0
TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS TESTIN JA ARVUSTAN

uued Eccod

6. märts 2017

ECCO on mu blogi koostööpartner olnud juba jupp aega, mistõttu mind on ühes teiste blogijatega alatihti mõnele lahedale üritusele kutsutud. Nõnda ka seekord – tuli välja uus kollektsioon ECCO COOL 2.0 ja seda oli tarvis ju ilmarahvale tutvustada. Saime kokku Food Stuudios, vaatasime uued jalanõud üle ja sõime head sööki. Saime ise ka kevadrulle keerata.  Ma siin pean plaani kodus ka kevadrulle teha, viimane kord kui neid tegin, ütles üks külalistest “nagu sööks kondoomi sisse mässitud maltsa” 😀

Jalanõudest nii palju, et me saime kõik ühe paari endale ka kingituseks. Näidati kohe näiteks sellist asja, et topiti jalanõu veeämbrisse ja see jäi täiesti kuivaks! Seega veekindlad, ilusad ja nagu ma jalga pannes avastasin, 100% mugavad. Reaalselt olen ma neid kandnud sobivate ja mittesobivate outfittidega, sest no mis moeguru ma ka olen, ma tahan mugavaid jalanõusid!

_T5A0941

Pildil kogu seltskond, kes üritusel käis

t5a0921-6143482

Pildil mina uute jalanõudega juubeldama, hullupilk silmis. Selgas Reservedi kamps!

Välimuselt on nad küll sellised, et sobib moegurust emani. Või moegurust emale… Ma ei tea, mulle tunduvad stiilsed, mõnusad ja mugavad, mida muud ikka jalanõude juures tahta? Veekindlus on ainult suureks lisaboonuseks.

_T5A0853

Ma niisama kevadrulli keeramas.

_T5A0745

Pildil mina kaugustesse vaatamas

IMG_1500

Mina oma ECCOdega Piparmündis.

Valikus oli tegelikult kolme värvi: mustad, roosad ja valged. Mulle tundub, et teised said valida, ma ei saanud, aga no kui OLEKS saanud, siis ma oleks vist ikka valged võtnud. Kõige klassikalisemad. Ja mina olen ju vana klassik…Kevadeks igatahes ideaalsed! Seega kellel kevadeks vabaajajalatseid veel pole, siis soovitan neid uusi ECCOsid proovima minna. Ma usun, et te ei kahetse!

ECCO

Loe ka neid postitusi!

9 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Si. 7. märts 2017 at 09:06

  Ma tahan seda sinist kleiti hoopis, mida Piparmündis kannad!!!

 • Avatar
  Vasta G 6. märts 2017 at 16:21

  Kus sa ikka lendad ringi 😀 Ma oma kolme kuuse lapse kòrvalt vaat et hea et poodi saan minna.. kes sul hoiab Lentsi koguaeg? 😀 Mitte üldse paha pärast, aga ta ju rinnalaps? Tahaks ise ka rohkem vabadust aga ma vist põen liiga palju lapse pärast

  • Avatar
   Vasta Ana 6. märts 2017 at 16:39

   Mul ka kahe kuune, emmekas, aga ikka jõuan temaga välja ka- kohvikusse vean ka kaasa. Rinda saan alati anda kui asjad hapuks lähevad ja liialt kisab. Lihtsalt riietus peab sobima et rinda anda ja samas mitte liiga “porno” olla.
   :)) ehk saad ka ikka välja minna oma beebiga

  • Avatar
   Vasta Mallu 6. märts 2017 at 17:41

   Kardo ju isapuhkusel 🙂 3h saab kenasti eemal olla.

 • Avatar
  Vasta Mari 6. märts 2017 at 16:02

  Me oleme ka suht koht perekond ECCO
  Lastel on enamasti ECCO jalanõud. Hasti oluline et oleks mugavad, ergonoomilsed ja vastupidavad. Minu vanemapoja jalanõud lähevad ka vennale jalga ja saab veel mõni teinegi laps kanda.

 • Avatar
  Vasta Katrin 6. märts 2017 at 16:00

  tunduvad nii coolid 🙂 aga hind ehmatas ära 😀

  • Avatar
   Vasta Kelian 6. märts 2017 at 17:42

   Neil hind tõesti täitsa kõrge, kuid minu arvates väga hea investeering. Lisaks on alati hea oodata nende 50% soodukaid, kus siis hea paar soetada. Kestavad ikka väga kaua ning kokkuvõttes on hinda väärt, kui arvutad, mitu korda sa näiteks odavaid talvejalanõusid ostad versus üks paar ecco jalanõud (mul juba kolm aastat oma soojad ecco talvejalanõud ja ikka veel näevad tutikad välja).

  • Avatar
   Vasta Marika 7. märts 2017 at 18:04

   mis nad maksavad ka?

   • Avatar
    Vasta C 8. märts 2017 at 00:24

    174,9€