Uncategorized

what a night

17. märts 2017

Käisin eile kohtingul. Kuna see restoranide nädal veel käib, siis ma ostsin kohe alguses kaks õhtusööki. Ühel käisin Kerliga, teisele otsustasin Lilli vedada, sest mulle tundus, et ta vajab sellist õhtut. Nii ma siis meile Tai Boh’i kohad reserveerisin. Ütlen kohe ära, et ma olen ühe korra enne veel Tai Bohis käinud ja jäin ka seekord täpselt sama rahule. Ma tahtsin ka eelmisest korrast blogida, aga ma suutsin toona oma pildid ära kaotada ja ka seekord pole mul just palju fotomaterjali, millega hiilata. Toit, teenindus ja õhkkond olid igatahes suurepärased.

Meie eilne menüü oli järgmine:

Grillitud Yakitori kanavardad , Tai kurgisalatiga
Grillitud Jaapani stiilis Yakitori kanavardad , Tai marineeritud kurgisalatiga

Teravad Tiigerkrevetid 
Wokitud chilli tiigerkrevetid köögiviljadega, serveeritud aurutatud jasmiiniriisiga

Passion fruit juustukook 
Passion fruit juustukook, mascarpone toorjuustuga

Kanavardad olid ideaalselt küpsetatud, hästi huvitava kurgisalatiga. Krevetid köögiviljadega olid imelised! Kuigi nimest peaksid nad selle ära muutma, et need teravad on. Mulle üldiselt terav peale ei lähe, aga need olid väga maitsvad. Seega see nimi eksitaks mind piisavalt, et ma selle tellimata jätaks. Ja need köögiviljad… appi kui head! Lõpetuseks oli ka juustukook super, seega toiduga jäin väga rahule.

Seltskonnaga muidugi ka. Me polnud Lilliga enne kohtunud, ainult netis suhelnud, aga täpselt nagu ma arvasin, on ta täpselt minu masti inimene. Pean temaga ainult rohkem suhtlema, et talle pohhuismi õpetada, enne kui ta puhta segi läheb. Ma olen ammu mõelnud, et peaks hakkama mingeid pohuismikoolitusi tegema, aga ma ei ole kindel, kuidas inimesi õpetada, sest see on väga lihtne. Hinga sisse ja välja, ning mõtle, et enamus asju on üsna pohui. Teinekord tuleb lihtsalt lasta asjadel minna ja ennast vabaks lasta. Just seda me eile tegime. Pudeli imelise veiniga muidugi.

dsc_1870-2-8029094

Lilli kanavarrastega poseerimas ja “seltskonda nautimas”. Näost pole näha v?

Enne kui keegi jõuab küsida, et kus lapsed olid, siis lapsed olid isadega ja piimapudelitega kodus, samal ajal kui emad püksinööbi valla lasid, veini paugutasid, juttu puhusid, naersid, head sööki nautisid ja pulli tegid. Ja pulli me indeed tegime, näiteks leidsin ma endale Tai Bohi eest uued sõbrad. Te pole enne niimoodi sõpru leidnud?

dsc_1879-3454325

Pildil meigijumal Meelis Krik ja Mammu, taustal istub Lilli ja mõtleb maailmarahust

Ühesõnaga koperdasime me Lilliga neist mööda, kui keegi ütles: “Sa oled ju Mallukas?” ja mina nagu mats küsisin, et aga kes sina ometigi oled. Selgus, et ma ei olnud ära tundnud Mammut, kes on kuulsa Mammu Couture’i looja. “Aaa.. sa teed neid satsiseelikud vä?” olin ma teist korda mats, sest inimene oli tegelikult tulnud oma kevad-suvise kollektsiooni avamiselt Hilton hotellist, kus üks kleit on hingematvam kui teine ja siis tuleb mingi suvaline eit ja ütleb, et ahsoo, sa teed neid satsiseelikuid. Andestage muidugi mu ignorantsus, sest minu moeteadlikus on nagu ta on ja tavaliselt valin ma koduski kleiti selle järgi selga, et kas sellel on või ei ole piimaplekid peal. Eile pidin veel tegema selle sorteerimise, et vaja oli varrukatega kleiti sest noh… teate ju isegi. Ma luban, et täna lähen poodi ja ostan uue žileti.  Huvitav mitukümmend kilo ma peaks alla võtma, et sellisesse kleiti mahtuda? Satsiseelikud, my ass..

17015825_1661564943860345_3692452942672904976_o-7002724

Pilt röövitud Mammu Couture facebooki lehelt

Ühesõnaga olime me ootamatult Tai Bohist jõudnud Manna La Roosasse, kus istusid igasugused tuntud inimesed, keda mina teadsin konkreetselt ainult selle pärast, et ma olen mingil ajaperioodil nendega intekaid teinud. Igatahes valgusime meie Lilliga ka sinna seltskonda sisse, nagu me oleks ka KEEGI ja puhusime natukene rahvaga juttu. Olgem ausad, üli hea on vahepeal kodust piimaropsi ja pudrunägude kõrvalt välja saada, veini juua, suurte inimestega suhelda ja uusi sõpse leida.

Postituse lõpetan arvamismänguga. Kelle rinda kahmas veinine Mallukas ja küsis: “Mis need on päris v?”. Ma ei tea miks, aga ilmselgelt on minus peidus seksuaalse ahistaja noote, sest no… miks? Õnneks see daam ei olnud pahane ja kostis mulle vastuseks: “Loomulikult…mitte!”. Ma tegelikult ei paljasta, keda ma näppisin, muidu pärast loen Elu24 lehtedelt, et Mallar käis XXX’i kabistamas. Aga ega ma väidagi, et ma normaalne inimene olen.

Igatahes olin ma enne südaööd kodus nagu tuhkatriinu, lapsed magasid, mees ümises viisijuppi ja mina keerasin magama ära, sest kuigi välja oli mind lastud, tuleb järgmine päev ikka ema edasi olla. Aga mu uued sõbrad meeldivad mulle väga ja ma kavatsen nad endale jätta. Kui mitte enne, siis 6.aprillil mu portaali avamispeol ikka kohtume 😉

Loe ka neid postitusi!

18 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Ülle 19. märts 2017 at 15:53

  Mina siiralt küsin, kas sul päris sõpru ka on või vaid uued sõbrad, kes korraks tekivad ja nii sinu inimesed on? Miks sul sõbrad ei püsi ja sa nendega tülli lähed alati?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. märts 2017 at 18:14

   Et kui ma uusi sõpru leian, siis sinu järeldus on, et vanad peavad selle pärast eest kaduma? On mingi riiklik seadus, mitu sõpra olla tohib? 😀

   • Avatar
    Vasta Ülle 20. märts 2017 at 16:16

    Mulle tundub kõrvaltvaatajana, et kõik on mingis etapis on kõik inimesed sinu inimesed, ent siis nad kaovad. Kui ma ei eksi, siis alles eelmisel aastal oli sul sõbranna Kad(r)i, kellega igal pool käisid, sest oli sinu tüüpi inimene, siis Mirjam, siis Eveliis, rohkem ei tule mulle hetkel meelde. Vist olid ka Mari-Leeniga tülis. Tundub, et mingi hetk julgevad su oma arvamust avaldada ning sellisel juhul nad asendada või oled sa väga konfliktne inimene.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 21. märts 2017 at 01:49

     Sa ikka paned täitsa villast, sest ma ei tea ühtegi Kadri 😀 Mirjamiga suhtlesin põgusalt aastaid tagasi, Eveliisiga ka samamoodi, kui kokku saime, oli tore. Mari-Leeniga tülis olnud pole.

     • Avatar
      Ülle 22. märts 2017 at 09:11

      Pidasin seda sõbrannat silmas. Nimi tõesti ei tule meelde, arvasin, et oli Kadri.
      http://www.mallukas.com/2016/06/13/stiilitus-ja-koledus-ja-muu-selline/
      Kõik, kellega sa “põgusalt” oled suhelnud, on olnud alguses “sinu masti inimesed”. See “põgus” tuleb siis, kui tülli lähed.

     • Mallukas
      Mallukas 22. märts 2017 at 11:52

      Kellega ma sinu meelest tülli läinud olen?

 • Avatar
  Vasta meow 17. märts 2017 at 22:03

  Haha, tissi krabamine! Grete Klein? 😀 Oi, tegelt see vist üsna avalik värk, et tal kunstpätsid on 😀 Ma nii vajaks ka sellist tsillimise õhtut veini ja ägeda seltskonnaga!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. märts 2017 at 22:42

   No kutsu mind deidile ja lähme! 😀

   • Avatar
    Vasta meow 20. märts 2017 at 20:57

    Võtan plaani! Vajaks küll tuulutust ja veel kodulinnast kaugemal 😀

  • Avatar
   Vasta Kristo 18. märts 2017 at 00:14

   vaevalt, et kleinilt keegi küsiks kas need on päris 😀

 • Avatar
  Vasta Lilli 17. märts 2017 at 12:15

  Tegelt Lilli oli taustal ja mõtles/unistas kokteilidest, kui nüüd eriti aus olla.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. märts 2017 at 12:16

   Ojaa, aga no mis sa hädaga ära teed, unistamine pole keelatud 😀

 • Avatar
  Vasta Nele 17. märts 2017 at 12:03

  Super !!! Heameel su üle said vaba õhtu ! Ma siin muudkui unistan sellest…pea 10 kuud juba unistan 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 17. märts 2017 at 12:08

   Tead, see oli vaid 4 tundi, aga no täiesti ideaalsed neli tundi, ma olen nüüüd nii energiat täis, nagu oleks nädalasel puhkusel käinud 😀

   • Avatar
    Vasta Lilli 17. märts 2017 at 12:13

    Haa, mul sama – nagu oleks hull puhkus seljataga! Täiega laetud! 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 17. märts 2017 at 12:14

     nagu inimene oleks 😀