Issand, mis mul selle eelmise Bebee postitusega meelde tuli! Kui me üks nädalavahetus Kardo vanaisa sünnal käisime, siis rääkisin Kardo vennanaisega ja soovitasin tal mustakale sattudes külastada ühte poodi nimega Beebilt Beebile. Miks see mulle meenus oli see, et ma vaatasin siin igasuguseid pilte lastest ja riitest ja siis kargas ühe foto peale pähe, et jajaja, ma ju tahtsin teile ka rääkida, kust ägedaid lasteriideid odavalt saab. Kontrastiks siis sellele eelmisele postitusele, kus on siiski ikkagi kodumaine disain ja kindlasti natukene krõbedamad hinnad, siis soovitan vahelduseks kohta, kus on mega hea hinnaga kraam. Nimelt seesama Beebilt Beebile pood.

Asub siis ta mustakal, väga naljakalt Pagaripoiste ja hauakivide poe vahepeal. Tillukene pood, aga põhimõtteliselt on see süsteem selline, et nemad ostavad kilohinnaga beebide riideid sisse, pesevad/triigivad/sorteerivad. Ilusamad asjad lähevad riidepuudele, sellised nii ja naa riided lähevad ühte soodukakasti – minu meelest oli paar euri 5 eset või mingi selline värk ja siis on seal isegi täitsa tasuta asjade kast, kuhu saab lapsele maale trööpamiseks mingeid riideid kui vaja on.

Mina sattusin sinna nii, et mul oli täiega vaja Lentsule reisiks asju ja sain ka! Noh, sellised Zara ja GAP, George ja H&M ja isegi ühe Eesti disaineri, Emma and Theo, suvemütsikese (ma ju rääkisin enda mütsihullusest). Selles suhtes, et kui viitsid koha peale minna, siis saad asjad ise välja valida ja üle vaadata, hinnad on odavad (paar euri enamasti) ja on hea alternatiiv Facebookis kuulutamisele, et “soovin osta 80 suuruses riideid ühelt inimeselt”. Kui kohale minna ei viitsi, siis nad vist saadavad postiga ka, nagu ma nende fbist aru sain.

Lisaks riietele, sain Lentsule veel ujumispüksid ja magnetitega pudipõlle. Olin amazed. Seal oli tegelt megapalju just ka hästi pisikeste asju ja need olid to the max ilusad ja korralikud, sest noh, palju see vastsündinu ikka “trööpab”. Aa ja mängunurk oli ka lastele. Aga ma olin lasteta, nii et väga ei vaadanud täpsemalt.

Ja see ei ole veel kõik! Kui ma sealt oma saagiga koju minema hakkasin, käisin ma Pagaripoistest läbi, et paar saiakest ja üks coca osta (tere tulemast rannavorm!) ja tädikene sundis mind täiega seal mingit kupongi täitma, et ma loosimises osaleksin. Ma eriti ei viitsinud, aga kuna taksoni aega oli, siis täitsin selle ära. Ja ma võitsingi! 5€ krediiti ja kaks cocat, wohhoo. Oleks veel hauakivi ka vaja olnud, oleks igati asja ette reis olnud, aga kott riideid ja mõnus võit on ka päris hea diil.

Ma tegin isegi poest pilti maja eest, aga siis mul oli veel vana telefon ja nüüd on see mu väikevenna käes, peaks küsima, kas see on tal alles. To the max sünnist surmani värk :D

Kuna me lähme juba TÄNA ÖÖSEL Korfule, siis ma pean nagunii asju pakkima, üks osa Beebilt Beebile poest saadud asju on näiteks siin pildil näha (miinus need lühkarid, need olid mul juba enne).

Jaga: