KINGILOOS SÖÖK TESTIN JA ARVUSTAN

kes kondenspiimaküpsiseid mekkida tahab?

9. veebruar 2017

Ma küll siin ütlesin, et ma eriti kingitusi sõbrapäevaks ei tee, aga ometi olen ma viimasel ajal sõpradele kingitusi teinud küll. Jah, mitte just sõbrapäeva raames. Rohkem selle raames, et ma ei taha üksinda paks olla ja seetõttu on mul missioon ka kõik teised paksuks sööta. Ja kuna Kondetspiimapähklid saatsid mulle rohkem maiustusi, kui mina ära süüa jaksasin, siis jagasingi neid laiali – kuna nende peal on alati head ja ilusad soovid, siis on need lihtsalt sellised armsad kingitused igale maiasmokale. Ja ka mitte nii väga maiasmokkadele ka. Näiteks Triinu magusat ei söö, ometi kui ma palusin tal järgmine päev selle purgiga mulle pilt saata, sain ma pildi täiesti tühjast purgist.

DSC_1523

Ja nii ma neid siin jagan (ja ise ka söön). Neil on nii lahedaid silte ka, nagu piltidelt näha võib. Purgi saab kinkida tänutäheks ja just “Tänan Sind” sildiga purgi kinkisin ma täna oma koduabilisele. Ok, maksin ka ikka, ainult kondenspiimapähklites me ei arvelda :D

IMG_8736

IMG_8747

IMG_8757

IMG_8769

Maigrit pähklit nautlemas. Talle vist maitses :D

Igatahes on need üli head, seest kenasti kondetspiimased ja magusad. Pealt krõbedad küpsisekesed. Mmmm… Mari nosib neid ka iga päev ja siis on muidugi kõik kohad kleepuvad, seega olen ma talle neid viimasel ajal vanninosimiseks andnud :D Hea ju vannis suure mänguhoo peale väike amps võtta.

Ma tean, et tegelikult saab neid ise ka teha, aga mina seda küll ei oska ja miks ma ka peaks, kui juba inimesed neid häid maiuspalu müüvad. Kas teie olete neid kunagi proovinud? Kui ei, siis hakka FBis Kondenspiimapähklite sõbraks ja jäta mulle kommentaar, et oled huviline. Kolm õnneliku võidavad suure purgi maiuspalasid!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

308 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Maris Bilitjuk 15. veebruar 2017 at 19:25

  Kes võitis? Kas ma võitsin-võidan? Nii tahaks juuu! Täiega jookseb suu vett nende järgi! Mallukas, make my day! :*

 • Reply TN 13. veebruar 2017 at 22:56

  Soooovin neid! :)

 • Reply Kaidi 13. veebruar 2017 at 18:05

  soovin osaleda

 • Reply Grete 13. veebruar 2017 at 14:05

  Osalen ka ☺

 • Reply Kerli 12. veebruar 2017 at 22:23

  Osalen. :)

 • 1 2