KINGILOOS KODU

parim madrats maailmas

13. juuni 2017

Kunagi kirjutasin ka, et kui me magamistoas remonti tegime, siis tundus mulle, et see summa venib juba nii suureks, et hakkasin lolli koha pealt kokku hoidma. Nimelt omaenda mugavuse ja hea une pealt – ostsin suht kõige odavama madratsi mille ma netist leidsin. Ütleme nii, et peale mõnda aega sain aru, et see oli suur viga. Mul mõlema rasedusega selg aina rohkem pekki läinud, just alaselg valutab päris tihti ja aina enam hommikuti tundsin, et selg annab jälle tunda. No pagan, nagu mingi vanamutt ole.

Mõne aja pärast otsustasin, et see ei saa nii jätkuda ja proovisin olukorda parandada kvaliteetse kattemadratsiga. Paremaks läks küll, aga ikkagi oli aru saada, et seal all on see ebamugav ja vastikult pehme madrats, mis siiski päris 100% mugav ei olnud. Nagu mingi pagana printsess herneteral, et ei saa magatud normaalselt.

Mõni aeg tagasi saadeti mulle kingitus, mitte et see eriline haruldus oleks, et mulle kinke saadetakse aeg-ajalt, aga no see oli ikka parim kingitus ever, sest selleks oli uhiuus madrats. Saate aru, madrats, mille vedrusid ma selja all ei tunne, mis ei ole ebameeldivalt pehme, vaid on selline… issand, ma ei tea, mis sõnu kasutada. Tihke? Kas madrats võib olla tihke?

Ühesõnaga, tegu on Napsie madratsiga (LINK). Mina enne sellest firmast kuulnud ei olnud, aga kui ma seda tutvustust lugesin, siis tundus selline casual madratsitutvustus. Eks nad kõik ju lubavad olla eriti mugavad ja eriti uue tehnoloogiaga ja mida kõike veel. Minule isiklikult otseselt pole vahet, kas ma magan 16cm kõrgusel madratsil või 18 cm kõrgusel madratsil. See tähendab, ma alguses arvasin, et mul pole vahet.

·         Hingav disain: Klassikaline madrats koosneb tavaliselt mitmetest samasugustest vahukihtidest, mis on omavahel lihtsalt kokku liimitud. See aga tähendab, et madrats ei hinga ega lase õhku läbi ja kergelt võib tekkida higistamine. Napsie vahuvedrudest põhikiht võimaldab õhul madratsi-siseselt vabalt liikuda, seega saad magada terve öö mõnusa temperatuuriga.

·         Patendeeritud tehnoloogia: Napsie madratsi tehnoloogia on välja töötatud koos juhtiva Belgia “unelaboriga” ja arvesse on võetud ka klientide tagasisidet. Tulemus on lihtsustatud keerukus – kärjekujulise tekstuuriga vahuvedrudega madrats, mille kallal on pead murtud juba tervelt 15 aastat.

·         Rohkem vähema eest: Napsie kõrgus on lausa 18cm, teised madratsid on tavaliselt umbes 14-16cm kõrged. See tähendab omakorda, et saad väiksema raha eest lausa 30% rohkem.

·         Ulmeline kompaktsus: Napsie saabub sulle mugavalt ja lihtsalt pakituna. Madrats on kokku pandud nii, et suurus on ainult viiendik originaalsuurusest ja seda madratsi toimet kahjustamata. Nõnda on meil võimalus transportida Napsiet nii riigisiseselt kui ka –väliselt väiksema summa eest. Mida väiksem pakend, seda soodsam hind!

·         Toetav ja mugav: Tahad tunnet, et magad nagu pilvedel? Me oleme Napsie pealmisel madratsikihil kokku pannud vastava toetuse ja memory-vahu. Inimkeeli: need vähendavad madratsisse sisse vajumist ja toetavad sind terve öö jooksul piisavalt. Tänu vahuvedrudele on keha surve madratsile ühtlaselt jagatud ning just see tekitabki pilvedel magamise tunde.

·         Valmistatud Euroopas, läbimõeldult pakitud: Napsie saabub sulle suhteliselt väikeses pakis, olles vaid viiendik originaalsuurusest. Sellisesse pakki on mahutatud ka kõik vajalik atribuutika. Paki suurus annab meile võimaluse saata see kiirelt ja mugavalt ükskõik kuhu ja millisesse riiki. Seega Napsie saatmine Tallinnast Tartusse läheb maksma vähem kui kokku pakkimata madratsi toimetamine Nõmmelt Viimsisse.

·         101 ööd tasuta prooviööd- Napsie’l on 101 öö pikkune prooviperiood, mille käigus saad omal nahal järgi katsetada, kas madrats meeldib sulle sama palju nagu meilegi. Juhul, kui Napsie pole siiski sinu teema, siis võtame ta tagasi ilma trikkide või lisatasudeta, makstes sulle kogu raha täies ulatuses tagasi.

·         10 aastat garantiid

Nüüd olen ma seda madratsit juba jupp aega kasutanud ja oskan ehk natukene rääkida, kas kodulehel kirjas olevad lubadused ka paika peavad. Hingava disaini kohta ei oska öelda, ma olen tavaliselt ümbritsetud kahe lapse, Kardo, kassi ja mõnikord koeraga ka, seega on mul ikka aeg-ajalt palav olnud. Võib-olla, kui ma kunagi üksi või kahekesti seal magada saaks, saaksin täpsemalt öelda.

Tehnoloogia ekspert ma ka ei ole, aga seda ma võin küll käsi südamel öelda, et see on kõige mugavam madrats, mis maailmas olemas on. Reisil olles ei olnud ma kindel, kas ma igatsen rohkem oma sõpru või oma madratsit. Mul polnud peale Napsie saamist selg mitte kordagi valutanud, aga reisil olles valutasin iga öö ja hommik selga. Tõepoolest on see pehme, aga nagu toekas samal ajal, sest sa ei vaju kuskile madratsi sisse, vaid mega mugav on.

Pakk tuli koju tõesti nii väksena, et ma mõtlesin alguses, et nad on mulle vale asja saatnud, aga oli ikka madrats, jess!

Ühesõnaga – mu voodi on Napsie madratsiga lihsalt nii mugav, et ma parema meelega ei läheks enam iial kuskile ööseks. Enne oli pidevalt see asi, et kui voodis Lendele süüa andsin, siis ta rullus mulle külje alla ja kui ma natukenegi liigutasin, siis võdises terve madrats, näiteks kui ma üritasin voodist välja hiilida. Napsie on pehme, mõnus…. MUL POLE SÕNU!

Kui Kerli ja Kiku mu kodu hodsid meie äraolekul, siis nad mõlemad ütlesid, et mul on maailma kõige mugavam voodi, kus nad elus maganud on. Vot sulle lopsu, uhke värk, ma saan iga öö kodus olles oma pilvel vedeleda :D Mitte kunagi, mitte kuskil, pole ma nii mugavas voodis olnud. Ja ma kahtlen, et satun kah.

Nüüd oleks vaja veel leida megapehmed ja superkvaliteetsed voodipesud ja siis ma enam voodist ei välju kah. Järgmine kord kuulete minust siis, kui 400 kilost Mallukat magamistoast välja lõigatakse ja kraanaga haiglasse toimetatakse.

Mul on hea meel öelda, et kui kellelgi on praegu madratsi soetamise soov, siis ma saan pakkuda teile 10% allahindlust. Kood MALLUKAS kehtib nädal aega ja ma tõesti soovitan teil minu vigadest õppida. Jah, ega hea madrats odav lõbu pole, aga kui ostad alguses nadi madratsi + hea kattemadratsi, siis need kokku ongi juba suurepärase madratsi hind. Ma tõesõna garanteerin, et ma julgen ise pea panti panna, et keegi seda ostu küll ei kahetse.

Olen kohe nii kindel selles, et tahan anda ühele lugejale võimaluse saada see “pilveke” või no madrats endale jumala tasuta. Madratsi loosis osalemiseks pead sa hakkama Napsie Eesti FB sõbraks + minema chekkama napsie.ee kodulehele, et mulle öelda, mis suurust madratsit te võita sooviksite, ning postitama siis selle mulle kommentaaridesse. Mäng toimub täpselt 7 päeva! Usu mind, kui sa magad iga öö ebamugava madratsinikatsi peal, siis võta kindlasti osa – su selg tänab sind!!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

1 203 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Tene 13. juuni 2017 at 21:48

  Minu selg ka peale rasedustnii valus, et vahest ärkan nuttes. Magada nagu pilvel ja ärgata valudeta tundub ime:)

 • Reply Kristina 13. juuni 2017 at 21:45

  180×200!

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 21:44

  Sellle koha pealt oskan ma vist hetkel kohe väga hästi kaasa rääkida, kuna tänu kehvale madratsile, magan ma juba pool aastat diivanil :/ Kaks kuud tagasi sai seljaopil käidud ja nüüd enam, kohe üldse ei suuda enam vanal madratsil magada, seega jään õnnele lootma, et saaks diivani vabastada :) 180×200 paun!

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 21:42

  Meile sobiks üks madrats mõõduga 140×200 suurepäraselt. Ei hakka oma vana maha tegema – kui võitu ei tule siis peame ju temaga veel koos magama.

 • Reply Erle 13. juuni 2017 at 21:40

  180×200

  Olen ka hädas pidevate alaselja valudega (nimelt selili on tàiesti vöimatu olla veidi pikemat aega járjest) ja arvasin, et ei saagi sellele murele lahendust. Aga kui vōidaksin madratsi, oleks lootust ka minul rahulikule unele. Kuna käin koolis ja tööl väiksema kohaga, siis endal pole kahjuks niipea soetada sellist toredat asja.

 • Reply Belgy 13. juuni 2017 at 21:38

  140×200 :) Sai soetatud uus voodi just ja lastele nari ja korralikud madratsid. Aga vot me mehega ikka odava madratsi peal :)

 • Reply Viktoria 13. juuni 2017 at 21:37

  Meil on ammu juba mõttes olnud osta endale uus madrats, kuna vana on nii ebamugav. Hetkel jagan voodit ka 10 kuuse tütrega, niiet uus madrats tooks kindlasti ka talle palju kvaliteetsema une :) Juhul kui loosiõnn naeratab, siis sooviks madratsit suuruses 160×200

 • Reply Mansukas 13. juuni 2017 at 21:36

  160×200 madrats tundub olevat piisav. Tahan ka pilvel magada!

 • Reply J 13. juuni 2017 at 21:36

  Oi, väga oleks vaja head madratsit. Abikaasa on ka seljahaige, mõnikord on ta sellistes valudes, et isegi kõige kangemad rohud ei aita. Aga muidu on ta oma igapäevase valuga juba ära harjunud, kuid tore oleks, kui ta saaks vähemalt öösel rahulikult magada :) Hetkel on meil madrats 160×200, aga soovin väga uut voodit ja siis juba suuruses 180×200 :)

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 21:36

  Meie voodi tahab endale uut 180×200 mõõdus madratsit :)

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 21:29

  Mul on nii vana madrats, et hädasti läheb juba uut vaja. Üks hommik ärkan vedru ribide vahel kah. Sooviks 90×200.

 • Reply Virge 13. juuni 2017 at 21:27

  Hea madrats teeb imesid! ☺️140×200

 • Reply Irma 13. juuni 2017 at 21:25

  Appi! Meie mehega vajame seda! Praegune madrats on kohutav ja vana ka. Seljavalud on mul igapäevased külalised. :( vaja oleks 160×200 suurust

 • Reply Indrek 13. juuni 2017 at 21:21

  Meile sobiks 160×200 madrats,vana on suht ebamugav ja tuntavate vedrudega.

 • Reply Liisu 13. juuni 2017 at 21:20

  160×200
  Nii tore oleks uus madrats võita, sest vana dormeo vajab hädasti väljavahetamist. Elukaaslase pool on väga ära vajunud ja viimane pool aastat tal suured alaseljavalud vaatamata kõiksugu taastusravidele jms-le.

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 21:17

  160×200 oleks väga hea madrats.:)

 • Reply Yutulind 13. juuni 2017 at 21:17

  160x200cm on soov….aitäh!

 • Reply Anne-Mai 13. juuni 2017 at 21:15

  Mul läheb 180*200,oleks uut vaja,praegune on suht ebamugav,nende vedrudega aga ajab asja ära:)

 • Reply Brita 13. juuni 2017 at 21:13

  Öösiti tahaks pilvede peal hõljuda küll selle madratsi abil. Paluks 200 x 140cm :)

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 21:12

  Mul täpselt sama teema – odav madrats, mida üritasin parandada veidi parema kattemadratsiga. Seljavalud + vigane põlv mille ma vastu vedru vigaseks kukkusin – nii rämedalt on vedrud väljas. siis küll kattemadratsit polnud. Mõtlesin küll isekeskis, et lõpetan imetamise siis investeerin uude madratsisse – aga tegelikult kuluks juba prageu marjaks ära küll. Näiteks 200×200

  • Reply Liina 13. juuni 2017 at 21:16

   Oi sellist polegi. No siis järgmine 180×200 – Kuna mul voodit ka enam niikuinii praktiliselt pole!

 • Reply Ingrid kukk 13. juuni 2017 at 21:09

  180×200 madrats sobiks, et ka oma seljavalusid leevendada… sama mure…kehv madrats :( +kaks last :)

 • Reply Ly 13. juuni 2017 at 21:06

  Sooviks 160*200 ?

 • Reply Janeli 13. juuni 2017 at 21:04

  Sooviks 160×200 madratsit endale :)

 • Reply Katri 13. juuni 2017 at 21:04

  Oleks vaja väga 160*200 madratsit palun.

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 21:03

  Uus madrats kulub väga ära, 180×200 mõõdus?

 • Reply Cathy 13. juuni 2017 at 21:02

  Olen samuti oma seljaga hädas ning suhteliselt sagedaste migreenihoogude pärast vajan kvaliteetset und, et neid ära hoida. Uuest madratsist unistan tükk aega juba! Sobiv oleks 160×200. ?

 • Reply Kristin 13. juuni 2017 at 21:01

  Kuluks üks madrats suuruses 160*200 ära küll.

 • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 21:01

  Oh, kuidas ma unistan mugavast madratsit. Praegune juba 15a vana ja viimased aastad keeran seda aeg-ajalt ringi, et vedrude asukohta kehal muuta ??

  • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 21:04

   Mõõtudelt oleks ideaalne 160×200

 • Reply Hedy 13. juuni 2017 at 21:01

  180*200 äkki loosiõnn naeratab :)
  Vana madrats oleks vaja pensionile saata, kuna lapsed on ta hüppamisega nii ära väsitanud.

 • Reply Jaanika 13. juuni 2017 at 20:59

  160x200x18 madratsit oleks väga,väga vaja.Vana madrats on ikka väga läbi ja kuna laps on mitmeid kordi alla ka pissinud,siis on olukord rohkem kui kehva.Väga loodan,et õnn meile naeratab :)

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 20:57

  160×200 palun palun palun, ise tegin sama lolli vea ja ostsin suvaka jyski madratsi ja nüüd maksan seljavaludega niiet just see madrats on mu elust praegu puudu :)

 • Reply Ma 13. juuni 2017 at 20:57

  Mina soovin endale 180×200 cm madratsit! :) ❤

 • Reply Ave Prööm 13. juuni 2017 at 20:49

  Osalen,väga vajalik loos.

 • Reply Kaia 13. juuni 2017 at 20:46

  180×200 madrats palun?

 • Reply Teili 13. juuni 2017 at 20:40

  180×200- Meie perele kuluks sellises suuruses madrats ideaalselt ära, kuna mu väike tütreke on oma öiste märgamistega muutnud meie voodi ebakvaliteetseks. Usun et siit on ka põhjus, miks ta otsustas lõpuks ISE enda voodisse kolida! ?

 • Reply Marit 13. juuni 2017 at 20:39

  180×200 mmm…madratsit, palun ?

 • Reply H 13. juuni 2017 at 20:37

  160*200 ?

 • Reply Stella 13. juuni 2017 at 20:36

  180×200 madrats oleks supppeeerr!!!! :)))

 • Reply Kai 13. juuni 2017 at 20:35

  180*200

 • Reply Elina 13. juuni 2017 at 20:34

  160×200 :)

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 20:34

  Kui juba jagamiseks läheb, siis võtaks hea meelega 160*200*18 cm madratsi, ehk teeks ka minu seljaga imesid :)

 • Reply Kadi lohu-mikk 13. juuni 2017 at 20:31

  160*200 hädasti oleks vaja

 • Reply Liisi 13. juuni 2017 at 20:28

  180×200 oleks vaja uut madratsit :)

 • Reply Pille-Riin 13. juuni 2017 at 20:25

  180*200 kuluks uues kodus väga ära :)

 • Reply Eva 13. juuni 2017 at 20:24

  Mu vanemad magavad juba kümme aastat sellises voodis, millel nii halb ülipehme madrats, et ma ei saa isegi seal pool tundi pikutada ilma kangeks jäämata.
  Nii väga tahaks neile sellise kvaliteetse madratsi kinkida, 160×200 mõõdus ?

 • Reply Kristel 13. juuni 2017 at 20:23

  Mul just uue madratsi ost päevakorral, sest vana madratsi eluiga sai lihtsalt täis ja magan vedrud seljas.
  Lisaks magab mu voodis ka 2-kuune beebi, seega kvaliteetne madrats on ülioluline.
  Madrats mõõtudega 160×200 kuluks hädastiiii ära.

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 20:22

  Oi meile sobiks ideaalselt 160cm laiune madrats. Endal hiljuti vigastasin selga ja mehel juba varasemast seljaprobleemid. Praegusel voodil madrats liiga pehme…

 • Reply Kadi 13. juuni 2017 at 20:21

  Ma ei võta kunagi loosidest osa aga krt kui läbi minu ja mehe selg on. For real. Me enam ei jaksa üksteist ära masseerida. Ärkame iga hommik kohutavalt valulikult + meil on üks ühe aastane kutt, kes käib öösiti paljuuu üleval ja mulle tundub et me ei saa enam iialgi välja puhata. Ma arvan et lasen isegi mehel sellest loosist osa võtta ? aga hetkel voodi 180×200. Aga äkki tahame uud voodit ja seda vist 160×290.
  Käisin nende kodukal ja FB lehele panin ka meeldib. Ohh et see õnn nüüd minu õuel naerataks.

  • Reply Kadi 13. juuni 2017 at 20:22

   Sorry, mitte 290 vaid ikka 200 ??

 • Reply Kriss 13. juuni 2017 at 20:19

  160×200 pliis! Meie dormeo on jube kohutava juba :(

 • Reply Pille 13. juuni 2017 at 20:18

  Tundub vahva? Kui loosimiseks läheb, siis võtaks 140*200

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 20:18

  Hirmsasti oleks lapseootusel üht 160x200x18 madratsit vaja.

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 20:15

  90 x 200

 • Reply HelenS 13. juuni 2017 at 20:08

  160×200 *Paremini puhanuna jõuab rohkem ?

 • Reply Diana 13. juuni 2017 at 20:07

  Palun mulle üks 180×200 madrats, kuhu oma härra ja kahe priske kõutsiga ära mahtuda!

 • Reply Carol 13. juuni 2017 at 20:04

  160×200 :) . Olen pool elu pidanud kahjuks diivanvooditel pidanud magama ja ega see väga hästi pole mõjunud. Olen ka kõva migreenitaja ja viimasel ajal annab aina enam tunda, et ööuni on kehv ja selg/kael kange ja pinges. Ostsime hiljuti ka päris oma kodu ning vaikselt remondime oma pesa ning ilmselgelt iga sent hetkel väga arvel kuna rügan mitmel rindel (töö ja kool) ja üks korralik “unemasin” kuluks küll ära :)

 • Reply Margely 13. juuni 2017 at 20:02

  Tere olen 5lapse ema ja olen ka veidi hädas oma seljaga ja nüüd hellitaks küll ennast hea unega heal madratsil.

 • Reply Anu Pajumaa 13. juuni 2017 at 20:00

  160*200*18 on minu sooviks, pisipoja on vana madratsi lihtsalt ära hüpanud:)

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 19:57

  Viimasel ajal üha enam ja enam ma keerlen öösel ümber enda ja otsin asendit, sest selg jääb kangeks. Uus 160×200 cm madrats oleks küll suurepärane kingitus! :)

 • Reply Elekas 13. juuni 2017 at 19:57

  180*200. Head madratsit on ikka vaja. Vana on juba suht kehvake?.

 • Reply heili 13. juuni 2017 at 19:53

  160×200

 • Reply Helin 13. juuni 2017 at 19:50

  180*200
  Ma ei taha võita madratsit enda pärast vaid enda elukaaslase pärast, kes on läbi teinud mitu avariid, tänu millele oleks talle endale tarvis juba sellist madratsit.
  Esiteks oli tal kael sodi , oleks 1mm rohkem olnud ei kõnniks ta enam aga õnneks saatus teda tookord säästis, lisaks sõitis meile pea viis aastat tagasi otsa üks narkomaan.. tänu temale lõigati mu elukaaslane autost välja ning tulemuseks- mitmest kohast katki vaagnaluu.
  Ma elan koos tulevase invaliidiga, kes juba praegu kurdab igal hommikul valusid. Oleme vahetanud kattemadratsi- tulemus 0. Ostsime uued padjad- tulemus 0.
  Võibolla on tõesti viga madratsis ning kui madrats oleks kvaliteetne, saaks inimene ka normaalselt hommikul ärgata, ilma , et kuskil põrguvalu oleks.

  Jään lootma õnnele ning võibolla õnnestub elukaaslast üllatada!

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 19:49

  140*200 sobiks hästi. Loodetavasti saaks siis minu abikaasa ka oma seljavaludest lahti!

 • Reply Madli 13. juuni 2017 at 19:46

  180×200
  Kolime varsti poiss-sõbraga kokku ja hea madrats oleks kaunis kenake kingike – peiks murdis selja paar aastat tagasi, aga siiamaani on pidanud sohvavooditega leppima, mis pole teps mitte selja vastu lahked :)

 • Reply G. 13. juuni 2017 at 19:42

  160×200 :)

 • Reply Kaija 13. juuni 2017 at 19:42

  Vaatasin sealt kodukalt, et oi-oi mis hinnad. Seega meile kuluks küll ära see 180×200 suurus!

 • Reply Heleriin 13. juuni 2017 at 19:41

  160×200 pilveke võiks ka minu selga toetada :) Tõsiselt vajaksin seda pilvekest kuna vaevlen juba pikemalt alaselja vaevuste käes.

 • Reply KS 13. juuni 2017 at 19:40

  160×200 suurust sooviks väga :)

 • Reply Kistiina Mahmutov 13. juuni 2017 at 19:39

  160×200
  Kuna oleme üürikas ja korraliku madratsit polegi, ning mina olen tudeng ja töötan ka hetkel, siis tihti olen üleväsinud ja magamata. Elukaaslane on autotehnik ja samuti vajab peale rasket tööpäeva välja puhata, siis kuluks madrats tõesti väga ära :)

 • Reply Anna-Maria 13. juuni 2017 at 19:32

  180×200. Kvaliteetselt laiutama! ;)

 • Reply Oliver Mändla 13. juuni 2017 at 19:31

  180×200

 • Reply Age 13. juuni 2017 at 19:30

  180×200 väga sooviks :)
  Hetkel magame Jyski madratsi peal, ei saagi aru kas tulid seljavalud vanadusega (32 ?) või on tõesti asi selles madratsis ??

 • Reply Liis Al 13. juuni 2017 at 19:27

  http://www.napsie.ee/madrats/ 180×200. Suur pere peab ära mahtuma.

 • Reply Aira Hein 13. juuni 2017 at 19:24

  Kuna mu tütrel on plaanis suve jooksul oma magamistoas remonti teha ja vana mööbel välja visata, siis oleks selline madrats (160*200) sobilik ta uuele voodile ja kuna on näha, et tütar on pikkadest koolipäevadest väsinud siis just selline madrats kuluks marjaks ära. :)

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 19:21

  160x200x18 cm suuruses madratsit :)
  Tahaks ka seljavaludest lahti saada lõpuks :)

 • Reply Merle 13. juuni 2017 at 19:19

  180×200, et piisavalt ruumi oleks! Olemasolev madrats kngi juba vana ja väsinud! ?

 • Reply Maira 13. juuni 2017 at 19:16

  160x200x18 cm

  Kui nägin seda postitust mõtlesin et ohh see on NAGU RUSIKAS SILMAAUKU.
  Olen viimased 3 kuud unistanud uuest madratsist. Päriselt ka.

  Seda esiteks:
  * kolm kuud tagasi ma sünnitasin ja mu selg on rasedusest täitsa läbi pluss epiduraalisüst mis edukalt ei õnnestunud on kinkinud selja vaegused.
  Teiseks: on mul nii halb madrats hetkel et last öösel imetada nii paha. Madrats on pehme ja poja vajub nii külje alla. Mülenal ebamugav.
  Kolmandaks: tahan kvaliteetset und ja VABANEDA seljavalust.

 • Reply Kaidi 13. juuni 2017 at 19:16

  Mmmm, 160x200x18 cm kõlab küll väga ilusti…

 • Reply Kätu 13. juuni 2017 at 19:16

  80×200. Ma nii loodan, et võidan. Mul on mega vana madrats. Mu voodi oli kunagi nari ülemine osa, aga võtsime selle sealt ära, kui ma laps olin ja ma olen juba 3 korda sama vana nagu ma siis olin, aga ikka sama madratsiga. :(
  Ma nii väga tahan seda madratsit. Mu selg ja elukvaliteet tänaks sind elu lõpuni!

 • Reply Error 13. juuni 2017 at 19:11

  140×200 madrats. Endal on korralik ja väga hea madrats olemas, aga emale oleks uut vaja. Väga.

 • Reply R 13. juuni 2017 at 19:10

  Ohh, meil mehega mõlemal seljaga probleeme. Tahaks ka lõpuks ilma seljavaluta ärgata. Meie voodisse sobiks 160*200 madrats :)

 • Reply Nele Kõli 13. juuni 2017 at 19:06

  160x200x18 cm sobiks ideaalselt !

 • Reply Ke 13. juuni 2017 at 19:02

  Olen juba 7 aastat maganud põrandal vana madratsi peal. Võid ise ette kujutada milline see välja tänaseks näeb :D kõik küljed on ära vajunud ja vedrud on kohe kohe välja hüppamas. Olen juba tükk aega plaaninud osta korralik madrats aga alati on muid tähtsamaid kulutusi ja päris kõige odavamat ei näe ka mõtet soetada. Ühesõnaga ma oleks super tänulik kui taevaisa halastab ja ma võidaksin endale 160×200 suuruses madratsi.

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 19:02

  140*200 vana madrats vajabki välja vahetamist. :)

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 19:00

  160x200x18 cm

  See oleks lausa unistus saada uus madrats ☺☺☺ ma olingi hetkel kui vanamutt ja hommikul ei saa voodist püsti ????

 • Reply Kaisa-Liisa 13. juuni 2017 at 18:59

  Minu magamisasemeks on kaks vàiksema môôtmelist voodit, mis omavahel kokku lükatud. Kunagi ammu sai soetatud ka kattemadrats, mis neid kahte omavahel kuidagi moodi kokku seob, aga kuna madrats on vana, vormist vàljas ja seljale rōōmu enam ei valmista, siis oleks viimane aeg see uue vastu välja vahetada. Rōōmsaks teeks madrats suuruses 160*200

 • Reply A.H. 13. juuni 2017 at 18:57

  160×200 oleks ideaalne :)

 • Reply Eveli 13. juuni 2017 at 18:56

  Minu selg oleks väga tänulik, kui edaspidi saaks 160×200 madratsil oleskleda.

 • Reply Brit 13. juuni 2017 at 18:54

  180*200:)

 • Reply Mai-Liis 13. juuni 2017 at 18:28

  140*200 madrats oleks suurepärane. Sai kunagi soetatud dormeo madrats ja iga hommik ärkan selg kange ja pole üldse välja puhanud. :-(

 • Reply Gellu 13. juuni 2017 at 18:28

  Palun, palun see madrats 160×200 mulle! Vaevlen samuti juba aastaid seljavalude käes ning madrats on vana nökats. Ka mul magab laps väga tihti meie vahel ning mul hakkab juba tunduma, et see voodi või vana madrats on minu poole kaldu, sest tihtipeale ärkan ma üldse pea üle voodi ääre, kuna üks väikemees on nii külje alla vajunud ja no, siis võiks juba vähemalt selgki mugaval asemel olla. :)

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 18:27

  Hetkel magame 130 laiusel diivanil aga beebi I is on the way ja peiku just utles et kolmekesi mahume siis kenasti ära kui 160 madratsi laiuseks.

 • Reply Kärt 13. juuni 2017 at 18:25

  Praegu olen sunnitud magama nigelal diivanil, mis tõttu pidevalt hommikuti ärkamine raskendatud on, kuna selg valus.
  160*200 suurus

 • Reply Inger 13. juuni 2017 at 18:22

  Seda viie sotist 180×200 madratsit tahaks endale küll! Vana madrats juba väga vana ja väsinud :(

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 18:17

  Mina ihkaks 160*200 suuruses madratsil lamaskleda :)

 • Reply Evelin 13. juuni 2017 at 18:14

  Sooviksin väga proovida :)
  160×200 oleks sobilik

 • Reply Eneli 13. juuni 2017 at 18:11

  180*200
  Ma ei osale just tihti loosimistes aga see madrats oleks küll suurepärane.

 • Reply Siiri 13. juuni 2017 at 18:10

  180×200 madrats kuluks ära küll. Ise olen ka vaadanud et maksavad ikka jõhkrat hinda ning hoiaks ikka kokku ostaks odava aga jällegi siis poleks vahet kas mul on see vana madrats või uus. Seljavaludega omal ka probleeme seega kuluks madrats väga ära!

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 18:08

  Appi, mul IGA HOMMIK selg valutab, viimased tunnid keeran kägisedes külge, hirmsasti tahaks seda 160×200 madratsit proovida.

 • Reply Kairit 13. juuni 2017 at 18:06

  Meie pere sooviks võita 160×200 madratsit :)

 • Reply Merlindp 13. juuni 2017 at 18:02

  Parafraseerides klaasikuid: Armaš taevaiša anna armu ja kingi mulle see madrats suuruses 140x200cm :)

 • Reply maret 13. juuni 2017 at 17:58

  160×200 ja jumal tänatud Napsie loosi eest, hea Mallu.

 • Reply Merlin 13. juuni 2017 at 17:57

  180*200 :)

 • Reply Anneli 13. juuni 2017 at 17:56

  Jaa, madratsi tähtsust ei saa tõepoolest alahinnata. Magasin 10 aastat diivanvoodil, kus lõpuks pehme sisu täiesti ära vajus ning igal ööl tundsin neid puidust konstruktsioone enda selgroo vastas. Tekkisid kohutavad seljavalud.

  Lõpuks halastasin enda peale ning ostsin korraliku voodi, aga madrats oli puudu. Tegin sama vea nagu sina – ostsin Jyskist odavama madratsi, mis oli minu jaoks liiga kõva ning ikka ei saanud öösiti magada. Piinlesin pool aastat ning lõpuks ostsin viimaste säästude eest Dormeo madratsi. Olin sellega väga rahul!

  Aga kui õde jäi rasedaks ning kurtis seljavalusid, siis ma andisin enda madratsi talle. Tore oleks nüüd endale uus hea madrats võita! Vajaksin madratsit 140×200 cm.

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 17:55

  180x200cm

 • Reply kiisu 13. juuni 2017 at 17:55

  Voodipesu osas soovitan pereettevõtet Viljandist – Votex House OÜ. Maailma kvaliteetseim ja mõnnam puuvillane voodipesu. Neil ka imeilus koduleht koos netipoega: http://www.votex.ee

 • Reply A 13. juuni 2017 at 17:53

  Sooviks 140×200 madratsit :)

 • Reply Annabel 13. juuni 2017 at 17:53

  Ideaalne oleks 180×200 madrats, just soetasin endale voodiraamid ja olin otsimas madratsit ehk selline võit oleks ideaalne just minu haigele alaseljale.

 • Reply Carolin 13. juuni 2017 at 17:52

  160×200 Üli hea oleks lõpuks saada normaalne ja hea madrats millel magades ei hakka selg valutama. Peale rasedust on tekkinud sarnaselt sinuga alaselja valud, lisaks praegune madrats lihtsalt nagiseb ja krâgiseb iga liigutuse peale ja paar korda olen külje keeramisega lapse üles ajanud :(

 • Reply Kah seljahaige 13. juuni 2017 at 17:52

  160 x 200 madratsi paluksin nüüd ma võita

 • Reply kerli 13. juuni 2017 at 17:47

  180×200 uus madrats oleks ideaalne (:

 • Reply Eliise-Marie 13. juuni 2017 at 17:45

  Tundub nii mõnus, endal ka praegu madrats, kuhu peale ostetud kattemadrats, aga ideaalne oleks 140×200 :)

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 17:41

  90*200

 • Reply S1 13. juuni 2017 at 17:39

  140×200 ??

 • Reply Tuuli 13. juuni 2017 at 17:39

  Soovin 160*200 suurusega madratsit! Ei ole liiga suur samas piisavalt paras kahe inimese jaoks. Pole ammu saanud magada mõnusa madratsi peal :)

 • Reply Merle 13. juuni 2017 at 17:38

  180X200 madratsit palun!

 • Reply eve 13. juuni 2017 at 17:37

  Väga asjakohane teema minu jaoks :) Uurisin seda netilehte lausa lähemalt. Juba aasta tagasi sai käidud poest hinnapakkumist võtmas, et uus madrats osta, aga….. alati tuleb midagi pakilisemat vahele ja nii mõtlengi okei järgmine kuu tellin ära. Koer on ka teinud veits koerust madratsiga ja nii nüüd magamegi nii, et paar vedrut turritab küljealt välja.
  Super hästi sobiks 160x200cm.

 • Reply Marie 13. juuni 2017 at 17:35

  180×200

 • Reply Epp 13. juuni 2017 at 17:33

  Minu selg tänaks 180×200 madratsiga ! ?

 • Reply Jekaterina 13. juuni 2017 at 17:31

  160X200! :)

 • Reply Triinu 13. juuni 2017 at 17:28

  80×200 on voodi mõõtmed?

 • Reply Annely 13. juuni 2017 at 17:25

  Tsau, Mallur.
  Madratsi suurus oleks 160x200x18.
  Madratsi kui võidaks, annaks selle oma emale. Tal selg kaks korda lõigatud, 8 jämedat polti sees. Ja ikka ei aita, selg kange ja kõik kohad krampis. Äkki aitaks see Napsie madrats tal natukenegi seljavalusid ja krampe vähemaks saada.
  Mitte, et mu nutulaul siin palju aitaks, mõtlesin lihtsalt, et seletan, miks osalen.

 • Reply Kaili 13. juuni 2017 at 17:25

  140×200 mahuks minu väikesesse magamistuppa kõige paremini. ?

 • Reply Getter 13. juuni 2017 at 17:25

  180×200 madrats :)

 • Reply Mammu 13. juuni 2017 at 17:22

  160×200 sobiks meile ?

 • Reply Piret 13. juuni 2017 at 17:20

  Mõõduga 140×200, ma kingiks selle oma vanematele, nad on seda väärt. Nende praegune on üle 20a vana.

 • Reply Angelica 13. juuni 2017 at 17:19

  140×200
  Osalen esimest korda loosis kuna väike vend läheb kooli sügisest ja uus voodi on teda juba ootamas. Kuna ma ise kahjuks sellel hetkel Eestis ei viibi siis oleks imearmas selline kingitus teha :)

 • Reply Heldi 13. juuni 2017 at 17:17

  Meile kuluks ka 160×200 madrats ära.Voodi on aga madratsit pole.Ja minu selg on oi oi kui haige?

 • Reply Ave 13. juuni 2017 at 17:14

  Vaja oleks 160×200 madratsit- hetkel vastsündinuga haiglas(teadagi kui mugavad voodid haiglates on) ja sooviks väga paremal madratsil magada, et korralikult välja puhata

 • Reply Kadri D. 13. juuni 2017 at 17:08

  180×200 on just see, mis hetkel vaja :).

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 17:07

  160×200 :) Super äge võit oleks!

 • Reply Laura Liivamägi 13. juuni 2017 at 17:03

  140×200 madrats. Eh, just uuringi erinevaid madratseid. Loodan, et võidan siis loosiga!! :)

 • Reply Marie 13. juuni 2017 at 17:03

  160×200 :)

 • Reply Elis 13. juuni 2017 at 17:01

  160×200 Oleks ikka meeletult hea võit :) Ma juba ammu võtan hoogu et uut madratsit osta aga ei käi jõud üle nendest ja nagu odavat ja jamamat varianti ei tahaks ka nagu osta … :)

 • Reply Kadri K 13. juuni 2017 at 16:59

  160×200

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 16:49

  160×200 suurusega madrats. Oleks imetore kui ma ka kunagi midagi võidaksin. Kõik loosis osalemise tingimused täidetud. !
  Peale lapse sündi on mind vaevanud tugevad seljavalud ja kui tõesti see madrats need ära võtab,siis oleksin ma ülimalt õnnelik. Ostsin alles raseduse aeg uue madratsi ja see oli täielik feil. Hoian nii varbad ju sõrmed ristis,et seekord naerataks õnn mulle.! ;)

 • Reply Eneke 13. juuni 2017 at 16:49

  140 x200 , loodan ka alaselja valudest vabaneda ;)

 • Reply kati 13. juuni 2017 at 16:45

  140×200 vaba poroloon nii ära vajunud ongi uut vaja pöidlad pihku..??

 • Reply Mammu 13. juuni 2017 at 16:44

  160×200 sobiks ideaalselt :)

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 16:42

  140*200 suuruses madrats kuluks kohe ära

 • Reply Marlis 13. juuni 2017 at 16:42

  Üks 180×200 Napsie kuluks mullegi ära :)

 • Reply Mari-Ann 13. juuni 2017 at 16:42

  Meil oleks väga uut madratsit vaja, ka seljad pidevalt valutavad. 160×200 on meie voodi mõõtmed

 • Reply Janeli 13. juuni 2017 at 16:28

  Meie 180*200 vaal vajab ka uut küljealust. Aitäh! :)

 • Reply Kira 13. juuni 2017 at 16:27

  80×200. Laps kolib õige pea võrevoodist välja, voodi on juba ootamas, aga madratsit veel pole. Oleks hirmus tore, kui ta saaks oma edasised uned sellel imemugaval madratsil magada.

 • Reply Heli 13. juuni 2017 at 16:25

  160*200 oleks meile ideaalne:)

 • Reply Kristiin 13. juuni 2017 at 16:24

  160×200 sobiks mulle väga hästi.
  Tulevase emana oleksin ma väga õnnelik kui saaksin ka ”pilvekesel” magada. Praegune madrats on oma aja ära elanud, minu selg ja varsti sündiv väike beebi oleksid mõlemad uuel madratsil kindlasti õnnelikud.

 • Reply Kiks 13. juuni 2017 at 16:20

  160×200, üks mugav ase kuluks küll ära meile.

 • Reply Kristina 13. juuni 2017 at 16:17

  Tahaks ka kasvõi üks hommik ärgata nii, et kuskilt ei valuta :) 160×200 madrats oleks selleks ideaalne

 • Reply Angeliis 13. juuni 2017 at 16:17

  180*200 :)

 • Reply Helerin 13. juuni 2017 at 16:16

  160×200

 • Reply Kadri M 13. juuni 2017 at 16:12

  160×200

  Hetkel magame reaalselt porolonmadratsil mis on ajast ja arust. See oleks väärt kingitus :)

 • Reply Helen S 13. juuni 2017 at 16:10

  MIna oleks ülimalt õnnelik uue madratsi üle 140×200
  Olen 26+ rase ja alaselg on mu rist ja viletsus :(
  Aga kuna Asju on uuele ilmakodanikule palju vaja siis ei ole seda üleliigset kuskilt võtta uue ja mugava madratsi jaoks.
  Äkki õnn naeratab meie perele :)

 • Reply Nele 13. juuni 2017 at 16:10

  180*200 !! Üks tõeliselt hea ja mõnus uni oleks garanteeritud selle uue madratsiga ma usun ! Kuna tassin last käruga iga päev viiendale ja alla siis selg on päris korralikult piina saanud ..ja õhtuti valutab alaselg vahel nii hullult ,et karju appi :D :D !!! Üks korralik madrats aitaks kaasa kindlasti palju,et selg öösel voimalikult palju puhkaks !!! ?

 • Reply Anni 13. juuni 2017 at 16:09

  180×200 Sobiks suurepäraselt:)

 • Reply Erts 13. juuni 2017 at 16:08

  160×200

  Oleks nii väga vaja.
  Mul samamoodi alaselja valud piinavad.
  Oleksin sigaõnnelik! ?

 • Reply Maris 13. juuni 2017 at 16:07

  160×200 juba pikemat aega mõtlen, et meie madrats on oma elu ära elanud ja vajaks väljavahetamist ?

 • Reply Ken 13. juuni 2017 at 16:06

  160×200

 • Reply Marianna Ilves 13. juuni 2017 at 16:05

  Vága tahaks jálle korralikul madratsil magada. Minu voodile sobib madrats 160×200. Seljavaludega on probleeme pidevalt. Vága kuluks uus madrats ára.

 • Reply T 13. juuni 2017 at 16:03

  Ülemiste loosi võitja?

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 16:02

  140*200

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 16:02

  180×200 madrats sobiks meile. Minul jääb samuti magades alaselg kangeks.

 • Reply Emma 13. juuni 2017 at 16:00

  Eelmisel laupäeval oli suursugune hetk – ma külastasin oma ehitusjärgus kodu. Oma esimese päris enda kodu ruume ja see oli võrratu! On ütlus, et kõik, millega oled maaga ühenduses (madrats ja jalanõud) olgu kvaliteetsed, seega – see madrats on meile justkui loodud!

  160 x 200

 • Reply Margit 13. juuni 2017 at 15:58

  160×200 cm madrats oleks see kõige sobilikum. Tahaks last imetada nii, et ei rullu mulle külje alla ja pilvel magamise sooviks ka ära proovida.

 • Reply Sussu 13. juuni 2017 at 15:56

  140×200

 • Reply Anelle 13. juuni 2017 at 15:56

  Mulle meeldiks vahetada oma kitsas diivan korraliku laia madratsi vastu. Selg teeb päris kõvasti valu juba :( . Valiks Napsie suuruses 160×200, siis mahuks lõpuks kallimaga ühte voodisse normaalselt ära ka :D

 • Reply Ketu 13. juuni 2017 at 15:55

  Abikaasal 3 seljaoperatsiooni ja minu 1 seljaopp. Otsime just seda parimat madratsit!
  160×200

 • Reply Hanna 13. juuni 2017 at 15:49

  180*200 madrats oleks meile ideaalne, et saaksime oma unekvaliteeti veelgi paremaks :)

 • Reply Kaari 13. juuni 2017 at 15:47

  Ohhhh!! 140×200 oleks päris mõnsa. Olen alati see “printsess herneteral” olnud ja nüüd juba 3 aastat ka kitsast ühikavoodit kannatanud. :/:/ Äkki siis tahab peiks ka kaitseväest tihedamini välja tulla, mahume paremini ära ja on mugavam :D!

 • Reply Ave 13. juuni 2017 at 15:45

  Mul eile oli just kohutav selja valu, ja valud käisid sellisena nagu hakkaks sünnitama(valu käis vaheldumisi, kuigi rase pole :D), oleks küll ühte madratsit vaja. Väga hästi sobiks 180×200

 • Reply Sirje 13. juuni 2017 at 15:45

  Just olen endale uut voodit ostmas. Tore oleks saada üks hea 140*200 madrats ka sinna.

 • Reply Kirti 13. juuni 2017 at 15:43

  Sooviks võita 160*200 cm madratsit, mis teeks meie uned veelgi paremaks kui need praegu on ning leevendaks ka tervisemuresid.

 • Reply Ruth 13. juuni 2017 at 15:42

  Mul poja kuu vanune, ja justnimelt selle imetades küljealla rullumise tõttu oleme magamistoast elutuppa kõvemale(stabiilsemale) pinnale pagendatud. St magame põrandal õhemal madratsil :) Aga tahaks magamistuppa tagasi! Seega 180×200 oleks hädavajaliku madratsi mõõt ♡♡♡

 • Reply K 13. juuni 2017 at 15:37

  160*200 ?

 • Reply Ave 13. juuni 2017 at 15:36

  Sooviks väga vana madratsi välja vahetada 180cm laiuse vastu, et ka pisikesed mahuksid meie kaissu :)

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 15:34

  Oi seljavalu on liiga tuttav teema ja beebsu süles kandmine annab iga päev aina rohkem seljal tunda. Õhtul voodisse heites sooviks lõõgastuda ja saada välja puhatud kuid meie magame olude sunnil sellise madratsi peal mille keskel, kahe inimese vahel selline suur mâgi, niiet kui keset öôd tahaks nagu mehele kaissu ronida või otsustan beebi enda kaissu võtta veeren kohe enda kohale tagasi või upitan ebamugavalt keset kühmu üks käsi ja jalg ühelpool, teine teisel pool ripakil, selge see, et kaua enam nii magada ei saa :( Idekas oleks võita madrats 160×200.

 • Reply Kaisa 13. juuni 2017 at 15:31

  Nagu ma loen, siis on seljavalud meile paljudele juba vanad sõbrad ?. Meile sobiks 160x200cm madrats. Oleks täitsa vahva magada korralikul madratsil ?

 • Reply Mari Mammu 13. juuni 2017 at 15:28

  Ma just madratsi otsingul. Kollasin ka just sinu lehepeal ringi otsides, mõnda madratsi arvustust. Ainuke mis ma leidsin oli sleepwelli oma. Ma targa peaga ostsin topshopi oma ja igaõhtune magama minek on piin. Hommikul on keha natuke kange :D . Ostsin siis ka muidugi kattemadratsi ja topshopi voodilauad, aga paremaks ei ole midagi läinud. Ma tahaks ka pilve peal magada :) äkki seekord loosiõnn naeratab ja mega lahe oleks võita 160 x 200 madrats. Laigitud Napsie fb lehte.

 • Reply Kaja 13. juuni 2017 at 15:28

  Peale kahte rasedust on kahjuks alaseljavalud tihti kimbutamas, madrats 160×200 päästaks päeva ;)

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 15:23

  160*200 :)

 • Reply Anne 13. juuni 2017 at 15:23

  Madratsi suurus: 160×200.
  Mees magab pm augus, sest ta raskem kui mina (haha) ja vaevleb ka seljavalude ja kusjuures kõhuvalude (kui magab kõhuli) küüsis.
  Mina lihtsalt olen tugev eesti naine ja ainus soov on iga öö mitte tunda igat mehe pööret ja liigutust (madrats väriseb hullupööra).
  Seega võit oleks meile mõlemale winwin situatsioon. :)

 • Reply Birgit 13. juuni 2017 at 15:22

  140*200 oleks just täpselt see madrats, mis selle praeguse juustu mu kere alt välja vahetaks :D hirmus ikka, kui palju üks madrats võib elukvaliteeti mõjutada.

 • Reply CAMME 13. juuni 2017 at 15:22

  Meie “pisike”(kuhu mahub 4 inimest+ laiutav kass) voodi vajab ka 160× 200 madratsit, kus õhtul päeva üle arutada, muinasjuttu lugeda. Ja lõpuks saab seal magada ka?

 • Reply Laura 13. juuni 2017 at 15:21

  Sooviks madratsit suuruses 140×200. Mul oleks niiii väga uut madratsit! Mul on juba poolteist-kaks aastat olnud mega suured seljavalud ärgates, olen kõike proovinud ja miski ei aita. Üks korralik madrats oleks kindlasti lahendus mu probleemile, sest see segab juba mu igapäevaseid tegemisi. :(

 • Reply Helen 13. juuni 2017 at 15:20

  Mina võtaks ühe 160×200! Äkki see määdžik kaotaks mu seljavalu kah ära siis.

 • Reply Ave 13. juuni 2017 at 15:19

  Kingiksin madratsi oma kallile tütrele, kellele oleks uus madrats lausa hädavajalik.
  90×200

 • Reply Krista 13. juuni 2017 at 15:18

  Lapsele võiks võrevoodi asemele uue voodi teha. Mõõdud 80x 200

 • Reply Liisi Kärsin 13. juuni 2017 at 15:15

  Kõlab paljulubavalt ja õigesti. Minu selg on samuti kolme lapse ajal ja järel sage valutaja vaatamata erinevatele madratsitele ja heale massöörile. Meile sobib 160×200. Aitäh!

 • Reply S. 13. juuni 2017 at 15:14

  Madratsit oleks küll uut ja head vaja. Mulle sobiks hästi suurus 140×200 :)

 • Reply Merilin 13. juuni 2017 at 15:13

  160*200, saaksime mehe ja pojaga mõnusat und nautida. :)

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 15:10

  180×200 aitab nendest selja valudest ja augus magamisest! :)

 • Reply Mustikas 13. juuni 2017 at 15:08

  Pere saab paari kuu pärast lisa, seega on ilmselge, et me enam oma 120 cm laia voodisse ära ei mahu. Otsustasime, et üks 160×200 madrats(ja tegelikult ka voodiraam) on kindlasti asjad, mida läheb hädasti tarvis. Juba praegu põhjustab paisuv punu seljavalusi, tahaks veel enne titemammaks hakkamist printsessiund magada. Hoian pöidlaid ja varbaid, et õnn mulle naerataks!

 • Reply Reelika 13. juuni 2017 at 15:07

  160x 200 oleks mõõt minu voodile. ?selg annab ikka vahest tunda, ükski asi ei leevenda, eriti alaselga. Madratsi võit teeks seljale pai ja saaksin samamoodi katsetada, ehk toob ka une tagasi.

 • Reply Mannike 13. juuni 2017 at 15:07

  Suurus võiks olla 160×200 :D

 • Reply Mannike 13. juuni 2017 at 15:06

  Oi kuidas tahaks inimese moodi magada ja ärgata. Tean täpselt mis tunne on penskarina ärgata ??? Praegune madrats on aastast ei kujuta ette :D uut oleks hädasti vaja ☺

 • Reply Ragne 13. juuni 2017 at 15:05

  Seda seljavalu juttu lugesin nagu oma elust. Mul on see suurte rindade pärast olnud juba teismeeast saadik, nüüd kui last tassin, voodis kägaras imetan ja öösel ainult ühes asendis magama pean (sest keeramiseks pole ruumi, kui beebi end jälle emme-issi voodisse pressib), on see veeeeel hullemaks läinud. Nädal tagasi käisime uut voodit+madratsit vaatamas, aga rahast oli niiii kahju ning mõtlesime, et vaatame hiljem, kui arvelt natuke rõõmsam seis vastu vaatab. Hea et ootasime, su postitus on meile nagu rusikas silmaauku. Ehk siis 160*200 aitäh ?

 • Reply Nipp 13. juuni 2017 at 15:03

  Kui on voodi nt 160X200 ei pea sugugi olema üks madrats. Mul kodus 2 80cm laiust madratsit, kuna mina armastan kõva madratsit, mees pehmemat. Üks suur madrats tundub, et vanub ka just keskelt rohkem lohku. Kui on 2 eraldi, siis saab ka märksa mugavamalt pöörata, jõuan ka ise seda teha. Kellel seljad haiged, siis ei kujuta ette, kuidas seda ühte suurt ringi pöörate. Ja kes veel ei teadnud, siis madratsi pidev pööramine on madratsi eluiga silmas pidades ülioluline.

  • Reply Mallukas 13. juuni 2017 at 15:10

   Miks madratsit pööörata tuleb? Pole kuulnudki

   • Reply CAMME 13. juuni 2017 at 15:23

    Siis ei vaju madrats ära. Kui on erineva keharaskusega inimesed, siis on hea iga 6 kuu tagant madratsit keerat.

 • Reply Heike 13. juuni 2017 at 15:03

  180*200. Nüüd põidlaid hoidma. Tahan ka ju pilve peal magada koos lapse ja mehega :)

 • Reply Grete Lindepuu 13. juuni 2017 at 15:02

  Magamistoa remont käib ning uus madrats oleks praegu kui kirss tordile. Eriti kui arvestada mu seljahädasid, millega olen ka nagu noor virisev vanamutt. Meie voodile sobiks 160×200 madrats. Ohh, no seda on vaja!!! ???

 • Reply Merili 13. juuni 2017 at 15:01

  Sama lugu, igal hommikul on tunne, nagu oleks 100-aastane, selg nii kange. Praegune madrats on 10 a vana ja väga kuluks ära 160*200 uus madrats!

 • Reply Enelin 13. juuni 2017 at 15:00

  Madrats mõõtmetega 160 x 200. Alles kaks nädalat tagasi ostsin kattemadratsi, sest tavaline madrats on nii kehv. Mul on ka igapävased seljavalud ja halva toestusega madrats seda paremaks ei tee. Seetõttu on vajadus ka uue madratsi järele. Usun,et uus madrats ja kattemadrats koos lõpetavad need igaöised seljavalud.

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 14:59

  160*200 madratsit oleks vaja. Tegime ka lolli vea ja hoidsime valest kohast raha kokku.

 • Reply Tiina 13. juuni 2017 at 14:59

  Oh mis imeline võimalus. Voodi on 160*200! No selg teeb juba nii palju liiga, et kui eile mees laksu vastu kanni andis mõtlesin, et nüüd läheb küll miskit katki ? . Tegelt ikka päris hull on asi kuna minu beebi kes on 7,5 kuud vana ja 11kg raske siis tema võrevoodisse tõstmine on juba omaette katsumus ?. Kodused tööd kannatavad ju ka muidugi ? noh põrandalt mänguasjade kokku korjamine, märjapesu kausi tõstmine jne . Diivanilt tõustes tunnen ennast nagu saja aastane kui üritan selja sirgu ajada. Oh neid situatsioone on nii erinevaid ja sellest tuleks korralik kaebe laul siia. Aga lühidalt kokkuvõtteks oleks ma õnne junnis kui võit mu voodisse tuleks ?

 • Reply M. 13. juuni 2017 at 14:58

  Apppiii! Jah, palun mulle üks see imeline madrats! 160×200 suuruses oleks ideaalne :)

 • Reply Eliis 13. juuni 2017 at 14:56

  180×200 suuruses madrats kuluks meile hädasti ära. Vaevleme elukaaslasega samuti seljavaludes, sest hoidsime raha kokku ja ostsime samuti kõige odavama madratsi. See madrats oleks kui taeva õnnistus :)

 • Reply Liisa 13. juuni 2017 at 14:55

  180×200 oleks super, saaks selle mõõduga uue voodi ka ja kuna selg on nagu ta on siis kuluks selline madrats väga ära.

 • Reply K 13. juuni 2017 at 14:55

  90*200 5.aastasele lapsele oleks see kindlasti väga hea madrats ning hakkaks äkki ka üksi magama . Muidu magab koguaeg emme ja issi kaisus :)

 • Reply Tiivi 13. juuni 2017 at 14:52

  160*200 sobiks meie voodisse

 • Reply R 13. juuni 2017 at 14:51

  Eile just vahetasin voodipesu ja tõdesin, et uut madratsit oleks vaja. Kahjuks ei ole meil 400-500€ kusagilt võtta ja nii me magamegi sama targalt vanal madratsil edasi. Kui palju pole palutud, siis 160×200 madratsi eest oleksin väga tänulik.

 • Reply Pille-Riin 13. juuni 2017 at 14:49

  160 x 200 madratsi suurus on täpselt see suurus, mis vahetaks välja praeguse vana vedrudega madratsi.
  Goodbye seljavalud!

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 14:48

  Oh, väga oleks uut mõnusat madratsit vaja, mia mu seljale pai teeks. Selg on imetamisega ja lapse vedamisega väga kangeks ja valusaks läinud, vahel pikali visates võtab valujutid lausa hingest kinni. Minu voodile sobiks madrats suuruses 180×200. :)

 • Reply Kerttu 13. juuni 2017 at 14:47

  Magame 10a vana madratsi peal ja on oma elu igati ära elanud. Vinge Dormeo kattemadrats ka enam ei kõrva seda jubedust.
  Oleks vaja madratsit suuruses 160×200 :)

 • Reply Evelin kuuskla 13. juuni 2017 at 14:47

  Ka meie pwrele kuluks ära madrats 160×200 mehega pidevalt vaevelem magamatuses ja seljavaludes kuna praefune madrats kehva ja tõesti pole sellist raha kusgilt võtta et madrats endale osta

 • Reply Heleri 13. juuni 2017 at 14:47

  140×200 suurus. Mu noormehel on aeg ajalt suht raske magama jäämisega, kuid ei tea milles asi olla võib. Vahest ärkab poolest ööst ja und uuesti ei tule. Kindlasti mängib suurt rolli ase mille peal magame ning üks põhjus võib ka see olla ning minul on 1,5 aastaselt diagnoositud juveniilne reumatoid artriid siis minu liigestele teeb tõesti üks hea madrats SUURE PAI, ehk on hommikuti liigeste kangus ka selle tõttu valutumad ja leebemad. Kuna meil on päris vana voodi siis uus madrats oleks üks ütlemata hea kingitus meile mõlemale.

 • Reply Maris Kurvits 13. juuni 2017 at 14:46

  180*200
  Kuna olen viimase aasta öötööl olnud, siis on unerežiim täielikult rikutud. Juba 2 kuud päevases vahetuses olles ja siiani unehäiretega – tundub et vaid imeline madrats võib mu päästa! ?? Pöidlad pihus!

 • Reply Ingrid 13. juuni 2017 at 14:44

  Super loos! Suurus 160×200 oleks igati sobiv :)

 • Reply Maria 13. juuni 2017 at 14:43

  140×200

 • Reply A.K. 13. juuni 2017 at 14:42

  See madrats kõlab liiga ilusasti, et olla reaalne,aga 160×200 oleks ideaalne. :)

 • Reply Mari 13. juuni 2017 at 14:41

  180×200 mõõdus madratsit oleks vaja. Ammu juba oleks vaja uut aga no pole resursse piisavalt. Võidu korral mu selg tänab Sind!

 • Reply Liina 13. juuni 2017 at 14:39

  Mulle sobiks 180×200 madrats :)

 • Reply Lumi 13. juuni 2017 at 14:38

  Parim loos ever!!!! 160×200

 • Reply Galina 13. juuni 2017 at 14:38

  Meile oleks vaja 140*200. Praegune madrats laste poolt nii àra màkerdatud, et isegi keemiline ei saanud plekidega hakkama.

 • Reply Raili 13. juuni 2017 at 14:35

  Vot see oleks unistuse täitumine!
  90×200

 • Reply Kati 13. juuni 2017 at 14:33

  160×200???

 • Reply Kerttu 13. juuni 2017 at 14:32

  Mina vajaksin ellu jäämiseks uut madratsit oma voodile, mille mõõt on 160×200. Ellujäämiseks!? Jah! Sest ma ei saa oma voodis korralikult välja magada juba kuude viisi, kuna tekk on paha ja padi torgib (lapsepõlve multikast, kes mäletab).

  Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis tõesti, madrats on vana ja mindki kimbutavad metsikud seljavalud. Nende leevendamiseks võimlen voodist välja saamiseks aga pehmel auku vajunud madratsil on see ju suhteliselt mõttetu. Käed surevad, jalad surevad, hommikuks olen nagu surnud nuudel ja kolgin oma käsi, et need ellu ärkaks – siis hakkavad surisema… Päev otsa valutab käsi mõnikord. Kui magan kõhuli, jääb selg nõgusaks, kui magan selili või külili, siis hakkab üks või teine külg valutama. Ja ma olen ALLES 40! Ma ei taha vanaks ja haigeks jääda, üaaaaa … nuuks …
  FB leht ka laigitud eluveerel tiksuva käega :)

 • Reply Marju 13. juuni 2017 at 14:31

  Meie perele kuluks ära madrats suurusega 160×200,vana ongi juba päevi näinud.

 • Reply Kätu 13. juuni 2017 at 14:31

  :) loosiratas, loosiratas.. minul just vajadus uue madratsi järele :) 140x200cm

 • Reply Egl 13. juuni 2017 at 14:31

  Oh kallis Taevaisa, Mallukas või kes tahes, pliiis visake mulle 180*200 suurune tükike seda imelist taevast.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 14:31

  160*200 oii kuidas oleks seda vaja, hetkel ka beebiootel ja selg annab mõnusalt tunda..

 • Reply Sirli 13. juuni 2017 at 14:30

  See postitus on täpselt mulle. Oi kui ammu ma igatsen uut madratsit.Mul praegu mingi väga pehme ja pea iga hommik selg kange.Kui õnn mind soosib,siis soovin 160×200 madratsit.

 • Reply A 13. juuni 2017 at 14:30

  160×200 ?✊️
  Mul on ka just alaseljavalud tulnud peale teist rasedust ja nii kohutavalt piinarikkad on! See tunduks imeline, kui pelgalt madratsivahetusest paremaks läheks! ?

 • Reply Liis 13. juuni 2017 at 14:30

  Vaja oleks 160*200 madratsit.
  Ammu olen tahtnud uut madratsit soetada,kuid kui tahta korralikku ja kvaliteetset,siis kahjuks ei saa rahakotiga jutule .
  Uus madrats parandaks magamist tunduvalt.Seljale oleks väga hea,
  Praegune madrats üle 10 aasta vana,ja vedrud juba katki ja katteriide ka auguliseks teinud.
  Et vedrud külje sisse või tagumikku ei torkaks,siis on madratsile veel omakorda tekk peale pandud mis veidi leevendab seda ,et päris vedrude peal magama ei pea.
  Loosis osalen kindlasti,oleks meeletult hea kingitus homseks sünnipäevaks.

 • Reply Jaanika 13. juuni 2017 at 14:29

  Mina oleksin väga õnnelik 160×200 madratsi üle, sest vana madratsi vedrud ronivad juba ribidesse :)

 • Reply Kiku 13. juuni 2017 at 14:24

  Magame mehe ja lastega põrandal madratsitel- mõnus lebola, uus 160×200 madrats sobiks ideaalselt sinna ?

 • Reply KK 13. juuni 2017 at 14:23

  Olen terve elu maganud diivanvoodil ja tänu sellele on seljavalud kimbutama hakanud. See suurepärane madrats kuluks väga ära ? Suurus 160×200

 • Reply EQ 13. juuni 2017 at 14:22

  Meie uude koju oleks kûll ühte Napsi 180*200 mandratsit vaja, oleks vãhe parem kui põrandal magada.

 • Reply Merly 13. juuni 2017 at 14:21

  160×200 madratsil vedeleks küll.sai hiljaaegu uus voodi valmis veisterdatud,mis on üli kena ja armas. Aga madrats on küll seal aastast mine …… :D tegelt on isegi 2 madratsit kokku pandud..hommikuti ärkad vahest kahe madratsi vahelt voodi laudadel.. üks terve ja suur madrats oleks küll super nummi.

 • Reply Brigitta 13. juuni 2017 at 14:21

  see oleks ideaalne, meil peres kõigil seljaga probleemid, sobiks 160×200

 • Reply Liisi 13. juuni 2017 at 14:19

  Minul oleks vaja 180×200 mõõdus madratsit :)
  Olen rase..vaevlen ka seljavalude käes..ikka nii hullude, et jalad lööb alt :(
  Aga nojh voodi on nagu ta on, madrats vana ja väsinud…kunagi(8a tagasi) sai samas hinnaklassis pocket vedrustusega madrats ostetud…aga vot kõik kallid madratsid ei olegi nii head, nüüdseks vedrud ära vajunud ja külje all kenasti tunda.
  Oleks hingeõnnistus kui võidaksin selle madratsi ?? saaks ka ehk paremat und nautida :)

 • Reply Cätlyn 13. juuni 2017 at 14:18

  160×200, oleks ideaalne :)

 • Reply K. 13. juuni 2017 at 14:18

  Haleda madratsinikatsiga seljahaige tahab 140×200 madratsit!

 • Reply Kadri T. 13. juuni 2017 at 14:18

  160×200

 • Reply Anneli 13. juuni 2017 at 14:17

  160x200cm. Uut madratsit oleks väga vaja.

 • Reply Mariliis 13. juuni 2017 at 14:16

  Palun mulle üks 160×200 madrats . Aitäh!

 • Reply Merja 13. juuni 2017 at 14:14

  Olen piilunud erinevaid madratseid juba pikemat aega, kuid ostmiseni ei ole jõudnud, sest tõesti väga kallid on ja lihtsalt ei jaksa osta. Praegune on oma elu ära elanud ja tunnen konkreetselt vedrusid enda all. Lisaks kõigele on ta liiga pehme, aga nii me seal neljakesi püüame ära mahtuda. Oh kuidas tahaks uut madratsit!
  Ahjaa meie voodi mõõtudele sobib 180x200x18 suurune madrats.

 • Reply Anett 13. juuni 2017 at 14:14

  160×200. Mul on selg haige juba aastaid ja uut madratsit tahaks küll:D

 • Reply MARILIIS 13. juuni 2017 at 14:14

  160 x 200 Napsie madratsi paneks küll endale külje alla. :)

 • Reply Cäty Gilden 13. juuni 2017 at 14:13

  Mina sooviks ka loosist osa võtta :) :)
  Samuti juba üle 10 aasta seljamurega hädas ning pidev magamine sundasendis teeb selle veel eriti hulluks (olen nimelt samuti hommikuks terve perega koos voodis :D ), seega oleks üks hea madrats sellele ideaalne lahendus!
  Kõik tingimused täidetud ning soovitav madratsi suurus oleks 140×200 (http://www.napsie.ee/madrats/)

 • Reply Mailit 13. juuni 2017 at 14:13

  160 x 200

 • Reply Maarja Lumiste 13. juuni 2017 at 14:12

  Madrats suurusega 90×200 oleks just see sobiv. Kiire eluviisi tõttu oleks ka kvaliteetsem uni teretulnud ;)

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 14:12

  160×200 madrats oleks super, sellest saaks mulle ja elukaaslasele hea sünnipäevakink. Meil peagi sünnipäevad tulemas ja kes siis uuest madratsist ära ütleks.

 • Reply Erle 13. juuni 2017 at 14:10

  160×200

 • Reply K2trin 13. juuni 2017 at 14:10

  160×200 võiks olla see jumalik pilveke millepeale mu selg aitäh ütleb ??

 • Reply Katariina 13. juuni 2017 at 14:09

  90×200

 • Reply Kati P 13. juuni 2017 at 14:07

  Kõigepealt peaks ma voodi ära mõõtma, enam ei mäletagi pikkust-laiust.
  Võidujumal võiks mulle kordki halastada. Või noh..pigem oleks see madrats mu mehele suur õnnistus(kuna ta selg valutab reaalselt päevast-päeva).

 • Reply Nell 13. juuni 2017 at 14:01

  Madrats suurusega 160×200 kuluks täitsa ära.

 • Reply Kats 13. juuni 2017 at 14:01

  Ooooo, uuus madrats… küll see oleks mõnus. Praegu seda postitust lugedes hakkasin mõtlema, kui vana on meie praegune madrats. Ee, ei olegi rohkem, kui 12 ja pool aastat :S Jube väsinud aga no mis teha. Kõik 3 lapseootust olen üle elanud aga jamh, selg valutab nii mul, kui abikaasal. See oleks imeline, kui saaks uue 160x200x18cm madratsi ja veel niiii hea, kui kirjeldasid. A ja muidugi mul sama teema, et oleks vaja tasakesi voodist välja hiilida aegajalt oma 8-kuuse beebi juurest. Egoist ei ole aga hetkel pean tunnistama, et hoian küll endale natuke ikka pöialt ;)

 • Reply Mariliis 13. juuni 2017 at 13:56

  Jesss! See mäng on täpselt meie perele! Hirmasti tahaks oma poroloni õige madratsi vastu vahetada. Lausa kadedus tuli peale selle madratsi kirjeldust lugedes :D Võidu korral ootame avasüli koju uut unepilve mõõdus 160*200 cm.

 • Reply Kaire Arakas 13. juuni 2017 at 13:55

  160×200, see tundub küll olevat väga väärt auhind. Ehk veab ja selg tänab?

 • Reply JanikaK 13. juuni 2017 at 13:55

  160×200
  Esimene loosimine,mis mind kõnetab.Ma vajan seda!

 • Reply Mari-Liis 13. juuni 2017 at 13:51

  Oleme kvaliteetse madratsi ostu edasi lükanud. Sobiks 160×200 madrats.

 • Reply Kims 13. juuni 2017 at 13:50

  Kannatan töö pärast tihti seljavalude käes ja kuna mul oli hiljuti elus vähe raskem periood siis olid ka depressioonist tingitud unehäired. Siiani võtan unerohte kui tundub, et une ei tulegi.
  Voodi on pühapaik ja ma tohutult tahan uut madratsit. Vanal on tunda vedrusid ükskõik kuidas ei magaks ja see on vales suuruses ka :D 10cm väiksem kui voodi. Selle augu täitsin ühe tekiga.
  Võidu korral valiksin 180×200×18 pilvekese! :)

 • Reply Anna 13. juuni 2017 at 13:49

  Kingiksin Napsie madratsi, mõõtudes 160x200x18, enda kallile vanaemale, kes pidevalt kurdab, et selg valutab aiapeenarde vahel kummardamisest :) ehk tooks see talle natukenegi leevendust!

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 13:48

  Unega hullult probleem, tahaks ka mõnusalt magada. Ja siis juba 180*200 saaks laiutada ;)

 • Reply Egle P. 13. juuni 2017 at 13:47

  Mina sooviksin võidu korral 90*200*18 madratsit. Läheks see mu väiksele õele, kellele sama moodi sai netiteel madrats enam-vähem hinna järgi valitud. Aga see madrats ei kõlba karu p**** ka. Vedrud tunduvad nagu oleks pastaks vedrud, tead ju küll, millised pehmed nikerdised need on. Hea meelega teeks väiksele õele klassi edukalt lõpetamise puhul hea une kingituse! :)

 • Reply KK 13. juuni 2017 at 13:45

  Juba ammu oleks uut madratsit vaja. Praeguses pole üldse hea magada rääkimata siis muudest toimetustest :D meil praegu vedrukas, mingi 3 aastat vana aga ma rasedusega selle nii auku rullinud, et nüüd on vedrud koguaeg püsti ja torgivad. Panime praegu pehmenduseks paksu teki lina alla. ? Lisaks sellele on mu mehel seljaga ka probleeme, diskid tulevad välja :/ Niiet palun meile see imeline madrats suuruses 160×200 ☺️

 • Reply Dagmar 13. juuni 2017 at 13:45

  Oi kuidas ma seda võitu vajaks. Praegu magame lahtikäival diivanil, hirrrrmus ebamugav on, mehega mõlemal alatasa seljad valutavad. Lisaks on laps kaisus ja aegajalt koer ka.
  Meil on plaanis ise voodi ehitada, aga head madratsid on nii kallid. Seega üks 180*200 madrats oleks imeline ja mahutaks meid kõiki lõbusalt ära.

 • Reply Kristi 13. juuni 2017 at 13:44

  180*200madrats
  Tean mida su selg tundis.

 • Reply kair 13. juuni 2017 at 13:43

  Kuigi teada on, et ei peaks kvaliteetse une pealt kokku hoidma, siis olime meiegi sunnitud ostma uue ja odava madratsi, mis pole küll nii hea ja toetav ja kvaliteetne, aga on parem, kui vana, milles juba lohud sees ja vedrud hakkasid välja tulema jms. Selle ostugi lükkasime muudkui edasi, alati tuli midagi olulisemat, kuigi mu selg juba ka kannatas ja tervisest olulisemat pole. Selline madrats jäãbki ilmselt vaid meile unistuseks, kui loosiõnn ei naerata. Kui peaks vedama, sobiks madrats 160x200x18

 • Reply Jaanika 13. juuni 2017 at 13:43

  Osalen kindlasti. See oleks nagu rusikas silamaauku. Juba pikemat aega ootame mehega millal saaks madratsi välja vahetada kvaliteetse vastu. Kui päris aus olla siis voodi peale kuuluv madrts lendas sama teed minema( või noh andsime emale tegelt?). See oli liiga pehme ja pani selja meeletult valutama. Mul mehel väga suured seljamured ja hommikuti juhtub pidevalt nii et lihtsalt enam ei tõuse voodist, sama minul. Olen küll väga noor aga füüsiline töö on selja nii läbi võtnud.Vabandust, unustasin juba ennast siia kirjutama, aga lihtsalt soov võita oleks väga suur ja väga vajalik.
  Madratsit oleks vaja suurusele 160×200
  Jään loosiõnnele lootma☺

 • Reply Gerli 13. juuni 2017 at 13:41

  160×200 madrats oleks ideaalne! ?

 • Reply Janelin 13. juuni 2017 at 13:39

  Huhh. Üks napsie 160x200x18 madrats kuluks rohkemgi kui ära. Olles ise ka pisibeebi ema siis tahaks ka hommikuks võimalikult välja puhand olla mitte hommikuti väsinud ja valutava seljaga ärgata. Ja kuna beebi magab meie kõrval on sama jama,et nii kui keerad rullub ta su külje alla kohe.

 • Reply Anni S 13. juuni 2017 at 13:38

  140×200 oleks ideaalne madrats meile :) Jäi mulje, nagu sa kirjeldaksid minu praegust olukorda. Magan abikaasaga vanal pehmel madratsil (u 10 aastat on see kindlasti kasutuses olnud), ostsime ka mingi aeg kattemadratsi peale, kuna alumine madrats oli juba ära vajunud, lootes, et olukord paraneb, aga nii see ei läinud. Pole kunagi seljavalusid olnud, aga peale esimese lapse sündi ja eriti nüüd viimasel ajal on selg meeletult valutama hakanud, voodis ennast öösel keerata on täielik piin. Uued madratsid on aga nii kallid, et selle jaoks raha üle ei jää. Nii ma siis magan oma vana madratsi peal ja valutan selga. Uus madrats muudaks väga palju?

 • Reply Maarja 13. juuni 2017 at 13:38

  180*200

  Hetkel liiga pehme madrats ja see tunne mis hommikuti valdab on kindlasti kõike muud kui mõnus? Ilma seljavaluta ärgata oleks küll maailma parim võit!?

 • Reply Marie 13. juuni 2017 at 13:37

  16×200 madrats sobiks väga hästi minu pekkis selja jaoks. Arvusstust lugedes tekkis kohe selline, tunne et kui madratsi vahetuseks peaks minema, siis selle ma ostaksin.

 • Reply Hanna 13. juuni 2017 at 13:37

  Mul oleks hädasti uut madratsit vaja, magan aastaid “plekilisel” madratsil, plekiline on ta seetõttu, et kunagi hakkas mul selle peal esimest korda menstruatsioon:D
  Minu voodile sobiks 160×200

 • Reply Jana 13. juuni 2017 at 13:36

  Minul oleks vaja madratsit suurusega 160x200cm :)

 • Reply Triin 13. juuni 2017 at 13:34

  Mina olen käinud pea 2 aastat vahelduva eduga füsioterapeutide juures oma haige seljaga ja ei taha mõeldagi, mis saab kui veel rasedaks jään! Meil tegelikult madratsit ei olegi ning magame lahtikäiva diivani peal aga kui veab ja võidame endale Napsie 180×200 madratsi siis otsime kindlasti endale ka oma päris voodi :)

 • Reply Kätlin 13. juuni 2017 at 13:31

  mulle sobiks madrats suurusega 160x200x18 cm
  Mulle tundub ka ausalt öeldes peale Sinu loo lugemist, et asi ikka vist on meie madratsis – peale kaht last on ikka selg kuidagi väga tundlik

 • Reply Siky 13. juuni 2017 at 13:29

  180×200 oleks kena, et meie ja meie pudinad vahel ka sinna mahuks. Meil oli hea madrats, aga jäi vanasse koju müües sisse, sest ei sobinud uude voodisse. Seega, aitäh, sobiks küll üks mõnus küljealune ära :)

 • Reply Velli 13. juuni 2017 at 13:28

  160x200x18cm

  Pärast teise lapse sündi on ka mul nüüd pidevad alaseljavalud ? ja töölenaasmine teeb asj hullemaks.

 • Reply Saskia 13. juuni 2017 at 13:28

  Mul on täpselt sama mure, et beebike veereb mulle imetamise või koos tudumise ajal külje alla ja kui issi tuleb ka voodisse, siis tõesti laps teises voodiservas hüppab õhku… Samuti hakkas mul raseduse ajal selg siin kohutavalt valutama ja annab sünnitusjärgseltki tunda. Raske kohe last sülle haarata :(
  Meie voodile sobiks 160×200 madrats.

 • Reply Erli 13. juuni 2017 at 13:27

  180×200 suuruses madrats ;-)

 • Reply Kristi post 13. juuni 2017 at 13:27

  160*200 ja jääksin und ootama!

 • Reply Maarja-Liis 13. juuni 2017 at 13:25

  Uu, pilve peal magamine meeldiks küll väga-väga :)
  Sarnane lugu. Peale esimese lapse sündi ostsime kasutatud voodi ja kasutatud madratsi, olime kokkuhoidlikud. Viga nr 1! Pole vist elus nii kehvasti maganud. Vedrud olid täiega tunda. Nii magasime vist kuu. Siis tegime väljamineku ja ostsime uue kattemadratsi. Viga nr 2! Oleks võinud panustada ja osta uue ja hea madratsi. Aga ei, selleni pole me veel siiani kahjuks jõudnud. Plaanis on, aga kes teab, millal see unistus ükskord täitub.
  Praegugi magame sellel kooslusel mina, olles 36n rase, mu abikaasa, meie 2a4k tütar ja aeg-ajalt minu otsas magav kass :D Koera hoiame voodist eemal. Napsie madrats kõlab nagu helesinine unistus, kus võiks küll varsti juba 5kesi magada :)

  • Reply Maarja-Liis 13. juuni 2017 at 13:25

   160×200 :)

 • Reply Kaire 13. juuni 2017 at 13:24

  Kaks selga vajavad uut madratsit. Madratsil magades on ärgates “vedru jäljed kehal ” .
  140*200. Unistused võivad vahel täituda !

 • Reply Nele 13. juuni 2017 at 13:23

  Käisin kodulehel ära ja tellisin madratsi, kuid osaleks loosis, et lapsele samuti uus mugav madrats võita, temale sobib 140×200

 • Reply Saara 13. juuni 2017 at 13:23

  Oleme peiksiga kokku kolimas ja hetkel on meil kahepeale üsna niru madrats torkivate vedrudega, seega 160×200 oleks imeline kink küll!

 • Reply Signe 13. juuni 2017 at 13:21

  Hetkel oleme just uut voodit mulle ehitamas (ise teeme servamata lauast) ja uus madrats on väga vajalik, muidu tuleb puidu peal magada :D Uude voodisse sobib madrats mõõtmetega 140x200x18 cm.

 • Reply Sigrit 13. juuni 2017 at 13:20

  160*200 ? Mul on tapselt samad seljaprobleemid nagu Sinulgi! Paar korda aastas on kohe nii hullusti, et hommikul roomad voodist välja silmad vees!? Ämmaemad sõimas mind nooreks vanaks inimeseks kui sünnitades ei suutnud jalgu all hoida selja valu pärast ? Nii, et osalen loosis ?

 • Reply Kerli 13. juuni 2017 at 13:20

  Oioioiii kui väga mul seda vaja oleks. Pärast beebi sündi on vana madrats lausa eriti ebamugav! 160×200

  Pliiiis loosiõnn, ükskord võiks ju!

 • Reply Katrin 13. juuni 2017 at 13:15

  160*200 oleks ideaalne suurus. Hetkel magamistoas polegi voodit ja pean diivanil magama. See madrats oleks tõeline kingitus!

 • Reply Anu 13. juuni 2017 at 13:15

  160×200

 • Reply Ingrid 13. juuni 2017 at 13:13

  Viimase aasta jooksul olen vahetanud 3 korda madratsit, ostnud mitu voodit, sest olen arvanud, et voodis viga, kuid täiesti asjatult. Praegu on mul selja all kaks dormeo madratsit ja ikka ärkan seljavaluga. Tahaks ükskord abi juba ja puhanuna ärgata :) kuna ma magan põranda hetkel, siis madratsi suurus polegi oluline enam, umbes 160×200 oleks ehk ok, kui valima hakata :D

 • Reply Karolina 13. juuni 2017 at 13:13

  Oii, meie voodi ja Mina vajaksin seda madratsit et end inimesena tunda :D Ma ootan teist last ja tunnen samuti neid jubedaid seljavalusi.. Ja kuna mul kodus 1,3a plika ka kes armastab emme kõrval magada kui issi tööl on nädala sees ja lapsega tegelemise kõrvalt ei jää eriti aega puhata. Lisaks sellele et selg valutab siis on a migreen tihti tulemas kui magan halvasti. Seega see madrats viiks mu öösel pilvedesse aj saaksin end siis lõpuks äkki inimesena tunda. Meie voodi on suur 180*200 madrats läheks meile. Mu mees tegi meile vinge voodi euroalustest ja no mitte ei raatsi kvaliteetseid madratseid osta sest nii suured maksavad nii paljuuu et võtab lausa hinge kinni. Aga lootus sureb viimasena,ma küll ei ole erilise loosiõnnega et mulle see naeratama peaks aga proovin ikka. Tükki küljest ei võta ;)

 • Reply Moonika 13. juuni 2017 at 13:12

  Oi, ka minu selg tahaks hirmsasti uut 160×200 mõõdus madratsit.

 • Reply Ave A. 13. juuni 2017 at 13:12

  http://www.napsie.ee/madrats/
  160*200
  Napsie madrats on meile hädavajalik, pikad vahetustega tööpäevad on väga kurnavad! Vanadel rehapulkadel magamine ei lase välja puhata ning selg pool päeva kange :(

 • Reply E. 13. juuni 2017 at 13:09

  Arvan et on vähe inimesi, kes reaalselt puhanuna ärkavad. Nii ka mina hea madratsi otsingul aga hinnad panevad ikka ja jälle kahtlema. 160 x 200 teeks rõõmu ;)

 • Reply Daku 13. juuni 2017 at 13:08

  160*200 oleks vahva :)

 • Reply Agnes 13. juuni 2017 at 13:08

  Ma sooviks 108 x 200
  Praegult magan kahest diivanist kokku lükatud voodis, palju tekke külje all siis täitsa ok olla ?
  Seega pilve peal magamine see oleks nagu miljoni võit ?

 • Reply Karina 13. juuni 2017 at 13:07

  Ma kuus korra käin ikka madratseid nillimas, a no kuradi kallid on…
  Ma võin vanal madratsil edasi magada ja ilmselt magangi, aga seal olid LUTIKAD!!!! ja jube rõve on see teadmine, et ma endiselt kasutan seda madratsit, aga no mis sa muud teed ?
  Et noh…160×200 kuluks ära küll

 • Reply A.A 13. juuni 2017 at 13:06

  90*200

 • 1 2 3 4