NALJAKAS

kas seksuaalteenuseid ka saab?

28. juuni 2017

Ma lihtsalt ei tea, kas nutta või naerda, aga mul juhtus praegu maailma kõige haigem asi. Nimelt ma kirjutasin Facebookis, et otsin töömeest, kes ämma saunamaja natukene tuuniks ja üks sõbranna nalja pärast kirjutas mulle e-maili. Noh, kirjavigadega, et “dere, olegsin walmis värvima” vms pulli tegi. Vahetasime siis omavahel paar e-maili (sest me oleme nii täiskasvanulikud), kui ühel hetkel tahtsin ma talle kirjutada, et “ok, saime hinnas kokkuleppele, aga kas selle raha sees on ka seksuaalteenused?”. Ei, palun ärge küsige, miks ma nii lapsiku huumoriga olen, aga no sellise kirja ma teele panin.

Vahepeal kirjutas üks restoran ja küsis hinnapakkumist, et palju maksab nende juurde minek ja arvustuse kirjutamine. Mul on selline stampvastus kopi peistiga alati notes’ites olemas ja selle ma neile teele paningi.

Kolm sekundit hiljem mõistsin ma, et selle asemel, et neile vastata, et “blabla, tere-tere, üldiselt reklaamartikkel maksab nii ja naa palju” olin ma neile kopinud JA ÄRA SAATNUD LAUSE:

“Lisaks tahtsin küsida, et kas see on mõeldav, et pakute selle raha eest ka seksuaalseid teenuseid?”
Mida ma nüüd edasi teen? Kirjutan neile, et oih, vabandust, läks valele inimesele see meil. KELLELE selline meil õigem oleks? Kellelt see Mallukas seksuaalseid teenuseid tahab? Jeesus küll, ausalt, ma naeran nii kõvasti, et ma hakkasin luksuma. Mul vist pole sellest muud pääsu, kui ma vastan neile lihtsalt selle blogipostituse lingiga :D
Ups! Enam mina meilitsi nalja ei tee! Ja ka laivinaljad lõpetan ära! Enne kui ma kuskil seksuaalse ahistamise paragrafi peale saan!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

30 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Katarina 29. juuni 2017 at 16:08

  Töötasin kunagi ühes ettevõttes, mille direktor (meesterahvas) mulle igapäevaselt helistas, et annaksin talle ülevaate päevategemistest jne. Igapäevaselt helistas mulle ka üks lõuapoolikust väga hea sõber kellega nalja viskasime ja niisama lobisesime ning kellega oli tekkinud nn. “sõbrahuumor”, mida ainult meie kahekesi ja veel mõned ühised sõbrad aksepteerisid. Helistas sõber ja ajas veidi oma tüüpilist möla ning kuna tulid kliendid, siis pidin kõne katkestama.
  Veidi aja pärast tuleb uus kõne ja telefonis kostab: “Tere, Peeter olen!” (Peeter oli direktori nimi).
  Mina: Oled sa JEEE Peeter, kuule ära lollita mind!,
  “Midaa, ma olen PEETER!”,
  “Haha, mine räägi seda oma vanaemale, muide sa teed hämmastavalt hästi tema häält järele.”
  “Eee, mis sul viga on?”
  Jne.
  Ma pidin ära minestama, kui selgus, et Peeter on ikka Peeter :)
  Õnneks mu direktor oli äärmiselt mõistev inimene ja huumorisoon oli tal sama hea kui mu vahval sõbral.

  • Reply Katarina 29. juuni 2017 at 16:13

   Ahjaa, juhin tähelepanu sellele, et tol ajal kasutasin töökõnedeks ainult lauatelefoni, seega kõik sellele tulevad kõned olid pmst. anonüümsed.

 • Reply Merrru 29. juuni 2017 at 15:53

  Arvan ka, et varsti kõik ajalehed nettis täis, et,, mallukas pakub seks teenuseid,, .. ????

 • Reply hellu 29. juuni 2017 at 15:17

  Veits teemav2line, aga tuli praegu meelde: Kas too naisterahvas kellele sa 8kskord raha kandsid ja kes kohe ravimite jaoks hakkas uuest juurde manguma, kas ta siis kandis sulle raha tagasi v6i ei?

 • Reply Sandra 29. juuni 2017 at 13:13

  Noh, mis sellest loost sai siis? :D :D

 • Reply Pille 28. juuni 2017 at 21:32

  Irrwww xD no ma arvan, et kõhutäie naeru eest, mis nad kogemata ja tasuta said võid nüüd rohkem tasu küsida :D

 • Reply Mann 28. juuni 2017 at 21:01

  Hahhaaaa :) Nii naljakas. Ma saan ka koguaeg selliste apsudega hakkama. Viimane kord kirjutasin emale sõnumi et “hei sugumürsk, kuna me oma uut vallatut mängu mängime?” mis oli mõeldud siiski minu elukaaslasele… varasemalt olen suutnud saata alastipildi endast oma õele ja veel muudki. Õnneks on ema ja õde mul hea huumorisoonega.
  PS! Jumal tänatud, kõik tähtsad ametlikud kirjad on siiski õigesti õigesse kohta läinud :)

 • Reply Jaanika 28. juuni 2017 at 20:40

  Kui veel kunagi orkut eksisteeris, siis mul vend kirjutas kogemata tervele sõbralistile kirja, mis oli tegelikult mõeldud tüdrukule, kellega kohtingul käis. Suht naljakas oli mul kõrvaltvaatajana näha kuidas siis mõni meessoost sõber ta armuavaldusele reageeris :D

 • Reply meow 28. juuni 2017 at 19:59

  :D:D:D:D kurat, see on aasta nali!!!!

 • Reply Ann 28. juuni 2017 at 19:44

  Hahahahahahhh krt panen last magama ja sinu pärast naeran nagu hull ja noh.. laps ei maga ?????

 • Reply Tuulik 28. juuni 2017 at 17:39

  Kunagi kuumadel 90ndatel korraldati ööklubis Venus bikiinipiirkonnasoengute show. Ja-jaa, päriselt toimus siis selliseid asju :) Ja ma saatsin oma sõbratarile, kes oli ühes firmas praktikal ning oli saanud just omale ka omanimelise meiliaadressi, kirja ettepanekuga õhtul seda ilmaimet vaatama minna, lisades lõppu “…äkki saad ka natuke inspiratsiooni ja kujundad oma hõreda sokuhabeme asemel sinna midagi ägedamat”
  Kui mitu tundi hiljem ikka veel vastust ei tulnud, helistasin sõbratarile. Ning siis selgus, et tema meiliaadress sisaldas ka perekonnanime esitähte, kuna meiliaadress “eesnimi@firmanimi” oli juba kasutusel – sama eesnime kandval soliidses eas korpulentsel pearaamatupidajaproual….

  • Reply Krissi 28. juuni 2017 at 19:52

   OMG kui naljakas. Naersin kõht kõveras.

  • Reply kōmm 28. juuni 2017 at 22:12

   juudas, see oli küll hea nali praegu!!
   ? ? ?

  • Reply Mallukas 28. juuni 2017 at 22:17

   Issand, ma niii naeran :D

  • Reply Tuulik 28. juuni 2017 at 23:16

   Kusjuures me õhtul ikkagi läksime sinna, mehed võtsime ka ilusti kaasa :) Väga ehe ja äge oli tegelikult, soengud oli täitsa kenakesed – kiisud, lipsud, liblikad jne. Turvamehi oli muidugi vasakul ja paremal, nii nagu noil aastatel kombeks, aga ju oli neil endil ka huvitav :)

 • Reply Jep 28. juuni 2017 at 17:05

  Kirju saab alati tagasi kutsuda :) 20 vms sekundi jooksul

  • Reply G. 28. juuni 2017 at 17:17

   Ei saa alati. Gmailis jaa kuni 30 sek’i jooksul aga see võimalus peab olema enne sätetes aktiveeritud.

   • Reply K. 28. juuni 2017 at 18:33

    Mul on just selliste olukordade pärast see võimalus aktiveeritud ja panin sinna igaks juhuks veel pikema aja kui 30 sekundit, sest ma olen liiga tuulepea, et end usaldada :D

 • Reply Katss 28. juuni 2017 at 16:50

  Hahaah :D Omg.. kirjuta pärast, kas see resto võttis sinuga ühendust ja mida kirjutasid.

 • Reply A. 28. juuni 2017 at 16:50

  Hahaa. Ma kunagi kui veel msn pop ja noortepärane teema oli tegin mehega nalja ja lisasin sinna staatuse ”/mehe nimi/ on ikka voodis fantast”. Kustutasin selle küll kohe ära ja teadsin et see ei jää sinna ajalukku näha, aga minu ”õnneks” oli seal mingi seadete uuendus olnud ja kusagil ikka jooksis see et ma sellist staatust olin kasutanud. No ega ma poleks sellest muidu teada saanudki kui mu isa seda poleks maininud paar päeva hiljem, et huvitavaid fakte saab internetist loetud. Ja no kui isa nägi, nägid ka kõik teised. Piinlik.

 • Reply m. 28. juuni 2017 at 16:27

  See on rubriigist “Juhtub ainult Mallukaga” :D

 • Reply Sandra 28. juuni 2017 at 16:07

  Nii, kohe on Budus uus artikkel. Püha jessas, ma naeran nii et pisarad voolavad. :D

 • Reply Marina 28. juuni 2017 at 16:05

  ?. Juhtub ikka. Aga ega see vist tähelepanust ilma ei jaa ?.

 • Reply Kats 28. juuni 2017 at 16:04

  Hahahaa, võiksin peaaegu kihla vedada, et elu24 teeb sellest kohe-varsti mingi eriti jubeda pealkirjaga sopauudise :D

 • Reply E. 28. juuni 2017 at 16:02

  Väga hea ??? Kurat see nii naljakas, et ma ei vôi ???Mallukas tahab kôigele lisaks restoranist seksuaalteenuseid. Äkki menüüs leidub miskit taskukohast??

 • Reply Elis 28. juuni 2017 at 16:01

  Hahahhahaha ???????

 • Reply Tr 28. juuni 2017 at 16:00

  Appi!!!!:))))))))))You made my day!

 • Reply Ma 28. juuni 2017 at 15:57

  ???????
  Vasta neile selle postituse lingiga tõesti! ????

  • Reply Mirjam 29. juuni 2017 at 15:24

   Töötasin aastaid ühes suures tähtsas ministeeriumis -kuna meil olid sisekõned ja väliskõned sarnase helinaga, mida ma ei osanud kunagi eristada. Ajasime just ühtesid dokumente korda kolleegiga, kes oli paras naljanina ja ladusa jutuga, jutt läks kuidagi lappama, sest enne keegi klientidest rääkis, et miks me ei naerata ja vastati talle, et ega see selline asutus pole. Igatahes jäi meil tel teel jutt katki, lubas kohe tagasi helistada. Minu lauatelefon heliseski ja rabasin telefoni ja hüüdsin Peeter Oja mingi slōugani : ” Seksiabi Vallo kuuleb !” Hetk vaikust ja üks vanem härra, kes on ministeeriumis tähtis nina , tõmbas hinge ja küsis oma küsimused ära. Ei tea, mis näoga ma sel hetkel olin, igatahes hiljem koridorides seda härrat hakkasin vältima, ta vaatas mind igakord nii umbusklikult;) Igatahes püüan nüüd enne kuulata ja siis rääkida.
   Üks teine kolleeg kirjutas kunagi mingi ropu anektoodi ja saatis kogemata ringmeiliga kōigile ministeeriumi töötajatele, see oli küll ainult ühele lähedasele mõeldud, üks härra kirjutas talle isegi vastu, et tore, kui töö ajal jääb aega ka nalja teha.

   • Reply Tene 29. juuni 2017 at 22:36

    Ülihea :D