Sain hiljaaegu proovida Läti e-poest brillante.ee Jaapani mähkmeid nimega Moony ja katsetamiseks saadeti mulle nii püksmähkmeid kui ka neid “tavalisi”. Neid Moonysid kiideti kommentaariumis taevani, kui mähkmetesti tegin, kus neid esindatud polnud. Kommentaarides väideti, et need on siidised ja megapehmed, et nii pehmeid mähkmeid kaubanduses polegi. Ma ei taha küll see olla, kes kõigega kohe nõustub, aga nii on. Mähkme sisu on tõesti mega pehme, siidjas ja õrn. Sisu on sama hea mõlemat sorti mähkmetel, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, kui head mähkmed need on (kuigi tõepoolest on) vaid hoopis uurida, et mis sorti mähkmeid teie eelistate?

DSC_0457

Moony teipkinnitusega mähkmed

DSC_0459

Nimelt olen mina alati lastel tavalisi mähkmeid kasutanud – nii kaua kuni nad juba seista oskavad, siis on püksmähkmeid mugavam “jooksu pealt” jalga saada. Mari ajal vist korra proovisin Muumi püksmähkmeid ka titana, aga tekkis räige mähkmelööve. Ma ei tea miks, aga peale seda ma hoidusin püksmähkmetest. Kuigi loogika ütleb, et ju siis ei sobinud mark, mitte mähkmetüüp.

Nüüd olen ma avastanud, et tegelikult on nii väiksele ka päris mugav püksmähkmeid panna. Ei pea nende krõpsudega jamama, ei pea vaatama, et krõpsuosa ei jääks nahka kriipima ja nii. Lihtsalt, vups, jalga ja asi ants. See on muidugi vaid mu enda isiklik eelistus, sest Kardole meeldivad ikka tavalised mähkmed kõige rohkem. Minu loogika ütleb, et õige suurusega mähkmega peaks lapsele püksmähe isegi mugavam olema?

DSC_5810

Moony püksmähkmed

DSC_5809

Räägi kommentaarides kaasa, kumba sorti mähkmeid sina oma lapsele eelistad ja võid võita paki mähkmeid! Võitjaid loosin välja kolm ja igaüks saab brillante.ee lehelt valida enda lapsele sobiva paki Moony mähkmeid, et te saaksite ise ka veenduda, et need on reaalselt kõige pehmemad mähkmed, mis olemas on.

Meie jääme igatahes peale proovimist kasutama, Henry blogist lugesin, et nemad ka. Seega päriselt on väärt kraam ja tasub katsetamist :)

Jaga: