0
AVALDAN ARVAMUST Uncategorized

elu, eluke

3. aprill 2017

Mul on viimasel ajal nii kiire, et ma lihtsalt torman ühest kohast teise. Nii palju asju on, millest tahaks blogida, aga no ei leia seda minutit. Küll aga on igasuguseid mõtteid peas, seega räägin kõigest hästi natukene ja piltide abiga.

 • Korraldasin Triinule babyshoweri. Wolt tõi süüa, Ideelia stuudio aitas dekoreerida, kingitused tellisin Mõmmipesast ja Dreaming Caritast. Rahvas tuli ise kohale ja tegime pulli, sõime, mõõtsime Triinut ja näppisime ta kõhtu. Küll ta on mul ikka nunnuke.

meelas Triinu

 • Tegin tutvust Sõbralt Sõbrale poega ja ostsin sealt sellise hunniku nõusid. Õnneks üks tubli mees viitsis need mulle autoga ära tuua, rongiga oleks mega jama olnud kõike tassida. Ma olen mega rahul oma saagiga – alla kümne euro!!

 • Mingi kirbukas, vist IKI(?) oli ka hea saagiga. Sain Lentsule sellise kevadkombe, paar mänguasja ja päiksekad, mis olla päris prillipoest soetatud ja õige silma kaitse värgiga, vaid 3€!

IKI kirbuka saak

Lents Aqvat nautimas 😀

 • Mari sai endale uue raamatu “Särav täht ja luuleline lammas”, mis on meie majas nüüd nii popp, et seda tuleb 20x päevas välja võtta ja jutustada, mida see “mää ” teeb. Eriti popp on see koht, kuidas lammas “mullivanni” teeb ja vette puuksutab 😀 Ps! Blogi Fbis ja Instas on selline raamat loosis ka, täna loosin välja, minge vaadake!

 • Mari (ja Lende) said endale tubase turnika, mis on mega hitt. Isegi multikat nõutakse vähem, kui saaab siiiuuuu teha ja niisama rippuda. Eks ma varsti räägin lähemalt (ja tuleb loos ka!), aga niikaua võite siia tsekkida – happysport.ee

Lents puhkab niisama 😀

 • Täiesti minu elu väliselt, aga niisama painab – miks tahavad täiskasvanud naised bodysid kanda? Iga kord kui lentsule üht selga panen, siis mõtlen, et kui ebamugav ise sellisega olla oleks. Eriti pissil käia 😀
 • Endiselt plaan sügisel mingiks ajaks Tenerifele elama ronida. Oleks lastele passe vaja. Lapsest passipildi tegemine – MISSION IMPOSSIBLE! Mari hakkab röökima juba siis, kui ta kaamerat näeb, Lents vajub niisama lössi ja suud ka kinni panna ei taipa. Kas midagi neist võiks sobida :D? Ps! Kui paljud teist mõtlevad ette, et sügisvaheajal Tenekale minna? Mul plaanis seal too nädal perepilte teha!

  lents-8599094

 • Ikka veel meeldib lapsi matchitada. Gugguust pärit kollased kombed on kevadeks ideaalsed! Tahaks endale ka sellist. Kui tahad, et sinu oma ka minu omadega kokku sobiks, siis näete SIIT saab!
 • Marimelli blogist sain kinnituse, et kõige kõvem vend siin blogimaailmas olen mina, hipphipphurraa!
 • Kolm päeva veel ja Melu.tv saab teile avatud. Selle puhul võid sa minna ja hakata FBis Melu.tv sõbraks SIIN ja jaga SEDA VIDEOT oma sõpradega ja võida puhkus Aqva spas! Vähe tuus ju!

  Toateenindus Aqvas!

 • Muidugi on Kardol aega netis tsillida, miks ei peaks olema :D?

Ok, rohkem pole aega lobiseda, meil on täna Kardoga juuksur, vaja natukene filmida, natukene monteerida ja siis homseks valmistuda, sest homme on mul kolm pildistamist (mis ma ise pildistan), perepsühholoog (ei tea miks, aga reh plaanis oli sees ja lähme) ja siis õhtul pildistatakse meie pere, sest mais on mind Peres ja Kodus näha (mille võiks ümber nimetada – EESTI TITEBLOGIJATE ELU) ja õhtul on Melu.tv koosolek. Sest noh, ainult paar päeva veel! NII TUUUUUUUUUUUUUUS! Mu elu on awesome, just sayn’!

Loe ka neid postitusi!

49 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Ursula 4. aprill 2017 at 18:29

  Ma ei saa üle ega ümber sellest kui armas väike Lentsikuke on. Need paksud põsed ja see mõtlik pilguke – no nii numps! 😀

 • Avatar
  Vasta Anna 4. aprill 2017 at 15:25

  Hei,

  Kindlasti sobib mõni neist Lende fotodest passi jaoks. Tegin ka ise pilti oma beebist kui ta oli paarinädalane. Ma ei oska pildistada tegelikult, aga õnneks sobis passipildiks. Silmad peavad kindlasti fotol lahti olema?

 • Avatar
  Vasta Ninnu 3. aprill 2017 at 23:14

  Tere mallukas, mõtlesin küsida, et kas/või miks pole sa lendega läinud beebi “trennidesse”(ujumine, jooga, võimlemine) ja kui tihti ning palju sa korraga lendega õues jalutamas käid? 🙂 lihtsalt huvi tekkis

  • Avatar
   Vasta Alina 4. aprill 2017 at 00:01

   Kas beebiga PEAB koguaeg kuskil käima, kas lihtsalt enam ei või beebi, beebi olla?
   Ilma selleta, et teda peab koguaeg kuskil väntustama?

   • Avatar
    Vasta Mona 4. aprill 2017 at 08:24

    See kommentaar polnud kõnelejal mõeldud vast halvaga- igapäevane jalutamine on ju elementaarne asi, laps vajab värsket õhku nagu iga teine inimene :)? Ei nimetaks väntsutamiseks (trennides mina oma teise beebiga kahjuks käia ei viitsi- olen aus 😀 aga õues käime igal võimalikul vabal hetkel)

   • Avatar
    Vasta Oeh 4. aprill 2017 at 23:59

    Jah, kui sa lapse valmis teed, PEAB temaga ka tegelema.
    Ja ma usun, et Kardo ka seda teeb(käib jalutamas jne), samal ajal kui Mallukas tööd teeb ja perele raha teenib 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 3. aprill 2017 at 22:13

  Meil plaan oktoobris nädalaks minna, koos teise perega.

 • Avatar
  Vasta Kaja 3. aprill 2017 at 20:36

  Siit saad endale kollase kombeka ehk onesie. Mul on sealt tellitud. Väga mugav on.
  https://www.onepiece.com/en-ee/jumpsuits/original-2-0/original-onesie-2-0-orange

 • Avatar
  Vasta vaene 3. aprill 2017 at 20:36

  Mis töötlusprogrammiga/app (filter) see on, millega Lentsu pilt töödeldud on?
  🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. aprill 2017 at 20:55

   milline pilt?

   • Avatar
    Vasta vaene 4. aprill 2017 at 17:22

    See kus ta aqva spa’s voodis pikutab.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 4. aprill 2017 at 21:16

     Ikka Lightroom 🙂

 • Avatar
  Vasta Keidy-Liisa 3. aprill 2017 at 20:32

  Hahaha bodikandmise küsimus on mul ka juba aastaid peas! Loodan et siit saan vastuse! 😀

  • Avatar
   Vasta Leelo 4. aprill 2017 at 00:38

   Ma ka

  • Avatar
   Vasta Helena 5. aprill 2017 at 01:32

   Minu arvates on body siis hea valik pluusi asemele kui on ümber seelik mille all tavaline pluus hakkaks “üles ronima” ja kortsu minema või kui on soov saada “pluus püksis” look aga jällegi ei viitsi pluusi uuesti ja uuesti püksivärvli vahele suruda. Jätab puhtama mulje 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 3. aprill 2017 at 20:25

  Oleme ka nüüd viimased kaks talve mõned kuud Tenerifel veetnud. Mitte küll sügisel, aga aasta alguses, kui siin külm kohal. Ei fänna väga lund lihtsalt. Sel aastal olime jaanuari algusest märtsi alguseni. Väga mõnus ja soovitan soojalt. Laeb akud ära, kuigi tegin kohapeal valdavalt ka tööd. Poja (2a) oli eriti õnnelik, et kogu aeg väljas sai olla ja riidesse ei pidanud toppima.
  Lennu ja elamise (1-magamistoaga korteri) sebisime 7-8 kuud varem (hiljem võib juba korteritega keeruliseks minna). Kindlasti valida kohaks Costa Adeje või Los Cristianos, mujal võib väga alt minna (nt mõnes “natuke” tuulisemas paigas). Eriti hästi on kui saate allapoole kiirteed, siis on ookeani äärde mõnusam tipa-tapa minna ning olgem ausad, päikest ka rohkem kui kiirteest veidi kõrgemal, päriselt ka (oleneb muidugi aastaajast, me olime päris talvel kah muidugi).
  Kui läheb vaatamisväärsuste ja kohtade otsimiseks siis tasub muidugi pilk peale visata Tenerife Kompassi kodulehele, seal on päris toredalt kõik lahti kirjutatud ning kohad on tõesti avastamist väärt.
  Ise oleme Tenerife fännid ja kindlasti jälle sinna talvituma, sest väikese lapsega tundub ikkagi EU sees kuidagi turvalisem (eelmisel aastal sai ka haiglakogemus läbitud).

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 3. aprill 2017 at 17:07

  Mul pole elu sees ühtegi body olnud, aga mu keska-pinginaabril oli mitu ja ma olin niiiiii kade.
  Sest see ei läinud rulli ega voltidesse nagu tavapluusid, mis tegid rõvekandiliseks su pükste sees, kas oli konkreetselt kubu näha läbi pükste või nad ikka tulid välja ja … ja ainus võimslus oligi siis pluuse pükste peal kanda – agaagaga kes siis mu peenikest taljet näeb, nuuks?!
  Nüüd mul pole juba ammu nii peenikest taljet, et selle mitteeksponeerimine hinge seest näriks, aga tollal oli vöö 65, puus 100 ja ikka oli küll.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. aprill 2017 at 20:57

   vot ma ei oskanud selle nuka pealt vaadatagi, et ma ju ise pole sellise kehaga :D!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 3. aprill 2017 at 16:19

  Me tahaks ka sygisel Tenrifele minna 🙂 Hotelli vaatame Adeje või Los Cristianose kanti, seal tundub kõike mõnusam nii palju kui ringi trippinud oleme 😛 Kuhu teie kavatsete maanduda?

  • Avatar
   Vasta Mallu 3. aprill 2017 at 18:04

   Sinna samma kanti!

 • Avatar
  Vasta h 3. aprill 2017 at 16:19

  h ja m-is oli mingi lahe body pehme ja lahe materjal..a siis mõtlesin issand kes selle alumise osa vastu läind on ja bakterid mingi totter foobia tekkis ja nii see sinna rippuma jäi 😀
  oi tahaks ka kunagi lennukiga jälle reisida, a hetkel on loomaaed kodus, siis kunagi hiljem 😀

 • Avatar
  Vasta Siki 3. aprill 2017 at 16:19

  Oleme ka mõelnud välismaale kolimist aga meil 2 kassi ja koer.

 • Avatar
  Vasta Kadi 3. aprill 2017 at 15:44

  Naiste body on tõesti selline kummaline asjandus, mida mina ka selga ei paneks. Poes olen sageli vaadanud, et oi, kui ilus pluus, aga siis jälle et oi, alt nööpidega hoopis, ja ma lihtsalt ei kujuta ette end seda kandmas. Mitte ebamugavuse pärast, vaid lihtsalt veider. See oleks ju siis pooleldi aluspesu nagu või mina ei tea.. Isegi, kui alukad niikuinii all on. Meenutab trikood mulle. Eks maitse asi..

 • Avatar
  Vasta Marianna 3. aprill 2017 at 15:41

  Ma käisin ka just lastega Tenerifel..ja enne seda oli ka see id kaardi tegemine..Nii väikestel õnneks karme reegleid pole..sain kodus telefoniga pildi tehtud ja sobis..Tenerife..Oi kuidas ma sinna tagasi tahaks..

 • Avatar
  Vasta Iti 3. aprill 2017 at 14:45

  Minu arust oskad sa ikka häid passipilte beebist teha küll. Pilt nr 2 on täitsa ok ju?)

  • Avatar
   Vasta E 3. aprill 2017 at 19:28

   Ma tahaks ka elus sel sügisel minna mõnda välisriiki kus enne käinud pole. Hetkel kaugeimad sihtkohad kooliekskursiooniga helsingi ja paar korda riias. Ja plaanis on ka esimest korda elus saaremaad külastada. Iseasi kas selleks raha jätkub.? mõeldes aga sellele et täna raiskasin viimase raha lõunasöögi peale siis jääb se ilmselt unistuseks.

 • Avatar
  Vasta Mari 3. aprill 2017 at 14:44

  Teine pilt Lende seeriast on ju täitsa ok. Ja ma usun, et kui pilt ei peaks sobima siis antakse teada. ? kui mina oma 2 kuusest selle tarbeks pilti tegin, siis oli tal silmapõletik ja üks silm oli suht kinni paistetanud, aga pilt sobis. Eks ma valisin ka pildi, kus põletikus silm kõige rohkem lahti oli ?

 • Avatar
  Vasta Angela 3. aprill 2017 at 14:35

  Meil samasugune lahtise suuga lontkõrv passis juba 3 aastat ja pole probleemi olnud. Arvan, et sobilik on pilt nr. 1.

 • Avatar
  Vasta Birx 3. aprill 2017 at 14:27

  Ai Tenerifele!! Tahaaan kaa ! 😀 käisin seal ja armusin sellesse.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. aprill 2017 at 14:31

   ma ka!!!

   • Avatar
    Vasta Kadi 3. aprill 2017 at 14:42

    Me oleme sügisel 2 nädalat seal :). Eelmine sügis käisime samuti.

 • Avatar
  Vasta Ann 3. aprill 2017 at 14:23

  Passipildi tegemine on mission impossible! Ma kahetsen, et seda varem ära ei teinud. Nüüd on A. aastane ja ei püsi paigal. Muidugi kui ükspäev hakkasin tegema, siis tegin alguses ühe suvalise klõpsu ja see tuli ideaalne pilt – suu kinni, vaatab täpselt kaamerasse jm. Aga taust vale. Pole vaja vast mainidagi, et õige taustaga ei saanud ühtegi pilti. -.-

 • Avatar
  Vasta Riin 3. aprill 2017 at 14:22

  Aga kui ta selili on, kas siis ka ei püsi suu kinni? Ma ise olen lamades nii väiksest passipildi teinud, siis ei vaju kössi ka.

 • Avatar
  Vasta Karoliina 3. aprill 2017 at 14:19

  Mai Pere ja Kodu tuleb mulle siis kindlasti kuhugi kapinurgale ja làbi loetud on , raamin ära 😀

 • Avatar
  Vasta M. 3. aprill 2017 at 14:11

  1 ja 2 head küll ju!

 • Avatar
  Vasta Kadi 3. aprill 2017 at 14:09

  Trikk, kuidas tital pildil suu korraks kinni saada: tee oma sõrm suus niiskeks, pista korraks titale huulte vahele, ja see kaks sekundit, mis ta seepeale oma suud refleksina kinni hoiab, üks klõps. Kui välja ei tulnud, siis korda 🙂

  • Avatar
   Vasta Haha 3. aprill 2017 at 19:00

   iuu, miks sõrme SUUS niiskeks peaks tegema ja seda siis oma beebile huulte vahele toppima? kraani all puhta veega äkki oleks loogilisem 😀

  • Avatar
   Vasta Li 4. aprill 2017 at 13:51

   Oma ilast sõrme kindlasti ei ole õige lapsele suhu, ega huulte vahele panna. Samadel põhjustel ei soovitata ka lapse lutti enda suust läbi lasta, või lapsega sama lusikaga süüa jms.

 • Avatar
  Vasta Mann 3. aprill 2017 at 14:06

  number 2 pilt on kõige parem mu meelest 🙂

  mu “titt” on kolm a vana, aga pildi tegemine on sama impossible kui Sul, sest mu beib peidab kohe näo ära või teeb kurja nägu (lõug vastu rinda ja mossitab) , no ei lase pildistada, sestap tal ka id-kaarti pole. ma ei tea, teeks unepealt äkki ja monteeriks silmad juurde 😀

 • Avatar
  Vasta Kristi 3. aprill 2017 at 14:05

  1 ja 2 pildi saaks passile panna, kui taust ühtlaselt heledaks teha. Nii väikse lapse puhul ei pahandata, kui suu päris kinni ei ole aga taust peab olema ühtlane ja hele. Tenerifele minemiseks ei ole ju passi vaja?

  • Avatar
   Vasta Laura 3. aprill 2017 at 14:10

   Reisidokumenti on ju vaja. Vahet seal on kas pass või ID kaart

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. aprill 2017 at 14:13

   päris ilma dokumendita ja ausõna peale vist ei lasta reisida 😀

   • Avatar
    Vasta kylli 3. aprill 2017 at 14:33

    1 ja 2 peaksid sobima, isegi vist koos praeguse taustaga (mu enda titest said tehtud analoogsed pildid valge ukse taustal ja läksid kaubaks küll, ainult see oli üle viie aasta tagasi). ega sul midagi kaotada pole, pane digitaalselt taotlus teele – kui ei sobi, siis nad ütlevad. Mari millegagi ära osta ei anna või siis rääkida, et kui tahta toredale reisile, siis peab 10 seki kaameraga emmet kannatama? 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 3. aprill 2017 at 14:41

     ta vastas “ma ei saa!”

 • Avatar
  Vasta Monika 3. aprill 2017 at 14:05

  Kolmas “passipilt” on nii heaaa! ?
  Aga teine sobiks koige paremini vast.
  Kust tort pärit on? ?

 • Avatar
  Vasta Alla 3. aprill 2017 at 14:04

  See Lende esimene pilt võiks passipildiks sobida.
  Muidu vast erilist nõudlust sellele ei ole, beebidele teevad emad kodus ise dokumente, k.a. fotosid. Panevad valge lina peale maha, klõps-klõps ja valmis.

 • Avatar
  Vasta Margit 3. aprill 2017 at 14:01

  Mul on fotograafi juures pildistatud 10k poiss suu lahti pisut, fotograaf ütles, et beebide puhul ei ole asjad nii karmid.
  Silmad lahti, pilk enam-vähem kaamerasse (pole hullu kui tsips üles või alla isegi vaatab) ja taust ilma varjudeta ühtlane valge ja nii lihtne see ongi 🙂
  Pilt nr 1 on kõige otsem igat pidi mu meelest ehk ei hakata väikse varju pärast nurisema 🙂

 • Avatar
  Vasta O. 3. aprill 2017 at 13:56

  1, 2 ja 5 pilt peaks passipildiks sobima küll 🙂

  • Avatar
   Vasta G. 3. aprill 2017 at 14:02

   Jep. Teine oilt vist isegi kõige parem.