LASTEASJAD RIIDED

beebilt beebile

30. mai 2017

Issand, mis mul selle eelmise Bebee postitusega meelde tuli! Kui me üks nädalavahetus Kardo vanaisa sünnal käisime, siis rääkisin Kardo vennanaisega ja soovitasin tal mustakale sattudes külastada ühte poodi nimega Beebilt Beebile. Miks see mulle meenus oli see, et ma vaatasin siin igasuguseid pilte lastest ja riitest ja siis kargas ühe foto peale pähe, et jajaja, ma ju tahtsin teile ka rääkida, kust ägedaid lasteriideid odavalt saab. Kontrastiks siis sellele eelmisele postitusele, kus on siiski ikkagi kodumaine disain ja kindlasti natukene krõbedamad hinnad, siis soovitan vahelduseks kohta, kus on mega hea hinnaga kraam. Nimelt seesama Beebilt Beebile pood.

Asub siis ta mustakal, väga naljakalt Pagaripoiste ja hauakivide poe vahepeal. Tillukene pood, aga põhimõtteliselt on see süsteem selline, et nemad ostavad kilohinnaga beebide riideid sisse, pesevad/triigivad/sorteerivad. Ilusamad asjad lähevad riidepuudele, sellised nii ja naa riided lähevad ühte soodukakasti – minu meelest oli paar euri 5 eset või mingi selline värk ja siis on seal isegi täitsa tasuta asjade kast, kuhu saab lapsele maale trööpamiseks mingeid riideid kui vaja on.

Mina sattusin sinna nii, et mul oli täiega vaja Lentsule reisiks asju ja sain ka! Noh, sellised Zara ja GAP, George ja H&M ja isegi ühe Eesti disaineri, Emma and Theo, suvemütsikese (ma ju rääkisin enda mütsihullusest). Selles suhtes, et kui viitsid koha peale minna, siis saad asjad ise välja valida ja üle vaadata, hinnad on odavad (paar euri enamasti) ja on hea alternatiiv Facebookis kuulutamisele, et “soovin osta 80 suuruses riideid ühelt inimeselt”. Kui kohale minna ei viitsi, siis nad vist saadavad postiga ka, nagu ma nende fbist aru sain.

Lisaks riietele, sain Lentsule veel ujumispüksid ja magnetitega pudipõlle. Olin amazed. Seal oli tegelt megapalju just ka hästi pisikeste asju ja need olid to the max ilusad ja korralikud, sest noh, palju see vastsündinu ikka “trööpab”. Aa ja mängunurk oli ka lastele. Aga ma olin lasteta, nii et väga ei vaadanud täpsemalt.

Ja see ei ole veel kõik! Kui ma sealt oma saagiga koju minema hakkasin, käisin ma Pagaripoistest läbi, et paar saiakest ja üks coca osta (tere tulemast rannavorm!) ja tädikene sundis mind täiega seal mingit kupongi täitma, et ma loosimises osaleksin. Ma eriti ei viitsinud, aga kuna taksoni aega oli, siis täitsin selle ära. Ja ma võitsingi! 5€ krediiti ja kaks cocat, wohhoo. Oleks veel hauakivi ka vaja olnud, oleks igati asja ette reis olnud, aga kott riideid ja mõnus võit on ka päris hea diil.

Ma tegin isegi poest pilti maja eest, aga siis mul oli veel vana telefon ja nüüd on see mu väikevenna käes, peaks küsima, kas see on tal alles. To the max sünnist surmani värk :D

Kuna me lähme juba TÄNA ÖÖSEL Korfule, siis ma pean nagunii asju pakkima, üks osa Beebilt Beebile poest saadud asju on näiteks siin pildil näha (miinus need lühkarid, need olid mul juba enne).

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

19 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply kristel 14. juuni 2017 at 20:55

  Kas keegi räägiks mulle, milline näeb välja üks magnetiga pudipõll?

 • Reply Mertz 30. mai 2017 at 12:42

  Tegemist ongi ju beebiriiete taaskasutuspoega. Sellist poodi kuhu saaks vankriga siseneda ja ainult beebidele shopata ei ole Tallinnas väga palju.
  Kaup ju tulebki emadelt, ostetakse kg hinnaga sisse, müüakse seda, mis hetkel on. Mis tähendab, et kaup vahetub pidevalt.
  Hinnad on ju ka sellised, millega müüakse internetis kasutatud riideid. Aga pood peab ju maksma rente ja muidu poega seonduvaid kulusid. Vaevalt keegi miljoneis teenib.
  Kokkuvõttes kui sorida, tuleb hinnavahe poega ikka päris suur. Eks inimesed ongi erinevad ja soovid on erinevad, kes kasutatud riideid ei soovi, ostabki need poest.
  Tore, et on selline koht tehtud. Beebide riided ringlevad.

 • Reply Elina 30. mai 2017 at 11:04

  Ega sulle silma ei jäänud kas seal ka suurematele lastele riideid on? (92-98 suurust) või kõik väiksed suurused?

  • Reply Mertz 30. mai 2017 at 12:28

   Suurusi on kuni 110 :)

 • Reply Kata 30. mai 2017 at 10:44

  Kaugel on eriti võigas lugeda Hauakivid Beebilt beebile .
  Ja samuti kogemused, et väga kehv valik ja hinnad ikka sellised, et igasugu odavbrände saab soodukaga juba sama raha eest.
  Zara, George, H&M ei ole mingid brändid :D kui aus olla.

  • Reply Mallukas 30. mai 2017 at 10:50

   no ma ei olegi öelnud, et OOO MIS IMELINE brändikaup, lugesin lihtsalt brände, mille asju ma sain. Mis nad siis on, kui mitte brändid? :D

   • Reply Kata 30. mai 2017 at 10:53

    Kõige tavalisem odav kiirmood ;)

    • Reply Mallukas 30. mai 2017 at 10:58

     soovid et muudan lause postis ära, et “sain asju kiirmoekettidelt nimedega:” ?

     • Kata 30. mai 2017 at 11:08

      Minupärast küll niipalju vaeva ei pea nägema. Lihtsalt jätkuvalt väga paljud arvavad , et H&M jms on mingi udupeen bränd :D

     • kaisa 30. mai 2017 at 11:50

      bränd on ju ikkagi, missiis, et pole udupeen :D

  • Reply Lii 30. mai 2017 at 11:54

   Miks kommenteerija arvab, et bränd on vale öelda H&M-i kohta? On eksklusiivsemaid ja vähem ekslusiivsemaid brände. H&M vähem, Gucci rohkem. Tähenärija…

   • Reply Katerii 30. mai 2017 at 16:39

    100 prossa nõus

 • Reply K. 30. mai 2017 at 10:42

  Päris halb oleks näiteks omale loosiga hauakivi võita :D No nii varuks ette ära juba. Ainult et kui oma majas ei ela, siis pole seda kuskil hoida järgmised…80 aastat.

 • Reply Sandra 30. mai 2017 at 10:23

  Beebidest rääkides…kas Triinu-Liis on oma beebiprintsi kätte saanud? :)

  • Reply Mallukas 30. mai 2017 at 10:41

   Näen ma välja nagu Triinu-Liis või :D

   • Reply L 30. mai 2017 at 10:59

    Issand, nii tüüpiline, et sõbrannadelt küsitakse, et kas su sõbranna on lapse kätte saanud :D wtf. Mõni ime, et lõpurasedad peast hallid juba.

 • Reply Mukk 30. mai 2017 at 10:01

  No mul just vastupidine kogemus. Üks beebigrupi naine tegi reklaami, läksin vaatama. Enamik asju kulunud ja topilised, mille eest kysitakse 3-4 euri. Ma wi leidnud reaalselt mitte midagi, kuigj olen meeleldi taaskasutuse fänn, aga topilisi ja kulunud asju ei taha. M6tetu käik. Myyja kysis ka, et kas ma ei leidnudki mitte midagi, ytlesin talle ausalt, mis ma arvan.

  • Reply Mallukas 30. mai 2017 at 10:49

   Väga imelik :D

  • Reply sade 31. mai 2017 at 10:04

   Sama arvamus ka siin, enamus asju topilised ja kulunud. Mul oleks häbi nendele 3-4 euri hinnaks panna.. Hea pood on paavlis beebidele, seal sama kvaliteediga asjad ning hinnad mõistlikud 0.5-1 eur.