melu.tv

suure M’i show!

15. mai 2017

Manjana ükskord kirjutas midagi suure M’i Showst ja imestas, miks ma ise neid saated oma blogis rohkem ei promo, et tema sattus juhuslikult “hea osa peale”. No parandame siis selle vea. Ei tahaks, et Meluga juhtuks nagu mu raamatuga – Kerli alles hiljaaegu imestas, et misasja, sa oled kunagi raamatu kirjutanud või :D Hehe, olen nagu jah, ammu… Aga melu on praegu ja nüüd! Kes veel ei tea, siis Melu.tv on minu veebiportaal, kus on ainult videod.

Videodega on inimestel kahetised suhted, mõnele meeldib rohkem kui tekst ja mõni ei viitsi üldse videosid avada. Tunnistan, et kuulun ise tegelikult sellesse teise kategooriasse, aga annan pea panti, et kui minuga sarnase mõtteviisiga Melule võimaluse annavad, siis Melu ei valmista sulle pettumust. Erinevaid saateid on omajagu ja toredat ajaviidet leidub igaühele.

Minu enda kõige suurem projket selle juures oligi minu talkshow, suure M’i show (VAATA SIIT KÕIKI OSI!).

Esimene osa rääkis üldiselt suhtetest. Külalisteks siis vallaline Krissu, Abielus Triinu ja Laura, kellel eelmisest kooselust kaks last, kuid praegu käsil uus õnnelik suhe. Miks Krissu on meeste suhtes skeptiline ja kust leidis Triinu oma abikaasa  – VAATA EPISOODI SIIT!

Teises episoodis rääkisin Mari-Leen Albersi (ehk Marimelliga) ja Powerlifting Barbie emaga maovähendusoperatsioonist. Kuidas nii paksuks mindi, kuidas operatsioonile saada ja mis muredega naised maadelnud on, näed juba saatest, KLIKI SIIA, ET VAADATA!

Kolmas episood oli Prooviabielukate päralt. Kohale tulid Kalvi-Kalle, Helen ja Liisa, kes kõik südamelt ära rääkisid. Näiteks väideti osalejatele, et elutoa ja magamistoa kaamerad on seal ainult “nende kaitseks” ja nende materjali ei kasutata, et enamik tuleb käsikaamerate pealt (mille tekst oli ette kirjutatud). Igasugust juttu rääkisid nad, SELLE SAATE LEIAD SIIT! Ps! Sorri, aga ma pole elusees näinud mühakamat inimest kui see KK. Parim lause mul külas olles oli: “sinusuguse näoga minusugust meest ei saa!” :D

Neljas episood rääkis naistest, kes oma lapsed varajases eas said. Miks ei juletud mehelt kaitsevahendite raha küsida? Kuidas edasi elada, kui su mees raseduse alguses kraavi upub? Mis ajendas neid lapsi noorena emaks saama? VAATA SAATEST! Saates olid julged saatekülalised, kes avameelselt oma minevikust räägivad.

Viiendas osas tegin juttu kolme naisega, kes koolikiusamisega seotud. Kurb, aga see puudutab nii paljusid lapsi! Soovitan vaadata kõikidel, kes elus kiusamisega kokku puutunud ja kindlasti ka lapsevanematel, sest kohal on ka koolipsühholoog, kes annab häid nippe ka lapsevanematele, kuidas aru saada, et koolis kiusamine toimub ja annab nõu, mida sellises olukorras teha saab. VAATA SAADET SIIT!

Kuues osa suurest emmist on intervjuu paarikesega, kes tutvusid ei kuskil mujal, kui populaarses äpis nimega Tinder. Mis ajendab noori äppidest kaaslast otsima, mis ohud sellega kaasnevad ja kuidas teineteist leiti – lõbus vaatamine vahvate inimestega ASUB SIIN!

Kes veel vaadanud pole ja mõnikord aega jalaga segada, vaadake kindlasti ja andke teada, kuidas meeldis! Mulle endale mu saade väga meeldib (miinus see, et ma alati mega paks tundnun, aga korrutage endale, et kaamera lisab 747 kilo! :D), aga ma tahaks, et see oleks veel parem, seega, ehk saate vastata mõndadele küsimustele. Vahet pole, kas olete saateid enne vaadanud või mitte! Kes viitsib, oleksin tänulik! Tahan ju nii teha, et kõikidele täiega meeldiks!

Kas oled Melu.tv’d vaadanud? Kui ei, siis miks pole?

Kui pikk võiks olla üks suure M’i episood? 10 min? 15? 20?

Mis teemasid tahaksid sa saates veel näha, mis oleks põnev?

Kas sinu jaoks teeks saate põnevamaks see, kui kaasaksin ka kuulsusi? Keda?

On sul meile mõni hea soovitus? Oleme suured kõrvad!

Tulemas on veel palju ägedaid osi. Uurime naistega uusimaid sekslelusid (mis pagana asi on KLIITORIIMEJA???), vastame naistega hoopis meeste küsimustele ja räägime tätoveeringutest. Püsige lainel!

Ps! Melu TV Facebooki leht loosib igal nädalal välja vahvaid auhindu ja selle nädala auhind on enam kui magus. Nimelt saab üks Melu fänn endale täitsa tasuta kleidi Perit Muuga uuest kollektsioonist! Mine loe Melu.tv Facebooki lehelt lähemalt!

Ps2! Üleval pildil meie tuus Melu tiim peaaegu täies koosseisus!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

83 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Liina 19. mai 2017 at 20:56

  Nii, nüüdseks olen kõik show osad ära vaadanud ja lemmik neist on kindlasti Tinderi-osa. Täiega toredad ja positiivsed inimesed olid, teil kolmel tundus vestlus väga hästi klappivat ja naljad olid nagu päriselt head :) seda osa oli minuarust ka sellepärast täiega mõnus vaadata, et külalised suutsid väga tsillilt ja ladusalt vastuseid anda, ei olnud sellist kohmetust ega kokutamist (saan muidugi aru, et seda sina ja su tiim külaliste puhul muuta ei saa). Saatejuhina meeldid – küsid piisavalt huvitavaid küsimusi ja tundub, et suudad kõigi külalistega ühise keele leida, mis on jällegi täiega oluline punkt. Mis muud kui edu! :)

 • Reply B 19. mai 2017 at 11:04

  Minu jaoks oli kõige häirivam see, kui naine rääkis et mees sõitis rattaga surnuks. Sina turtsatasid naerma ja tuli kiri, et “wtf.. omg?” vms. See oli minu jaoks nii absurdne koht. Okei, sina võibolla jah tol hetkel ei reageerisid automaatselt nii, aga see, et monteerijad sellised kirjad juurde panid. Miks?!

 • Reply Kata 18. mai 2017 at 16:38

  Olen?

  Mulle meeldivad sellised 10 min

  Lapsed, kas mäletad seda aega kui…?, diy

  ei, sest nad ei räägi tõde

  Õues võiks osasid teha!

 • Reply Helina 17. mai 2017 at 20:23

  Kas oled Melu.tv’d vaadanud? Kui ei, siis miks pole? Olen vaadanud.

  Kui pikk võiks olla üks suure M’i episood? 10 min? 15? 20? Minu arust võiks pikem olla, pool tundi oleks paras ehk.. samas ei tea :D Igatahes 15 jääb kuidagi lühikeseks, tahaks veel!

  Mis teemasid tahaksid sa saates veel näha, mis oleks põnev?
  Ei oskagi öelda, praegusedki on piisavalt intrigeerivad olnud ja ajavad vaatama ka minusugust videokauget inimest.

  Kas sinu jaoks teeks saate põnevamaks see, kui kaasaksin ka kuulsusi? Keda? Ma arvan, et asja ehedus peitubki just tavainimeste kaasamises, mitte et kuulsused tavainimesed poleks, aga vot neid teatakse juba.

 • Reply K 17. mai 2017 at 18:41

  Kõige naljakamad ja mõnisam vaatamine mu jaoks need orguga, vot ei teagi miks, aga Teil tundub sama huumorisoon olevat ja klapite hästi seega hea vaadata ka :D erik ka muidugi üllatas et selline killuvend on

 • Reply h 17. mai 2017 at 18:02

  sa võiksid seal tenerifel või mujal novembris ka mingi kohaliku kultuurisaate teha valmis, midagi reiside kohta oleks huvitav.
  riiete-, ilunõu, uusi ilutooteid tutvustada ning oma beebi, naistepakkide sisusid näidata:P:D mis tulemas ja mis ideed.
  ja meeste küsimuste vastuseid rohkem, need naiste ähkimised ohkimised on veidi väsitavamad a ka suht lahedad:P:D

 • Reply Kats 17. mai 2017 at 16:50

  Täiesti võimatu on täna midagi vaadata! Niimoodi läägib et kohutav!

 • Reply Maris 17. mai 2017 at 08:28

  Suure M-i shows võiks olla Orgu, rääkida oma lapsepõlvest ja kuidas ta oma praeguse elustiili juurde jõudis. Samuti kommenteeriks kaalusaadet, miks nii paljud põrusid.
  Ja üks teema võiks olla ärevushäiretest, tänapäeval suht levinud probleem.
  Ja silmade korrigeerimise operatsioonist näiteks, kas kellelgi on midagi nihu ka läinud.

  Muidu lemmikud on ikka kaalusaade, Pajuvärava tegemised ja meeste vastused.

 • Reply Sonja 16. mai 2017 at 21:50

  Ja nagu eelpool mainitud siis veel instagrami bimbod. Küsida neilt, et mis sunnib neid ennast eksponeerima, kas selline asi tekitab sõltuvust jne.

 • Reply Sonja 16. mai 2017 at 21:49

  * Üheöösuhte teemad.
  * Mingite eriskummaliste/ebatavaliste ametite pidajad.
  * Elu välismaal (ehk välismaal eland inimesed) muljed, arvamused.
  * Kutsuda saatekülalisteks julgeid inimesi, kes suhtes samast soost inimesega.

 • Reply Biku 16. mai 2017 at 06:59

  Marimell laivis näeb isegi veelgi kehvem välja. Piltide peal veel enam vähem, aga no poleks arvanud et päriselt nii ära vajunud. Selle maovähenduse teema puhul, et täiskasvanud inimesed võiksid aru saada dieetide mõttetusest. Kui organismi toimimine selgeks endale teha siis dieedid on kõige mõtetum asi maamunal. Ja noh paksud ei hakka mulle kunagi meeldima ja ei meeldi mulle mehed kes paksude poole isegi vaatavad. Mulle ei meeldi ka paksud mehed!! Lihtsalt nendel inimestel puudub austus oma keha vastu ja nende suhtumine on nii puudulik et jube.

  • Reply Lily 16. mai 2017 at 13:45

   OMG, sa tundud nii meeldiv inimene!

 • Reply Mir. 15. mai 2017 at 22:33

  Kuulsustest võiksid kutsuda näiteks mingeid instagrami “kuulsusi”. Näiteks mingid fitnessitüdrukud ja siis uurida, et kuidas nad sellele teele jõudsid ja kuidas päevakava välja näeb jne. Või siis need instagrami bimbod, küsida neilt, palju kuus ilu peale raha kulub ja mis iluprotseduure nad teevad. :D

 • Reply K. 15. mai 2017 at 22:16

  Mina olen siiani vaadanud kõiki “Suure M’i” osasid ja ka “Mees vastab” klippe. Suure M-i show puhul on mulle meeldinud saate teemadevalik ja see, et intervjuud on tavaliste inimestega. Eestis on nii vähe kuulsusi, et iga nende samm on juba mujal meedias liiga läbi nämmutatud nii et otseselt ei huvitaks kuulsuste kaasamine. Elukaaslane ütles nende “Mees vastab” saate kaksikute kohta, et need on raudselt peale teinud enne filmimist :D need kohad kerisin alati edasi, sest jutt venis liiga pikaks ja kordus. Ülejäänud mehi oli mõnus jälgida. Kardot võiks kindlasti veel kuidagi mingisse saateprojekti kaasata.
  Samas jäi vahepeal silma ka seda, et sa küll üritad juttu teemas hoida, aga saatekülalistele on see võib-olla esimeseks väljundiks kus nad saavad oma (tihtipeale) kurvast minevikust rääkida ja siis kaldub jutt natuke teemast kõrvale. Selle kõrvalekaldumise võrra võiks siis saade pikem olla, et jõuaks rohkem teemakohast juttu ajada. Ma arvan, et 15-20 minutit on päris hea pikkus ühele saatele.
  Ei tea kas leidub kedagi kes sellistel teemadel avalikult rääkida tahaks, aga näiteks oleks huvitav kuulata: -kedagi kellel on mingi veider fetiš
  -naisi kellel on välismaa mees- kultuurilised erinevused, suhteraskused ja eelised kaasmaalasega koos olemise ees
  -mis tunne on olla nt blogija või youtuberi kaaslane- kas pidev kaamera kohalolek igapäevaelus segab? kust tõmmatakse piir selle vahel mida jagatakse teistele ja mida mitte?
  -inimesi kes peavad elama mingi foobiaga- kuidas nad hakkama saavad?
  Minu meelest on ka need OMG WTF jutumullid vahepeal pisut kohatud, kui inimene mingil eriti tõsisel teemal räägib. Muidu- keep up the good work! :)

 • Reply XXX 15. mai 2017 at 21:05

  Varasematest kogemustest tundus mulle, et Sinu videosid on piinlik vaadata. Vaatasin nüüd mõned saated ja mulle väga meeldis. Polnud üldse piinlik, lihtsalt lugusid on isiklikum lugeda.
  Kõige kurvem tunne tekkis kui vaatasin saadet koolikiusamisest. Nägin mõned kuud tagasi Sinu üleskutset koolikiusatavatel rääkima tulla. Olen kunagi isegi olnud kiusatav, õpetaja poolt. Tookord poleks mul olnud julgust rääkima tulla, kuid vaadates neid julgeid tüdrukuid, võiksin isegi rääkima tulla, kui Sul oleks plaan teha sellest vol 2. Olen nüüd ise õpetaja ja üks peamisi põhjusi oli selleks saada just kunagine koolikiusamine.

 • Reply Keili 15. mai 2017 at 20:45

  Olen vaadanud.

  Mugav oleks vaadata saateid mis on 15-20 min pikad

  Põnev oleks veel Orgut näha, et annaks mingeid tervisliku elu nõuandeid, retsepte jne. Põnev oleks ka ilumaailma puudutav- nt. Mingi intervjuu kosmeetikuga?

  Kuulsusi- pigem ei.

 • Reply G. 15. mai 2017 at 20:03

  20 minutit, head asja ei ole kunagi liiga palju :D

 • Reply Liis 15. mai 2017 at 19:45

  Ootasin ka Melu TV avamist, mulle meeldib videosid vaadata. Vaatasin esimesed osad ära ja ei leidnud kahjuks endale midagi sobivat. Iluvideotes häiris see valgus ja halb kvaliteet – nägu võiks olla lähemalt filmitud ja valgus peaks detailid esile tooma. Valgus oli mingi rohekas – võibolla oli see sellist ‘stiili’, aga iluvideole see ei sobi minu arvates, sest kui tahan midagi järele proovida, siis tahan näha täpselt ja lähedalt kuidas seda tehakse.
  Lisaks häirisid mind subtiitrid, selles mõttes, et jah, need peavad all olema, aga teksti tuli seal liiga pikalt ette, et ma jõudsin juba ära lugeda, enne kui keegi midagi öelda jõudis ja see muutis video vaatamise ebameeldivaks. (Nii oli vähemalt esimeste videotega, rohkem pole ma vaadanud). Suur M ei meeldinud, sest mind häirib see liiga vaba stiil ja ülesehitus, tundub nagu korralikult läbi mõtlemata. Talkshowdel on siiski mingi kondikava (eeldan, et teie tiimil ka), aga jäi mulje nagu oleks inimesed lihtsalt kokku saanud ja kaamera käima pandud.
  Viimati vaatasin Suure M’i showd, kus rääkisid naised, kes on noorelt lapsed saanud. Sellele lingile läksin läbi facebooki, sest teema tundus huvitav. Mul vajus karp maani, kui naisterahvas rääkis, et ta mees sõitis end surnuks jalgrattaga, sest ekraanile ilmusid sildid OMG, WTF (pluss vastav muusika) ja tagatipuks veel Sinu naerupurtsatus, sest ‘tavaliselt sõidetakse ikka autoga end surnuks’. Ma olin täiesti jahmunud. Päriselt ka on naljakas või? Pärast seda ühtegi saadet enam vaadanud ei ole.

 • Reply Liis 15. mai 2017 at 18:33

  Sellist saadet oleks ilmselt raske juhtida, aga täitsa huvitav, kui räägiksid selliste inimestega, kellele sa ei sümpatiseeri (ei tea, miks selliseid peaks olema?)
  Siis oleks lahe vaadata nt väikest Oliveri vôi mõnd teist vahvat/andekat last/lapsi jutustamas.
  Isiklikust huvist meeldiks teema oma päris esimesest kodust (korter/maja,/ridaelamu; vana renoveerimine/uue ostmine/ehitamine; raha leidmine; kaaslasega üksmeelele jôudmine jne)

  Sa meenutad mulle Ellenit oma heategevuse, jutusaate, olekuga :)

 • Reply Rs 15. mai 2017 at 14:32

  No ei suuda vaadata, paar korda yritanud kyll. Samas naudin lugemist.
  Vaataks siis, kui sa ise teeksid mingit stand upi. Eelmise euroviisioni eesti loo paroodia oli just minu maitsemeelele. Jm taolist.

 • Reply Katss 15. mai 2017 at 14:31

  Orguga saade on väga hea! Lõbus ja samas saab teada ka midagi uut. Orgu võiks õpetada, kuidas teha tervislikke maiustusi/snäkke/sööke. NoTeisel kohal on sinu enda show. Soovikski äkki vaadata teemasid, mis on aktuaalsed — suhted, kuidas on laps muutnud paari elu, kuidas jõuda läbi raskuste tippu (näiteks kärjääris), võiks mehed kokku kutsuda ja rääkida sõjaväest — mis seal tegelikult toimub, kas peavad ise vajalikuks. Tegelikult ka saade eksvangidega oleks huvitav, et saada teada vanglaelust. Kuidas tulla toime vähese rahaga. Seda sekslelude osa jään ka ootama, tundub põnev… seks müüb :D
  Mees vastab on ka vahva.
  Aga kuulsusi küll väga ei oota sinu saadetesse. Neid on juba piisavalt telepildis. Heleni ennustussaade ja see loomadesaade ei köida üldse.

 • Reply E 15. mai 2017 at 14:26

  Minu arust on melu tv mega lahe! Aga see kaaluta olek võiks nata pikem olla?? Võiksite mõne kuulsuse kutsudas.Suure m’i shows võiks olla teemad:lapsed,rohkem elulisi saateid,mingi spordi teema,suvi jne. MUIDU ON MELU TV MEGA ÄGE!

 • Reply Nipitiri 15. mai 2017 at 14:14

  Endal samamoodi nagu siin osadelgi – ei tõmba millegi pärast.
  Minu jaoks jäävad paljud teemad kuidagi lõpetamata või lahtiseks. Videod lõppevad ära. aga kuidagi mingisugust tõelist pointi pole nagu kätte saanud.. et mida sa öelda tahad selle videoga või mida sa vaataja peaks sellest saama.
  Pihikaamera videod jäävad minu jaoks kõige rohkem kuidagi lahtiseks või lõpetamata. Inimene räägib pisardades loo ära ning siis nagu saab otsa.. midagi võiks rohkemat olla nendes.
  Suure M-i show meeldib mulle kõige rohkem, üldiselt on kõik kuidagi pinnapealne ja tundub nagu oleks kähku tehtud, et midagi juba jälle postitada. Sooviks näha rohkem sügavust ja et video point ka välja tuleks.

 • Reply Signe 15. mai 2017 at 13:54

  Olen vaadanud ja päris mõnus meelelahutus. Ainuke soovitus on see, et uued osad võiksid ilmuda tihedamini, eriti suure M’i show. Nädalaga ununeb, et peaks jälle minema vaatama, kas uus osa on väljas.

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 13:58

   Me ei jõua kiiremini kahjuks :(

 • Reply Riinu 15. mai 2017 at 13:53

  Vaatasin ja ilmselt oleks jätkanud vaatamist, aga… Saade kiusamisest ning selle tõsidusest ning siis avaldada pilt, millel naerdakse pükste üle, mida kannaks suur naine. Tavalised mustad püksid, lihtsalt tunduvalt suurem number. Oli naljakas, kui seal pükstes ei olnud inimest, aga ilmselt oleks sama naljakas, kui seal pükstes oleks inimene, sest kuskil keegi just praegu on sama suurtes mustades pükstes. Kellegi üle naermine on samuti kiusamine. Silmakirjalikkus ei ole mulle.

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 13:59

   Misasja, ma lihtsalt näitasin pildil, kui suured püksid ma leidsin. Teistelgi ju hea teada, kust niiiii suuri saada odavalt, mitte et haha kui paksud neid ostma peavad vms :)

   • Reply Riinu 15. mai 2017 at 14:20

    Seda on väga raske uskuda! “Leidsin lõpuks endale parajad püksid?” (naermine). “Kui vajad suuremat numbrit pükse, siis ka need saadaval” (soov näidata, et suured püksid ka saadaval). Kui Lende kunagi peaks olema näiteks sellises kaalus ja kandma selles suuruses pükse- kas sa siis ka sellist pilti sellise kommentaariga avaldaks?

    • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 14:40

     No mina ei saa sind ju kuidagi nägema panna, mis mõtted minu peas olid. Pigem viskasin ma enda üle nalja, mul on jumala suva, kui suuri pükse keegi ostab, jumala haud :D Kui sulle tundus, et ma kedagi narrin vms, siis said lihtsalt valesti aru, või on mul tõesti sitt huumor … :D

     • Triin 16. mai 2017 at 10:30

      Selge see, et sul on jumala suva.

     • Mallukas 16. mai 2017 at 11:46

      Noh, tore, et aru saite lõpuks :D

 • Reply Prx 15. mai 2017 at 13:53

  Ma kohe ei saa siia ka lisamatta jätta: Kalvi k! Sinusugusest käiakse kaarega mööda!
  Helen, no krt noh!

 • Reply Jane 15. mai 2017 at 13:47

  Kas oled Melu.tv’d vaadanud? Kui ei, siis miks pole?
  Jah. Kõiki olen vaadanud.

  Kui pikk võiks olla üks suure M’i episood? 10 min? 15? 20?
  20 min on täiesti piisav.

  Mis teemasid tahaksid sa saates veel näha, mis oleks põnev?
  Elulised teemad on põnevad. Näiteks: Kuidas tulevad toime need lapsevanemad, kes kasvatavad puudega last; vaikselt sündinud beebide emad. Üksikvanemate teema on tänapäeval väga aktuaalne. Kindlasti leiduks julgeid inimesi nendel teemadel rääkima. Just sellepärast, et äkki keegi saab abi. Keegi, kes tunneb end mures üksi. Koolikiusamise teema oli näiteks väga vajalik. Kindlasti ka kasulik, arvestades sinu vaatajaskonda.

  Kas sinu jaoks teeks saate põnevamaks see, kui kaasaksin ka kuulsusi? Keda?
  Mind isiklikult jätab külmaks. Kui üldse, siis just nn reality staare. Teisi blogijaid näiteks?

  On sul meile mõni hea soovitus? Oleme suured kõrvad!
  Ärge laske asjal minna. Minu meelest väga kihvt ettevõtmine ?

  • Reply Kelly 15. mai 2017 at 16:16

   Palun mitte nii palju lastega seotud teemasid?

 • Reply Kati 15. mai 2017 at 13:41

  Mina olen natukene vaadanud. Aga minu arvates oleks hea kui episoodid väga pikad poleks. Või siis võiksid nad olla kahes osas vms. Muidu mulle pikad videod meeldivad aga alati pole aega neid pikki vaaata. Vahel on vaja näiteks kuskil oodata või natuke aega parajaks teha siis minu arvates olekski parim siuke c 10 minutiline episdood. Need mis on 20 jne minutit ma tavaliselt pigem ei ava, et äkki jõua ära vaadata :D

  Mida veel näha ei oskakski öelda, ma pole nii palju ka vaadanud. Äkki mingeid isetegemise saated? Mingid diy või katsed või oma kogemused miskit siukest :D

  Kuulsused pole olulised, mu arvates on just huvitav kui on inimesed niiöelda tavalisest elust mitet liialt staarid :D neid näeb kuskil mujalt ka.

 • Reply Eve 15. mai 2017 at 13:28

  Minu kommentaarid/vastused on järgmised:
  Olen Melu.tv`d vaadanud päris palju. Üllatav on selle juures see, et ka mina olin (veel umbes pool aastat tagasi) see, kellele üldse ei meeldinud videoid vaadata, ei saanud aru youtuberite fenomenist jms, sest kuidagi ei suutnud ette kujutada, et istun video taha maha ja hakkangi vaatama. Nüüd aga vaatan nii sinu saateid kui ka jälgin mõningaid youtubereid.
  Vaatan Melu-tv`st peamiselt sinu showd ja Orgu klippe. Viimast seetõttu, et on mõnusalt humoorikas ja teievaheline keemia ja naljaviskamine on tore, sinu show on huvitav, sest alati on tore kuulata, mida ja kuidas inimesed maailma näevad ja mida nad kogenud on.
  Episoodi pikkust ei tohiks minu hinnangul piirata. Tuleb nii pikk kui tuleb. Kui saates on nt 3 külalist, on oluline, et kõik saaksid sõna ja et saate lõpus tekiks tunne, et oled kõigi kohta ülevaate saanud. Samas kui teed inteka kahe inimesega, tuleb saade tõenäoliselt juba eos lühem. Ehk siis las need saated olla nii pikad kui nad loomulikult tulevad, ei ole mõtet venitada aga kindlasti ka mitte kunstlikult 10-15 minuti sisse mahutada. Ja kui on väga pikk, siis no mis keelab inimestel vahepeal pausile panna ja millalgi hiljem edasi vaadata.
  Teemade osas ei oska kommenteerida – mida elulisem ja põnevam, seda parem.
  Kuulsustega on nii, et kõik oleneb teemast. Tihti on need nö tavalised inimesed palju avameelsemad ja siiramad, kuulsused juba teavad, kuidas meediaga manipuleerida ja võivad seda pigem kasutada enesereklaamiks kui millekski muuks.
  Soovitus – jätkake samas vaimus aga reklaamige end rohkem!

 • Reply MP 15. mai 2017 at 13:18

  Mina vaatan Mees vastab saade, Kaaluta olek ja Heleni Taroskoopi vaatan samuti, kuigi enam horoskoobi usku pole, siis puhtast huvist ikkagi vaatan, sest vahest harva läheb isegi täppi. Nüüd hiljuti, aprilli lõpus Õhtulehe päevahoroskoop läks täppi, et olin meeldivalt üllatunud, et ohoo. :D Ja kui midagi minu jaoks huvitavat on, siis viskan pilgu peale ja vaatan ka Suure M Show-d. Mida veel võiks olla? Ei tea, hetkel ei tule midagi mõtteisse, mida soovitada. Aa ja mingeid challengeid võiks rohkem olla. Tänast Kaaluta olek osa oli huvitav vaadata, kus Te teete seda maitsmise challenget, et selliste jaoks võiks ka mingi eraldi rubriik olla, kus teete ükskõik kellega neid, et päris lahe iseenesest ja lõbus vaadata ka.

 • Reply TN 15. mai 2017 at 13:17

  Pihikaamera vaheklipp tahab silmanägemise võtta. Vähemasti siis, kui viimati vaatasin. Mingi megatõsine teema, inimesed räägivad seal, nutumaik suus, ja järsku aaaaah, disko! Kaksikupoisid on ka veits tüütult lontrused, napilt üle muheda lontruse piiri.

 • Reply Rrr 15. mai 2017 at 12:57

  Minu mõtted siis mis teemad võiks tulla
  – inimesed kel on välismaalasest kaaslane (No mitte soomlane nt, ikka midagi kaugemat ja eksootilisemat)
  -millegi imeliku asja sõltuvus (No tead küll nt neid kes madratseid söövad, kuigi Eestis nii äärmuslikke vist pole.. :D)
  -keegi, kes on raske haigusega võidelnud ja võitnud.
  -inimesed kes usuvad/tegelevad igast kristallide ja kaartidega, kes on vandenõu teoreetikud jnejne. No nagu Raua saates kus vaieldi kas maa on lapik voi ei.
  -erinevate uskude esindajad, nt juut ja maausku inimene saavad kokku ja arutavad elu-olu.
  Mis veel võiks olla on et igas saates on 3 külalist. 2 on nagu liiga niru mu meelest..

  • Reply Maria 15. mai 2017 at 13:59

   Ma siis sobiks, mul on saiasoltuvus:D.

   • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 14:07

    mul coca ja saia :D

    • Reply Maria 15. mai 2017 at 15:27

     Haha:D

 • Reply EloM 15. mai 2017 at 12:48

  Pole vaadanud. No ei tõmba mingil põhjusel. Mulle meeldib videode asemel lugeda ja sinu blogi loen igapäevaselt. Melutv paraku minu tass teed pole:)

 • Reply Mari 15. mai 2017 at 12:23

  Melus räägivad minu jaoks suht igavat lambijuttu täiesti suvalised inimesed. Malluka persoon, touch, see miski, mis nt mind võlub, puudub sealt ja see ei ole niisiis kuidagi etem ükskõik mis random foorumi random jututeemadest. Tōesti ei huvita, kuidas keegi tinderis kohtus või kes kedagi kuidas pettis. Põnevamad teemad, pikemad või lühemad episoodid ei muuda mitte midagi.

  St mu mõte on, et su isiksus on nii tugev, et võibolla võiksid Malluka kui brändi arendamiseks, turundamiseks, laiendamiseks võtta ette rohkem midagi enesekesksemat. No vaata, kui popid olid teie pere eriti suvalised laivid, kus sa nt kartulit koorid ja maast ja ilmast lobised. Seda viitsisin küll vaadata, nii naljakas kui see ka pole. :)

  See on kriitika magusas komplimendikastmes. Või vastupidi. Ja ma olen muidugi vaid üks inimene ühest sihtgrupist ja see pole absoluutne tõde. Kindlasti on inimesi, kes armastavad melu just nii Nagu see on.

  Edu sulle, sa oled pull tegelane.

  • Reply Lonni 15. mai 2017 at 20:08

   Mariga nôus! Mallukakesksust oleks rohkem vaja..

 • Reply L. 15. mai 2017 at 12:02

  Proovisin vaadata, aga jubedalt hakkis. Mõtlesin, et äkki neti viga ja proovisin youtubest midagi vaadata-ei hakkinud üldse. Sinu videot-jälle sama jama. Kaua ei viitsinud niimoodi ja panin kinni ära.
  Videod on kuidagi väga kodukootud…

 • Reply M 15. mai 2017 at 11:28

  Suure M’i show üleüldiselt on mulle väga meeldinud siiani aga ainuke asi mis veidi härib on sinu enda väljanägemine. See tähendab et sa näed alati suhteliselt kodune välja, kinnised juuksed ja mugavad riided, aga kuna siiski oled talkshow host siis võiksid veidikene rohkem vaeva näha enda look’iga sest siiski oled ju selle saate nägu. Ning nagu seal avaklipis on näha ilusti ära sätitud Mallukas siis olen ka oodanud diivalin istuvat Mallukat samasugusena näha :)

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 12:27

   Ma üritan sinu nimel järgmine kord normaalsem olla :DD

 • Reply Maria 15. mai 2017 at 11:15

  Ausalt?
  Täiesti alguses proovisin vaadata, et no ikkagi Sinu tehtud ju :) Aga ei tõmmanud üldse, täiesti külmaks jätavad need saated. Puudub nagu mingi sära vms. Ei oska isegi kirjeldada. Sama nagu ala ehituspoed, no lihtsalt ei tunne huvi, et nendes käia :)
  Samas Sinu jälgija (appi kui creepy sõna) olen ikka edasi, kõiki postitusi loen (välja arvatud asjade reklaampostitused, neist lähen kaarega mööda :D)

 • Reply Triinu T 15. mai 2017 at 11:08

  Mina olen ka selline inimene, kes pigem loeb ja videoid ei vaata, kuid melu.tv’d ei saa vaatamata jätta. Lemmik on suure M show ja üldse ei vaata Heleni tarkokat. Suur M võiks alati pikem olla, aga üldiselt sõltub pikkus teemast. 10-25(30)min.
  Kuulsused – EI
  Jõudu ja jaksu edaspidiseks! Ma loodan, et ideid jätkub ja saateid juurde tuleks, et ikka rohkem melus viibida. ?

 • Reply M. 15. mai 2017 at 11:06

  Kõige huvitavam on sinu talkshow, neid ootan. See kus mehed vastavad, on ka lahe, aga need 2 tüüpi, kes omast arust koguaeg kildu viskavad, hakkavad vastu seal. Minu jaoks labased naljad, aga nagu näha läheb teistele peale. Mõned Orgu videod olen ka vaadanud, aga koka- ja iluteemalised pole huvi pakkunud.

  Kuulsuste kaasamine on tore mõte, aga samas võib vaadata ka täitsa võõraid inimesi, kui on huvitavad teemad. Võiksid millalgi rääkida nt rahast (a la kuidas emapuhkuse ajal nt pered hakkama saavad), siis mingi ämmateema oleks tore (kuigi ma ei tea paljud sinna rääkima julgeks tulla.. :D), rasedusest ja sünnitusest kuulaks ja vaataks veel ja veel ja suhete teemal :)

 • Reply h 15. mai 2017 at 11:04

  see mehed vastavad võiks isegi paar minti pikem olla:P
  ning neetud see m show on alati pilvede all ajal ja ma magan selle maha, siis pean järgi vaatama ja pikalt üleval olema:P:D a mõlemad on toredad meelelahutused kord nädalaski midagi teha:P:D

  riietumisstiili nõu võiksite ka anda nt. ma ise olen suht hipi” lillelaps” liiga kirju ja endas mullis. a kohati väga halli, rohekarva mattund teiste alla kaon ära. vahel jälle siiru viiruline igati:D:P

 • Reply F 15. mai 2017 at 10:45

  Olen vaadanud Suure M saateid ja mees vastab, aga väga ei köida. Pole üldse väga videote vaataja, pigem lugeja. Minu arust on saadete lõpus kokkuvõte puudu, liiga järsk lõpp. Pikkus on ok, rohkem ei viitsiks.

 • Reply Karina 15. mai 2017 at 10:30

  Sa nagu täitsa inglane ju ?

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:31

   haha, hingeinglane :D

 • Reply Abipalve 15. mai 2017 at 10:08

  On küll teema väline palve aga olen viimasel ajal märganud facebookis naise mimega Sveta Grün postituste jagamist. Nimelt terve eesti elab kaasa ta koerte kaudumis loole. On veel väike lootus et koerad tulevad koju tagasi. Äkki saad sinagi seda jagada et asi rohkemate inimesteni jõuaks

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:10

   pole näinudki!

   • Reply Sandra 15. mai 2017 at 10:11

    Jaa, terve feiss on seda täis, vaevatasu 1000€ ja koerad üle nädala juba kadunud vist.

    • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:13

     no kui terve feiss on täis ja 1000€ vaevatasu peale pole koju toodud, siis on ammmu maha müüdud kuskile ma kardan :(

 • Reply Sandra 15. mai 2017 at 10:06

  Vaatan kõike, va see Heleni taroasi, seda ei taha näha ka, aga no ma lihtsalt vaatan sellest mööda, ehk kellelegi meeldib, seega las ta siis olla. Ei lase ennast sellest häirida. Onu Arvo saated ka ei meeldi väga, alguses vaatasin, aga no ma oskan ise süüa teha niikuinii ja väga ei istu selle onku stiil à la siin on see ja paneme nüüd 10g soola. :D
  Suure M’i show on lemmik, aga osad võiks olla pikemad, 30+ minutit, minu jaoks saab alati ruttu läbi. :D Mees vastab meeldib ka väga (ilmselt ka tulemas olev naine vastab), va need joodikust kaksikud, aga no elab üle. Viimases osas, kus ainult nemad olidki, nägid päris inimese moodi juba välja, et polegi 2 viimast päeva joonud vist. :D Veidi kasitud, kui nende lemmiksõna kasutada. :D
  Ma kõlan nüüd mingi ülideepilt, aga teemadest ootaks just selliseid raskemaid ja tõsisemaid teemasid (mitte ainult!), nt inimestest, kes on üritanud enesetappu, miks või kuidas on pooleli jäänud, kes on tegelenud enesehävitamisega (lõikumine jms), raske leina läbi elanud inimestest jne. Samas ma kujutan ette, et kaamera ees oleks sellest väga raske tervele ilmale rääkida, aga inimesi on erinevaid, mõni vb oleks nõus.
  Rõõmsamast pooleks igasugused suhteteemad on huvitavad, tulev seksmänguasjade saade tundub põnev ja vallatu. :D
  Kuulsusi ära küll vedama hakka, neid on niigi igal pool ja Sa ise oled ka piisavalt kuulus. Tavalised Eesti inimesed on head!

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:09

   Tänud huvitava kommi eest, aga no krt onu Arvo on mu lemmik, meenutab mulle mu enda papat, niiet … damn you! :D

   • Reply Sandra 15. mai 2017 at 10:13

    Ei absoluutselt, maitsed on erinevad ja ma tean, et ta paljudele meeldib. Juba seetõttu on tegelikult äge, et mees tahab süüa teha, nii et respect!
    Aa ja deepide teemade juurde lisaks ka veel vägistamisohvrite looda. Krt ma kõlan endale ka juba nagu mingi saiko, aga päriselt ka ei ole haiglane huvi, pigem huvi omadest kogemustest selle või tolle teemaga ja ülihuvitav on vaadata neid saateid, kus nö saatusekaaslased.

    • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:32

     Jaa, aga statistika näitab, et inimestele teglikult lähevad peale pigem lõbusad teemad, kui kurvad :(

     • Sandra 15. mai 2017 at 12:41

      Eks see muidugi nii on, täitsa arusaadav ka, kas või seetõttu, kuna eeskätt ju tegu meelelahutusega. :) Kes ikka tahaks mingitel ülirasketel teemadel meelt lahutada, eksole. Samas Grey anatoomiat vaatavad pooled naised vist (mul mees vaatab, ma vahel kõrval tsekkan natuke, eriti ei tea, mis teema seal käib, aga no miskit üldjoontes jagan) ja niipalju kui ma tean, siis seal on kõik osad mingid megamasendavad. :D Kui keegi jälle ära sureb, siis mul on vahel küll küsimus, et why, miks te vaatate seda kõik, see on niiiii masendav. :D Ma ei suudaks. :D Ma ei jaksaks nutta nii palju. :D

   • Reply Mari 15. mai 2017 at 12:04

    Mulle just need kaksikud meeldivad!!

 • Reply Gerli 15. mai 2017 at 09:45

  Olen vaadanud, järgemööda. Suure M show jääb minu jaoks just tavaliselt lühikeseks, et tõmbab tuurid üles ja siis saab juba läbi. Samas Mihkel Raua saates on igale külalisele umbes 12 minutit, seega tundub 20 isegi hästi. Teemad on olnud huvitavad ja nii öelda kaasaegsemad, enim hinge läks siiani Christel, kes nutma hakkas, sest olen isegi säärase jamaga kokkupuutunud ning teda oli nii valus vaadata.

  Millest veel võiks rääkida.. kaugsuhted, pered, kus üks pool elab/töötab välismaal. Või püüda kinni eestlased, kes elavad koos välismaal ja on kodus näiteks puhkamas hetkel. Rääkida headest ja halbadest asjadest kolimisel eemale. Võiks olla teema suhe kuulsusega, kas oli või on, et kui tavaline inimene hakkab sebima kuulsusega või meediastaariga, kuidas selle tähelepanuga ise toime tullakse. Suhted mustanahalise mehega või naisega, kui elatakse Eestis, kuidas toime tullakse. Pagulastest või lihtsalt välismaalastest Eestis oleks ka põnev kuulda, mida nad siin leiavad või otsivad.

  Kuulsuseid pigem ei tahaks, kuna nad on nagunii juba igal pool, Sinu saates tahakski just Eesti oma inimesi näha.

  Ps! See KK kommentaar oli tõesti väga haige, sinnani ta täitsa meeldis mulle, naljaga pooleks, aga pärast seda mõtlesin küll, et tüüp on ikka täitsa ära staaristunud.

  • Reply Jane 15. mai 2017 at 13:58

   Jaa. Selle tüdruku pisarad läksid mulle hinge ja siiamaani süda jõnksatab sees, kui sellele mõtlen. Sooviksin talle silma vaadata ja öelda seda, et ta on väga kaunis noor naine! Need inimesed ei vääri mitte ühtegi tema pisarat. Karma teeb oma töö ja elab nad. Sina löö pea kuklasse. Ainult ise oled oma õnne sepp.

   • Reply Jane 15. mai 2017 at 14:00

    Leiab*

 • Reply Jane 15. mai 2017 at 09:43

  Jälgin Melu.tv saateid. Suure M’i show osa võikski, nagu praegugi on olnud, kuskil 20-30 minutit pikk olla. Teemadest on põnevad loomulikult suhted, omapärased inimesed, aga samas võiks ka vahepeal olla selliseid õpetlikke või kasulikke saateid, a’la õpetatakse kuidas eelarvet teha, kuidas sobitada kokku riideid ja muud taolist, need olid esimesed näited, mis pähe tulid. Kuulsusi võiks kaasata küll ja võiks rääkida teemadel, millega tavalised inimesed ka samastuda suudaks vms. Soovituste koha pealt, siis mind häirivad need “jutumullid: OMG??!!??”, sest kui teema on nt tõsine, nagu kiusamine võinii, siis nad mõjuvad nii tobedalt ja kohati nagu keeraks asja naljaks. Pihikaamera nurk on ka mõttetu kui juba tervet M saadet vaatad, seal võiks ikka rohkem sellist juttu olla, mida saates pole. Siis veel tasuks jälgida seda, et kui saatekülalisi on mitu, et nad ikka kõik võrdselt rääkida saaks, sest mõnes saates on osad nagu tahaplaanile jäänud, kuigi mina nt oleks heameelega just neist rohkem kuulda tahtnud. Ja melu tv reklaamiti välja kui portaal, kust saad koguaeg midagi vaadata, aga mul kõik juba vaadatud ja ei saa nö tagasi minna ja vaadata midagi kui igav on, nii, et rohkem videosid pliis! :D

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 09:49

   Aitäh tagasiside eest, Jane! Aitäh ideede eest! Neid jutumulle enam ei ole ka :)

   Selle suhtes, kui palju keegi räägib, seda ei saa ma kahjuks sundida :D Igaüks räägib, palju tahab.

   Videosid tahaks küll rohkem panna, aga vaata kui vähe meid on! Teeme nii palju kui jõuame!

 • Reply niinii 15. mai 2017 at 09:38

  Olen üritanud vaadata, aga see ümber augu käiv jutt mõjub ausalt öeldes labaselt.
  selline elueidelik.
  no ei pea kõik olema seksiga seotud.

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 09:40

   Mis teemal see augu ümber jutt on olnud siis, too mõni näide :D

   • Reply Sandra 15. mai 2017 at 09:59

    Ee, ma mõtlesin just sama, et ma olen kõike vaadanud, aga nagu absull ei koida, millest jutt. :D

    • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 10:04

     Sekslelude osas tõesti lähme saatega ka augu piirile :D

     • Sandra 15. mai 2017 at 10:08

      No see on ilmselgelt teemasse ka, sest teema ise ongi… auk. :D

 • Reply L 15. mai 2017 at 09:30

  Ma olen olen melu.tv’s üksikuid asju vaadanud..miskipäeast nagu ei tómba :D millegi pärast vaataks su fbki live ??? neid ma ootasin…ei tea ise ka miks ?

  • Reply L 15. mai 2017 at 09:34

   Issand mis ma kirjutasin :D laps nuttis süles :D kogemata läks kommentaar ülesse:D
   Aga jah, muidu melu tv on tore, aga ilmselt pole seal neid teemasid mis mind puudutaks.
   Tv saateid ma ka ei vaata eriti.
   Aga edu tegemisel!

  • Reply Mallukas 15. mai 2017 at 09:40

   Imelik jah, miks need laivid rohkem siis meeldisid :D?

 • Reply Maris 15. mai 2017 at 09:26

  Mulle just meeldib see, kui episoodid on pikad, seega 20 minutit võiks kohe kindlasti olla. Aga no samas kui ideid, millest rääkida enam ei ole, siis pole mõtet neid minuteid täis ka suruda. Lihtsalt ära hakka juba tehtud episoodi lühendama, et ikka jumala eest nt 15 ja 20 minuti vahele jääks. :)
  Mulle just meeldibki see, et kuulsuste asemel on sinu saates täiesti tavalised inimesed. Samas ega ma saadet vaatamata ka ei jätaks, kui mõnes osas kuulsus oleks.

 • Reply Liisa 15. mai 2017 at 09:23

  Olen vaadanud kõiki saateid ja kõik on meeldinud ka . :) Kuulsusi vist väga ei tahakski näha, sest noh kus neid ei näeks, delfi -elu 24 jms. Pigem siis päris inimesi oma päris eluga . :) Kuigi tuleb tunnistada, et saade staaride Liisa, Heleni ja Kalvi Kallega oli siiski super . :D Eriti hea oli see lause, et noh Liisa sind oli näha kui seksimaia joodikuna . :D Teemasid kohe pilduda ei oskagi aga episoodid võiksid olla nii pikad kui võimalik .