Ma juba jupp aega mõtlesin teile näidata, et mis ma vahepeal Alist tellinud olen. Mul on seal muidugi juba mitukümmend lehte tellimusi, aga enamik on väike pudi-padi ja taustad fototuppa, küll aga on sattunud mõned…tavaasjad ka, mida näidata tahan. Esiteks siis need, millega ma väga rahul olen.

See tore taldrik sattus mu teele nii, et ma nägin Instas mingeid mega fancysid puust taldrikuid lastele, aga need maksid 40€ tk pluss saatmistasu aussist ka veel lisa 40€. Seega läksin otsisin Alist ja muidugi leidsin, mida tahtsin. Ok, mitte päris üks-ühele samad, aga no täitsa toreda sellegipoolest. Ma küll valisin õnneliku näoga taldriku, kätte sain kurva, aga vahet pole.

Hind 14.92€ (LINK)

Tublid kokad lõikavad sibulat nagu proffid, mina nii ei oska. Peale silmaoppi on mul silmakesed mega tundlikud ka ja ma tahan kiiresti hakitud saada. Seega ma kasutangi nüüd seda junni, kui on vaja väikseid sibulatükke. Suurtega udjan niisama noaga poolpimedana mööda lõikelauda, kuni sibul enam-vähem hakitud on. Alguses mõtlesin, et raudselt ei kasuta seda vidinat, aga olen ikka täitsa palju abiks võtnud.

Hind: 0.92€ (LINK)

Selle silikoonist jääkuubikuresti üle olen ma küll nüüd natukene ebanormaalselt ja ülevoolavalt õnnelik. Teate, kui lahedad on väiksed jääpallid? Vastus – mega lahedad! Ainult, et nad on tõesti pisikesed ja selle veiniklaasitäie mahla sisse läkski mul terve rest ära. Ok, eks ma priiskasin ka nendega, kaks klaasi saab ikka täidetud. Muuseas, kas te teadsite, et kui vormi panna kuuma vett, siis saad uued jääkuubikud juba u poole tunniga.

Hind 4.61€ (LINK)

See on selline tore silikoonist asi, et paned küüslauguküüned sisse, peksad neid vastu lauda selles ja siis need koored tulevad ise ümbert ära. Muidugi võiks seda teha ka kuskil purgis, oleks vb isegi mugavam, aga tundus selline naljakas vidin ja siis ostsin. Vajalik ta otseselt pole, aga no las ta olla. Kui mul küüslauguküüsi üle jääb, siis panen need tavaliselt sinna sisse, siis ei kao ära kuskile. Sada korda on nii olnud, et vaatan, et küüslauku pole ja siis sada aastat hiljem leian kapipõhjast mitu kuivanud küünt.

Hind 1.96€ (LINK)

 

Ma olen miljon korda öelnud, et ma pole väga kellavend, aga no kui ma seda kuskil aliexpressifänni blogis nägin, siis pea euri eest on siin kella rohkem kui küll. Alles täna sain, aga katki veel ei ole ja töötab :D

Hind 1.54€ (LINK)

See on lihtsalt nii ägeeeee asi! Väike sprei, mis tegelikult käib sidrunisse, aga miks mitte ka apelsini. Saad lauale asetada, et igaüks näiteks oma grilllõhele ise sidrunit spreitada saaks. Töötab idekalt ja kõik on mega hämmingus sellest alati :D (Jah, ma räägi sinust, Mikk)

Hind 1.52€ (LINK)

Ma tahtsin sittadest ostudest ka kirjutada, aga Lents juba piriseb ja tahab tuttu minna. Homme siis! Ja ootan teie ägedate leidude linke ka!

Muuseas, kõik pildid on mu uue Samsung Galaxy S8+’ga tehtud. Kas teid huvitaks selle telefoni arvustus ka?

Jaga: