Just täna kirjutas mulle üks ajakiri ja uuris, kas ma oleks nõus andma neile intervjuu teemal “miks ma olen liiga avatud”. Mina küll omast arust liiga avatud ei ole, sest mul on paar tuttavat, kes on ISEGI MINU jaoks liiga avatud. Vot nüüd te võite endale ise ette kujutada, kui avali nemad olema peavad, et isegi minusugune avatud inimene ristimärgi ette lööb :D Mina olen mõndade arust ka kindlasti liiga avameelne, aga vähemalt minu enda meelest räägin ma asjadest, mis meie elus nagunii toimuvad. Miks ma peaks häbenema asju, mis on väga paljude igapäevaelu osa. Ja mis see häbenemine ikka mulle annaks?

Ma küsisin sõbrannalt, et mis oleks selline asi, millest tema häbeneks kirjutada. Ta vastas, et seksist ta ei räägiks, et see on liiga isiklik. Minu jaoks jälle kahetimõistetav asi, sest kuigi ma siia pilte ja videosid ei lisaks sellest toimingust, siis rääkimine küll patt pole, sest mõni teema lihtsalt on selline, millest peaks rääkima. Teinekord ka seksist. Ja mis oleks kõige hullem, mis minuga juhtuda saaks? Et keegi kargab tänaval ligi ja parastab, et ehhheee, ma lugesin su blogist, et sa oled seksinud! Või kutsub ema mind kõrvale ja ütleb, et Mariann, ma sain su blogist midagi šokeerivat teada – sa olla keretäie keppi teind! Usun, et mu kaks last annavad tunnistust, et kaks korda olen ma sellise toimingu peale nii ehk naa sattunud :D

Ühesõnaga, lähme teema juurde nüüd ka. Nimelt sain ma hiljaaegu ühelt lugejalt kirja, et tal väga piinlik küsimus, aga sõbrannadelt küsida ei julge – kui tihti oleks normaalne saada vaginaalset orgasmi. Minu jaoks muidugi naljakas, et inimene oma sõbrannade käest küsida ei julge (ja isegi mulle kirjutamiseks oli teinud feik e-maili). Sellised jutud tulevad meil sõbrannadega küll mõnikord teemaks ja häbiasi ei ole.

Kes teab, siis mul on juba paar aastat Facebookis olnud üks lahe naistejuttude grupp, kus esitasin umbes sama küsimuse. Et mitte nende privaatsust rikkuda, siis panen siia vastused loomulikult nimeta (ps! palun mitte olla šokeeritud sõnakasutusest ja avameelsusest, me oleme juba vanad trukid omavahel :D).

Küsimus oli, et kas teie saate üldse vaginaalset orgasmi? Vastused siis teile muutmata kujul.

  • Mina mitte.. never (selle all oli viis pluss ühte :D)
  • Pole kunagi saanud. Ainult oraalselt või siis vibraatoriga saan.
  • Ma paar korda vist olen saanud……..kaks korda vb
  • Olen paar korda saanud. Aga see ka pigem nii puht kogemata
  • Ma vist see õnnelik, kes ikka päris tihti neid saab. Räige raiumisega :D
  • Nope.
  • 50/50
  • Mul on üldse orgasmidega niru seis :D muidu nagu seks on ju hea küll jne aga igakord küll orgasmini ei jõua. Ja ainult vaginaalset pole ka vist never saand
  • Ma ikka mõned korrad olen saanud aga muidu ikka +1näppimisele.
  • Aga no ütleme, et oma sõrm on kuningas… viimasel ajal nagu vapsee ei taha tulla.

Sellised daamid siis kokku saanud! Aga tegelikult mulle meeldib, et inimesed on avatud ja julgevad omavahel rääkida ja suhelda. Selles suhtes, et me kõik oleme ju (ma usun) noorena ka pornot näinud. Seal on küll selline seis, et kus alles rautatakse ja raiutakse, naine muudkui oigab ja kisab nagu siga aia vahel. Ja siis ühel hetkel seksid ise esimest korda ja võid päris üllatunud olla, et misasja, mul polnud üldse nii hea. Ja kui sõbrannade käest küsida ei julge, kellelt siis veel? Siis teedki anonüümse e-maili ja küsid Malluka käest :D

Ükskord käis mul siin üks naine beebit pildistamas ja küsis mu käest häbelikult, et millal mul see seksiisu tagasi tuli, et tal juba mees uurib, et millal võiks asjaga pihta hakata. Ma olin vist väga lähedal nuttes ristimärgi ette löömisele, sest selle naise beebi oli ALLA NÄDALA vana ja naine tundis juba survet seksima hakata. Pane tähele, survet, sest ise ta seda teha ei tahtnud. Ma vastasin talle ausalt, et eks ma annan teada, kui minu oma tagasi tuleb ja nüüd vist olekski õige hetk talle teada anda, et jah, näed, tuli! :D Võttis see vaid 8 kuud ja 1 spiraal. Aga tol hetkel küsisin selle naise käest, et kui ta ise veel ei taha, siis miks mitte lihtsalt mehele niimoodi öelda, mille peale vastas ta, et “ah, seks ongi rohkem meestele!“.

Nonii sõbrakesed. Ma juba saan aru, kust selline valearvamus tulla võib. Kui mees tegeleb ainult tuima nühkimisega ja naine ei ütle ka, et tema jaoks sellest suurt tolku pole, siis mis head sellest ikka niiväga tulla saab. Eriti kui naine ei ole veel kursis, et tegelikult vajab enamik naisi ise orgasmini jõudmiseks ka kliitori stimuleerimist. Kurb on ainult mõelda, et mõndade naiste voodielu piirdubki sellega, et mees saab oma tegemised tehtud ja siis võib, süda rahul, magama minna ja jälle nädalakese “muretult” elada.

Selle pärast on mul väga hea meel, et Durex käivitamas väga põneva sotsiaalkampaania, mille eesmärk on osutada tähelepanu orgasmi saamise ebavõrdsusele paarisuhetes. Mullu viis Durex UK-s läbi uuringu, milles osales 1500, 16-64a vanuses seksuaalselt aktiivset täiskasvanut. Uuringust ilmnes, et 2 naist 3st ei jõua vahekorras orgasmini. Vaatamata sellele, et kolmandik naisi jõuab harva või ei olegi vahekorras võimeline orgasmini jõudma ja 94% neist jõuab haripunkti läbi kliitori stimulatsiooni, ei tee naised selle suhtes absoluutselt mitte kui midagi! Ei kõssa mehele sõnagi, ei pane ise käsi külge, ega tihka kasutada ka abivahendeid. Miks? Vist selle pärast, et seksist rääkimine on tabu. Nii sõbrannade, kui veel imelikum, ka omaenda mehega. Miks? Vot seda ma ei tea. Ehk on liiga paljudel naistel mõte, et “seks on nagunii rohkem meestele”?

Jah, meestel on küll ebaõiglaselt suurem tõenäosus seksi ajal orgasmi saada (lausa umbes 95%!!!), aga see ei tähenda, et ka naised peaks pillid kotti viskama ja oma mehele mingit nikupukki mängima. Ma ei tee nalja, sellist asja toimub NII PALJUDES suhetes! Aga te ju saate aru, et hea seksuaalne klapp tagab ka palju harmoonilisema ja mõnusama suhte, eks? Ja selle tagaplaanile lükkamine teeb teile pikas perspektiivis karuteene?

Muidugi ma ei kujuta ette, mismoodi pöörduksin mina Kardo poole, kui minu soov oleks konksupidi lakke tõmmatud olla, aga selline tagasihoidlik palve, et äkki seksiks nii, et MÕLEMAL hea on, ei tohiks konti murda. Sellest võiks alustada ja siis ehk hiljem oma fantaasiaid rohkem jagada, aga alustame siiski põhilisest, eksole.

Kas te olete kuulnud sellistest asjadest, nagu kliitorit stimuleerivad geelid? Ma ka ei olnud, aga Durex saatis mulle ühe säärase koos Durex Intense kondoomidega (mis just mõeldud naise rahuloluks). See geel muudab selle ala lihtsalt tundlikumaks ja muudab ka naiste orgasmi saamise protsendi kõrgemaks kui 90%. Hakkame juba meestele järele jõudma, eksole. Ma isiklikult proovisin omal nahal järele ja ütleme nii, et soovitan proovida küll ;)

Üldse ma ei saa aru, miks see seksivärk nii tõsiseks ja “salajaseks” teemaks tehtud on? Kas asi on selles, et me oleme hinges veel nõukaajas, kus sellistest asjadest ei räägitud? Kes teab, minu suhtes ja sõprusringkonnas seda muret õnneks ei ole. Ma soovitan ka teil suu lahti teha, sest kui see vanainimestevärk klapib, siis on suhe kohe palju ägedam.

Ärge muidugi saage valesti aru – mul on endal ka olnud perioode, kus ma pigem näriks endal parema käe maha, selle asemel, et seksile isegi mõelda, aga eks nende taga on ikka mingid vaimsed värgid olnud. Naistel on ju see teema, et ega naljalt seksi ei taha, kui väiksemgi muremõte peas on. Vähemalt mul on küll nii. “Ah, ma olen nii paks, ära näpi mind!”. “Issand ei, ma võin ju rasedaks jääda, palun lõpeta mu seljas aelemine!”. “Mul on uni!”. “Ma tahan Grei Anatoomiat vaadata!”. “Mul on kaks lahtist jalaluumurdu”. Kõik need tavalised vabandused, millega seksist kõrvale hiilida. Aga kui see hiilimise osa vahele jätta, oma tunnetest ja mõtetest kenasti rääkida, siis võib see muutuda. Näiteks minu “lahtised jalaluumurrud” kasvasid tõesti kinni alles nüüd, kui ma selle va spiraali sain. Nüüd mul on tunne, et ma istun vanajumala selja taga oma lukus emakaga ja ma KINDLALT ei jää rasedaks ja kuna seda hirmu enam pole, siis … ongi kohe mõlemal parem elu :D

Vot, selline annus nikujuttu teile siia nädala algusesse ja olge meheks, rääkige siis kaasa (saab ka täisa anonüümselt), kuidas teil suhtes selle seksivärgiga on? Kas saate lihtsalt vaginaalselt orgasmi? Kas räägite mehega/sõbrannadega seksist? Kui tihti on piisavalt tihti? Kõikide kaasarääkijate vahel loosin välja ühe sellesammuse geeli+kondoomipaki. Saate siis mulle mõeldes ühe keretäie keppi teha :D (ametlikult kõige haigem lause, mis ma siin blogis kirjutanud olen :D).

Jaga: