Käisin eile kohtingul. Kuna see restoranide nädal veel käib, siis ma ostsin kohe alguses kaks õhtusööki. Ühel käisin Kerliga, teisele otsustasin Lilli vedada, sest mulle tundus, et ta vajab sellist õhtut. Nii ma siis meile Tai Boh’i kohad reserveerisin. Ütlen kohe ära, et ma olen ühe korra enne veel Tai Bohis käinud ja jäin ka seekord täpselt sama rahule. Ma tahtsin ka eelmisest korrast blogida, aga ma suutsin toona oma pildid ära kaotada ja ka seekord pole mul just palju fotomaterjali, millega hiilata. Toit, teenindus ja õhkkond olid igatahes suurepärased.

Meie eilne menüü oli järgmine:

Grillitud Yakitori kanavardad , Tai kurgisalatiga
Grillitud Jaapani stiilis Yakitori kanavardad , Tai marineeritud kurgisalatiga

Teravad Tiigerkrevetid 
Wokitud chilli tiigerkrevetid köögiviljadega, serveeritud aurutatud jasmiiniriisiga

Passion fruit juustukook 
Passion fruit juustukook, mascarpone toorjuustuga

Kanavardad olid ideaalselt küpsetatud, hästi huvitava kurgisalatiga. Krevetid köögiviljadega olid imelised! Kuigi nimest peaksid nad selle ära muutma, et need teravad on. Mulle üldiselt terav peale ei lähe, aga need olid väga maitsvad. Seega see nimi eksitaks mind piisavalt, et ma selle tellimata jätaks. Ja need köögiviljad… appi kui head! Lõpetuseks oli ka juustukook super, seega toiduga jäin väga rahule.

Seltskonnaga muidugi ka. Me polnud Lilliga enne kohtunud, ainult netis suhelnud, aga täpselt nagu ma arvasin, on ta täpselt minu masti inimene. Pean temaga ainult rohkem suhtlema, et talle pohhuismi õpetada, enne kui ta puhta segi läheb. Ma olen ammu mõelnud, et peaks hakkama mingeid pohuismikoolitusi tegema, aga ma ei ole kindel, kuidas inimesi õpetada, sest see on väga lihtne. Hinga sisse ja välja, ning mõtle, et enamus asju on üsna pohui. Teinekord tuleb lihtsalt lasta asjadel minna ja ennast vabaks lasta. Just seda me eile tegime. Pudeli imelise veiniga muidugi.

Lilli kanavarrastega poseerimas ja "seltskonda nautimas". Näost pole näha v?

Lilli kanavarrastega poseerimas ja “seltskonda nautimas”. Näost pole näha v?

Enne kui keegi jõuab küsida, et kus lapsed olid, siis lapsed olid isadega ja piimapudelitega kodus, samal ajal kui emad püksinööbi valla lasid, veini paugutasid, juttu puhusid, naersid, head sööki nautisid ja pulli tegid. Ja pulli me indeed tegime, näiteks leidsin ma endale Tai Bohi eest uued sõbrad. Te pole enne niimoodi sõpru leidnud?

DSC_1879

Pildil meigijumal Meelis Krik ja Mammu, taustal istub Lilli ja mõtleb maailmarahust

Ühesõnaga koperdasime me Lilliga neist mööda, kui keegi ütles: “Sa oled ju Mallukas?” ja mina nagu mats küsisin, et aga kes sina ometigi oled. Selgus, et ma ei olnud ära tundnud Mammut, kes on kuulsa Mammu Couture’i looja. “Aaa.. sa teed neid satsiseelikud vä?” olin ma teist korda mats, sest inimene oli tegelikult tulnud oma kevad-suvise kollektsiooni avamiselt Hilton hotellist, kus üks kleit on hingematvam kui teine ja siis tuleb mingi suvaline eit ja ütleb, et ahsoo, sa teed neid satsiseelikuid. Andestage muidugi mu ignorantsus, sest minu moeteadlikus on nagu ta on ja tavaliselt valin ma koduski kleiti selle järgi selga, et kas sellel on või ei ole piimaplekid peal. Eile pidin veel tegema selle sorteerimise, et vaja oli varrukatega kleiti sest noh… teate ju isegi. Ma luban, et täna lähen poodi ja ostan uue žileti.  Huvitav mitukümmend kilo ma peaks alla võtma, et sellisesse kleiti mahtuda? Satsiseelikud, my ass..

17015825_1661564943860345_3692452942672904976_o

Pilt röövitud Mammu Couture facebooki lehelt

Ühesõnaga olime me ootamatult Tai Bohist jõudnud Manna La Roosasse, kus istusid igasugused tuntud inimesed, keda mina teadsin konkreetselt ainult selle pärast, et ma olen mingil ajaperioodil nendega intekaid teinud. Igatahes valgusime meie Lilliga ka sinna seltskonda sisse, nagu me oleks ka KEEGI ja puhusime natukene rahvaga juttu. Olgem ausad, üli hea on vahepeal kodust piimaropsi ja pudrunägude kõrvalt välja saada, veini juua, suurte inimestega suhelda ja uusi sõpse leida.

Postituse lõpetan arvamismänguga. Kelle rinda kahmas veinine Mallukas ja küsis: “Mis need on päris v?”. Ma ei tea miks, aga ilmselgelt on minus peidus seksuaalse ahistaja noote, sest no… miks? Õnneks see daam ei olnud pahane ja kostis mulle vastuseks: “Loomulikult…mitte!”. Ma tegelikult ei paljasta, keda ma näppisin, muidu pärast loen Elu24 lehtedelt, et Mallar käis XXX’i kabistamas. Aga ega ma väidagi, et ma normaalne inimene olen.

Igatahes olin ma enne südaööd kodus nagu tuhkatriinu, lapsed magasid, mees ümises viisijuppi ja mina keerasin magama ära, sest kuigi välja oli mind lastud, tuleb järgmine päev ikka ema edasi olla. Aga mu uued sõbrad meeldivad mulle väga ja ma kavatsen nad endale jätta. Kui mitte enne, siis 6.aprillil mu portaali avamispeol ikka kohtume ;)

Jaga: