0
LAPSED Lasteasjad Lende TESTIN JA ARVUSTAN

püksmähkmed või teipkinnitusega mähkmed?

15. märts 2017

Sain hiljaaegu proovida Läti e-poest brillante.ee Jaapani mähkmeid nimega Moony ja katsetamiseks saadeti mulle nii püksmähkmeid kui ka neid “tavalisi”. Neid Moonysid kiideti kommentaariumis taevani, kui mähkmetesti tegin, kus neid esindatud polnud. Kommentaarides väideti, et need on siidised ja megapehmed, et nii pehmeid mähkmeid kaubanduses polegi. Ma ei taha küll see olla, kes kõigega kohe nõustub, aga nii on. Mähkme sisu on tõesti mega pehme, siidjas ja õrn. Sisu on sama hea mõlemat sorti mähkmetel, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, kui head mähkmed need on (kuigi tõepoolest on) vaid hoopis uurida, et mis sorti mähkmeid teie eelistate?

dsc_0457-9132253

Moony teipkinnitusega mähkmed

dsc_0459-6760611

Nimelt olen mina alati lastel tavalisi mähkmeid kasutanud – nii kaua kuni nad juba seista oskavad, siis on püksmähkmeid mugavam “jooksu pealt” jalga saada. Mari ajal vist korra proovisin Muumi püksmähkmeid ka titana, aga tekkis räige mähkmelööve. Ma ei tea miks, aga peale seda ma hoidusin püksmähkmetest. Kuigi loogika ütleb, et ju siis ei sobinud mark, mitte mähkmetüüp.

Nüüd olen ma avastanud, et tegelikult on nii väiksele ka päris mugav püksmähkmeid panna. Ei pea nende krõpsudega jamama, ei pea vaatama, et krõpsuosa ei jääks nahka kriipima ja nii. Lihtsalt, vups, jalga ja asi ants. See on muidugi vaid mu enda isiklik eelistus, sest Kardole meeldivad ikka tavalised mähkmed kõige rohkem. Minu loogika ütleb, et õige suurusega mähkmega peaks lapsele püksmähe isegi mugavam olema?

dsc_5810-8772397

Moony püksmähkmed

dsc_5809-6362166

Räägi kommentaarides kaasa, kumba sorti mähkmeid sina oma lapsele eelistad ja võid võita paki mähkmeid! Võitjaid loosin välja kolm ja igaüks saab brillante.ee lehelt valida enda lapsele sobiva paki Moony mähkmeid, et te saaksite ise ka veenduda, et need on reaalselt kõige pehmemad mähkmed, mis olemas on.

Meie jääme igatahes peale proovimist kasutama, Henry blogist lugesin, et nemad ka. Seega päriselt on väärt kraam ja tasub katsetamist 🙂

Loe ka neid postitusi!

172 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta birgit 22. märts 2017 at 07:23

  minu poja hetkel 3 kuune ja kadusutame nr 3 teip mähkmeid. kindel plaan nr 4 juba püksmähkmed võtta?? sest juba 3?kuune suudab eest vingerdada???

 • Avatar
  Vasta Liisi 19. märts 2017 at 20:32

  Praegu mul 6-nädalane ja kasutuses teipmähkmed. Kindlasti tulevad mingil hetkel ka püksmähkmed kasutusele.

 • Avatar
  Vasta Niita 19. märts 2017 at 12:33

  Alguses ainult teipmähkmeid, praegu laps aasta ja 2 kuud ja nüüd kuidas juhtub, hetkel kodus mõlemat, aga eelistan püksmähkmeid.

 • Avatar
  Vasta Raili 18. märts 2017 at 19:12

  Oleme väga rahul moony mähkmetega ja kasutame neid.

 • Avatar
  Vasta R 18. märts 2017 at 09:04

  Lende on sellel pildil nii armas 🙂 Mähkmetest kasutan riidest mähkmeid. Pole küll päris teemasse, aga eelistan velcro kinnitust trukkidele.

 • Avatar
  Vasta Kadri 18. märts 2017 at 06:25

  Ma arvan, et pole mõistlik kasutada ühekordseid mähkmeid, mida toodetakse Jaapanis (või Hiinas).

 • Avatar
  Vasta H. 17. märts 2017 at 18:03

  Kuna poja hetkel 2,5 kuune siis olen praeguseni kasutanud tavalisi teipmähkmeid ja môelnud et pûksmähkmed prooviks siis ära kui käima hakkab. Kui vôidan, vôtan kindlasti pûksmähkmed et juba praegu proovida (: Jään lootma loosiónnele, vôiks ju kunagi midagi võita ka 😀

 • Avatar
  Vasta Kristi 17. märts 2017 at 13:22

  Siiamaani oleme kasutanud teipmähkmeid, aga varsti mahuvad püksmähkmed ka jalga ning peaks proovima. Jaapani mähkmetest olen palju head kuulnud, aga pole kunagi proovinud. Nii et võidaks hea meelega 🙂

 • Avatar
  Vasta Siret 17. märts 2017 at 11:02

  Kastuan lapsel praegu teipmähkmeid aga varsti on tõesti vaja püksmähkmeid kuna laps ei püsi paigal ja siis ei sas korralikult neid krõpse kinni panna.

 • Avatar
  Vasta Merit E 17. märts 2017 at 09:27

  Me kasutame oma 6,5 kuusel veel teipmähkmeid, aga kuna ta keerab, pöörab ja üritab roomata/käputada (liigub nagu ussike), siis kui kodused varud otsas, proovime püksmähkmeid ?

 • Avatar
  Vasta kair 17. märts 2017 at 09:23

  Algul teipmähkmed ja nüüd juba suurem, siis mugavam püksmähkmed kiirelt jalga tõmmata ja laps saab kiirelt oma toimetusi jätkata. ?

 • Avatar
  Vasta Stell 17. märts 2017 at 08:40

  Meie kasutame püksmähkmeid. Kutt juba 9 kuune. Ei kujutaks ettegi et saaks teipmähkmeid kasutada veel. Ega ta ju paigal ei püsi. 😀 Tuleb palju vaeva näha et need püksmähkmedki jalga saada ??
  Olen neid moony mähkmeid müügil küll näinud aga pole julgenud proovida millegipärast. Aga tundub et hea kraam ja tahaks proovida küll ??

 • Avatar
  Vasta EgLe 17. märts 2017 at 07:21

  Me kasutasime ka seni teipmähkmeid (on odavamad), kuni jalad alla sai ning seejärel olid juba püksmähkmed asendamatud, sest pikali teipmähkme jalga saamine osutus selleks ajaks keeruliseks lapse kinni hoidmiseks.
  Koheselt saabuva uue beebiga tahaks küll miskit uut proovida!

 • Avatar
  Vasta Emiilie Kivi 17. märts 2017 at 01:41

  Kahekuune tibupoja kannab teipmähkmeid. Püksmähkmetega kokkupuude puudub, aga vahel on küll tunne, et need oleksid parem variant, kuna poja on vahel väike sahmerdaja.

 • Avatar
  Vasta Triin P. 16. märts 2017 at 22:49

  Püksmähkmed kindlasti. Kuna meil poti peal käimine ei õnnestu, siis on püksmähkmed veel vajalikud.

 • Avatar
  Vasta Terje 16. märts 2017 at 21:31

  Ikka püksmähkmed, ei kujuta ette, kuidas sellisele rüblikule oleks võimalik tavalised jalga saada ? ilmselt kuluks selleks päevas päääris palju aega. Moonysid tahaks küll väga proovida!

 • Avatar
  Vasta Madli 16. märts 2017 at 21:17

  Hetkel veel kasutan neid “tavalisi”, kuid tundub et peab juba hakkama püksmähkmeid kasutama. Tibi keerutab niii palju, et läheb ikka päris palju aega mähkmete jalga panekuks. Täiesti püsimatu hing, ei tea mis saama hakkab kui veel jalad alla saab 🙂 Nii et jah, püksmähkmeid läheks küll juba vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Eva 16. märts 2017 at 16:40

  Praegu kasutan tavalisi, laps 4- kuune. Ilmselt samal põhjusel, mis Sinagi. Aga prooviks küll neid siidiseid püksmähkmeid ?

 • Avatar
  Vasta Eve 16. märts 2017 at 14:50

  Kasutan püksmähkmeid, sest potitreeningul need kõige mugavam ning laps saab ka ise need alla lükata ja üles taas tõsta. Teipmähkmeid kasutasin seni kuni mähkmevahetus muutus raskemaks (laps ei püsinud paigal) ja laps oskas ise teipe avada. Nii mõnigi kord oli voodis vahva üllatus ?

 • Avatar
  Vasta Evely 16. märts 2017 at 14:42

  Mina kasutan lapsel püksmähkmeid. Laps 1,1 aastane ja pükdmähkmed kasutuses olnud umbes pool aastat.

 • Avatar
  Vasta Lilli 16. märts 2017 at 11:42

  Jalga panna ja ära võtta on sellise rabeleja puhul nagu Johan püksmähkmeid mugavam, aga jalas on tal need ebamugavad, kuna ta on siuke pontsu ja äär hakkab soonima, vajub kuskile ja sada häda. Ja olen erinevate firmade omi proovinud – alati sama värk ja mähkmelööve ka. Mingid geelitükid tulevad sealt nagu välja. Isegi Naty puhul – teipmähkmed ok, aga püksmähkmed ebamugavad ja geelitükid sealsamuses, mistõttu kogu värk punetab.

 • Avatar
  Vasta Helina 16. märts 2017 at 11:40

  Minu plika jookseb juba ringi, niiet ammu püksmähkmete peal. Samas mõnikord oleks lihtsam teibid, kui nt ainult püksid rebadele lasta, vanad mähkmed ära rebida ja siis teibid panna ? Aga vot peab ikka püksid jalast võtma ja siis vahetama ? Laiskus mis laiskus.

 • Avatar
  Vasta Daku 16. märts 2017 at 10:23

  Hetkel veel teibikad kuid kui hakkab rohkem ringi kruttima,proovin püksmähkmeid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 16. märts 2017 at 10:14

  Alguses kasutasin tavalisi aga nüüd, kus laps on juba aktiivsem on püksmähkmed küll ideaalne lahendus. Muidu võib ennast kringliks võimelda, et mähet jalga saada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Heli 16. märts 2017 at 09:24

  Laps on juba aastane aga kaalu on nii vähe, et kuidagi ei õnnestu veel püksmähkmetele üle minna. Olen näinud poes alates 9 kilost neid. Teipmähkmetega mine või hulluks, laps ainult keerleb ja pöörleb ning ronib eest ära 🙂 . Juhulikult sain proovida ka püksmähkmeid mis veel hetkel suured aga vahe on kohe märgatav, hoo pealt jalga ja minek. Tuleks see kaal ka veel nüüd.

 • Avatar
  Vasta Galina 16. märts 2017 at 08:53

  Püksmähkmed 🙂
  Rüblik ei püsi üldse paigal 🙂
  Kasutasime ka kuni 5kg ni moony mähkmeid ja olin väga rahul nendega.
  Kui keegi soovib siis mul neid alles ka veel 🙂

 • Avatar
  Vasta Mammy 16. märts 2017 at 08:43

  Kuni boss rahumeeli sellili püsis, olid teibikad meie majas mugavamad, aga nüüdseks ei saa ma teibikaid ka parima tahtmise juures talle jalga. Seega oleme pükste fännid nüüd ja igal võimalusel püüame hädad potti saada.

 • Avatar
  Vasta Mailit 16. märts 2017 at 08:14

  Olen kõikide oma laste puhul hakanud püksmähkmeid kasutama siis, kui nad on juba mõnda aega potiga tutvust teinud ja samas ka juba nii liikuvad, et tavamähet juba raske alla panna. See tähendab, et kui sa paned lapsed voodile, et paneme nüüd mähkme jalga, aga tema keerab end nii kiirelt igal võimalusel teistpidi ja püüab su eest võimalikult kaugele lipsata. 😀 Mähkmelöövet pole ühegi mähkmega meie lastel tulnud.

 • Avatar
  Vasta Ene 16. märts 2017 at 07:44

  Esimese lapsega väga enam ei mäletagi mis ajast hakkasin püksmähkmeid kasutama aga tean, et algul eelistasin Huggise omi ja peale korra proovimist sai hakatud kasutama Libero omi kuna tundusid jalas paremad. Kuid lemmikuks jäid hoopis rimi enda püksmähkmed Lovingud. Nüüd teise lapsega on hetkel kasutuses nii teip- kui püksmähkmed. Öösiti on kasutuses teipmähkmed ja päeval püksmähkmed. Ta ei seisa üldse paigal ja teipmähet suht raske talle jalga saada. Või noh jalga saab aga nii et krõpsud on lahti 😀 Nendest Moony mähkmetest olen ka lugenud, lugesin esimest korda Henry blogis ja hakkas väga huvi pakkuma. Lugesin sealt ka teiste tagasisidet.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. märts 2017 at 07:26

  Teipmähkmed.
  On küll üle aasta vana aga sellele aktivistile neid püksmähkmeid jalga pannes suudab ta need mähkmed külje pealt varbaga katki tõmmata ?

 • Avatar
  Vasta Väikerähn 16. märts 2017 at 07:02

  KALLID on need moonyd. Aga minu lapsel on jalad nii paksud, et üle kintsude pükste saamine võtaks ilgelt aega. Teipimisega ikka parem.

 • Avatar
  Vasta G 16. märts 2017 at 02:50

  Praegu veel kasutan oma 6-kuusel tavalisi mähkmeid, aga kui läheb mähkimine keerulisemaks, siis lähen püksmähkmetele üle.

 • Avatar
  Vasta K. 16. märts 2017 at 02:46

  Hetkel kasutame tavalisi mähkmeid ja enamasti Huggies Elite Soft. Püksmähkmeid pole veel proovinud.

 • Avatar
  Vasta Triin 16. märts 2017 at 01:02

  Hetkel veel tavalisi mähkmeid, aga kui näen, et läheb juba keeruliseks tavalise mähkme kasutamine ja laps tahab putku panna, siis tuleb püksmähkmetele üle minna ?

 • Avatar
  Vasta Kiks 16. märts 2017 at 00:27

  Algul kasutasime teipmähkmeid kuid nüüd jookseb juba poiss ringi ja on hea püksmähkmeid jalga panna!

 • Avatar
  Vasta Kats 15. märts 2017 at 23:49

  Eelmise lapsega kasutasin alguses kinnitusega ja hiljem püksmãhkmeid ja margiks oli pampers(10a.tagasi 🙂 )…Seekord prooviks heameelega midagi uut ja paremat,Moony kõlab hãsti 🙂

 • Avatar
  Vasta a 15. märts 2017 at 23:48

  kui pisike oli siis ostsime teipe, sest ei tundnud vajadust isegi proovida püksmähkmeid, sest need kallimad ka. Aga nüüd aastasena ei kujutaks ette ilma püksmähkmeteta elu, need nagu kohe võtavad kehaga õige kuju ja tunduvad lapsel nii mugavad jalas, kergem jalga ka panna.

 • Avatar
  Vasta Lepp 15. märts 2017 at 23:39

  Kunagi ütlesid et sa kardad nooorena surra. Mina arvangi, et sul selle pärast tulevad praegu need ideed, et sa oledki äkki suremas? Et sa jõuaks enne surma midagi korda saata, siis nüüd alateadlikult rabeled ja tahad kuskile jõuda? Edu! Loodan, et sa ikka pole suremas, sul on päris hea blog

 • Avatar
  Vasta Merit 15. märts 2017 at 23:21

  Mina kasutasin seni teibikaid kuni laps õppis kõndima ja nagu ütlesid on lihtne “jooksu” pealt need jalga tõmmata.

 • Avatar
  Vasta Liina 15. märts 2017 at 23:17

  Mina kasutan oma 3 kuusel pojal huggise teipmähkmeid,neid kus Miki hiir peal on ? väga head mähkmed on. Aga alati võib uusi ka proovida,äkki on paremad ? eks need Huggise mähkmed sai ka leitud proovimise käigus.

 • Avatar
  Vasta kristel 15. märts 2017 at 23:12

  Päevases kasutuses on teipmähkmed, ööseks püksmähkmed. Hetkel, kuna suure hooga on käimas potitreening, siis kodus kasutame enim hoopis riidemähkmeid.
  Loosis osalen meeleldi.

 • Avatar
  Vasta Eve 15. märts 2017 at 22:52

  Teipmähkmeid. Kui laps roomas, kasutasime püksmähkmeid, aga kui käima hakkas, läksime teipmähkmetele tagasi. Mul endal kuidagi lihtsam neid talle jalga saada (panen mähkmed jalga nii, et laps istub süles ja teipmähkmetega ei pea mööda jalgu üles venitama, vaid sups ja valmis :))
  Moony mähkmeid prooviks hea meelega, pole siiani raatsinud ise osta:)

 • Avatar
  Vasta Kätlin 15. märts 2017 at 22:52

  Mina kasutan oma 4 kuusel päkapikul teipkinnitusega mähkmeid ning seni kuni ta ise ei seisa ja sellili püsib ei ole plaanis ka püksmähkmetele üle minna. Tulevikus aga kindlasti.

 • Avatar
  Vasta meow 15. märts 2017 at 22:44

  Enam ei saa teipe kasutada, tüüp ei püsi paigal. Hoo pealt panen püksid jalga 😀

 • Avatar
  Vasta Kt 15. märts 2017 at 22:44

  Pisikesel beebil eelistan teipe. Suuremal juba seisval ja liikuval lapsel pükse.

 • Avatar
  Vasta jekaterina 15. märts 2017 at 22:41

  Hetkel kasutame teipkinnitusega Brittoni mähkmeid aga kuna uuesti ostma minnes selgus et selver enam neid ei müü.siis hetkel veel ei tea mis mähkmeid edaspidi kasutama hakkame.
  Aga neid Moony mähkmeid sooviks väga proovida .

 • Avatar
  Vasta Geidy 15. märts 2017 at 22:41

  Kui laps alles väike oli, proovisime Pampers püksmähkmeid, kuid mulle ei meeldi see küljepealne osa, väga tihti kui laps magas küljepeal, tuli piss läbi.
  Mingi aeg proovisime Huggies püksmähkmeid, need sobisid hästi, aga tekitasid lööbe.
  Nüüd proovime Liberoid, eks näis mis saab.
  Muidu kasutan suurem osa ajast ikka teip mähkmeid, siis vahest on tore ka luusi lasta ja püksid panna 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi 15. märts 2017 at 22:36

  Väga pisikestele püksmähkmeid ei müüdagi, nii kümnekilosele juba sobivad küll paremini. Mu esimene laps sündis Jaapanis, ja võin öelds, et lisaks Moony/Merries mähkmetele on seal ka teised mähkmed, sh Pampers, sama siidised… hoopis teine klass kui meil siin kahjuks.

 • Avatar
  Vasta Mari 15. märts 2017 at 22:17

  Meil oli esimesega esimesed 4-5 kuud kasutusel teipmähkmed ja pärast seda läksime temaga juba järk-järgult üle riidemähkmetele. Need olid enamuses trukkidega ja sai väga edukalt ka süles istuvale lapsele jalga panna. Ööseks jäi veel teipmähe, mille jalga saamiseks tuli laps mõneks sekundiks lamama saada. Teine laps oli juba kuuajaselt 100% riidemähkmetes ja ühekordseid enam ei ostnudki. Nii et püksmähkmed on meil täiesti proovimata jäänud.

 • Avatar
  Vasta Krissu 15. märts 2017 at 22:14

  Meie kasutame valdavalt püksmähkmeid. Kui kuskil kodust väljas oleme ja riideid rohkem seljas on teipmähkmetega lihtsam, ei pea pükse päris jalast võtma.

 • Avatar
  Vasta Kelly 15. märts 2017 at 22:03

  Meil saab 11 kuud ja kasutame pikemat aega juba püksmähkusid. Väike kaak paneb punuma koguaeg?lihtsam nii

 • Avatar
  Vasta Ingrid 15. märts 2017 at 21:55

  Meil pea 9 kuune ja nüüd aint püksmähkmed. Saab poole roomamise pealt jalga tõmmatud ja korras. Muidu jama nende teipidega ja kisub ühe lahti, kui teise jõuab kinni panna. Eeii?

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 15. märts 2017 at 21:47

  Hetkel kasutan lapsel teipmähkmeid, kui hakkab roomama-siis püksmähkmed.

 • Avatar
  Vasta Kadri M 15. märts 2017 at 21:45

  Teipmahkmed on kasutusel meie 6 kuusel beebil. Voibolla kui roomama hakkab, on püksmähe mugavam. Proovisime neid aga lamavale beebile on minu meelest ebamugav neid jalga ajada.

 • Avatar
  Vasta Oksana 15. märts 2017 at 21:44

  Mina saingi Henry blogis provida neid ja nad reaalselt on ka kõige paremad mähkmed üldse ja nii õrnad ja mõnusad, nagu mugavad puuvillased trussikud, minu tüdrukul ajasid pepu punetama nii mitmedki mähkmed, ja lemmikute Pampers Premium Carega tuli kaka mööda selga välja alati… Aga jõhkralt tahaks võita Moonysid jälle ja seekord just püksmähkmeid ära katsetada 🙂

 • Avatar
  Vasta siiri 15. märts 2017 at 21:41

  Mul on nii kahju, et su blogi on viimasel ajal ikka väga igavaks läinud 🙁 vanasti sai iga päev naerda ikka siin blogis, aga nüüd enamus postitustest juba ammu on ainult tootetutvustused. Üldse tundub, et blogi ongi sul täiesti tagaplaanile jäänud kõikide teiste tegemiste kõrval, mis on kurb.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 15. märts 2017 at 21:59

   Pealehel olevast 20st postitusest on tutvustusi 8. Kui üle poole niisama postitusest piisav pole, siis ma tõstan käed ja ütlen, et anna andeks et elan 😀

 • Avatar
  Vasta Elina 15. märts 2017 at 21:40

  Ei saa meie ilma püksmähkmeteta hakkamagi…
  Korra ostsin vahepeal teipmàhkmeid, kuid neid on ôudne jalga saada lausa 😀
  Meie lemmikud on Huggies, kaalu poolest làheks 4, aga kasutame juba 5, siis ei pigista ja laps saab vabalt istuda. Hea meelega prooviks teisi sorte ka, sest mähkmelööbeid pole esinenud.

 • Avatar
  Vasta Margit 15. märts 2017 at 21:39

  Laps peagi 10 kuud ja vahepeal juba kasutasin püksmähkmeid, aga viimasel ajal ei seisa ta ilusti püsti kui üritan neid jalga tõmmata, seega hetkel jälle teipkinnitusega mähkmed, aga ega neidki lihtne jalga saada pole. Aga kuna vaikselt potitan, siis oleks püksmähkmed mugavamad kui ta lõpetaks oma mähkimisstreigi ja kenasti sirgete jalgadega nõus seisma oleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 15. märts 2017 at 21:35

  Ma eelistan hetkel juba püksmähkmeid sest poiss ei taha paigal püsida enam ?

  Moonysid kasutasin plika ajal sest siis oli neid mingi aeg kohalikus maximas saada. No ja need on tõesti IMELISED. Plika tagumik ei kannatanud pea ühtegi mähet aga neid kannatad ☺

 • Avatar
  Vasta an 15. märts 2017 at 21:27

  Minu pliks kannab püksmähkmeid, poiss samuti. Mulle tundub, et püksmähkmed on lapsele palju mugavamad, minu laps on hästi trullake ja krõpsikutega alati on jäänud kripeldama, et egas tal kõhtu ei pigista.
  Aga jah, kui nad ikka täitsa beebid olid siis kasutasin ikka krõpsuga mähkusid

 • Avatar
  Vasta Margit 15. märts 2017 at 21:26

  Meil kasutusel püksmähkmed. Teipidelt püksmähkmetele läksime üle umbes siis kui poiss oli 8-kuune – siis muutus teipidega jändamine võimatuks. Nüüd tõmba püksid lihtsalt jalga ja tõepoolest, mina arvan samuti, et liikuval lapsel on püksmähkmed mugavamad kui kõva teibijunn kõhu all.

 • Avatar
  Vasta MariaB 15. märts 2017 at 21:26

  Kasutame praegu Mummi oma tavalisi mähkmeid, aga sooviks küll need Moony mähkmeid proovida. Laps on 5 päevane ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 15. märts 2017 at 21:25

  Hetkel kasutan teipkinnitusega mähkmeid, aga mõtlen, et järgmised ostan ehk püksmähkmed. Hakkavad ju hirmasasti keerutama ja siis sul peavad käed väga kiirelt käima, vähemalt esimese lapsega oli nii.

 • Avatar
  Vasta Liis 15. märts 2017 at 21:23

  Oma peaaegu 10kuuse juntsuga olen kuidagi mugavasse teipkinnituste tsooni jäänud ja leiutan igasuguseid nippe/mänge, et talle seni paigal oleks kuni mähe jalas.

  Tuleks ikka oma eluke lihtsamaks teha…

 • Avatar
  Vasta Mari-Ann 15. märts 2017 at 21:09

  Oma 9-kuusel eelistaksin püksmähkmeid, sest ta lihtsalt ei püsi selili, pean alati talle midagi kätte andma. Samas kuna meil läheb neid mähkmeid väga palju, siis olen praeguseni siiski tavalisi mähkmeid ostnud. Varsti pean aga püksmähkemtele kindlasti üle minema.

 • Avatar
  Vasta Carmen 15. märts 2017 at 21:08

  Väiksema beebiga on mugavamad teipmähkmed. Suuremate lastega, kes kipuvad eest ära roomama, on püksmähkmed iga kell mugavamad.

 • Avatar
  Vasta Tiiu 15. märts 2017 at 21:02

  Oma 8 kuusel kasutan püksmähkmeid, kuigi püsti ta ennast veel ei aja. Teipmähkmed tunduvad liialt soonivat jalgu (pojal on korralikud paksud reied ka muidugi) ning keskosa ei tundu olevat mugav. Kuna poja istub ja ukerdab ja möllab ringi, siis elastne keskosa tundub paremini sobivat. Samuti ei ole püksmähkmete puhul vaja karta, et ta need jalast ise ära kakuks – kakamängud on välistatud 🙂

  • Avatar
   Vasta Kertu 15. märts 2017 at 21:13

   Sama teema oli ka meil.

 • Avatar
  Vasta Nell 15. märts 2017 at 20:52

  Kui titt juba keerama hakkas siis pusserdas ja puskles ta nii palju, et teipmähkme paigaldamine oli nagu kaheksajala kotti toppimine. Siis läksimegi püksmähkmetele üle ja nii kuni mähkmeaja lõpuni.

 • Avatar
  Vasta Liisi 15. märts 2017 at 20:47

  Püksmähkmed on üle kõige,ei meeldi teipmähkmed ja siiani kasutame huggesi roosasid püksmähkmed ja väga rahul.Muidugi prooviks ka teisi igaljuhul?

 • Avatar
  Vasta Annu 15. märts 2017 at 20:47

  Vot Moonysid pole proovinud. Püksmähkmed lemmikud, sest mugav kasutada.

 • Avatar
  Vasta Kristina 15. märts 2017 at 20:45

  Püksmähkmeid. Kuna kasutame vaid une ajal on kuidagi mugavam.

 • Avatar
  Vasta Annika 15. märts 2017 at 20:45

  Hetkel veel teipmähkud. Kui hakkab kõndima, siis ilmselt püksmähkmed. Hetkel oleme alles viie kuused ka, jõuame püksmähkusid kanda küll.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 15. märts 2017 at 20:43

  Püksmähkmed on super valik. Lihtne ja kiire. Mugav ka.

 • Avatar
  Vasta Mannu 15. märts 2017 at 20:40

  Hetkel krõpsuga mähkmeid, pole isegi uurinud kas nr 1 suuruses püksmähkmeid on 🙂 aga beebid kasvavad nii ruttu, küll jõuab kõike proovida ?

 • Avatar
  Vasta Triin 15. märts 2017 at 20:31

  Mina olen ka olnud seda meelt, et beebide puhul kasutan tavalisi ja kui juba vingerdab ja jalad alla saab, siis on püksmähkmed kindlasti mugavamad. Hetkel läheksid krõpsuga loosi 🙂

 • Avatar
  Vasta Merle O 15. märts 2017 at 20:24

  Meil seni kasutusel olnud ainult teipmähkmed, küll aga tahaks püksmähkmeid ka proovida. Kuna neiu aga pigem väiksemat kasvu ja ma ei ole seni poes silmanud väiksemaid kui nr 4 püksmähkmeid, siis ei olegi veel saanud proovida. Siiski oleks neid ilmselt mugavam jalga panna, kuna 4,5kuune plika niheleb juba päris palju…

 • Avatar
  Vasta M. 15. märts 2017 at 20:23

  Plikaga kasutasin ikka teipmähkmeid ja kui juba jalad all, siis proovisime ka püksmähkmeid, aga jah, nendega see häda et peavad väga täpselt parajad olema, muidu ei pidanud midagi kinni. Vb oli viga konkreetsetes mähkmetes (ei mäletagi firmat) või siis meie tüdruku kehakujus, aga mulle ei meeldinud eriti.
  Eks nüüd paistab, milliseid poisiga kasutame hakkame 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirru 15. märts 2017 at 20:21

  Ma kasutan teipmähkmeid. Proovisin ka püksmähkmeid (laps oli 7-8 kuune), aga üldse ei meelinud. Jäid laiad ja pidin ikka krõpsudest kokku tõmbama (Huggies). Tavalised mugavamad. Moony mähkmed prooviks hea meelega ära. ?

 • Avatar
  Vasta Lotte 15. märts 2017 at 20:05

  Meil on kasutusel krõpsudega, kuna beebi saab nüüd alles 1 kuu vanuseks ja ei kujuta ette, et peaks talle püksmähkmeid jalga saama. Eriti kuna need pisikesed jalakesed siplevad nii palju ?
  Aga uut võiks miskit proovida. Õnneks löövet ei ole tekitanud ei Libero ega Huggies, aga ikkagi tahaks midagi pehmed vastu nii õrna nahka ?

 • Avatar
  Vasta s2mmi 15. märts 2017 at 20:05

  Mina olen teipmähkme usku ! Ma ei teagi kas see mingi minu kiiks,a mu arust pyksikatega see jama, et suurus peab jube täpne olema. Kui nats suurem sis libisevad ju alla v tuleb “tavaari” vahelt välja. Või kui väiksed, siis pigistavad v samamoodi siis pressib “tavaari” vahelt välja. Teibikatega ikka hea kindel endal ka. Paned kinni siis ikka on ja hoiab lapsel seal pee ymber midagi ! 😀 Aga see jah vb tõesti minu kiiks, ei tea 😀

 • Avatar
  Vasta Eliise 15. märts 2017 at 20:04

  Püksmähkmed võtsin kasutusele alates nr4 suurusest. Laps oli siis 5kuune ja keeras end juba hoogsalt ümber. “Tavalised” mähkmed nihkusid tihti paigast ära, püksmähkmed on aga ilusti paigas. Soovitan! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 15. märts 2017 at 20:01

  Minu megarahulik esimene poiss oli kogu mähkmete aja meeleldi pikali ja lasi ilusti vahetada, saime teipmähkmetega hakkama, kuigi vahepeal proovisime paar pakki pykse ka 🙂

 • Avatar
  Vasta g3tu 15. märts 2017 at 19:50

  Esimese lapsega kasutasin ka krõpsudega mässusi nii kaua kuni jalad alla sai, siis poleks nagu tahtnud mõeldagi sellest et seda aktiivset energiapommi veel pikali saada et siis mässud ilusti hoiaks. Oma närvide säästmine ja laps saab ka kiiremini jooksma tagasi. Nüüd aga kui sa selle krõpsude õigesti sättimise välja tõid siis pani mõtlema et ehk peaks varsti pükse proovima???

 • Avatar
  Vasta Landa 15. märts 2017 at 19:49

  Olude sunnil peame püksmähkmeid kasutama 🙂 kasutame pamperseid sest need kõikidest kõige paremini sobinud 🙂 Muumid tegid ka meie piigale jubeda mähkmelööbe :/ Ma juba Henry blogist lugesin nende kohta ja huvi on 😉

 • Avatar
  Vasta Mirru 15. märts 2017 at 19:40

  Olen samal arvamusel siiani olnud, et püksmähkmeid on jalga kõige mugavam siis tõmmata kui ta oma jalgade peal juba püsti seisab, nagu vanema lapse puhul tegin. Hetkel on mul 5 kuune beebi ja plaanis oli ka püksmähkmetega oodata aga mine tea, äkki ostan juba järgmise paki püksmähkmeid!

 • Avatar
  Vasta Liisi 15. märts 2017 at 19:39

  Niikaua kui laps ise jalad alla sai kasutasin tavalisi ja siis edasi pükstega palju kergem..pükstega hea ka potil käimist harjutada. Kohe beebi ka sündimas ja temaga sama plaan.

 • Avatar
  Vasta Maria 15. märts 2017 at 19:38

  Meie kasutame teipmähkmeid, aga titt alles pisike ja pole veel nii kursis mähkmemaailmaga, mistõttu oleks väga lahe proovida uusi!

 • Avatar
  Vasta Inga 15. märts 2017 at 19:25

  Esimesed mähkmed, mida kasutasime, olidki just Moony omad ja teipidega. Seni kuni laps veel tilluke, eelistan teipidega mähkmeid, hiljem hakkame kindlasti ka püksmähkmeid kasutama. Mis aga kindel: peale Moony kasutamist muid enam testida ei soovigi, need on ülihead!

 • Avatar
  Vasta Triinu 15. märts 2017 at 19:24

  Praegu kasutame tavalisi teipmähkmeid sest neid sai sooduka ajal varuga ostetud, aga kui need on otsas siis plaanis püksmähkmetele üle minna. Siis on natuke kergem see mähkmemajandus 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 15. märts 2017 at 19:23

  Väiksel kasutan teipkinnitusega, sest suure hurraaga sai neid oma 6 pakki ette ostetud:D
  Vanemal kasutasin omal ajal teipkinnitusega ning kui suuremaks sai, siis olid ka püksmähkmed. Pisemaga kunagi ka kindlasti pükste kasutamiseks- praegu on ta veel nii väike, et püsib piisavalt paigal.

 • Avatar
  Vasta Kairit 15. märts 2017 at 19:19

  Tere.mulle meeldib tavalisi mähkmeid kasutada kuna hetkel polenteisi isegi proovida jõudnu.teisi püksmähkmeid mõtlesin siis kasutama hakata .kui juba rahmeldab ringi.a ta alles 1.5kuune nii et aega veel igasugu mähkusi katsetada 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 15. märts 2017 at 19:17

  Meie oleme teipmähkmeid kasutanud. Ja ega minuteada nii pisikesele (5 kilo) veel püksmähkmeid ei tehta kah.
  Ei julge väga erinevaid katsetada ka kuna nt pampers premium care tekitas lapse pepule koleda lööbe.

 • Avatar
  Vasta Raily 15. märts 2017 at 19:07

  Meil on mõlemad mähkmed kodus olemas. Enamasti eelistan püksmähkmeid, aga kui ei taha lapse alakeha täitsa paljaks võtta, siis eelistan teipi.

 • Avatar
  Vasta Helen 15. märts 2017 at 19:00

  Seni mul eelistust polnud, aga kasutasime põhiliselt teipmähkmeid, kuna need soodsamad on. Nüüd aga hakkab põnn jõudma sinna ikka, kus talle mähkmetepanek on nagu võitlus krokodilliga, seega olen hakanud ka püksmähkmete poole vaatama 😀

 • Avatar
  Vasta Annette 15. märts 2017 at 19:00

  Ma valin püksid. Aga püks peab paras ja ilusti ümber olema, muidu voolab vahelt välja ? Otto valiks muidugi paljalt olemise ?

 • Avatar
  Vasta Piret 15. märts 2017 at 19:00

  Ausalt öeldes on uus ilmakodanik alles kõhus, niiet eelistusi öelda veel ei oska. Hea meelega prooviks mähkud järgi küll kui ta varsti tuleb ??

 • Avatar
  Vasta Lille 15. märts 2017 at 18:56

  Pole hõõrumisega kunagi probleeme olnud. Aga kasutame mõlemaid, püksmähkmeid päeval ja tavalisi ööseks. Tavalised tunduvad kuidagi rohkem jala ümber ja on suurema imavusega. Kindlasti oleneb ka margist. Proovin kordamööda etinevaid püksmähkmeid, pole veel leidnud vau-effektiga mähet. Ehk Moony oleks selline?

 • Avatar
  Vasta Grete 15. märts 2017 at 18:47

  Me kasutame teipmähkmeid, sest beebi nii väikese kaaluga et kõikpüksmähkmed suured ?

 • Avatar
  Vasta Krissu 15. märts 2017 at 18:47

  Ma pole lihtsalt selle peale tulnud, et väiksemal ka püksmähkmeid proovida 😀 Seega varem eelistasime teipmähkmeid. Nüüd, kui piiga juba kõnnib ja vaiksel ka potile harjutame teda, on aga püksmähkmed oluliselt mugavamad küll. Ja just see hõõrumise teema räägib ka teipmähkmete kahjuks minu arust.

 • Avatar
  Vasta Anneliis 15. märts 2017 at 18:45

  Siiani kasutasin teipmähkmeid (laps 5kuune), kuid kuna ta juba nii aktiivne ja raske neid korralikult jalga saada, siis proovisin Pampersi püksmähkmeid, aga pisikesel tekkis lööve. Seega pean veel katsetama teisi püksmähkmeid,sest eelistan neid tavalistele siiski.

 • Avatar
  Vasta Kaie 15. märts 2017 at 18:42

  Ma üks hetk vaatasin, et pane nii korralikult kui tahad need krõpsud kinni, aga hõõruma võivad ikka hakata. Kas pole muidu nii, et alates 9st kilost on püksmähkmed saadaval ja väiksematele ainult krõpsud või on see Pärnu kesklinna valik ikkagi liiiiiiga väike? Ma siis ootasin, et laps kosuks ja kuskil 8,5 kiloselt panin püksmähkmed ööseks. Olin kuulnud, et kui panna suurema numbri mähkmed öösel, siis mahutab rohkem ja lapsel hea magada ilma, et peaks vahetama ja mähkme liiga täis saamist kartma. Nüüd aga just krõpsude hõõrumise tõttu püksmähkmed ja peale lõunaund kodus üldse marlid, et nahk saaks rohkem hingata.

 • Avatar
  Vasta Erli 15. märts 2017 at 18:40

  Olen lapsel ainult teipmähkmeid ksutanud siiani:-)

 • Avatar
  Vasta Mare 15. märts 2017 at 18:39

  Kasutame püksmähkmeid 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Jaana 15. märts 2017 at 18:38

  Püksmähkmed – laps juba nii rüblik, et lihtsam ja mugavam neid kasutada. 😉

 • Avatar
  Vasta MarianneL 15. märts 2017 at 18:38

  Seni olen proovinud ainult teipmähkmeid: Huggies, Naty ja Muumid. Ilmselt siis, kui laps juba ringi silkab, katsetan ka püksmähkmed ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Sol 15. märts 2017 at 18:34

  Pole veel püksmähkmeteni jõudnud – esimene laps meil ja beebi on veel niivõrd uus. Samas nende Moony mähmete kohta palju head kuulnud ja tahaks proovida küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 15. märts 2017 at 18:32

  Meil on mõlemad kasutusel. Päeval püksid ja öösel ,kui vaja vahetada saab sellele süldidtunud kehale teipe kiiremini 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu P 15. märts 2017 at 18:28

  Kasutasin tütrel alguses teipmähkmeid ja olin väga rahul kuni hetkeni, mil teda oli täiesti võimatu mähkmevahetuse ajal paigal hoida. Nüüd olen juba pikka aega püksmähkmeid ostnud. Sooviksin väga proovida Moony mähkmeid, kuna hetkel sobivad talle ainult ühed mähkmed. Loodetavasti naeratab loosiõnn lõpuks ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 15. märts 2017 at 18:24

  Püksid paremad, teibid ei püsi hästi. Laps möllab ringi.

 • Avatar
  Vasta Katrin 15. märts 2017 at 18:23

  Praegu olen vaid teipmähkmeid kasutanud lapsel. Vanust ka vaid paar kuud seega natuke veel aega püksmähkmete testimiseni 🙂

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis T. 15. märts 2017 at 18:23

  Siiani ainult teipmähkmeid kasutanud
  Beebi nüüd aga selline aktivist, et vaja vast püksmähkmetele üle minna ?

 • Avatar
  Vasta K. 15. märts 2017 at 18:22

  Püksmähkmeid kasutan, tavalistega ei saa potitamist väga hästi harjutada.

 • Avatar
  Vasta Triinu 15. märts 2017 at 18:22

  Meil on kasutusel muumid, kuna teised ei sobi ja teevad pepu punaseks ? moonysi pole kasutanud aga küll libero, pampers ja huggies ei sobi, niiet prooviks hea meelega neid ?

  • Avatar
   Vasta Triinu 15. märts 2017 at 18:24

   Beebi nii pisike praegu, et kasutame tavalisi ? püksmähkmeid proovime tulevikus.

 • Avatar
  Vasta Pauliine 15. märts 2017 at 18:22

  Meil püksmähkmed sellest ajast saadik kui härrakene kõndima hakkas ehk siis juba 9kuud.

 • Avatar
  Vasta Kadri 15. märts 2017 at 18:19

  Me kasutame ka teip mähkmeid hea mugav!

 • Avatar
  Vasta Marii 15. märts 2017 at 18:19

  Kuidas kunagi.. suurem on 95% ajast mähkmevaba, vahel igaksjuhuks panen õues käies veel mähkme ja magamiseks. Ehk kui püksmähkmeid parasjagu käepärast pole siis saab väiksema venna teipmähkmetega ka hakkama. Suurus läheb mõlemale sama ?
  Väiksem on ka veel üldiselt rahumeelne mähkmevahetuse ajal ja ära ka veel ei oska võtta. Siis enamjaolt kokkuhoiu mõttes ostan teipmähkmeid, sest need odavamad veits. ?

 • Avatar
  Vasta Kaidi 15. märts 2017 at 18:17

  Meie alguses kasutasime lapsel Libero teipmähkmeid, ei tulnud selle mõtte pealegi, et prooviks õige püksmähkmeid. Kuni 7. elukuuni kasutasime, kuni ühel päeval läks lapsel pepu äkki punaseks, niiet jõudsime otsusele, et võib-olla on aeg püksmähkmeid kasutada. Kuna mulle Muumi teipmähkmed väga meeldisid, siis võtsime püksmähkmetena sama firma kasutusele. Laps hetkel ei kõnni, küll aga roomab ja ei kujuta ette küll, et peaksin tal nüüd teipmähkmeid kasutama, kuna ta ei taha meil enam üldse selili olla, rääkimata paigal püsimisest, sest kõike on meil vaja avastada ju! 🙂 Nüüdsest kasutame meie ainult püksmähkmeid, neid on ikka poole mugavam kasutada kui teipmähkmeid. Moony mähkmetest ma ausalt öeldes midagi kuulnud ei ole, prooviks need hea meelega üle. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anneli 15. märts 2017 at 18:16

  Meie kasutame püksmähkmeid,teisi pea võimatu jalga saada,keerab ennast ära ja jookseb minema!

 • Avatar
  Vasta Riina 15. märts 2017 at 18:16

  Eelistan püksmähkmeid, mugavamad.

 • Avatar
  Vasta Liisu 15. märts 2017 at 18:15

  Meil saab laps alles kuuseks ja kasutame teipmähkmeid.. ei oska veel püksmähkmetest unistadagi ?

 • Avatar
  Vasta Ave 15. märts 2017 at 18:13

  Ma kasutasin krõpsudega seni, kuni laps vastupanu ei osutanud ja kui juba hakkas eest ära rullima siis said püksid jalga. Kuna mu laps juba mähmetest ammu välja kasvanud annaksin võidumähmed oma venna lapsele, kes kohe- kohe sünnib. Ja vajab erilist hoolt.

 • Avatar
  Vasta S-R 15. märts 2017 at 18:13

  Meie preili kasutab veidi rohkem kui kuu püksmähkmeid, on kergem jalga saada ja tal endal ka mugavam 🙂 Piiga siis 9 kuune ja 6 päevane, hästi tegus, natuke veel ja on loota iseseisvaid samme 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta Margitta 15. märts 2017 at 18:12

  Kuni lapse kuuenda elukuuni kasutasime teipmähkmeid, nüüd kui ringi vudib siis püksmähkmed on ainus valik. Pealegi kui saaksingi need teipmähkmed talle jalga siis ta võtaks need ära ilmselt. 😀

 • Avatar
  Vasta Mari. 15. märts 2017 at 18:12

  Hetkel kasutuses teipmähkmed. Kuid proovisin Sinu lastekarbist Brittoni püksmähet ja püsis kenasti ja oli mugav.

 • Avatar
  Vasta Birgit 15. märts 2017 at 18:08

  Meie beebi kasutab teipkinnitusega mähkmeid, sest ta ei kõnni veel. Mittekõndivale lapsele on minu meelest raske püksmähkmeid jalga panna.

 • Avatar
  Vasta Liia 15. märts 2017 at 18:06

  Meil tekkis rohelistest pampersitest mähkmelööve!Hakkasime kasutama valgeid püksmähkmeid siis kadus ära!Sooviks väga proovida Moony mähkmeid,ehk on need veelgi leebemad!?

 • Avatar
  Vasta Geits 15. märts 2017 at 18:04

  Laps on alles 2 kuune ning oleme jõudnud kasutada vaid teipkinnitusega mähkmeid. Loogika järgi tunduvad püksmähkmed paremad, nii on kindel, et mähkmed on õige survega lapse kõhu ümber. Moony mähkmeid olen mõelnud ka proovida niiet tasuta pakk oleks super tore! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liia 15. märts 2017 at 18:01

  Meie kasutame püksmähkmeid,tunduvad kuidagi mugavamad!Jalga kergem tõmmata!Poiss 6 kuune praegu aga kasutama hakkasime 5 kuuselt!

 • Avatar
  Vasta Eerika 15. märts 2017 at 18:01

  Meie oleme teipmähkme usku, minu poiss nagu uss vingerdab eest ära kui üritan püksmähkmeid jalga sikutada.

 • Avatar
  Vasta Mirje 15. märts 2017 at 17:58

  Hetkel olen proovinud teipmähkmeid,heameelega sooviks ära katsestada ka püksmähkmed.

 • Avatar
  Vasta Essu 15. märts 2017 at 17:58

  Hetkel veel kaheaastasel magamise ajaks püksmähkmed ja pooleaastasel teipmähkmed. Kohe plaanis ka pisemal püksmähkmed kasutusele võtta, kuna ta mul koguaeg püsti ja rahmeldab ringi.

 • Avatar
  Vasta T.Ro 15. märts 2017 at 17:57

  Minu 1,5 aastane harjutab juba potiga, seega päeval on kasutusel püksmähkmed. Ööseks panen endiselt teipmähkmed. Moony mähkmetest kuulen aga esmakordselt ja väga sooviks proovida.

 • Avatar
  Vasta Karmen 15. märts 2017 at 17:56

  Mulle tundub mitte eest ära jooksval lapsel kasutada teipmähkmeid, seega need kasutuses 🙂

 • Avatar
  Vasta Käta 15. märts 2017 at 17:56

  Me kasutame tavalisi ja tundub et veel pikalt.
  Grethe küll üritab iga jumala kord sekundimurdosas köhuli keerata ka teosammul minema roomata.
  Kahjuks pole sellisele minijunsule pükse saada

 • Avatar
  Vasta Sigrit 15. märts 2017 at 17:55

  Siiani olen kasutanud teipmähkmeid aga kui roomama hakkab siis proovin püksmähkmed ära.
  Minu ämmakas soovitas ka neid moonysid aga ise ei ole veel proovinud.

 • Avatar
  Vasta Vici 15. märts 2017 at 17:54

  Siiani olen ainult teipmähkusi kasutanud (liberod) .Heameelega prooviks püksversiooni ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Eveli T 15. märts 2017 at 17:52

  Kasutan veel hetkel tavalisi teipmähkmeid, ei olegi selle peale tulnud, et juba praegu kasutada püksmähkmeied. Kohe saame 4-kuuseks. Ehk tõesti peakski järgmiseks ostma püksmähkmed:) aga neid mähkmeid sooviks küll väga väga proovida

 • Avatar
  Vasta hu 15. märts 2017 at 17:51

  Pisemana läksid jalga teipmähkmed ja suuremana püksmähkmed.
  Suuremana oli vaja kiirelt tegutseda , et jõuaks potile 🙂
  Aga kes siis siidpükse ei taha proovida? Uus mudilane võiks proovida küll …

 • Avatar
  Vasta Anni 15. märts 2017 at 17:49

  Ma tahaks ka poisil pükse kasutada. Mine hulluks tunne on, kui mähkmevahetuse aeg on. See pampersi reklaam on meie protseduuri kõrval kökimöki. Aga…. Olen proovinud ära kaubanduses olevad püksmähkmed ja peale paari kasutamist otsinud kedagi, kellele ära need ära anda. Poisil noksik punane, jalad hõõrdunud ja minul nutumaik suus jälle minema visatud raha pärast. Seega on kasutusel teibid. Ja mina olen lootuse kaotanud, et on olemas püksmähkmed, mis tüübile sobivad

 • Avatar
  Vasta Elis 15. märts 2017 at 17:48

  Me veel kasutame teipmähkusid. Aga sain sõbrannalt katsetada ka ühe pooliku paki püksmähkmeid.
  Laps veel eest ära ei jookse seega eelistame siiski teipmähkmeid.

 • Avatar
  Vasta Maile 15. märts 2017 at 17:47

  Vanema lapsega kasutsin püksmähkmeid siis kui potiel hakkasime harjutama, sai kiirelt alla ja ei pidanud teipidega jamama. Muidu meeldivad tavalised, sest uue püksi panekuks peab lapse alakeha täitsa paljaks võtma teibiga läheb nagu kiiremini. Ja kakast püksmähet minu arvates veits keerulisem ära ka võtta.
  Aga siis kui potile hakkame harjutama siis hakkan ka väiksemal kasutama.

 • Avatar
  Vasta Helerin 15. märts 2017 at 17:47

  Seni olen poisil kasutanud teipmähkmeid(poiss 5 kuune)
  Tüdrukuga kasutasin teipmähkmeid nii kaua kuni sai jalad alla ja siis panin vaheldumisi teip-ja püksmähkmeid

 • Avatar
  Vasta Riina 15. märts 2017 at 17:47

  Mul on just mugavam panna teipmähkmeid peagi kolme kuusele jalga. ?

 • Avatar
  Vasta Lis 15. märts 2017 at 17:46

  Meie kasutame mõlemad läbisegi. Potitreeningut tehes on püksmähkmeid kergeim jalga ja jalast kiiresti saada. Õue mineku puhul või magades teipmähkmed. Seni brändidest oleme eelistanud Natysid või Muumisid.

 • Avatar
  Vasta ER 15. märts 2017 at 17:46

  Alguses kasutasime ikka teipmähkmeid, aga kui poiss uuba roomama ja rohkem ringi siplema hakkas kasutasime püksmähkmeid. Nüüd aga poiss (1a6k) laseb jälle nii ilusti mähkmeid vahetada, et enam pole väga vahet kumba kasutada. Päeval kasutame tavaliselt püksmähkmeid ja ööseks paneme teipmähkmed alla.

 • Avatar
  Vasta T 15. märts 2017 at 17:46

  Minu 9 kuu vanune kasutab mõlemat. Pidevalt haigused vaevavad ja nahaprobleemid. Parimad on ikka need, mis pepu hoiab ka hãdaga enam-vãhem ja ei aja niiskusega punetama ja valutekitavaks. Proovinud paljusid ja kindlat lemmikut veel sobivuse tõttu pole leidnud.

 • Avatar
  Vasta K.K 15. märts 2017 at 17:46

  Meie hakkame üle minema teibilt püksmähkmetele. Roomava beebiga on mugavam ja kiirem vahetada.

 • Avatar
  Vasta Mina 15. märts 2017 at 17:45

  Hetkel kasutused teipkinnitusega Liberod kuid püksmähkmed on juba valmis ostetud ning järgmisena kasutusse.
  Jube keeruline on jalga panna vingerdavale jaaniussile teipmähkmeid kui ta silda viskab.

 • Avatar
  Vasta A 15. märts 2017 at 17:44

  Meie peaaegu kahene kasutab ööunel veel püksmähkmeid, head mugavad, aga (ära kellegile ütle) kolmas kõhubeebil kasutaks alguses hea meelega teibikaid. 😉

 • Avatar
  Vasta Kadri 15. märts 2017 at 17:44

  Meie kasutame alates 3ndast elukuust püksmähkmeid. Neid on nii mugav jalga panna ja ei pea nende teipidega jändama! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maili 15. märts 2017 at 17:43

  Minu põnn on 3. kuune praegu, kuuaega tagasi umbes avastasin, et nii pisikestele on ka püksmähkmeid nr 3 suurus. Muidugi võtsin kohe prooviks ja püksmähkmed on täitsa head, ma nüüd öelda ei oska kumbad mulle rohkem meeldivad kas teip või püksmähkmed, mõlemad on head.
  Üks asi, mis peab mähkmetel olema on pehmus, lapsel ka siis minuarust parem. Kõige pehmemad mähkmed mis ma leidnud olen on libero comfort. Moonysid ma kuskil ka vaatasin aga ei võtnud millegi pärast.
  Hea oleks küll neid proovida kui need pehmed on .

 • Avatar
  Vasta M 15. märts 2017 at 17:42

  Püksmähkmeid hakkasin kasutama siis kui laps oli kuskil 8-9 kuune ja paigal enam püsida ei tahtnud 😀 neid ikka mugavam ja kiirem jalga saada 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 15. märts 2017 at 17:42

  Kasutame ka püksikuid, sellest ajast saadik, kui poja vanaema need omavoliliselt ostis. Esimese hooga pirtsutasin nägu muidugi, aga peab tõdema, et palju mugavamad on ikka küll 🙂

 • Avatar
  Vasta A 15. märts 2017 at 17:42

  Käisin ja vaatasin poodides neid Jaapani mähkmeid. No on kallid :S Siis lugesin Henry blogi ja otsustasin siiski 24 euri välja käia. Ja ma ei kahetse! Nii õhukesed ja pehmed! Aga Sinu küsimusele vastates, siis püksmähkmed ja veelkord püksmähkmed! Nii kui preili keerama hakkas muutus teipmähkmete kasutamine õudusunenäoks. Neid lihtsalt ei saanud kinni, sest preili ei olnud nõus selili olema. Väljaspool kodu on neid trussikuid palju lihtsam ära vahetada, ei pea last pikali panema.

 • Avatar
  Vasta Ann 15. märts 2017 at 17:42

  Mu silmarõõm saab 27ndal 4kuuseks. Sain proovida püksmähkut tundub parem olevat kuna sipleb vahel ja siis annab panna krõpse kinni 😀 aga kui teeb kaka siis on halvem ära võtta (peab alati mingi rätik all olema) 😀 nii,et mõlemal on omad miinused ja plussid 🙂

  • Avatar
   Vasta K.K 15. märts 2017 at 17:49

   Sa ikka rebid pükste küljeõmblused lahti?

 • Avatar
  Vasta Evelin 15. märts 2017 at 17:41

  Hetkel veel kasutame teipmähkmeid, kuid varsti lähme pükste peale üle. Poiss on selline suslik, et võimatu on teipmähkmeid kinni panna.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 15. märts 2017 at 17:39

  Meie oleme oma 3 kuusel kasutanud mõlemaid.. ja peaks ütlema, et püksmähkmes on igati mugavad, mehele meeldivad aga tavalises mähkmed..

 • Avatar
  Vasta mairit 15. märts 2017 at 17:39

  meie kasutame pampers püksmähkmeid sest kuidagi kerged ja hea imavusega.libero püksmähkmeid proovisime ka aga need ei pea öö vastu,hommik voodi ujus,huggies omasid oleme ka proovinud,pole viga.teipmähkmeid on võimatu panna roomavale lapsele,kes ei seisa 1 sekund ka paigal,voodis viskleb nagu krokodill oma saagiga.seega jääb püksmähkmed meile ka edaspidi.moony mähkmeid pole saanud katsuda ega proovida,veel vähem kuskil poes näinud.reklaami olen silmanud.

 • Avatar
  Vasta Kadi 15. märts 2017 at 17:39

  Hetkel ei kasuta midagi aga kui poiss oli mähkmetega siis püksmähkmeid, super mugavad!
  Augustis on sündimas beebitüdruk siis kuluvad meil mähkud küll ära ?

 • Avatar
  Vasta Chrissy 15. märts 2017 at 17:39

  Algul kasutasime teipmähkusi. Ja siiani eelistan neid aga hetkel on kasutusel püksmähkud(huggied). Samas ega erilist vahet ei ole ,peaasi kaka/pissi kinni peaks 😀

 • Avatar
  Vasta Margaret 15. märts 2017 at 17:38

  Mina kasutan beebil hetkel teipmähkmeid, ta on alles nädalane ning eest ära veel ei jookse. Arvatavasti lähen hiljem püksmähkmetele üle kuna neid on väga aktiivsele lapsele oluliselt lihtsam jalga panna ☺

 • Avatar
  Vasta Julia 15. märts 2017 at 17:38

  Meie kasutame hetkel Pampers püksmähkmeid ja oleme nendega rahul. Proovisime ka Huggiesi omasid aga meile need ei sobinud. Kuid hea meelega prooviks ka Moony omasid1 🙂

 • Avatar
  Vasta Aveli 15. märts 2017 at 17:38

  Hetkel kasutan tavalisi teipmähkmeid (Pampers), testimist ootavad ka riidest mähkmed.. püksmähkmete peale läheks siis kui talle teisi keeruline jalga saada..:)

 • Avatar
  Vasta Monika 15. märts 2017 at 17:38

  Mina kasuta Oma ricol kleebisega mähkusi praegu pampersi omi kuna need sobivad talle ega teki löövet ,olen proovinid erinevaid kuid pampers koige kindla., kui ta roomama hakkab voi käima siis kindlasti püksmähkmed on head ja lihtne jalga panna, hea ju oleks voita aga ei voida kunagi niiet lihtsalt siuke kommentaar.

 • Avatar
  Vasta Kätrin 15. märts 2017 at 17:37

  Kui beebi ikka päris väike veel,siis kindla peale kasutaks teipmähkmeid. Kui juba kõndima hakkab,siis ehk võiks ka ära proovida püksmähkmed.
  Aga eelistaks ikka teipmähkmeid 🙂

 • Avatar
  Vasta Annela 15. märts 2017 at 17:37

  Meie eelistame püksmähkmeid, kuna mees ei saa tavalisi lapsele kunagi jalga. 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 15. märts 2017 at 17:36

  Hetkel ikkA tavalised mitte püksikud !!! Kuidagi ei meeldi mulle need pyksikud aga ehk muudan veel meelt varsti 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 15. märts 2017 at 17:34

  Püksmähkmeid, alates sellest kui kõndima hakkas. Vähe ta on enam nõus ootama ja laskma endale mähkmed panna. Need on krõps lahti ja kraps jalga, lihtne ja mugav.