NALJAKAS Uncategorized @et

kaenlaaugukiisu

16. Märts 2017

Mu Veet sheivija on kuskile plehku pannud. Mul pole õrna aimugi millal, aga umbes 2662 korda olen ma duši all mõelnud, et peaks ennast kuidagi karvutuma kasima, aga kuna see helesinine vidin kunagi silma all polnud, siis mõtlesin alati, et ok, järgmine kord otsin üles. Üldse on see enda pesemine kaootiline, sest enamasti koputab üks meetrine latseke terve aja ukse taga ja kilkab: “Emme, vanni! VANNI! VANNI! VANNI! VANNI!” Või leiab Kardo, et Lende on nii must, et võiks ka minuga koos pessu tulla ja no mõlemal juhul oleks sheivimine mega imelik tegevus, isegi kui ma oleks oma žileti üles leidnud.

Igatahes mingi määramata ajaperioodi olen ma siis rahumeeli talvekarva kasvatanud. Esimest korda märkasin ma seda eile, et mu jalad näevad välja sellised:

5bea857d0994324d9328241b1db5d192

Asja juures on naljakas see, et Kardo just silitas hommikul mu jalgu ja õhkas: “Nii siidised…”. Nüüd takkajärgi ei saa ma aru, kas ta oli irooniline, või on ta harjunud muidu traatharju silitamas käima, et minu karvane koib talle siidine tundus. Kes teab. Küsiks üle, aga ta juba magab.

Laias laastus pole ka väga vahet. Kes siin ikka mu karvasust kommenteerib või kritiseerib. Khm, nii ma igatahes arvasin, kuni ma täna diivanil juukseid näppisin ja seetõttu käed üle pea tõstsin. Kardo, kes mu kõrval istus, hakkas nii kohutavalt naerma, et tõmbas endale kõrsiku kurku. Selle peale pööras ka Mari pilgu sinna, kuhu issi vaatas, tegi mulle näpuga kaenlaauku pai ja ütles “kiisu”.

Ütleme nii, et kaenlaaukude peale vaadates pakuks ma, et žilett on kadunud olnud kaks-kolm nädalat. Häguselt meenub, et kasutasin seda Pärnus, teebki vist kolm nädalat. Nüüd mõtlen ma õudusega IGALE korrale, kus ma midagi varrukateta kandsin ja raudselt mingi sada inimest märkasid mu puhma. Kui keegi seda lugema juhtub, siis ei, ma ei ürita mingit statementi teha. Mul on lihtsalt žilett kadunud! Või oleks normaalsem väita, et ma ikka üritan statementi teha, versus see, et ma olen lihtsalt endale märkamatult puhma kasvanud?

Nii et vastuseks teie küsimustele, et kuidas ma kõike jõuan…Nagu näha, siis ÜHT asja ma ikka ei ole nagu jõudnud. Õnneks on jumal varrukad leiutanud.

ma eile

ma eile

Peaks vist piinlik olema. Tõmban oma kaenlaaugukarvad silmadele ja heidan magama ära. Ehk ostan homme uue sheivija, või on asi juba nii kaugel, et on vikatit vaja, kes seda teab.

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

38 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Proua 2. Aprill 2017 at 10:00

  Mallu, sa peaks mõne salongi poole pöörduma, kus laserkarvaeemaldust pakutakse ja nendega koostööd tegema ;)

  Mul elu aeg mingi karvajama olnud ja nüüd lõpuks võtsin ennast (st rahakoti) kokku ja läksin bikiinipiirkonda laserdama. No halleluuja!

  Valgusepilaatorit testin ka, aga see alles nii alguses, et ei oska midagi öelda. Laserdamine kahjuks liiga kallis, et kogu keha karvavabaks saada niiviisi (st mitte KOGU keha, pähe ja näkku võiks mõned karvad ikka jääda ka).

  Philips Lumea esimesed muljed siin:

  http://kallisproua.blogspot.be/2017/04/philips-lumea-essence-unboxing-ja.html

 • Reply tupsulotu 17. Märts 2017 at 09:04

  Ma kasutan philipsi valgusepilaatorit, nüüd teengi hooldust ainult kord kuus. Isegi kui kasvab karv pikaks, pole seda enam näha. Super asi on.

 • Reply Mari 17. Märts 2017 at 00:18

  Mina õppisin ära kaenlaaluste epileerimise. Jah epilaatoriga! :) Esimesel korral võtab veits aega ja on veits valus aga edaspidi on täitsa ok. :) ja tulemus on see et seda ei peagi tihti tegema, sest karvad ei kasva nii kiiresti tagasi ja need, mis kasvavad on pehmed ja õrnad… :)

  • Reply Kai 17. Märts 2017 at 08:44

   Mis firma epilaatorit kasutad ja mis mudelit? Ja kas teed mingit eeltööd ka, et ei oleks liiga valus? :)

   • Reply Mari 24. Märts 2017 at 22:03

    Mingit suva Philipsit ca 10 aastat vana. Ei tee eeltööd. Tõmbad naha pingule ja … :)

 • Reply k 16. Märts 2017 at 19:04

  kunagi kritiseerisid üht pilti kel kaenlaalused karvased ise nüüd samamoodi :P karvakera:D
  a seoses sellega saigi mehe pardlit kasutatud ja oma väiksed puhmad ka käte alt korda tehtud :P:D
  muidu olingi maavillane naine liiga :P:D

 • Reply henzen 16. Märts 2017 at 17:55

  Ahh, mis armsad vabandused, aga

  mehed avastasid juba eelmisel sajandil,
  et elukaaslase ümarate servadega niiduk toimib
  kannikate vahel hoopis sujuvamalt kui kandilisel lõual :D
  eks sinna need helesinised terad ja varred ilmselt kaovadki.

  Naised aga ei ole avastanud peeglilaual mehe Gillete Mach3 Turbot.
  meresinist vidinat, mis teeb ju sama töö, aga maksab 2x vähem :D
  Kui me elame 2in1, miks me ei võiks ka hekki niita 2in1 riistaga?
  Lubage mul kahelda , et vannitoas midagi kasutamata jäetakse.

  Lõpuks ka lugejamäng:
  Kuidas teha vahet Nordica ja Hispaania lennukitel?
  (õige: Hispaania lennukitel on tiivaalused karvased:)

  • Reply grete 16. Märts 2017 at 19:57

   sada aastat tagasi juba, no 14 aastat kindlasti, kasutasin mach3… aga vot tänapäeval ei ole märganud, et oleks odavam.

 • Reply Helga 16. Märts 2017 at 12:01

  Ma peaks ka deppi minema aga ei julge, varsti kõht nii suur, et ei näe essugi sheivida :D kui mul allpool jääb mõnda aega sheivimata siis mees juba kommenteerib, et kas teeme Oooojaaa shnelle-shnelle Germany-t v? Ma olen siis Helga ja tema teeb sperma-spritzenit???

 • Reply annnika 16. Märts 2017 at 10:50

  YOLO!

 • Reply K 16. Märts 2017 at 10:25

  Mul kahene katsus kunagi mu jalgu ja ütles “emmel okkad” :) võttis korraks silmad suureks küll..

 • Reply iSiil 16. Märts 2017 at 10:24

  Hahaaaa, lapsesuu ei valeta – liiga hea :D :D Tahaks teada, kui pikad need karvad siis reaalselt olid :P aga, tead, vahet ju pole: sul on mees, sul on lapsed, sa oled õnnelik – tühja need unustatud karvad.

 • Reply Salme-Marta 16. Märts 2017 at 08:30

  Ei saa aru, misasjast see paljakslüdimine on moodi läind. Ja nagu oleks sellest veel vähe, normaalsed inimesed põlatakse puhta ära! Ükskord ma läksin Tihniku Lonniga Pärnusse naisteranda ja kui olime ennast kenasti maha ära sättinud, korjasid kõrvalasuvad noorikud silmamune pööritades oma vidinad ja lapsed kokku ning läksid minema….Lonnil on kehvad närvid ja nõrk süda. Ta elas sellist suhtumist väga üle.

  Minu Endel ei jää õhtuti muidu magamagi, kui katsub igalt poolt järgi, kas heinad on kõik ilusti alles.

 • Reply Maru 16. Märts 2017 at 08:25

  Tegelikult ma hästi ei móista kuidas saab sellist asja unustada. Okei täna ei sheivind aga homme ikks ju. Kui ma täiesti haige olin (gripis) ja kolmandal päeval pessu sain, siis oli suht metsjeesuse tunne juba. Iuuuuuuuu.

 • Reply H 16. Märts 2017 at 08:25

  Siis sul vist väga heledad ja nähtamatud karvad? :D ecofreaki postituses tundub kül jalg mega karvutu :D

 • Reply T 16. Märts 2017 at 08:13

  Ma pole jalgadelt vist juba sügisest saati ajanud. Aga ausaltöeldes pole nad väga pikad ja ei paista üldse välja. Karvkate on niivõrd hele lihtsalt. Ja mul ei ole lapsi, ainult töö ja kõrgkool, seega sa peaks enda üle uhke olema :D

 • Reply Preili A. 16. Märts 2017 at 07:31

  Mul ka väike laps, kes saab varsti kaheseks, uus beebi tulemas(mega väsimus peal koguaeg), käin täiskohaga tööl ja ka kodu vaja korras hoidmist. Seega iseenda jaoks aega nagu pole. Piisab kui kõik riiete alt välja paistvad kohad näevad okeid välja :D
  Aga mingi aeg tagasi olin ka unustanud et sheivimine tegemata mõnda aega ja olin lebos voodi, teleka ees. Üks käsi üleval pea taga. Siis tuleb järsku laps, näitab näpuga kaenla alla ja ütleb: ” bväkkk” ning teeb näo nagu oleks midagi eriti rõvedat näinud/tundnud.
  See vist tähendab, et asi kontrolli alt väljas juba ?

 • Reply R 16. Märts 2017 at 07:27

  Kulla Mallukas, mis sa sheivid! Mine deppi!

 • Reply Laura 16. Märts 2017 at 07:25

  Ma hakkasin eile töölt koju minema ja avastasin saapaid jalga pannes,et ühe saapa sees on žilet. Ja see oli sinist värvi? Mis moodi see sinna sai ja kelle oma oli,see on täielik müstika,sest keegi seda omaks ei tunnistanud ?

 • Reply Kätlin 16. Märts 2017 at 07:20

  Mehega just eile rääkisime pesemisest ja jõudsime järeldusele, et KORRALIKULT saan ma ennast pesta 2x kuud ( natuke nalja, natuke tõtt). Üks päev sain ennast porgandiks, varbaotsa dušikabiini tõsta, kui tõusis hädakisa. Teisel päeval olin pooleldi paljas, kui beebi otsustas peale 5 minutilist magamist üles tõusta. Eile sain pesema, kui poole pesu pealt kuulsin beebi nuttu. Oli teine teinud taas a la 7 minutilise une. Jäidki jalad raseerimata, palsam sai mõjuda ehk poole vajaminevast ajast. Kaenlaaugud said õnneks lageraiet tunda. Sõbranna tuleb külla, siis peaksin enam vähem puhas välja nägema. PS! Hea, et ta ei näe ega tea, mis vööst allapoole jääb :D

  • Reply Kärdu 16. Märts 2017 at 08:38

   Aga miks mees siis ei reageeri,kui beebi nutab..selle pärast kohe vaja pesu pooleli jätta..? Mina küll lasen issil lapsega tegeleda (ok olen küsinud üle ukse, mis toimub või kiirendadud pesu veidike aga siiski) ja naudin oma 20min dushi all. Peale seda võib poiss kohe tissi saada või mis iganes vaja aga dushi all ikka lõpetan oma toimetused ära. Nii palju ikka isa suudab last kantseldada.

   • Reply Kats 16. Märts 2017 at 23:26

    Kui ööunest beebi ärkab, kes on harjunud emme tissiotsas magama jääma, siis ikka naljalt ei naudi sa seda dushi 20min =p

    • Reply allegra 22. Märts 2017 at 12:54

     Minu arst tuletas alati meelde, mida lennukites öeldakse – esmalt endale hapnikumask, siis lapsele.
     Ei tohiks lasta tekkida olukorral, kus laps absoluutselt k6ik pea peale keerab.
     Ka mina ei v6i lapse nuttu kannatada, aga oma vaimse tervise (mis on minu jaoks seotud puhtuse ja korraga) säilitamine on k6ige olulisem.
     K6igile, sh mehele ;-)

 • Reply Väikerähn 16. Märts 2017 at 07:08

  Ma tunnen higihaisu kui karvaseks kisub. Karvad kuidagi soodustavad haisemist. Aga jah, laste kõrvalt jõuan kord nädalas pead kammida ja meikimine on see kui silmanurgast rähma ära võtan.

  • Reply Helina 16. Märts 2017 at 09:39

   Milleks liialdada? Kui kammidki pead korra nädalas ja ülejäänud aja kannad lihtsalt krunni vms, siis vaevalt, et asi lastes on :) See on jumala ok muide. Lihtsalt milleks kirjutada, et laste kõrvalt ei jää selleks aega, see võtab 10 sekundit. Meigi kohta ütleks sama, et see võtab ju 5 minutit, aga samas mõni meigib 1h, siis jah arusaadav, et ei jõua.

   • Reply Ansa 16. Märts 2017 at 09:52

    Ma ei tea, mis 5 minutiga teha saab, ometigi ei ole minu “menüüs” jumestuskreeme ega kontuurimist ega midagi, kulmud-ripsmed-huuled-silmaalused sinisevabaks, aga sellega teinekord läheb hea 20 minutit kah

   • Reply Väikerähn 16. Märts 2017 at 11:08

    Asi on selles et sa VAIMSELT ei jõua seda aega võtta enese jaoks….päriselt ka, pärast on süümekad et miks ma hoopis ei puhanud.

 • Reply Siky 16. Märts 2017 at 06:42

  ?meie nimetame allpoolvööd karvasust “kiisuks”.. (juba üks päev ajamata on ränk “kiisu”) Hmm kasvaks juuksed ka nii ruttu..

 • Reply Ma 16. Märts 2017 at 02:18

  Krt! Vaatame asja positiivset külge – Mari räägib! ? Kuigi kiisu on ilmselt üks esimesi sõnu, mille ta ära õppis, aga sellise seose loomine on kindlasti kõrgem pilotaaž! :D
  Hehehheheeeee, sa oled pull mutt! ????

  • Reply T 17. Märts 2017 at 15:58

   Nii hea :D

 • Reply Ketu 16. Märts 2017 at 02:08

  Mul kaenla all kiisut pole, aga jalgadele peab küll saega kallale minema ?? õnneks talvel keegi ei vahi jalgu ja mees ka mu 2cm-ste jalakarvade kohta mingit muud märkust ei tee, kui ainult, et pehmed on ??? “homme sheivin”!

 • Reply Mari 16. Märts 2017 at 00:41

  Hahahhaaa , sul on kaks väikest last.. Mul on üks seitse ja pool, teine neljane… Mis mu vabandus on? :D Hahahaa, luban, et homme ajan ära ???
  Aamen sellele postitusele- häbeneme oma kaenlaaugu kiisusi ??

 • Reply Mammu 16. Märts 2017 at 00:32

  Noja kuidas nuud siis minul peaks uni tulema kui loen siukest naerujuttu enne magama minekut?? Ma pean sinu blogi lugemisele kellaajad peale panema…ainult kaheksast kaheksani, muidu segab und! ????

 • Reply Murjam 16. Märts 2017 at 00:27

  See ajas mind nii naerma, sest mu kaheaastane täna puges mulle külje alla ja hakkas mu kaenla alt karvu oma väikeste sõrmede vahele võtma ja tirima. Suht valus oli. Sain ka aru, et veits unustanud selle sheivimine viimasel ajal.

  • Reply Mallukas 16. Märts 2017 at 00:32

   No kui juba kinni saab võtta, siis vist jah, tuleks midagi ette võtta :D

   • Reply Kaidi 16. Märts 2017 at 16:57

    Iuuuuuu…. ma just söön?

    No selle kirjutamise ajal oleks juba sile, mitte põõsas:)

 • Reply Karin 16. Märts 2017 at 00:15

  hahaha pagan sa oled parim blogija maailmas :D :D :D teed öised õpituurid (jaa vaata kui hästi õppimine läheb :D) kordades paremaks

  u go girl, oled väga awesome! :D

  • Reply Mallukas 16. Märts 2017 at 00:18

   tjah, mari arvab samamoodi :D ega igaüks ole nii karvane!