Mulle tundub, et me käisime sada aastat tagasi Pärnus, aga tegelikult on sellest vaid paar nädalat. Iga kord õhkan sama asja, et kuidas ma ikka armastan Pärnut. Maailma parim linn! Väiksena ma elasin seal, nüüdki on meie perel seal paar korterit, aga kui puhata, siis meeldib ikka Spas olla.

Ma olen Pärnus külastanud kolme ja võin öelda, et lastega trippides on Viiking küll 100% õige valik. Jah, osad toad ei ole nii uhked, nagu mitmetärni hotellides, aga meie tuba uuemas pooles oli näiteks saunaga ja väga ilus! Muidugi meie tuba oli sviit kah, aga üks väga kobe sviit!

Viiking_Spa_Hotell_B_maja_sviit_vannituba

Viiking_Spa_Hotell_D_maja_sviit

Kenasti oli ruumi kahe lapsega olemiseks, eriti luksuslikult oleks olnud ruumi kahekesti romantika tegemiseks. Toas olid olemas sussid, hommikumantlid, rätikud. Meil oli veel beebivoodi ka, aga me ei kasutanud seda, vaid magasime neljakesti voodis külakuhjas.

Maigret ja Kerli olid meil kõrvaltoas, premium toas ja neil oli pmst samasugune tuba, ainult natsa väiksem ja saunata. Ka nemad jäid enda toaga väga rahule ja ei olnud millegi üle nuriseda.

Spa ise on siiski medical spa, seega ei saagi sealt oodata mingit ma ei tea mis ime-luksust. See on laias laastus mõeldudki igasugusteks protseduurideks ja seal on erinevaid arste ja kõike meditsiinilist. Seega kui me seal vahepeal ringi uudistasime, siis oli mul tunne, et ma olen polikliinikusse sattunud. Alguses oli natukene imelik, aga kui Lende mega haigeks jäi, siis hindasin ma samas majas olevaid arste ja apteeki kõrgelt! Isegi peaaarst käis meie Lentsu igaks juhuks üle vaatamas, mis oli hästi kena ja andis südamele rahu.

Enne sinna jõudmist oli kuulnud jutte, et toit Viikingus olla nadi. Ma ei tea. Olen küll mõnikord paras “saksapreili”, aga mina jäin toiduga alati rahule. Iga päev mitu erinevat uut valikut, värsked salatid, kastmed. Selline mõnus ja kodune toit. Lisaks oli iga päev ka erinev supp lisaks praadidele. No ja Mari jaoks eriline hitt oli see, et krõbinad olid ka õhtusöögi ajal saadaval, see väänik ju muud väga ei tahtnudki.

IMG_1568

IMG_1584

IMG_1572

Aga no selle koha naelaks ON spa. Kahekesti romantikaks – ideaalne, lastega hullamiseks – ideaalne, beebiga ligunemiseks – ideaalne, sõbrannadega mullikas lobisemiseks – ideaalne. Igatpidi lahe, hubane ja mõnus. Minu jaoks tegi eriti mugavaks veel see asjaolu, et seal on ühine riietusruum. Kuigi meie olime hotellis ja saime juba toas riided vahetada, siis tegelikult on lastega ju nii mugav, kui mees saab ka aidata, mitte, et kahe lapsega üksi pusid seal neid ja ennast riidesse.

Tegime veekeskuse osas mõned pildid ka. Ps! Me spets läksimegi pildistama, selle pärast ma nii üles löödud olengi, muidu ei käi päris sellise meigiga ujumas :D

IMG_1818

IMG_1700

IMG_1685

IMG_1683

IMG_1636

4DDD1A3B-A1AF-417D-823C-67C1CA834F48

Mulle meeldis veel eriti see, et õhtusel ajal oli veekeskuses veel eriti hubane. Taevas oli nn “tähistaevas” ja terve spa osa selline hämar ja vulisev ja igasuguseid nurgakesi ja sopikesi täis, kus vedeleda ja jäätisekokteili rüübata. Üks miinus nende soppide ja nurkadega oli ainult see, et Mari oma väledate jalgadega jõudis kogu aeg silma alt ära joosta, aga no lõpuks sai tema ka aru, et koos meiega on ikka pullim, kui üksi kuskil ringi tuiata nagu segane.

Kokkuvõttes soovitan ma Viiking spaad kindlasti. Hind on taskukohane, veekeskus on parim, kus ma käinud olen ja teenindus meeldiv ja sõbralik. Nagu öeldud, isegi söök maitses väga! Aa, massaažis käisime ka. Minu peamassaaž oli imeline ja Kerli ütles, et tema üle hea mudimine oli ka super lõõgastav olnud.

Ei ole ühtki paha sõna öelda. Kindlasti lähme sinna veel, ehk juba mõne kuu pärast! Pärnu juba kutsub mind, aga no nii tihti ei saa ka ju käia :)

Küll tahaks ma, et ka üks minu lugejatest saaks mu sõnu kinnitada ja perega sammud Viikingusse seada. Kohe päriselt on seal lastega nii mõnus, nagu ma teile kirjeldasin. Seega loosingi välja vahva perepuhkuse Pärnusse, mille raames saate perega (kaks suurt, kaks väikest) Viikingus ööbida ja piiramatult sulistamas käia!

Et loosis osaleda, jäta mulle kommentaar, et kellega sina Viikingusse läheksid, hakka Viiking Spaa Hotelli sõbraks Facebookis (SIIN) ja juba reedel loosin võitja välja! Meie pere nautis seal iga minutit, ma olen kindel, et ka teistele meeldib seal täiega!

Jaga: