Mul on viimasel ajal nii kiire, et ma lihtsalt torman ühest kohast teise. Nii palju asju on, millest tahaks blogida, aga no ei leia seda minutit. Küll aga on igasuguseid mõtteid peas, seega räägin kõigest hästi natukene ja piltide abiga.

 • Korraldasin Triinule babyshoweri. Wolt tõi süüa, Ideelia stuudio aitas dekoreerida, kingitused tellisin Mõmmipesast ja Dreaming Caritast. Rahvas tuli ise kohale ja tegime pulli, sõime, mõõtsime Triinut ja näppisime ta kõhtu. Küll ta on mul ikka nunnuke.

meelas Triinu

 • Tegin tutvust Sõbralt Sõbrale poega ja ostsin sealt sellise hunniku nõusid. Õnneks üks tubli mees viitsis need mulle autoga ära tuua, rongiga oleks mega jama olnud kõike tassida. Ma olen mega rahul oma saagiga – alla kümne euro!!

 • Mingi kirbukas, vist IKI(?) oli ka hea saagiga. Sain Lentsule sellise kevadkombe, paar mänguasja ja päiksekad, mis olla päris prillipoest soetatud ja õige silma kaitse värgiga, vaid 3€!

IKI kirbuka saak

Lents Aqvat nautimas :D

 • Mari sai endale uue raamatu “Särav täht ja luuleline lammas”, mis on meie majas nüüd nii popp, et seda tuleb 20x päevas välja võtta ja jutustada, mida see “mää ” teeb. Eriti popp on see koht, kuidas lammas “mullivanni” teeb ja vette puuksutab :D Ps! Blogi Fbis ja Instas on selline raamat loosis ka, täna loosin välja, minge vaadake!

 • Mari (ja Lende) said endale tubase turnika, mis on mega hitt. Isegi multikat nõutakse vähem, kui saaab siiiuuuu teha ja niisama rippuda. Eks ma varsti räägin lähemalt (ja tuleb loos ka!), aga niikaua võite siia tsekkida – happysport.ee

Lents puhkab niisama :D

 • Täiesti minu elu väliselt, aga niisama painab – miks tahavad täiskasvanud naised bodysid kanda? Iga kord kui lentsule üht selga panen, siis mõtlen, et kui ebamugav ise sellisega olla oleks. Eriti pissil käia :D
 • Endiselt plaan sügisel mingiks ajaks Tenerifele elama ronida. Oleks lastele passe vaja. Lapsest passipildi tegemine – MISSION IMPOSSIBLE! Mari hakkab röökima juba siis, kui ta kaamerat näeb, Lents vajub niisama lössi ja suud ka kinni panna ei taipa. Kas midagi neist võiks sobida :D? Ps! Kui paljud teist mõtlevad ette, et sügisvaheajal Tenekale minna? Mul plaanis seal too nädal perepilte teha!

 • Ikka veel meeldib lapsi matchitada. Gugguust pärit kollased kombed on kevadeks ideaalsed! Tahaks endale ka sellist. Kui tahad, et sinu oma ka minu omadega kokku sobiks, siis näete SIIT saab!
 • Marimelli blogist sain kinnituse, et kõige kõvem vend siin blogimaailmas olen mina, hipphipphurraa!
 • Kolm päeva veel ja Melu.tv saab teile avatud. Selle puhul võid sa minna ja hakata FBis Melu.tv sõbraks SIIN ja jaga SEDA VIDEOT oma sõpradega ja võida puhkus Aqva spas! Vähe tuus ju!

  Toateenindus Aqvas!

 • Muidugi on Kardol aega netis tsillida, miks ei peaks olema :D?

Ok, rohkem pole aega lobiseda, meil on täna Kardoga juuksur, vaja natukene filmida, natukene monteerida ja siis homseks valmistuda, sest homme on mul kolm pildistamist (mis ma ise pildistan), perepsühholoog (ei tea miks, aga reh plaanis oli sees ja lähme) ja siis õhtul pildistatakse meie pere, sest mais on mind Peres ja Kodus näha (mille võiks ümber nimetada – EESTI TITEBLOGIJATE ELU) ja õhtul on Melu.tv koosolek. Sest noh, ainult paar päeva veel! NII TUUUUUUUUUUUUUUS! Mu elu on awesome, just sayn’!

Jaga: