KARDO LAPSED Lende Mari Riided TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

nädalavahetus Happeak’iga

9. mai 2017

Kas teie olete kuulnud sellisest firmast nagu Happeak? Mina ka veel mõnda aega tagasi ei olnud, kui ühel hetkel hakkasid nende beebitooted mulle aina enam Facebookis ette hüppama. Tegemist on tegelikult Leedu perefirmaga, kus äsjasündinud kaksikute vanemad otsustasid, et tahavad enda pere riietada vaid mugavatesse, kvaliteetsetesse ja ökopuuvillast rõivastesse. Mis muud, kui hakkasid siis ise neid asju valmistama.

Kõik Happeak tooted on suht unisex. Okei, kleidid on ikka naistele, aga kõiksugused mütsikesed ja pusad ja asjad on lasteriiete valikus sellised, mis sobivad nii poistele kui ka tüdrukutele. Suurtele on ka mega lai valik tooteid ja no nõnda oligi, et sündis mõte teha vahva fotoshoot “meie nädalavahetus Happeak’iga”. See oli tegelikult päris tore, sest ma sain ühendada selle pildistamisega nii palju vahvaid asju ja tegemisi.

Seoses meie koostööga saime hästi suure hunniku riideid, mida siis shoodi tarbeks kasutada, aga mõned asjadest võisime endale ka valida. Võite kolm korda arvata, mis meie Kardoga endale valisime? Eks ikka need sinised jumpsuit’id. Mul pole õrna aimugi, mis nende emakeelne nimetus olla võiks… Kodulehel on nad igatahes ka jumpsuiti nime all! Minul on helesinine (link) ja Kardol selline tumedam (link). Meil lastel on kollased matchivad kompsid, nii et päris mõnus saab niimoodi neljakesti aias vedeleda ja elu nautida. Mõlemad on 95% puuvill ja loomulikult öko-tex standardile vastav. Seljas superpehmed ja mõnusad. Koduseks tsilliks ideaalsed. Kardo meelest on need igale üritusele sobivad, sest need on “nii ilusad”, aga ma päris teatrisse vist nendega ei läheks 😀

Kui kodus piisavalt vedeletud, siis tuleb teinekord jalad selga võtta ja midagi toredat teha. Nagu te teate, siis erinevus on suur, et kas tore meie mõistes, või Mari mõistes. Mina igatahes naudiksin hea meelega kuskil restoranis mereande, Mari aga sellest ei hooli. Seega läksime me hoopis kuskile, kus Maril tore on.

Minu kleit (LINK)

Minu kimono (LINK)

Mari tuunika (LINK)

Mari retukad (LINK)

No ja kuhu me siis läksime? Eks ikka Lotte kohvikusse. Seal oli meie üllatuseks avatud ka uus osa  – sünnipäevatuba, kus võis ka ilma sünnipäevata liugu laskmas käia. Veel üllatas mind pisike ema ja lapse tuba, kus olid muuseas ka täitsa tasuta mähkmeid, kui ise peaks enda omad kogemata maha unustama.

Kõige suurem üllatus oli muidugi teenindus. Pole elusees mul enne nii olnud, et teenindaja pakuks välja, et hoiab beebit, kuni vanemad söövad, et meie ka rahulikult oma burksi nosida saaks. Kui sellist asja ka mujal tehakse, siis tore, mulle pole keegi enne igatahes pakkunud 😀

Mida? Nii hea teenindus?!?

Lents oma uut hoidjat spekuleerimas

Kardo pusa (LINK)

Kardo püksid (LINK)

Lende rüü (LINK)

Ega pereelu kõrvalt ei saa oma sõbrannasid unarusse jätta, seetõttu saime Triinukesega kokku Musu restoranis, et natukene juttu puhuda ja aega veeta, enne kui Triinu beebipoiss sündida otsustab. Lende muidugi juba ootab oma uut mängukaaslast! Musu resto on väga mõnus koht nõmmel – kes veel käinud pole, soovitan soojalt. Toit oli imemaitsev ja resto ise hästi valgusküllane ja hubane. Soojemal ajal saab tagaaias ka istuda!

Mõmmiga tekk (LINK)

Lentsu rüüga oli selline lugu, et päriselt ka pole tal kunagi midagi nii pehmet ja mõnusat olnud. 100% puuvill, mõnusalt veniv ja tõesti puudutusele pehme. Soovitan!

Lende rüü (LINK)

Lende ilasallike (LINK)

Minu kleit (LINK)

Triinu kleit (LINK)

Minu meelest on nii tore vahepeal sõbrannadega lõunatamas käia, eriti lahe on see, et varsti saame Triinuga koos beebidega näiteks spa-trippe ette võtta ja ma ei tea… beebiujumises käia :D!

Aga, teate mis on minu meelest parim osa Nõmmel elamise juures? Nõmme  turg! See on lihtsalt mu lemmik koht maailmas ja kui ühel päeval nii hea ilm oli, et sai lausa suviselt riidesse panna, siis just Nõmme turule me Kerliga ja Lentsuga läksimegi. Tol õhtul valmis suussulav pork belly!

Minu Body (LINK) (ka -50%)

Minu seelik (LINK) muuseas, see on praegu poole hinnaga ja on üli mõnna, sees on tüll ja puha!

Lentsu müts -50% (LINK)

See Nõmme elu on ikka parim elu! Või no, üldse on eluke ilus. Mis nii viga elada, kui on ilusad ja terved lapsed, head sõbrad, armas mees ja nii kaunis kodukoht ja kodulinn? Ahjaa, ja kuidas ma sain unustada oma kõige ägedamad blogilugejad? Teie olete ka ägedad!

Kui ka teie soovite endale Happeak tooteid soetada, siis kuni 11. juunini saab sooduskoodiga MALLUKAS lausa 20% allahindlust! Jälgi ka kampaaniaid ja pakkumisi Happeak Facebooki lehel (SIIN). Ps! Facebookis läheb käima ka Happeak’i loos! 

Pildid: FOTORAAT

Loe ka neid postitusi!

16 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Laapu 10. mai 2017 at 12:52

  Kas nende esindaja ongi see, kellest oli varem üks postitus kuna käis sulle koledasti pinda? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 12:56

   Eiii, kindlasti mitte 😀

 • Avatar
  Vasta sad sandy 10. mai 2017 at 12:13

  Muidu ägedad riided kodukal aga miskipärast ei paku maksmiseks swedbanki varianti (seb ja lhv pakub) :/ is it just me?

 • Avatar
  Vasta Maria 10. mai 2017 at 00:02

  Mis huulepulka sa kasutad? Nii ilus vàrv 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 00:10

   Ikka Adenit

 • Avatar
  Vasta Prx 9. mai 2017 at 20:59

  Ka minul on au elada Nõmmel juba augustist saadik. Kuskile ‘mäele’ ei vaataks enam kunagi.

 • Avatar
  Vasta K 9. mai 2017 at 17:44

  Levivad jah nimetused pükstükk ja hüppeülikond on ka ülilahe, otsetõlge aga äge :DD

 • Avatar
  Vasta Kaisa 9. mai 2017 at 14:01

  http://happeak.lt/Naised/Pyksid-Lyhikesed-pyksid-naistele/BIG-puksid-asfalt-36298
  sellised oleksid vast päris mõnusad:d piisavalt lohvakad

 • Avatar
  Vasta Merli 9. mai 2017 at 13:04

  See pilt, kus sa Marikesel käest kinni hoiad ning Lotte eespool fookusest väljas on.. Ehtne paparazzokas! 😀

 • Avatar
  Vasta Sarah 9. mai 2017 at 12:51

  Oeh, see teine pilt Kardoga on niii ilus! Sina oled nii ilus ja su pilk on täpselt selline, et “seda meest ma ikka armastan!” Ja see, kuidas Kardo sind hoiab, nii ilus.. 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliina 9. mai 2017 at 12:37

  Onesie’ks kutsutakse seda jumpsuiti muidu aga eestikeelne vaste oleks vist kombe(nagu kombekas) ?

 • Avatar
  Vasta Pille 9. mai 2017 at 12:13

  Pole päris kindel, kas see on täpne vaste neile jumsuitidele, kuid olen analoogsetel asjadel märganud mõnes poes nimetust pükstükk 😀

  • Avatar
   Vasta K. 9. mai 2017 at 12:50

   Ma olen ka seda “pükstükki” näinud kuskil lehel 😀 aga no isiklikult arvan, et kuni mingit natuke paremat ja suupärasemat tõlget pole välja mõeldud, siis ma kasutan pigem inglisekeelset originaalnime “onesie”.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 9. mai 2017 at 12:50

    see pükstükk on kahtlane 😀