LAPSED NALJAKAS Uncategorized

ei taha peksa…

11. aprill 2017

Tellisin uue diivani, mis pidi kohale jõudma 8. aprillil. Sellel kuupäeval öeldi, et võib diivan natukene hiljaks jääda. No mis seal ikka, kui jääb, siis jääb. Eile viis mu ema vana diivani maale, uus pidi tulema õhtul. Õhtul helistati, et kuulge, me toome ikka kolmapäeval.

Nüüd ma siis istun siin ilma diivanita. Tugitoolis saab ka muidugi istuda ja istungi. Teine variant oleks maas külitada. Proovisin, ebamugav oli. Peangi selle kivi all vedeleva merineitsi imagole kolmapäevani puhkust andma ja külitamise asemel istuma. Need on vist need esimese maailma probleemid?

Teine kurb tõsiasi on see, et mõlemad lapsed on natukene nohused-köhased. Mitte väga, aga piisavalt, et veekeskusesse neid viia ei tahaks. Aga me lähme ju homme Pärnusse, Rannahotelli! Seega on päris nadi see, et puhkuse ajal laps isegi mitte ujuma ei saa. Seega on vaja võrdväärselt lahedaid kohti, kuhu Mari viia. Kesklinnas olla mingi batuudikas, sinna viime raudselt. Aga veel? Mingi lahe mängutuba vms? Lende õnneks palju meelelahutust ei vaja.

Pühapäeval on suure M’i võtted, kuhu mul oleks veel vaja kaht naist, kes oskaksid kaasa rääkida kaugsuhete teemadel (ala mees töötab Soomes) ja üht, kellel oleks kogemus koolikiusamisega. Kui sul on nende teemadega kokkupuuteid, siis kirjuta palun marianntreimann@gmail.com.

Melu TV’ga jätkates –  eile tuli välja teine osa minu ja Eriku saatest “Kaaluta olek” ja minu meelest on see lihtsalt nii naljakas vaatamine, et isegi kui te olete nagu mina ja ei viitsi väga videosid vaadata, seda võiks ikka vaadata ja anda teada, mis arvasite 😀 VAADATA SAAB SIIA KLIKKIDES.

img_8764-1542338

Marist pean ka paar sõna rääkima, sest viimaste päevade areng kõnes on olnud hämmastav. Ma mäletan, kui Kätu käis kunagi Jassuga külas ja Jassu ütles tema järgi põhimõtteliselt kõiki sõnu ja mina olin ahastuse äärel. Eks ikka selle pärast, et Jassu on Marist paar kuud vanem ja temal oli ka alguses kõne mega aeglane. Seega oli mul alati hea mõelda, et vähemalt Mari pole ainuke. Ja siis hakkas Jass, hops, rääkima ja ma mõtlesin, et nojah, NÜÜD on Mari küll see ainukene. Ja kuigi Jassul toimus see hüpe ikka päris ammu aega tagasi, siis nüüd on Mari ka sealmaal, et nagu väike papagoi korrutab järele kõik lollused, mis me talle õpetame.

Pean rääkima paar eriti piinliku seika taksost. Nimelt on Maril praegu see “EI TAHA” faas, kus ta ei taha mitte kui midagi. Ja kui ma järjest pakun ja pakun ja pakun asju ja ikka ta EI TAHA, siis paar korda olen ma öelnud, et Mari kuule, kas sa peksa tahaksid saada? Ja siis hakkan teda kõdistama ja taga ajama. Sellest tobedast naljast on Mari suutnud kaks korda mul margi mega maha teha, mõlemad korrad taksos.

Esimene kord sõitsime kuskile, Mari hakkas mind sorkima ja noh naljatama seal tagaistmel, kui äkki ütles: “Emme, anna peksa!” 😀 Ma alguses ei saanud üldse aru, et issand jumal, mis peksa ta tahab saada, kui mul koitis, et ma ise olen iga kord temaga mürama hakanud ja ju siis ta arvabki, et see ongi siis see vana hea peksa saamine.

Teine kord oli tal autos jube paha tuju ja mina üritasin teda lohutada.

“Mari, kui koju lähme, siis ma annan sulle jäätist!

-“Ei taha saia!” (ma ei tea miks ta jäätise kohta sai ütleb)

“Aga kommi?”

-“EI TAHA KOMMI!”

“Aga õue batuudile hüppama?”

“Ei taha uudile!”

Ma jäin siis vait, et ma ei oskagi enam midagi pakkuda, kui Mari lisas: “Peksa ka ei taha!” ja seda ta lisas sinna lõppu nii kurvalt ja alandlikult, et taksojuht vaatas mind pikalt tahavaatepeeglist, et mis koletis ma olen ja mida ma kodus oma lapsega teen 😀 Loo moraal – ärge rääkige kodus peksust mitte midagi! See maksab kätte!

Loe ka neid postitusi!

56 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kiisukeauh 16. aprill 2017 at 16:24

  Jummel, kui naljakas 😀

 • Avatar
  Vasta Kellukas 13. aprill 2017 at 10:25

  Mu õel juhtus ka piinlik olukord lapsega.Laps ei osanud teatud tähti välja õelda.B asemel oli näiteks N.Ühesõnaga õde otsustas ilusa ilmaga koju jalutada lapsega.Aga laps hakkas jonnima ja karjus täiest kõrist.Ei taha jala,tahan nusssssiiii.Tegelt tahtis laps bussiga koju minna.Oli päris palju rahvast kes suu ammuli vahtima jäid.Õde tegi elu kiiremad jalad kodu poole.

 • Avatar
  Vasta Liina 12. aprill 2017 at 20:45

  Minu ema rääkis mulle,et kapuutsi asemel ütlesin p**s ja siis me olime toidupoodi läinud ning ma kõvahäälega teatasin: emme võta oma p**s mu peast ära,mul on palav! Ema ütles,et mingi mees oli naerma hakanud kõva häälega. 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 12. aprill 2017 at 19:30

  Küsisin oma 3,5 a käest, et mis sõnu issi kõige tihedamini ütleb? Ta tuli ja sosistas “tüaittu”. Jaaaa kui palju ma kutsun meest korrale, et kontrolliks oma ropendamist! Lasteaias arenguvestlusele tema just saadangi ilmselt ?

 • Avatar
  Vasta Annely 12. aprill 2017 at 08:01

  Mu ema rääkis minu kohta, et kui ma väike olin, siis meri oli minu jaoks “kusi” (ilmselt sellepärast, et meil oli naaber Kusti kes mind ja mu naabriplikat alati ujuma viis). Olime siis koos ema ning tema sõbrannaga ujuma läinud ning ema oli läinud korra vett katsuma ning jättis minu riietuskabiini juurde tema sõbrannat ootama. Kui sõbranna küsis, kus mu ema on, olin ma öelnud ” kusis seal” ja näidanud näpuga mere poole 😀

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 11. aprill 2017 at 18:18

  Aaa mul tuli kommentaare lugedes meelde, et mu õde rääkis mõni nädal tagasi, et tema laps rääkis isale, et emmele meeldib nokusi imeda…vist oli lasteaias ka öelnud seda riietusruumis ja just siis kui kasvataja mööda läks. Jutt tuli sealt, et käisid mehe sõpradel külas ja see laps oli siis tema neljasele rääkinud, et minu emmele meeldib nokusi imeda, kas Sinu omale ka? Ma ei kujuta ettegi mida ta mees sellest arvas, kuid ütles, et loodab väga sellele, et ühel hetkel räägib laps isast ka lolli jutt tema ees 😀

  • Avatar
   Vasta Kaja 11. aprill 2017 at 19:15

   Jeesus, kust kohast see sõprade laps sellise asja võtab?!

 • Avatar
  Vasta S 11. aprill 2017 at 18:03

  Ma sobiks idekalt kaugsuhtesaatesse, kui ta ainult nii neetud avalik poleks, ja noh, kui ma soomes ei elaks 😀
  Põhimõtteliselt terve elu kaugsuhteid harrastanud (sest no mis sa hing teed kui elu nii minna otsustab). nüüd õpin meremeheks ja olen suhtes teise meremehega… kes elab Norras. Peaks veel ka mainima et kunagi käisin austraallasega 2 ja pool aastat, ja ta tuli isegi siia kaheks kuuks. Eks tahaks küll tihemini näha, aga tegelt iga 5-6 nädala tagant on täitsa ok. Seda enam, et kui ma peaks praktikale minema, võib palju pikemaidki vahesid tekkida. Aga üldiselt täitsa elatav, isegi ei kurda.

 • Avatar
  Vasta R. 11. aprill 2017 at 17:43

  Ma võin vanglasuhtest rääkida.

 • Avatar
  Vasta Lonni 11. aprill 2017 at 15:25

  Keegi kunagi raakis sellist lugu, et tema lapse lasteaias yks ema tuli lapsele lasteaeda jarele ja laps ei tahtnud koju tulla vms. Igal juhul ytles ta kôigi ees emmele, et kui sa ei tee, nagu ma tahan, siis ma raagin vanaemale ära, et sa issi nokut sööd. Vot SEE on piinlik.

  • Avatar
   Vasta Sandra 11. aprill 2017 at 15:38

   Püha müristus! 😀 😀 Selle emme nahas poleks küll tahtnud olla. Kuidas laps sellist asja üldse näeb, et öelda teab…

   • Avatar
    Vasta Vaike 11. aprill 2017 at 18:03

    😀
    Laps ärkab nt üles ja läheb vanemate magamistuppa. Väga lihtne.

   • Avatar
    Vasta M. 11. aprill 2017 at 20:05

    Magatakse ühes toas nt? Osadel magavad ka neljaaastased kaisus, märkavad rohkem kui me arvame 😉

  • Avatar
   Vasta Kats 12. aprill 2017 at 19:20

   See oli kunagi leviv anekdoot

 • Avatar
  Vasta Cherrypie 11. aprill 2017 at 15:01

  Mul on küsimus melu.tv kohta, see video kus naine räägib oma kehakaalust. Miks seal on ainult muusika ja naise häält ei ole üldse? Kuidagi nii ebameeldiv kuulata, kui pilt on aga häält ei ole ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. aprill 2017 at 15:02

   Misasja? Ma küll kuulen häält 😀

   • Avatar
    Vasta Sandra 11. aprill 2017 at 15:39

    Ma ka ei saa aru, mis heliprobleem seal on, ma ausalt öeldes ei kuulnudki heli, kui vaatasin, ikka juttu ainult.

 • Avatar
  Vasta AK 11. aprill 2017 at 13:57

  Kahju, et teises Euroopa otsas olen, muidu räägiks kaugsuhetest küll, sest kogemust omajagu (poolteist aastat nii, et üks ühes Euroopa otsas, teine teises) 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 11. aprill 2017 at 13:53

  Üks ilusamaid pilte Marist!!! (see esimene või siis eelviimane…segaduses ?) ?

 • Avatar
  Vasta Carry 11. aprill 2017 at 13:47

  Minu laps kuulis mitu korda vanavanemate juures maal olles, kuidas naabrimees täispeaga oma aias koera kutsus ..”Ralf, t#ra raisk! Tule siia..” ja nii ta siis linnas meie koerale üle terve hoovi käratas, kui too natuke eemale jalutama läks. Hoovis oli paar mutikest ja teised emmed lastega jalutamas. Mul oli ka mark olla ?..

 • Avatar
  Vasta E 11. aprill 2017 at 13:44

  Mul laps avastas et temal on ka isa vaja. Kuna kõigil rühmakaaslastel on. No ütlesin et selleks pean mina endale uue nehe leidma sest tema bioloogiline algmaterjal elab teise pere juutes ja tal pole aega. See ajajutt seetõttu et tegelt tal savi kas tal on laps või ei sest teda ei huvita.
  See selleks peale jutuajamist lapsega hakkasime paaru tunni möödudes rongile liikuma ja laps küsis üle rongi. ,,Emme kas sa juba leidsid endale uue mehe,, ee minu võttis see sõnatuks kuna pm oli peaaegu kuus aastat üksi olnud ja siis pean ühe päevaga nehe leidma.
  Hetkeseis on see et iga meessoost tuttav kellega natukenegi räägin on trmameelest issi. Eriti piinlik on see siis kui ajan juttu mõne töö või ametiasutusega seoses olevate meessoost isikutega.
  Siiamaani on õnneks kõik ikka aru saanud et see teema lapsele lihtsalt nii oluline.

  • Avatar
   Vasta Mai 19. aprill 2017 at 23:38

   Vabandust, aga see jutt on ikka väga kurb. Laps ilmselgelt igatseb isa eeskuju. Lasteaiaealisele lapsele ei ole väga okei rääkida, et emme peab mehe leidma enne ja siis tal ongi issi.

 • Avatar
  Vasta xirix 11. aprill 2017 at 13:43

  Ma küsiks “suhkruvatilt” vastu kas sina tööl ei käi?
  Ilmselt mitte, kui veel siin aega jääb iseenda, pere, sõprade kõrvalt kommenteerida….

  • Avatar
   Vasta Suhkruvatt 11. aprill 2017 at 14:34

   Esiteks, see küsimus ei olnud halvustava tooniga Mallukale esitatud, vaid lihtsalt tundsin huvi, kuna ta rabab nii mitmel rindel ja on väga tubli.
   Ja mis puutub minusse, siis mina käin tööl ja jagub aega kõigile, isegi Malluka lehel kommimiseks!

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. aprill 2017 at 13:35

  Elan ka kaugsuhtes ja juba 4 aastat. Näeme küll iga laupäev ja pühapäev, aga sellest ei piisa. Selle aja jooksul ostsime oma kodu, saime poja jne. Elu on selline, et mina tegelen argieluga ja kui mees koju tuleb, käime väljas, aitame vanemaid jne. Kõik kohustused ja koduga seotud toimingud ja auto remont jne jne on minu teha. Vahest mõtlen küll et enam ei jaksa, aga kus ma pääsen, loodan ikka et tulevikus saame koos ka elada. Loomulikult ei pääse me tülidest, pinged on pidevalt laes, justnimelt selle tõttu, et kõik asjatoimetused tuleb mul üksi ära teha.

 • Avatar
  Vasta K.l 11. aprill 2017 at 13:17

  Selle peksujutuga tuleb vitsajutt meelde. Kui mul ema lapsele (ehk siis lapse vanaema) mingeid asju muudkui ûtles, umbes, et kas seda tahad… vastati Eiiii… aga seda….. vastati Eiiii.. siis ema küsis aga kas sa siis vitsa tahad? Vastati jaa.. ema siis läks õue ja tõi nö vitsa, siis saime naerda, et noh mis peale hakkad nüüd ?…

  *ilmselgelt laps pole kunagi vitsa saanud ega ei tea mis see tähendabki..

 • Avatar
  Vasta Suhkruvatt 11. aprill 2017 at 13:02

  Ma küsiks, et kui palju aega sul iseenda, pere ja sõprade jaoks jääb, kui sa blogid(oluliselt vähem tänu pildistamisele ja nüüd veel Melutv’le), pildistad ja siis TV tegemised?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. aprill 2017 at 15:04

   Tead ma kartsin ka, et ei jää, aga kui ma võrdlen aega, mil ma “päris tööl” käisin, siis on ikka korralikult 🙂 Kui vabamad päevad, jääb Mari meiega koju ja teeme midagi koos, minu jaoks töisemad päevad on Mari aias. siis teen päeva jooksul kõik vajaliku ära, et õhtul jälle olemas olla 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 11. aprill 2017 at 12:46

  Haha sinu lugu veel eriti tagasihoidlik?Mul plika 2,5,meil praegu meespere suur kuna mehe vend elab ka meil,ja meestel vahel omavaheline jutt on ikka sinna ropendamise poole.Oi kuidas ma olen neid korrale kutsunud,et aitab kyll.Hakkate eurosid purki panema iga ropu sõna eest.Ükspäev hakkas mees külmikust piima võtma ja piim kukkus ymber.Meie parasjagu lapsega sõime ja mees enda ette P***i raisk.Tütar kohe järgi kordama.??aii ma purskasin naerust nutma,olen viimast nädalat rase ka.Vist hormoonidest puhkesin nutma ka.õnneks teist korda laps seda järgi ei osanud öelda,ütles ainult raisk.Oi ma oli. Mehe peale nii vihane,et aitab küll kas igas lauses peab mingi ropp sõna olema.Kardan et plika hakkab lasteaias ytlema ja siis mul on mega mark.kõige hulle see et meie kandis tunnevad kõik kõiki ?.

  • Avatar
   Vasta Elve 11. aprill 2017 at 15:29

   Seoses sellega meenub mulle üks aastakümnete tagune seik, kui mu üks kunagine naistuttav ütles, ise naeru lõkerdades, et tema kolmeaastane tütar saatis lasteaias kasvatajad p***i. Laps ju ei ole süüdi, sest tema kordab järgi seda, mida kodus kuuleb ja kui kodus ropendatakse, siis arvab laps, et nii peabki. Sellest kolmeaastasest tüdrukust on nüüd 27 aastane naine(ja ema) sirgunud. Loodan, et ta oma laste kuuldes ei ropenda, kui üldse ropendab.

 • Avatar
  Vasta Kertu 11. aprill 2017 at 12:39

  Ma ei suuda ???? (peksu jutt)

 • Avatar
  Vasta Karoliina 11. aprill 2017 at 12:32

  Esimene Kaaluta Olek osa oli küll nii naljakas et mul olid põsed täiesti krampis

 • Avatar
  Vasta Kriz 11. aprill 2017 at 12:31

  Minul oli kaugsuhe kreeklasega, hurmav noormees 🙂 aga kahjuks ei kestnud väga kaua, jutuainet vast palju ei oleks.

 • Avatar
  Vasta kylli 11. aprill 2017 at 12:19

  Kas seal Rannahotellis soolakamber on? See võib imesid teha veidikese köha-nohuga. Me (vastutustundetud lapsevanemad nagu me oleme) oleme kaks korda läinud Tervise Paradiisi just sellise poolpiduse lapsega, et nagu ei tohiks basseini, aga samas ei raatsi ilma ka jätta. Lõpuks suure kõhklemise peale oleme ikka veekeskuses ka käinud ja hoolega iga päev soolakambris ja koju oleme mõlemal korral naasnud ilma igasuguste haigustunnusteta lapsega. Mitte, et ma õhutaks haige lapsega veekeskusesse minekut, aga soolakambrit tasub ka ilma selleta proovida :). Mõnusat puhkust!

 • Avatar
  Vasta Käta 11. aprill 2017 at 12:18

  Seal Hirvelas perekond Rohtlad on omaette löbustuspark?
  Vöi noh, kitselas?

 • Avatar
  Vasta Nell 11. aprill 2017 at 12:05

  Liikluslinnakusse võiksite Pärnus Mari küll viia, akuautodega sõitma. Seal puldiga juhitavad masinad ka kui noor juhti väga ei usalda 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisbett blogib 11. aprill 2017 at 11:54

  Ma ka sobiks ideaalselt kaugsuhte saatesse! Kent jälle Indias. Seekord 3 kuud. Juhhei! 😀 Aga siis pead koos võttegrupiga Malagasse lendama 😀

 • Avatar
  Vasta Mer. 11. aprill 2017 at 11:48

  Ma küsisin üks hommik oma pojalt, kust sinika sa. Ta vaatas mind mega tõsiselt ja ütles: “Issi peksab mind!” Ma olin samal ajal šokis ja pidin naeru kätte ära lämbuma 😀 Loodan, et ta lasteaias nii ei räägi, sest Issi ausõna ei peksa lapsi.
  Sõbranna laps konkreetselt valetas kunagi kasvatajale, et ema peksab teda kodus. Hull seletamine ja jauramine tuli sellest.

  • Avatar
   Vasta Maria 11. aprill 2017 at 14:06

   Aga minu meelest imelik, kuidas teab laps peksa saamisest, mina vaataks hoolega ja paneks salakaamera kui minu lapsel oleks sinikas ja utleks, et isa loi.

  • Avatar
   Vasta Vesper 11. aprill 2017 at 14:41

   Kas ta hiljem tunnistas ka, et see oli nali või?

 • Avatar
  Vasta eff1 11. aprill 2017 at 11:46

  Kui see kesklinna batuudikas on see, mis on jõe ääres, siis mina sinna ei läheks. Nii palju, kui ma seal käinud olen, on seal alati megaräme sokihais. Ok, ma saan aru, et lapsed hüppavad ja higistavad jne, aga olen käinud ka teistes kohtades, kus mingit haisu pole. Mulle tundub see suht räpane koht

  • Avatar
   Vasta Kristhel 12. aprill 2017 at 10:20

   Ma olen seal reaalselt kümneid kordi käinud pildistamas ja niisama sünnipäeval kaasas ja pole veel never sokihaisu tundnud 😀 Ja ma usun et kui seal ka oleks, siis selle kätte ära ei sure ning külge see ka ei hakka 😀 Lapsed ju ikka higistavad ja möllavad, selleks see koht ju ongi. Ma tahaks näha last kes sealt kuiva nahaga ära tuleb 😀

 • Avatar
  Vasta e.m. 11. aprill 2017 at 11:44

  Ma eile lugesin facebookist su üleskutset Suure M-i showsse ja oleksin kohe kahte esimesse sobinud. Olen (ajutiselt) kaugsuhtes oma internetist leitud kaaslasega. Aga külla ei saa tulla, sest meist olen mina see, kes kaugel Eestist ära on :/

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 11. aprill 2017 at 11:41

  Issand ma niimoodi naersin praegu, et kõht hakkas valutama ?

  Mul kaugsuhtega kogemus olemas, meie suhtlus algas läbi interneti, ühiste tuttavate ja kui kokku saime lõpuks 2 kuud hiljem, siis otsustasime, et okei nüüd oleme suhtes. Suhte esimesed neli kuud oli kalli Soomes ja mina eestis. Nüüd hakkame siis varsti abielluma 🙂 Aga ma kaamera ees küll ei julge rääkida, seega kasu minust pole ?

 • Avatar
  Vasta huME? 11. aprill 2017 at 11:39

  Üks kõik mida sa räägid võib kätte maksta, mitte ainult *peksa* jutt! 😀
  Ma oma mugulale ikka rääkinud, et kui kõht valutab, siis tuleb minna potile/kakale. Eelmisel aastal kui mugulale lasteaeda järgi läksin olin terve päeva kõhtu valutanud (kahtlustasin pimesoolt) ja ütlesin lapsele lasteaias,et “tee kähku, emmel kõht valutab,lähme kiirelt koju!” ja just siis läks lapse õpetaja mööda ja laps ütles õpetajale ” mu emmel kõht valutab, ta läheb kodus kakale..” õpetaja vaatas siukse piinliku näoga ja oli piinlik vaikus…kuni ütles “noh me kõik käime”
  Muide mul oligi pimesool, samal õhtul läksin opile… mitte kakale 😀

 • Avatar
  Vasta T 11. aprill 2017 at 11:39

  Mallu, kus kohatlst su ilus tagi pärit on?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. aprill 2017 at 11:57

   ikka Reserved 😀

 • Avatar
  Vasta P. 11. aprill 2017 at 11:39

  Meil on sama jama selle peksa andmisega. 😀 koguaeg iga aaja peale ütleb laps ei taha ja ei taha. Ja samamoodi naljaga küsinud kas peksa tahad. Ja kodus mitmeid kordi tuleb kurvalt ütleb et ei taha peksa. Mina kõht kõveras naeran. Peaasi et praegu sellega välja pole kodust läinud.
  Aga lapsed on leidlikud. Meil igasugu veidraid sõnu korraliku kõne vahele, millest me ise saame aru, aga teised inimesed ei saa. Näiteks labidas on sibi. Sellega on elukoomilise olukorra tekitanud, et tahtsin ise maa alla vajuda. Laps on 2a9k.

  • Avatar
   Vasta marii 11. aprill 2017 at 14:12

   Noh minu paari kuu pärast kolmeseks saav tütar ütles eile et ta läheb täna operatsioonile. Ja et ta võtab viinamarjad topsiga kaasa siis on hea syya neid. Aga et ta praegu operatsioonile ei lähe, kuna väljas on kõva tuul. Kus ta teadis sõna operatsioon, pole õrna aimugi. Käib soomekeelses lasteaias, elame soomes, Eestis elavaid sugulasi näeme harva.

 • Avatar
  Vasta Kerli Tori 11. aprill 2017 at 11:37

  https://hyppa.ee/ ja http://www.liikluslinnak.ee/ kus Maril kindlasti meeldika .

 • Avatar
  Vasta Marii 11. aprill 2017 at 11:34

  Mul mees norib suuremat poissi(2a3k) koguaeg. Küsib kas “peksa tahad?” või “vitsa tahad?”. Kuna laps kumbagi saanud pole kunagi, siis alati suure õhinaga alati tahab või ütleb vastu “issi toob(vitsa näiteks)” ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. aprill 2017 at 11:36

   mõtle kui põnev, keegi pakub midagi toredat nimega peks 😀 raudselt kunagi suurena räägib heldinult, et jaa, mina ikka kodus aeg-ajalt sain emalt ja isalt peksa 😀

   • Avatar
    Vasta Marusja 11. aprill 2017 at 12:02

    .Nojah,nüüd ma ei saa ka naeru tagasi hoida.

 • Avatar
  Vasta Mann 11. aprill 2017 at 11:33

  Oma mehega 5 aastat koos olnud ja terve aeg kaugsuhtes. näeme a la 3-4 nädala tagant.. vahest head ajad siis 2 nädala tagant 😀 Tuleks külla, aga tööl näedsa 🙁

  • Avatar
   Vasta Hmm 11. aprill 2017 at 12:18

   Ma näen enda elukaaslast umbes täpselt iga 17. Päeva tagant. Kolm ja pool päeva kodus ja siis ka pidevalt lennus, sest vanemaid vaja aidata ja asju ajda. 4. Aasta jookseb koos olles. Vahel mõtled küll, et milleks seda vaja on.