil aga õnneks tihti saada, seega uurisingi nende käest, et kas valget OBaby võrekat on ja jaatava vastuse peale olin ma küll rõõmus, aga siis ma jäin jälle kimbatusse. Ma nimelt tahtsin seda saada juba kokkupanduna, aga selle transportimiseks taksost ju ei piisa. NaguUus pakkus selle peale välja, et nemad teevadki suuremate asjade transpordil koostööd CargoBuildiga, et äkki sobiks, kui nad nendega voodi saadaks. See oli ülihea, sest nii ma ei pidanud sõpru painama, et kle pliis too ja tee. Lisaks jäi Kardol ära voodi kokkupanemise vaev.

Järgmine päev olid poisid mul voodiga ukse taga. Erti haige oli see, et need olid jumala kenad, noored kutid ja mina nägin välja nagu viimane kodutu, oma pesemata juuste ja piimase t-särgiga. Nad tassisid voodi isegi üles, magamistuppa ja olid supersõbralikud ja viisakad. Tublid poisid! Edaspidi tean nende teenuseid kasutades ennast vähe normaalsemaks kasida 😀

Aga nüüd ongi meil voodi kõrval võrekas. Vot nii.

DSC_4031

DSC_4028

Voodipesu: Biri Crafts (LINK) Muuseas, Mari voodis on samasugune, aga suurem lihtsalt. Selle pärast Mari padi Lende tekiga kokku sobiski 😀

Kassiemme ja kassissi: Liisi tehtud

Voodi: NaguUus (LINK)

Voodikate: Tänu Miramiile Jyskist ostetud. No nii ilus! Ainult, et käte värisedes tellisin ma endale kogemata kaks tükki nende e-poest. Ups. Aga maksis 19.90€! Muidu maksavad voodikatted ju roppumoodi rahhi.

Ärge muretsege – Lende siiski padjaga ei maga, aga Mari, pagana suslik, leiab, et see on parim koht, kus endale pesa teha ja nõnda tõi ta oma padja sinna. Ja kuigi ta enamasti ikka oma naris magab, siis on hea ju teinekord õe voodisse ka kerra visata ennast. Eriti kuna seal on eriti pehme vedrumadrats (link) ja Mari, vaene hing, peab oma voodis leppima poroloonmadratsiga. Ups 🙁 Aga kuna Lende on öösel nagunii enamasti minu kaenlaaugus, siis on hea Mari võrekasse suunata, kui ta öösel meie juurde koperdab ja keegi teda tema voodisse tagasi viia ei viitsi. Siis jääb meile ka voodis ruumi.

Nüüd on vaid üks mure. Kust leida väiksed erimõõdus lükanduksed. Ja võimalikult kiiresti ja KOHE! Ootan head nõu 😀

Loe ka neid postitusi!

15 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Annika Pärtel 17. detsember 2016 at 11:13

  Üks õige kodu ongi selline, mis tahab tuunimist saada koguaeg. Nii on ju põnev iga päev! 😉 Ma samamoodi vahetan mööblit, ostan, värvin, restaureerin, õmblen, sätin lilli siia- sinna. Ei kujutaks ette, et teeme remondi ja vot nii on ja jääb aastateks.

 • Avatar
  Vasta K 17. detsember 2016 at 10:13

  Meie tellisime lükanduksed fennest’ist. Ülimalt soodne ja kiire töö, lisaks kvaliteetne ja paigaldus on ka hinna sees kohe. Tulevad mõõdavad, soovitavad, siis saadavad pakkumise ja kui sobib, on varsti uuesti platsis ja siis juba ustega koos! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 16. detsember 2016 at 23:56

  Abua, kuidas üks inimene jõuab NIIIIIIII palju teha ja kirjutada ja pildistada ja olla?! Mul hakkab tunduma, et Sind on seal mitu, sest kuidas kurat sa KÕIKE jõuad?!!!!… ja ma veel küsisin kärutamise kohta, hea loll olen ikka, no shit, et sa ei tegele sellise asjaga.. kui sa tegeled KÕIGE (ma ei leia õiget sõna) sellega/eluga. Lihtsalt, wow!

 • Avatar
  Vasta K. 16. detsember 2016 at 21:32

  Mallukas, miks su kodukas hüppab. Nii arvutis kui telefonis lugeda. Loen ning hops, jälle uue koha peale pildi visnaud. Kogu aeg nii. Veidi tüütu.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. detsember 2016 at 21:50

   mh, ma pole kursis 🙁

   • Avatar
    Vasta Maru 17. detsember 2016 at 09:02

    Siin ei hüppa küll midagi

    • Avatar
     Vasta Kertu 17. detsember 2016 at 09:49

     Ok. Vb minu seadmete viga siis, või meie kodune nett veidi aeglane.

     • Avatar
      Kris 17. detsember 2016 at 12:08

      Minul ka hüppas, aga siis panin paremal nurgas oleva reklaami x-ist kinni ja siis ei hüpanud enam see leht kuhugi 🙂

 • Avatar
  Vasta S 16. detsember 2016 at 20:33

  Liuglev uks äkki teeb selles mõõdus mis vaja? Uuri 🙂 meil on neilt tellitud esikusse liuguksed ja magamistoas kapp, oleme rahul.

 • Avatar
  Vasta Kersti 16. detsember 2016 at 17:16

  Nagusul on ettevõtte nimi, facebookis leht ka, pakub igasugu uksi ja teeb garderoobe ning muid kapivärke.

 • Avatar
  Vasta Grete 16. detsember 2016 at 17:07

  Soovitan lükanduksi netiuks.ee-st. Tellisin hiljuti 3 suurt peegellükandust ja sealt sain kõige parema pakkumise (päringuid saatsin nii paljudesse kohtadesse kui google andis?)

 • Avatar
  Vasta M 16. detsember 2016 at 16:48

  Mitte halva pärast ei küsi ,aga kas te ei ole mõelnud raha kogumise peale ? Minul oli see adjade hullus ka peal kui lapsed väiksemad olid.Mäletan et kõik pidi olema viimasepeal ja kõike pidin kohe saama! Nüüd kui on lapsed suured ja neil on trennid ,laagrid ja igasugu muud soovid siis elusees ei saaks ma lubada endale seda et nii kui üks asi ei sobi soetan kohe uue ja “parema” .Olen viimase viie aastaga mõistnud seda et rahaline tagavara on väga oluline.ja väikesed vidinad on täiesti mõttetud.Ei usu mina et mu laste elu täna on parem kõikide nende asjade näol mis me soetasime . Môtle rohkem tulevikule . Jah sa oled tegus ja tubli tüdruk aga iial ei tea ette. Suurtemate lastega on väga palju kulutusi lisaks veel see er vanemad ka ehk rohkem väsinud / koormus on suurem jne.Ei teeks paha endale lubada lihtsalt vabat nädalat koolist /töölt ja minna kuhugi perega.lihtsalt keset tööaastat,mitte ainult kord suvel. Mida suuremaks lapsed seda rohkem lapsevanem oma pead valutab ühe ja teise asjaga. Ma tõesti heast südamest ja omast kogemusest soovitan selle asjade kuhjamise harjumust váhendada ja mõelda natuke kaugemale kui homne päev.Mida rohkem inimene (lapsed vaatavad ka täiskasvanute pealt) on harjunud saama seda rohkem nad tahavad ja lõpuks ongi asjad need mis ühe inimese “õnnelikuks” teevad.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. detsember 2016 at 16:55

   Selles suhtes ei olnud vahet, sest eelmise võreka+vooditasku raha eest uue voodi väärtus välja tuligi 😀 Seega nagu nulliring.

   • Avatar
    Vasta Annika Pärtel 17. detsember 2016 at 11:19

    Vot just. Selleks, et kodu tuunida, ei pes olema tingimata raha lademetes. Ma ei kujutaks ette, et ma nt lastega kodune olles ja ilma sissetulekuta ostaks pidevalt ja uusi asju poest. Natuke nutikust ja saab terve elamise aga pea tasuta ringi kujundada. Ma müün ka palju asju maha, mida enam vaja pole või mida tahan välja vahetada, ostan asju teise ringi poodidest, teen ümber, mööblitki saab igavesti vägevat võileivaraha eest ju 😉 Ei poolda üldse suurt tarbimist, aga olen kahe käega poolt taaskasutuse ja meisterdamise osas, mis lubab luua unikaalse kodu ja jätab ka raha kõvasti alles.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 17. detsember 2016 at 12:35

     Jaa, mulle ka meeldib see täiega 🙂